PROVINCIAAL NIEUWS ESSO GAS VOOR MEER COMFORT De misdaad van Richard Ross Terneuzen Axel Aardenburg Cadzand Hulst Oost burg Sluis Sluiskil Stoppeldijk Zaamslag 't komt in steeds meer kamers... Waarom nog fanger koude kamers? Haal volop warmte in huis... met Esso Gas. Prettige warmte, verplaatsbare warmte, voordelige warmte. Een „infrarood".» kacheltje voor Esso Gas is sierlijk boven dien. Dus... iaat een Esso Gas-depot- houder u snel de eerste fles warmta bezorgen 1 Met Esso bent u beter uit) NIEUWE BRUG IN FINLAND Agenda llll De verliezen in Vietnam Kamerleden vragen meer speelruimte voor schoolkinderen Veel vragen over de miljoenennota L3K VRIJF ZEKUW Donderdag 7 oktober IS Binnenschip overvaren op de Schelde Woensdagmorgen rond zes uur heeft het Duitse motorschip „Tu nis" (5355 brt.) van de rederij Sloman in Hamburg het Neder landse binnenschip „Adrianus" tijdens dikke mist overvaren op de """esterschelde nabij Terneu zen. De opvarenden van de „Adria nus" konden aan boord van de „Tunis" worden genomen. Het binnenschip is gezonken. De schade aan de Duitse vrachtvaar der die uit Antwerpen kwam, is gering. De „Tunis" is na de aan varing in de „put" bij Terneu zen voor anker gegaan. Diamanten bruidspaar recipieerde in „De Schakel" Onder grote belangstelling heb ben de heer en mevr. P. de Mui- Pikkaart gisteren in „De Scha kel" hun diamanten huwelijks feest gevierd. Als een grote ver rassing werd medegedeeld dat namens de Koningin een tele- tram was ontvangen van de vol- ende inhoud: Hare Majesteit de Koningin doet U haar hartelijke geluk wensen toekomen ter gelegen heid van de herdenking van Uw diamanten huwelijksfeest, w.g. Jonkvrouwe Roëll, particulier secretaresse. Ook de commissaris der ko ningin in de provincie Zeeland had een felicitatietelegram ge zonden. De bewoners van de Kerkhof laan stuurden een bloemenmand, evenals het college van burge meester en wethouders. Er was verder een bloemen hulde van vrienden en kennis sen, terwijl oud-collega-melk- slijters en vroegere zakenrela ties met nog vele anderen per soonlijk hun gelukwensen kwa men aanbieden. Burgemeester Rijpstra en me vrouw RijpstraKnook toonden eveneens persoonlijke belang stelling, terwijl deze gedenk waardige dag voor het diaman ten bruidspaar werd opgeluis terd door de harmonie, die in de avonduren een serenade kwam brengen. Chauffeur, truck en oplegger van De Meijer en Verbrugge spoorloos Sedert maandagavond is de 38- jarige te Etten-Leur woonachtige chauffeur J. D. H„ in dienst van de transportonderneming De Meijer en Verbrugge, die ook een kantoor te Etten-Leur heeft, spoorloos verdwenen. De man had opdracht maandagnacht om 12 uur met een torpedofronttrek- ker en een lege oplegger te ver trekken naar de Glaceries de Franières (nabij Namen) om daar de lege oplegger achter te laten en met een met glas gela den oplegger naar een firma in Dordrecht te rijden. De chauf feur is niet te Franières aange komen. Tegenover de politie heeft de vrouw van de chauffeur ver klaard dat haar man inderdaad maandagnacht om twaalf uur is vertrokken. Ondertussen is gebleken dat deze verklaring niet helemaal juist is, want maandagavond om kwart voor elf heeft hij bij een Zundertse garage dieselolie ge tankt. Het schijnt bij de politie be kend te zijn dat H. een goede be kende van Brabantse smokke laars is, zodat men alle Neder landse en Belgische grensposten heeft gewaarschuwd om uit te kijken naar de D.A.F.-trekker met oplegger, UF 97-93. Tot nu toe heeft men noch van de chauffeur noch van de truck met oplegger (waarde ƒ40.000,een spoor gevonden. Handboogsport te Terneuzen Tot besluit van het schutters- seizoen organiseerde de hand boogmaatschappij „De Wester- schelde" te Terneuzen een wild- schieting op de staande wip. Er werden vijftien kalkoenen ver schoten. Dat deze schietingen nog steeds in de belangstelling staan, bewees het grote aantal deel nemers ondanks verschillende schietingen in de omgeving. De Zuid-Bevelandse schutters waren met een goede vertegen woordiging aanwezig en ze heb ben succes gehad. Van onze Zui derburen was slechts één schut ter aanwezig. De uitslag was: Hoogvogel: A. de Jonge, Hein- kenszand; zijvogels: J. Dhert, Terneuzen en J. Bruggeman, Braakmanpolder; kallen: J. de Jonge, Heinkenszand en R. Roels, Axel. Grancia-vogel: J. Priem, 's-Heerenhoek. Tevens werd het eindresultaat bekend van een puntenschieting over 1965. De uitslag was: le en 2e prijs ■G. van Waes en M. Pluijm te Westdorpe, beiden 7 punten; 3e prijs Ed. Kaas, Zandstraat, 6 punten. Verder behaalde L. Ver- schueren te Axel 5 punten. Bij de hierop volgende botsing liepen beide auto's schade op. Persoonlijk leisel deed zich niet Autobotsing Dinsdagnamiddag om kwart voor zes verleende m.evr. M. V. uit Canada, die met haar auto uit de richting van de Langeweg kwam, geen voorrang aan een personenauto, bestuurd door L. van W. uit Kapelle, die over de Kinderdijk reed Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad van Aarden burg vergaderde onder leiding van burgemeester M. G. M. van Berckel. De notulen waren voor de heer J. Rijckaert (K.V.P.) aanleiding tot het maken van een aantal opmerkingen met be trekking tot de speeltuin en de jaarlijkse presentatie van het Bach-comité. Aan het college van G. S. zal worden verzocht de presentie gelden voor de raadsleden vast te stellen op het maximum van 20 per zitting en voor commis siezittingen op 10. De heer A. Paridaen-Doolaghe (K.V.P.) verzette zich tegen de voorgestelde verhoging. De gemeentebegroting voor het dienstjaar 1966 werd aangebo den en deze zal een der eerst volgende zittingen in behande ling genomen worden. Ontheffing werd verleend van de bepalingen in de Winkelslui tingswet voor de periode van 16 tot en met 30 oktober, dit in ver band met de jaarlijkse verkoop actie van de plaatselijke winke liers. Percelen grond moeten wor den aangekocht in het uitbrei dingsplan-west om de ratiobouw te kunnen realiseren. Daarom moeten daar pachtovereenkom sten worden ontbonden. Bespre kingen met de pachters hebben tot overeenstemming geleid en zo kan de pachtovereenkomst worden ontbonden met R. Ver- straete, C. de Bruijkere, G. Buijsse en F. de Rijcke. De heer J. J. Keijmel verzocht terugbetaling van door hem ge maakte kosten voor reis en ver blijf. Hij moest zijn woning in de Reiaardstraat verlaten we gens herstelwerkzaamheden aan de vloer. Het college wilde niet verder gaan dan 45 omdat er geen overleg was gepleegd. De heer L. de Clerck was de me ning toegedaan dat de toestand van de vloer niet de schuld was van de huurder en dat de ge meente dan ook de bijkomende kosten diende te betalen. De meerderheid van de raad was het hiermee eens, zodat de in gediende declaratie ten volle zal worden uitbetaald. Hedenesse breidt uit Het vormingscentrum „Hede nesse" te Cadzand heeft het be sluit genomen de bestaande ac comodate Uit te breiden en te verbeteren. Dat betekent dat de oorspronkelijk plannen om een dependance te vormen in de Aar- denburgse Eldersschans, geen doorgang zullen vinden. Men zal nu in Aardenburg naar een an dere oplossing voor de Elders schans moeten zoeken. Bevrijdingskoers voor amateurs te Hulst Onder grote belangstelling werd dinsdag te Hulst de bevrij dingskoers voor amateurs verre den. 44 renners namen aan deze wedstrijd deel. Er waren in totaal 65 ronden te rijden binnen de wallen. Er waren direct vele ont snappingen waarvan er een slecht afliep. Geeraards, afkom stig uit Thorn (Limburg), nam een voorsprong van ongeveer 40 seconden. Een onvoorzichtige visser stak de weg over toen dé renner kwam aangereden. Deze viel en moest de strijd staken. Ongeveer half de wedstrijd kregen wij een definitieve ont snapping. Hogerheide uit Dor drecht wipte uit de kopgroep weg en wist een voorsprong op te bouwen van 20 seconden. Hij won onbedreigd. Tegen het einde waren tal van renners uit de kopgroep wegge sprongen, zodat verscheidene coureurs alleen binnenkwamen. De uitslag was: 1. F. Hoogerheide, Dordrecht, 110 km in 2.29.20; 2. op 20 sec. N. v. d. Klooster, 's-Gravendeel; 3. op 30 sec. Bas van der Bom, 's-Gra vendeel; 4. A. van Haren, 's-Gra vendeel; 5. op 35 sec. J. v. d. Breugel, Zwijndrecht;; 6. W. Ja cobs, Borgerhout (B.); 7. R. Hoo- gerland, Kapelle; 8. René Pijnen, Woensdrecht; 10. C. Minneboo, HeenVliet; 11. Frans Ouwerkerk, Rotterdam; 12. S. Duindam, Honselersdijk; 13. S. Colman, St Niklaas. Stad op stelten In het Ledeltheater bracht het Amsterdams jeugdtoneel het stuk „Stad op stelten". Bijna 2000 kinderen van alle scholen in W.- Zeeuws-Vlaanderen hebben ge noten van het optreden van dit gezelschap. De vele grappige ver wikkelingen gaven aanleiding tot lachpartijen en de ontknoping was voor de kinderen over het algemeen aanvaardbaar. Vergadering speeltuincomité In hotel „Balmoral" vergader de het plaatselijk speeltuincomi té. Enige zaken die vóór de zo mervakantie waren blijven lig gen, moesten word.'n afgehan deld en uitvoerig werd van ge dachten gewisseld over de exploi- tatieopzet. Penningmeester Van Nieuwenhuijze deelde mee dat de financiële actie nog niet hele maal rond v/as. Nog enige stra ten moeten worden bewerkt. Beker voor 11-jarige accordeonist De 11-jarige Eddy Driessens uit Sluis nam deel aan een ac cordeonconcours in het Boude- wijnpark te Sint Michiels. Hij behaalde in zijn groep een eer ste prijs en werd als derde ge klasseerd in het algemeen klas sement. Voor zijn fraaie presta tie kreeg hij een beker met bij behorende oorkonde. Diploma-uitreiking bij N. S. M. Tijdens een korte plechtigheid in de grote kantine heeft de di- rekteur van de Nederlandse Stikstofmaatschappij te Sluiskil, ir. V. Gena, aan 17 werknemers het chemiciens-, Bemetel- of V.E.V.-diploma uitgereikt. De plechtigheid werd bijgewoond door de divisie- en afdelings chefs van de geslaagden, de chef van de personeelsdienst, leden van de ondernemingsraad en de consulent voor de stichting Leer lingstelsel Zeeland, de heer D. Elsacker te Goes. Deze diploma-uitreiking, die een jaarlijkse traditie aan het worden is, zo merkte de direk- teur in zijn felicitatietoespraak op, wil ik zelf verrichten om duidelijk de waarde die ik er aan hecht, aan te tonen. De heer Gena zei dat iedere werknemer zijn uiterste best moet doen om het huidige wel vaartspeil te helpen handhaven of zo mogelijk te helpen verbete ren. Hij wenste de geslaagden een verdere succesvolle loopbaan bij de N.S.M. toe en ging ver volgens over tot het uitreiken van de diploma's. De geslaagden ontvingen tevens een persoon lijk aandenken aan dit voor hen zo heuglijke feit. Uitgereikt werden: Chemiciens-diploma: A. H. R. Lafort te Sluiskil; P. M. Dhaene te Sas van Gent; M. de Bouvré en J. D. Faas, beiden te Axel. A-diploma Bemetel draaien: G. G. Willems te Oostburg. A-diploma Bemetel bank-plaat- werk B-diploma uitgebreid Bemetel: J. van Drongelen, J. M. Hanse en J. Buijze, allen te Axel en W. P. Wauters te Bosch- kapelle. A-diploma Bemetel bank-plaat- werk: J. A. J. Schelfhout te Sluiskil; J. B. van Boven en E. E. M. Maas, beiden te Axel; J. C. Leeraert en Th. E. R. Ver- nimmen, beiden te Graauw. V.E.V.-diploma installeren: J. W. M. Giele te Sluiskil; J. P. Vonck te St. Jansteen en W. J. A. Heye te Graauw. Afscheid bij N. K. V. De N.K.V.-afdeling Stoppel dijk heeft tijdens een bijeen komst in het verenigingsgebouw afscheid genomen van de heer P. Eijsackers, die meer dan 45 jaar in de afdeling een bestuurs functie vervulde. In zijn ope ningswoord liet de voorzitter, de heer E. Vink, het leven van het scheidende bestuurslid de revue passeren. Uit deze woorden bleek, dat de heer Eijsackers steeds op de bres heeft gestaan voor de belangen van de werk nemers. De heer Vink stelde de heer Eijsackers als pionier ten voorbeeld aan de huidige gene ratie. De voorzitter bracht dank aan de overheid voor de onderschei ding de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau die de heer Eijsackers kort geleden te beurt viel. Hij noemde deze onder scheiding niet gekregen, maar ruimschoots verdiend. Als blijk van waardering bood hij de heer Eijsackers een elektrisch scheer- apparaat aan. Mevrouw Eijs ackers kreeg bloemen. Met een heildronk op het scheidende be stuurslid besloot de heer Vink zijn toespraak. De districtsvoorzitter, de heer J. van de Voorde, stelde de of fervaardigheid van de heer Eijs ackers tegen de oppervlakkig heid van de jongeren van thans. Toen moest van een weekloon van ƒ5 de bondscontributie van een kwartje af, nu kijkt men op tegen een contributie van 1,50 als men 150 per week verdient. De huidige generatie dient haar plicht te verstaan tegenover de werkers van het eerste uur en niet alleen de vruchten te pluk ken. Pastoor C. Backx schetste de heer Eijsackers als een eenvou dige maar tevens harde werker voor de vakbeweging achter de schermen. Hij hoopte op een goede samenwerking tussen pa rochie en N.K.V., want alleen in eerlijke samenwerking kan veel worden bereikt. Na de pauze zorgde de afde ling „Herwonnen Levenskracht" van Groenendijk voor een paar gezellige uren, waarvan alle aan wezigen genoten. Roode Kruis nam afscheid van de heer J. C. Eijke Dinsdagavond vond een be stuursvergadering tevens af rekeningsavond met collectanten lijstcollecte 1965 plaats in het gemeentehuis. De voorzitter, burgemeester J. van Wijk, kon door een lichte ongesteldheid deze vergadering n-iet bijwonen. De leiding was nu in handen van de heer P. de Leeuw. Als eerste punt kwam aan de orde het afscheid van de secre taris, de heer J. C. Eijke. De voorzitter memoreerde, hoe de heer Eijke sinds de oprichting van de afdeling in 1931 onafge broken secretaris was geweest en steeds nauwgezet en met warme belangstelling de afdeling had gediend. Hij haalde verschillende voor vallen uit deze periode op, waar uit bleek, dat de secretaris voor het voortbestaan en de groei van de afdeling zijn beste krachten had gegeven. Hij overhandigde als blijk van waardering aan de heer en me vrouw Eijke een barometer. De kringsecretaris voor Zee land, de heer Constandse uit Middelburg, sloot zich gaarne bij die waarderende woorden aan en liet blijken, dat de afdeling Zaamslag bij verschillende ge legenheden heeft getoond de ta ken van het Roode Kruis goed te laten functioneren. Hij liet de beste wensen voor de' heer Eijke vergezeld gaan van de aanbieding van het boek „Mannen en dijken" van K. No- rel. De heer Eijke dankte voor de prettige samenwerking en de aangeboden geschenken. Als tweede punt kon de voor zitter de opbrengst van de lijst- collecten 1965 meedelen. Deze overtrof nog die van 1964 en be droeg nu 1103,85. Met erkentelijkheid dankte de voorzitter de collectanten van de bond voor bejaarden voor de spontane medewerking. Ook de heer Constandse was verheugd een dergelijke op brengst te kunnen noteren, er op wijzend dat in de kring Zee land het Roode Kruis steeds met allerlei middelen paraat wil zijn. Onder het genot van enige ver versingen bleef het gezelschap daarna nog enige tijd bijeen. grootste, langste en duurste rug van Finland is dezer dagen •oor het verkeer opengesteld. Het kunstwerk vormt de verbin ding tassen Helsinki en de voor stad Lautasasri en heeft een lengte van 587 meter. Hier een overzicht van de brug met op de voorgrond de watertoren van Terneuzen: 14.30 uur Ds Mgllan, ^autasasri. KERKDIENST GEREF. GEMEENTE VlooswiJkstraat) VRIJDAG 8 OKTOBER DONDERDAG 7, VRIJDAG 8 en ZATERDAG 9 OKTOBER Terneuzen: Demonstratie ver warming (aardgas, olie of ko len) in Lunchroom „Maurits". issMimraiii Rlco Bulthuis 29) „Kind, wees toch wat kalm, straks krijg je pilletjes, help me liever met de kachel." Nellie stond moeizaam op en slofte naar de huiskamer, gevolgd door de hospita, die op de gang stil bleef staan, omdat ze dokter Hogendijk naar beneden zag komen. Vóór ze iets kon zeggen, begon hij al: „Dat is een nare thuiskomst, mevrouw. Vertelt u me eens, wat is er aan de hand met de arme Lucas?" Mevrouw Weber ratelde haar verhaal af, wendde van tijd tot tijd haar hoofd om en vroeg: „Is 't niet Nel?" Nel viste slakken uit de kolen en snikte beamend. „En wat zei de dokter?" vroeg Hogendijk belangstellend. „Hartverlamming." „Komt hij nog terug?" „Ja dokter, om het lijk te ha len." Ze zwegen. Hogendijk keek eens op zijn horloge. Hij ging 'n eindje wandelen, zei hij. Vijf mi nuten later volgde Eggeling en mevrouw Weber durfde hem niet ven, omdat ze een beetje bang was. Toen Nellie ook nog de deur uitging om als eerste bij de krui denier te kunnen zijn, kreeg ze het helemaal te kwaad. Ze zou zelf wel boodschappen gaan doen, „dan kan jij..." Maar Nellie begon hees te gil len. Toen ze weg was met haar karbies, zette mevrouw het raam open, maar het contact met de buitenwereld nam niet weg, dat ze bijna van haar stokje ging. Haar kin trilde van angst. „Me... me... vrouw Haye..." zei ze, bijna toonloos. Er kwam geen antwoord. In gedachte zag de eenzame en alleen gelaten vrouw de dode Lu cas naar beneden waggelen. Ze snelde naar haar kamer, smeet de deur in het slot en ging bij de pas aangemaakte kachel zitten, niet meer in staat om te hande len. „Kwam Tilly nou maar," mom pelde ze. Al haar moed verzame lend, stond ze weer op, ging naar de deur in het slot en ging bij de de haak. Ze belde de operette op, te vragen, of hij thuis wilde blij- doch reeg geen gehoor. Toen belde ze Tïne Zomers op. Geluk kig bleek deze op haar practijk te zijn, want het droge en bijna strenge: „Tine Zomers, tandarts," klonk haar als reddende muziek in het gretige oor. „Mevrouw," zei de hospita, „meneer Lucas is dood... hallo... hallo mevrouw..." „Zóoooo..." antwoordde Tine. „Hoe komt dat zo opeens?" „Nou mevrouw, ik kwam gis teren thuis en ik dacht aan niks, maar vanmorgen gaat Nellie naar boven en die komt naar be neden en die zegt... nee, ik zeg..." Toen werd er gebeld. Even dacht mevrouw Weber, dat het de klok op haar kamer was, want die sloeg juist negen uur. Ze ver ontschuldigde zich, legde de hoorn op het kastje naast de te lefoon, holde naar de keuken en draafde terug met twee grote melkkokers en een lege fles in haar handen. Met haar pink duw de ze de knip van de deur terug, bukte zich om de kokers neer te zetten, maar toen werd de bui tendeur opengeduwd en het was allerminst de melkboer, die zijn voet over de drempel zette. Er stond een heer voor mevrouw Weber. Een heer met een actetas en een gleufhoed. „U is mevrouw Weber?" vroeg hij, zakelijk en kort. Mevrouw Weber richtte zich op, bracht met een snel gebaar haar haar in ord'e en bevestigde de vraag. De man kwam de hall in en sloot de deur achter zich. Hij nam zijn hoed af en keek even rond. Hij was, wat mevrouw We ber noemde: een net persoon. Hij was eerder stevig dan fors, doch hij maakte een slanke indruk en heel zijn zelfverzekerde houding- was het sprekend bewijs, dat hij niet voor het gas of voor een nieuw tijdschrift kwam. „Er is van nacht in uw huis een zekere heer Lucas overleden?" Mevrouw Weber slikte. „Ja," zei ze en dan vroeg ze: „Komt u van de dokter of van het ziekenhuis meneer?" De aangesprokene keek naar de hoorn van de telefoon, hij zei: „Ik kom alleen maar voor wat formaliteiten, die algemeen ge bruikelijk zijn. Ik moet enkele kleinigheden regelen en de uit spraak van de dokter bevestigen door een klein onderzoekje. Laat u me dus het huis en ook de do de even zien." „Dat kan niet meneer, het spijt me, de kamer boven is op slot en de dokter..." De man opende zijn hand. Me vrouw Weber zag de sleutel, die ze kort geleden aan de huisarts gegeven had. Ze deed een pas achteruit en staarde de bezoeker aan. „Wie..." begon ze aarzelend. Hij glimlachte even en sloot een seconde lang geruststellend de ogen. „Ik ben inspecteur van politie mevrouw. Mijn naam is Ross..." En toonde haar een kaart en her haalde zijn naam: „Ross, mevrouw, Richard Ross..." (Wordt vervolgd). Sedert 1961 heben de Ameri kanen bij de strijd in Vietnam 722 doden, 3887 gewonden en 70 man aan vermisten verloren, zo heeft een Amerikaanse woord voerder woensdag in Saigon meegedeeld. Hierin zijn niet be grepen de verliezen die sedert 1 oktober zijn geleden. In de afgelopen week hebben Amerikaanse troepen in totaal 1433 operaties tegen de vietcong uitgevoerd. In 163 gevallen kwam het tot gevechten. De Amerikanen verloren" hierbïf~22 doden, 64 gewondennes* *één "ver miste. De verliezen aan Zuidvietna- mese regeringszijde bedroegen de vorige week 229 gesneuvel den, 566 gewonden en 68 ver misten. De vietcong verloor, voorzover bekend, 1067 man aan doden. Er werden 144 opstandelingen ge vangen genomen. De tweede-kamerleden drs. J. J. Voogd en dr. W. H. Vermootên (beiden pvda) hebben de minis ters van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk; van on derwijs en wetenschappen en van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening schriftelijk gevraagd te bevorderen, dat er in de gemeen ten de grootst mogelijke aan dacht wordt besteed aan wat zij noemen het ernstige tekort aan speelruimte voor de schoolkinde ren in de omgeving van de ouder lijke woning. De kamerleden hebben hun verzoek gedaan naar aanleiding van het feit, dat 28 van de schoolkinderen leermoei lijkheden ondervindt als gevolg van dit gebrek aan speelruimte. Er bestaat volgens de kamer leden grote behoefte aan speel velden om in het tekort té voor zien en zij wensen, dat de minis ters de gemeenten zo nodig be hulpzaam zijn bij de oplossing van dit vraagstuk. De vaste commissie voor finan ciën uit de tweede kamer heeft verslag uitgebracht ter voorbe reiding van de algemene finan ciële beschouwingen. In dit ver slag wordt een groot aantal vra gen gesteld naar aanleiding van de miljoenennota. In 49 vragen wordt op tal van punten een nadere precisering gevraagd, voornamelijk op het gebied van de economische ont wikkeling, het begrotingsbeleid en de begroting 1966. Onder meer wordt gevraagd of minister Von deling bij de afweging van de uitgavencategorie tegen de ande re een prioriteitenschema heeft gehanteerd en of dit dan kan worden overgelegd. Gevraagd wordt ook naar het effect van eventuele verhoging van omzet belasting op produkten als cho colade, suikerwerk, edelsmeed- werk, zijde, bont, cosmetica, grammofoonplaten etc. Gevraagd wordt verder of de minister bereid is de verhoging van de benzinebelasting te be stemmen voor het rijkswegen fonds en naar de kosten het aan tal ambtenaren, die verbonden zullen zijn aan de toepassing van het stelsel van belastingspaar- brieven.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2