Vogelwaarde liet een sleek vallen Terneuzen leidt in 2e klasse B Steen en Breskens geven de toon aan in 4H A.Z.V.V. De Meeuwen 7-4 DWS—FEIJENOORD 2-0 TELSTAR—PSV 3-1 ADO-WILLEM II 4-0 SPARTA-ELÏNKWIJK 2-1 Grenswachters- Vogelwaarde 2—1 Hontenisse—DOSKO 4—3 Sluiskil—Kaaise Boys 2—0 VOORL. NED. ELFTAL GO AHEAD—MVV 1-1 HERACLES—AJAX 1-1 PORTUNA- F.C. TWENTE 1-3 DOS-GVAV3-2 VOAB—Terneuzen 0—3 Axel—Veerse Boys 1—1 Clinge—Oostburg 3—0 Biervliet—Zeelandia 5—0 Steen—Lewed. Boys 5—0 RCS—Corn Boys 2—1 Aardenburg-IJzendijke 10-1 Breskens—Hansw. Boys 7-0 Zeeland Sport-HVV 0-1 BELGISCHE COMPETITIE Anderlecht verliest r/cnnsaag-o oicto-oer rara - Feijenoord overtroefd door sneller D.W.S. 4 Rensenbrink 10, 89 Flinke- vleugel 20. 51.000 toeschouwers. Een over de gehele linie domine rend D.W.S. heeft een verdiende 20 zege behaald op Feyenoord, dat zonder Venneker alle stoot kracht miste. Er lag een zekere matheid over het spel van de Rot terdammers die nog altijd niet over de domper van Madrid heen schij nen te zijn. Hoe anders moet men het falen van de anders zo sterke linkervleugel Moulijn-Bouwmeester verklaren? Hun tegenstanders Flinkevleugel en Israel konden zich steeds wijden aan het opbou wen van talloze aanvallen, waaruit in de eerste helft kansen ontston den. Dank zij het houtwerk dat schoten van Geurtsen en Temming keerde, bleef Feyenoord een achter* stand bespaard. Onmiddellijk na de rust nam D.W.S. de leiding toen aan een verwarde situatie, waarin Geurt sen, Boogaard en Vonhof tever geefs trachtten de bal achter Pie- ters Graafland te werken, door linksbuiten Rensenbrink een eind werd gemaakt. Hoewel D.W.S. zich lang op het verdedigen van de voorsprong ging toeleggen, kon de Rotterdamse voorhoede, waarin Kraay na rust door een eerder op gelopen blessure on de rechtsbui tenplaats nog verdienstelijk werk deed, geen gevaarlijke situaties scheppen. Nadat Weering na een duel met Jongbloed voor enkele minuten k.o. was geweest er werd van beide zijden nogal fors gesoeeld geloofden de Rotterdammers het awei. Typerend daardoor was het Ëjjjfiglpunt, dat Flinkevleugel in de laatste minuut scoorde. Hij pikte de bal bij de middenlijn op, pas seerde twee tegenstanders en werd daarna niet meer aangevallen. Van de rand van het strafschopgebied bracht Flinkevleugel de eindstand op 20. 40 De Vries, 70 Kort (strafschopl 20, 86 Van der Kuilen 21, 89 Clement 3—1. 9500 toeschouwers Zonder de geblesseerde Brazi liaan Carlos en Liptak heeft Telstar kans gezien een verdiende over winning te behalen od een teleur stellend P.S.V. De Eindhovenaren kregen tegen de goede defensie van Telstar geen kans, ook omdat het schieten in de Eindhovense gelede ren te wensen overliet. De sterke defensie van Telstar waarin Bakker excelleerde en Stuy het weinig moeilijke werk goed op knapte, gaf P.S.V. geen ruimte. Vooral dank zij voorbereidend werk van Van der Kuil kreeg Tel star goede kansen. Een daarvan werd voor de rust door De Vries benut (10). Het offensief van P.S.V. bleef na de rust uit en Telstar rukte weer op. Toen Van der Kuil gevaarlijk voor doelman Strich opdoemde, bracht Kemper hem ten val. Kort nam de strafschop feilloos. Toer. P.S.V. enkele minuten vóór het einde de achterstand verkleinde kreeg de wedstrijd een spannend slot. Clement maakte aan de span ning een einde door de bal in het Eindhovense doel te glijden (31) 22 Aarts 10, 38 Maassen 20. 67 Van Miert 30, 81 Heijnen 4 0. Toeschouwers 19.000. Een eenzijdige vertoning, waarin een machteloos Willem II (zonder Brooijmans en Timmermans) onder de voet werd gelonen door een superieur A.D.O. Legio was het aantal kansen, dat de A.D O -voor hoede tegen een paniekerig spelen de Tilburgse verdediging kreeg. Uit een voorzet van De Zoete die on voldoende werd weggewerkt door Van Lee, scoorde Aarts het eerste doelpunt, waarna Maassen de rust stand op 20 bracht, toen de Til burgse verdediging bleef staan voor buitenspel. A.D.O. bleef in de tweede helft doorgaan, maar door de zwakker wordende tegenstand werd het spel van de Hagenaars slordiger. Uit een dieptepass van Villerius scoorde de doorgelopen Van Miert het derde doelpunt en toen Heijnen alleen voor Van der Heijden kwam, schoot hij beheerst laag in de uiterste hoek. 13 Bouman 10, 50 Prinsen 20, 60 Suelzle 2—1. 13.000 toeschou wers. Niemand kan Elinkwijk een goe de wil ontzeggen, maar dat was dan zondag ook de eniee verdien ste van de Utrechters. Zozeer mis te de ploeg techniek en lichaams- beheersing, dat meerdere malen een speler bij een mislukte charge zichzelf blesseerde. Uitzondering was doelman De Bree, die veel redde, vooral door tijdig uitloDen Gezien het povere eindresultaat bracht Snarta met ziin individueel bijna stuk voor stuk betere spelers er ook niet veel van terecht. Een te grote voorliefde voor de solo was de handicap van de Rotter damse elf. Overigens waren de doelpunten van Prinsen en Van de Nu had Hontenisse zo goed zijn best gedaan om Vogelwaarde tè helpen! Iedereen had erop ge rekend dat de jongens uit Bosch- kapelle bij de Grenswachters de volle winst zouden weghalen. Dat is helaas anders uitgelopen. Vóór de rust was de thuisclub duidelijk sterker. Dat bleek uit de 20 voorsprong waarvan de club uit Putten zich verzekerde. De zege is praktisch niet in gevaar geweest. Eerst drie minuten voor het einde maakte Lambert een tegenpunt. Pech voor Vogelwaar de na het fraaie begin van de competitie. De Zeeuws-Vlamin gen speelden beneden hun ge wone vorm. Vrij kort na de start schoot Van de Water in eigen doel en DOSKO stond door dit meeval lertje op 01. Dat liet de thuis club niet op zich zitten en het was Boogaert, die na 10 minuten er 1—1 van maakte. Voor rust schoot Steijns de thuisclub naar 2—1. Hopmans maakte na de her vatting gelijk (2—2). Door een dubieuze buitenspelbal van De Wit kwamen de Bergenaren op 23. Het slotoffensief van Hon tenisse leverde in de 35e minuut de gelijkmaker op door Van Kruijssen en 5 minuten voor het einde schoot Neve een strafschop onhoudbaar langs De Krom, zo dat de thuisclub toch nog aan het langste eind trok (43). Door een verdiende overwin ning op de Boys heeft de thuis club de eerste punten binnen kunnen halen. Na een goede combinatie tussen Feber en Ja cobs kwam de thuisclub op 10. Na de thee kwamen de Boys opzetten en Sluiskil had het even zwaar te verduren. 13 minuten voor tijd wist Jacobs met zijn tweede doelpunt de zege veilig te stellen. Het voorlopig Nederlands voetbalelftal, dat woensdag 6 ok tober in het Feijenoord-stadion te Rotterdam in een oefenwed strijd voor de strijd tegen de Zwitsers tegen Sheffield Wed nesday speelt, is als volgt samen gesteld: Doel: Pieters Graafland (Feijen- oord) Achter: Flinkevleugel (DWS), Israël (DWS), Schrijvers (PSV) en Veldhoen (Feijenoord). Midden: Prins (Ajax) en Muller (Ajax). Voor: Keizer (Ajax), Kruiver (Feijenoord), Groot (Ajax) en Moulijn (Feijenoord). Reserves: Doesburg (Sparta), Pijlman (DWS) en Swart (Ajax). Kerkhof van goede kwaliteit, Hoe Suelzle de vrije kans kon krijgen Doesburg met een o.i. niet onhoud baar schot te passeren, blijft een raadsel. De wedstrijd bleef onder de maat. 44 Niehaus 10, 44 Brokamp 11. Toeschouwers 9000. Go Ahead en M.V.V. hebben geen ogenblik bun plaats in de eredivisie waar kunnen maken. Beide ploegen speelden lusteloos en maakten zowel aanvallend als verdedigend talloze fouten, waar bij de 9000 toeschouwers vaak tot wanhoop werden gebracht. Go Ahead schijnt de nederlaag tegen Celtic Glasgow nog niet te boven te zijn en M.V.V. heeft na zes competitiedagen zonder een enkele overwinning geen zelfver trouwen meer. Door twee fouten van de doel- verdedigers werd er toch nog ge scoord. Opvallend genoeg gebeur de dat in de voorlaatste minuut van de eerste helft. Körver miste een voorzet van Boekestein waar van Niehaus met een kopstoot pro fiteerde en Van Zoghei aarzelde op een pass van Brinkhuis, waarna Brokamp in vrije positie de bal langs de Deventer doelman schoot. Ver in de tweede helft schonl M.V.V. zichzelf bijna de niet ver diende zege, toen Brokamp en Brinkhuis fraaie kansen kregen maar de eerste miste en de ander knalde tegen de paal. 26 Morsink 10, 36 Prins 11. Toeschouwers 10.000. Na vijf overwinningen heeft Ajax tegen Heracles het eerste verliesnunt moeten incasseren. De oostelijke formatie, die ais gevolg van blessures met enkele invallers moest uitkomen, speelde uitste kend voetbal met midvoor Morsink en spil Arnthof als uitblinkers. Daar Ajax met als sterkste deel van de ploeg het tweetal Muller-Prins op het middenveld en met Keizer als beste man in de voorhoede zijn tegenstanders allerminst onder schatte, werd het een boeiende wedstrijd. Beurtelings waren beide ploegen in de aanval bij het ver werken waarvan vooral de Alme lose doelman Conrad zich onder scheidde. Na een schitterend doel punt van de beweeglijke midvoo- Morsink, die zowel Pronk als Soe- tekouw passeerde en daarna be heerst langs Bals schoot, maakte Prins tien minuten later na een fraaie combinatie met Muller gelijk. De Amsterdammers leken op een bepaald moment niet goed tegen hun (eerste) verlies te kunnen, maar verder dan enige botsinkjes kwam het toch niet. 45 Benen I0, 83 Roordink 1—1, Höher 1—2. 85 Köhn 1—3. Toeschouwers 7000. Door een treffer van Benen even vóór de rust gescoord leidde Fortuna halverwege met 10. Ook in de tweede helft had- DWS—FEIJENOORD DWSFeyenoord. Het eerste DWS-doelpunt in vier etappes. Geurtsen waagt een pogingmaar het schot wordt door Pieters Graafland gekeerd. Dan lost Vonhoff een schot Romeyn kan de bal van Vonhoff op de doellijn tegenhouden, waarna het leder teruggaat in de richting van Rensenbrink, die de bal over Haak en Romeyn heen het doel in kogelt. Het gespik kelde monster is ongrijpbaar voor Pieters Graafland. Vonhoff staat rechts in het doel. den de Limburgers de beste uit zichten op de zege. FC Twente veroverde wel een veldoverwicht, maar de uitvallen van de thuis club hielden meer gevaar in. Tot viermaal toe kregen Gambassi, Jacobs en Breikers niet te missen kansen. Alleen voor doelman War- ringa faalden zij echter. Aan de overzijde scheen de For- tuna-defensie de zaken te handen te hebben. Quaedackers hield de altijd gevaarlijke Kohn in bedwang en met de steun van Benen en Van der Hart zag het er lange tijd naar uit dat Fortuna aan dat ene doel punt genoeg zou hebben. Tot zeven minuten vóór het einde was dat ook zo. Toen stond plotseling Roordink een paar meter voor het doel. De Enschedeër profiteerde van het feit dat hij niet werd ge dekt en scoorde de gelijkmaker. Direct na de aftrap maakte Twente gebruik van een aarzeling in de Limburgse defensie, onzeker ge worden na het niet verwachte tegendoelpunt. Ditmaal waren de gelukwensen voor de Duitser Hö her, wiens schuiver in de uiterste hoek verdween. De verrassende ontknoping werd compleet, toen een minuut later Kohn het derde doelpunt langs Vogels schoot. 35 Petterson (strafschop) 01, 38 Oomens 02, 54 Koeman (eigen doel) 12, 64 Van der Bogert 2—2, 69 Loffeld 32. Toeschouwers 7000. Een aanvallend D.O.S. heeft niet zonder veine G.V.A.V. bedwongen Na een 20 voorsprong van de Groningers bii rust schoot Koe man, die een uitstekend partij voet bal speelde, een konbal van Aarts in eigen doel (21). Daarna hin derde hü tien minuten later zijn doelnam bij het stoppen van een door Van de Bogert genomen vrije schop (22). Alleen het derde D.O.S.-doelpunt gescoord door Van Loffeld was het resultaat van een gaaf opgezette aanval. Het Groningse verdedigingsblok was sterk met Renders en Petter son. Zwak daarentegen was de voorhoede. De niet sluitende D.O. S.-defensie wankelde herhaaldelijk, maar het aanvalsspel van G.V.A.V. was te pover om de kansen te be nutten. Doelman Van Leeuwen stak in zijn allerbeste vorm en voorkwam enkele zeker schijnende doelpunten. Ook nadat het 32 was geworden bleef G.V.A.V. zwoe gen voor een beter resultaat, maar de defensie van D.O.S. wist soms wat paniekerig de gelijk maker te voorkomen. De Terneuzenaars hebben in hun eerste uitwedstrijd een ver dienstelijke zege behaald, die pas in de tweede helft tot stand kwam. Het begin kenmerkte zich door meerdere goed opgezette aanval len van VOAB, waarbij echter te lang werd gecombineerd. Na een half uur spelen werd de rood zwarte keeper De Vos ernstig ge blesseerd. Op de grond liggend kreeg hij een trap tegen de borst. Hij bleef doorspelen, zo goed en zo kwaad als het ging. Na de thee begonnen de Ter neuzenaars uit een ander vaatje te tappen. Ze trokken herhaalde lijk ten aanval, maar toch duurde het tot de 20e minuut eer de sco re werd geopend. Jan Doorns liep door op een voorzet van rechts buiten Borgt en plaatste de bal beheerst in 't VOAB-doel (01). Twee minuten later was het op nieuw raak na een solo-actie van Borgt. Deze passeerde enige te genstanders, waaronder de doel man, hij gaf een listige pass naar Jan Doorns die de bal voor de tweede maal in het vijandelijke net deed belanden (02). Een kwartier vóór het eind viel de definitieve beslissing. Jan Doorns die een produktieve dag had, verrichtte de hattrick en scoorde voor de derde keer. Hij kreeg de bal van Wissel toegespeeld en onhoudbaar verdween het leer in de uiterste hoek van het doel (03). De VOAB-verdediging vond het nu welletjes en liet ver der geen doelpunten meer toe. Van der Peijl strandde nog eens op keeper Matthieu en Wissel zag een schot gekeerd door de paal. De roodzwarten hebben zich met deze overwinning aan de kop van de ranglijst geplaatst. Na de goede resultaten van de Terneu- zense nloeg mogen we a.s. zondag voor de vanouds spannende der by TerneuzenAxel veel belang stelling verwachten. In deze wedstrijd bleken de beide verdedigingen sterker dan de aan- valslinies. Daar Jaap Lensen nog geblesseerd was had men in de Axelse ploeg enkele wijzigingen aangebracht. Zo was Verberkmoes in de voorhoede opgesteld; zijn plaats in de verdediging werd in genomen door M. Lindhout. Reeds in de eerste minuut kon Axel een goede aanval opzetten, maar de afwerking bleef achterwege. In de vijfde minuut kwam er een fraaie voorzet van Verstraetên, waaruit Sheiids naast kopte. De snelle aan vallen van Veerse Boys waren ook niet zonder gevaar, maar ook hier De bezoekers hielden lange Ujd stand, maar kort voor de rust moesten ze toch zwichten voor 'n schot van Van Bunderen (10). In de tweede helft had Clinge weer een flinke veldmeerder- heid, maar het duurde toch tot 8 minuten voor het einde eer De Block de zege veilig stelde (2-0). Vijf minuten voor het einde maakte Van Bunderen er nog 30 van. In de eerste helft wogen de partijen goed tegen elkaar op. Er werd gedraaid bij de stand 00. Na de rust was het met de te genstand van Zeelandia gedaan en Versluys (2x), Martens (2x) en Cuelenaere zorgden voor een ruime 5—0 zege voor de thuis club. Voor de rust was er nog wel van enige spanning sprake, want pas 5 minuten voor het verstrij ken van de eerste helft kon Sa- man zijn ploeg aan 'n 10 voor sprong helpen. Na de thee was Steen duidelijk sterker. Na 25 minuten was het 20 door De Smet. Verstrae- ten, De Smet en nogmaals De Smet voerden de eindstand op tot 5—0. De grote RCS-meerderheid werd maar povertjes in doelpun ten uitgedrukt. De bezoekers na men in de 5e minuut een 01 voorsprong door De Ruijsser, die na een half uur door Vader werd weggewerkt (11). In de tweede helft kwam Corn Boys er niet aan te pas, maar het was toch pas een minuut voor het einde eer Karremans met een kopbal aan RCS de zege kon be zorgen. Binnen een kwartier keken de bezoekers al tegen een 40 ach terstand aan door doelpunten van Blondeel (2x) en Trapman (2x). Van de Wijnckel maakte er nog wel 41 van, maar Blondeel en Trapman maakten nog voor rust het halve dozijn vol. In de tweede helft voerden Blondeel, De Cocq, Trapman en Vermeire de score op tot 101. Breskens heeft de eerste wed strijd op het nieuwe terrein een grote 70 zege behaald op een te hard spelend Hansw. Boys. Hoefnagels opende na een kwartier de score (I0). Met deze stand werd gedraaid. Na de hervatting waren Boek houdt en Hoefnagels bijzonder op schot en beiden troffen driemaal de roos, waardoor Breskens voor de derde maal in successie de overwinning behaalde. ontbrak het aan het goede eind- schot, ook werden vele aanvallen onderbroken wegens buitenspel van rechtsbinnen Beb Jeore, die nog altijd een technisch en kundig voetballer is, maar door zijn leef tijd tempo tekort komt. Rechtsbui ten Zijlman van de Boys schoot eenmaal vlak langs het doel en even later werd een hard schot van hem keurig door Verpoor'e gestopt. In de 23e minuut brak Verstraeten door, maar op het moment dat hij zou schieten, werd hij wel wat te hard van de bal ge zet. Sheiids kreeg nog een goede kans, maar hij trapte in de grond. Twee minuten na de hervatting maakte K. Seeters handig gebruik van een aarzeling in de Axelse verdediging en schoot zuiver in (01). Na dit doelpunt kwam Axel sterk in de aanval. Sheiids schoot tegen de paal en Verberk moes kopte uit een vrije trap in, maar er zat te weinig vaart in het Axelse spel om gevaarlijk te zijn. Axel speelde het laatste kwartier met tien man. Een nederlaag scheen al zeker, toen Herman twee minuten vóór het einde er nog fn slaagde met een kopbal de stand gelijk te maken. Deze eindstand was wel aannemelijk, al speelden de Veerse Boys beter voetbal. Scheidsrechter Schetter leidde voortreffelijk. Zeeland Spopt en HVV '24 zijn niet tot grote daden gekomen. Er werd door beide partijen bepaald zwak gespeeld en de minst slechte is met de punten naar huis gegaan. Reeds na 4 minuten viel, naar later bleek, de beslis sing. Na een der weinige goede HW-aanvallen kreeg Francke de bal te pakken. Hij bracht de bal goed voor de Zeeland Sport- doelmond, waar De Kint weinig moeite had de bal in het Vlis- singse doel te jagen (01). De thuisclub probeerde het spel te verplaatsen, maar het wilde niet vlotten. Aangezien ook bij de HVV de goede wil groter was dan de schotvaardigheid, bleef het bij dit magere doelpuntenaantal. Ook de vierde competitiewed strijd van A.Z.V.V. werd in een verdiende overwinning omgezet. Het is een vlotte en sportief ge speelde ontmoeting geworden en het krachtsverschil was minder groot dan de cijfers doen vermoe den. De voorhoedes waren goed op dreef. De oud-Middelburgspelers Van Melis en Lievense hadden de stuwkracht van de Meeuwen sterk vergroot. De eerste aanvallen wa ren voor A.Z.V.V. maar deze lever den weinig gevaar op. Meer ge vaar brachten de tegenaanvallen van de Meeuwen en met een beetje geluk hadden zij een voorsprong kunnen nemen. In de 10e minuut ging J. Dieleman achter een pass aan en scoorde onhoudbaar. Even later zette Adri de Putter prachtig voor naar de goed op schot zijnde M. de Visser die geen fout maakte (20). Na een kwartier snelen maakte Van Melis onhoudbaar voor Van den Broeke een tegen punt (21). Even vóór de rust plaatste M. de Visser de bal pre cies op het hoofd van P. Haak en deze bracht de stand via de Meeu wen-stopper op 31. Kort na de hervatting stelde Jopie Dieleman M. de Visser 'n staat er met een vliegend schot 41 van te maken. Daarna pro beerde Jopie die soms wel wat egoïstisch is, het on ziin eentje maar zijn schot trof de uitgelopen doelman. In de 10e minuut ontstond na een van de vele goede combina ties De Visser-Haak het viifde doelpunt. Enkele minuten later was het weer de gevaarlijke Van Melis die met een kopbal uit een corner doel trof (52). Door M. de Visser en Piet Haak voerde A Z V. V. de stand op tot 72. Maar de Meeuwen kwamen met tal van vlotte aanvallen terug. Toch duur de het tot de 40e minuut eer zij wat van de achterstand konden inlopen. Fransen schoot het derde tegenpunt raak en een minuut vóór tijd bracht Lievense de eind- Stand op 74. A.Z.V.V.-AANVOF.RDF.R PIET HAAK GEHULDIGD Vóór de wedstrijd A.Z.V.V. Meeuwen werd A.Z.V.V.-annvoer- der Piet Haak gehuldigd bij het spelen van zijn 250e officiële wed strijd in het eerste elftal. De voorzitter van A.Z.V.V., de heer M. den Doelder, zei dat Piet Haak op 15-jarige leeftijd uit de junioren in het eerste elftal was eerste is hij hieruit niet meer weg geweest. Zelfs wegens blessures moest hij nooit vervangen worden. Toen hij in het elftal kwam, speelde A.Z.V.V. in de 2e klasse Z.V.B. en nu is het 3e klasse K.N.V.B. en nog züt gij de grote kracht van A.Z.V.V. Gij staat bij scheidsrechters en tegenstanders in hoog aanzien om de grote sportiviteit waarmee gij uw wedstrijden speelt, aldus de voorzitter. A.Z.V.V. hoopt nog vele jaren van uw voetbalkennis te mo gen profiteren. Hierna bood de heer Den Doel der de jubilaris een paar voetbal schoenen aan, een shirt en een siaarettenbeker waarop een voet baller prijkt. Mevrouw Haak werd heel ver diend in de bloemetjes gezet. De aanvoerder van de Meeuwen, de heer F. van der Heyden, felici teerde Piet Haak met dit jubileum. Hij overhandigde hem een clubglas van de Meeuwen en mevr. Haak kreog nogmaals bloemen. Piet Haak dankte voor de waar derende woorden en voor de ge schenken. De sporttoto heeft opnieuw een recordinleg kunnen registreren: de 829.340 deelnemers legden voor een bedrag van f 1.203.682 in. Voor de eerste priis is f 218.468 beschik baar, voor de tweede f 119.165 en voor de derde prijs 59.582 Zondagavond had zich nog nie mand gemeld met 13 goede voor spellingen. Vijftien personen had den slechts ëên fout en er warer 15 kandidaten voor de prijs van de eerste acht. Juist ingevuld za" het totofor- muiier er als volgt uit: 13 3-112111 3 2 3 2 De uitslagen van de wedstrij den gespeeld voor de Belgische competitie luiden: Antwerp FCFC Luik 71; Racing WhiteLierse 00; Ber- chem Sp.FC Mechelen 12; St TruidenAnderlecht 20; Standard CL—La Gantoise 1—1; TilleurCS Brugge 1—0; FC Brugge—Daring CB 0—0; Berin- gekomen. Na zijn opname in het genBeerschot 21.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 5