SAMSON Blue Band - mmm...en kérngezond! Tevreden met Samson shag! LaHsllWat een vondst! De stofzuiger met een slang die helemaal kan ronddraaien Wat springt ze hoog! 'W Wat wordt ze groot!... en moeder helpt met kerngezonde Kruiser bleef onder de kust voor de wedstrijd Feijenoord—Real Madrid Duurdere benzine in België? uw merK van service en vertrouwen Natuurlijk is Samson zijn gulden dubbel waard. Lekkere verse tabak zonder stelen, lang van draad, die prettig rolt. Het plastic pak houdt de shag vers tot de laatste draad. Samson is edel, pittig en zacht: de koning van de shag. Zonder gesleep overal gemakkelijk bij. Dankzij Draaitop. En zwenkwieltje aan de onderkant. Bovendien staat hij muurvast op de trap. Eenvoudig te legen stofzak. Nooit-meer-bukken zuigmond. Op en top modem comfort! NIEMEYER HALFZWARE SHAG BRIDGE Pagina 8 DE VRTTE ZEEUW Maandag 27 f Dinsdag 28 september 1965 W. van Leuften Zuringstraat 24 Arnhem Philips Draaitop stofzuiger Philips biedt u verschillende modellen vanaf f 149.- NIEMEYER h^KWAlTTElT De mededeling, dat de com- naar de wedstrijd te kunnen la ten kijken, werd door minister De Jong, naar hij onderstreepte, niet ter vergoelijking van het gebeurde gedaan De commandant van de krui ser Hr. Ms. „De Zeven Provin ciën" heeft op de avond van 8 sept. j.l. zijn schietoefeningen on der de kust gehouden teneinde binnen televisiebereik te komen en zodoende de bemanning in de gelegenheid te stellen de wed strijd FeyenoordReal Madrid op de televisie te volgen. De minister van defensie, de heer P. de Jong, deelt dit mede in antwoord op schriftelijke vra gen van het .Eerste- Kamerlid de heer Van Pelt (P.S.P.) over het geen zich die avond voor de Noordzeekust ten westen van Egmond heeft afgespeeld. Er werden toen lichtverschijn selen waargenomen, die werden opgevat ais signalen van een in nood verkerend schip. De red dingboot „Neeltje Jacoba" van IJmuiden voer uit en vertoefde een half uur op zee, onnodig zo als bleek. Het is zo goed ais zeker, ver telt de minister van dafensie, dat die lichtverschijnselen afkom stig waren van „De Zeven Pro vinciën", die ten tijde van het voorval schietproeven deed ter hoogte van Egmond. Het was dus loos alarm.. De commandant van de kruiser had verzuimd via radio Scheveningen een waarschuwing te doen uit gaan, dat er na zonsondergang nog schietproeven zouden plaats vinden, zoals hij had behoren te doen. De minister heeft de comman dant aan deze procedure laten herinneren. mandant onder de kust heeft willen oefenen om de bemanning Na een kort verhoor legde hij een volledige bekentenis af. Het Belgische ministerie van verkeer heeft zaterdag niet wil len bevestigen of ontkennen dat de benzine in België wederom duurder wordt. Het zou gaan om een verhoging van één frank per liter (7,2 cent), waardoor een liter superbenzine in Brussel 9,6 frank (69 cent) zou gaan kosten. De verwachte extra-opbrengst van deze nieuwe benzinebelas ting bedraagt 2 miljard frank per jaar (145 miljoen gulden), die zouden moeten dienen om de te korten in het Belgische wegen fonds aan te vullen. Boerderijbrand verstoort twee bruiloften Een boerderijbrand in Kalte- ren, gemeente Diever, heeft vrij dagavond twee bruiloften ver stoord. De melding van de brand veroorzaakte op de bruiloften, die door bijna alle inwoners van Kalteren werden bijgewoond, zo'n consternatie, dat de feest viering tot een ontijdig einde kwam. Bij de brand werd voor circa 100.000 schade aangericht. Het stalgedeelte en de schuur van de boerderij van de heer J. Bruggink gingen verloren. De brandweer kon het woongedeelte behouden. Toen de brand uitbrak, waren de bewoners afwezig. Het vee liep nog in de wei. Telefoonmaniak ingerekend De Leerdamse politie heeft na wekenlang speuren een telefoon maniak weten te vatten, die er een gewoonte van maakte om huisvrouwen via de telefoon bizarre verhalen op te dissen over het slachten van varkens. Het bleek te zijn een 60-jarige Utrechtenaar K. L. H. van M. De man vroeg allereerst toestem ming voor een gesprek en kwam dan met zijn verhalen over var kens. Een van zijn Leerdamse slachtoffers wendde zich tot de politie. Deze verzocht haar de man bij een volgend gesprek aan de praat te houden om maatrege len te kunnen nemen. Met be hulp van de P.T.T. kon men toen Jiet abonneenummer achterhalen. Het bleek toe te behoren aan een Ütrechtse zaak. De man had in •zijn gesprekken inmiddels zoveel mededelingen over zichzelf ver- trekt, dat het daarna snel met wat gebeurd. ITALIË EUROPEES KAMPIOEN 1965 Het Italiaanse heren bridge- team heeft in Oostende het Europese kampioenschap op zijn naam gezet. In de laatste ronde versloeg het Denemarken met 88—73 (5—1). Het Nederlands team eindigde met 5 punten verschil op de tweede plaats, voor Frankrijk en Groot-Brittannië. In de laatste ronde zegevierde onze landgeno ten met 6651 (51) over de Israëliërs. De eindstand ziet er als volgt uit: 1. en Europees kampioen, Italië, 93 pnt; 2. Ne derland, 88 pnt.; 3. Frankrijk, 86 pnt. 4. Groot-Brittanië, 79 pnt.;; 5. Denemarken, 74 pnt.; 6./7. Noorwegen en Finland, elk 72 pat. ZES UUR Kijk. die jus, zo heerlijk goudbruin. Het werk van moeder, die Blue Band gebruikt ACHT UUR Nóg een? Best hoor. Blue Band'erop. Smul maar. Dan kun je er te gen, straks, op school. HALF EEN Eerst eten, dan spelen. Smeer'je %'m zelf? maar, 't is Blue B^nd'j.. met vitaminè A"£ri D. Blue Band! Vitamine A en D... energierijke grondstoffen. Dat wat Uw kinderen nodig hebben om jong en blij te zijn. En die ge zonde levenslust begint bij gezonde eetlust. Trek in een boterham met Blue Band. Trek in een warme maaltijd. Trek in alles wat U met gezonde Blue Band zo smakelijk bereidt.,'s morgens, 's middags, 's avonds! VEREDELDE MARGARINE

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 8