PROVINCIAAL NIEUWS Er gebeurde iets in Nijmegen De misdaad van Richard Ross De paus 4 oktober naar de Verenigde Naties ZWARE GEVECHTEN IN DE KWANG NAM II Burgerlijke Stand Loop der bevolking Pagina 2 Terneuzen Axel Brouwershaven Philippine Vogelwaarde KERKDIENST Mis in de open lucht NOG STEEDS VALSE DOLLARS 107.600 Amerikaanse militairen Duivensport DE VRIJE ZEEUW Donderdag 9 september "65 Schietwedstrijden Aan de zaterdag op de Sloe- dambanen gehouden schietwed strijden, georganiseerd door het postdistrict Middelburg, werd deelgenomen door 14 teams, ieder van 5 man, waaronder ook de re- servepolitie van Terneuzen. De Terneuzenaars behaalden do derde prijs. Onder de deelnemende ploegen bevonden zich vertegenwoordi- ginen van rijks- en gemeentepo litie, de marechaussee en de be- drijfsveiligheidsdienst van de P.T.T. Zwemdiploma's De leerlingen der verschillen de Terneuzense scholen hebben dezer dagen in het Scheldebad examens afgelegd voor de diver se zwemdiploma's. De examencommissie bestond uit mej. C. van Harn en de heren J. Johannisse, A. Vinck en P. de Meijer. De consulent lichamelijke op voeding, de heer J. Th. Distel brink, gaf tijdens het afleggen der proeven blijk van zijn be langstelling. Geslaagd zijn voor het diploma zwemproef: St. Willibrordusschool: L. El- bertse, P. Koch, F. van Cleem- putte, A. Huijbrechtse, A. Me- vissen, C. Rammeloo, J. van Zee land, P. Standaard en F. Salo mon. Hervormde school: R. Vlieger, A. Kempe, J. Jansen, M. Jansen van Rosendaal, J. Kolijn, H. Ber- wald, J. Leeuw, H. Blankers, F. Dijkema, M. Gazan, J. Mostert, J. de Mul, M. de Mul, N. de Jon ge, K. van Eijk, IJ. van Strien, B. Steketee, V. Renaud, C. Re- naud en J. van Strien. Zuidlandschool: J. v. d. Linde, G. de Lege, C. de Fouw, H. Post- ma, M. Becks, M. Wiersma, R. Hamelink, A. Harte, IJ. Vaal, E. Dam, J. Tjallinks, B. Engels, J. Sol, C. Dieleman, A. van Waes en J. Sanderse. H. Familieschool: E. Roegiers, A. Rammeloo, L. Martens, M. Mevissen, A. Kaan, A. Jacobi, I. de Bakker, C. Meijers, J. Spren kels, L. v. d. Ven, C. Zeegers, M. v. d. Velde, D. Heck, C. Brouwers, L. de Cuijper, A. Bak ker, J. Boonman en M. Martens. Chr. nat. school: M. Lugt, A. Buijze, J. Bakker en M. Koster. Zonneschool: J. Kolijn, S. de Jonge, C. van de Berge, V. Die leman, A. de Smidt en S. Lee man. St. Antoniüsschool: R. Schel - straete, L. van Troost, J. Vonk, P. Visser, H. Snoek, C. Berbers en M. Rombout. Schippersschool: J. Pols en L. Goeseije. De Vrije Vlucht: S. Jansen en I. Dietrich. B.L.O.-school: J. Huijssen en J. Venus. V.G.L.O.-school: M. Rammeloo, L. Roegiest, M. Schelfout, S. van Damme, J. v. d. Hurk en M. Goethals. Hervormde school, Zaamslag: M. Dieleman, J. C. Verlinde, J. Verlinde, C. Verlinde en C. P. Verlinde. Petrus Hondius Lyceum: K. Dieleman en R. Baard. Diploma geoefend zwemmen. St. Willibrordusschool: H. Os kam, M. Willems, P. Smolders en J. Ottjes. Hervormde school: M. Renaud, A. Kouwïjzer, A. Veldman, M. Fleurbaay, H. v. d. Wege, E. Veth, C. Steketee, L. Michels, J. de Bok en N. Zegers. Zuidlandschool: L. Stahlie, J. Willemsen, H. v. d. Molen, P. in 't Veld, H. de Back, C. Dieleman, G. de Meijer, A. de Jong, F. Kaan, J Dieleman en K. Reijers. H. Familieschool: L. Spran- gers, R. de Groene, M. Hofman, M. Francken, G. Karreman en M. van Veen. Chr. nat. school: C. Bakker en L. van Bloois. Zonneschool: H. Hoornaert, P. Faasse en A. van Boven. St. Antoniüsschool: L. de Maat en M Schelfhout. Schippersschool: J. Mulder, J. Krugt en P. Gooseije. De Vrije Vlucht: L. Kooijman en C. Lijbaart. B.L.O.-school: L. den Hertog en B de Feijter. V.LO.-school: M. Visser en L. de Witte. Hervormde school: J. Hame link. Petrus Hondius Lyceum: K. de Jonge. Chr. U.L.O.-school: M. Bak ker. Zwemvaardigheidsdiploma I. Hervormde school: J. van der Hooft en H. den Dikken. Zuidlandschool: A. Veerman en J. de Fouw. H. Familieschool: E. Schoof. Chr. nat. school: A. Wisse en J. Rijnhout. V.G.L.O.-school: C. van Puy- velde, V. van Assche en H. Vonck. Petrus Hondius Lyceum: M. Veth, M. Elbertse, E. de Jonge, M. Veth en A. v. d. Klooster. Bezoek Eerste- en Tweede-Kamerleden De leden van de anti-revolu tionaire fracties van de Eerste en Tweede Kamer zullen op vrij dag 10 sept. tijdens hun reis door Zeeland ook Axel bezoeken. Het ligt in de bedoeling van het college van B. en W. deze le den om 10 uur officieel ten stad- huize te ontvangen. Prof. Zeerranprijs voor Amsterdamse student Ter herdenking van de 100ste geboortedag van de Nederlandse Nobelprijswinnaar prof. dr. P. Zeeman is w oensdagmiddag te Zonnemaire de geboorteplaats van de geleerde) de vijfjaarlijkse prof. Zeemanprijs, voor deze ge legenheid verhoogd tot duizend gulden, uitgereikt aan de heer R. Poppe, student in de wiskunde en natuurwetenschappen aan de universiteit te Amsterdam. De uitreiking geschiedde door de heer H. A. Vermeulen, burge meester van Brouwershaven, waartoe Zonnemaire behoort. De toekenning van de prijs aan de heer Poppe werd gemotiveerd door de vindingrijkheid waar mede hij een meetinstrument voor spectraallijnen en Zeemans splitsingen heeft geconstrueerd. De plechtigheid werd vooraf gegaan door een kranslegging bij het borstbeeld van prof. Zee man, dat in een plantsoen naast het geboortehuis van deze ge leerde staat. Toneel Deze week is de toneelvereni ging Esmoreit begonnen met in studering van het stuk voor het nieuwe seizoen. Men heeft hiervoor gekozen George Shields' blijspel in drie bedrijven: De nieuwe generatie (The New Gossoon), in de de vertaling van Rie Elking en Da vid Koning. Dit stuk werd voor het eerst opgevoerd op 19 april 1930 in het Abbey Theatre te Dublin. De spelregie is in handen van Leo Wieme en evenals vorige jaren zal Toine van Bergen enige malen per maand de raamregie komen verzorgen. Esmoreit hoopt dit stuk eind november op de planken te bren gen. Gevonden en verloren voorwerpen Vermoedelijk per vergissing meegenomen aan de Scheldedijk „Hellegat" een colbertjas (bruin gespikkeld) met zonnebril, zak- kam merk „Castella", twee foto's van meisjes, een herenpolshor loge, doublé met doublé band, merk „Endura" met datumaan wijzer. Terug te bekomen aan het bureau der rijkspolitie te Stoppeldijk. Lopen onbeheerd in de ge meente Vogelwaarde (Hengst dijk) drie tweejarige runderen en twee tweejarige ossen. In lichtingen aan het bureau der rijkspolitie te Stoppeldijk. Kermis Zaterdag, zondag en maandag zet Boschkapelle de bloemetjes buiten .ter gelegenheid van de jaarlijkse kermis. Voor jong en oud belooft het weer gezellig te worden, want naast de nodige kermisattracties is er ook gele genheid tot dansen en staan schietingen op het programma. CHR. GEREF. KERK DONDERDAG 9 SEPT. 1965 Zaamslag: 14.30 u. Ds. C. Tanis, van Barendrecht, (Bevestiging kandidaat P. Sneep,); 19 u. (in de Herv. Kerk) Ds. P. Sneep, intrede. TESTAMENT VAN OP BRANDSTAPEL GESTORVENE In de gemeenteraad van Den Briel .werd deze week ophelde ring gévraagd omtrent het tes tament van Angelus Merula, die in de vijftiende eeuw op de brandstapel is gestorven. Paus Paulus zal 4 okotber een bezoek van één dag aan de V. N. brengen. Dit is woensdag in Vati caanstad bekendgemaakt. De paus zal een vredesoproep tot de wereld richten. Het besluit van de paus om ge volg te geven aan een uitnodiging van secretaris-generaal Oe Thant werd meegedeeld door kardinaal- staatssecretaris Amleto Cicognani op een bijeenkomst van de hoofden dei diplomatieke missies die bij liet Vaticaan zijn geaccrediteerd. De diplomaten waren speciaal voor deze mededeling naar het Vaticaan ontboden. Paus Paulus zal de reis per vliegtuig maken. Volgens het reisprogramma zal paus Paulus op 4 oktober om 07.00 uur Nederi. tijd per vliegtuig uit Rome vertrekken en te 10.00 uur plaatselijke tijd in New York aan komen waar hij tussen 15.00 en 16.00 uur (des avonds Ned. tijd) zijn bezoek aan de Verenigde Na ties zal brengen en er een toe spraak zal houden. Daarna zal hij een mis in de open lucht opdragen in een stadion in New York. Paus Paulus zal in New York de gast zijn van kardinaal Francis Spellman, de aartsbisschop van New York, in diens residentie. In de avond van 4 oktober Ameri kaanse, tijd zal de paus de terug reis naar Rome aanvaarden. Men meent te weten dat de paus de heenreis naar New York zal maken mqt een vliegtuig van de „Alitalia" en de terugreis naar Rome met een Amerikaans toestel. De aangiften van Amsterdamse winkeliers, die met valse 20-dol- larbiljetten door de 29-jarige Tu nesische arbeider T. R. werden opgelicht, stapelen zich nog steeds op. Dinsdag hadden 12 winkeliers aangifte gedaan, woensdagmorgen waren het er 17 en des middags liep het aantal op tot 22. De Tunesiër blijft overi gens halsstarrig ontkennen. Van zijn handlanger ontbreekt nog elk spoor. Een Sunil team liet mevrouw IV. C. M. Peters, Mesdagstraat 24 Nijmegen, zien wat Sunil voor haar was kan doen. Nog nooit zag zij haar witte was zö wit, haar bonte goed zo helder van kleur. Het krachtige Sunilsop verdreef de hardnekkigste vlekken uit haar schorten. En ook voor de baby-was bleek Sunil ideaal. Luiers werden helder wit en heerlijk zacht. Mevrouw Peters weet nu waarmee zij voort aan gaat wassen! En u Was o'ók met Sunil en ontdek wat Sunil ook voor uw was kan doen. Sunil met ultra-waswerking geeft het hoog ste wit. Verscheidene bataljons Zuidviet- namese regeringstroepen zijn dins dagnacht bij An Nang, 30 km ten zuiden van de luchtmachtbasis Da Nung, in een hevig gevecht gewik keld geweest met een bataljon van de vietcong. Het gevecht was het zwaarste sedert.bijna een jaar in de belangrijke kustprovincie Kwang Nam. Na verscheidene uren hergroe peerden de Zuidvietnamezen zich bij An Nang en begonnen met steun van jachtbommenwerpers en tanks een zuiveringsactie door de moerassen en rijstvelden. Zeker is dat 33 opstandelingen werden ge dood. In het Gia Dinh-district bij Sai gon werd dinsdagavond een hand granaat in een politiebureau ge worpen, waardoor één politieman werd gedood en zeven werden ge wond. De dader ontsnapte. GESPREK OP LEVEN EN DOOD Op een richel, hoog boven een straat in New York, voert agent Robert Hill een gesprek op le ven en dood met John Vargan. De man dreigde naar beneden te springen, omdat hij door zijn vrouw verlaten was. Na een lang gesprek met de politieman, die er in slaagde een touw aan hem vast te maken, ging hij door de knieën en verliet hij zijn stand punt. De Amerikaanse militaire missie in Saigon heeft bekendgemaakt, dat vorige week bij acties in Viet nam 26 Amerikaanse militairen zijn gesneuveld en 44 gewond. De week daarvóór waren negen Ame rikanen omgekomen en "250 ge wond. Het aantal Zuidv'ietnamese mili tairen dat vorige week sneuvelde, bedroeg 180 en er waren 410 ge wonden. Honderd Zuidvietnamezen vverden in die week vermist. Het aantal oorlogsvluchten door Amerikaanse en Zuidvietnamese toestellen was vorige week aan zienlijk toegenomen. Met de aankomst van 7500 man ondersteunings- en logistieke troe pen was de Amerikaanse sterkte in Zuid-Vietnam begin deze maand op 107.60!) man gekomen. Bij An Nang leed het regerings bataljon van 500 man dinsdag avond eveneens zware verliezen. Men wist reeds lang dat het batal jon van de vietcong in dat gebied opereerde, maar dit was de eerste botsing. Tegen de schemering be gonnen de vietcongstrijders zich terug te trekken. Een omsingeling door de regeringstroepen werd doorbroken met mortiervuur. VEROLME ERE-BURGER VAN HEUSDEN De raad van de gemeente Heusden beeft besloten scheeps bouwer Cornelis Verolme, die vorige week 65 jaar is geworden, te benoemen tot ere-burger. Aan de heer Verolme zal in een bijzondere raadszitting de ere penning in goud van de gemeen te Heusden worden uitgereikt. Het is nog niet bekend wanneer deze1 plechtigheid zal plaatsvin den omdat de heer Verolme bin nenkort op reis zal gaan naar Brazilië. Het ere-burgerschap en de onderscheiding worden de heer Verolme verleend wegens de overname door het concern van het bedrijf De Haan en Oerle- mans. Het gemeentebestuur is van mening dat deze transactie de gemeente een waardevolle en krachtige impuls heeft gegeven. Voorts kan de heer Verolme er zich volgens het Heusdense ge meentebestuur op beroemen door het vestigen van een zijner be drijven in Heusden bijzondere verdiensten te hebben jegens de plaatselijke bevolking. Rlco Bulthuis 9) Op zijn eigen kamer vond hij de ijverige Nellie aan het bloe- menschikken. Ze gaf hem een gulden terug, maar hij maakte een afwerend gebaar, bedankte haar voor de moeite en vroeg, of er nog feest was beneden. Nel lie gaf een kort verslag van de feestelijke gebeurtenissen. „Jammer", zei ze, „dat meneer Ishiguro een rare brief voorlas over communisten. Hij moet elke maand geld betalen, omdat hij .een spion is. Hugo Galjaard staarde voor zich uit, liet haar doorkakelen. „En er stond „geeneens" een naam onder de brief, zei Nellie, de vaas met de bloemen trots op heffend. „Vindt u het zó mooi meneer?" „Meneer Ishiguro, zei je?" „Wat meneer?" „Van die brief." Nelie was de draad kwijt. Ze keek naar de bloemen en daarna naar Galjaard. „Waffer brief?" „Zonder naam". „O ja, gek hè, iedereen vond het gek." Hugo beet zich op zijn lip. Hij nam de bloemen aan en ging naar de deur. Dan wendde hij zich naar het dienstmeisje om, die afgeknipte stelen en bescha digde bladeren* bij elkaar stond te vegen. „Wat zeiden ze van die brief, vroeg hij. Nellie keek op, ze staakte haar bezigheid en streek zich de pie- xen uit de ogen. „Ze zeiden niks, neeze gingen weg. Mevrouw heeft een stuk taart voor u bewaard, ik zal het u direct geven, het staat in de keuken. Terwijl Hugo Galjaard zijn bloemen aanbood en zijn stuk taart at, waarbij hij genoodzaakt was in een kring vreemde dames als de enige man te kijk te zit ten, werd er bij Ishiguro aan de deur geklopt. Daar heb je de dok ter, dacht de Japanner, maar het was de dokter niet, doch de ta lenleraar Lucas, die hem te spre ken vroeg. „We hebben," zo zei hij, „van morgen een uurtje bij elkaar ge zeten. Heeft u er bezwaar tegen, bij mij een glaasje te komen drin ken, vanavond bijvoorbeeld?" „Aardig", antwoordde Ishiguro hoffelijk, „aardig dat de mensen elkaar zo vinden na een meer persoonlijke kennismaking tij dens een ongedwongen samenzijn bij onze gastvrouw." „Hoe vond u die taart?" lachte Lucas. „Die taart met haar leef tijd erop?" Ze lachten beiden hartelijk. Zachtjes, opdat de majoor, die naast hem woonde, hem niet zou kunnen horen, sprak hij: „Onze Dupuis heeft nog altijd soldatenmanieren, maar hij meent het goed." „Misschien," zei Lucas op een vage, dromerige manier, als ge loofde hij weinig van de goede bedoelingen van de oude knorre pot. Bog Lucas keek eens rond. Hij vertelde, dat hij nog nooit in deze kamer was geweest en dat hij, om het nu maar eerlijk te zeggen, altijd iets Oosters had verwacht. Ishiguro toonde hem nu een foto die aan de muur hing en waar enkele personen in natio nale klederdracht op waren af gebeeld. „Dat zijn Ishiguro's, neven in Tokyo. Deze foto is het enige Oosterse, dat ik over heb gehou den, behalve dan mijn achter naam." Bob Lucas loerde naar de boe kenkast en vroeg, of hij gelegen heid eens iets over de Japanse taal zou mogen vernemen, dat interesseerde hem zo". „Laten we zeggen, zei Ishigu, ro, met enige trots, „dat ik ook de taal heb weten te behouden." Hij haalde een aantal boeken uit zijn kast en gaf ze aan Bob Lu cas, die eerbiedig het hoofd schudde bij het zien van de in gewikkelde lettertekens. Bob Lu cas was een man van een jaar of vijftig, die leefde van zijn les sen. Als leraar, had mevrouw Weber eens in vertrouwen ver teld, (mevrouw Weber vertelde veel in vertrouwen) kon Lucas geen orde houden. Hij had toen een paar actesgehaaid en was zich gaan vestigen als particu lier leraar. Hij gaf in hoofdzaak schriftelijke lessen en was ver bonden aan een groot instituut voor moderne talen. Ook onder richtte hij Spaans en Zweeds. Hij behoorde, met Galjaard en Lucia Filippo tot de „rustige" bewoners. Mevrouw Weber deel de haar huurders in groepen: rustige en lastige, nette en slor dige, fatsoenlijke en rare. Spoe dig zou ze tot de ontdekking ko men, dat ze nog een paar veel voorkomende groepen (in haar huis) had overgeslagen. Het vertrek van Bod Lucas viel sair. n met de komst van de dok ter, die kennelijk op de gang had staan wachten. Tilly Agarra kwam juist voorbijhollen en ze zwaaide joviaal tegen de groep mannen, waarvan de jongste nog tien jaar ouder was dan zijzelf: „Dag kinderen!" zei ze. Dokter Hogendijk schudde van pret. Bob Lucas knikte goedkeurend. „Acht uur dus," voegde hij Is higuro toe, gaf de dokter een hand en liep op een holletje Til ly achterna, die al uit het gezicht verdwenen was. (Wordt vervolgd.) HOEK Huwelijks-voltr.: 3 aug. Roger P. van de Vijver (van Overslag), 24 j., jm. en Pieternella Martens, 22 j„ jd. Geboren: 6 aug. Cornelia Su- zanna, d. van Frederik Deij en Lieneke de Groote. Overleden: 12 aug. Frangois Orlebeke, 57 j., echtg. van Adri- ana M. van 't Hoff. 23 aug. Pie- ter Verstraaten, 53 j„ echtg. van Aagje van de Velde. SAS VAN GENT Geboren: 2 aug. Bianka L. J., d. van M. H. de Meyervan den Bergen. 7 aug. Saskia E. E. M., d. van E. I. E StofferisLam mens. 10 aug. Eddy R. E., z. van A. Drubbelvan den Broeke. 24 aug. Matthias B., z. van G. Laar manvan Uijthoven. Geboren te Terneuzen, wonende te Sas van Gent: 4 aug. Eric E., z. van A. E. Klaaijsende Bruijn. 16 aug. Ro bin F., z. van F. F. C.. van Aerde- Heida. 28 aug. Chantal E., d. van O A. I. de WaeleMoes. 29 aug. Carla R., d. van J. M. IJsebaert- Boerjan Huwelijks-aangiften: Guillau- me D. M. Naessens, 27 j„ won. te Koewacht, en Magdalena P. dé Maertelaere, 22 j.; Albertus J. D. Hofman, 48 j., won. te Terneu zen, en Laura M. Fermont, 41 j.; Roland H. van Hulse, 20 j„ won. te Gent, en Vera A. T. Delsaert, 18 j. Huwelijks-voltr.: Kamiel H. Z. Braeckman, 22 j„ won. te Asse nede en Dina J. Rouw, 20 j.; Willy P. de Groff, 32 j. en Pie ternella W. van Sen Akker, 19 j.; Johan L. Mijnsbergh, 27 j. en Maddie E. van Steenberge, 22 j. Overleden: Josephus B. Roe land, 51 j., weduwn. van E. Hen- ï'ion; Robert C. F. de Meijer, 75 j., weduwn. van L. J. M. Michiel- sen; Maria N. Selis, 80 j., echtg. van F. van de Velde. Overleden te Terneuzen:Jan van Kerkvoort, 86 j„ weduwn. van W. de Feij ter; Leendert M. van Ast, 77 j., weduwn. van M. S. de Groff; Cornelis J. M. van Rompu, 79 j„ echtg. van J. Wauters; Abraham le Coq, 63 j., echtg. van A. A. Huijsman. Overleden te Sorig- ny (Fr.): Emma M. Simons, 46 j„ echtg. van W. H. M. Colsen. SAS VAN GENT Ingekomen: G. Douwstra en echtg., Westkade 67, van Suri name; H. C. Antonissen, Pape- geulestr. 13, van Roermond; P. D. Snelleman, Rijsenburg 2, van Heinenoord; W. M. E, Wegman en gezin, Westkade 21, van Ter neuzen; I. Bodderij en echtg., Rijsenburg 14, van Rotterdam; P. J. du Bois en echtg., Oostdam 39, van Koewacht; N. .van Wil gen, Vredestr. 37, van Rotter dam; wed. H. H. de Paepe Muller, Vredestr. 37, van Rotter dam; L. van Belleghem en echtg., Rijsenburg 3, van Zelzate; B. E. Sarneelvan Beeleghem, Oost kade 23, van Zelzate; W. Cy- souw, A. van den Broeke, wed. E. L. de KeijzerKoning, wed. C. van SoelenJasperse, allen Rijsenburg 2, van Middelburg; wed. G. C. Jansenvan Wierin- gen, Rijsenburg 2, van Vlaardin- gen; J. A. M. Meiieren, Markt 3, van Hoedekenskerke; T. de Jong en S. M. L. Kox, Weststr. 1, van Roosendaal; C. C. M. van Pgas- sen, Weststr. 1, van Monster; J. P. Vercouteren en echtg., Schul- Denpad 9, van Terneuzen; J. A. TitulaerRenique, Westkade 77, van* Terneuzen; J. S. Rottier Meert, Zandstr. 19, van Terneu zen. Vertrokken: D. J. Braeckman- Rouw, Poe'diik 21, naar Zelzate; H. F. G. Broekhoven. Irenestr. 12, naar Den Haag; A. M. M. AsselmanEggermont, Prinsen kade 31, naar Steenbergen; A. C. H. Kester, Weststr. 1, naar Hulst; T. G. van Eert, Weststr. I, naar Terneuzen; J. B. GiéleS, Weststr. 1, naar Oegstgeest: J. J. Vervloet, Weststr. 1, naar Wouw; R. P. L. Asselman, Prinsenkade 31, naar Steenbergen; J. A. A. M. Adriaansen, Markt 3, naar Terneuzen; M. H. M. Nelen, Spie- gellaan 1, naar Hulst; M. Jans sen, Kanaalstr. 3, naar Hulst; C. I. M. Hollebosch, Singelstr. 2, naar Hulst; C. P. Meloen, Burg. Hoefn.str. 50, naar Zelzate; H. T. C. Sarneel, Oostdam 8, naar Don gen; M. Y. E. F. Renique, West kade 62, naar Breda; Ph. de Dob- belaere en gezin, Bolwerk 38, naar Axel; N. J. Nagtzaam, Burg. Wautersstr. 8, naar Hilversum. VOGELWAARDE Geboren: 3 sept. Peter Rosa lia, z. van Alfcertifs P. Lauwers en Anna E. Rombaut. 6 sept. Petra Paola Frederica, d. van Hubert E. Burm en Annie Peers man. Vertrokken: A. E. M. de Waal, naar Eindhoven; K. R. M. Kriec- kaert, naar. Oudenbosch; L. J. M. Hamelinck; naar Dongen; A. M. van Bellen, naar St. Michiels gestel. PRIJSVLUCHT UIT QUEVRAIN Combinatie Boschkapelle HengstdijkRapenburg Deelname 71 oude duiven. Snelheid le duif 1212 m; laat ste prijswinnende duif 821 m. 1. E. Biltereijst; 2 en 10. J. Wauters; 3 en 7. D. Dobbelaar; 4. G. de Nijs; 5. C. Dobbelaar; 6. A. Vqrbraeken; 8. A. Nicolaas, allen Boschkapelle en 9. Th. de Poorter, Stoppeldijk.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2