Provinciaal nieuws Nieuwe E.E.G.-voorsiellen voor financiering landbouwpolitiek DE MAN DIE ZIJN EIGEN ERFGENAAM WAS Ontwapeningsconferentie in Genève Eva Peron herdacht Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Woensdag 28 jüli 1965 Terneuzen Examen Frans M. O. Axel Ouden van dagen bezochten Brussel en Waterloo KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Duivensport K. N. L. C. bezorgd over de gevolgen van wateroverlast Niet duidelijk MILITAIR VERONGELUKT Eerst in 1970 Lijst van Belgische ministers aan koning Boudewijn voorgelegd Treinverbinding door Brennerpas verbroken Vermist Philippijns vliegtuig gevonden PRIESTERS IN HONGARIJE GEARRESTEERD Machtsvertoon Boodschap van Johnson Inspectie „ter plaatse" niet nodig... Uranium-235 Onverzoenlijk Strijd tegen de misdaad in de V.S. Contra revolutionaire benden in Cuba opgerold China is nog niet „zo machtig" Te Utrecht slaagde voor het examen Frans M.O.-A de heer A. van der Ende, onderwijzer aan de openbare school voor u. 1. o. al hier. Met drie Z.V.T.M.-bussen start ten gisteren de Axelse ouden van dagen om acht uur van het Szydlowskiplein. Zoals altijd heerste er een vrolijke stemming in de bussen. Óm halftien stond in Meche- len de koffie gereed in een van de mooie zaken van „Volksbe lang" tegenover de fraaie Rom- boutskerk. Even werden de be nen gestrekt en velen konden de verleiding niet weerstaan het in terieur van de kerk te bezichti gen. Algemeen was men onder de indruk van de prachtige ge brandschilderde ramen, maar de prachtige uit hout gesneden preekstoel imponeerde wel het meest. Naar Brussel ging de reis via het militaire vliegveld van Meis broek en de moderne wereld- vlieghaven Zaveltem, waar men enkele luchtreuzen zag opstijf gen. Rond 12 uur werd de Heisel bereikt. In de restauratiezaal van de Meli werd het middagmaal gebruikt. Daarna was er gele genheid op eigen gelegenheid nog enkele ogenblikken te ver pozen. Nadat allen weer in de bussen hadden plaats genomen, volgde een. rit door Brussel. Het ging langs enkele boulevards met o.a. het graf van de onbekende sol daat en het paleis van justitie, en vervolgens door het Ter Ka- merenbos naar Waterloo. Via het Zoniënwoud werd de terugreis aanvaard. Te Lokeren werd halt gehouden om nog een verfrissing te gebruiken. Om acht uur arriveerde men weer in Axel. Aan de Crijnssen- straat werd het gezelschap opge wacht door de fanfare „Hosan na" met drumband, alsmede door de drumbands „Axel" en „Thalia". In „Het Centrum" stond de koffie op de reizigers te wachten. Het was weer een alleszins ge slaagde dag geweest. Voor de thuisblijvers een schaal Aan de bejaarden die niet aan de reis konden deelnemen door ziekte of gebreken, werd door de hengelsportvereniging „Ge duld Overwint Alles" een fruit schaal aangeboden. Dit was mo gelijk door de wedstrijd die en kele weken geleden voor dit doei was gehouden. Aangenomen het beroep naar Den Haag (vacature ds M. N. W. Smit) ds H. Snoep te Middel burg. PRIJSVLUCHT UIT ALBERT „Recht voor allen" - Sluis Snelheid eerste duif 1557 m per minuut. Snelheid laatste prijswinnende duif 1330 m. 1. J. Visser; 2. J. Moens; 3. I. Aalbregtse; 4. C. v. d. Walle en I. Louweret. Het dagelijks bestuur van het koninklijk Nederlands land- bouwcomité maakt zich ernstig bezorgd over de gevolgen van de langdurige wateroverlast in Overijssel en Gelderland, in het bijzonder langs de IJssel. Vele veehouderijbedrijven hebben tot op heden geen sprie tje gras kunnen oogsten en hun koeien niet kunnen laten weiden. Daardoor hebben zij voor de winter geen voorraad voer kun nen vormen. De wateroverlast langs de IJs sel is zeker niet te rekenen tot het normale bedrijfsrisico, aan gezien de landerijen langs de IJssel van het vroege voorjaar af praktisch continu onder wa ter hebben gestaan, aldus het K.N.L.C. Een dergelijke situatie is sinds mensenheugenis niet voorgekomen. Het K.N.L.C. acht het een dringende noodzaak dat zo spoe dig mogelijk via het landbouw schap overleg wordt gepleegd met de minister om tot hulp in een of andere vorm te geraken, j bijvoorbeeld door het verlenen van renteloze voorschotten of I uitkering rampenfonds. DE DOOD LOERT AAN DE KANT In korte tijd zijn bij Bad Sege- berg aan Bundesstrasse 404 naar Kiel tien mensen om het leven gekomen bij verkeersongeluk ken. De verkeersdienst in Ne- dersaksen heeft nu langs het be ruchte weggedeelte tien kruisen opgericht als een beklemmende waarschuwing. De E. E. G.-commissie heeft dins dag haar memorandum met nieu we voorstellen voor de financie ring van de gemeenschappelijke landbouwpolitiek vrijgegeven voor publikatie, nadat in de afgelopen dagen de essentie ervan reeds via vele kanalen was uitgelekt. Die essentie is dat de commissie de overgangsperiode voor de land- bouwfinancierlng wil verlengen tot 1 januari 1970 en dat bijgevolg de kwestie van de eigen middelen der gemeenschap en de Europese par lementaire controle op de beste ding van die inkomsten wordt op geschoven. De commissie houdt vast aan het tot stand komen van een vrije markt voor landbouw- en industrie- produkten op 1 juli 1967. De aanvankelijke voorstellen voor de financiering van het ge meenschappelijke landbouwbeleid waren gebaseerd, aldus het memo randum, op de veronderstelling dat het eindstadium van de gemeen schappelijke markt voor land- houwprodukten en de douane-unie voor industrieprodukten op 1 juli 1967 zouden zijn bereikt. Tijdens de besprekingen in de raad is ech ter gebleken, dat het niet zeker is dat dit stadium inderdaad reeds in 1967 kan worden bereikt. Wel is overeenstemming bereikt over de gedachte om per 1 juli 1967 het vrije verkeer van landbouwproduk- ten en industrieprodukten te ver werkelijken. De commissie wil daarom van 1 juli 1967 tot 1970 de opbrengst van de invoerrechten die de lidstaten innen bij invoer uit derde landen (in het onderlinge verkeer zullen geen rechten meer worden ge neven) verdelen aan de hand van een sleutel die is gebaseerd op ont vangsten uit douanerechten tijdens een nader vast te stellen referen- Maandagnacht heeft zich bij de derde groep geleide wapens van de luchtmacht in Duitsland op een der stellingen een ongeval voorgedaan, waarbij een soldaat van die groep werd gedood en drie anderen licht gewond. Het ongeval ontstond bij de wachtaflossing op de stelling, die op een heuvel is gelegen. Het afgeloste personeel was reeds in de wagen gestapt, terwijl de chauffeur zich nog niet in de ka- bine bevond. De wagen die ver moedelijk niet goed op de hand rem heeft gestaan, is toen met negen inzittenden achterwaarts de heuvel afgereden. De dienst plichtige soldaat A. Ahoud (21 jaar) uit Eist kwam om het le ven, toen hij uit de wagen sprong. Drie andere soldaten die eveneens uit de wagen sprongen, werden licht gewond. De solda ten die niet uit de Whgen spron gen, bleven ongedëefd. tieperiode. In Nederlandse kringen is deze gedachte in beginsel wel goed gevallen, aangezien men een verdeling van deze inkomsten uit uitvoerrechten beter geschikt acht dan afdracht aan Brussel, zoals aanvankelijk was voorzien. De kwestie van de „koppeling", d.w.z. het verbinden van beslissin gen inzake de landbouwfinancie- ring in de overgangsperiode aan besluiten inzake de definitieve fase die op 1 januari 1970 zou moeten aanvangen, is echter niet duidelijk en door de toelichting die voorzit ter Hallstein maandag aan de E. E. G.-ministers heeft gegeven, kennelijk ook niet duidelijker ge worden. Men gelooft zelfs dat de commissie dit punt (dat in het Ne derlandse parlement met name zeer gevoelig ligt) opzettelijk wat vaag heeft gehouden. Volgens het memorandum blijft de commissie van mening, dat het in de lijn van de ontwikkeling ligt te voorzien, dat de zes partners hun ontvangsten op grond van hef fingen op ingevoerde landbouw- produkten uit derde landen en het gemeenschappelijk buitentarief voor industrieprodukten aan de gemeenschap overdragen. „Rekening houdende met de in de raad ingenomen standpunten en in het belang van een akkoord ter zake zou men evenwel eerst met ingang van het jaar 1970 kun nen voorzien in de financiering van de begroting der gemeenschap uit eigen middelen. De in artikel 201 van het ver drag aangegeven procedure (voor het scheppen van eigen inkomsten, waarvoor ratificatie door de na tionale parlementen is vereist) zou dan eerst tegen het einde van de overgangsperiode behoeven te wor den ingeleid", aldus het memo randum. De Belgische kabinetsformateur, Pierre Harmei, heeft maandag avond de lijst van ministers van zijn nieuwe coalitieregering van rooms-katholieken en socialisten aan koning Boudewijn voorgelegd. Volgens welingelichte kringen zou deze lijst niet direct bekend wor den gemaakt. Mogelijk zal dit pas vandaag of morgen geschieden. Het nieuwe kabinet zou een pi- ramide-achtige structuur hebben. Onder de eerste-minister staan zes ministers met een coördinerende taak, die elk een aantal ministeries onder zich zullen hebben. Zo zou minister Spaak niet alleen buiten landse zaken maar ook de nieuwe portefeuille voor Europese zaken, die voor technische bijstand en die voor buitenlandse handel onder zich krijgen. Onder de „coördina tors" komen de gewone ministers, bijgestaan door staatssecretarissen. Door een tweetal grondver schuivingen is maandag de spoorverbinding tussen Rome en Noord-Europa via de Brenner- pas verbroken. In de loop van zondagnacht liep een trein met buitenlandse toeristen op rond 50 km ten zui den van de Oostenrijkse grens uit de rails. Diverse passagiers werden gewond. De ontsporing werd veroorzaakt door een mas sa modder die over de rails schoof bij een hevige wolkbreuk. Maandagmiddag werden twee locomotieven en verscheidene goederenwagons onder modder bedolven op het station van For- tezza. Niemand werd gewond. De grote verkeersweg over de Brennerpas is ook geblokkeerd. Het verkeer is omgeleid via de Giovopas. Op 400 km ten zuidoosten van Manilla is dinsdagavond het wrak waargenomen van een Phi lippijns. militair vliegtuig, dat sinds zondag met 36 inzittenden werd vermist. Men zag geen te kenen van leven. Het toestel is terechtgekomen op één van de hoogste bergtoppen in het be trokken gebied. ..Het vliegtuig, een C-47, ver voerde militair personeel en ge zinsleden, onder wie vier kinde ren. De afgelopen dagen zijn in Hongarije drie priesters gearres teerd, zo meldt het Oostenrijkse r.k. persbureau. Het zijn Jozef Szigeti, hoogle raar in de theologie; Peter Vas, leraar in het Russisch aan een middelbare school en pater Vacz. Het is niet bekend waarom zij zijn aangehouden. In het begin van de maand zijn zeven priesters na een ge heim proces in Boedapest tot langdurige gevangenisstraffen veroordeeld op beschuldiging van hoogverraad. Zij hadden de Hongaarse jeugd beïnvloed „op een manier die vijandig was aan het bewind" en voorts „contact gehad met het kapitalistische westen", aldus het persbureau. (Vervolg van pag. 1.) Rusland wordt vertegenwoor digd door Semjon Tsarapkin; de Verenigde Staten door William Foster en Engeland door de eer ste minister voor ontwapening, lord Chalfont, Ook nu neemt Frankrijk niet aan het overleg deel. De Russische afgevaardigde zei in zijn openingsverklaring het on gelukkig te achten, dat op het gedeeltelijk kprnstopakkoord van 1963 geen verdere vermindering van de internationale spanning is gevolgd omdat, zoals hij het noemde, imperialistische machten gekant zijn tegen ontwapening en verdere maatregelen in de weg staan. Volgens Tsarapkin hadden de gebeurtenissen in Vietnam, Kongo en Latijns-Amerika dit wel bewezen. In dit verband noemde Tsarap kin een waarschuwing van secre taris-generaal Oe Thant tegen het verspreiden van kernwapens zeer belangrijk. Hij veroordeelde de voorstanders van machtsver toon, die er in waren geslaagd de pogingen tot ontwapening af te remmen. Hun wapenproduktie heeft zich uitgebreid en in plaats van het niet-verspreiden van kernwapens bestaan er plahnen om een Navo-kernmacht-te vor men, zo zei hij. De Amerikaanse afgevaardigde las een boodschap voor van pre sident Johnson. Deze zegt hierin de Amerikaanse afvaardiging te hebben opgedragen vóór alles te trachten verdragen te sluiten, die zullen leiden tot beperking van de verspreiding van kernwapens. Hierdoor moet het voor alle lan den mogelijk worden zich zonder vrees buiten de kernbewape ningswedloop te houden. „Geen enkel geschil over een ander onderwerp mag een over eenkomst op dit kritieke punt in de weg staan. Dat kan niet in het belang zijn van een enkel land, noch in dat van de vele lan den en volkeren wier toekomst zo nauw is verbonden met de goe de wil van de mensen aan deze conferentietafel", aldus president Johnson die nog verklaarde: „Mijn land is bereid. Indien ande- door SHILLZY SMITH 62.) „Het heeft voor ons een hele boel betekend, geloof dat maar." Hij stond op, en bracht zijn hand naar zijn mond om een peeuw te verbergen. „Ik laat jullie nu ach ter om elkaar gezelschap te hou den terwijl ik een klein wande lingetje maak, en dan moeten wij weer verder, dus jjj zou mis schien vast de schillen en de do zen bij elkaar kunnen halen, Poll." Stephen draaide zich met een ruk om, en sloeg hem gade ter wijl hij met vlugge tred wegliep en verdween te midden van de donkere, dichtopeenstaande bo men. Hij slaakte een diepe zucht van opluchting, draaide zich om en keek haar aan. „Goddank! Ik dacht dat ik je nooit alleen zou kunnen spreken. Ik was gewoon dol. Ik was bijna krankzinnig toen ik ontdekte dat je weg was. Lieveling, besef je we „Stephen, je had niet moeten komen," viel zij hem wanhopig in de rede. „Dat was.vreselijk dom van je." „Ik kon niet anders. Paula, lie veling, je begrijpt niet--." „Och, wat hebben wij samen de zaak toch in het honderd ge jaagd. Als ik het maar kon uit leggen." „Luister, luister nu toch alsje blieft, lieveling. Ik moet je spre ken. Het is ontzettend belang rijk. Gisteravond—." „Ja, ik weet het, ik weet het wel. Maar wees nu toch alsje blieft een beetje verstandig, lieve Stephen. Wij kunnen daar nu niet over praten, daar is geen tijd voor. Stel nu maar geen vragen, en spreek mij niet tegen, ga al leen maar gauw weg, dan ben je een lieve jongen", smeekte zij hem dringend, terwijl zij met kleine stapjes achteruit week, en haar hakken de bladeren vertrap ten, en in het mos eronder dron gen. Hij liet haar pols los en schud de zijn hoofd, wanhopig dat hij het haar niet duidelijk kon ma ken. „Als je nu maar eens een halve minuut naar mij wilde luisteren, ik kom niet hier om je lastig te vallen en een scène te maken. Ik ben je gevolgd omdat ik niet wist wat ik anders doen moest. Er was geen andere manier om met je in contact te komen; ik wist niet waar je heen was, be grijp je niet? Mijn eniee hoop was te proberen je in te halen en dan een gelegenheid te schep pen je even alleen te spreken zo dat ik ze terug kon geven." Terwijl hij sprak hield hij het hoofd gebogen en zocht in zijn jaszak. „Wat teruggeven, Steve? Waar heb je het toch over?" „De oorbellen", mompelde hij, terwijl ziin vingers in zijn bin nenzak voelde. „Ik schrok mij bijna dood tóen ik ze op mijn toi lettafel vond: ik was zo bang dat je—" Hij hield ze in zijn hand, had zich half opgericht op zijn knie ën om ze haar te overhandigen, toen hij haar gezicht bleek zag worden van dodelijke schrik. Het was als een verstijfd masker met open mond, gesneden voor de esn of andere klassieke Griekse tra gedie. Hij had nog tijd voor de ge dachte dat zij de ramp belache lijk overdreef; wat heel slecht had kunnen aflopen was goed afgelopen, er zou niets gebeuren. Maar voor die gedachte ten einde was, barstte de wereld uit een in zijn schedel. Het geluid verpletterde hem als een dodelijke slag. Of misschien was 't de he vigheid van de slag die de illusie van lawaai opriep. Hij wist het niet. Er was geen tijd meer voor. De tijd was voor hem ten einde. Zijn handen klemden zich krampachtig om de oorbellen die hij vasthield, en hij viel lang zaam voorover, als wilde hij een oosterse buiging naapen, tot zijn voorhoofd de grond raakte, welk hoffelijk gebaar voor Paula het kleine, gemene gat in zijn achter hoofd zichtbaar maakte, waar haar man hem van achteren had doodgeschoten. V Een verschrikt vleugelgeklep- per dat oprees uit de bomen be geleidde de echo die het hele bos doorklonk. Paula gilde, eindelijk, maar te laat, bevrijd van haar verlammende schrik bij het zien van de revolverloop, die als een star, rond oog haar aanstaarde vanuit de struiken. Haar gil weerklonk in de rillende stilte, en zij schrok zelf van het geluid zij bracht een bevende hand naar haar mond en schoof langzaam achteruit, schuifelend door de dorre bladeren, terwijl haar do delijk ontzette blik nog steeds gericht was op het schrikaanja gende ding aan haar voeten. Het lichaam was op zijn zijde geval len, met het gezicht tegen de grond. Een dikke druppel donker bloed sijpelde uit de rand van de wond en raakte gevangen in het donkere haar. (Wordt vervolgd.). ren dit ook zijn, kunnen wij met groeiend vertrouwen de weg naar het licht gaan". De Amerikaanse afgevaardig de Foster drong er bij alle rege ringen op aan de controle van het internationale bureau voor kern energie of een dergelijk lichaam te aanvaarden over al hun vreed zame activiteit op kerngebied. Foster zei voorts: „De Verenig de Staten zijn nog steeds bereid naar een geschikt opsporings systeem te zoeken, dat in het licht van de jongste en de toekomstige ontwikkelingen binnen ons ver mogen ligt. Mocht uit een derge lijk onderzoek blijken dat aan het verlangen naar een bepaald sys teem kan worden voldaan door middel van andere soorten van controle en inspectie dan reeds eerder voorgesteld, dan zullen wij daarmee rekening houden". Foster verklaarde na afloop te genover verslaggevers dat hij ter conferentie had gezegd het te be treuren, dat Tsarapkin zijn func tie als voorzitter had uitgebuit om, zoals deze het noemde, de Amerikaanse „agressie" in Viet nam aan te vallen. Foster legde er de nadruk op dat gedurende de afgelopen maanden van Amerikaanse zijde veel pogingen waren ondernomen om onderhan delingen zonder vooraf te stellen voorwaarden over Vietnam te be ginnen. „Wij willen dat nog, maar we zijn vastbesloten geen enkele agressie in dat deel van de we reld toe te staan", zo zei hij. Tsarapkin zei na de bijeen komst tot verslaggevers dat de westelijke plannen voor een mul tilaterale kernmacht of een at- lantische kernmacht dienen te worden opgegeven alvorens een verdrag tot niet-verspreiding van kernwapens kan worden geslo ten. De vraag of hij bereid zou zijn over een dergelijk verdrag te on derhandelen terwijl de plannen voor de multilaterale en de at- lantische kernmachten „in Pa- toe te zien op de naleving van een de Tsarapkin bevestigend. Hij zei voorts nog dat interna tionale inspectie ter plaatse om oe te zien op de naleving van een kernstopverd'rag voor onder grondse proefnemingen niet no dig is. „Wij zijn van mening dat nationale inspectie voldoende is", aldus Tsarapkin. Foster zei nog tot verslaggevers, dat de Verenigde Staten wat de controle op de naleving van een verbod op ondergrondse kernproe ven aangaat, een jaarlijks aantal internationale inspecties op Rus sisch grondgebied zouden over wegen dat'lager lag dan de zeven die zij in 1963 als minimum be schouwden. Verder nam, naar Fos ter op de bijeenkomst verklaarde, Amerika een soepele houding in ten aanzien van de beperking van de voorraad kernwapens. De V. S waren bereid meer van hun voor raden voor vreedzaam gebruik te bestemmen dan ze van de Sowjet- Unie zouden vragen. Zij zijn bijv. bereid 60.000 kilogram uranium- 235 dat zo voor kernwapens kan worden gebruikt voor vreed zaam gebruik te bestemmen wan neer de Sowjet-Unie dat met 40.0QD kilogram zou doen. De onverzoenlijke uitlatingen van de Rus Tsarapkin op de bij eenkomst van dinsdag hebben westelijke diplomatieke waarne mers in Genève tot gissingen ge bracht over het motief dat de Sowjet-Unie had om onverwacht in te stemmen met een hervatting van de conferentie. Volgens som migen zou het best zo kunnen zijn, dat de Russen met het oog op de Westduitse parlementsverkiezin gen van september a.s. hun aan vallen op de plannen voor een N.A.V.O.-kernmacht, waarin de bondsrepubliek medezeggenschap zou hebben, willen verhevigen. Overigens wordt erop gewezen, dat Tsarapkin dinsdag slechts sprak in zijn hoedanigheid van voorzitter en dat de eigenlijke Rus- sisceh verklaring nog moet komen. De volgende bijeenkomst wordt donderdag gehouden. President Johnson heeft een speciale commissie van negentien man in het leven geroepen, die de middelen moet bestuderen ter verscherping van de strijd tegen de misdaad in de V.S. De commissie, waarvan minister vaaa justitie Nicholas Katzenbach voorzitter is, zal haar onderzoek over het hele land uitstrekken en moet binnen achttien maanden rapport aan president Johnson uitbrengen. Johnson heeft in een verkla ring de „verouderde en ondoel treffende" methoden veroordeeld die door de Amerikaanse politie worden gebruikt. Hij vond het hoog tijd dat er „op nationaal niveau oplossingen worden ge vonden voor de fundamentele vraagstukken van de criminali teit". Johnson deed een beroep op alle regeringsorganen hun volle medewerking te verlenen aan het werk van de commissie. Zoals bekend heeft Edgar Hoover, de directeür van het F. B.I. pas een rapport uitgebracht over de misdaad in de V.S. Hij verklaarde onder meer dat er in 1964 dertien procent meer zware misdrijven in de V.S. zijn ge pleegd dan in 1963. In Belgrano, een voorstad van Buenos Aires, hebben zich j.l. wanordelijkheden voorgedaan bij de herdenking van de sterfdag van Eva Peron, nu dertien jaar geleden. Gelovigen die het lezen van een mis ter nagedachtenis van Eva Peron in een kerk in Belgrano hadden bijgewoond, vormden na de dienst een stoet voor het houden van een beto ging. Er ontstond een botsing met de politie, die erin slaagde de betogers na een hevig ge vecht en na het lossen van scho ten te verspreiden. Drie politie mannen en een betoger werden gewond. Er zijn verscheidene betogers gearresteerd. Premier Castro van Cuba heeft gisteren gezegd dat op drie voortvluchtigen na „alle contra revolutionaire benden" in zijn land zijn uitgeschakeld. Castro die in Santa Clara een toespraak hield ter gelegenheid van de 12e verjaardag van zijn aanval op de Moncada-kazerne in Santiago de Cuba, zei dat de afgelopen jaren 2005 „bandie ten" in de strijd tegen de con tra-revolutionairen waren ge dood. De boeren in de berggebieden waren tot gewapende groepen gevormd „zodat onze bergen een ondoordringbaar bastion tegen de vijand zijn", aldus de Cu baanse premier. Mao tse Toeng heeft dinsdag 'onomwonden verklaard, dat China „nog steeds niet erg sterk is." Hij zei dit in de loop van een gesprek in Peking met Li Tsoeng-Jen die vice-president van nationalistisch China is ge weest en die na een verblijf van jaren in de V.S. naar Peking is teruggekeerd. Mao zei dat er nog minstens 20 a 30 jaar van opbouw nodig zijn om van China een echt machtig land te maken. De Chinese communistenleider had ook verklaard dat iedereen die naar het buitenland was ge gaan en terug wilde keren, wel kom was.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2