Moderne TV-techniek in superieure stijl klak V&a*® Philips cassette-recorder 't is 'n uw merk van en vertrouwen Er is altijd voor iedereen 'n Philips om thuis gezellig f 699.- Dit is de duurste maar dan ook de BESTE) uit de uitgebreide serie Philips platenspelers Voor het hoogste muzikale genot: FM - STEREO - RADIO g met regelbare nagalm Een Hi-Fi speler voor de werkelijke liefhebbers: bezit alle techniek die zo'n platenspeler nodig heeft en reproduceert daarom dan ook een Hi-Fi kwaliteit die u alleen in een studio verwacht. In teak-houten cassette met f OQQ doorzichtige beschermkap T «Silö." Maar er zijn ook reeds uitstekende Philips platen spelers vanaf f 64.- Bij de nieuwe Philips televisie' neerd met de befaamde, tot techniek. Zij bieden u alles: fluweel-zacht beeld, natuurlijk matie, waardoor de bediening Van f728.- tot f 1348.- ■toestellen is een voorname vormgeving gecombi- het uiterste geperfectioneerde, Philips televisie een helder en contrastrijk, fijn genuanceerd en het tweede programma en een geraffineerde auto kinderlijk eenvoudig is. Het afgebeelde toestel T m&Ui" met de nieuwe IAlle technische'vernieuwingen en verfijningen vindt u tezamen in deze perfecte ontvanger voor de veel- I eisende muziekliefhebbers. Natuurlijk stereo voor ruimtelijke weergave, maar ook nagalm voor een nog rijkere toon. Met ingebouwde antennes voor alle golfgebieden (inclusief devisserij-band) in fraaie notehouten kast Er is overigens een enorme keuze in Philips radio's: vanaf f85.- tot f 1498.- X Opnemen en weergeven zijn nu kinderspelklik - cassette ingelegd; klak - druk op de knop; klaar - draaien maar met het handige cassette-systeem. Ingenieuze, gesloten cassettes met geluidsband zijn direct klaar voor gebruik en vooriedereen eenvoudig te hanteren. Dezelfde cassettes nu ook verkrijgbaar met kant-ien-klare muziek. Uw favorieten op hun best! Een grote keuze uit het repertoire van vele grote grammofoonplatenmerken. Cassette-recorder cdm'pléet met microfoon, draagtas etc. V Cassette met-geluidsband f8.95 Musicassette met kant-en-klare muziekf 21.- PHILIPS PHILIPS

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 8