Provinciaal nieuws Belgische regeringscrisis duurt voort vaderdag! LEZERS, DIE SCHRIJVEN Nog deze week een formateur? VIVO DE VRIJE ZEEUW Pagina 3 Terneuzen Axel Bosch kapel Ie Verkeersongelukken Goes Middelburg Retranchement Sas van Gent Schoondijke Speel nooit bij auto's. Uk/65-speldjesalOcf.bij: levensmiddelen-bedrijven Sluis Sluiskil Stoppeldijk IJzendijke Vuilstorting Azaleastraat eri omgeving Rozenstraat Agenda Coalitie 67 zetels verloren Nog 10 dagen en dan is het Extra vaderdag-attractie Terdood veroordelingen in Rhodesië Donderdag io juni 1965 Inbraak Beloning uitgeloofd De inspecteur-korpschef van de gemeentepolitie te Terneuzen maakt bekend, dat in de nacht van 7 op 8 juni 1965, vermoedelijk tussen 23.30 en 1 uur, werd inge broken in de woning van de kruidenier E. P. M. Maas, Axel- ■sestraathoek Kerkhof laan. Er werd een aanzienlijk be drag aan geld ontvreemd. De heer Maas looft thans een beloning uit van 300 voor dege ne die zodanige aanwijzingen of inlichtingen kan verstrekken, welke tot aanhouding van de dader(s) leiden. Sclioolvoetbal Óp uitnodiging van de U.T.S. hebben Zeeuwse schoolvoetbal- verenigingen die eveneens deelnamen aan het Zeeuwse kampioenschap schoolvoetbal deelgenomen aan het toernooi dat dinsdag te Terneuzen werd gehouden. Na afloop werden de deelnemers ontvangen in de kantine van de U.T.S. waar de heer H. Veraart, één van de leerkrachten, onder meer de drie scheidsrechters van de K.N. V.B. bedankte voor hun belan geloze medewerking. Daarna ging de heer Veraart over tot de prijsutireiking en tenslotte werd de deelnemers een koffie maaltijd aangeboden. De uitslag luidde als volgt: 1. Lyceum, Zierikzee; 2. L.T.S. (plus avondschool), Goes; 3. U. T.S., Terneuzen; 4. Rijkskweek school, Middelburg; 5. Middel bare landbouwschool te Schoon- dijke. Autobotsing Dinsdagmorgen te 7.15 uur had in de onoverzichtelijke bocht in de Stationsstraat ter hoogte van de Singelweg een botsing plaats. Een personen auto, bestuurd door J. P. V. uit Klinge en komende uit de rich ting Nieuwendijk, kwam door onbekende oorzaak in botsing met een vrachtauto met aan hangwagen, bestuurd door G. M. uit Yerseke die uit tegenover gestelde richting kwam. Persoonlijk letsel deed zich niet voor, maar de personenauto werd zwaar beschadigd. Toen inevr. S.-V. met haar auto moest uitwijken voor een kind bi de Bossestraat, kwam zij via een slootje terecht in de tuin voor de boerenleenbank. Met wat materiële schade liep dit onge luk vrij goed af. Slechter, bracht het een Duitse dame eraf, die betrokken was bij een verkeersongeluk op de Sas- dijk. De auto, waarin zij was ge zeten, botste op een paal van het laagspanningsnet. Met enkele gebroken ribben moest zij wor den overgebracht naar het zie kenhuis te Hulst. Geslaagd Aan het Withof te Etten slaag de voor onderwijzeres mej. Th. de Maat alhier. Voetbal De vriendschappelijke wedstrijd tussen de plaatselijke voetbalclub Vogelwaarde en een Hulst-com binatie is door de Hulstenaren met 21 gewonnen. De ontmoeting had een tam karakter en alleen de Hulst-spe lers. waaronder zich verschillen de candidaten bevonden voor het toekomstige eerste elftal, beten bij vlagen iets feller van zich af. Wij hadden gehoopt, dat de thuisclub ook eens zou experi menteren met verschillende be loftevolle jongeren, maar het ex periment bleef beperkt tot het opstellen van Vic. Strobbe in de tweede helft. De wedstrijd, waar van de baten waren voor het co mité bejaardenzorg, trok heel wat belangstelling. Eerste aardbeien van de volle grond Op de fruitveiling van Ka- pelle-Biezelinge hebben dinsdag enige telers de eerste partijtjes aardbeien van de volle grond aangevoerd. Het totale aanbod was nog gering en zal dat ver moedelijk deze week ook wel blijven, want de aardbeien staan er1 wel goed voor, maar om te rijpen hebben ze zon en warmte nodig. Voor de eerste partijtjes volle- grondsaardbeien uit Zeeland werd rond 80 cent per doosje van 250 gram betaald voor de klasse 1 kwaliteit en rond 65 cent per doosje voor de kwali teit klasse 2. De oogst is ruim een week achter bij het vorige jaar. Gemeentelijke herindeling Gedeputeerde staten van Zee land hebben aan de gemeente besturen in Zeeuws-Vlaanderen medegedeeld, dat zij op grond van het bepaalde in artikel 162, laatste lid, der gemeentewet het advies met betrekking tot de femeentelijke herindeling van eeuws-Vlaanderen aan de mi nister van binnenlandse zaken hebben uitgebracht. Dit advies 31 mei 1963, Oeverzwaluwen Zij die met de Pinksterdagen niet alleen oog hadden voor de drukte in de Zwinsector, maar ook belangstelling hadden voor de levende natuur in de Willem Leopoldpolder, hebben weer kunnen genieten van het be drijvige leven der oeverzwalu wen, die daar nestelen in de steile wanden van de zand- afgravingen, waarin zij op vei lige afstand boven de grond horizontale gangen groeven. Daar deze ijverige diertjes weer spoedig naar het zuiden vertrekken, is het zaak hun druk gedoe van een afstand gade te slaan en hen niet te storen. De jeugd kweekt planten x)e oudercommissie der open bare school heeft aan de leer lingen enkele potplantjes uitge reikt. Het is de bedoeling, dat zij dit tere materiaal met zorg opkweken tot in september. Dan zullen zij van dit plantenma- teriaal een tentoonstelling hou den, waarvan de baten moeten dienen tot aanvulling van de schoolkas. Vakexamen 4 De heer J. C. Faas te Retran chement slaagde te Utrecht voor he examen vakbekwaamheid kan toorboekhandel. Schoolsportdag Op het gemeentelijk sportter rein te Retranchement werd een schoolsportdag gehouden voor de hoogste klassen van de scholen te Cadzand, Nieuwvliet, Retran chement en Zuidzande. De leerlingen legden proeven af in hardlopen, verspringen, bal- werpen en hoogspringen. Tevens was er een behendigheidsoefe ning. Naar gelang van de presta ties konden de scholieren een A, B, C, D of E-diploma behalen. Des middags waren er slagbal wedstrijden. Van de eerste twaalftallen ging Cadzand met de eer strijken. Schoolreis De oudste leerlingen der open bare school en de B.L.O.-school te Oostburg zijn samen drie da gen op reis geweest naar Den Haag en omgeving. De reis begon met een rond rit door Vlissingen en Middel burg. Na een rit door de Wouw- sche Plantage werd de reis in Roosendaal onderbroken voor 'n bezoek aan het station, waar de leerlingen door het personeel werden rondgeleid. Zij genoten daar vele voorrechten. Zelfs mochten zij op een zijspoor onder het wakend oog van de bestuur ders met echte treinen rijden. In Rotterdam werd het Feijen- oord-stadion bezichtigd. Na een wandeling door de voetgangers tunnel volgde een rondvaart door de Rotterdamse havens. Tot slot werd de speeluin „Drievliet" te Rijswijk bezocht. In de jeugdher berg „Ockenburgh" te Loosdui nen werd overnacht. De tweede dag begon met een bezoek aan Den Haag, waar ach tereenvolgens de Ridderzaal, het gebouw van de Eerste Kamer, het Panorama-Mesdag. Maduro- dam en de speeltuin „De Bataaf" werden bezocht. Tot slot volgde een wandeling door Sohevenin- gen.. De laatste dag werd een bezoek gebracht aan de bloemenveiling te Honselerdijk en de diergaarde „Blijdorp" te Rotterdam. In Ber gen op Zoom werd gewinkeld en de resterende tijd werd doorge bracht in de speeltuin „Rozen- oord". Ds. Goudkamp tot priester gewijd De uit Nederland afkomstige dominee M. Goudkamp is in Sydney (Australië) overgegaan tot de anglicaanse kerk en daar tot priester gewijd. De angli caanse kerk zal hem in Austra lië een standplaats toewijzen. Dominee Goudkamp is in Nederland predikant geweest bij de hervormde gemeente in Sas van Gent. Daarna was hij werk zaam als luchtmachtpredikant. In 1951 vertrok hij naar Austra lië, waar hij predikant werd bij de Nederlandse gemeente van de Presbiterian Church in Syd ney. Zomeravondvoetbal In de competitie van het zo meravondvoetbal rayon Sas van Gent heeft het elftal van de N.V. Glasfabriek N.V. Zuid Chemie de Nederlandse Stikstofmaat schappij de eerste nederlaag toe gebracht. De stand met de rust was 10 voor O.N.A. en na het eindsignaal van de scheidsrech ter was de stand 30 in het voordeel van O.N.A. De N.S.M. en O.N.A. leiden nu in de com petitie beide met 8 punten uit 5 wedstrijden. Waterpolo Tijdens de eerste waterpolo- ontmoeting van de poloclub „De Bruinvis" met de Ganze' uit Goes kwam Bruinvis uit het water met een 21 nederlaag. Bruinvis 2, dat de strijd had aangebonden tegen Ganze 2, won met 75. Kettingbotsingen Dat de provinciale weg Schoon dijkeIJzendijke voor het ver- (Adv.) CENTRP keer niet zo veilig is, bewees de Tweede Pinksterdag. Een vier tal kettingbotsingen deed zich daar voor. De eerste botsing ontstond doordat een in de file rijdende auto plotseling afremde. Hier door kwam de achter hem rij dende auto met hem in botsing. Ook een vóór hem rijdende auto werd bij de aanrijding betrok ken. Een tweede kettingbotsing ge beurde tussen de Zevenhofstede- straat en Veldzicht. Hierbij wa ren drie auto's betrokken. Ook hier was plotseling remmen de oorzaak. Minder goed liep het af met mevr. M. uit België". Zij raakte met haar auto in een slip en belandde in een sloot. Met een hersenschudding is zij in het ziekenhuis te Oostburg opgeno men. De Belg P. C. uit St. Niklaas kon zijn wagen niet tijdig tot stilstand brengen en botste daardoor tegen een vóór hem rijdende auto, die ook nog een andere auto meenam. Jaarvergadering Boerenleenbank De coöperatieve boerenleen bank te Sluis hield haar jaar vergadering in hotel „Wilhel- mina" onder leiding van de heer J. F. M. Plasschaert. Deze laat ste werd bij de bestuursverkie zing met algemene stemmen herkozen. De heer A. Heinens werd herkozen als lid van de raad van toezicht. Uit het jaaroverzicht van de heer F. Gevaert, administrateur van de bank, bleek dat het spaarresultaat over 1964 gunstig was. Daarnaast bleek een sterke groei van de uitzettingen, voor namelijk in de vorm van voor schotten, de rentabiliteit van de bank gunstig te hebben beïn vloed. Een en ander was het ge volg van dé verbreding der wer kingssfeer van de bank door uit breiding van de relatiekring in het kustgebied, met name in de gemeenten Retranchement en Cadzand, maar ook in het bui tenland. Het totaal van de eigen uit zettingen van de bank steeg tot boven het miljoen. De totale omzet was in 1964 80 miljoen gulden tegen 90 miljoen het jaar daarvóór. De bedrijfsresultaten waren dermate gunstig dat er ruime mogelijkheden bestonden tot het doen van afschrijvingen en reserveringen. Op korte termijn zal een be gin worden gemaakt met een in grijpende verandering van het kantoor van de bank, waarmee aan een sterke behoefte tot uit breiding van het dienstbetoon zal worden voldaan. (Adv.) GOED IDEE VOOR 'T MENU VAN MORGEN Tja, de aardappels kunnen het ook niet helpen, dat ze slecht, schaars en duur zijn. Zo is het nu eenmaal in deze tijd van het jaar. Gelukkig hoeft zich geen zorgen te maken. Want u kent toch de HONIG Macaroni of Spaghetti, die u juist nu de gelegenheid biedt om extra lek kere gerechten als hoofdmaaltijd op tafel te brengen. Wat een heerlijke afwisseling van het dagelijkse menu. En HONIG Macaroni of Spaghetti smaakt altijd anders; de variatie-moge lijkheden zijn bijna onbeperkt. Macaroni en Spaghetti zijn een uitdaging aan uw keukenfanta sie. Het nieuwe HONIG-recep- tenboek met 120 macaroni- en spaghettirecepten zal u graag helpen Bestel zo het receptenboek „Uit de HONIG keuken no. 1": 1. Plak op een briefkaart een plus-merkje van een gezins- pak Honig Macaroni of Spag hetti. 2. Frankeer 75 ct. aan postzegels extra. 3. Vermeld duidelijk naam en adres. Zend de kaart aan HONIG keuken, 'postbus 45 D, Koog aan de Zaan. 4. Per briefkaart slechts één boekje aanvragen. Betere richtingaanduiding De richtingaanduiding voor automobilisten, die uit België naar Sluis of verder gaan, is heel wat duidelijker geworden. Door het aanbrengen van een groot aantal helder witte pijlen en strepen staat thans duidelijk aangegeven hoe men in de rich ting Kade moet rijden óf in de richting Breskens via de Hoog straat. Verkeersstagnatie Lelybrug In verband met de uitvoering van herstellingswerkzaamheden aan de Lelybrug zal deze brug voor het landverkeer zijn ge stremd op dinsdag 22 juni a.s. van plm. 18.15 uur tot woensdag 23 juni a.s. plm. 4 uur. Het land verkeer Axel-Sluiskil-Sas van Gent v.v. zal worden omgeleid over Westdorpe. Het landverkeer Axel-Sluis- kil-W. Zeeuws-Vlaanderen v.v. zal worden omgeleid over Ter neuzen. Ten behoeve van voetgangers, rijwielen en motorrijwielen zal gedurende bovenstaande periode een veerpont worden ingelegd. Geslaagd Voor het examen hoofdleidster kleuteronderwijs (akte B) slaag de te Breda mej. M. de Beule alhier. Succes voor Guust Schelfaut Opnieuw heeft onze dorpsge noot Guust Schelfaut een mooi succes geoogst op een solisten festival. Het betrof hier het door het comité „Concertfonds" te Kruiningen georganiseerde fes tival, betiteld als Zeeuws kam pioenschap. De heer Schelfaut behaalde daar in de afdeling „vocaal" de tweede prijs met 189 punten. Hij zong „Roses rouges pour une ange blonde" en „Adios amigos". Zijn jury-rapporten waren zeer lovend. Eén van de juryleden gaf de heer Schelfaut het advies het eens te proberen in het licht-klassieke genre. Wijding Paul de Maat Onze dorpsgenoot Paul de Maat zal op zaterdag 12 juni tot priester worden gewijd door mgr. De Vet. De wijding zal plaats hebben tijdens de eucha ristieviering van 9 uur in de kathedraal te Breda. Qp zondag 20 juni zal hij zijn eerste mis op dragen in de parochiekerk van Stoppeldijk. Motorcross op wijk Mollekot Onder overgrote belangstelling werd op wijk Mollekot voor de vierde maal de Pinkster-motor cross gehouden. Op het gunstig; gelegen terrein van de heer Goethals (men noemt het een spectaculaire om loop) werden eerst de reeksen voor de junioren verreden. Het eindklassement luidde als volgt: G. de Vadder, Gistel; 2. L. Blane- kaert, Wetteren; 3. H. Lessen Otegem; 4. E. de Mey, Malde- gem en 5. M. de Pauw. Mortsel. Bij de vedetten was de einduit slag: 1. L. de Witte, St. Gillis; 2. J. van Pee, Leuven; 3. Con stant Feyarts; 4. Jules Feyaerts; 5. G. Eekhout, Evere. Door een onweersbul werd het parkoers een modderpoel en vooral het nemen van de dijk bracht vele rijders in moeilijkhe den. Een drietal sportliefhebbers, waarónder een dame, raakte ge wond, doordat een coureur tegen de afrastering reed. Zij moesten per brancard worden wegge bracht. Bromfietser brak een been Op de weg IJzendijkg—Molen kot is de motorrijder P. uit Mid delburg, nadat hij een brommer had aangereden, met zijn motor op een stilstaande auto gereden. De bromfietsberijder S. uit Vo gelwaarde liep een beenbreuk op en moestna door dokter Lockefeer te zijn behandeld, in het ziekenhuis te Oostburg wor den opgenomen. De motor werd zwaar beschadigd. Op dezelfde weg was de heer Van 't L. uit Middelburg bezig een motor die omvergevallen was, recht te zetten. De motor kreeg 'plotseling overwicht en viel naar de andere zijde toen op dat moment de heer Van S. uit Breskens met zijn auto pas seerde. De motor viel tegen de auto die vrij ernstig werd be schadigd. Vader wilde baby met bijl te lijf De Utrechtse politie heeft een 18-jarige bankwerker, De H., wegens mishandeling en bedrei ging met mishandeling opgeslo ten in het hoofdbureau van po litie. De jongeman had ruzie met zijn eveneens 18-jarige vrouw en dreigde hun zoontje van 11 maanden met een bijl de hersens in te slaan. Daarna pakte hij het kind op en nam het mee naar zijn moe der, waar hij de baby opsloot in een kamertje dat hij met draad nagels dichtspijkerde. De moe der waarschuwde de politie die bij aankomst de man boven aan de trap aantrof. Hij zwaaide met een bijl. De agenten overmees terden hem met een snoek sprong. Ze moesten de kamer deur intrappen om het kind te bevrijden. Naar aanleiding van het storten van vuil in de brandgang Azalea straat No 3 naar de Rozenstraat, verzoek ik beleefd geen vuil meer te storten in deze brandgang. Ik heb drie weken geleden (15 mei) ge meentepolitie en gemeentereiniging er van in kennis gesteld. Inder daad is politie en gemeente-opzichter een kijkje komen nemen. Vol gens laatstgenoemde is de grond van de brandgang geen eigendom der gemeente Terneuzen met het gevolg dat het afval der schoon maak, afval van de tuintjes e.d. in bergen ligt te rotten en sinds drie weken nog niets is weggehaald, ondanks mijn verzoek. Daarom hen ik nu verplicht na bekendmaking al degenen die ik vuil zie storten, aan te brengen bij de politie. Mocht dit niet helpen, zal ik onverwijld mijn eigen maatregelen nemen. Hele mooie grote letters: „Houd Uw stad rein" op de gemeente- auto's. Het voorbeeld ligt op bedoelde plaats te bezichtigen! Dank bij voorbaat, C. CORNELISSE Azaleastraat 3 Terneuzen (Bij informatie is oiu gc'-.leken dat deze zaak bij de bevoegde instanties in onderzoek is. Red.) BUSJE GEKRAAKT IN DE SLOOT Weer een van de vele verkeers ongelukken. Een gekraakt busje in de sloot langs de weg Am sterdamDen Haag. De slip partij eiste drie gewonden. ■UIHIHIIIIIIMHIlillllM DONDERDAG 10 JUNI Terneuzen: Zuidersportpark, 7 u.: (terr. 6 en 7): Atoomboys— HKC 1 en HSVRijkswater staat. VRIJDAG 11 JUNI Terneuzen: Zuidersportpark, 7 uur: (terr. 6): De HoopPhi lips 2. 1|lllll!l|i||li!!llllll|[ll!l!!i'll!ll|jt[!!lilllii!l[|[1llllll[lllllll[lll[|[||||lllll[|[||||||l!lj[|||l]J[!|ll!llit De Belgische minister van staat A. de Schrijver, die de vori ge week door koning Boudewijn werd belast met een informatie- opdracht in de na de verkiezin gen van 23 mei ontstane rege ringscrisis, heeft gisteren zijn tweede tussentijdse rapport aan de Belgische vorst uitgebracht. Hoewel er nog weinig aanwij zingen zijn in welke richting naar een oplossing van de poli tieke moeilijkheden zal worden gezocht, wordt in sommige krin gen in Brussel verwacht, dat koning Boudewijn vóór zijn ver trek naar Noorwegen voor een officieel bezoek op maandag 14 juni tot de benoeming van een formateur zal overgaan. Tot dusver zouden alleen de C.V.P. èn de B.S.P. hebben ge antwoord op schriftelijke vra gen van de informateur over één van de belangrijkste kwesties in de regeringscrisis: de herziening van de grondwet. De socialistische partij heeft het standpunt ingenomen dat een oplossing voor de grond- MAANRAKET GELANCEERD De Sowjet-Unie heeft een ra ket gelanceerd in de richting van de maan, de „Loena 6" ge naamd. Deze „Loena 6" zou de afstand naar de maan in drie en een halve dag moeten afleggen. De „Loena 6" is een automa tisch station en werd gelanceerd door middel van een meertraps- raket. Zij volgt vrijwel de uitge stippelde weg. De laatste trap van de draagraket werd vóór de lancering van de eigenlijke maansonde in een baan om de aarde gebracht. Uit deze baan werd vervolgens het automati sche station in de riching van de maan gelanceerd. Op 12 niei kwam de „Loena 5" in de „wolkenzee" van de maan terecht. De „Loena 5" had een zachte landing op de maan moeten ma ken, maar men vermoedt dat het door het niet goed functioneren van de remraketten een harde in plaats van een zachte landing is geworden). De „Loena 6" weegt 1.442 kg en heeft meet- en wetenschap pelijke apparatuur aan boord. Deze uitrusting werkt volgens Tass normaal. Het volgen van de „Loena 6" en de ontvangst van de gegevens op aarde ge schieden via speciale stations. wetsherziening moet worden ge vonden voordat aan de eigen lijke vorming van een nieuwe regering kan worden begonnen. Dit standpunt schijnt, zij het iets genuanceerder, door de christelijke volkspartij te wor den gedeeld. Uit liberale com mentaren echter blijkt de meer derheid de voorkeur te geven aan de „ijskast" en de benoe ming van een nationale com missie die op een later tijdstip aan het werk kan gaan om te trachten een akkoord tussen de drie partijen te feereiken. In commentaren in de partij bladen blijken de verschillende stromingen nog verre van met elkaar verzoend te zijn. Terwijl in de conservatief-katholieke bla den wordt gepleit voor een katholiek-liberale coalitie, die over 125 van de 212 zetels zou beschikken, gaat de voorkeur van de woordvoerders der ka tholieke werknemers uit naar een voortzetting van de huidige rooms-rode coalitie, die een ruime meerderheid van 141 zetels heeft. In liberale kringen blijft men ijveren voor een C.V.P. P.V.V. kabinet. De mogelijkheid van een rood-liberaal kabinet, dat 112 zetels in de kamer zou hebben, wordt nergens meer ge noemd. Woensdagochtend is de voor lopige samenstelling van de nieu we senaat na de verkiezingen van 23 mei bekendgeworden. De christelijke volkspartij zal in dit college dank zij het systeem van de getrapte samenstelling slechts 6 zetels verliezen tegenover 19 in de kamer van volksvertegen woordigers. De socialistische partij raakt er niet minder dan 22 kwijt. De winst gaat in de eerste plaats naar de liberale partij (23 zetels) en naar de Vlaamse volksunie met vier, de communisten met drie en het Franstalige front met één zetel. Van de 178 zetels (die van de prins van Luik niet meegeteld) gaat de C.V.P. er 76 bezetten, de B.S.P. 51, de P.V.V. (partij voor vrijheid en vooruitgang) 40, de volksunie 6, de communisten 4 en het Franstalig front 1. De vorige senaat telde 175 zetels. De regeringspartijen, de C.V.P. en de B.S.P. hebben bij de ver kiezingen in kamer en senaat in totaal resp. 25 en 42 zetels ver loren, (Adv.) De beroemde gas-aansteker 5,95/7,95 Talleen voor vaderdagElke Poppell met een speciaal Peppell-speldjo De beroepsinstantie van het hooggerechtshof in Salisbury heeft woensdag de geldigheid bevestigd van de z.g. „hang- clausule", op grond waarvan 22 Afrikaanse mannen ter dood zijn veroordeeld. Bedoelde clausule van de wet op handhaving van de openbare orde voorziet in verplichte doodstraf voor aan slagen met benzinebommen of ontplofbare stoffen op regerings gebouwen en dergelijke. De gel digheid van de clausule was aangevochten door twee dsr veroordeelden, Goendoe e:; Sambo, die aanvoerden dat de clausule in strijd was met rech tenverklaring van Rhodesië. Dit beroep werd afgewezen in een uitspraak van 23 pagina's; Goendoe en Sambo die oor spronkelijk op 27 april tereeh*» gesteld zouden zijn, hadden uit stel gekregen om hun beroep in te dienen.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 3