Vergadering waterschap Axeler Ambacht Provinciaal nieuws Flitsen van .T T '65" alles DE MAN DIE ZIJN EIGEN ERFGENAAM WAS Zondagdiensten CKefarine 4' Benoeming griffier en hoofd technische dienst Belangrijke vooruitgang bij bestrijding van pijn en griep! OPENING KANTOORGEBOUW CENTRALE DIENST VOOR BOUW EN WONINGTOEZICHT Terneuzen Axel Hoek Oostburg Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Woensdag 26 mei 1965 In de algemene vergadering van het Waterschap Axeler Am bacht die gisteravond in „Het Centrum" te Axel werd gehou den, werden met grote meerder heid van stemmen benoemd tot griflier en hoofd van de techni sche dienst resp. de heren J. W. Kusee, thans secretaris der ge meente Zaamslag, en G. v. d. Waa, waterbouwkundig ambte naar bij de Waterkering Ser Lip pens c.a., eveneens wonende ."te Zaamslag. Op de oproep tot sollicitanten voor de funktie van griffier hadden 14 personen gereflec teerd, voor hoofd van de techni sche dienst 44. Beide benoemde heren stonden als eerste op de voordracht, die door het dagelijks bestuur was opgemaakt. De be noemingen zullen ingaan op een door het dagelijks bestuur nader te bepalen datum. De vergadering had onder voorzitterschap van dijkgraaf P. van Hoeve een vlot verloop, er werd op zakelijke wijze bondig over de verschillende agenda punten gediscusieerd. Hoewel het Waterschap amper 5 maanden bestaat overleden er reeds 3 hoofdingelanden. De voorzitter memoreerde hen in zijn openingswoord. Het wa ren de heren J. C. Bleijenberg, W. de Feijter en A. Koster. In de afgelopen periode, aldus de heer Van Hoeve, heeft het dagelijks bestuur zich intensief beraden op vele en velerlei vraagstukken die zich aan haar voordeden. Het streven is erop gericht de dagelijkse werkzaam heden in alle districten van het Waterschap zonder onderbreking of stagnatie te doen plaatsvin den- Een complicatie doet zich hierbij voor door het feit dat ook het Uitwateringswaterschap Hul ster- en Axeler Ambacht, en te recht, per 1 januari 1965 werd opgeheven. De onderhoudswerk zaamheden moeten doorgaan waarvoor door de beide dagelijkse besturen van Hulster Ambacht en Axeler Ambacht deze figuur is gevonden, dat het Axeler Am bacht de regeling van het werk, ook op het territoir van het hui dige Hulster Ambacht en de ad ministratie over het jaar 1965 zal verzorgen. Het Hulster Am bacht zal daarvoor vergoeden het bedrag, dat de in het Hulster Ambacht gelegen polders en wa terschappen vroeger deel uitma kend van het Uitwateringswater schap, zouden hebben moeten bijdragen aan het totale budget van het voormalige Uitwate ringswaterschap. Hoewel het dagelijks bestuur nauwelijks toe is aan de bestude ring van het reglement, is er nu reeds een reglementswijziging in het verschiet. De dijkgraaf zeide verder, dat de komende tijd in het teken zal staan van de opbouw. Van Ged. Staten was een schrijven binnengekomen waarin werd verzocht het gevoelen van de algemene vergadering ken baar te maken betreffende de ontwerp-regeling voor de bezol diging van de griffier, de ont vanger en het hoofd van de tech nische dienst. De voorzitter zeide naar aan leiding hiervan dat het dagelijks bestuur overleg pleegt met ande re waterschappen teneinde een uniforme regeling te bevorderen. De uitslag van de stemming over de benoeming van griffier en hoofd van technische dienst zal ongetwijfeld de gekozenen voldoening geven, maar, zo zei de dijkgraaf, die voldoening over deze grote stemmenmeerderheid heerst er ook bij het dagelijks bestuur, dat immers de voor dracht opmaakte. De namen Kusee en Van der Waa zullen in de geschiedenis van het waterschap geboek staafd worden, als van mensen die voor de eerste maalde 7^ twee topfunkties hebben vervuld. De felicitaties van de dijkgraaf werden door de vergadering met applaus ondersteund. Beide heren dankten hierna de vergadering voor hun benoeming. Er was een bestuursvoorstel betreffende het doen aanbrengen van een teerslijtlaag op een aan tal wegen in het waterschap van in totaal 56270 m2, van welke het in de bedoeling van het bestuur ligt deze werken onderhands te doen aanbesteden, aangezien on der de huidige omstandigheden bij eén openbare aanbesteding geen lagere prijs bedongen zal kunnen worden. Het aannemersbedrijf W. J. de Bruijn te Terneuzen heeft inge schreven voor 37410 m2 voor ƒ26.187, aannemersbedrijf M. P- Hol N.V. uit Hulst schreef voor 18860 m2 de somma ƒ13.202 in. Naar aanleiding hiervan vroeg de heer A. L. H. M. Onghena wat er zou gebeuren met de Lange Weg? Reeds in het najaar van 1953 was er sprake van verbetering van deze weg. Hem werd geant woord dat het nog wel enige ja ren zal aanlopen eer er hier een nieuwe provinciale weg gereali seerd is. Daarom vindt het dage lijks bestuur dit onderhoudswerk beslist noodzakelijk. De heer C. van Hoeve vond, dat het duurste materiaal, dat voor deze teerslijtlaag zal worden gebruikt, niet beslist noodzake lijk is. Er zijn veel polderwegen, die weinig bereden worden. Bo vendien maakte deze vragenstel ler zich ongerust over een even tuele schaarste van dit mate riaal, waardoor dit nog duurder zou komen te liggen. Wat dit laatste betreft hoefde hij zich helemaal niet ongerust te maken, aldus het hoofd van de technische dienst. Het gaat er bij de wegen niet om de intensivi teit van het verkeer, doch wel om de zwaarte van het verkeer. Dunne goedkope slijtlagen zijn onderhevig aan verwering. Een gedeelte van de Hoogen- dijk te Terneuzen is dringend aan verbetering toe. Het betreft de zeer slechte toestand gelegen in de Oud-Zevenaarpolder, vanaf de Langerek tot aan het z.g. Fer- lemanstraatje. Het geraamde be drag hiervoor was 56.000, de uitvoering zal op 53.800 komen. Een toegevoegd agendapunt be helsde het voorstel inzake het sluiten van een huurovereen komst met de gemeente Axel voor kantoorruimte. Intensief overleg met de bur gemeester van Axel en de andere leden van het college van B. en W. heeft niet tot gevo^ gehad dat er een bestaand gebouw ge vonden kon worden voor huis vesting van het waterschap. De dijkgraaf sprak zijn erken telijkheid uit aan het adres van B. en W. in het bijzonder aan de burgemeester voor het voortdu rend meewerken en meespreken in deze kwestie. Een van de overigens zeer begrijpelijke eisen van B. en W. van Axel was, dat heel de aangelegenheid de gemeente geen geld mocht kosten. Het da gelijks bestuur zag twee moge lijkheden: of zelf te bouwen, of de gemeente Axel bouwt zelf en verhuurt dan aan 't waterschap. Ter tafel kwam nu het voor stel een door de gemeente Axel aan de Burchtlaan semi-perma- nent gebouw te stichten en aan het waterschap te verhuren. De jaarlijks te betalen huursom is berekend naar 6 van de grond- kosten en 10 van de overige in vesteringen. De totale huursom zou bedragen25.533,90. Er wordt van uitgegaan dat de huurovereenkomst zal worden gesloten voor de termijn van ten minste vijf jaren. De heren Onghena en M. de Vos vonden deze huur enigszis aan de hoge kant. Laatstgenoem de stelde dat het budget, dat nog niet eens bekend is, zeer zwaar wordt belast. Hij wilde een een voudiger oplossing in de vorm van een houten barak en dan zo spoedig mogelijk komen met nieuwbouwplannen. Hij adviseerde het bestuur: trek dit voorstel in en overweeg andere mogelijkheden om tot een tijdelijk en minder dure huisves ting te komen. De dijkgraaf vond dat de heer De Vos zeer optimistisch was wat betreft de rijksgoedkeuring van nieuwbouwplannen. yoor een barak zag hij in Axel niet de mo gelijkheid deze te plaatsen. Vier middelen In iin tablet helpen elkaar endoen wonderen! De kennis van pijnbestrijding is in de loop der jaren groter geworden. Er is vastgesteld waar en hoe pijn ontstaat en men heeft geleerd pijn te meten. Men heeft kans gezien de werking van een der oudste pijn be strijders door toevoeging van daar na ontdekte middelen belangrijk te versterken. Eén der bestanddelen is het betrouwbare maagmiddel Che- farox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ide aal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden. I' - J ■MKk De heer De Vos stelde hierop niet te kunnen garanderen dat de rijksgoedkeuring 3 jaar op zich zou laten wachten, doch als het langer zou zijn, achtte hij de voorgestelde oplossing nog niet goedkoper. Tenslotte werd het voorstel in stemming gebracht en aangeno men met 29 tegen 24 stemmen. Mies Bouman met de heren Borghstijn en Kramer tijdens een rondgang langs de diverse stands „Het is wel erg druk en ver moeiend, maar alleszins de moei te waard", is de algemene reak- tie van de standhouders op de T. T. '65. Over belangstelling dus zeker niet te klagen, Verscheide- nen memoreerden het bezoek en de intense belangstellig van de staatssecretaris van sociale za ken en volksgezondheid dr. J. F. G. M. de Meijer, die verschillende van zijn oud-stadgenoten niet was vergeten en nog zeer met het wel en wee van Terneuzen begaan bleek. Ruim 6000 bezoekers waren gisteravond het loket gepas seerd, „maar de topdagen moeten nog komen", is de mening van velen. Vandaag, de traditionele markt dag komen er altijd veel mensen naar Terneuzen. Als het op He melvaartsdag goed weer is (niet al te warm en niet al te veel regen) kan het een rekord aantal bezoekers opleveren. De Hema en de firma's Van der Sneppen. B'iek en Van Dix- hoorn verzorgden elke dag een geslaagde modeshow, maandag geleid door de lieftallige Karin Kraaykamp en dinsdag door de populaire Mies Bouman. Overigens is er veel belang stelling van alle tieners voor het kwartet Kees de Nijs, het Tobo- duo, Imca Marina en gisteravond voor Ria Valk. „Veilig Verkeer" en „Oud-Ter- neuzen" hebben niet over belang stelling te klagen. De eerstge noemde vereniging boekte tot nu toe al bijna 200 nieuwe leden, niet zonder inspanning overigens, maar ze hebben het er graag voor over- „1, 2, 3, DAAK BEN IK" Maandagnamiddag begon de tentoonstelling in het Katholiek Maatschappelijk Cetrum „1, 2, 3, daar ben ik", gewijd aan de ver zorging en de opvoeding van de kleuter tot de leeftijd van 4 jaar. Deze tentoonstelling is voor moeders en meisjes die een op leiding voor kinderverzorgster volgen, buitengewoon en instruc tief. De tentoonstelling die wordt ingericht door „K. en O.", het voorlichtingscentrum voor ouders en opvoeders is ook van daag nog te bezichtigen. Op 28 en 29 mei kan men terecht in de burgerzaal van het gemeentehuis te Oostburg. Benoemingen Axeler Ambacht In de gisteren gehouden alge mene vergadering van het „Wa terschap Axeler Ambacht" is tot griffier benoemd de heer J.. W. Kusee, thans gemeentesecretaris van Zaamslag. Tot hoofd van de technische dienst is benoemd de heer G. van der Waa, waterbouwkundig ambtenaar waterkering cajami- teuze polders Ser Lippens c.a. te Zaamslag. Personenauto geslipt en over de kop geslagen Maandagavond te 22.15 uur reed P. A. uit Terneuzen, ko mende uit de richting Sluiskil, met een personenauto over de Zuidsingel. In een bocht in de weg is de auto geslipt en in de berm terechtgekomen. De auto sloeg over de kop. A. liep vrijwel geen letsel op. Zijn passagiere, mej. M. B. A. van de B. uit Axel, bracht het er minder goed af. Dokter Boor liet haar in ernstige toestand naar het ziekenhuis te Sluiskil vervoeren. De auto werd zwaar bescha digd. Bromfietser tegen auto Zondagavond omstreeks kwart over zes reed P. R. uit Axel per bromfiets door de Beoostenblijse- straat. Ter hoogte van de boer derij „Loose's hof" waar een per sonenauto, bestuurd door W. M. uit Vogelwaarde, hem passeerde, hield R. onvoldoende rechts en botste op de auto waardoor R. flinke verwondingen opliep. Dokter De Kok vervoerde R naar het ziekenhuis te Sluiskil waar deze opgenomen diende te worden. Auto en bromfiets werden be schadigd. Zeilwedstrijden Op 6 juni a.s. (Ie Pinksterdag) organiseert de watersportvereni ging „Vremdijck" zeilwedstrijden op de Braakmankreek. Deze wed strijden zijn opengesteld voor de nationale Spankerklasse, voor de nationale Flying-juniorklasse en voor volksboten. Er worden twee wedstrijden ge zeild; één vóór en één na de mid dag. Geslaagd Voor het eerste gedeelte van de akte Na- slaagde te Utrecht mej. E. Versprille uit-Oostburg. Jaarlijkse rally Hemelvaartsdag zal de jaar lijkse rally ten bate van de af deling West Zeeuws-Vlaanderen van het Ned, Rode Kruis worden verreden. Deze rit is Uitgezet on der auspiciën van de regionale autoclub „W. Z. A." en heeft een lengte van ongeveer 60 km, ter wijl de gemiddelde snelheid op 30 km per uur is vastgesteld. Tij dens de rit die door een rustig gedeelte van het Zeeuws-Vlaam- se landschap voert, is het K.N. M.V.-reglemënt van toepassing. Voor bromfietsberijders is de lengte tot de helft beperkt en is de gemiddelde snelheid vastge steld op 20 km per uur. Jaarvergadering C.B.T.B. In hotel „De Eenhoorn" te Oostburg vond de jaarvergade ring plaats van de christelijke boeren- en tuindersbond waar voor een goede belangstelling bestond. De voorzitter de heer J. Haak kon in zijn openings woord meedelen ..dat 't jaar 1964 voor de landbouw in het alge meen gunstig was geweest. Met name was dit van toepassing op de gegarandeerde produkten. De opbrengst in de. vrije sector was Burgemeester Van Dijke en Ir Huisman brengen een heildronk op het nieuwe kantoorgebouw van de Centrale Dienst Op de puinhopen van het vroe gere „Knorrenburg" heeft de dienst voor bouw- en woningtoe zicht een nieuw kantoorgebouw gesticht. Dit kantoorgebouw is welis waar semi-permanent, maar is in elk geval bedoeld voor een on beperkt aantal jaren. Het staat midden in een omgeving waar men doende is het oude te slopen en het nieuwe te laten verrijzen. De voorzitter van het alge meen bestuur, burgemeester M. K. van Dijke, Axel, kon in de ruime tekenkamer een groot dantal Vertegenwoordigers van de samenwerkende gemeenten verwelkomen. Hij sprak er zijn blijdschap over uit, dat zich on der de aanwezigen ook bevond de heer ir. L. D. Huisman, hoofd ingenieur-directeur van het de partement van volkshuisvesting te Middelburg. Burgemeester Van Dijke dank te ir. Huisman voor de mede werking welke hij aan de dienst heeft verleend toen naar een op lossing voor de huisvesting va:i de dienst moest worden gezocht. Nu is het zo ver, dat wij een kantoorgebouw hebben. Het is een sober gebouw maar qua in richting is het zeer nuttig, want in een veel duurder gebouw zou men niet beter ingericht kunnen zijn, aldus de burgemeester. De heer Van Dijke verzocht ir. Huisman het gebouw officieel te willen openen. Ir. Huisman zeide volgaarne aan dit verzoek te willen voldoen. Hjj releveerde de moeilijkheden, waarvoor de dienst zich ge plaatst zag, toen de gemeente Terneuzen besloot uit deze dienst te treden om een eigen dienst te stichten. Dit moment had wel eens het begin kunnen zijn van het uiteenvallen van de samen werking. Dit zou jammer zijn ge weest omdat vooral in kleine ge - meenten het bouw- en woning toezicht een moeilijke zaak ;s. daar er voor een eigen dien-t meestal geen. geld is. Dat de overige gemeenten bij elkaar zün gebleven en hun potentieel heb ben ingebracht, stemt tot vol doening. Op deze manier kan ieder gebolnen worden. Het onderbrengen van de nieu we dienst werd noodzakelijk om dat de dienst van Terneuzen zijn eigen huisvesting wilde houden op de Heerengracht aldaar. Daar om heb ik van het begin af ach ter de plannen gestaan, die de directeur de heer Roelands ont wikkelde en trachtte te verweze- lijken. Met het uitspreken van de hoop, dat de dienst in dit gebouw zijn taken zal aankunnen, ver klaarde ir. Huisman het kantoor voor geopend. Hij feliciteerde hst bestuur met de totstandkoming ervan. aan de magere kant geweest. Opmerkelijk is echter dat in de vrije sector de laatste weken aanmerkelijke prijsstijgingen zijn waar te nemen, waarschijnlijk als gevolg van de slechte weers omstandigheden. Toch heeft de landbouw moeite de gunstige conjunctuur van de industrie te volgen. In de landen van de E.E. G. geeft men daartoe de nodige ruggesteun door een speciaal af gestemd subsidiebeleid en daar zal men in de toekomst in ons land meer aandacht aan dienen te schenken. De heren A. Kunst en J. Haak werden in het bestuur herkozen. De heer H. A. Cappon stelde zich in verband met zijn hoge leeftijd niet beschikbaar. In zijn plaats werd gekozen de heer W. Cap pon uit Cadzand. De voorzitter bracht dank aan de heer H. Cap pon die 27 jaar deel heeft uitge maakt van het bestuur en bood hem als herinnering een vul pen aan. De heer Cappon bracht dank voor de blijken van be langstelling en zei dat hij de C.B. T.B. altijd als een vriendenkring van gelijkgezinden had gezien. De heer- A. Kunst bracht ver slag uit van de commisie die het vraagstuk „opleiding tot boer en ondernemer" in studie heeft ge nomen. "Wat de bedrijfsverzor- ging betreft stelt de commissie dat m enhier in een overwegende akkerbouwstreek nog niet toe is aan een diepere bezinning op de noodzaak van deze dienstver lening. Weer. gevecht in „rann van Koetsj" Indiase troepen hebben bij een treffen in het gebied van Biar Bet in de „rann van Koetsj" twee Pakistaanse pantserwagens buiten gevecht gesteld, zo heeft het Indiase ministerie van defen sie dinsdag meegedeeld. lijtjMIl lakken beitsen door SHELLEY SMITH 19) Hoe gauw zou hij bij hen kun nen zijn, vroeg hij zich af, terwijl hij de luchthaven van Londen opzocht in het telefoonboek. In zijn doodsangst dacht hij steeds: „Micky heeft mij nodig; Madge heeft mij nodig: O God, geef toch dat ik Op tijd kom!" terwijl hij trachtte inlichtingen te verkrij gen over vliegtuigen naar Barce lona en van de ene beambte naat de andere werd verwezen. Want het telegram was de vorige mid dag verzonden en dat moest be tekenen dat wat er gebeurd was wat het dan ook was had plaatsgegrepen ten minste twee dagen daarvoor, want anders had Madge in haar telegram moeilijk kunnen veronderstellen dat hij er al van gehoord zou hebben. En het kind was nog steeds bewus teloos. Dat zou een hersenschud ding kunnen betekenen, een sche- delbasisfractuur; een coma mis schien. Het vliegtuig van tien uur 's morgens was geheel volge boekt, zei men hem. Het daarop- vo'gende toestel vertrok pas om zes uur 's avonds. Helemaal ter loops, al-s het ware toevallig, zei de klerk dat er nog wel 'n plaats vrij was in het nachtvliegtuig, dat die morgen om drie uur van het vliegveld van Londen ver trok, was dat misschien iets voor hem? Henderson wierp een blik op de klok op zijn bureau. Hij zou het net kunnen halen, was zijn con clusie. Hij moest het halen. „Reserveer die maar voor mij", zei hij, „ik zal zorgen dat ik er ben". „Wat kan er toch aan de hand zijn?" Voor de achtste maal legde Paula de telefoon weer neer. ,,Hij kan toch niet al die tijd in ge sprek zijn met het vliegveld? Er is iets mis gegaan". Zij huiverde. „Wat zullen wij nu doen?" „Je zult erheen moeten". „Waarheen?" „Naar zijn huis, natuurlijk. Je kunt hem zeggen dat je al sinds kwart over een geprobeerd hebt hem te pakken te krijgen, maar dat zijn toestel de hele tijd door in gesprek was. en dat..." „Wil jij dat ik naar hem toe ga en dat hele spelletje ga spelen vlak onder zijn neus?" zei ze on gelovig. „Man, je lijkt wel gek". „Waarom?" „Dat zou ik nooit kunnen, dat is alles. Dat zou ik nooit kun nen". „Dat kun je wel. Natuurlijk wel. En je doet het ook". „Nee", zei ze, en ging een paar stappen achteruit. „Luister nu eens even. ik heb alles gedaan wat je me gevraagd hebt, en ik heb niet eenmaal geprotes teerd..," i „Schei daar nou tqch in 's he melsnaam over uit. Is dit nu het moment om met kuren te begin nen? Doe wat ik je zeg. en stel je niet zo aan. Neem de auto en rijd erheen zo vlug als je kunt". „Laat mij het nog eenmaal pro beren", smeekte zij; en stak haar hand uit naar de telefoon. Hij duwde haar hand weg. „Daar is nu geen tijd meer voor. Snap je nou niet dat je hem te pakken moest krijgen vóór hij het huds uitgaat? Anders loopt al les in het honderd. Al ons werk, anderhalf jaar lang plannen ma ken, is dan voor niets geweest. Bijna tienduizend gulden wegge gooid. Zou je dat dan willen?" Ze barstte in tranen uit. „Ik kón er niet mee doorgaan, Rex. Dwing mij daar toch niet toe. Doe dat alsjeblieft niet". Want het is een ding om door de telefoon te doen alsof je tot wanhoop gedreven bent, met be hulp van „zuster McCarthy" bij wijze van contrast en bevesti ging. maar het is heel wat an ders het alleen te moeten uitspe len voor de ogen van de dokter. „Nou, goed dan", zei hij op ef fen, rustige toon. „Goed, dan doe je dat niet... Je hoeft nu niet meer te huilen, Poll. Ik heb je toch gezegd dat het niet meer hoeft". (Wordt vervolgd) (Adv.) GOEDE AARDAPPELEN SCHAARS.... Dan is er één oplossing U brengt misschien als zovelen iedere dag aardappe len als hoofdgerecht op tafel. Maar wat nu? De goede aard appelen ziin schaars en peper duur en de andere aardappelen slecht van kwaliteit. Er is echter altijd volop HONIG Macaroni en Spaghetti van een stabiel superieure kwaliteit. En nü is het de aangewezen tijd om die eens vaker op tafel te bren gen. Macaroni of Spaghetti vormt 'n overheerlijke hoofdschotel, die minstens eens per week bij u op tafel hoort. Fn de kooklustige huisvrouw die graag zélf iets wil doen, kan tiaar keuken-fantasie op maca roni of spaghetti botvieren, ge- lgid door het nieuwe Honig receptenboek met 120 heerlijke macaroni- en spaghettirecepten. Bestel zo het receptenboek „Uit de HONIG keuken no. 1" 1. Plak op een briefkaart een plus-merkje van een gezins- pak Honig Macaroni of Spag hetti. 2. Frankeer 75 ct. aan postzegels extra. 3. Vermeld duidelijk naam en adres. Zend de kaart aan HONIG keuken, Postbus 45 L, Koog aan de Zaan. 4. Per briefkaart slechts één boekje aanvragen TERNEUZEN: Van donderdagochtend 8 uur tot vrijdagochtend 8 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter J. J. J. v. d. Griek, Scheldekade 27, telef. 2020. Apotheek geopend: Hamann, Noordstraat 69, telef. 2060. Dienst Kruisverenigingen Groene en Wit-Gele Kruis: mevr. v. d. HooftKoole, Zeventriniteitsstr. 1. Tel. 2849 (faiq. v. d. Hooft, Kastan jelaan 128.) - AXEL: Van donderdagochtend 8 uur tot vrijdagochtend 8 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter W. G. C. Kok, Orati- jestr. 19, telef. 555. DIERENARTS: Van donderdagochtend 8 uur tot donderdagnacht 12 uur wordt de praktijk der dierenartsen in Axe], Sas van Gent en Zaamslag waar genomen door dierenarts J;' Jans sen, Stationsstr. 10 te Axel, telef. 01155—488.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2