voor do zevende maal kampioen vao Nederland Kampioenschap van Vogelwaarde vrijwel zeker Sluiskil bijna in veiligheid BEURSOVERZICHT Zware nederlaag voor Nederlandse zaterdagvoetballers DE SP0RTT0T0 de wate kalfawaxe Marktberichten Duivensport Handboogsport Maandag 26 dinsdag 27 april 1965 DE VRIJE ZEEUW Pagina 5 FEIJENOORD- GVAV 1-1 ADO-HERACLES 2-0 DWS-NAC 3-1 DOS-PSV 2-0 GO AHEAD—SITTARDIA 1-1 MVV—SPARTA 2-0 ENSCHEDE-TELSTAR 1-3 FORTUNA—AJAX 2-0 Koewacht—IJzendijke 1—0 Biervliet—RCS 2—1 Vogelwaarde—Steen 1—0 Sluiskil—Dosko 1—0 KON. OLIE IN REAKTIE De Belgische competitie OM HET WERELDKAMPIOEN SCHAP Agenda Gemeente Terneuzen Terneuzense Bovs Al- Axel Al 0—5 Axel 3—Hontenisse 3 10—0 Schieting te Axel 33. Kruiver 10; 50. La Crois 1—1. Toeschouwers 63.000. Feijenoord is kampioen gewor den. De Rotterdammers hebben da verdiend, maar dat neemt niet weg dat de objectieve toeschou wer niet geheel tevreden het sta dion heeft verlaten. De strijd tegen GVAV had met goed voet bal niets te maken. Wie kan het de nerveuze Feijenoorders ech ter kwalijk nemen dat zij niet tot kampioensvoetbal zijn geko men? De Groningers Renders en Fransen toonden zich meesters in het bevriezen van de bal. Horn floot twee en een halve minuut te vroeg af, nadat enkele minu ten daarvóór al een schare en thousiaste supporters het veld was opgerend. De hardwerkende Groningers waren in de beginfase heer en meester, maar hadden veel pech. Paal en lat. kwamen Feijenoord te hulp, Romeijn redde op de doellijn en er deden zich talloze hachelijke situaties voor. In de Rotterdamse voorhoede werd Moulijn gemist. Bouwmeester kon hem op de vleugel niet doen vergeten. Venneker kwam niet tot grote daden. Het was dan ook tegen de verhouding in dat Fije- noord met rust een 10 voor sprong had door een overigens fraaie kopbal van de volkomen -falende Kruiver. Dat GVAV na dat het door een fout van Pieters Graafland, gelijk was gekomen, tot betonvoetbal overging, was begrijpelijk en dat men het el kaar niet moeilijk maakte na dat een harde kopbal van Van •Tilburg over en een afstands schot van Groot tegen de lat wa ren gegaan, evenzeer. 57. Aarts 1—0; 90. Villerius (strafschop) 20. Toeschouwers 16.500. ADO met Smit op de rechts backplaats als invaller voor Van den Burgh is de gehele wed strijd in de aanval geweest, vooral dank zij het uitstekende spel op het middenveld van Jo- chems en De Zoete. De Haagse aanval vond een sterke Almelose verdediging op haar weg met Borghuis als uitblinker, zodat slechts verrassingen doelpunten konden opleveren. De aanvallen de Hagenaars kwamen eerst 12 minuten na de hervatting tot een doelpunt toen een hoog en ver schot van Aarts, dat door zijn effect Van der Wint verrastte, doel trof (10). De matige strijd hield een een zijdig karakter met een in de aanval blijvend ADO. Het slot werd wat onprettig en toen uit schermutselingen voor het ADO- doel de bal in de laatste minuut uit een verre trap bij Houwaart kwam, werd deze juist binnen het Almelose strafschopgebied ten val gebracht. Villerius vol trok het vonnis (20). 37. Geurtsen 10; 58. Geurtsen (strafschop) 20; 60. Temming 30; 86. Schrijvers (eigen doel) 3—1. Toeschouwers 9.500. In een matige wedstrijd heeft DWS het Bredase NAC uit de eredivisie gespeeld. De 9.500 toe schouwers, waarschijnlijk geko men in de verwachting een fel voor het lijfbehoud strijdende NAC te zien, zijn bedrogen uit gekomen. Het krachtsverschil tussen de Bredase voorhoede en de defensie van de thuisclub was te groot om de zuidelijken kans op succes te bieden. Nadat Groenewegen in de eerste helft met een omhaal de lat boven Jongbloed had getroffen, was het met de produktiviteit van de Brabanders gedaan. Hun gevaar lijkste man, Saris, werd door Schrijvers uitgeschakeld en als niet de nationale stopperspil kort voor het einde met een kopbal zijn eigen doelman had versla gen, zou het scorebord voor NAC een nul hebben blijven aanwij zen. Bij DWS werd alles op top scorer Geurtsen gespeeld. Hij bracht na een solo in de eerste helft de stand op 10 en mocht na de hervatting zijn doelpun- tental vergroten toen scheids rechter Van Ravens terecht een charge van Peter van der Mer- we tegen de vrijstaande Van Lier met een penalty bestrafte. Geurt sen was ook betrokken bij het derde Amsterdamse doelpunt want uit zijn afgemeten voorzet kon Temming scoren. 5. Van der Linden 10; 85. Lol» feld 2—0. Toeschouwers 6.000. Door een verdiende overwin ning op PSV heeft DOS zijn ere divisieplaats veilig gesteld. De zege was verdiend omdat de thuisclub van begin tot einde sneller en directer speelde dan de Eindhovenaren, die hun spor tieve plicht in deze ontmoeting overigens ten volle zijn nageko men. PSV miste duidelijk de jeugdige Van der Kuylen (met het U.E.F.A.-team in West-Duits- land) en er ging weinig stoot kracht van de PSV-aanval uit. Na de rust, toen DOS een tijd je met tien man moest spelen omdat Fahrenhorst het terrein met een blessure had verlaten, kwamen de Einhovenaren ge vaarlijk opzetten. Ze slaagden er echter niet in de aanvallen met een doelpunt te bekronen. Het Nederlands zaterdagvoet balelftal heeft zaterdag in Parijs een zware nederlaag geleden te gen Frankrijk. De Franse cp zaterdag spelende voetballers wonnen met 50, na bij de rust reeds met 1—0 te hebben voor gestaan. De wedstrijd werd gespeeld in het kader van de „Challenge Chanelle", een toernooi waaraan behalve Nederland en Frankrijk ook België deelneemt. Nederland is veelvoudig houder van deze trofee. De Fransen waren de gehele wedstrijd superieur. Zij kwamen in het veld met de vaste wil om te winnen, speelden intelligent en technisch uitstekend en bouwden uit een sterke verdedi ging vele aanvallen op. Na een half uur drukte Dumolin het Franse overwicht uit in een tref fer. Nederland slaagde erin tot de rust de stand op 0—1 te hou den. FEIJENOORD KAMPIOEN Het kampioenselftal van Feije noord. Zittend v.l.n.r. Bergholtz, Groot Kruiver, Venneker, Bouwmees ter. Staand v.l.n.r.: Veldhoen, Lie- bregts, Pieters Graafland, Haak Romeijn en Kraay. Nadat Fahrenhorst was terug gekeerd, hernam DOS het initia tief waarvan vijf minuten voor het einde het tweede doelpunt het gevolg was. 4. Guns 01; 22. Goedhart 11. Toeschouwers 20.000. De degradatie-kandidaten Go Ahead en Sittardia hebben in een rechtstreeks duel en met inzet van alle beschikbare materiaal elkaar bestreden. Bij het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Aalbrecht was de stand echter nog steeds gelijk: 11, waardoor de spanning betreffende de be zetting van de voorlaatste plaats blijft bestaan. Sittardia startte met flitsend aanvalsspel, dat reeds in de vier de minuut tot een doelpunt leid de dank zij een kopbal van mid denvoor Guns. Go Ahead kwam halverwege de eerste speelhelft gelijk door stopper Goedhart, die de bal langs de voortreffelijke doelman Grutzen joeg. In het verdere verloop van de strijd gaven de Limburgers de toon aan vooral de technisch be kwame broers Louis en Willy Dullens speelden in de aanval een belangrijke rol, maar met kunst-en-vlieg werk hield de De venter verdediging Sittardia van scoringskansen af. Aanvallend had Go Ahead een onbeduidende rol, mede doordat Notermans en de zijnen het middenveld geheel overheersten. Slechts met verre trappen probeerde de Deventer verdediging de voorhoede te be reiken, waarbij Lefering eenmaal alleen voor Grutzen verscheen, maar de bal naast schoot. 35. Coenen 10; 60. Mares 20; Toeschouwers 3.500. Sparta speelde hard, maar kwalitatief beter dan MVV, dat de volle winst behaalde door een fellere inzet en een verzorgder opbouw van de aanvallen. Tij dens een onoverzichtelijke situa tie ontstond in de 13e minuut al een kans voor Coenen, maar hij schoot over. Daarna kreeg Sparta meer vat op het spel. Goede acties van Bosveld, Van Miert en Bosselaar bezorgden Koerver (die volgens geruchten naar Eintracht Frankfurt gaat) nogal wat moeite. De Rotterdam mers, technisch beter, misten te veel kansen, zodat MVV de voorsprong tot de rust kon hand haven. Dat enige doelpunt werd gescoord door Coenen na een voorzet van Mares. Al vrij snel in de tweede helft miste Coenen een unieke kans om de wedstrijd te beslissen. Toen Mares werd geraakt mocht hij een strafschop nemen, die hij echter naast schoot. Nadien werd de strijd minder fair. Een trekbal van Brinkhuis bereikte de vrijstaan de Mares, die inkopte (20). Er deden zich in de slotfase enkele nare incidenten voor. 38. Van Wijk 01; 54. Ten Don kelaar 11; 75. De Vries 12; 82. Van Egmond 13. Toeschouwers 3.500. Enschede is er niet in geslaagd I zijn laatste thuiswedstrijd in winst om te zetten. Het met meer overleg spelende en vooral in de afwerking aanzienlijk slagvaar diger Telstar behaalde in stadion Diekman een verdiende overwin ning. Ondanks het feit dat Enschede niets en Telstar bijna niets meer kon overkomen, is het een aan trekkelijke wedstrijd geweest. Het aanvalstempo van de Twen tenaren lag te laag om tot sue- lippij ces te kunnen komen. De voor- waartsen van Telstar daarente gen profiteerden goed van het vaak onzekere ingrijpen van de sportclubverdediging, waarbij middenvoor Boekestein zich op nieuw als uitblinker deed ken nen. 13. Fredrix 10; 50. Fredrix 2 0. Toeschouwers 1.500. Fortuna heeft tegen Ajax de zege binnengehaald door een tweetal gevaarlijke uitvallen die resulteerden in evenzovele doel punten van Fredrix, een voor de rust en een in de tweede helft. De beginfase was geheel voor Ajax en het was onbegrijpelijk dat uit dit Amsterdamse over wicht geen doelpunt werd gebo ren. Muller, Nuninga en Peter sen schoten wel vaak, maar de precisie liet veel te wensen over Langzaam herstelde Fortuna zich en toen de Amsterdamse de fensie bij een Geleense aanval slecht wegwerkte, kreeg Fredrix een vrije kans die hij goed be nutte. Ook in de tweede helft speelde Ajax beter, maar weer was het Fortuna dat op dezelfde wijze doelpuntte. Ajax kon de achter stand niet meer inhalen, hoewel de Amsterdammers veel meer in de aanval bleven. Koewacht behaalde gisteren de kleinst mogelijke overwin ning. waardoor het een kleine kans behoudt aan degradatie te ontkomen. In de eerste helft werd er niet gescoord, al moest het houtwerk IJzendijke diverse malen bijstaan. In de vijfde minuut van de tweede helft mocht Van Poucke voor de thuisclub een strafschop nemen, die hij echter niet benut te. Het was tenslotte Van Waes- berghe die in de 33e minuut de thuisclub de meer dan verdiende overwinning gaf (1—0). In de eerste helft van deze wedstrijd was Biervliet het meest in de aanval. In de 10e minuut kon Martens de thuisclub de lei ding bezorgen, waaraan Lijbaart in de 40e minuut een tweede doelpunt toevoegde (2—0). Na de rust was het overwicht dat Biervliet had verdwenen en ging de strijd gelijk op. Even dreigde er nog gevaar voor de thuisclub toen De Groot na 25- minuten de achterstand verklein, de tot 21, maar de resterende tijd behield Biervliet de voor sprong en behaalde zo een kleine maar toch wel verdiende over winning. Vogelwaarde is de gehele wed strijd veel sterker geweest maar kon dit niet in doelpunten uit drukken. Er zou een strafschop van Lambert aan te pas moeten komen en dan nog wel twee mi nuten voor het einde van de wedstrijd om Vogelwaarde aan een 10 zege te helpen. De uitslagen van de zondag gespeelde voetbalwedstrijden, die gelden voor de sporttoto van deze week, luiden: MVVSparta 20 DWS—NAC 3—1 ADOHeracles 20 Go AheadSittardia 11 EnschedeTelstar 13 Fortuna '54Ajax 20 FeijenoordGVAV 11 DOS—PSV 2—0 VVV—Volendam 2—2 RBC—Blauw Wit 1—4 NEC—'Velox 3—3 Eindhoven-r-Elinkwijk 01 VitesseTubantia 41 Juist ingevuld zag het totofor mulier er als volgt uit: 1 1 1 3 2 1 3 1 3 2 3 2 1. Het aantal deelnemers aan de sporttoto van 't afgelopen week einde bedroeg 637.795. De inleg was 922.448. De prijzen zijn: 167.424 voor de eerste-, 91.322 voor de twee- de- en 45.662 voor de derde prijs. Zondagavond waren er nog geen meldingen met dertien pun ten binnengekomen. Voor de 2de prijs meldden 'zich reeds twee- en-twintig gelukkigen met twaalf goed voorspelde wedstrijden. In een vrij slechte wedstrijd zijn 'de blauw-witten erin ge slaagd twee kostbare punten te veroveren. Sluiskil had zijn op stelling weer eens gewijzigd en voor deze wedstrijd good-old" Avermate in zijn gelederen te ruggehaald, die zeer verdienste lijk speelde. Direct na het beginsignaal van arbiter Scheffer trok Sluiskil ten aanval doch Sutterland kreeg te weinig steun van de overige voorwaartsen. Toch was het spoe dig raak. Bij een snelle aanval over rechts zette Le Feber goed voor en het was Sutterland die de bal mooi inkopte (1-0). Dosko nam nu het middenveld in zijn bezit doordat het plaatsen en po sitie kiezen beter verzorgd was. De snelle rechtsbuiten gaf de Sluiskil-verdediging met de goed spelende doelman Smit aan het hoofd veel werk- Het gevaar kwam aan de andere kant toen Jacobs een mooie voorzet gaf die door Sutterland op de paal werd gekopt. Indien De Koeijer wat attenter was geweest had het een doelpunt moeten zijn, maar nu kon de Dosko-verde- diging de bal wegwerken. Na de rust had Sluiskil de ver dediging nog meer versterkt wat het spel niet ten goede kwam.. Met verre trappen probeerden Koch c.s. de aanval aan het werk te zetten. Er was totaal geen middenveld meer, daar de anders zo goed spelende Rijckaert zijn dag niet had. Sluiskil kroop idoor het oog van de naald toen tweemaal achtereen een schot op de lat belandde. Men begon de winst te ruiken en probeerde nog iets meer aan te vallen wat bijna re sulteerde in een doelpunt, doch Le Feber werd op zijn weg naar het doel neergehaald net binnen de beruchte lijnen. Arbiter Scheffer legde echter de bal er buiten. Uit deze vrije trap kopte Sutterland juist naast. Het was jammer dat de wed strijd die in goede verstandhou ding werd gespeeld, enkele mi nuten voor het einde nog een waarschuwing opleverde voor Sutterland. Het laatste fluitsignaal werd door het Sluiskil-team met ge juich begroet, dat even ruimer kan ademhalen nu het 3 punten op Zeelandia voorstaat, Kon. Olie heeft vanmiddag een koersreaktie ondergaan na de vaste stemming van de vorige week. Op het verlaagde niveau toonde Zwitserland enige belang stelling voor de olie-aandelen. Gedaan werd dalend van 146,20 tot 145,60. De overige hoofdfond sen hielden zich goed. Philips, Unilever en AKU waren prijs houdend op resp. 147,90, 132 en 496. Voor Hoogovens werd on veranderd 546 als advieskoers opgegeven. Philips en Unilever zakten later een paar dubbeltjes in. De uitslagen van de zondag voor de Belgische competitie ge speelde voetbalwedstrijden lui den: FC TilleurAC Beerschot 11 BeeringenAnderlecht 21 UnionBerchem Sport 30 LierseSt. Truiden 2—1 DaringLa Gantoise 41 FC BruggeStandard Luik 50 FC AntwerpFC Diest 10 FC Luik—CS Brugge 00 Na 29 werdstrijden heeft kam pioen Anderlecht nu 49 punten. Standard heeft er 37. VEEMARKT ROTTERDAM Op de veemarkt te Rotterdam werden vandaag 1966 stuks vee aangevoerd, zijnde: 1309 slacht- runderen en 657 varkens. De noteringen waren: Slacht- runderen 3,35ƒ4,65; Varkens (levend gewicht) ƒ1,80ƒ1,93; Stieren ƒ4,05ƒ4,40; Worst koeien 3,30ƒ3,45; Slachtzeu- gen 1,55—1,60. Alles per kg. Overzicht; Slachtrunderen: aanvoer groter, handel kalm, ge drukt in prijs; Varkens: aanvoer ruimer, handel tamelijk, iets lager in prijs. AARDAPPELBEURS ROTTERDAM Klei-aardappelen voor het bin nenland: Eigenheimers 40 mm opwaarts ƒ17ƒ20,50; Bintje 35 mm tot 50 mm 17,5018; Bintje 40 mm opwaarts in twee maten gesorteerd ƒ19,ƒ21; Bevelander 40 mm opwaarts 18 ƒ19; Furore 40 mm opwaarts 1618. Zandaardappelen voor het bin nenland: Libertas 40 mm op waarts ƒ11. Klei-aardappelen voor de ex port: Bintje 35 mm opwaarts in twee maten gesorteerd ƒ18,50 ƒ20; Bintje 45 mm opwaarts in verschillende maten gesorteerd geen handel; Alpha 45 mm op waarts ƒ14—ƒ15,50. Zand-aardappelen voor de ex port: IJselster 35 mm opwaarts 10,50; Patrones 35 mm op waarts 10,50; Voran 35 mm op waarts ƒ10,50. Voer-aardappelen ƒ33,75. Stemming: binnenland prijs houdend, export rustig. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vast gesteld voor de verkoop van consumptieaardappelen op wa gon, schip of auto. GRAANBEURS ROTTERDAM Heden werden op de Rotter damse graanbeurs de volgende prijzen genoteerd af boerderij Zomergerst - volgens monster tot ƒ30,50; Groene erwten tot ƒ35; Schokkers tot ƒ46; Bruine bonen - boerenschoon tot 49. De beurs ziet met belangstel ling uit naar de regeringsver klaring, die morgen zal worden bekendgemaakt. Het gaat hoofd zakelijk om hetgeen de regering zal meedelen ten opzichte van een speculatie-winstbelasting op effecten. Men is op het Beurs plein ten dien aanzien optimis tisch. Aandelen K. P. M. openden 3Vz punt hoger op 177 om daarna verder uit te lopen tot 180. De beurs houdt er rekening mede dat de K. P. M. de vloot te zijner tijd zal afstoten en beleggings maatschappij wordt. De staats- fondsenmarkt was vast voor de 5% pet lening. In een wedstrijd voor groep 4 in de voorronde van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1966 heeft Portugal zon dag te Praag met 10 verras send gewonnen van Tsjecho-Slo- wakije. Het enige doelpunt werd in de eerste helft gescoord. Voor de Portugezen betekende dit de derde zege in deze groep, waar van de stand nu als volgt is: 1. Portugal 3 3 0 0 6 7—1 2. Roemenië ----- - o0 3. Tsjecho-Slow. 1 0 0 1 0 01 4. Turkije 2,0 0 2 0 1—6 Voor groep 6 speelden in We nen Oostenrijk en Oost-Duitsland met 11 gelijk. De ruststand was 00. Het was het eerste duel voor deze groep, waarin ook Hongarije is ondergebracht. ■iiiiiiilllil)iliiliiiiiiiiiiiiiiiiiiii[iiiii«iiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiüiiiiiiiiiiimiiti[iiiiMiiM DINSDAG 27 APRIL Terneuzen Luxor-Theater, 8 uur: „Veel liefs uit Moskou". Café Maandag, 7.30 uur: Ver. Oud-Terneuzen: Lezing met dia's over Israël. Gebouw „De Schakel", 7.30 uur: Demonstratie Frigibell- apparaten. WOENSDAG 28 APRIL PhilippineRestaurant Wis- kerke, 10 uur: Openbare ver gadering van het waterschap „De Verenigde Braakmanpol ders". llllillllllllllllllliilllllllllllllllllllM RAADSVERGADERING De burgemeester van Terneu zen brengt ter algemene kennis dat een openbare vergadering van de gemeenteraad van Ter neuzen zal worden gehouden op donderdag 29 april 1965, te 19.30 uur, ten gemeentehuize alhier. Terneuzen, 23 april 1965 De burgemeester voornoemd, H. RIJFSTRA In de tweede helft viel de be slissing na 12 minuten, toen Tor res de voorsprong op 2-0 bracht. De Nederlanders brachten er niet veel van terecht. Linkshalf Kerk dijk, in het nauw gebracht door Dumolin, schoot in eigen doel en Torres en Dumolin bepaalden de eindstand op 50, een nederlaag zoals onze zaterdagvoetballers de laatste jaren niet meer hebben geleden. Op 29 mei a s. wordt zoals bekend de zaterdaginterland Nederland-België te Terneuzen gespeeld. Onze landgenoten zullen dan uit een ander vaatje moeten tappen. Axel Al dat evenals het eerste elftal na deze wedstrijd nog één punt tekort komt voor hetkam- pioenschap, won met overtuigen de cijfers van Terneuzense Boys, dat de derde plaats op de rang lijst bezet. Na 30 minuten loste Deij een schot dat door de keeper ten dele werd gekeerd en Penne kopte de terugspringende bal beheerst in (01). Vijf minuten later werd het 02 na een pass van Bitrams naar Fiegen, die zich geen mo ment bedacht (02). Na goed opbouwend werk van Van Grem- berghe gaf deze door naar Deij, die doorschoof naar Sheilds. Dit betekende (03). Na rust opnieuw een sterker spelend Axe] Al met goed stu wende kanthalfs. In de 25ste mi nuut gaf Lambert van de mid dellijn een dieptepass Fiegen omspeelde spil en keeper (04). Vijf minuten voor tijd passeerde Betrams de linksback, trok de bal goed voor en Fiegen zorgde voor de hattrick (05). De mannen van J. Jansen heb ben bewezen de kampioenstitel die zij vorige week behaalden, waardig te zijn. In een wedstrijd waarin zij een groot overwicht ten toon spreidden, voerden zij de score met de regelmaat van de klok op tot 100. Scheidsrechter Van Daele uit St. Jansteen, die de wedstrijd rustig leidde, had geen moeilijke middag. PRIJSVLUCHT VANUIT ALBERT. „De Eendracht" - Terneuzen Snelheid eerste duif 1262,4 m; laatste prijswinnende duif 1106,4 m. 1. G. Verbrugge; 2. F. Mol- let; 3. J. S. de Smidt; 4. A. But ler; 5. Chr. van Driel; 6. A. A. Moes; 7. Gebr. van Houdt; 8. J. Geelhoedt; 9. A. J. Faas en 10. Jac. den Exter. „DE VERWACHTING"-AXEL. Vlucht op Albert georganiseerd door de duivenmaatschappij „De Verwachting" te Axel. 1. J. van Doeselaer te Sluis kil; 2 en 10. E. van Dorsselaer te Axel; 3. C. Verstraeten te Axel; 4. J. van Avermaete te Sluiskil; 5. P. Sol te Axel; 6. Ch. Tieleman te Axel; 7 en 8. A. Peersman te Axel en 9. K. Ver- bunt te Axel. Snelheid eerste prijswinnende duif 1293,4 m; Snelheid laatste prijswinnende duif 1143,2 m. De duivenvereniigng „Strijd in Vrede" te Groede organiseerde een vlucht uit Albert. Snelheid eerste aankomende duif 1264 m en laatste prijswinnende duif 1158 m. De uitslag: 1. L. v .d. Wege; 2. J. de Roeck; 3. J. Stokkerman; 4/10. Schaut de Roo; 5 en 8. O. de Zutter; 6. M. Robijn; 7. F. Ras; 9. Joh. de Krijger. „Nog Sneller" te Breskens hield eveneens een vlucht uit Albert. Snelheid eerste aanko mende duif 1267 m en laatste prijswinnende duif 1172 m. 1 en 10. J. Carels 2. J. v. d. Broecke; 3. J. Donze; 4. J. Pleij- te; 5. I. de Jonge; 6. J. Jacobs; 7. A. Cornelis; 8. I. Riteco; 9. P. Blaakman. Uitslag van de schieting geor ganiseerd door „Ons Vermaak" op zaterdag 24 april. Wip I; le hoogvogel: E. van Marken, Koewacht; 2e hoogvo gel; E. Vermandei, Koewacht; le zijvogel: E. van Marken; 2e zij vogel: J. Bruggeman, Westdor- pe; 3e zijvogel: R. van Water schoot, Kloosterzande; 4e zijvo- gel; Aug. Meert, Sluiskil; ie kal: A. Hermans, Axel; 2e kal: A. Goethals, Westdorpe; 3e kal: V. Vereecken, Kloosterzande. Wip II: le hoogvogel; C. Baes, Koewacht; 2e hoogvogel: J. Bruggeman; le zijvogel; E. Ver- mandel; 2e zijvogel: P. van Es- broek, Sluiskil; 3e zijivogel: A. de Schepper, Koewacht; 4e zijvogel: A. de Reuser, Gent; le kal; F. van Esibroeck; 2e kal: R. Roels, Axel; 3e kal: A. Hoogstraete, Axel; 4e kal; A. Herman, Axel. L

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 5