EEN-MEI-LEUZEN L00SDRECHTSE PLASSEN ERNSTIG VERVUILD Binnenlands nieuws DE NIEUWE ALGEMENE BIJSTANDSWET VAN A TOT Z UITEEN GEZET BOEKHANDEL VAN DE SANDE RADIO EIS TELEVISIE VOETBAL Pagina 10 DE VRIJE ZEEUW Vrijdag 23 april 1965 Behalve dat dit jaar wat de één-mei-leuzen voor de Sowjet- russische communistische partij betreft de nadruk valt op de kwestie-Vietnam en met name de eis van onmiddellijke terug trekking der Amerikaanse troe pen uit Zuid-Vietnam zoals de publikatie donderdag in de Prawda blijkt zijn er nog en kele andere wijzigingen met be trekking tot de leuzen van één mei en zeven november vorig jaar te constateren, aldus waar nemers. Zo is er ditmaal geen sprake meer van steun aan het gedeeltelijk kernstopverbod van Moskou, noch van strijd voor algeheel verbod van kernproe.- ven maar wordt alleen in alge mene termen gesproken van strijd voor de vrede en het ver bod van kernwapens. Ook de van Chroesjtsjov af komstige leuze voor uitbreiling van de chemische industrie als dwingende voorwaarde voor de opbouw van het communisme, zoals die nog op 7 november j.l. gebruikt werd, is thans verdwe nen en vervangen door een al gemene oproep aan de arbeiders van de chemische industrie om hun werk goed te doen. Daarentegen is de leuze van november j.l. over het aanhou den van de richtlijnen van de Sowjetrussische communistische partij zoals door het 20ste, 21ste en 22ste partijcongres gedefi nieerd, de lijn der de-stalinisatie dus, gehandhaafd. Verscheidene leuzen van de komende eerste mei zijn geheel nieuw en betreffen gebeurtenis sen van kortgeleden of jaarda gen zoals die betreffende de twintigste verjaardag van de overwinning op Hitler-Duitsland. In één der leuzen wordt aange drongen op strenge bestraffing van de nazi-misdadigers in de lijn van de campagne tegen het laten verjaren van hun misda den. Een andere leuze steunt de besluiten die op het gebied van de landbouw door het centrale comité in maart j.l., genomen zijn. De waarnemers bespeuren voorts een nieuwe nuance in de leuze ten aanzien van de ver antwoordelijke personen van de pers aan wie wordt gevraagd niet alleen de Sowjetburgers in de geest van het communisme op te voeden maar hun in het bijzonder het marxisme-lenimis- me, het „Sowjetpatriottisme" en KONGO DREIGT MET TEGENAKTIES IN AFRIKA „Indien bepaalde Afrikaanse staten doorgaan met het helpen van ondergronds opererende be wegingen in Kongo, zou de Kon golese regering er wel eens toe kunnen overgaan om anti-rege ringsbewegingen in deze panden te steunen", aldus heeft de Kon golese zaakgelastigde in Londen, Joseph Kamenba, woensdag in een toespraak aan een middag maal van Londense journalisten verklaard. Hij vervolgde: „Tot nu toe heeft Kongo zich niet met de binnenlandse aangelegenheden van andere landen willen inla ten. Maar laat men ons niet te ver drijven." Kamenba vervolgde: „De op positie in Ghana, de stammen in Zuid-Soedan en de Kabylem, die het berggebied van Algerije bewonen, hebben de Kongo reeds herhaaldelijk om hulp gevraagd. Kongo is een rijk land en het zou onze regering gemakkelijk vallen de nodige hulp te ver lenen, om de ondergronds wer kende bewegingen in die Afri kaanse staten, die zich met on ze zaken bemoeien, te steunen". Indien de zogenaamde „revo lutionaire leiders" in Afrika on gevoelig blijven voor de stem der redelijkheid, zal Kongo mogelijk positieve stappen doen om de oppositie in hun eigen land te helpen", aldus de Kon golese zaakgelastigde in Londen, Joseph Kamenba. DE GAULLE EN DE NATIONALE ONAFHANKELIJKHEID Met grote belangstelling zien politieke waarnemers in Parijs de toespraak tegemoet, die presi- dent De Gaulle volgende week dinsdag voor radio en televisie zal uitspreken. Men beschouwt deze toespraak als het begin van de presidentiële verkiezingscam pagne. Waarschijnlijk, zo ver wacht men. zal de president er de nadruk op leggen dat bij de komende verkiezingen de natio nale onafhankelijkheid op het spel staat. Voorts verwacht men dat hij een uiteenzetting zal ge ven van de Franse buitenlandse politiek ten aanzien van o.m. Vietnam en het Europese vraag stuk. Russische luchtdoelraketten op Cyprus aangekomen „Enkele honderden luchtdoel raketten van Russisch fabrikaat zijn enkele dagen geleden uit Egypte naar Cyprus overge bracht", zo meldt donderdag met vette koppen het Grieks-Cypri sche dagblad Mahi, de krant met de grootste oplage op het eiland. Volgens het blad zijn de raket ten per schip aangevoerd en in de haven van Limasol gelost. Zes vliegtuigen van de Amerikaanse zesde vloot hadden „provocatie- vluchten" boven het schip ge maakt. Volgens het Turks-Cyprische blad Bozkurt waren op 13 april in Limasol uit het Griekse schip „Eleni" enorme kisten gelost die luchtdpelraketten .bevatten. het „proletarische internationa lisme" in te prenten. Een andere nieuwe leuze roept op tot strijd „tegen imperialisti sche plannen voor oprichting van een multilaterale Navo- kernstrijdmacht, tegen het toe gang geven tot kernwapens aap de Westduitse wraakzoekers". Er wordt geen gewag gemaakt van het Russisch-Chinees ideo logisch geschil, wel opgeroepen tot eenheid en solidariteit onder alle communisten ter wereld. Zoals gebruikelijk wordt het „grote Chinese volk" het eerst genoemd in een serie leuzen „onverbrekelijke" vriendschap tussen Rusland en andere com munistische landen. Ook Alba nië, dat vier jaar geleden door Moskou uit het communistische blok werd gestoten, wordt ge noemd. Verder is er de gebruikelijke groet aan de volkeren van de Verenigde Staten, Groot-Brittan- nië en Frankrijk en de oproep tot versterking van de vriend schap en samenwerking met hen terwijl de volkeren van Perzië, Pakistan en Turkije voor het eerst ook begroet worden naast vele andere volken van Europa, Afrika en Azië. STEEKPENNINGEN AANGENOMEN Het hoofd van het federale bureau voor verdovende midde len in Miami, Eugeme Marshall, en twee andere leden van de zedenpolitie zijn in de woning van een handelaar in verdoven de middelen gearresteerd, op het ogenblik dat zij 130 dollar als zwijggeld in ontvangst namen. Zij werden later op erewoord voorlopig op vrije voeten ge steld, nadat zij waren beschul digd van het aannemen van steekpenningen. De handelaar verklaarde dat hij Marshall maandelijks 2000 dollar had be taald om zeker te zijn van de „bescherming" van de politie. Eén van de gearresteerde leden van de zedenpolitie van Miami is het hoofd van deze afdeling. Italiaanse communisten naar Noord-Vietnam Een afvaardiging van de Ita liaanse communistische partij zal vandaag naar Hanoi vertrekken om op concrete wijze de solida riteit van de Italiaanse partij met Noord-Vietnam te tonen. Luigi Longo, voorzitter van de partij, deelde het centrale par tijcomité woensdag mee dat „al gemene solidariteit" niet genoeg is. De afvaardiging staat onder leiding van de vooraanstaande Italiaanse communist Pajetta. Vermiste Zwitserse padvinders terecht De acht Zwitserse padvinders die sinds vorige week werden vermist zijn donderdag door een reddingploeg aangetroffen in een schuilhut op 2350 meter hoogte in de Etzlipas nabij Bristen, in Oost-Zwitserland. De uit zes leden bestaande reddingsploeg was per helikop ter naar de pas gebracht en op ongeveer 7 km van de hut neer gezet. Door twee meter hoge sneeuw vochten zij zich een weg naar de hut en troffen daar de vermisten zes jongens en twee meisjes in blakende welstand aan. Het gezelschap zal in de hut blijven tot het weer opklaart, waarna de terugreis per heli kopter zal worden gemaakt. HELICOPTER VOOR BOLTINI In Den Haag heeft circus-eige naar Toni Boltini van leden van de Utrechtse studentenvereni ging, namens de 7000 leden van de T.B.-fanclub een helicopter aangeboden gekregen. De Skior- sky zalindien mogelijk, gebruikt worden voor reclame-vluchten. De foto toont Boltini in zijn nieuw-verworven bezit, met een schaalmodel op het spatbord. De Loosdrechtse plassen zijn nu al zover vervuild, dat zij op vele plaatsen niet meer voldoen aan de t.n.o.-norm voor zwem baden. Dit verklaarde dr. PI. L. Golterman, directeur van het hydrobiologisch instituut don derdagmiddag in Utrecht waar hij sprak op de eerste van de twee akademiedagen die door de Koninklijke Nederlandse akade- mie van wetenschappen worden georganiseerd. De Loosdrechtse plassen om vatten een gebied van ongeveer 2500 ha water. De totale inhoud, die ongeveer 50.000.000 kubieke meter bedraagt, wordt ongeveer eens per jaar ververst. Door menselijke verontreiniging is de concentratie van stikstof- en fos- forverbin'dingen op dit moment zó groot, dat de jaarlijkse pro- duktie van de Loosdrechtse plas sen op ongeveer 100.000 ton dro ge stof per jaar kan worden ge schat. Dat betekent meer dan die van een even grote oppervlakte land. Behalve de fosfaatopname door de organismen is ook een enorme hoeveelheid fosfaat in de bodem van de plas vastgelegd, waardoor een potentiële reserve voor nog veel grotere produkties is gevormd. De bron van deze stikstof- en fosfaatbemesting aldus dr, Golterman is de di recte menselijke invloc d. Per hoofd van de bevolking wordt per jaar 4 gram fosfor en 40 gram stikstof in een of ande re verbinding via het afvalwater in het oppervlaktewater geloosd. De hierdoor ontstane grote hoe veelheid fytoplankton sterft te zijner tijd weer af en vormt dan een geweldige bedreiging voor de zelfreinigende werking van het oppervlaktewater. In het buiten land zijn grote meren bekend zo zei dr. Golterman die hier door volkomen zuursto.farm kun nen worden, waarna produktie van zwavelwaterstof op gang komt en de lucht van rotte eie ren ontstaat. Als andere gevaren van de zware stikstof en fosfor- bemesting noemde hij het ver dwijnen van allerlei soorten or ganismen en zelfs het ontstaan van enkele giftige algen-soorten. Dr. Golterman pleitte voor een veel krachtiger wet tegen de waterverontreiniging dan het ontwerp dat thans ter tafel ligt. Hij pleitte eveneens voor een scheiding van het afvalwater uit keukens en badkamers ener zijds en toiletten anderzijds, ge combineerd met een verbeterde w.c.-spoeling. Aanval van Noord-Vietnam op Groot-Brittannië Noord-Vietnam heeft donder dag Groot-Brittannië ervan be schuldigd, de schending van de Geneefse akkoorden over Indo- China door de Verenigde Staten te trachten te verdoezelen. Het Noordvietnamese partijorgaan „Mhan Dan" kritiseert de „schan delijke rol" van de Britse pre mier Harold Wilson in de kwes tie-Vietnam en zegt, dat de speciale Britse afgezant Patrick Gordon Walker nu kennelijk een reis door zuidoost-Azië maakt om te „leuren" met het „walge lijke" Amerikaanse aanbod in zake besprekingen zonder voor afgaande voorwaarden. Door het zenden van een militaire missie naar Zuid-Vietnam, die moet samenwerken met het Ameri kaanse militaire opperbevel bij de opleiding van de Amerikaan se marionettentroepen in Zuid- Vietnam, heeft Groot-Brittannië zich in feite mede-schuldig ge maakt aan de Amerikaanse mis daden in Zuid-Vietnam, aldus het blad. Toestand slachtoffertje moord iets verbeterd De toestand van de 11-jarige Louise van Urk die woensdag avond ernstig gewond in een Amsterdamse ziekenhuis moest worden opgenomen nadat haar vader zijn gewezen echtgenote had neergeschoten, het kind een kogel door de borst had gejaagd en tenslotte zelfmoord had ge pleegd, is iets verbeterd. Het meisje heeft een rustige nacht gehad. Het onderzoek van de politie in deze zaak had don derdagmorgen nog geen nieuwe feiten opgeleverd. Zoon van schipper vermist Naar donderdag bekend is ge worden, is zondag een opvaren de van het Katwijkse vissers vaartuig KW. 15 „Hammond" overboord geraakt tijdens het vissen onder de Lofoten. Het slachtoffer is de 17-jarige Ge rard van der Plas, zoon van de schipper, Klaas van der Plas. Het ongeluk gebeurde bij kalm weer, maar men is er toch niet in geslaagd de drenkeling te vinden. Woensdag is de KW. 15 de haven van Allesund binnen gelopen, van waaruit schipper Van der Plas per vliegtuig naar Katwijk is gereisd. De KW. 15, eigendom van de rederij Rijn stroom, wordt hedenavond in IJmuiden verwacht. Brand in bandenopslagplaats Bij een brand in het magazijn van de General Tyre and Rubber Company Holland N.V. aan de Westhavenweg i n Amsterdam zijn donderdagmorgen in alle vroegte 1500 tot 3000 banden ver loren gegaan. De brand ging ge paard met een geweldige rook ontwikkeling zodat de zaak zich zeer ernstig liet aanzien. De hoofdstedelijke brandweer die met groot materieel uitrukte wist het vuur echter snel aan banden te leggen. De oorzaak van de brand en de omvang van de aangerichte scha de zijn nog onbekend. Brand in Rotterdam De Rotterdamse brandweer heeft zich gisternacht geruime tijd moeten bezighouden met het bestrijden van een aanvankelijk felle brand in een loods aan de Vierhavenstraat in de Maasstad. Het vuur woedde in grote hoe veelheden licht hout en stro die in de loods waren opgeslagen. De brand had een gevaarlijk karak ter omdat rond de loods veel va ten met licht ontvlambare che micaliën (verdelgingsmiddelen) stonden. De brandweer heeft dan ook nogal wat werk gehad met het afschermen van deze stoffen. De brand kon met zeven stra len worden bedwongen. De na blussing nam nog vele uren in beslag. Over de oorzaak en scha de valt nog weinig met zeker heid te zeggen. Campagne van protestantse kerken voor hulp aan ontwikkelingslanden Uit vier werelddelen treden aanstaande zondag voorgangers op in een televisiedienst van de gereformeerde Woestduinkerk in Amsterdam. Deze dienst leidt een grote gezamenlijke campag ne in van de protestantse kerken van Nederland voor de stichting van drukkerijen en lectuurcen tra in ontwikkelingslanden. Op zondag 2 mei wordt hier voor in vrijwel alle kerkdiensten een inzameling gehouden. Doel is op die dag 1,5 miljoen gulden bijeen te brengen. In de televi siedienst van zondag wordt de liturgie geleid door voorgangers uit Indonesië, Ghana en Suri name. Prof. dr. J. Verkuyl, al gemeen-secretaris van de Neder landse zendingsraad, houdt de predikatie. GARRINCHA BLIJFT BIJ BOTAFOGO De rechtsbuiten van het Bra ziliaanse voetbalelftal, Garrincha lid van de wereldkampioen schapselftallen van 1958 en 1962 heeft alle aanbiedingen van de hand gewezen om van club te veranderen. Hij ondertekende woensdag een nieuw contract van twee jaar bij zijn oude ver eniging Botafogo uit Rio de Ja neiro. Dit garandeert hem een maandsalaris van rond 2.000 met daarboven nog eens ƒ700 aan premies. De Corinthians uit Sao Paulo hadden Botafogo ƒ700.000 voor Garrincha geboden. De rechts buiten zelf zou daarvan 100.000 in handen krijgen. Garrincha wil echter Botafogo trouw blijven. DE SPORTTOTO Slechts één van de 646.560 deelnemers aan de sporttoto van het afgelopen weekeinde heeft de uitslagen van de 13 wedstrij den goed voorspeld. Hij zal de „toto-ton" ontvangen. De tweede prijs 127.875,96) wordt door 19 gelukkigen gedeeld, die bruto 6.730 krijgen. Voor de derde prijs 63.937,98) kwamen 329 deelnemers in aanmerking, die per goed ingevulde kolom netto ƒ193 ontvangen. LOSBLADIGE UITGAVE De zojuist ingevoerde Algemene Bijstandswet vraagt aller aandacht. Bestuurders en directies van gemeentelijke sociale diensten moeten aan deze jongste sociale wet gestalte en inhoud geven. Niet langer geldt het principe van „gunst" of „bedeling". De toekenning van materiële hulp staat nu op één lijn met de andere sociale voor zieningen. Door deze fundamentele verandering ontstaan er tal van vragen, b.v.: Hoe verloopt de aanvraagprocedure? Hoeveel bedraagt de minimumbijstand? Wie is bevoegd tot het indienen van een bezwaar schrift? Wat zijn de beperkingen van het verhaalsrecht? Welk deel van het vermogen wordt buiten beschou wing gelaten? Welke regels gelden bij opneming in een inrichting? Wat behelst de nieuwe groepsregeling voor minder- validen? Welke commissies kunnen bij de AB-wet worden in gesteld? Wat is hun taak? Ook al kunt u op deze vragen antwoorden, dan zult u bij de praktische uitvoering var de Algemene Bijstands wet nog op tal van moeilijkheden stuiten. Een waarborg dat u op alle vragen kunt antwoorden, verschaft u onze nieuwe losbladige uitgave ALGEMENE BIJSTANDSWET EN AANVERWANTE REGELINGEN onder redactie van dr. J. J. M. Veraart, samengesteld door I. H. de Vey, directeur van de gemeentelijke dienst voor Sociale Zaken te Gorinchem. Algemene Bijstandswet en aanverwante regelingen is losbladig. Daardoor ontvangt u bij wijzigingen en aanvullingen onmiddellijk supplementen. Door een ver nuftig insteekmechaniek kunt u die in een oogwenk bij voegen. Zo bent u altijd bij, vandaag, morgen, volgend jaar en over tien jaar nog! Deze volledige, betrouwbare vraagbaak voor stu die en praktijk zal voorlopig een omvang van circa 200 blz. krijgen. Supplementen worden verstrekt tegen de prijs, geldend op het moment van verschijnen. Thans is deze prijs 4% cent per bedrukte pagina. Prijs compleet in band met insteekmechaniek, ƒ12,75. NOORDSTKAAT 55-57 - TELEF. 2073 - TERNEUZEN ZATERDAG 21 Al'RIL 196> HILVERSUM I; 7.00 Nieuws. Aansl.ochtendgym. en soc. strijdlied; 7.20 Lichte gram.; 7.25 Van de voorpag.; 7.30 Lichte gr.; 8.00 Nws en soc. strijdlied; 8.13 Lichte gram.; 8.20 Wegwijs: tips voor trips en vakanties; 8.30 Vocaal ensemble; 8.40 Orgelspel: 9.00 Loon naar werken, praatje; 9.10 Klass. gram.; 9.35 Water standen; 9.40 Eten en drinken, gesprek over eten en drinken in de bijbel; 9.55 Het meisje in de samenleving, praatje; 10.00 Bui ten], weekoverz.; 10.15 Z.O. 135: gevar. progr. (11.00 Nws); 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Actueel sportnws; 12.55 Vara- varia; 13.00 NwS; 13.15 Stereo: Lichte orkestmuz. en zangsol.; 13.40 Uitlaat, progr. voor twinti gers; 14.15 Radio jazzclub; 14.45 Welvaart en sociale verantwoor delijkheid, lezing; 15.00 Ned. zan gers uit vroeger jaren (opn.); 15.40 Boekbespr.; 16.00 Nws; 16.02 Omroeporkest: opera- en balletmuz. (opn.); 16.45 Piano spel met instr. begeleiding (gr.); 16.55 Stereo: Lichte orkestmuz.; 17.20 Tot ziens in Den Haag: Pinkstersportfeest van de Ned. culturele sportbond: 19.10 Je neemt er wat van mee, hobby- auiz; 20.00 Nws; 20.05 Disco-fes tival (gr.); 21.00 Soc. comm.: 21.15 Metropole-show: 21.45 Ik trek door het land, licht progr.; 22.00 Rep.; 22.30 Nws; 22.40 Stereo: Lichte orkestmuz.; 23.10 Even naplaten: licht muz. progr.; 23.55—24.00 Nws. HILVERSUM II: 7.00 Het levende wooird: meditatie; 7.05 Klass. gram.; 7.30 Nws; 7.40 Geestelijke liederen; 7.55 Over weging; 8.00 Djinn, gevar. pro gr.; 12.00 Angelus; 12.03 Licht instr. ensemble met zangsol.: liedjes over het verre westen; 12.24 Marktber.; 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws; 12.40 Religieus nws; 1.2.45 Over- heidsvoorl.Geven en nemen. Tips voor en van weggebruikers; 12.55 Licht instr. kwartet en zangsoliste: 13.15 Voor de jeugd; 14.10 Musicerende dilettanten koorzang: 14.30 Voor de kleu ters; 14.40 Franse les; 15.00 Lich te orkestmuz. en zangsol.; 15.30 Signaal: documt. voor en over ionge mensen; 15.59 Karakteris- tiek: licht nrogr 16.30 Soort- periscoon: 16.40 Fanfare-orkest (onn.1: 17.00 Lichte gram.; 17.30 Kunstkron.; 18.00 Stereo: Licht instr. ensemble: 18.20 Jazzmuz. met comm.: 18 50 Lichtbaken, lezing; 19.00 Nws; 19.10 Act.; 19.30 Limburgs symf.-orkest ep sol.: semi-klass. muz.; 20.30 Rie. leksen..., gevar. progr.; 21.35 Man en paard, een vrijmoedige kijk op actuele zaken; 21.45 Rou lette, een spelletje met gram.; 22 00 Licht ensemble met zang sol.: liedjes uit Vlaanderen en Ned.; 22.25 Boekbespr.- 22.30 Nws; 22.40 Epiloog; 22.45 Kruis punt: gesprek over christen-zijn in kerk en wereld van vandaag: 23.15 Nieuwe klass. gram. met comm.; 23.55—24.00 Nws. BRUSSEL (VU 12.00 Nws; 12.03 Gram.; 12.33 Weerber. en ber. voor de schippers; 12.35 Gevar. nrogr.; 12.55 Progr.overz. 13.00 Nws; 13.20 Gevar. muz.: 14.00 Nws; 14.03 Musical: Guvs and Dolls; 15.00 Nws: 15.03 Ra- dioweek I. II en III; 15.15 Hoor spel; 1630 Lichte muz. met comm.; 17.00 Nws; 17.15 Koor zang; 17.30 Orgelrecital; 18.00 Nws; 18.03 Voor de soldaten; 18.28 Paardesportber.; 18.30 Kleinkunst uit Vlaanderen en Ned.; 18.45 Sportkron.; 18.52 Jazzmuz.; 19.00 Nws en radio - kron.; 19.40 Gevar. muz.; 20.00 Lichte orkestmuz.; 21.30 Jazz muz.; 22.00 Nws en ber.; 22.15 Showprogr.: 22.45 De zeven kun sten; 23.00 Nws; 23.15 Dans- muz.; 23.5524.00 Nws. Televisieprogramma's NEDERLAND I: 10.00—11.00 Teleac: Televisie-academie; 16.00 Popeye, tekenfilm; 16.05 Lui paard op schoot; 16.30 In het tv-lab.17.00—17.35 Voor de jeugd; 19.00 Nws in het kort; 19.01 Barend de Beer; 19.06 Roy Orbison; 19.35 Robin Hood, tv- film; 20.00 Jouraal en weerover- zicht; 20.20 Avro's televizier; 20.35 Wie van de drie, intelligen- tiespel; 21.10 Willy en Willeke, muzikaal progr.; 21.50 Wacht woord, quiz; 22.10 Johnny en Rijk 'n paar apart. Amuse- mentsprogr.; 22.40—22.45 Jour naal. NEDERLAND II; 20.00 Nws in het kort; 20.01 Rendez-vous met Europa: amusementsprogr. uit Zwitserland: 20.25 Achtergron den van de prestatie: sport; 20.50 Vrouwenlevens, een serie mono logen voor vrouwen: tijd aftel len; 21.10 Honk Kong, avonturen v.an een journalist in het verre oosten, tv-film; 22.00—22.10 Epiloog. BELGIË (VI.): 10.30—11.45 Volksuniversiteit; 16-55 Muziek voor de jeugd; 17.45 Schooltele visie; 18.55 Zandmannetje; 19.00 Ongewone kijk op het dierenrijk, film; 19.25 Autarama: kroniek voor de automobilisten; 19.55 Hier spreekt men Nederlands; 19.59 Weerber.; 20.00 Nws; 20.25 Floraliënshow, een spel- en showprogr.; 21.45 Echo; 22.15 Heimwee naar Sorrento, speel film: 23.05 Nws.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 4