Toespraak van prins Bernhard in Ann Arbor Jean Stablinsky won de ronde van België DE GOUDEN HORDE AMERIKA DRAAGT DE GROOTSTE VERANTWOORDELIJKHEID OverstrcmingGii in de Ver. Staten S0EKARN0 OVER HET GESCHIL MET MALEISIË principe is vrede Zijn BEURSOVERZICHT Voetbal DE VERJARINGSTERMIJN VOOR OORLOGSMISDADEN Pagina 4 Gewapende overval Sn Amsterdam Kennis en vakbekwaamheid Ongelijkheden moeten verdwijnen Agenda DE VRIJE 7EFUW Zaterdag 10 april 1965 Prins Bernhard heeft vrijdag na het in ontvangst nemen van het eredoctoraat in de rechtswetenschappen van de universiteit van Michigan in een toespraak in de aula van de universiteit eraan her innerd, dat in april 1952 toen koningin Juliana in Ann Arbor eenzelfde eredoctoraat kreeg aangeboden de president van de universiteit, dr. Harlan Hatcher, de bede uitsprak dat „gemeen schappelijke belangen en gelijke doelstellingen ons nader tot elkaar zouden brengen ten bate van uiteindelijke wereldvrede" Van het antwoord op de vraag of dit inderdaad is gebeurd en nog steeds gebeuit, hangt de toekomst van de mensheid af. Het geven van een positief ant woord zou het sluiten van de ogen voor de werkelijkheid be tekenen, maar „ik geloof nog al tijd* dat wij voortgang boeken", zo zei de prins. De weg naar de vrede is lang. De door de landen van het Atlantisch bondgenoot schap nagestreefde doeleinden lopen uiteen en in sommige kringen bestaat zelfs twijfel, of Blanke politie-agenten gearresteerd wegens slaan van neger In Prosperity in Zuid-Carolina 'zijn twee politie-agenten gear resteerd wegens het slaan van 'n jonge neger. Volgens het hoofd van de po litie behoorde één van de politie mannen tot een groep mannen die maandag, gekleed in ku klux klan-kleding, de gevangenis wa ren binnengedrongen, waar zij de neger hadden geslagen. De jon gen zat gevangen omdat hij ge weld had gebruikt tegen de po litie. De ku klux klan-leider in Zuid- Carolina heeft verklaard er zeker van te zijn dat niemand van de klan betrokken was geweest bij deze kwestie. In Zuid-Minnesota zijn vrijdag meer dan 9000 mensen uit hun woningen gevlucht, omdat de Minnesota als gevolg van smelt water uit de bergen buiten haar oevers is getreden. In Mankato steeg het peil van de rivier tot drie meter boven het alarmpeil. Men hoopt met behulp van een dijk van zakken zand het groot ste deel van de stad te kunnen beschermen. Ook in Iowa heeft men te lij den van hoog water. Hier moes ten naar schatting 2000 mensen de wijk nemen. Prijs baconvarkens verder verlaagd De noteringen voor de Neder landse bacon in Engeland hebben deze week opnieuw een daling ondergaan, nu met 10 a 15 shil ling. In verband hiermee heeft het produktschap voor vee en vlees zich genoodzaakt gezien de prijs voor baconvarkens ingaan de maandag 12 april a.s. met 10 cent per kg te verminderen. Met ingang van de genoemde datum geldt voor baconvarkens in de kwaliteitsklassen 1 t/m 4 een prijs van resp. 2,42, 2,30, ƒ2,25 en 2,20 per kg koud ge slacht gewicht. Kort na vier uur vrijdagmid dag is op de Burgemeester de Vlugtlaan in Amsterdam een ge wapende overval gepleegd op het kantoor van het uitzend- en typebureau „Slotervaart". De dader, een tengere man met een lengte van ongeveer 1.75 m en gekleed in een regenjas en met een alpinopet, heeft zich met een groene geldkist, waarin zich 10.500 bevond, uit de voeten gemaakt. Het kantoor van het bureau bestaat uit twee verdiepingen. Beneden is een balie met aan het eind een kamertje waar de werk nemers uitbetaald worden. Deze ruimte kan overzien worden vanuit op de eerste etage gele gen ruimte. Enkele minuten na vier uur zagen de drie secreta ressen die daar werkzaam wa ren hoe een man het kantoor binnenkwam en doorliep naar achteren. Een van hen, de 17- jarige Marian Huisman, ging naar beneden om poolshoogte te nemen. Toen hij op weg naar de deur hoorde dat er iemand de trap afkwam draaide hij zich om en voegde hij het meisje met een pistool in de hand toe: „Blijf staan, maak geen geintjes". Hierop repte hij zich naar de deur om te verdwijnen. Een intensieve zoekactie van de hoofdstedelijke politie had om zes uur gisteravond nog geen succes opgeleverd. onze belangen nog wel identiek zijn. In een democratisch bond genootschap moet ieder land het recht hebben zijn opvattingen kenbaar te maken, ook al ver schillen die van die van zijn bondgenoten. Belangrijk is niet, dat wij allen precies dezelfde gedachten heb ben, maar dat wij or<s bewust moeten zijn van de noodzaak, met elkaar te blijven werken voor het gemeenschappelijk wel zijn. Die noodzaak tot samenwer king is er nog altijd. De weg naar de vrede is lang en iedere stap vooruit, hoe klein ook, telt mee, zo zei de prins. Eerder in zijn toespraak had hij erop gewezen, dat een ver antwoordelijke taak is wegge legd voor de universiteiten in de Verenigde Staten, omdat daar de geest wordt gevormd en gerijpt van allen die in de toekomst de basis zullen vormen van de Amerikaanse samenleving. De Verenigde Staten dragen de grootste verantwoordelijkheid van de landen van de vrije we reld en moeten als zodanig lei ding geven op alle terreinen van de menselijke inspanning, ook en vooral in alle takken van weten schap. Een veilige toekomst voor al len kan alleen worden verzekerd door verbreiding van kennis en vakbekwaamheid, zo zei prins Bernhard. Alleen dan kan men toegerust zijn voor de taken waarvoor alle landen van de vrije wereld zich gesteld zien. Amerika had dit ook ingezien. Wij weten allemaal, aldus de prins, dat een van de grootste van deze taken is, degenen die gebrek lijden te helpen. Wil men op duurzame wijze helpen, dan is het niet genoeg de hongerigen te voeden en de naakten te kleden. De grote on gelijkheden die deze wereld ver deeld houden, moeten verdwij nen. Om waarlijk vrij te zijn moeten alle volken bevrijd wor den van onontwikkeldheid, want waar onontwikkeldheid heerst, is haat nabij. De prins sprak ook nog over de Bilderberg-conferenties, waartoe hij het initiatief heeft genomen. Hij was ervan over tuigd dat deze jaarlijkse bijeen komsten hadden bijgedragen tot groter wederzijds begrip tussen mensen van verschillende lan den, een begrip „zonder hetwelk de weg naar wereldvrede en welvaart lastiger zou zijn". MILITAIRE WANDELING De twee Nederlandse sergeants die in een spontane opwelling een wandelmars ondernamen van de legerplaats Seedorf bij Hamburg naar Amsterdam, wor den daar vandaag tussen twee en drie uur verwacht. Na de Ber- lagebrug gepasseerd te zijn, zal hun tocht eindigen op de Dam. Op 2 april om zeven uur des morgens vertrokken zij uit de legerplaats. Wordt de tocht vol bracht, dan hebben zij 414 kilo meter afgelegd. Het zijn de ser geants D. A. Hansen, sportin- structeur van de legerplaats, uit Amsterdam, en A. Th. de Jong, regelaar van ziekentransporten van de 41ste compagnie der ge neeskundige troepen, uit Gouda Voor deze wandeling namen zij verlofdagen op. De Fransman Jean Stablinski heeft de ronde van België ge wonnen. De uitslag van de vierde en laatste etappe luidt: 1. Reybroek (Belg) 220 km in 5.54.20 2. Wright (G.-B.) z.t. 3. Seis (Belg) z.t. 4. Van Coningsloo (B.) 5.54.35 5. Beheyt (Belg) 6. De Haan (Ned.) 7. Karstens (Ned.) 8. Haezeldonck (Belg) 9. Van Aerde (Belg) STILLE MARKT Ook de laatste dag van deze beursweek heeft geen koersver anderingen van betekenis laten zien voor de internationale waar den. De prijzen schommelden rond het slotniveau van donder dag. Dit was voor Kon. Olie 145,60, Philips 146,20, Unilever 129,90 en A.K.U. 530%. Voor Hoogovens werd een advieskoers opgegeven op 524. K.L.M. waarvoor in New York de belangstelling groeiende is en waardoor dit fonds donderdag 2% hoger sloot, kreeg 137 131) als adviesprijs, 's Mor gens werd voor de stukken be taald 137 tot 138. Ondanks steun door aankopen voor Lon- dense erkening kon Kon. Olie zich niet verbeteren. Amerika liet verstek gaan. Het publiek blijft voor wat de inter nationale waarden betreft nog steeds een afwachtende houding aannemen. De geringe koop- en verkooporders hielden zich goed in evenwicht, zodat de fluctua ties binnen nauwe grenzen ble ven. Tegen het slot zakten Phi lips en Kon. Olie een weinig in. Vergeleken met de slotkoers van de vorige week bleef A.K.U. deze beursweek ondanks sta kingsmoeilijkheden in Emmen nauwelijks prijshoudend. Hoog ovens moest circa zeven punten prijsgeven, mede door het forse verlies van Demka. Philips daal de twee, Kon. Olie bijna twee gulden. Unilever zakte een halve gulden in. K.L.M. kon zich circa zeven gulden verbeteren. In de scheepvaartsector viel de stemming voor Van Nievelt- Goudriaan tegen, 's Morgens werd als hoogste koers 127 be taald. 's Middags werd rond de 122 (121%) gedaan. De overige scheepvaartaandelen waren eer der iets lager. De staatsfondsenhoek was aan de zwakke kant, dit door het uit blijven van buitenlandse vraag. De verkooporders in deze hoek werden op een lager niveau op genomen. In de lokale afdelingen werd William. Pont hoger geadviseerd op het gunstige dividendvoorstel. Deze maatschappij komt bin nenkort met een converteerbare obligatielening groot 7,6 min. Aandelen E.M.S. kregen opnieuw een hogere advieskoers. Beursindices (1953 100) Nabe, A. K. U.: Hoogovens: in (504%) (525) (145.40) (146.10) (130.10) Int. conc. Industrie Scheepv. 7/4 542.9 351.7 146.4 Bank en verz. 225.0 Handel enz. 172.5 Algemeen 387.0 8/4 538.9 349.8 144.8 224.8 172.5 384.7 9/4 539.1 350.3 145.0 227.2 172.4 385.0 Kon. Olie: 145.00 gb—145.40 Philips: 144.60 gb—145.90 Unilever: 129.90—130.00 gl Stemming: gemakkelijk. Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel dend in Amsterdam, luiden: Engels pond 10.00—10.10 Canadese dollar 3.29%— 3.34l/a Amerikaanse dollar 3.58—3.62 Franse frank (100) 73.35—73.85 Belg. frank (100) 7.20%—7.25Va Zwitserse fr. (100) 82.80—83.30 Duitse mark (100) 90.1090.60 Noorse kroon (100) 49.7050.70 Deense kroon (100) 51.55—52.55 Zweedse kr. (100) 69.45—70.45 Italiaanse lire (10.000) 56.75—58.75 Oostenrijkse schilling (100) 13.91—14.01 Portugese escudo (100) 12.35—12.50 Spaanse peseta (100 gr. coup.) 5.93—6.08 HOOG BEZOEK AAN DE KEUKENHOF Prinses Benedikte van Denemar ken en prinses Margriet, gefoto grafeerd tijdens hun bezoek aan de Keukenhof, donderdagoch tend, in de grote kas van de na tionale bloemententoonstelling. President Soekarno heeft vrij dag gezegd het geschil met Ma leisië vreedzaam te willen rege len, maar dat er niet onderhan deld kan worden „zolang de aan vallen op Indonesië voortduren". „Wij zijn tot onderhandelen bereid, niet uit vrees, niet uit angst voor de concentratie van imperialistische krachten in Ma leisië, nog minder omdat de In donesische luchtmacht en an dere strijdkrachten niet in staat zouden zijn hen aan te vallen, maar uit principe. Ons principe is vrede, een regeling op de Azi atische manier, namelijk moesja- warah (onderhandelingen)". Het Indonesische volk wil hem echter niet laten onderhandelen met de Maleisische premier, Ab- doel Rachman. „De andere par tij heeft ons vernederd en in discrediet gebracht. Het Indone sische volk bemint de vrede, maar bemint nog meer de vrij heid en het zal elke ooging tot vernietiging van zijn onafhanke lijkheid verijdelen. De Indonesi sche strijdkrachten werden met de dag sterker en zijn de sterk ste van zuidoost Azië, aldus Soe karno. De Indonesische president zei dit op een nationale luchtvaart dag in Djakarta, waar genodig den de door Indonesië aange schafte grote Russische MJ-6 hefschroefvliegtuigen voor troe- oenverwer konden zien. Van deze vliegtuigen zijn er nu drie afgeleverd. Aan het festijn na men 60 vliegtuigen deel, waar onder de Russische Mig-17 en Mig-21 straaljagers en de TU-16 bommenwerpers die Indonesië reeds enige tijd bezit. 10. Fore (Belg) 12. De Roo (Ned.) 15. Van Dongen (Ned.) 22. Haast (Ned.) 31. Stablinski (Fr.) 32. Zilverberg (Ned.) 46. Maliepaard (Ned.) 52. Van Espen (Ned.) 56. Wouters (Ned.) 58. Lute (Ned.) Allen zelfde tijd. De eindstand ziet er als volgt uit: 1. Jean Stablinski (Fr.) 21.25.43 2. Gilbert Desmet (B.) 21.25.55 3. De Breucker (Belg) 21.27.26 4. Wolfshohl (Did) 21.27.30 5. Pamart (Fr.) 21.30.0^ 6. Van Coningsloo (B.) 21.30.0f 7. Maliepaard (Ned.) z.t. 8. v. d. Vleuten (Ned.) 21.32.5'' 9. v. d. Kerckhove (B.) 21.37.3'' 10. Hermans (Belg) 21.38.07 13. De Roo (Ned.) 21.39.01 17. Zilverberg (Ned.) 21.39.18 18. Van Looy (Belg) 21.41.00 19. De Haan (Ned.) 21.42.02 22. Wouters (Ned.) 21.42.40 28. Haast (Ned.) 21.43.28 29. Van Espen (Ned.) z.t. VAN LOOY VOOR HET VOLDOENDE Ex-wereldkampioen Jean Sta blinski. vorige zondag nog win naar in de ronde van de Hen- ninger Toren in Frankfort, ze gevierde twee dagen vóór de grote klassieker ParijsRoubaix ook in de vic etappes lange ronde van België. Jean Stablinski heeft zich er overigens toe bepaald zijn voor- sDrong te verdedigen. Steeds was hij vooraan te vinden in de rit van Oostende naar Brussel, waar in de ene vluchtpoging na de andere werd ondernomen, maar waarvan er geen enkele, ook niet die van Rik van Looy en zijn ploeggenoten, een beslissen de allure had. Het grote gevecht ontstond toen Van Looy zich opmaakte voor de beslissende aanval. Dat was na 153 km, toen hij alleen weg ging maar na vijf km door het peloton werd teruggehaald en dat herhaalde zich na 167 km bij Boitsfort, nu in gezel schap van de Nederlander Van Espen en Reybroeck. Reeds bij 175 km had het drietal twee mi nuten, doch in Sterrebeek (188) bedroeg die voorsprong nog maar een minuut. Toen vond Van Looy het voldoende. Hij liet zich terugzakken op het peloton en terwijl hij dat deed, gingen Seis, Reybroeck en de Brit Wright tot ie laatste slag over. Zij namen een minuut en behielden een deeds kleiner wordende voor- mrong op de jagers, omdat Seis» het vuile werk alleen moest op knappen, terwijl Reybroeck en Wright om de overwinning vochten. Reybroeck won, Wright werd tweede, maar het grote peloton had slechts 15 seconden achterstand, waarbij alle favo rieten aanwezig waren. In de laatste etappe bezette de Nederlander Van der Vleu ten de 72 plaats in dezelfde tijd als Van Coningsloo (5.54.35), PETER POST NIET IN PARIJ S—ROUBAIX Peter Post, die na de tweede etappe van de ronde van België wegens een knieblessure de strijd staakte, zal een week rust moeten houden. Hij zal op advies van dokter Rolink zondag a.s. niet deelnemen aan de rit Parijs Roubaix, waarvan hij vorig jaar winnaar werd. Na de bondsdag heeft de West- duitse bondsraad vrijdag even eens het wetsontwerp tot ver schuiving van de verjaringster mijn van nazi-misdaden aange nomen. Aanvankelijk gold als begin datum van de twintigjarige ver jaringstermijn 8 mei 1945, de dag waarop de tweede wereldoorlog een einde nam. Door verschui ving van deze datum naar 1 ja nuari 1950 zal het thans moge lijk zijn tot en met de 31e de cember 1969 een vervolging we gens nazimoorden in te stellen. De nieuwe minister van justi tie, dr. Karl Weber (zijn voor ganger Ewald Bucher trad na aanneming van het wetsontwerp door de bondsdag af) kondigde aan, dat hij nog deze maand met zijn ambtgenoten der verschil lende deelstaten besprekingen zal voeren over intensivering van de vervolging van nazi-misdadl gers. Na afkondiging der wet moet ieder uur worden benut om nog niet onderzochte misdaden op te helderen, aldus minister Weber. INTER OP 4 EN 12 MEI TEGEN LIVERPOOL Intemazionale Milaan, houder van de Europa cup voor lands kampioenen, zal Liverpool in de halve finales voor het toernooi op 4 en 12 mei ontmoeten. De eerste wedstrijd tussen beide clubs wordt in Liverpool ge speeld, de tweede in Milaan. Zwitserse elftal trainde in Florence Het Zwitserse voetbalelftal dat zondag a.s. in Tirana uitkomt tegen Albanië i-n een kwalifica tiewedstrijd om de wereldbeker, heeft vrijdag de training afge sloten in Florence. Meisje verdronken Een meisje van zes jaar van de familie De Kruyt in Doode- waard is gisteren met de fiets van de dijk af in het water ge reden en verdronken. Het meisje had anderhalf uur in het water gelegen voordat zij werd gevon den. HEDEN ZATERDAG 10 APRIL Axel: Het Centrum, 8 uur: „Onder Piratenvlag". Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „La Ronde". Café „Kolkzicht", 7.30 uur: Eierkaarting. Spui: Terrein v.v. „Spui", 4.15 uur: Spui IBruse Boys II. ZONDAG 11 APRIL Axel: Het Centrum, 8 uur: „Onder Piratenvlag". Terneuzen: Luxor-Theater, 3 uur: „Gullivers reizen"; 8 uur: „La Ronde". MAANDAG 12 APRIL Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „La Ronde". DINSDAG 1 APRIL Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „La Ronde". 3.) De aanvoerder van de burger wacht, die de poort van de chris tenkolonie Agnot bewaakte toen Aram en zijn dienaar naar bui ten reden, was een oude bekende van de avonturier en een man, die, gelijk zijn krijgshaftige kledij dui delijk uitdrukte, het krijgsbedrijf zeer was toegedaan. Hij salueerde zo stram toen de beide mannen hem groetend voorbijreden, dat zijn helm van zijn hoofd dreigde te val len en hij de man achter zich bij kans levensgevaarlijk verwonde met zijn reusachtige slagzwaard. „Ge kunt gerust zijn, messire Aram!" kraaide hij beschermend. „De burgerwacht staat paraat! Er gaan weliswaar geruchten dat er vreemde ruiters uit het oosten na deren, maar laat u daardoor niet beangst maken." „Wat zijn dat voor ruiters?" wilde de avonturier glimlachend weten. „Ik weet het niet!" zei de aan voerder, nadat hij zijn helm had rechtgezet. „En ik wil het ook niet weten. Ik sta hier met vijftig uit gelezen mannen bij de poort, net als in de dagen dat de Leeuw van Bashra de stad bedreigde, en ieder een die kwaad wil, hakken we in de pan. Dat is ons voldoende, niet waar mannen?" Er ging een instemmend gemom pel, dat luider werd toen Aram de aanvoerder een goudstuk toewierp om op de algehele dapperheid een dronk uit te brengen. „Neem een voorbeeld aan deze machtige heer, recruut", zei de aanvoerder tegen een jonge soldaat die achter hem stond. „Eenmaal heeft hij deze stad van de Mame- lukken gered en hij is de beste vriend van de Leeuw van Bashra. Zolang messire Aram op onze hand is en de burgerwacht paraat staa kan geen macht ter wereld Agnot verslaan!" Hij wierp een laatste vertederde blik naar de ruiters in de verte en daarop verliet de bur gerwacht als één man de poort om Aram's goudstuk op passende wijze eer te gaan bewijzen in een nabu rige taveerne. „Persoonlijk", zei Agua, „geloof ik dat het voor de goede stad Ag not beter zal zijn wanneer er voor lopig geen vreemde ruiters nade ren Het Zwitserse team spelt te gen Albanië in de volgende op stelling: Doel: Elsener; achter: Gro- bety en Stierli; midden: Durr, Tacchella en Schneiter; voor: Armbruster, Hosp, Faina, Kuhn en Schindelholz. VOORLOPIG NEDERLANDS ZATERDAGELFTAL Het voorlopig Nederlands zaterdagelftal, dat dinsdag 13 april a.s. in de vooravond te Utrecht een oefenwedstrijd speelt tegen de eerste divisieclub Velox ais voorbereiding op de_ 24 april te Parijs te spelen interland tegen Frankrijk en de 29 mei in Terneuzen te spelen interland tegen België, is als volgt samen gesteld Doel: Van der Laan (Zwart Wit *29)'. Achter: Paaip (WHC) en Kralt Rijnsburgse Boys). Midden: Van Elderen (Zwart Wit '28), Visser (Heerjans-- dam) en Kerkdijk (Sparta En schede). Voor: Zuiderveen (Oranje Nas- sari), Nieuwstraten (Zwart Wit' •28). Kiel (Go Ahead Kampen), Pannen (WVF) en Vedder- (IJsselmeervogels) Reserves zijn Joode (ZCFC), Koelewijn (IJsselmeervogels) en Bosma (VVT). Oplossing puzzle van zaterdag 27 maart 1965 De oplossing luidt als volgt: Horizontaal: 1.borg; 4. op; 6. jo; 7, pisa; 10. si; 12. ida 15. et; 16. sloper; 19. raster; 22. to; 23. armee; 24. ge; 25. leed; 26. noen; 27. es; 29. a.c.; 31. lt; 32. d.i.; 33. pet; 35. kro niek; 38. erg; 39. leeg; 41. nes; 42. rome; 44. hans; 45. n.t.; 46. t.z.; 48. amie; 50. vara; 52. es; 54. tarra; 57. ambulance; 61. a.c.; 62. ijs; 63. modulatie; 67. maart; 70. ar; 71. anti; 73. neon; 76. dr; 78. km; 79. arts; 81. roos; 83. ego; 85. rede; 86. bom; 87 astarte; 90. els; 92. as; 94. Ie; 95. fa; 97. ga; 98. nota; 100. bult; 101. is; 103. allee; 104. de; 105. stroef; 108. lommer; 111. ik; 112. esp; 114. au; 115. spot; 116. n.l.; 117. ijk; 118. an no. Verticaal: 2. oslo; 3. rio; 5. pi; 6. ja; 8. iet; 9. steg; 11. te; 13. dame; 14. da; 16. stoep; 17. peer; 18. radar; 19. rente; 20. soes; 21. retig; 28. se-<- la; 30. contract; 31. list; 32. drei; 34. tenor; 35. kg; 36. ne; 37. kr; 38. emmen; 40. es; 43. o.a.; 44. het; 45. na; 47. zeus; 49. ara; 60.- cor; 61. aard; 63. min; 64. droom; 65. la; 66. ia; 67. mi; 68. aarde; 69. tas; 72. t.m.; 74. eros; 75. no; 77. rete; 79. a.e.; 80. telg; 82. s.a.; 84. ga; 85. re; 86. basis; 88. slaaf; 89. tabel; 91. sater; 93. toko; 96. klem; 99. fles; 102. stip; 104. deun; 106. r.k.o.; 107. ei; 109. of; 110. man; 112. el; 113. pij. De prijswinnaars zijn: le prijs: Cor de Meeester, Bern- hardstraat 12 Terneuzen. 2e prijs: J. RouwMeyer, Cro- cusstraat 18 Terneuzen. Er waren slechts twee goede inlossingen.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 4