Belgische kritiek op de N. A. M. DENIM tStoljenpaieió NU ROEPING en STRIJD Voor de zondag KERKDIENSTEN Brak o? partsealiere secter? GfïïEHEDEÜ TAXICHAUFFEURS VERSADER6EN ROTTERDAM Volgende week beslissing; over stakingsactie DE TOTALE UITVERKOOP 1" NIEUWE WETSONTWERPEN BIJLMERMEER Toekomstig groot-Riemen met ruim 100.000 inwoners VOOR JAARSBEURS BOUW TRANSPORT VERWARMING Vsedenburg croeselaan terrein geopend Dreigement September 1974 Amsterdam niet gelukkig Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 6 maart 1965 V VAN 9-17 UUR Een Belgisch lid van het Euro pese parlement, de socialistische afgevaardigde Roger Toubeau, heeft in een vraag aan de E.E.G.- commissie de N.A.M. ervan be schuldigd, dat zij „kennelijk druk heeft uitgeoefend op de Belgische particuliere sector en de Belgi sche regering teneinde haar winst bij de uitvoer van het aard gas nog te verhogen met die op de verkoop van datzelfde gas aan de Belgische verbruikers". Uit mededelingen van de Bel gische regering aan de senaat blijkt, aldus Toubeau, dat de N.A.M. als particuliere Neder landse maatschappij die gemach tigd is Nederlands aardgas aan het buitenland te verkopen, heeft geëist voor de helft deel te ne men in het kapitaal van de Belgi sche vennootschap, die in een la ter stadium zal worden gemach tigd tot het invoeren, transporte ren en verkopen van dit gas in België. Blijkens deze mededelin gen heeft de Belgische regering de eis niet aanvaard en door on derhandelingen bereikt, dat die deelneming aanzienlijk wordt be perkt. De Belgische regering was van mening, dat een particuliere participatie van zo'n omvang niet te verantwoorden was voor een zo belangrijke sector. MACHTSPOSITIE Toubeau suggereert in zijn vraag, dat de N.A.M. eenzelfde politiek vo^t bij de onderhande lingen over gasleveranties aan Frankrijk en Duitsland. Hij vraagt de E.E.G.-commissie of de eisen van de N.A.M. niet in strijd zijn met de verdragsbepalingen die onder meer „misbruik van machtspositie op de gemeen- STRAATROOF TE ROTTERDAM De Rotterdamse politie is een intensieve speurtocht begonnen naar de man, die de afgelopen weken in Rotterdam-Zuid twee vrouwen heeft beroofd van hun handtassen. Volgens het vage signalement dat de twee slacht offers konden geven, betreft het een man met donker haar van normaal postuur, gestoken in een grijze jas. Eén van de twee berovings- gevallen ging gepaard met ge weld. In de Homerusstraat werd een vrouw door een man tegen een muur gedrukt. De vrouw kreeg een klap op het hoofd, waarna haar tas uit haar han den werd gerukt. De tas is later aan een politiebureau als ge vonden voorwerp gedeponeerd. Een bedrag van 4 werd ver mist. In het andere geval griste de dader een tas met ƒ450 uit de handen van een vrouw, die juist haar fiets tegen de gevel van haar huis had gezet en de deur wilde openen. De lege tas is later teruggevonden voor het posthuis Lombardijen. Fregat „Van Speijk" te water gelaten Van de werf van de Neder- landsche dok- en scheepsbouw maatschappij te Amsterdam is gisteren het voor de marine in aanbouw zijnde fregat „Van Speijk" te water gelaten. De doopplechtigheid werd verricht door mevrouw A. H. van Es Kat, echtgenote van de staats secretaris van defensie voor ma rine-aangelegenheden. De „Van Speijk" is het eerste van een serie van zes soortge lijke schepen, ontworpen als on- derzeeboot-bestrijdingsfregatten. Deze tewaterlating en doop had den tot gevolg dat het te Den Helder gestationneerde wacht schip „Van Speijk" de oorspron kelijke naam „Flores" terug kreeg. Deze tijdelijke naamsver andering heeft in 1962 plaats gevonden toen 't toenmalige fre gat „Van Speijk" van de sterkte werd afgevoerd. Volgens een koninklijk besluit van 11 februa ri 1831 moet namelijk steeds een schip de naam „Van Speijk" dragen. Op de vrijgekomen helling bij de N.D.S.M. werd de kiel ge legd voor de „Isaac Sweers", de laatste van de drie bij deze maat schappij te bouwen fregatten van de „Van Speijk"-klasse. Driewieler reed tegen trein ■De 55-jarige J. Sienema uit Vaassen is vrijdagmiddag zwaar gewond toen hij op een gemoto riseerde driewieler in botsing kwam met de goederentrein ZwolleApeldoorn. Het ongeluk gebeurde om on geveer twee uur op de onbewaak te overweg in de Astaweg in Wenum (gemeente Apeldoorn Hij werd met driewieler en al door de trein op zij gesmeten. Met zware verwondingen is hij opgenomen in het Julianazieken- huis in Apeldoorn. schappelijke markt of een wezen lijk deel ervan" verbieden. Is het waar, aldus Toubeau, dat de on derhandelingen over invoer van Nederlands aardgas in Frankrijk en Duitsland ten gevolge van de eisen van de N.A.M. geen resul taten hebben opge'everd. De Bel gische afgevaardigde vraagt zich af, welke maatregelen de E.E.G.- commissie denkt te nemen. N.A.M.-COMMENTAAR Een woordvoerder van de N.A.M.-gasexport heeft verklaard, dat de besprekingen over de gas- export op normale commerciële basis worden gevoerd. De N.A.M. is ervan overtuigd niet in strijd met de E.E.G.-bepalingen inzake de concurrentieverhoudingen te onderhandelen. Men zoekt for mules die een zo gunstig moge lijke exportprijs waarborgen, een prijs die zo hoog mogelijk en te vens economisch verantwoord is. De besprekingen met België hebben geleid tot overeenstem ming tussen de N.A.M. en de Bel gische onderneming Distrigaz over de prijs bij uitvoer en over participatie van Shell en Esso in Distrigaz als onderdeel van een harmonische samenwerking. Voorts is het de Belgische re gering mogelijk gemaakt deel te nemen in Distrigaz, zo verklaar de de woordvoerder. Verder deelde hij mede, dat de onderhandelingen in Duitsland reeds tot een contract hebben ge leid met Thyssen-Gaz voor leve ring van 4 miljard kubieke me ter per jaar. Er zjjn nog bespre kingen over verdere leveranties aan Duitsland gaande. De besprekingen tussen N.A.M. en Gaz de France lopen nog. De tweede demonstratieve nachtvergadering van taxi- en huurautochauffeurs, die gisteren in de vroege morgenuren in het Rotterdamse „Odeon" is gehou den, heeft niet zoals enkele weken geleden geleid tot een stakingsaktie. De voorzitter van de onafhankelijke bedrijfsorga nisatie voor personeel, werk zaam in het huurauto- en taxi bedrijf, moest een nieuwe sta king afraden, omdat de verga dering in vergelijking met de eerste bijeenkomst slechts door weinig taxichauffeurs werd bij gewoond. Toch probeerde een gedeelte van de vergadering nog een sta kingsaktie te forceren, vooral in verband met het feit dat de Rot terdamse gemeenteraad donder dagmiddag een interpellatievoor- stel over het taxibeleid van het pacifistisch-socialistische raads lid Slaager verwierp. In soms verhitte discussies werd het be stuur voorgesteld langduriger stakingen uit te roepen dan die van 24 uur welke enige weken geleden na een nachtelijke pro testvergadering werd gehouden. Tegen het eind van de bijeen komst kregen de chauffeurs, die sinds begin dit jaar onder lei ding van de niet erkende vak bond O. V. B. akties voeren voor betere arbeidsvoorwaarden en hogere lonen, gedeeltelijk hun zin. De vergadering nam een voorstel aan waarin de werk gever van twee ontslagen chauf feurs tot zaterdagmiddag vier uur de kans wordt gegeven de ontslagenen in dienst terug te nemen. Gebeurt dit vóór dat tijdstip niet, dan zal het bedrijf, dat drie taxi's en drie huur auto's exploiteert, „plat worden gelegd". De groep die graag onmiddel lijk met een liefst landelijke sta king wilde beginnen, kreeg nog van de O. V. B.-secretaris L. van Os te horen, dat hij en het be stuur niet zullen schromen be gin volgende week indien nodig een nieuwe vergadering uit te schrijven waarin dan besluiten kunnen worden genomen over stakingsakties op grote schaal. De nachtelijke bijeenkomst werd bijgewoond door delegaties uit Amsterdam, Den Haag en Tilburg. Vrijlating politieke gevangenen in Kongo In Kongo zijn 24 politieke ge vangenen vrijgelaten. Tot hen behoren Auguste Kalanda, mi nister van buitenlandse zaken in de voormalige regering van Adoela, en Emmanuel Longi, secretaris-generaal van de ver enigde loemoembistische partij. Kalanda is ook lid van deze door Antoine Gizenga in 1964 opge richte partij. Eerder was geëist dat de be trokken gevangenen de gelegen heid moeten hebben aan de ko mende algemene verkiezingen deel te nemen. Kongo-Brazzaville protesteert Kongo-Brazzaville heeft vrij dag in een brief aan de veilig heidsraad geprotesteerd tegen een overval welke Portugese mi litairen uit de Portugese enclave Cabinda op 16 januari op een Kongolees dorp zouden hebben gedaan. Kongo-Brazzaville heeft al eerder melding gemaakt van een dergelijke grensscheiding van Portugese zijde. De Verenigde Staten en Indonesië De woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van bui tenlandse zaken heeft vrijdag op een persconferentie gezegd dat „het gehele gebied van onze be trekkingen met Indonesië op nieuw wordt bestudeerd". Mo menteel bestaan er geen plannen om de Amerikaanse ambassa deur terug te roepen voor over leg, als uiting van misnoegen over de Indonesische politiek. Amerika heeft reeds eerder of ficieel verklaard dat het de be trekkingen met Indonesië wil verbeteren, zei de woordvoerder. (Adv.) Vanaf vandaag Voor de kinderen, voor het strand, voor de weekends per meter Nu neg NIEUWSTRAAT 6—8 Straks NOORDSTRAAT 20 - TERNEUZEN De minister van binnenlandse zaken, mr. E. H. Toxopeus, heeft twee wetsontwerpen bij de twee de kamer ingediend ter vervan ging van het oorspronkelijke wetsontwerp over de Bijlmer meer- Het ene wetsontwerp beoogt de opheffing van de gemeenten An keveen, 's-Graveland en Korten- hoef en de vorming van een nieuwe gemeente 's-Graveland; voorts wijziging van de grenzen van de gemeenten Hilversum, Naarden, Weesp en Weesperkar- spel. Het andere wetsontwerp houdt in de opheffing van de ge meente Weesterkarspel en de toevoeging van het gebied van deze gemeente met een deel van de gemeente Ouder-Amstel, voorlopig aan de gemeente Am sterdam en later aan de gemeente Diemen. De kamer aanvaardde indertijd het amendement-Scheps, waarin wordt gevraagd om toevoeging van westelijk Weesperkarspel aan Amsterdam. Het amendement-Scheps liet de mogelijkheid open Weesper- DE „KOSMOS-58" De redakteur voor weten schappelijke zaken van de Lon- dense „Evening Standard", Fair- ley, meent dat de onbemande Russische kunstmaan „Kosmos- 58", die vrijdag in een baan om de aarde is gebracht, een „spio- nagesatelliet" is. Fairley ver wachtte dat de „Kosmos-58" in de komende 36 uur in de Sow- j et-Unie zou landen en dat de Russen dan een door dit ruimte voertuig opgenomen film zouden bergen. Fairley schrijft verder, dat deskundigen van de westerse in lichtingendiensten menen, dat dit de veertiende Russische kunstmaan is die voor spionage- doeleinden werd gelanceerd. Deze deskundigen menen vol gens hem ook, dat de „Kosmos- 58" eenzelfde soort ruimtevoer tuig is als de bemande „Wos- tok" met dit verschil, dat zich op de plaats van de bestuurder camera's en opname-instrumen ten bevinden. De onrust onder de Spaanse studenten De studenten van de Madrileen- se universiteit hebben vrijdag ge- eist dat het ontslag van vijf hoog leraren wordt ingetrokken en dat een einde wordt gemaakt aan strafmaatregelen tegen studiege noten. De eisen dienen vóór dinsdag te zijn ingewilligd. Zoals bekend ijveren de studen ten voor reorganisatie van de door de regering gesteunde stu dentenvereniging, waarin zij meer zeggenschap wensen. Zij worden hierin door een groot aantal hoogleraren gesteund. Tij dens demonstraties voor grotere vrijheid werden tientallen stu denten gearresteerd en verschei dene gewond. door ERNST MEISTER 107) Niet lang daarna zat de toe komstige zoon van Siebenöhrl te smullen. Het beviel hem hier natuurlijk goed. De belegde broodjes smaakten voortreffelijk en de thee had een heel andere smaak dan in het Kinderdorp; misschien was het wel niet eens thee maar een of andere heer lijke drank. En dan die prachtige kop en schotels en die mooie kristallen schalen. Deze groot vader moest verschrikkelijk rijk zijn. Maar die rijkdom moest je eerst verdienen! Hij keek van de een naar de ander. Ja, als deze vrouw, deze dokter, nu zijn moe der eens was, dat zou fijn zijn, dacht Jochem. Maar zij kon ook niet de dochter van zijn groot vader zijn, van zijn toekomstige grootvader dan, want die groot vader zei „u" tegen haar, en „dokter" of „mevrouw". Waarom hadden zij hem eigen lijk uitgenodigd, waarom nu precies hèm? Hij zou hier wo nen? Verstolen dwaalden zijn blik ken door de eetkamer. Wat' was het hier toch prachtig en deftig, maar ook gewoon. Dat prachtige tafelkleed! En die zakdoek "ftie naast zijn bord lag! Wat gek. die mevrouw had die zakdoek over haar knie gelegd! Dan was het bepaald geen zakdoek! Er hing een schilderij aan de wand, in een dikke gouden lijst, en dat schilderij trok Jochems opmerk zaamheid. Siebenöhrl zag dat. „Dat was mijn vader, Jochem. En ik wil jouw vader zijn". „Ja, maardat kun je toch eigenlijk zo maar niet wor den", aarzelde de jongen. „Ja, Jochem, dat kan wél, jij zult werkelijk mijn zoon zijn. Ik heb geen zoon en jij hebt geen vader meer die voor je kan zor gen. En ik wil voor je zorgen alsof ik echt je vader was". Nu eerst scheen Jochem goed te begrijpen dat het deze groot vader ernst was. Maar toch was hem iets nog niet duidelijk. De oude heer zei voortdurend dat hij als een vader voor hem wilde zijn. Goed, een vader. Maar de moeder dan? Clara scheen zijn gedachten te kunnen raden. „Ik zal ook naar je omkijken, Jochem", zei ze en streelde hem over het hoofd. „Zie je, wanneer je zo oud bent als jij is je vader het belangrijkste in je leven". „En je zult mijn naam krijgen", voegde de oude heer er aan toe. „Hoe heet ik dan?" „Siebenöhrl. Joachim Sieben öhrl". Jochem aarzelde. Siebenöhrl wat een gekke naam was dat. Waarom kon hij eigenlijk niet zijn eigen naam behouden? Zijn ;choolkameraden zouden hem uitlachen en hem misschien een pak rammel geven. Ja, alles was hier prachtig, hij zou het alle maal énig vinden, als alleen die gekke naam er maar niet was. „Kan ik niet ehWeisser hetenzoals ik nu heet?", vroeg hij aarzelend. Inplaats van Siebenöhrl ant woordde Clara: „Zie je, Jochem, er is een wet waarbij is bepaald, dat de zoon de naam van de va der draagt. Dan eerst is hij wer kelijk zijn zoon, anders geldt het niet". Jochem was het echter nog steeds met de naam niet eens. Hij keek de oude heer nog eens aan en hij dacht aan 't huis waar in hij zou kunnen wonen, aan het gymnasium en aan de universi teit, En plotseling begreep hij dat /an dit bezoek heel veel afhing zijn hele toekomst, zijn hele beroep. Hij zag zich als dok ter Joachim Siebenöhrl kinderen inenten, verbanden aanleggen, recepten uitschrijven en, vooral vrienden winnen. En wat deed het er dan tenslotte ook toe wel ke naam je droeg „Goed", zei hij, „dan wil ik hier wel graag wonen en Sieben öhrl heten". „Meen je het wer kelijk, Jochem", vroeg de oude heer. „Ja, meneer Siebenöhrl". Bij na was hij over de naam gestrui keld. „Dan moet je me van nu af „vader" noemen, Jochem". Vaderdat klonk heel anders. In het Kinderdorp had immers niemand een vader. En daarom zei hij spontaan: „Ja, vader!" En zo kwam het dat terwijl Jochem met de auto weer voor lopig naar het Kinderdorp terug gebracht werd, de heer Magnus Siebenöhrl met dr. Eyken een geheime overeenkomst sloot, waarin bepaald werd, dat zij de zorg voor Jochem Siebenöhrl zou overnemen, wanneer „Ziet u, dokter ik ben niet al leen oud, maar ik ben ook ziek. Ik ben eigenlijk een mens van een dag, één aanval heb ik over leefd, maar niemand weet of dat bij de tweede keer weer het ge val zal zijn". (Wordt vervolgd). karspel slechts tijdelijk bij Am sterdam te voegen. In het voorstel wordt de inde ling bij Amsterdam beëindigd op de eerste dinsdag van september 1974, met ingang van welke dag het betrokken gebied bij Diemen komt. Deze datum werd gekozen om te voorkomen, dat de kiezers in Amsterdam en Diemen in één jaar tweemaal naar de stembus zouden moeten. De minister van volkshuisves ting en bouwnijverheid, drs. Bo- gaers, heeft toegezegd dat, wan neer het wetsontwerp wordt aan vaard, hij er op toe zal zien, dat de stedebouwkundige ontwikke ling naar opzet en uitvoering op de vorming van een zelfstandig en afzonderlijk groot-Diemen zal worden afgestemd. Wanneer de woningproduktie in Diemen in de ti jdeli jk aan Am sterdam toe te voegen gebieden volgens de verwachtingen zal verlopen, zal in 1974 aan de dan rond 25.000 inwoners tellende ge meente Diemen een gebied met naar schatting 80.000 inwoners worden toegevoegd. In de memorie van toelichting zijn de meningen van de betrok ken gemeenteraden en van ge deputeerde staten opgenomen. De Amsterdamse raad is niet ge lukkig met het feit, dat in het wetsontwerp een toekomstige regeling met vaste datum is op genomen. Verder uitstel zou voor Amsterdam eventueel oneven redig grote schade betekenen. De gemeente Diemen stemt zonder voorbehoud met de voorgestelde oplossing in. Ouder-Amstel heeft bezwaar tegen de afstand van het dorp Duivendrecht en omgeving. OM E TE DIENEN En Martha bediende. Johannes 12 2 Die Martha toch! Zelfs in het huis van- Simon steekt ze de han den uit. Waaruit we dan kunnen zien dat we dankbaar kunnen zijn door aan tafel te zitten door aan tafel te dienen, leder doet het op zijne wijs. En elke w'js is goed, als het maar voortkomt uit een dank baar hart. De een drukt zijn dank baarheid uit door stil te zitten luis teren en peinzen. De ander door bedrijvig heen en weer te dribbelen en met potten en pannen te ram melen. De een door te dienen, de ander door zich te laten dienen. Zó is Martha's levensstijl. Waarvoor we diep respect heb ben en die ons zeer veel gemak verschaft. Zonder Martha's dienen was er van de maaltijd der dank baren bitter weinig terechtge komen. Het is erg mooi en vroom om te zeggen: „Ik ben zo dank baar o, ik ben toch zo ontzag lijk dankbaar." Maar het is nog mooier om aan zulk zeggen ook het doen te paren en onze dank baarheid in gewone dagelijkse daden van dienst en hulpvaardig heid om te zetten. B.v. door onze huisgenoten, onze collega's, de mensen met wie we te maken heb ben, kleine en grote diensten te bewijzen. Zodat „waarmee kan Ik u dienen?" geen beleefdheidsfrase voor ons is, maar uitdrukking van hulpvaardigheid en dienstbereid heid tegenover onze medemens. Heersen kunnen maar weinigen. In ieder geval, maar zeer weinigen kunnen dat goed. Maar dienen, heel gewone karweitjes voor een ander opknappen, waarmee die an der soms geweldig gediend is, dat kunnen wij allemaal. We moeten ons daarvoor niet te groot achten. Jezus heeft precies hetzelfde als Martha gedaan. „Die de meeste is, zal uw dienaar zijn." „Martha bediende." Goed zo, Martha! Als wij vanmorgen zó nu eens de deur uitstapten, om te... dienen! Ik verzeker u: u behoeft niet ver te lopen. U kunt zó aan de slag gaan. Nog vóór u de hoek van de straat om bent. Ja, mis schien bent u dan al rijkelijk laat. Hebt u „ze in huis" niet vergeten? Begin vooral thuis! DOST ZEEUWS-VLAANDEREN ZONDAG 7 MAART 1965 NED. HERV. KERK Axel: 10 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Pennings. (N.m. H. Doop.) Hoek: 9 uur en 4 uur (in Geref. Kerk, Dr. Leenhoutsstr.) Ds. W. J. v. Meeuwen. (N.m. H. Doop.) Hontenisse: 9.30 uur Ds. E. Grams- bergen. Hulst: 10 uur Ds. J. A. "H. Brok. (H. Doop.) Philippine: 11 uur Ds. Stern. Sas van Gent: 9.30 uur Ds. Stem. Sluiskil: 9.30 uur en 11 uur Ds. Ruis. Terneuzen: Kerk Noordstr.: 10 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt (H. Doop). 7 uur Ds. J. H. J. Hoffman, van Kruiningen (Bijzondere dienst). Gebouw „De Schakel": 9.30 uur Ds. J. A. Poelman. Driewegen: 7 uur Ds. J. A. Poelman. Zaamslag: 10 uur Ds. Ph. M. Becht. 2.30 uur Ds. E. Grams- bergen, van Hontenisse. OTHENE: 2.30 uur Ds. Ph. M. Becht. GEREF. KERK Axel: 10 uur en 15 uur Ds. J. Th. Heemskerk. Hoek: 10.30 en 2.30 uur Ds. Ver beek. Terneuzen: 10 uur en 15 uur Ds. W. H. Gispen. Zaamslag: 10 uur en 15 uur Ds. M. den Boer. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 uur en 3 uur Ds. A. Kui per. Hoek: 9 uur Ds. C. van der Jagt, van Zoute-Spui; 14.30 uur lees- dienst. Terneuzen: 10.30 uur Ds. A. I. Krijtenburg, van Zaamslag. 16.30 uur Ds. C. v. d. Jagt, van Zoute- Spui. Zoute Spui: 10.30 en 14.30 uur Ds. C. v. d. Jagt. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 uur en 14.30 uur leesdienst. Vrijheidsschool in Mississippi afgebrand Een door ijveraars voor ge lijke burgerrechten geleide school in Indianola is in de nacht van donderdag op vrijdag tot de grond toe afgebrand, korte tijd nadat een bijeenkomst had plaatsgevonden, die door onge veer 400 negers werd bijge woond. De directeur van de school deelde mee, dat in oktober vorig jaar de voorzijde van het gebouw door brand was beschadigd. De z.g. vrijheidsscholen zijn op veel plaatsen in de staat Missis sippi gevestigd door de raad voor federale organisaties, die de strijd voor gelijke rechten leidt.- GEREF. GEMEENTE Vlooswjjkstraat Terneuzen: 9.30 uur en 14 uur en 18 uur leesdienst. Hoek: 9.30 uur, 14 uur en 18 uur leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Sy|i.) (Frans Halslaan.) Terneuzen: 10 uur en 15 uur lees dienst. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30 uur, 14 uur en 18 uur Ds. De Reuver. VOLLE EVANG. GEM. (Filadelf ia-kapel) Terneuzen: Samenkomsten: zon dags 10 uur v.m. en donderdags 8 uur n.m. Bidstond zondags om 8.30 uur n.m. LEGER DES HEELS Terneuzen: 10 u. Heiligingssamen komst; 19.30 uur Evangeliesatie- samenkomst o.l.v. It. B. E. Meuf- fels en It. E. M. de Graaf. ROOMS KATHOLIEKE KERK Axel: 7.30 uur, 9 uur, 10.30 uur en 17.30 uur H. H. Missen. Clinge: 7 uur, 8.30 uur en 10 uur H. H. Missen. Hulst: 6.30 uur, 7.45 uur, 9 uur en 10 uur H. H. Missen. Philippine: 7.30 uur en 10 uur H. H. Missen. Sluiskil: 6.45 uur, 8.30 uur, 10.3C uur en 17 uur H. H. Missen. Terneuzen: 7 uur, 9.30 uur H. H, Missen; 17.00 uur Avondmis. Trlniteitskerk: 8 uur en 11 uur H. H. Missen. WEST ZEEUWS-VLAANDEREN ZONDAG 7 MAART 1965 NED. HERV. KERK Aardenburg: 10.30 uur cand. Le- compte. Biervliet: 10 uur Ds. W. S. Even huis. (Gebedsdienst voor het ge was.) Breskens: 11 uur Ds. L. Spaans. Cadzand: 10 uur Ds. J. Brezet, van Nieuwvliet. Groede: 10 uur Ds. H. W. Door- nink. Hoofdplaat: 10 uur eerw. heer H. J. Begeer. Nieuwvliet: 10 uur Ds. W. C. Luuring, van Cadzand. Oostburg: 9.30 uur mej. Da. H. B. de Neeling. Retranchement: 10 uur eerw. heer G. M. C. de Vries. Schoondijke: 10 uur Ds. P. A. L. Brinkman. Sluis: 9.30 uur Ds. C. Balk. St. Anna: 11 uur Ds. C. Balk. St. Kruis: 9 uur Ds. Bergsma. Waterlandkerkje: 10.30 uur Ds. W. B. Bergsma. IJzendijke9.30 uur Ds. L. Spaan*. van Breskens. (Bed. H. Doop.) Zuidzande: 9.45 uur jeugdkapel. De heer A. R. Kramer. 10.45 uiir nrej. Da. H. B. de Neeling. (Bid stond voor het gewas.)

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2