Minister De long over voor- en nadelen van een beroepsleger dubbel sparen=20% korting MINISTER VERWACHT IN 1965 PRIJSSTIJGING VAN 4-1/2 PCT HET PLAN TOT VERPLAATSING VAN HET VUSSINGSE STADHUIS 69.14 72.14 59 12 Frankrijk spreekt zich uit voor vertegenwoordiging van China RADIO EN TELEVISIE ROEPING en STRIJD Geslaagde proef bij verietbesirijding in bouwvakopleiing CH0C0MARIE 120.24 SMEERKAAS 52.10 (Gekookte HAM U] ZANDKOEKJES VRUCHTEN/ ANIJSHAGEL 46 9 KR0KANT- MELANGE KAPUCIJNERS AFWASMIDDEL Donderdag 4 maart 1965 DF VFÏJF ZKFÏTW Ondergrondse mijnstaking in België geëindigd DE SPORTTOTO MINDER WERK IN DE LANDBOUW HET WINTERT IN EUROPA AOO~ bij elke bus zelfglanswas 270-io% SPAR De sigarettenreclame op de Britse t.v. Pagina 5 (Adv.) Minister De Jong heeft in zijn handhaafd kan worden zowel memorie van antwoord aan de voor het individu als voor de eenheid. Het onderdeelsverband Eerste Kamer de voor- en na- worc}t njet zoals in een leger delen uiteengezet die er kleven van dienstplichtigen voortdu- aan afschaffing van de dienst- re?d verstoord d00i; het i?"11en uitstromen van grote aantallen plicht en het in het leven roe- mensen. Ook de vakbekwaam- pen van een beroepsleger. heid zal bij een beroepsleger groter zijn. Dit leidt enerzijds Voordelen van een beroeps- tot afneming van de opleidings- leger zijn volgens de bewinds- capaciteit en anderzijds tot een man de hoge graad van ge- beter gebruik en een betere oefendheid die bereikt en ge- verzorging van het materieel. De centra voor vakopleiding van volwassenen hebben sinds kort met succes grote tenten in gebruik genomen, om daarmee het z.g. sïecht-weerverlet tegen te gaan. In de tenten die elk een. oppervlakte overdekken van 60C vierkante meter, kunnen de voor de woningbouw bestemde bouwvakcursisten hun opleiding thans ook tijdens slecht weer en vorst voltooien. Op de 24 centra voor vakop leiding van volwassenen die ons land telt, krijgen toekomstige metselaars, timmerlieden, beton- timmerlieden, stratenmakers en constructiebankwerkers een groot deel van hun opleiding in de open lucht. Vorst en slecht weer hebben daar steeds grote invloed op uitgeoefend, waardoor vele manuren verloren gingen. Bij het centrum voor vakopleiding in Zwolle bijv. bedroeg dat ver lies in de loop van 1964 ruim 830 manuren, bij het centrum in Bergen op Zoom ruim 2000 en in Uden ongeveer 10.000 man uren door slecht weer en 25.000 manuren door vorst. De ongeveer 175 mijnwerkers in de Belgische mijn van de „Charbonnages des Tawes" bij Luik hebben dinsdagnacht plot seling hun actie beëindigd. Zij waren op ruim 600 meter onder de grond in staking ge gaan tegen de voorgenomen sluiting van de mijn, waarin on geveer 1000 man werken. Om één uur dinsdagnacht wa ren alle stakers weer naar boven gekomen. In besprekingen met een delegatie van hun. vakbon den is hun verzekerd dat de mijn minstens tot eind van dit jaar in bedrijf zal blijven en dat voldoende maatregelen zul len worden genomen voor moge lijkheden van herscholing en andere werkgelegenheid. I TENTEN VAN 45 x 14 METER Doordat de bouwbezetting van de centra voor vakopleiding op liep, heeft men als voorlopige oplossing getracht daarin te voorzien door loodsen te bou wen. Door de voortdurende stij ging van het aantal bouwcur- nsten is de leiding van de af deling vakopleiding van het rijksarbeidsbureau dat ressor teert onder het ministerie van sociale zaken, er deze winter toe overgegaan grote tenten neer te zetten. Deze verplaatsbare ten ten van zeildoek en met opstaan de wanden zijn ruim 14 meter breed en 45 meter lang. In de goed-verlichte en verwarmde ruimten kunnen de toekomstige bouwvakkers thans blijven door werken. Sedert 1945 zijn tot 1 januari 1965 door de vakopleidingscen tra in totaal ruim 64.000 man nen opgeleid, van wie 28.000 bouwvakarbeiders. N.A.V.O.-EISEN De minister ziet ook nadelen in het opheffen van de dienst plicht en het vormen van een beroepsleger. In een land als het onze, waar een geringe bereid heid is om dienst te nemen, zal een beroepsleger noodgedwon gen een kleinere omvang heb- oen dan een dienstplichtigen- leger. Het valt daarom te be twijfelen of met een beroeps leger voldaan zou kunnen wor den aan de numerieke eisen van de N.A.V.O. Een beroepsleger is voorts vrij star in die zin, dat een uitbreiding of inkrimping niet eenvoudig en op korte ter mijn verwezenlijkt kan worden. In een beroepsleger vormt verder de sterse veroudering een probleem. Gezien de fysie ke en psychische eisen die het moderne gevecht stelt, zou voor de ongegradueerden en het per soneel in de lagere rangen een leeftijdsgrens moeten worden gesteld. Daardoor zal het voor velen niet mogelijk zijn in een beroepskrijgsmacht een volledige loopbaan te vinden. Er zou moe ten worden volstaan met kort lopende verbintenissen, terwijl aan extra-voorzieningen voor een gemakkelijke terugkeer naar de burgermaatschappij niet kan worden ontkomen. Dat kost geld. BUITEN HET VOLK Tot slot noemt de minister nog enkele factoren die pleiten tegen het opheffen van de dienst plicht. Naar zijn mening schept de dienstplicht een binding tus sen volk en krijgsmacht. Het zich persoonlijk getroosten van militaire inspanningen waartoe dienstplichtigen worden geroe- Minister Andriessen (economische zaken) verwacht, dat het prijsindexcijfer van het levensonderhoud naar schatting met enige tienden van procenten zal stijgen als gevolg van de vermindering van de broodsubsidies en de verlaging van de steunbedragen in de sector van de zuivelprodukten. De totale prijsstijging zal in 1965 naar verwachting ongeveer 4,5 procent bedragen. De bewindsman heeft dit mee gedeeld in de memorie van ant woord op het voorlopig verslag van de Eerste Kamer over de be groting 1965 van het departement van economische zaken. In deze memorie wordt voorts onder meer gewezen op de grote bete kenis van ©en juiste fasering van prijsverhogingen bij overheidsbe drijven. Te verwachten is, zo blijkt uit de memorie, dat de in stelling van een advies- en over legorgaan voor consumentenaan gelegenheden op korte termijn zal kunnen plaatsvinden. Burgemeester en wethouders van Vlissingen zyn vol vertrou wen, dat het plan tot verplaat sing en restauratie van het oude stadhuis in Zeelands tweede ha venstad kan worden verwezen lijkt. Twee jaar geleden werd het plan gelanceerd en van tal van zijden is reeds instemming be tuigd. Volgens de jongste ramingen is een bedrag van ruim twee mil joen gulden nodig voor de ver werkelijking van het plan tot be houd van het oude stadhuis. Men verwacht financiële mede werking van rijk, provincie, ge meente en streek en vrijwillige bijdragen. Reeds is een eerste toezegging gedaan, een toezeg ging overigens van geheel andere zijde. Door in Vlissingen belang stellende Amerikaanse kringen werd financiële medewerking toegezegd en in die kringen wordt een inzamelingsactie ge houden. CULTUUKELE BESTEMMING Promotor van deze actie is de Amerikaan Howard C. van Ars- dale, die vorig jaar Zeeland be zocht en zich onmiddellijk een voorstander toonde van de plan nen tot behoud van het stadhuis. Naar het oordeel van de ge meente Vlissingen zou het ge bouw na verplaatsing een nutti ge bestemming kunnen krijgen als onderdeel van het stedelijk museum. Ook zou er een culture le bestemming aan kunnen wor den gegeven (tentoonstellingen en leeszaal annex bibliotheek). Het oude stadhuis werd steeds meer in een verlaten hoek ge drongen en omsingeld door de werf en machinefabriek van de maatschappij De Schelde, die vrijwel alle omliggende terreinen heeft verworven. STADHUIS SINDS 1818 Door de verplaatsing zou het stadhuis voor het nageslacht be waard kunnen blijven. Het ge meentebestuur is van oordeel, dat de vereiste financiële midde len dit waard zijn, zowel om d» architectonische hoedanigheden van voor- en achtergevel als om het merkwaardige interieur. Het gebouw werd in 1733 ge sticht als particulier woonhuis door mr. A. P. van Dishoeck. Het was een fraai koopmanshuis en werd ontworpen door de Ant werpse architect Johan Pieter van Baurscheit jr. Uit de geschiedenis van het pand, het enige bouwwerk van Van Baurscheit jr in Nederland dat ongeschonden bleef, blijkt dat stadhouder Willem V er heeft verbleven. Sinds 1818 werd het als stadhuis gebruikt en thans nog worden er alleen de verga deringen van de raad van Vlis sin gen gehouden. Alle betimme ringen en de oorspronkelijke deu ren van de vertrekken zijn vrij wel intact gebleven. Tegen ver plaatsing bestaat uit technisch oogpunt geen enkel bezwaar. Het oude stadhuis dat niet past in de plannen, die De Schel de met de terreinen heeft, moet verdwijnen. Men zou kunnen zeg gen: het zij zo, ware daar niet de fraaie architectuur, de aan het gebouw verbonden geschiedenis en bovendien de omstandigheid, dat het opnieuw nuttige diensten aan de burgerij van Vlissingen kan bewiizen, aldus de bond Heemschut Naar het zich thans laat aan zien, zullen de bedrijfsinvesterin gen in dit jaar een gematigde stijging vertonen. Minister An driessen zegt in de memorie geen aanleiding te zien tot het nemen van verdere remmende maat- Vier deelnemers aan sporttoto 27 zullen de eerste prijs, een be drag van 179.533,75, verdelen en krijgen ieder 44.883,Voor de tweede prijs waren er 167 ge lukkigen, die van de beschik bare 97.027,50 ieder 583, ontvangen. De derde prijs van 48.963,75 zal worden verdeeld tussen 950 deelnemers, die elk ƒ51,20 ont vangen. In totaal waren er 684.213 deelnemers die tezamen voor een prijzenbedrag van 326.425, .orgden. pen, kan van grote waarde zijn voor het volkskarakter, de weer baarheidsgedachte en de maat schappelijke vorming. Een be roepskrijgsmacht loopt het ge vaar een buiten het volk staan de groep te worden. Inmiddels is de bewindsmar van. mening dat de verhouding van bercepspersoneel en he aantal dienstplichtigen in dr landmacht niet ideaal is. He streven is er dan ook op gerich meer gebruik te maken var vrijwillig dienend personeel. Me' het georganiseerde bedrijfsleven wordt daarom overleg gepleegd over de mogelijkheid vrijwillig< dienstneming te stimuleren. In acht jaar tijd is bijna eer kwart van het aantal mensen dat in de landbouw in de E.E.G een bestaan vond, omgezwaaid naar een ander beroep. Het grootst was de afvloeiing, aldus het maandblad „Europese Ge meenschap", in Luxemburg. Daar verminderde het aantal arbeids krachten in de landbouw van 1954 op '62 met 31,3 Het laagst was dit cijfer in Neder- land, n.l. 16,7 (in België 25,5 procent). Toch werkte in de Europese gemeenschap in 1962 nog 18,9 van alle arbeids krachten in de landbouw (in '54 26,5 Het wintert hard in verschei dene landen van Europa. West- Duitsland ligt grotendeels on der twee meter sneeuw, waar door het verkeer een chaos is geworden. In Beieren vriest het 15 graden. De toestand in Oost-Duitsland is nog slechter. Dresden kent alleen nog wan delaars; het verkeer is geheel lam gelegd. Sneeuwploegen hebben in Tsje- cho-Slowakije de wegen in de Boheemse bergen vrijgemaakt met een straalmotor van een vliegtuig op een vrachtwagen. Voor het eerst deze winter moesten ijsbrekers worden ge bruikt om het ijs in de Deense wateren, dat ongeveer 43 cm dik is, te breken. De veer diensten tussen Kopenhagen en Malmö en de eilanden zijn gestaakt. Uit Reykjavik (IJsland) wordt gemeld dat voor het eerst sinds 1918 de vaarwegen rond het eiland door pakijs zijn af gesloten. pnnrrpifnmr p°4 50 sram 25 ct 9°edkoper rULULnlxUrriL pot 200 gram 100 ct goedkoper KEUZE UIT 5 SOORTEN blik van voor SCHOONMAAK AANBIEDING! 100 gram 250 gram -10% ROL ct GRATIS zegelkorting ct GRATIS zegelkorting let GRATIS t zegelkorting snoepje zakje ct GRATIS zegelkorting kant-en-klaar - 1/1 blik ct GRATIS zegelkorting Geconcentreerd ct GRATIS zegelkorting -geWig van 4 t/m 10 maart prljswljztgingeo voorbehouden KOPEN BiJ DE SPAR IS GRATIS SPAREN BIJ DE KOOP Van 1 augustus a.s. af zal op de Britse commerciële televisie geen reklame voor sigaretten meer mogen worden gemaakt. Deze datum is thans vastge steld, nadat begin februari de minister voor gezondheid het verbod reeds had aangekondigd. De kwestie van de vertegen woordiging van China in de Ver. Naties is maandag aan de orde geweest tijdens de openingsver gadering van de 37ste zitting van de economische en sociale raad. Toen twee vertegenwoordigers van nationalistisch China (For mosa) werden gehandhaafd als leden van twee onder-afdelingen van de raad, gaf de Franse af gevaardigde Jean Claude Renaud te kennen, dat naar de mening van zijn regering alleen de rege ring van Peking gerechtigd is China in de Ver. Naties en hun organen te vertegenwoordigen. Vóór hem hadden de afgevaar digden van Roemenië, Irak, de Sowjet-Unie, Algerië, Pakistan en Tsjecho-Slowakije eenzelfde opvatting vertolkt. De vertegen woordiger van de Ver. Staten daarentegen had de mening ver kondigd, dat de Chinese repu bliek (Formosa) China in de Ver. Naties diende te vertegen woordigen en dat de economi sche en sociale raad overigens niet bevoegd was deze kwestie te bespreken. VRIJDAG 5 MAAKT HILVERSUM: I 402 m. 746 kc/s: 7.00 Nieuiws; 7.20 Gram.; 8.00 Nws; 8.13 Gram.; 8.50 Gymn. voor de vrouw; 9.00 Informatief progr.; 9.35 Waterstanden; 9.40 Morgenwijding; 10.00 Schoo'ra- dio; 10.20 Gram.; 10.45 Voor de kleuters; 11.00 Nws; 11.02 Con gres P. v. d. A.12.00 Orkestmuz. iz.l t Voor de landbouw12.27 Mededel. t.b.v. land. en tuinbouw 12.30 Tentoonstel' mgsagenda; 12.35 Orgelspel; 12.55 Actualitei ten; 13.60 Nws; 13.10 Mededelin gen; 13.25 Beursberichten; 13.36 (Stereo) Tenor en piano; lo.öt Gevax. progr.; 15.30 Orkestmuz.; 16.00 Nws; 16.15 Gram.; 16.30 Voor nieuwsgierige kinderen; 16.34 Voor de jeugd; 17.00 Mu- ziekka'ender; 17.30 Voor de rijpe re jeugd; 18.00 Nws; 18.1o In strumentaal trio; 18.30 Sportsp.e- gei; 18.40 Jazz-rondo; 19.uOK.osk; 19.10 Gram.; 19.30 Klankbeeld; 19.55 Praatje; 20.00 Nws; 20.0.. Hoorspel; 20.25 Moderne muz.; 20.50 Boekbespreking; 21.00 Dans- muz.; 21.45 Documentaire; 22.15 (Stereo) Liedjes; 22.30 Nws; 2z.30 Congres P. v. d. A.; 23.10 Gram.; 23.45 Esperanto; 23.5524.00 Nws. door ERNST MEISTER 105.) De vo'igende dag reeds liet de administrateur Joahem bij zich tomen. „Doe je beste kleren aan, joü.iem, over een kwartier woid je genaaid. Met de auto van me neer Sienenöhrl. Gedraag je net- ,es en beleefd." „wat Wil hij van mij?" „Dat zal hij je zelf wel vertel- ,en, jongen." Meneer Haal lachte gei'ieimzinnig, maar maakte de .naap met wijzer. De wagen kwam, Joehem stap- „e in en ging naast de chauffeur -Len. „Is deze auto van meneer Sie- jenönrlï", vroeg hij. „Loopt goed, maar geen beste k immer, hè? Schakeien kon hij ook beter. Zeg, Jt heb die meneer „voorzitter' noren noemen. Waar is-ie voor zitter van?" „van de Commissie van het zo genaamde Kinderdorp." „Geen gek baantje zeker, dat je er een auto en een chauifeur van kunt houden. Doet hij dat al lang?" „Het is geen baantje, jongen", lachte de chauffeur. „Wat wil hij dan van mij?" „Dat je in een auto rijdt, dat zie je toch!" „ja," zuchtte Jochem, „fijn! Het moet reuze wezen hè, om zo ver te kunnen gaan. Bent u we eens in Italië geweest?" „\j ja, vaak genoeg." „Met de vooitzuter? Wat doet hij daar?" Ken beetje frisse lucht hap pen." „De lucht in Italië is 'szicmers niet erg fris." „Daarom gaan we er ook in 't voorjaar 01 in de herlst heen." „Zeg, wat doet zo'n voorzitter de hete dag?" Franz had schik in de jongen en trachtte hem zovee' mogelijk tevreden te stellen. „Werken, ver gaderen, s-ukken tekenen." „Dan is hij dus een bons" stel de Jochem nuchter vast. „Wat bedoel je?" „Nou, dat zeggen ze toch al tijd?" „In het kinderdorp?" „Daar n.et al'een, je leest het. Bonzen zijn grote heren, die aan de touwtjes irekken." Hm," kuchte Franz. Hij voelde er niet veel voor met deze knaap een politiek gesprek te beginnen. „Kunt u wat muziek voor me aanzetten?" vroeg Jochem. „Muziek, wat bedoel je?" „De radio. Iedere behoorlijke auto heeft toch radio?" Franz zette lachend de radio aan; een zeepachtige stem kweel de een zoet melodietje. Jochem trok de neus op. „Draai 'm z'n nek maar om." Hij draaide zelf aan de kiesknop en zette toen het toestel af. Waar deloos was het oordeel. „Zeg, wat kost zon auto a's deze, aieuw?" Franz noemde het bedrag, de jongen dacht even na. „Niet gek. Zeg, op welke school kun je Ieren voorziter te wor den?" „Er zijn geen scholen voor voorzitters." „waar neeft hij dan het vak geleerd en ook hoe je zoveel ge'd moet verdienen om deze aum te kunnen kopen?" Franz zucuute. „Jij bent niet nieuwsgierig, maar je wJt graag alles weten, nietwaar? Vraag het meneer zelf maar, daar heb je zo diade ijk gelegenheid voor, want we zijn er ai." Franz draaide de wagen de in rijpoort van de villa in en bracht J oc.iem door een zijdeur naar binnen. „Zijn hier óók kinderen?" vroeg Jochem, door alle weekie, we'ke hij zag, minder zelfverre kerd. „Nee, waarom?" „Omdat alles er zo goed o-"1"*' houden uitziet, haast nog beter dan bij ons." Franz droeg de zorg voor Jo chem aan Tini, de huishoudster over. Ze keek de jongen onder zoekend aan. „Jij komt uit het Kinderdorp, hè." begon ze. „Meneer zegt, dat jij een jonge he'd bent." „Om dat gevalletje met Fritz? Maar dat had toch niets te be tekenen?" Tini liet hem zijn handen uit steken. Ze waren keurig gewas sen en pijn'ijk schoon, maar on der de naigel van zijn wijsvinger vertoonde zich nog wat zwartigs, ijlings verwijderde hij dat me: de scherpe kant van een oud tramkaartje, dat hij vliegensvlug deed verdwijnen toen meneei Siebenöhrl en Clara de kamei binnenkwamen, waar Tini hen. had ontvangen. ,;Kom eens een beetje dichter- oij, Jochem", nodigde Siebenöhrl .iem uit. J o-hem voelde rich niet erg op zijn gemak in deze voor hem zo jreemde omgeving. Hij groette njn gastheer en de dame wat jchucnter. Hij wist niet goed of nij nu eerst de dame of eerst de .oorzitter moest begroeten, dat .ïad meneer Haid niet verteld. Hij -teed een paar passen naar voren, maakte een kleine buiging en wacntte. „Laat je handen eens zien, Jo chem? Al weer he'eraaal in or de?" „Kijkt u maar, dokter." „Ga maar zmen, Jocnem", no digde Siebenöhrl hem uit en Jo chem verdween bijna helemaal in -un grote clubfauteuil. Zachter dan een bed, constateerde de jon gen. Ik zal toch zien dat ik gauw voorzitter word. (Wordt vervolgd.) HILVERSUM II 298 m. 1007kc/s: 7.00 Dagopening; 7.10 Gram.; 7.30 Nws; 7.40 Kadiokrant; 7.55 Gram.; 8.15 Gewijde muz.; 8.30 Nws; 8.40 Meisjeskoor; 9.00 Voor de rieken; 9.35 Klass. muz.; 10.30 Morgendienst; 11.00 Gram.; 11.15 Voor de oudere luisteraars; 12.00 Orgelmuz.; 12.27 Mededelingen voor land- en tuinbouw; lz.30 Nws; 12.40 Reportages; 13.30 Amsterdamse po'itiekapel; 14.05 schoolradio; 14.25 AmusemeniS- muz.; 14.45 Voordracht; 15.05 Moderne muz.; 15.30 Voor de Vrouw; 16.00 Muz. herirmerm- gen; 16.30 Duizendschoon; 16.45 Muz, uit de twintiger en dertiger jaren; 17.00 Verzoekprog.; lö.OO rlalte; 18.30 Muziekvereniging; 18.50 Overheidsvoorlichting; la.00 Nws; la.rO Van horen zeggen en zingen; 19.35 (S-ereo) formoriS- tisciiie muz.; 19.50 Orkestmuz.; 20.05 Prisma; 20.50 Geestelijke liederen; 21.20 Toonkamer; 2U.20 Boekbespreking; 2.30 Nws; 22.40 Wijd ais de wereld; 23.00 Klass. muz.; 23.30 Gram.; 23.5a24.00 Nws. BRUSSEL (Vlaams) 324 m: 12.00 Nws; 12.03 Gram.; 12.15 Gevar. muz.; 12.50 Beursberich ten; 13.00 Nws; 13.20 Amusem. muz.; 14.00 Nws; 14.03 School radio; 15.45 Gram.; 16.00 Nws; 16.03 Beursberichten; -6.09 Ka- mermuz.; 17.00 Nws; 17.15 En gelse-, Franse- en Duitse les; 18.OO Nws; 18.03 Voor de so'da- ten; 18.30 Tips voor de automo- oilisten; 18.45 Sportkroniek; 18.55 Gram.; 19.00 Nws; 19.40 Piano recital 19.45 Echos; 20.00 Gram.; 21.15 Klass. muz.; 21.30 Chan sons; 22.00 Nws; 22.15 Koorzang; 32.45 De zeven kunsten; 23.01) Nws; 23.05 Gemengd avondpro gramma; 23.45—24.00 Niv's. Televisie-programma's NEDERLAND I: 11.05—12.00 Schoo'televisie; Wereldkampioen schappen kunstrijden; 19.30 Ba rend de Beer; 19.35 Fiinitstones; 20.00 Journaal; 20.20 Brandpunt; 20.50 Duel; 21.30 Kapel van de K. L.; 22.00 Documentaire; 22.35 Journaal. 22.40—22.55 Socütera. NEDERLAND II; 20.00 Nws; 20.01 Wetenschappelijk maga zine; 21.20 Reportage over het mi'itaire oefenterrein „De Hars kamp; 21.5022.10 Parlementai re spiegel. BELGIE (Vlaams)18.45 Fran ce les; 19.00 Zandmannetje; 19.05 De wereld is kiem; 19.0O iiener- ■k'anken; 19.55 De weerman; 20.00 NWs; 20.25 De Caïd; 21.45 Reportage wereldkampioenschap, pen kunstrijden op het ijs; 22.15 Nws; 22.2523.05 De universiteit van morgen. BRUSSEL (Frans); 18.30 Nws; 18.33 Film voor de jeugd; 19.00 Kath. uitzending; 19.30 Inter views; 19.45 Piimfeuil'etan; 20.00 Journaal; 20.30 Toneelspel; 22.50 Journaal,.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 3