PROVINCIAAL NIEUWS KERKDIENSTEN Regering en struikelf over het radio- televisievraagsfuk Het bezoek van Prinses Beatrix aan Bonaire Zoadigdieastea Gasverwarming Fa VERLUIDE Vlissingen wil Kamerleden in de lucht bewerken Verklaring van Marijnen zonder precedent RADIO TAZELAAR via Trans World Radio CHINA EN DE S0WJET-UNIE Hstkabmet- Marijnen Pagina 2 Terneuzen Bruinisse Sluiskil Zaamslag Moord geen federale misdaad Kinderpaviljoen geopend Liberale ministers nemen deel aan partijraad V.V.D. 4 -rv.^w- - DR VRifF, ZEFIIW Zaterdag 27 februari 1965 DE DUINAFSLAG BIJ CADZAND Verwacht mag worden, dat binnenkort een beslissing zal kunnen vallen over een even tuele uitvoering van een beveili ging van de zeewering nabij Cadzand. SPOKEN ZIEN Toen zij Hem zagen, gaande over de zee, meenden zij dat het een spook was en zij schreeuwden luid. Want allen zagen zij Hem en werden ver bijsterd. Maar terstond sprak Hij tot hen en zeide tot hen: „Houdt moed! Ik ben het, vreest niet." Marcus 6 4950. Wat kunnen wij toch op God «n Zijn werk een volkomen ver keerde kijk hebben! We kunnen Hem zelfs voor een spook ver slijten, zodat we bij Zijn nadering verbijsterd worden en het uit schreeuwen van angst. Maar... is het soms ook niet om bang te worden? Ook ons schip vaart over bewogen wate ren voort. De zee van de grote wereld, met haar internationale spanningen en ieder ogenblik dreigende explosies, staat hol en hoog. Het is noodweer. Van alle kant karnt de dreiging op ons af. En wat moeten we soms niet in ons eigen persoonlijk leven met ons gezin en met ons werk aan zorg en angst verwerken! Ja, we houden ons goed. Maar vlak on der de oppervlakte van onze zelf beheersing en schijnbare zelfver zekerdheid ligt angst, dodelijke angst. We halen ons de meest verschrikkelijke dingen in ons hoofd. We zienspoken. „Maar terstond sprak Hij tot hen." God komt niet op ons af om ons bang, maar om ons rustig te maken. Terwijl wij onze handen en hersenen en harten aftobben om erdoor te komen en uit te komen, wikkelt uit de nacht van onze angst de lichten de gestalte van onze Heiland Jezus Christus zich los. Dwars door al die onbegrijpelijke en 'dreigende dingen heen klinkt Zijn sterke stem: „Ik ben het vreest niet." Gij vergist u. Wat er op u afkomt in de loop der gebeurtenissen en in de gang van uw leven dat is geen spook sel, dat u verslinden wil. Ik ben het. Ik ben Meester van iedere situatie. Gij ziet zoveel spoken, omdat ge Mij niet ziet. Alzo hebben we maar één ding te doen; Jezus zien. Dan verdwij nen de spoken. Dan valt de angst van ons af. Dan varen we verder 'en doen onze plicht. „Saevis tranquillus in undis." (Uit „De Stem achter U.") Dit blijkt uit het antwoord van minister Van Aartsen (Verkeer en Waterstaat) op schriftelijke vragen van het Tweede Kamer lid Westerhout. De studie of al dan niet de noodzaak bestaat om over te gaan tot de uitvoering van (kost bare) werken op het strand is afgesloten, zo deelt de minister in het antwoord mee. Hierin wordt opgemerkt, dat gedurende de laatste tientallen jaren de duinvoet nabij Cadzand zich 15 tot 20 meter landinwaarts ver plaatste. „De momentele terug gang van de duinvoet is van ondergeschikte betekenis uit een oogpunt van de veiligheid tegen overstroming van het achterlig gende land", aldus de minister in 'het antwoord. Grieks schip beschadigt telefoonkabel Gistermorgen omstreeks ne gen uur heeft een Grieks schip, de „Rea", toen het door een mistbank genoodzaakt werd om acht km ten noordoosten van Terneuzen voor anker te gaan, met zijn anker een telefoonkabel geraakt. Volgens deskundigen bestaat het gevaar dat door de wind, die zal toenemen, de kabel ernstig beschadigd wordt. Het is nog niet bekend of het telefoonverkeer met Zeeuws- Vlaanderen hierdoor in meer of mindere mate gestagneerd zal worden. De verzekeringsmaatschappij van het Griekse schip heeft het Nederlandse bergingsbedrijf Pol derman uit Hansweert gewei- TERNEUZEN: Van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagochtend 8 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen praktijk der artsen waargenomen door dokter R. J. P. Bauwens, Fred, van Eedenstr. 11, tel. 3768. Zondagdienst Kruisverenigingen Groene- en Wit Gele Kruis: zus.er J. KolijnBurger, v. Steenbergen laan 68, telefoon 3360. AXEL: Van zaterdagmiddag 12 uur tol maandagochtend 8 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter A. Kats, Oranjestr. 19, telefoon 555. DIERENARTS: Van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagnacht 12 uur wordt dc praktijk der dierenartsen in Axel, Sas van Gent en Zaamslag waar genomen doo-r dierenarts J. F. de Haas, Axelsetr. 108 te Zaamslag, telefoon 01153—366. OOST ZEEUWS-VLAANDEREN ZONDAG 21 FEBRUARI 1965 NED. HERV. KERK ZONDAG 28 FEBRUARI Axel: 10 uur en 14.30 uur Ds. P. J. Pennings. Hoek: 10 uur en 14.30 uur Ds. W. J. van Meeuwen. Hontenisse9.30 uur Ds. E. Grams- bergen. Hulst: 10 uur Ds. J. A. H. Brok. (Viering H. Avondmaalt. Philippine: 11 uur Ds. E. E. Stern. Sas v. Gent: 9.30 u. Ds. E. E. Stern. Sluiskil: 9.30 uur en 11 uur Ds. H. J. Ruis. Terneuzen: (Noordstraat): 10 uur f' Ds. L. M. Verseput, van Kiel- drecht; 19 uur Ds. J. Scholten. (Kerkhoflaan): 9.30 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt (jeugddienst). („Schelde-oofd")18 uur Ds. J. A. Poelman. Zaamslag: 10 uur Ds. Ph. M. Becht (Bed. H. Doop); 14.30 uur Ds. E. Gramsbergen, van Hontenisse. GEREF. KERK Axel: 10 uur en 15 uur Ds. J. Th. Heemskerk. Hoek: 10 uur en 14.30 uur Ds. A. J. Verbeek. Terneuzen: 10 uur en 15 uur Ds. W. H. Gispen. Sas van Gent: 19 uur Ds. W. H. Gispen. Zaamslag: 10 uur en 15 uur Ds. M den Boer. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 uur en 3 uur Ds. Van Doorn. .Hoek: 10 uur en 14.30 uur Ds. H. M. Ohmann. .Terneuzen: 10 uur en 15 uur Ds. K. D. van Dijk. Zoute Spui: 10.30 en 14.30 uur Ds. C. v. d. Jagt. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 uur en 14.30 uui leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Vlooswflkstraat) Terneuzen: 9.30 uur en 14 uur er, 18 uur leesdienst. Hoek: 9.30 uur, 14 uur en 18 uui leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Syn.) (Frans Halslaan.) Terneuzen: 10 uur en 15 uur lees dienst. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30 uur, 14 uur en 18 uur Ds. De Reuver. VOLLE EVANG. GEM. (Filadelfia-kapel) Terneuzen: Samenkomsten: zon dags 10 uur v.m. en donderdags 8 uur n.m. Bidstond zondags om 8.30 uur n.m. LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 u. Heiligingssamen komst; 19.30 uur Evangeliesatie- samenkomst o.i.v. It. B. E. Meuf- fels en It. E. M. de Graaf. PROTESTANTENBOND (Schoolweg 21) Terneuzen: 10.30 uur Ds. Lecomp- te, van Gent. ROOMS KATHOLIEKE KERK Axel: 7.30 uur, 9 uur, 10.30 uur en 17.30 uur H. H. Missen. Jiinge: 7 uur, 8.30 uur en 10 uur H. H. Missen. Hulst: 6.30 uur, 7.45 uur, 9 uur en 10 uur H. H. Missen. Philippine: 7.30 uur en 10 uur H. H. Missen. Sluiskil: 6.45 uur, 8.30 uur, 10.3C, uur en 17 uur H. H. Missen. Terneuzen: 7 uur, 9.30 uur H. H. Missen: 17.00 uur Avondmis. Triniteitskerk: 8 uur en 11 uur H. H. Missen. WEST ZEEUWS-VLAANDEREN ZONDAG 28 FEBRUARI NED. HERV. KERK Aardenburg: 11 uur eerw. heer G. M. C. de Vries, van Retranehe- ment. Biervliet: 10 uur Ds. W. S. Even huis. Breskens: 10 uur Ds.L. Spaans (Bed. H. Doop). Cadzand: 11 uur Ds. W. C. Luu- ring. Groede: 11 uur Ds. H. W. Doorn- ink. Hoofdplaat: 10 uur eerw. heer H. J. Begeer. Nieuwvliet: 10 uur Ds. J. Brezet. Oostburg: 9.30 uur Ds. W. C. Luu- ring, van Cadzand (Bed. Heilige Doop). Retranchement9.30 uur eerw. ,ieer G. M. C. de Vries. Sch 10 uur Ds. P. A. L. Brinkman. St. Anna air Muiden: 11 uur wika R. Wasterval. Sint Kruis: 9 uur Ds. P. A. L. Brinkman, van Schoondijke. Sluis: 9.30 uur wika R. \v aster- val. Waixrlandkerkjé: 10 uur Ds. W. B. Bergsma. IJzendijke: 9.30 uur Ds. H. W. Doornink, van Groede. Zuidzande: 9.45 uur jeugdkapel, mej. da, H. B. de Neeling; 10.45 uur mej. da. H. B. de Neeling. gerd assistentie te verlenen. Er is een Belgisch bergingsvaartuig uit Antwerpen naar het vastge lopen schip onderweg, dat waar schijnlijk hedenmorgen vroeg ter plaatse zal arriveren. Terneuzense amateurs voor de radio Het accordeonduo „Accordis", bestaande uit Nel Maas en Mar leen Kouwijzer, hééft opnamen gemaakt voor de radio-uitzen ding van de rubriek „Voor en door amateurs". Deze opnamen worden uitge zonden op dinsdag 16 maart a.s. tussen 20.45 en 21.05 uur in het programma van de A.V.R.O. Muizenbestrijding Van de zijde van de rijkswater staat deelt men ons mede, dat langs de rijkszeeweringen een aanvang is gemaakt met het strooien van gifkorrels ter be strijding van de muizenplaag. Directeur havenbedrijf Als opvolger van de heer A. Vosveld is de heer A. Harms te Rotterdam benoemd tot direc teur van de N.V. Zeeuws Ha venbedrijf te Terneuzen, zoals bekend een dochteronderneming van Thomsens havenbedrijven te Rotterdam. De heer Harms is reeds vele jaren als afdelings chef bij Thomsens havenbedrijf werkzaam. De heer Vosveld heeft op me disch advies zijn werkzaamheden moeten beëindigen. Jaarvergadering N. C. V. B. Deze week hield de afdeling Terneuzen van de Nederlandse chr. vrouwenbond haar 41ste jaarvergadering in het gebouw „De Schakel". In haar begroetingswoord ver welkomde de presidente mevr. TerlouwVink de leden der af deling, alsmede de gasten en de afgevaardigden van verschillen de zusterafdelingen. De secretaresse mevr. De Jongede Vos was na een zit tingsperiode van acht jaar aan de beurt van aftreden. In haar plaats werd als secretaresse ge ïnstalleerd mevr. Van Gorpvan de Velde. Tijdens de pauze werd een collecte gehouden voor het Mag- dalenafonds. Ondertussen maakte een acht- tal dames der afdelingen zich ge reed voor het opvoeren van het toneelstuk „Lichtend Voorbeeld" Dit toneelstuk mag bijzonder geslaagd heten. Alle medespelen- „en gaven zich volkomen in hun rollen. In liet slotwoord dat uitge sproken werd door de vice-presi- -icnte mevr. Van Overbeekede Zeeuw bracht deze dank aan de presidente voor hef vele werk dat ze ook in het afgelopen jaar weer voor de afdeling had ver richt. Ook de verschillende dames die hadden bijgedragen aan het succes van deze avond werd hartelijk dank gebracht, voor hun boeiende vertolking. Na het zingen van gezang 281 behoorde deze 41ste jaarvergade ring weer tot het verleden. !(Adv.) Terneuzen - Havenstraat 8 Telefoon 01150-2176 Geslaagd Te Breda slaagde voor het examen costumière mej. Ineke van Wijck te Terneuzen. Voor coupeuse slaagde Nellie OosterlingJansen te Sluiskil en voor handwerk-tekenen mej. Lien van Sorgen te IJzendijke. Mosselseizoen loopt af Het mosselseizoen 1964/65 zal 's zaterdags vóór Pasen, dat is dus zaterdag 17 april worden gesloten. Het ziet er niet naar uit, dat ook in 1964/65 de mosselaan- voer de één miljoen tonnen zal bereiken, al zal men daar dan niet ver vandaan blijven. In deze aanvoer zal dan echter begre pen zijn een hoeveelheid van plm. 60.000 tonnen buitenlandse mosselen (Denemarken). In het begin van de maand februari was de aanvoer 65.000 tonnen minder dan vorig jaar. Frankrijk blijft nog steeds onze voornaamste afnemer, de export naar dit land zal ongeveer 350.000 tonnen zijn, België zal in totaal plm. 225.000 tonnen afnemen terwijl de inleggerijen 100.000 tonnen voor hun rekening nemen. Algemene vergadering christelijk onderwijs De vereniging voor christelijk onderwijs te Sluiskil hield dezer dagen in een der lokalen van de chr. school haar algemene ver gadering. Het vergadergedeelte stond onder leiding van de heer F. J. de Ruyter. De jaarversla gen van de secretaris en de pen ningmeester werden aan de aan wezigen voorgelegd en toege licht. Uit deze verslagen kwam o.a. de tevredenheid van het bestuur tot uiting over de bouw van de nieuwe hoofdenwoning, die in alle opzichten blijkt te voldoen. Het ontspanningsgedeelte van de avond werd verzorgd door de heer C. Krijger, die een aantal dia's vertoonde van de reis, die hij enige jaren geleden maakte naar de Oostkust van de Ver enigde Staten. Leven en werken van de Amerikaan vormde het thema van zijn causerie. Aan het eind van de vergadering dankte de voorzitter de heer Krijger voor zijn boeiende uiteenzetting. Gezellige avond brandweer De vrijwillige brandweer te Sluiskil hield donderdag haar jaarlijkse ontspanningsavond. In de vooravond werd de leden een diner aangeboden in restaurant „De Kraag". Hierna volgde een gezellig samenzijn in de zaal bo ven de brandweerkazerne te Sluiskil. De heer J. Vermeulen liet een aantal kleurendia's zien van de vlasbrand van 13 oktober 1964, waarbij het bedrijf van de heer Swagenmakers grotendeels uitbrandde. De Sluiskilse brand weer had bij -de blussingswerk- zaamheden een aktief aandeel. Verder werden enkele kleuren films vertoond die door de heer C. Krijger welwillend voor dit doel waren afgestaan. De avond werd besloten met een aantal ge zellige spelletjes onder leiding van de heer W. C. de Feijter. Vergadering christelijk volksonderwijs Donderdagavond werd een al gemene vergadering gehouden van de vereniging voor christe lijk volksonderwijs. De voorzitter van het schoolbestuur de heer Jac. van Hoeve, opende met het lezen van Markus 8 vers 110. Hij heette daarna in het bijzon der burgemeester Van Wijk wel kom, die voor de eerste maal de vergadering bijwoonde. Het is een goed jaar geweest, aldus de voorzitter. Er wachten nog enkele voorzieningen, zoals een fietsenstalling, 'waarbij ge dacht is aan de grond achter de school. De exploitatie van de schoolbus vertoont een tekort. De voorzitter stelt een verhoging der contributie in het vooruitzicht. Het jaarverslag van de secre taris, de heer J. W. Kusee, wordt goedgekeurd. De schoolrekening sloot blijkens het rapport van de penningmeester, de heer A. Dek kerVarel, met een saldo van 753,16. De rekening der school vereniging vertoont een saldo van 2213,23. De bestuursleden A. Dekker, C. de Jonge en S. van Hoeve werden herkozen. Ds. Ph. M. Becht werd her kozen als bestuurslid der chr. kleuterschool. Het hoofd van de school, de heer P- de Leeuw, bracht verslag uit over het wel en wee van de school. Hij besprak daarbij ook het veilig verkeer, het radio- onderwijs en de lichamelijke op voeding. Hij sprak de hoop uit dat het gemeentebestuur stappen zou willen ondernemen voor de bouw van een gymnastieklokaal. De vergadering werd door de heer P. de Leeuw met dankgebed gesloten. De raadsleden van Vlissingen willen op eigen kosten leden van de Tweede Kamer in een chartervliegtuig een rond vlucht boven Walcheren laten maken om hen te laten zien dat Souburg in het herinde lingsplan Walcheren bij Vlis singen gevoegd moet worden. „Zonder Souburg wordt het gemeentelijke grondgebied van Vlissingen langs de Wester- schelde een rare worst". Dat zal vooral vanuit de lucht dui delijk te zien zijn, zegt de raad van Vlissingen. De uitnodigingen zijn reeds aan een aantal leden verzonden en er zijn ook al positieve reacties binnengekomen. Niet alle 150 leden van de Tweede Kamer kunnen deze vlucht meema ken, alleen zij die voor dit pro bleem speciale belangstelling hebben zijn uitgenodigd. De instructietocht is voorlopig ge pland tussen 20 maart en 1 april. Het is de bedoeling dat de vlucht plaatsvindt voor de behandeling van het wetsont werp herindeling Walcheren in de Tweede Kamer. OPVOLGSTER VAN MALCOLM X De halfzuster van wijlen Mal colm X, mevrouw Ella Collins, heeft donderdag tijdens een pers conferentie in Boston verklaard, de lopende zaken van haar half broer zoveel mogelijk te zullen afhandelen. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat mevrouw Collins de nieuwe leidster van de organisatie van Afrikaans- Amerikaanse eenheid zal worden. Harold Cox, federaal districts- rechter, heeft de aanklacht van het departement van justitie in Washington verworpen tegen 17 mannen, die worden beschuldigd van medeplichtigheid aan de moord op drie strijders voor ras- sengelijkheid twee blanken en een neger gepleegd in augus tus 1964. Zich baserend op een wet van 1870 concludeert de rechter, dat het gebeurde slechts een inbreuk op de wetten van Mississippi be tekent en geen federale misdaad is. (Vervolg van le pag.) ,,'t Zat er de laatste tijd al in, omdat men van bepaalde zijde een geprivilegieerde positie wil de toekennen aan omroeporga nisaties. Een geprivilegieerde po sities boven de organisaties, die zich al 40 jaar met het omroep- werk hebben bezig gehouden. De organisaties hier bedoeld wen sten een uitzonderlijke positie niet binnen maar buiten NRU en NTS. Minister Bot heeft op dit punt voet bij stuk gehouden en mijns inziens terecht, omdat anders een chaos ontstaat". Volgens de staatsrechtsgeleer de prof. mr. P. J. Oud is min.- president Marijnens verklaring (Adv.) Noordstr. 21, TERNEUZEN, Tel. 01150-2361 Donderdagavond heeft prinses Beatrix via het radiostation „Trans World Radio" op Bonai re alle rijksgenoten in de west een korte groet gebracht. „Het is moeilijk in weinig woorden uit te drukken met hoeveel vreugde het mij ver vult na zeven jaar hier terug te zijn en u allen weer te kun nen ontmoeten," zo zei de prinses. „De herinnering aan mijn vorige reis naar de An tillen en Suriname staan mij nog lovendig voor ogen. En nu voel ik mij wederom om ringd door diezelfde vriend schap en warmte. Oprecht dank ik u voor alle hartelijk heid die ik ondervind. Behal ve gevoelens van dank gaan ook mfjn beste wensen naar u uit. Moge u persoonlijk ge luk en vreugde vinden en mogen uw verwachtingen in vervulling gaan. Hoge uw aandeel bijdragen tot de evenwichtige ontwikke ling, vooruitgang en bloei van uw beider land", aldus de prinses. Trans World Radio is een Amerikaans radiostation, dat via krachtige zenders het evangelie verkondigt in 22 talen. Radio Nederland Wereldom roep zendt via dit station o.m. een programma uit voor Neder landers in dit deel van de we reld. De groet van prinses Bea trix was voor de Antillianen en Surinamers bestemd. Ook dit keer ontbrak het niet aan publieke belangstelling. Een knaapje zorgde voor een vrolijk intermezzo, toen twee zusters probeerden hem te laten lachen. „Dit is zo vreselijk moei lijk", zei de prinses, het opne mend voor de kleuter. Maar als of hij de hoge bezoekster dank baar was, kon er opeens een glimlach af. „Hij doet het nog ook," zei de prinses. Onder hila riteit slaakte het kind ten af scheid nog een kreet. Aan het eind van het bezoek bood het bestuur de prinses een ingelijste foto van het tehuis aan. Het jongste nummer van „Communist", het theorie-orgaan van het centrale comité van de Sowjetrussisclie communistische partfj, heeft vrijdag een plan ter verbetering van de betrekkingen tussen China en de Sowjet-Unie gepubliceerd. Waarnemers me. nen dat het een samenvatting is van voorstellen die door de Rus sische delegatie op de voorberei dende conferentie van 1 maart zullen worden voorgelegd. De Sowjetrussische communis tische partij stelt volgens „Com munist" voor een eind te maken aan het openlijke twistgesprek, directe contacten en uitbreiding van het overleg tussen de par tijen te ontwikkelen, de betrek kingen tussen beide landen via de diplomatieke kanalen te doen herleven uitwisseling van gege vens over vraagstukken van buitenlandse politiek en een ge coördineerd optreden van beide landen op dit gebied. Ook wordt voorgesteld de handel tussen de Sowjet-Unie en Ohina uit te breiden en de eco nomische, technische en weten schappelijke samenwerking ver der te ontwikkelen. van vrijdagavond zonder prece dent in de geschiedenis van Ne derland. Toen hem werd gevraagd cf het eerder was voorgekomen da) een minister-president een ver klaring heeft afgelegd waarin wordt meegedeeld datr het kabi net het niet eens kon worden en dat -de koningin dé minister-pre sident zal ontvangen, zei profes sor Oud dat een dergelijke gang van zaken voor hem geheel nieuw is. De liberale ministers in het kabinet, te weten mr. Toxopeus (binnenlandse zaken), dr. Witte- veen (financiën) en mevr. drs SchouwenaarFranssen (maat schappelijk werk), zullen zater dag deelnemen aan de partijraad van de V. V. D. in Den Haag. Dit is na afloop van de bijeenkomst van het kabinet van vrijdagavond vernomen. De deelneming van deze drie ministers aan de partijraad is een gevolg van het feit, dat het ge brek aan overeenstemming in het kabinet over omroep- en tele visiekwesties aan de dag is ge treden. De toenmalige minister van landbouw mr. V. G. M. Marijnen, kreeg op 16 juli 1963 van Konin gin Juliana de opdracht „een ka binet te vormen", nadat prof. dr. E. J. de Quay (K.V.P.) op 15 juli zijn opdracht om een kabinet te vormen, „dat zich verzekerd kon achten van een vruchtbare sa menwerking met de volksver tegenwoordiging", had terugge geven. De demissionaire min.-presl- dent prof. De Quay legde 'n ver klaring af waarin hij zei, dat hij aanvankeliik vöornemens was geweest het premierschap in het nieuwe kabinet aan de toen malige minister van financiën prof. dr. J. Ziilstra aan te bieden en zelf het vice-premierschap te gaan bekleden. De K.V.P.-fi-aetie ging hiermee echter niet akkoord. De A.R.P.- fractie zou akkoord gaan, •J'en de K.V.P. geen premier zou kunnen leveren en zou blij ken dat prof. Ziilstra zich gedu rende de gehele parlementaire periode verzekerd kon achten van de steun van alle bij de for matie betrokken groeperingen. Prof. De Quay vond daarop öe minister van Landbouw mr. Ma rijnen bereid het minister-presi dentschap van de nieuwe rege ring op zich te nemen. Deze werd. hiermee met zijn 46 jaren de jongste minister-president die Nederland ooit heeft gehad.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2