PROVINCIAAL NIEUWS Nederlandse bevolking zal in 15 jaar met 3 miljoen toenemen DE PR0V. STOOMBOOTDIERSTEN OVER JANUAR11965 Keir bleven duizenden auto's staan RADIO TAZELAAR Brits initiatief voor ontwapening ROEPING en STRIJD Televisie VOLLEDIGE GARANTIE Pagina 2 DE VRTJE ZEEUW Terneuzen Axel Biervliet Oost by rg Philippine Zaamslag Drs Sjarif over de dood van pater Smit jaar Beroepsbevolking Geen voorspelling Nu GRIEP veelvuldig voorkomt... ACHTER Am* Communistische guerrilla in Thailand Onderhandelingen over Cyprus mislukt Vrijdag 26 februari 1965 Terneuzenaars voor de radio Op de auditie in hotel „Rot terdam" te Terneuzen, die were, gehouden onder auspiciën var de A. V. R. O., is de uitslag voo; de bekende solo-gitarist Ruuc' Duyse en zijn begeleider Frans Burger succesvol uitgevallen. De A. V. R. O. heeft hen uitgeno digd een radio-opname te maken Ook de prestaties van José Lu cardo waren van dien aard, da' ook hij is uitgenodigd. Dit vee belovende drietal zal te beluiste ren zijn op 16 maart a.s. in het programma „De microfoon is voor u". Uitvoering muziekschool Op donderdag- 4 maart a.s. wordt in het Petrus Hondius- lyceum een muziekavond gege ven, die zal worden verzorgd door de Terneuzense muziek school. Aan deze avond werken o.m. mee de heren Jac. Wisse, cello, en G. Desager, piano. Uit gevoerd zullen worden werken van Beethoven, Mozart en Pijper. T oneelvoorstelling voor de Z. V. U. Gisteravond heeft de toneel groep „Studio" in het Concert gebouw voor een niet al te tal rijk publiek een opvoering ge geven van „De Rechtvaardigen" (Les Justes) van Albert Camus. Een groep van terroristen wei gert zich te onderwerpen aan een onbeperkte staatsalmacht omdat zij zich onbeperkte macht heb ben toegeëigend om te doden. Volgens hun ideeën kan daar alleen maar een moordaanslag tegenover gesteld worden en zij accepteren daarbij hun eigen dood als een offer. De leden van de terroristen- groep werden uitgebeeld door jonge talenten als Liesbeth Struppert, Joop Admiraal, Jurg Molenaar en Ad van Gessel. „Studio" heeft van dit stuk een voortreffelijke voorstelling ge geven. Het sobere decor en de regie waren van Kees van Iersel. De aanwezigen toonden aan 't eind hun erkentelijkheid dooi een hartelijk applaus. De heer W. de Feijter Wzu. overleden De heer Willem de Feijter is gisteren op 60-jarige leeftijü overleden. De heer De Feijter werd twee dagen geleden in zijn woning on wel en de te hulp geroepen huis arts achtte overorengmg naar het ziekenhuis noodzakelijk. In zorgwekkende toestand werd hij opgenomen in het ziekenhuis te Sluiskil. Hier is hij in de ochtend van 25 februari overleden. De heer De Feijter was een markante persoonlijkheid. Hij heeft in ver schillende organisaties en com missies welke met landbouw en polders te maken hadden, zitting gehad. Naast deze aktiviteden welke voortvloeiden uit zijn be roep als landbouwer, heeft hij plaatselijk het meest bekendheid gekregen als lid van de gemeen teraad. Bij de eerste verkiezingen na de oorlog in 1946 werd hij geko zen als raadslid voor de C. H.U. Een verkiesbare plaats op de C. H.-lijst was voor ae overledene altijd verzekerd en zodoende is zijn lidmaatschap sinds 1946 on onderbroken geweest. De heer De Feijter was in de raad en in de raadscommissies een figuur, die er met tegen op zag een afwijkend standpunt in te nemen, wanneer hij meende dat zijn inzicht hiertoe aanlei ding gaf. Hij heeft zijn taak hier nooit licht opgevat en deed alles gewe tensvol. Of zijn standpunt strook te met de inzichten van zijn par tij, was voor hem geen probleem. Bij elk aan de orde zijnd on derwerp onderzocht hij altijd, oi het niet strijdig was met het al gemeen belang zoals hij dat zag en aanvoelde. En wanneer hy zich in een afwijkend standpunt had vastgebeten, had men een moeilijk tegenstander aan hem, omdat Hij zich niet spoedig ge wonnen gaf. De heer De Feijter was iemand met wie het prettig was samen te werken en de raadsleden wa ren allen zijn vrienden. Naast het lidmaatschap van de raad heeft hij jaren gewerkt in het kerkbestuur van de hervorm de kerk. Tevens vertegenwoordigde hij het gemeentebestuur in de Zeeuwsch-Vlaamse Waterleiding maatschappij en in het bestuur van het Julianaziekenhuis te Terneuzen. Hij had een brede belangstel ling voor alle problemen waar mee hij te maken kreeg, of dit nu was in de gemeentepolitie», in de agrarische sector of op kerkelijk gebied. Hij was een man die nimmer schroomde om „neen" te zeggen als hij dat nodig vond. Het gemis zal in het gezin de Feijter het grootst zijn en naar hen gaan ook onze gedachten het meest uit. Moge de familie de kracht gegeven zijn dit on herstelbare verlies te boven te komen. Hij laat daarbij een grote leegte achter by collega's en lijn vele vrienden. Matroos ernstig gewond De 19-jarige matroos C. B. uil Vierhouten van de bij de Covo liggende coaster „IJsel", Zwolle, was donderdagmiddag te 15.15, uur bezig op een aan het schip hangende plank verfwerkzaam- heden te verrichten. Van een passerende vrachtauto vloog met grote druk een velgring af. Deze trof B.. tegen het hoofd waar door hij met zijn hoofd tegen het schip terecht kwam. Toch had B. nog het besef op de wal te sprin gen, waar hij zwaar gewond bleef liggen. Dokter Sehiltman bood de eer ste hulp en liet de matroos in ernstige toestand per ambulance naar het ziekenhuis te Sluiskil vervoeren. Autobotsing Woensdag omstreeks 17.00 uur stond de auto van de heer C. v. W. uit Axel geparkeerd op de provinciale weg AxelTerneuzen in de buurtschap Vaartwijk. Een achterop komende bestelauto, bestuurd door C. K., botste tegen de stilstaande auto, doordat H. deze te laat bemerkte. Persoon lijk letsel deed zich niet voor, maar beide auto's werden zwaar jesehadigd. Collecte De in onze gemeente gehouden collecte voor Herwonnen Levens kracht heeft ƒ192,47 opgebracht. Benoeming Met ingang van 5 april 1965 is tot adjunct-commies ter seereta -'ie benoemd de heer A. E. Ver- traeten te Axel, thans werk aam bij de rijkswaterstaat te Terneuzen. „Thalia" in volle actie De zang-, muziek- en toneel vereniging „Thalia" begint haar aktiviteiten weer te ontplooien. Spontaan heeft een twintigta' dames en heren zich aangemeld om hun medewerking te verle nen. Hierbij is natuurlijk de medewerking van de jeugd en de ouders onontbeerlijk. De ver eniging bestaat dit jaar 20 jaar en men zal alles in het werk stellen om dit niet onopgemerkt te laten voorbijgaan. Werkgroe pen zijn gevormd om de diverse takken van ontspanning te ak- tiveren en te stimuleren. Uit de belangstelling op de drumband repetities kan men de hernieuw de aktiviteit duidelijk aflezen. Deze band zal in de a.s. zomer o.a. deelnemen aan het drum bandconcours te Terneuzen. Het bleek reeds mogelijk a.s. zaterdag een kindercarnaval te organiseren. Het begint om twee uur in het Gezellenhuis. Voor dinsdag 2 maart is het voorpig bestuur er in geslaagd een carnavalsbal te organiseren. Vergadering middenstanders De algemene vergadering van de Biervlietse middenstandsver eniging „Willem Beukelsz", d,r deze week in „De Vriendschap'' werd gehouden, was goed be zocht. Uit het verslag van de heer G. de Krijger bleek dat de winkel week vorig jaar een batig saldc van 70,69 had opgeleverd. E: waren meer dan 158.000 loten uitgegeven. Besloten werd de winkels op zondag gesloten te houden. To. dusver waren de middenstands zaken te Biervliet 's zondags to. Uen uur open. In verband daar mee werd voorts op voorstel van Je heer Den Oude besloten aan Je gemeenteraad te verzoeken de winkelsluiting voortaan niet meer op maandagmorgen maar op donderdagmiddag te bepalen. Ook hier kwam de herindeling ter sprake. De voorzitter, de .teer M. Ingels, deelde mede dat het bestuur zijn standpunt dien aangaande aan b. en w. haa itenbaar gemaakt. De vereniging oordeelt dat Biervliet erbij ge oaat zal zijn, indien de gehele gemeente, mét Driewegen dus, oij de nieuw te vormen grote ge meente Terneuzen wordt ge voegd. Het gevolg hiervan kan zijn, aldus de voorzitter, dat ei in de toekomst meer huizen zul jen worden gebouwd, hetgeen d- handeldrijvende middenstand ai- leen maar ten goede kan komen. 'Kantonrechter geïnstalleerd Woensdagmidag is de Terneu zense kantonrechter mr. G. J. M. van Hees geïnstalleerd als waar nemend kantonrechter te Oost- jurg. Dit geschiedde door mr. J. Hoogenburgh uit Middelburg, die meer dan een jaar het kanton gerecht te Oostburg waarnam na net overlijden van mr. J. v. d Belt. Mr. Hoogenburgh wees op het belang van het Oostburgse kan ton, waar vaak vrij ingewikkelde pachtaangelegenheden aan de jrdg komen. Notaris Mijs sprak als oudste plaatsvervanger. Mede namens Je notarissen wenste hij de n eu ./e kantonrechter het allerbeste oe in zijn Zeeuiws-Vjaamse Wat. -tring. De heer A. P. Modde voorspel de dat mr. Van Hees voor in™ ./.kkelde pachtzaken geplaatst zou worden. Mr. W. Ie Mair rekende namens de balie op een goede samenwer king. Verder spraken de heren Sie peringa, inspecteur van de belas tingen; Hermans, de griffier; burgemeester Van Leeuwen en adjudant Harriot van de rijks politie de kantonrechter toe. Mr. Van Hees dankte voor de vele goede woorden en de hart verwarmende verwelkoming. Na de zitting van het kantongerecht bestond gelegenheid met de nieuwe vrederechter kennis te .naken. De heer Rammeloo ter aarde besteld Donderdagmorgen heeft onder zeer grote belangstelling de be ,1'afems plaatsgehad van dc eer A. P. E. Rammeloo. De heer Rammeloo bekleedde vele voor aanstaande funkties in visserij- ■n fruitteeltorganisaties. Onder de aanwezigen merkten wy o.m. op het bestuur der Vis serijen op de Zeeuwse stromen m van de provinciale organisatie /an de veilingsverenigingen in Jeeland. De lijkstoet, voorafgegaan door schoolkinderen met bloemen, ging naar de r.k. kerk, waar de uitvaartdienst werd gehouden. Na deze plechtige dienst is het stoffelijk overschot bijgezet in een grafkelder op het kerkhof te Philippine, waar zeer velen een laatste groet brachten aan ie overledene. Feestavond Volksonderwijs Deze week kwam het bestuur der vereniging Volksonderwijs, afdeling Zaamslag, onder voor zitterschap van de heer F. Diele- man bijeen ter bespreking van de jaarlijkse propaganda-feest- NEDERLANDS- HONGAARS MEDICIJN De wedstrijd van de week, D.W, S.—Vasas was een welkome af leiding voor vele lopende pa tiënten in die ziekenhuizen, waar een t.v.-toestel ter beschikking was. Twee maal drie kwartier waren gips-armen en -benen vergeten avond. Besloten werd deze te houden op zaterdag 6 maart in de bovenzaal van het „Wapen van Zeeland". De voorzitter deelde mee dat de toneelgroep van de zustervereniging uit Sluiskil ook dit jaar weer be reid was gevonden haar mede werking aan genoemde avond te verlenen, deze keer in de vorm van het op de planken brengen van een klucht. Tevens werd besloten als spre ker uit te nodigen de heer J. A. Lauret uit Sluiskil. De tijdelijk zaakgelastigde van Indonesië in Den Haag, drs Moh. Sjarif, heeft de minister van bui tenlandse zaken mr. Luns mee gedeeld dat het onderzoek in de zaak van de dood van pater J. P. Sn.it aan c'e gang is. Een woord voerder van het ministerie van buitenlandse zaken deelde dit woensdag mee. Zoals bekend is de dader gearresteerd. De zaakgelastigde bevestigde dat de bestuursautoriteiten van West-Irian reeds hun leedwezen over het gebeurde hebben be tuigd tegenover de Nederlandse ambassadeur in Djakarta mr, E- L. C. Schiff. Over de maand januari moesten meer dan 38.500 auto's een of meer diensten op hun beurt wachten om met een der provinciale veren te worden overgezet. De dienst PerkpolderKruiningen ondervond stagnatie door het uitvallen van de „Koningin Juliana" zodat de „Prins Hendrik" en de „Dordrecht" de drukte niet aankonden. Het was ten over vloede ook hier drukker dan in vorige jaren, zowel wat het aan tal passagiers als auto's betreft. De cijfers over de maanda januari in 1963, '64 en '65 zien er als volgt uit. AANTAL PASSAGIERS Januari 1963 1964 VlissingenBreskens 77.051 105.082 TerneuzenHoedekenskerke 7.345 181571 KruiningenPerkpolder 20.379 38.813 ZierikzeeKats 3.412 18.421 AANTAL AUTO'S VlissingenBreskens 22.345 32.095 TerneuzenHoedekenskerke 874 2.271 KruiningenPerkpolder 20.379 38.813 ZierikzeeKats 861 5.829 1965 114.068 20.139 40.836 20.267 35.357 2.354 40.836 6.990 (Adv.) Noordstr. 21, TERNEUZEN, Tel. 01150-2361 Volgens de nieuwste bereke ningen van het bureau voor dc statistiek zal de Nederlandse be volking in de komende vyr'tier. jaar met drie miljoen toenemen. Bij de nieuwe, berekening is het bureau uitgegaan van de si tuatie op 1 januari 1965 en van enkele veronderstellingen t.a.v. de verdere ontwikkeling van hu welijkssluiting, geboorte en ster.- ,e. Deze veronderstellingen be rusten o.m. op een studie var. netgeen zich in de achterliggen Je jaren op elk van de genoem de gebieden heeft voltrokken Daarbij is gebleken, dat voora het toenemend huwen op jongere leeftijd belangrijke gevolgen .ïeeft. Dit zal naar verwachting ook in de toekomst het geval zijn. Bovendien zullen in de komende jaren de hoge geboortejaargan gen 1946 en 1947 geleidelijk in net huwelijk gaan treden. De berekeningen hebben ge leid tot een eindcijfer van 15(4 miljoen in 1980. Dit is 3 miljoen of 25 procent meer dan de 12,2 miljoen op 1 januari jl. Daarbij is met een mogelijk effect van de buitenlandse migratie geen reke ning gehouden. In dezelfde tijd zal het aantal bejaarden (65 en ouder) ver meerderen tot 1.600.000 of wel niet 38 procent en het aantal ge zinnen van 2,9 tot 3,8 miljoen of wel met 30 proeent. Ook over de groei van de be roepsbevolking is een berekening gemaakt. Volgens deze raming zullen in 1980 (ongerekend even tuele migratie-overschotten) 5li van de 15(4 miljoen inwoners van ons land een beroep uitoefe nen. Dit is 34 procent van de to- tatle bevolking tegen 37 procent op dit ogenblik. Het lagere cij fer voor 1980 zal o.m. worden veroorzaakt door relatief meer beroepslozen onder de jongeren en ouderen. Per 100 personen met beroep zijn er thans 170 per- sonen zonder beroep, waarvan 37 beneden 20 jaar, 60 van 20— 34 en 23 van 65 en ouder. Voor 1980 komt men op 190 beroeps lozen per 100 personen met be roep, waarvan 100 beneden 20 jaar, 61 van 2064 en 29 van 65 en ouder. Uiteraard hebben deze cijfers niet het karakter van een voor spelling. Vóór 1980 kunnen bij zondere omstandigheden optre den die de verwachte groei van de totale bevolking en/of van de beroepsbevolking afremmen of versnellen. Zo dient te worden afgewacht of de buitenlandse migratie wederom vrij grote ver- trekoverschotten zal brengen, zo als in het begin van de vijftiger jaren, dan wel vestigingsover schotten zoals gedurende de laat ste jaren door de immigratie van buitenlandse arbeidskrachten het geval is geweest. (Adv.) ,..is het verstandig u daar zo goed mogelijk tegen te wapenen. Mijd, als het enigszins kan, dichtbevolk te ruimtes, voorkom overmatige inspanning en zorg voor vitamine- rijke voeding en goede nachtrust. Mocht u dan toch nog griep krij gen, neem dan tijdig Aspirin van Bayer in. Want bij griep vindén meer mensen baat bij Aspirin dan bij enig ander middel. 20% voordeel bij aankoop van gezinsverpakking van 100 tabletten. Naar een woordvoerder van het Britse ministerie van buiten landse zaken heeft medegedeeld, vertrekt de minister voor ontwa pening, lord Chalfont, volgende week woensdag naar de Ver enigde Staten voor besprekingen in New York bij de Verenigde Naties en in Washington met leidende functionarissen op het gebied der ontwapening. Premier Wilson maakte eind vorige week bekend, dat de Brit se regering een nieuw initiatief op het gebied van internationale ontwapening voorbereidt. Lord Chalfont zelf zei onlangs, dat Engeland nieuwe voorstellen hoopt in te dienen bij de ontwa peningsconferentie in Genève, die de impasse tussen de Amerikaanse en Russische plan nen voor algemene en algemene en algehele ontwapening onder afdoende internationale supervi- A ERNST MMSTSR 101) „U moet me niet vleien, dok ter, maar ik weet dat u het goed bedoelt. In ieder geval wil ik vaij wat ik nu verder ga doen absoluut niet zogenaamd „eer" hebben. En wat het geld betreft, mijn familieleden zullen me na tuurlijk lelijk aankijken als hun erfportie wat minder wordt, om dat ik een bepaald bedrag aan een geheel vreemde jongen geef. Maar die familie van mij be staat uit een paar neven, die het zonder mijn geld ook nog wel zullen redden. En ik wil nu een beel onbekend kind onafhanke lijk maken. Tot dusverre heb ik alle mensen uit mijn omgeving afhankelijk van mij gemaakt en laar moet een eind aan komen. Wat denkt u, zou ik dat nog voor elkaar kunnen krijgen, dok- er? Ik zal het zo gauw moge- ijk doen, maar mijn hart Jou het nog gaan?" De vraag klonk niet angstig, veel meer vertrouwelijk. De /raag bracht Sevard in enige .erlegenheid, de aanval kon zich onverwacht herhalen; het was niet mogelijk enige garantie te geven en met uitvluchten was Siebenöhrl niet gediend. Daarom zei Sevard openlijk: „Kyk eens, meneer Siebenöhrl, natuurlijk is het gevaar van her haling niet uitgesloten. U moet u inderdaad bijzonder in acht nemen, dat heb ik u al gezegd. Vóór alles geen opwinding meer! En ik weet niet of dat nu te ver mijden is bij hetgeen u nu wilt doen. U zei zelf dat u wel moei lijkheden met uw familie zou krijgen." Siebenöhrl lachte. „Daar zou ik me een half jaar geleden be zorgd over gemaakt hebben, dokter, maar nu wilde ik dat ik de gezichten van mijn opvol gers, die al zo lang op mijn dood wachten, kon zien wanneer ik ter aarde ben gesteld. U weet werkelijk niet hoe vrij ik mij nu voel. Tot dusverre ben ik wer kelijk een gevangene geweest, een gevangene van mijzelf. Tot dusverre moest ik mij tegen over een ieder verdedigen, maar nu capituleer ik uit vrije wil. Voor één ding zal ik nog zorgen. Mijn zeven hoofdfuncties wor den onder zeven personen ver deeld, waarom zou één ze alle maal hebben? Misschien krijgen wij dan zeven hartpatiënten minder, want wanneer zij zich bij hun taak houden, zullen ze weliswaar behoorlijk moeten werken, maar toch niet zó dat hun hart er onder lijdt. Zeg, dokter, wanneer mag ik gaan wandelen?" „Ik denk over een week, me neer Siebenöhrl." „Dat duurt wel een beetje lang. Ik wilde graag naar het kinderdorp en de rest zal dan mijn advocaat wel in orde maken. Dokter, wilt u niet met mij meegaan om mijn zoon uit te zoeken?" Sevard voelde zich wat onbe haaglijk worden. Hij moest deze man helpen een zoon te kiezen, die verantwoording was hem eigenlijk te groot en bovendien voelde hij zich tegenover die taak niet opgewassen. Hij zou Siebenöhrl niet voldoende kun nen adviseren, meende hij. Daar om zei hij; „Uw uitnodiging is voor mij natuurlijk een grote eer, maar ik voel me daar wer kelijk niet tegen opgewassen. Was het niet beter wanneer een vrouw meeging? Ik denk bij voorbeeld aan dokter Eyken." „Nee," maar dat is een gewel dig ideeriep Siebenöhrl be geesterd. „Gelooft u dat zij het wil doen?" „Ik zal het haar in ieder ge val voorleggen." „Ja, doet u dat. En zegt er bij dat ik me er buitengewoon over zou verheugen wanneer zij mij wilde helpen. Natuurlijk, vrou wen hebben meer verstand van kinderen dan wij mannen. Dus in ieder geval, kan ik er dan heengaan, dokter?" „Ja, maar alleen naar het kin derdorp. Ik zal u iedere dag be zoeken, over acht dagen hoop ik dat u kleine wandelingen kunt maken." „Ik zal me precies aan uw aanwijzingen houden," beloofde Siebenöhrl. „Ik heb heel wat kleine wandelingetjes voor de boeg en wanneer u het mij toe staat zal ik nog eenmaal moeten vergaderen met een paar men sen en dat zal beslist een amu sante vergadering zijn." Toen Sevard afscheid nam moest hij nogmaals beloven zo gauw mogelijk dokter Eyken over het plan van Siebenöhrl te spreken. Toen hij thuiskwam belde hr haar meteen op. „Zeg, heb jij zin om met meneer Siebenöhrl naar het kinderdorp te gaan, je weet wel dat revalidatiecentrum, om een zoon uit te zoeken?" „Wat moet ik uitzoeken?" „Een zoon Ja, niet voor ons, maar voor Siebenöhrl natuurlijk. Hij wil een jongen adopteren." „Hij wil een jongen adop teren? Nou, dat vind ik een ge weldig idee Hoe is-ie daar bij gekomen? En ik moetHeeft hij gezegd dat ik hem helpen zal? Weet je dat ik dat bijzonder prettig vind? Die oude heer heeft werkelijk een gouden hart." „Dus je gaat met hem mee?" „Ja, natuurlijk Even later belde Sevard me neer Siebenöhrl op om hem te zeggen dat Clara hem graag wilde helpen. (Wordt vervolgd.) sie en controle zouden kunnen doorbreken. Volgens diplomatieke kringen zou Engeland spoedig overeen stemming zien te verkrijgen over het voorkomen van de verdere spreiding van kernwapens, over het bevriezen van voertuigen voor kernwapens en over uit breiding van het gedeeltelijke kernstopverdrag tot ondergrond se kernproeven. De Thailandse eerste minister veldmaarschalk Kittikatsjorn heeft donderdag tegenover ver slaggevers verklaard dat de Chi nese communisten naar zijn me ning nog dit jaar in Thailand een guerrilla zullen gaan voeren. De premier zei dit in een com mentaar op een artikel in een Amerikaans tijdschrift over com munistische ondergravingsme- thoden in Thailand. Hij verklaar de dat de ondergrondse acties der communisten in de laatste tijd in de noordelijke en noord oostelijke! provincies van Thai land krachtiger zijn geworden. Dit gaat gepaard met een ophit sen van de Thailanders tot on derlinge strijd. „Bepaalde Chinese communis ten krijgen thans les in het Thai. Bovendien wordt er Thailands geld door de Chinese communis ten aangekocht, waarschijnlijk .er voorbereiding van een guer rilla-oorlog in Thailand'', aldus Je Thailandse eerste minister. De V. N.-bemiddelaar voor Cy prus, Galo Plaza, heeft donder dagmiddag tijdens een perscon ferentie in Ankara praktisch toegegeven, dat zijn pogingen om voor de kwestie-Cypru* een oplossing te vinden, op een mis lukking zijn uitgelopen Plaza verklaarde dat geen van de betrokken partijen van haar oorspronkelijke standpunt is af geweken en dat thans een dood punt is bereikt.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2