GRIEP KOMT DICHTERBIJ De eenheid in de communistische wereld Erhard over terugkeer naar gouden standaard DE LEEUW VAN BASHRA MAATREGELEN TER RESCHERMING ONRUST IN KOEALA LOEMPGER Chefarine .4" Onderhandelingen begonnen reeds in oktober BURGERLIJKE STAND Loop der bevolking Slagerij G H van Damme WINKELJUFFROUW en SERVEERSTER FRITUURVET l1/2 kg voor fl,35 Pagina 7 INCIDENTEN IN MADRID Chinees-Russisch vriendschaps verdrag Grïepbestrijding met 4 middelen tegelijk! Nieuwe toon „Traditionele vriendschap'" J. C. BLEYENBERG LUNCHROOM VAN ASSCHE 1 kg vet spek voor f 1,75 Maandag 15 dinsdag 16 februari 1965 DE VUTTE ZEEUW Kunnen we ons tegen de Russische griep laten vaccineren? Na tuurlijk Jean dat, maar niet nu ineens met z'n allen tegelijk, want daarvoor is er geen entstof genoeg. Een andere kwestie is of het thans nog wel zin heeft. Het duurt namelijk een dag of tien vóór de immuniteit tot stand komt en het zou wel eens kunnen zijn dat de griep ons vóór die tijd al bereikt heeft! Eerst heeft het virus een paar weken in het hart van de Sowjet-Unie rond gedoold, waardoor duizenden en nog eens duizenden Russen met koorts in bed terecht kwamen. De autoriteiten aldaar schijnen door beperking van het reizen wel getracht te hebben de epidemie te lokaliseren, maar het maakt niet de indruk, dat zij met die maatregel veel succes hebben gehad. Terwijl wij dit schrijven, heeft het virus de richting West-Euro pa ingeslagen. Polen is al gepas seerd, Oost-Duitsland reeds be reikt. Zou het zo vaak verfoeide ijzeren gordijn thans onze red ding nog worden Misschien moe ten we nu weer blij zijn, dat er zo weinig verkeer is tussen oost en west: het kan vreemd lopen in het leven. Enfin, als u deze re gels onder ogen krijgt, is er mis schien al weer meer nieuws, want 't kan heel vlug gaan met zo'n virus. Trouwens in West-Europa zijn de afstanden ook wel heel wat kleiner dan in het onmetelijk grote Rusland. Moet u voor de aardigheid eens op de kaart kij ken: als je al van Moskou of Leningrad over Warschau in Leipzig bent aangekomen, is het echt nog maar een kippeëindje om Den Helder, Hoek van Hol land of Vlissingen te bereiken. Geen protestvergaderingen Maar goed, als het dan voor inenten een beetje te laat ge worden is, zijn er dan nog andere maatregelen die we kunnen ne men om onszelf te beschermen? In de dagbladen hebben we een foto uit een Russisch restaurant kunnen zien, waar kelners en diensters met maskers voor de mond de geachte clientele aan het bedienen waren. Het komt ons voor, dat dit noch de gas ten, noch het personeel daad werkelijk tegen griep zal be schermen. Wij kunnen dit niet gnders -zien dan een bee'tje ;ïshow",'W directie van een wes ters luxe hotel zou zoiets ook hebben kunnen bedenken. Wie aan een eventuele griep epidemie het hoofd wil bieden, moet er o.i. allereerst voor zor gen, dat hij of zij in een zo goed mogelijke lichamelijke conditie is. Dat betekent: voldoende nachtrust nemen om uitgerust en fit te zijn, een gevarieerde en volwaardige voeding gebruiken om niet met verborgen tekorten rond te lopen, ophouden met pie keren en ruziemaken om ook tot geestelijke harmonie en psy chisch evenwicht te komen. Vervolgens moet men in een grieptijd als men de ziekte wil ontlopen zo mogelijk al die plaatsen mijden waar veel mensen dicht opeengepakt zijn. Dat zou dan betekenen: geen bioscoop-, schouwburg- of con certbezoek, geen vergaderingen, betogingen en demonstratie, geen trein, geen tram, geen autobus. Het zal niet iedereen gegeven zijn zich aan al die dingen te onttrekken, maar men zou er toch rekening mee kunnen hou den, door ze niet moedwillig op te zoeken. Het virus lacht er om Tenslotte over het innemen van voorbehoedende medicamen ten. Daar zien wij niets in. Wij weten wel dat iedereen graag een pilletje of een tabletje zou inne men om zich lekker tegen de griep te beschutten. Maar u kunt het rustig geloven: daar is alleen de farmaceutische industrie en de drogist mee gediend. Het vi rus lacht om al die neusdrup- peltjes, zuigtabletten en wat er zoal meer mag worden aanbevo len. Ja, dat is altijd vervelend en onbevredigend als er niets in te nemen valt, maar we kunnen ons gelukkig weer troosten met de wetenschap dat de epidemie, die ons vanuit het oosten bedreigt, een betrekkelijk goedaardig ka rakter heeft. Als er veel men sen ziek worden en in bed ko men te liggen kan dat natuurlijk wel een enorme maatschappe lijke ontwrichting ten gevolge hebben, maar de schade ligt dan toch meer in het materiële vlak en daar kunnen we gezien onze welvaart wel een klein stootje hebben. dr. H. W. SCALONGNE. De politie heeft zaterdagoch tend uit de gangen van een rechtbank in Madrid honderd geestelijken en 150 burgers ver- derd, die daar met luider stem gebeden zegden om ertegen te protesteren dat een proces met gesloten deuren werd gevoerd. Het is een proces wegens het maken van „onwettige propa ganda". Terecht staan een pas toor, een markies, 'n schrijver en de leider van de katholieke actie in Barcelona. Zij hebben in 1960 een verzoekschrift aan de presi dent van het tribunaal van Bar celona ondertekend, waarin de autoriteiten worden beschuldigd van willekeurig optreden tegen burgers. Er stonden 420 hante- keningen onder de petitie, waar onder 18 van geestelijken. De vier die thans in Madrid te rechtstaan, zijn de enigen die vervolgd zijn. De openbare aanklager heeft laten weten, dat hij twee jaar gevangenisstraf zal eisen tegen de beklaagden. Dit zijn een pas toor van een dorp uit de om geving van Barcelona, Josep Dal- mau; een lid van de katholieke actie, Ramon Barnadel; de schrij ver Joan Sales en José Luis de Urruela, markies van San Ro man de Ayala. Het Chinese Volksdagblad heeft zondag in een hoofdartikel naar aanleiding van de vijftiende ver jaardag van het Chinees-Russi sche vriendschapsverdrag ver klaard dat „geen macht op aar de de grote vriendschap tussen China en de Sowjet-Unie kan ondermijnen" ondanks de scha duwen die over de betrekkingen waren gevallen. „Het is onze vaste overtuiging dat de twee landen schouder aan schouder zullen strijden en vastberaden alle agressors die het wagen het socialistische kamp binnen te dringen, eruit zullen smijten, welke stormen in de internatio nale arena ook mogen opsteken" Oproepend tot een grote een heid in de communistische we reld zegt het Volksdagblad: „De geschiedenis heeft bewezen dat allen die trachten de banden en de eenheid tussen China en de Sowjet-Unie te ondergraven, hun neus zullen stoten." Ongeveer duizend jeugdige aanhangers van het socialistische front, een oppositiegroepering in Maleisië, trokken zaterdag joe lend en zingend door de straten va"n de hoofdstad Koeala Loem- poer en gooiden de ruiten in van het gebouw van de Ameri kaanse voorlichtingsdienst. Ge helmde politiemannen hadden eerder traangas moeten gebrui ken om een einde te maken aan ongeregeldheden bij het hoofd kwartier van het socialistische front, waar een betoging werd gehouden. Vrijdagavond waren de voor zitter van het socialistische front, Insje Hasnoel Hadi, de secre taris-generaal, Insje Tadoeddin Kahar, en twee andere vooraan staande partijleden gearresteerd. De Maleisische regering kondig de verder voor een aantal staten, waaronder Selangor, waarin de hoofdstad is gelegen, een „staat van gevaar voor de openbare orde" af, nadat het socialistische front een optocht en massabij eenkomst had aangekondigd en een groot aantal biljetten met leuzen tegen de federatie in Koeala Loempoer was aange plakt. De „staat van gevaar" geeft de politie beperkte be voegdheden, zoals het recht een uitgangsverbod op te leggen. Het socialistische front is een coalitie van linkse partijen en heeft zich steeds tegen de vor ming van de federatie Maleisië verzet. Het bezet slechts twee van de 104 zetels van Malakka in het federale parlement. De vrijdag begonnen actie van het front wordt gevoerd uit protest tegen de arrestatie van drie vooraanstaande leden die be schuldigd worden van een samenzwering met Indonesië om een gewapende opstand in Ma leisië te bewerkstelligen. Vijftien personen zijn aange houden wegens het aanplakken van biljetten. (Adv.) Zonder de maag van sfreek fe maken! De vier geneesmiddelen, verenigd in Chefarine „4", zijn elk afzonder* lijk in de hele wereld beroemd ge worden en hebben reeds miljoenen mensen baat gebracht. Te zamen werken zij nog beter en doen wer kelijk wonderen. Eén der bestand delen zorgt dat - niettegenstaande de krachtige werking - ook een gevoelige maag niet van streek raakt. HET FRANSE WEGENNET Amerikaanse ondernemingen hebben de Franse regering on langs aangeboden in Frankrijk jaarlijks 500 km autoweg aan te leggen. Zij zouden zelf voor ma teriaal en technici en desnoods ook voor arbeiders zorgen, zo meldt France-Soir. Frankrijk zou in twintig jaar mogen betalen. De regering heeft het aanbod van de hand gewezen, aldus het blad. Van gezaghebbende zijde wordt in Parijs meegedeeld, dat het aanbod mondeling is gedaan zonder dat de nodige waarbor gen werden gegeven. France-Soir schrijft dat Frank rijk, het meest gemotoriseerde land van de E. E. G., dringend nieuwe wegen nodig heeft maar niet in staat is zelf meer dan 200 km per jaar aan te leggen. „ALLE ITALIANEN UITSTAPPEN" „Alle Italianen uitstappen", zo klonk één dezer dagen door de luidsprekers op het Zwitserse grensstation Chiasso, nadat een trein uit Italië was binnenge rold. Verbaasd gaf ook prins Orsini, lid van een der oudste adellijke geslachten van Italië, hieraan gehoor. Hij moest met een groot aantal Italiaanse ar beiders in een rij gaan staan voor een gezondheidsonderzoek. Toen hij zijn identiteit wilde op geven, werd hij bars terugge wezen. De prins schikte zich er toen maar in en ook bij hem werd nagegaan of hij niet aan een besmettelijke ziekte leed. Een stortvloed van verontschul digingen kwam over de liripen van de ontstelde Zwitserse func tionarissen nadat prins Orsini eindelijk de gelegenheid had ge kregen, zijn pas te tonen. Radio-Moskou heeft zaterdag meegedeeld, dat de Russische communistische partij direct na de verwijdering van Chroesjtsjov in oktober onderhandelingen is begonnen om te trachten de een heid in de communistische we reld te herstellen. In dit verband werd herinnerd aan het overleg dat premier Tsjoe en-Lai met de nieuwe sowjetleiders heeft gehad bij een bezoek aan Moskou in novem ber. Ook de jongste besprekin gen van premier Kosygin m Peking hadden een belangrijke betekenis voor het versterken van de eenheid, aldus radio- Moskou. Een commentator van dit radiostation zei dat de Russische leiders zullen ingaan op elk ini tiatief dat gericht is op de een heid in de communistische we reld. Rusland was zich bewust van de noodzaak „stap voor stap de misverstanden uit de weg te ruimen die in het verleden zijn gerezen," aldus de commentator. De Russische minister voor de spoorwegen, Boris Bestsjef, heeft zaterdag op een bijeenkomst in Moskou ter gelegenheid van het feit dat vijftien jaar geleden Stalin en Mao tse-Toeng het Russisch-Chinese verdrag voor vriendschap en wederkerige bij stand ondertekenden, verklaard dat de artikelen in dit verdrag betreffende de veiligheid in Azië Vietcongvlag gehesen in San Francisco De vlag van het nationale be vrijdingsfront van de Vietcceig is vrijdagavond in San Francisco door betogers aan de mast van een wolkenkrabber van 16 ver diepingen gehesen. De vlag werd vrij spoedig weer verwijderd en de ongeveer 500 betogers merendeels studen ten zetten hun demonstratie voor beëindiging van de strijd in> Vietnam voort. De betoging ver liep verder zonder incidenten en arrestaties werden niet verricht. Bondskanselier Erhard heeft verklaard dat West-Duitsland niets zal doen dat de positie van de dollar schade kan toebren gen. Aan een lunch met ver tegenwoordigers van de buiten landse pers zei Erhard dat de bondsrepubliek ook geen steun zal bieden aan maatregelen van anderen in deze richting. Op een vraag wat hij dacht van het voorstel de Europese dollarreserves in goud om te zetten om een eind te maken aan de stroom van Amerikaans kapitaal naar Europa zei Erhard dat dit soort zaken met de uiter ste voorzichtigheid dient te wor den aangepakt om storingen te voorkomen. Naar zijn mening is het geen kwestie waarin één land kan beslissen. Zijns inziens is een grote mate van solidariteit nodig, zoals werd getoond bij de steun aan het pond sterling, waaraan West- Duitsland buiten verhouding tot zijn economische kracht heeft bijgedragen. Indien Amerikaans kapitaal nieuwe vooruitgang van wetenschap en techniek met zich meebrengt of een aanvulling vormt op het schaarse binnen landse kapitaal is het welkom. Volgens Erhard mag de toestand van Amerikaans kapitaal niet kunstmatig worden afgeremd. OVERVAL DOOR VROUWEN In Brussel op de weg naar Ter vuren hebben vrijdagavond laat twee jonge vrouwen een voorbij- gangster aangevallen. Zij sloegen de vrouw op het hoofd en ont rukten haar de handtas. Daarop sprongen zij in een wachtende auto met een vrouw aan het stuur en verdwenen spoorloos. In de tas zat 1.500 frank (onge veer 110 gulden). TERNËUZEN Geboren: 3 febr. Anita Reinhilde Hubertus, d. van Achille Ph. de Bruijne en Catharina A.'Witkam, won. te Koewacht, Het Zand 6; Arno Arnold Jozef, z. van Jozef P. van den Bergen en Maria E. J. Wouters, won. te Sas van Gent, Kloosterlaan 15; Oswald Eleon El- ia Otto, z. van Bernard S. O. Re- merij en Marijke F. Emans, won. te Boxtel, Baanderherenweg 21. 5 febr. Simone Annette, d. van Johannes Lodder en Agnes M. T. Schenkeveld, Zuidlandstr. 101; Eric z. van Willem Jasperse en Jeltje de Boer, Oranjestr. 20; Jan Levi- nus Jacobus, z. van Frans Bare- man en Anthonina B. van Cadsand, won. te Zaamslag, Achterstr. 3. 6 febr. Ronny, z. van Mattheus J. Smallegang en Petronella A. M. Heijmans, Honduisstr. 1; Maria Elena Johanna, d. van Gerrit Jan P. Visser en Johanna H. Doorns, Dekkerstr. 48 a/b; Eric Gilles Jan, z. van Jan D. Riemens en Rosette D. de Backer, won. te Sas van Gent, Bolwerk 26. 7 febr. Dingenus Hendrik, z. van Hendrik D. de Bruijne en Jacoba E. van Fraeijen- hove, won. te Zaamslag, Hoofdstr. 22. 8 febr. Jannetje Lourina Abra- hamina, d. van Jacobus C. Kolijn en Lena Faasse, Donze Visserstr. 90; Jacobus Johannis Abraham, z. van Hendrik'J. Dieleman en Sara Tollenaar, won. te Zaamslag, Griete C 113C; Erwin Cornells Rudolf, z. van Cornells Faas en Maria Was- serbacher, won. te Sas van Gent, Maletauxstr. 7. 10 febr. Andries, z. Jacobus Koster en Suzanna Diele man, won. te Axel, Egelantiers- weg 12; Ilse, d. van Eddy A. Col- paert en Emmy M. P. Gelderland, won. te Sas van Gent, Plataanstr. 15; Frank Lourus, z. van Pieter E. Boone en Jacoba S. van de Wege, Iepenlaan 166. HuwelijksaangiftenGeen. Huwelijksvoltrekkingen: 5 febr. Jacob F. Lensen, 20 j., jm., won. te Axel en Hendrika A. Adriaansen, 18 j., jd. Overleden: 6 febr. Jacob C. Kos ten, 72 j. echtg. van Z. L. van Bloois, v. Cantfortstr. 26; Melle A. Pama, 82 j. echtg. van Geertje v. d. Have, Wilhelminaplantsoen 23. 7 febr. Maria L. Monbaliu, 69 j., geh. gew. met J. J. B. Bonte, won. te Aardenburg. 9 febr. Elisabeth Wijna, echtg. van P. J. van Doorn, won. te Axel. TERNEUZEN In de periode van 4 tot 11 febr. hebben zich in deze gemeente ge vestigd H. J. Stam, Tamarindestr. 39. van VHssingen; J. G. van Knotsen burg, Tamarindestr. 43, van Cad- zand; H. F. van de Zande-van Nes, Jac. Catsstr. 21, van Middelburg; U. T. Westerterp, F. v. Eedenstr. 3, van Goes; T. Lems, Oleanderstr. 58, van Breskens; C. Bakker, Dek kerstr. 30, van Zaamslag; G. P. M. van der Zanden, De Blokken 1, van Lith; E. H. Murre, Steenkamplaan 17, van 'sHeer Abtskerke; J. de Nooiiei', Oleanderstr. 62, van Bres kens; F. Wieland-Jansen, Konin- ginnelaan 2, van Axel; M. J. de Reus, Nieuwediepstr. 34, van Sas van Gent; W. Hollemans, Olean derstr. 50, van Cadzand; C. M. van der Have, Tamarindestr. 41, van Breskens; J. A. Lensen, Stations weg 4, van Philippine; W. I. Cats- man, Koninginnelaan 14, van Aar- demburg. In dezelfde periode zijn vertrok ken: G. M. A. Sierens-Mannaart, Kas tanjelaan 58, naar Sas van Gent; J. B. van Grol, v. Steenbergenlaan 25A, naar Retranchement; H.. A. Lensen-Adriaansen, Oostkolkstr. 6, naar Axel; J. A. M. Nijsten, W. de Zwijgerlaan 17, naar Delft; C. G. Buijze, v. Steenbergenlaan. 25A, naar Axel; L. Jobse, v. Steenber genlaan 25A, naar Goes; H. W. Hechemer, Lindenlaan 8, naar Epe; J. Kooijman, D. Visserstr. 61, naar Ti el; B. Outhuijse, D. Visser str. 61, naar Tiel. en het Verre Oosten onder de huidige omstandigheden een bij zonder belang hebben gekregen. Onder de 2000 uitgenodigden voor de bijeenkomst bevonden zich drie van de elf leden van het Russische partij presidium. Buitenlandse waarnemers zagen in de bijeenkomst en in de woor den van minister Bestsjef een bevestiging, dat Moskou tracht een nieuwe toon aan te s'aan in zijn verhouding tot Peking. Deze toon viel ook te beluiste ren in een boodschap die presi dent Mikojan, premier Kosygin en partijleider Brezjntov richt ten aan partijleider Mao tse- Toeng en premier Tsjoe en-Lai. De sowjetleiders verzekerden dat het bondgenootschap tussen de twee landen „een barrière vormt tegen agressieve impe rialistische kringen die zich aan provocaties schuldig maken die gevaarlijk voor de vrede zijn". „Het is in ons wederzijds belang de traditionele vriendschap tus sen onze partijen en volkeren verder te ontwikkelen en het verleden stap voor stap uit de weg te ruimen", aldus de Russi sche boodschap. De Russische ambassadeur in China, Tsjervonenko, hield in Peking op een bijeenkomst een rede waarin hij onder meer zei dat de Sowjet-Unie loyaal is in de uitvoering van de door haar aangegane internatonale over eenkomsten. Zij heeft de Afri kaanse, Aziatische en Latijns- Amerikaanse landen geholpen in hun strijd tegen imperialisme en kolonialisme en zal dit blijven doen, zo zei hij. Boerderij in Heiloo afgebrand De grote boerderij van de heer C. Koppens in Heiloo is zaterdag nacht afgebrand. De brandweer kon ten gevolge van de storm weinig tegen het vuur uitrichten Men heeft 39 koeien tijdig uit de stallen kunnen halen. Twee stieren kwamen in de vlammen om. De landbouwer is verzekerd. Storm velt torenspits van 600 kilo De storm heeft zaterdagmid dag in Nijmegen de ongeveer zeshonderd kilo wegende spits van de doopsgezinde kerk losge wrikt. De spits viel op het dak van de kerk maar veroorzaakte geen persoonlijke ongelukken. Overval op taxichauffeur in Delft De Haagse taxichauffeur L. W. B. is zaterdagochtend in het wes ten van Delft door twee Hage naars, de 19-jarige W. E. J. T. en de 18-jarige J. J. H. die hij van Den Haag naar Delft bracht overvallen. De chauffeur werd met een limonadeflesje op het hoofd geslagen, waardoor hij een grote wond opliep. Toen hij bij bewustzijn bleek te blijven, maakten zijn overvallers zich uit de voeten. De chauffeur was nog in staat naar het Delftse politie bureau te rijden. De twee jongens werden later ingerekend. Zij hadden het plan gehad de chauffeur bewusteloos te slaan en van zijn geld te be roven. Toen dat mislukte, poog den ze om de terugreis naar Den Haag te kunnen betalen, ver geefs in te breken in een ben zinestation te Delft. De chauffeur kon na behande ling in het gasthuis te Delft naar zijn woning terugkeren. Kind verongelukt Vrijdagavond omstreeks zes uur is het 6-jarige jongetje Ber- tje de Waard uit Egmond aan Den Hoef, toen het plotseling de rijweg overstak, aangereden door een auto bestuurd door de heer A. uit Egmond-Binnen. Het kind is dezelfde avond in het „Sint- Elizabethziekenhuis" in Alkmaar overleden aan de opgelopen ver wondingen. De A. C. Z. DE CARBONISATION g.a. te SLUISKIL geeft met leedwezen kennis van het plotseling overlijden van haaf toegewijde medewerker de Heer op de leeftijd van 36 jaar. Zijn dood betekent voor haar een gevoelig verlies. Sluiskil, 14 februari 1965. 93. „Ga Omar!" De Leeuw van Bashra maakte een beve lend gebaar. „Roep mijn man nen en vernietig de Christen stad Agnot Hij werd onderbroken door een zachte kreet van Aram, die zijn paard haastig naar de Leeuw dreef. De Mameluk keek hem koel aan, maar de avonturier doorstond de blik. „Is het de daad van een groot krijger duizend onschuldigen te laten boeten voor de misdaad van één, o mijn broeder, die zich zo vol trots de Leeuw van Bash ra noemt!" De Leeuw sloeg de hand aan zijn zwaard. „Wat zijn duizend honden naast mijn bruid Sanai, die in deze stad gevangen wordt ge houden," zei hij fel. „Waarom spreekt gij, Ar-Am"? „Zij wordt gevangen gehou den door Zwartmantel en niet door de duizend onschuldigen", zei Aram. „Bah! Wie zoekt in een mie rennest naar een parel door elk der mieren te ondervragen? De Leeuw verbrijzelt het nest." „Deze mieren zijn mensen van mijn volk, o broeder. Ik vraag u hun nest te sparen". „En met welk recht vraagt gij dat, westerling!" vroeg de Mame luk honend. Agua legt bezwerend zijn hand op Aram's arm om hem tot voor zichtigheid te manen, maar de avonturier lette daar niet op. „Eenmaal hebt ge mij uw broe der genoemd", sprak hij helder, „Eenmaal redde ik u het leven en bracht uw bruid terug. Wilt ge het voorstel van uw broeder thans niet aanhoren. O Leeuw van Bashra....?" De Mameluk keek hem ge ruime tijd zwijgend aan. en zei: „Spreek. „Geef mij en mijn dienaar 24 uur de tijd om in deze stad naar uw bruid te zoeken. Beloof mij dat ge Agnot zult sparen indien ik u Sanai binnen een etmaal terugbreng. Wat is uw antwoord daarop, broeder?" Een ogenblik aarzelde de Mameluk. „Gij zijt een dapper man Ar-Am", zei hij eindelijk, „en waardig een broeder van de Leeuw van Bashra te zijn. Ga Ik geef u de tijd tot morgen. Doch indien gij niet met Sanai zijt weergekeerd eer de zon op nieuw over de rand van de pas is opgegaan zal ik met mijn krijgers de vlakte binnentrek ken en de geesten van de dood zullen over het mierennest Ag not heersen GEVRAAGD: NOORDSTRAAT 5 - TELEFOON 2524 Gedipl. Slager - Worstmaker Wilhelminaplantsoen 3 - Terneuzen - Tel. 2566 DEZE WEEK ZOLANG DE VOORRAAD STREKT PROFITEER VAN ONS

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 7