PROVINCIAAL NIEUWS IVOROL KERKNIEUWS ROEPING en STRIJD REACTIES IR ISRAEL OP STAKING WESTDOITSE MILITAIRE HULP IN80RESIE 00K UIT I.L.0. De kwalifeifsfcmdpasfa Natuurzuivere Pagina 2 Terneuzen Gevonden voorwerpen 1S- - Oo«thurs Retranchement Sluis Westdorpe Zaamslag Agenda W-V.V Het behoud van Uw tanden Gemeente Terneuzen DE VRTJE ZEFIJTV Vrijdag 12 februari 1965 CONDOLEANTIE- REGISTER Het gemeentebestuur van Ter- neuzen geeft in verband met het overlijden van de Commissaris der Koningin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, ge legenheid tot het tekenen van een condoleantie-register. Het register zal daartoe wor den neergelegd in de raadszaal ten stadhuize op heden vrijdag 12 februari en maandag 15 febr. van 912 uur en van 1416 uur en op zaterdag 13 februari van 9—11. Van de zijde van de provin ciale griffie verzoekt men ons mede te delen dat ook in de an dere gemeenten op de genoemde uren een register ter tekening zal worden gelegd. In Axel be staat de gelegenheid op vrijdag en maandag. Oliebollenactie voor de Boys Zaterdagmorgen 13 februari zet de zaterdagvoetbalvereniging „Terneuzense Boys" een oliebol lenactie op touw, waaraan wij gaarne in ruimere kring bekend heid willen geven. Het doel dezer actie is geld bijeen te brengen voor de orga nisatie van enige sportgebeurte nissen, die de sympathieke za terdagclub voor de eerstvolgen de maanden op haar programma heeft staan. Daartoe behoort o.m. een groot jeugdtoernooi, terwijl de besprekingen betreffende een internationale wedstrijd te Ter- neuzen in een vergevorderd sta dium verkeren. De voortvarende vereniging verdient bij die plan nen alle steun. Nieuwe leiding Leger des Heils Met ingang van 11 februari is de leiding van het Leger des Heils te Terneuzen overgedra gen aan de luitenante B. E. Meuffels en de luitenante E. M. de Graaf. De vertrekkende officieren hebben als nieuwe standplaats Tiel aangewezen gekregen. "Wij wensen hen daar een aangena me en vruchtbare werkkring. Installatie kantonrechter Men deelt ons mede dat de in stallatie van de nieuwe kanton rechter, de heer mr. C. J. M. van Hees uit Breda, is vastgesteld op heden 12 februari om 12 uur in het gebouw van het kanton gerecht aan de Markt. De inspecteur-korpschef van de gemeentepoltie te Terneuzen maakt bekend dat de volgende gevonden voorwerpen bij de daar achterstaande adressen zijn te bekomen: Zwarte dameshandschoenen, A. Peijnen, Donze-Visserstraat 10; armbandje en grijze handschoen, B. Kamerik, Rozenstraat 69; bl. gasaansteker, A. Dieleman, Iepenlaan 34; rood kinderwantje, Heijgelaar, Dijkstr. 33; pet, V. v. d. Velde, Vlooswijkstr. 63; twintig vaartenboekje, C. van Straten, Azaleastr. 18; blauw-witte sjaal, F. Mangnus, Brederostr. 16; blauwe vulpen, F. Kemper, P. C. Hooftstr. 2; rode knipportemon- nee met inhoud, K. van Oord, Hobbemastr. 6; grijze wollen herenshawl, Hamelink, Van Steenbergenlaan 25; kinderarm bandje, Witte, Emmalaan 1; 3 bankbiljetten, A- de Kraker, Nieuwediepstr. 79; ijsslee, J. de Groene, J. Catsstr. 13; grijze ball point, F. Salomon, Steenkamp- laan 106; zilverkleurige armband, J. van Luijk, Hondiusstr. 41; zwarte damesglacé, A. Bruijne, Steenkamplaan 22; bankbiljet, H. Brinkman, Dennestr. 6; roze ba- byvest, Doroen, Goudenregenstr. 5; bruin hangertje, F. Rottier, v. d. Peijlstr. 10; hond, Zanen-Ver- stoep, werkkeet nieuwe zeevaart- sluis tegenover scheepswerf; boxer, hond met gele halsband met nikkelen plaatje, G. W. Dordland, a/b m.s. „En Avant 15", van Muller; wieldop van Fiat, Tollenaar Axelsestr. 87; rode kinderportemonnee met in houd, J. Pasveer, v. d. Peijlstr. Aan het bureau van politie, Schoolplein 2, bevinden zich de volgende gevonden voorwerpen' Grijs-zwarte herenhandschoe nen, babywantje, kinderwant geel, zwarte dameshandschoen, rode dameshandschoen, kenteken JH 88-51, dop van benzinetank, rode zakdoek met sleutel aan ge bonden nr. 10, witte sjaal, blauw rode kinderwanten, huissleutel no. 28, paar motorhandschoenen, blauwe woilen das, halssnoer, melkbussleutel, rode meisies,gla cé, mohair shawl, zilveren kindpr- rinsetie, griize herenglacé, V.W. sleutel, speelgoed-trekwaerentie, grijze handschoenen, bruine handschoenen, rood-bruine da meshandschoenen, bruine porte monnee met inhoud, autosleutel, laskabel met lastang, handveger, rood-witte kinderhandschwen. ring met 4 sleutels, babywantje, grijze kinderwant. Vrouwenbond vergaderde In café Sanderse hield de federatie West Zeeuws-Vlaande- ren van de vrouwenbond van het N. V. V. een ledenvergadering onder leiding van mevr. J. Hen- sen. Vóór de aanvang van deze bijeenkomst werd het overleden lid mevr. J. BaarMerrelaar herdacht. De heer A. van Aalst, districts bestuurder va;i de A. B. V. A., be sprak verschillende actuele vra gen, zoals de woningbouw en de algemene bijstandswet, die aan leiding gaven tot het stellen van talrijke vragen. De voorzitster wekte aan het slot de aanwezige dames op tot het bijwonen van de provinciale landdag op 20 mei m het conertgebouw te Vlissingen. Paasveemarkt Op woensdag 31 maart a.s. zal dit jaar voor de twaalfde maal de paasveemarkt worden gehou den. Als gewoonlijk is het Ledel- plein weer de plaats waar het vee zal worden geëexposeerd. Het doorgaan van deze tradi tionele veemarkt is enige tijd on zeker geweest, maar de onder voorzitterschap van de heer A. P. Kodde staande commissie be sloot deze jaarlijkse markt zo lang mogelijk vol te houden. De veemarkt staat open voor vetvee en voor handelsvee. Spoedzitting gemeenteraad In verband met het overlijden van de commissaris der konin gin kwam de gemeenteraad van Retranchement donderdagavond in buitengewone zitting bijeen onder voorzitterschap van bur gemeester J. A. Leenhouts, die ce n herdenkingsrede uitsprak. Hij typeerde hierin de gestor vene onder meer als een vrien delijk innemend persoon, die .raohtte boven alles mens te zijn en Zeeuw onder de Zeeuwen. De raad besloot met algemene stemmen aan mevrouw De Ca sembroot een telegram van rouwbeklag te zenden. Bridgedrive In hotel Sandersde Paauw werd de jaarlijkse bridgedrive gehouden voor de aangesloten leden. De uitslag luidt: A. Noord-Zuidlijn: 1. C. DriesensA. van den Over 5630 pt; 2. A. D'Hoore W. Musson 4200 pt; 3. mevr. T. Sandersmevr. W. Luteijn 3750 punten. B. Oost-Westlijn: 1. C. BatselaereA. Ie Clercq 4220 pt; 2. M. SandersC. Schee- Ie 2520 pt; 3. J. P. J. Wage—J. van Hal 2480 pt. De heer P. Bosch, voorzitter van de bridge-sociëtent, over handigde met een toepasselijk woord de prijzen aan de win naars. Daarna gebruikten de leden met hun echtgenoten het jaarlijks feestmaal. Gouden medaille bij 40-jarig jubileum De heer G. C. van Haelst, se dert 1 mei 1949 secretaris der ge meente Westdorpe, vierde deze week zijn 40-jarig ambtsjubileum bij deze gemeente. Tbr gelegen heid van dit heuglijke feit wera de jubilaris door de burgemees ter de gouden eremedaille, be horend bij de orde van Oranje- Nassau, opgespeld. Van gemeentewege kreeg de heer Van Haelst bovendien een reis naar Lourdes aangeboden. Zijn vrouw werd door het volle dige gemeentepersoneel eenzelf de reis in het vooruitzicht ge steld. Dit laatste geschiedde bij monde van de eerste ambtenaar, de heer G. Mechelinck. Na een speciale raadszitting had de jubilaris veel handen te drukken. Ook uit de omliggende gemeenten was er veel belang stelling. Gemeentelijke badinrichting Het aantal baden in de ge meentelijke badinrichting gedu rende de maand januari 1965 be droeg 655. Vergadering van de gemeenteraad De gemeenteraad van Zaam slag is in openbare vergadering bijeengeroepen tegen dinsdag 16 februari a.s. des avonds om ze ven uur. Op de agenda komen o.m. de volgende punten van behande ling voor: Benoeming van een lid in de commissie ingevolge de alge mene bijstandswet; de vaststelling der voorschot ten over 1965 aan de bijzondere scholen op grond van de wet op het L.O.; salarismaatregelen voor het gemeentepersoneel; een voorstel ter voorbereiding van een plan tot herziening van het uitbreidingsplan in onderde len voor de kom der gemeente; een voorstel inzake verkoop van gemeente-eigendommen; voorstel tot het verlenen van een crediet voor de aanleg van een voetpad te Zaamslag-Veer. Als voornaamste punt vermeldt de agenda tenslotte de bespre king van het herindelingsplan der gemeenten in Zeeuws-Vlaan- deren. Een officiële woordvoerder heeft donderdag in Jeruzalem meegedeeld, dat de Israëlische premier Esjkol en zijn minister van buitenlandse zaken, mevr. Solda Meir, in Jeruza'em hebben beraadslaagd in verband met de woensdag door de Egyptische eerste minister Sabri gedane mededeling, dat West-Duitslar.d ermee heeft ingestemd zijn mili taire hulp aan Israël te staken Hij voegde hieraan toe, dat vol gende week in verband met deze ontwikkeling een speciale kabi netszitting zal worden gehouden De woordvoerder zei ook, da' dr. Sjinnar, het hoofd van dc Israëlische vertegenwoordiging in Keulen, waarschijnlijk voor dringend overleg naar Jeruzalem zal worden teruggeroepen. Dr Sjinnar was dinsdag jl. na be sprekingen met de Israëlische regering naar Duitsland terugge vlogen. EGYPTISCHE CHANTAGE Het Israëlische dagblad „Jediot Ahronot" meldt, dat Israël een internationale campagne zal or ganiseren tegen „het Westduitse zwichten voor de chantagepoli- tiek van de Arabieren". Israël zou hiermee het internationale Jodendom willen mobiliseren voor een krachtig protest bij de regering-Eriiard, die ervan zou worden beschuldigd dat zij haar '![!l!llllll[!lllllll!l!lllll[||ll!llllllllllllllllllll![|||||lll!lllll|[||l!j||||[!ll|||lll!ll||l|[|[jlllli||j||[ HEDEN VRIJDAG 12 FEBRUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Zoeloe". ZATERDAG 13 FEBRUARI Oliebollenactie Tern. Boys. Axel: Het Centrum, 8 uur: „Freddy und das Lied der Südsee". Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Zoeloe". Zaamslag: Geb. „De Poort", 7.30 uur: Ruiteravond. 1Wliin>lllllnillUltillHlliil)WHin! ■w. ■liiiiiPT I VULPENNEN VAN DE SANDE morele verplichtingen ten aan zien van Israël en zijn militaire verdediging heeft verzaakt. Het dagblad „Maariv" acht „het zwichten van de bonds republiek voor de Egyptische af- dreigingspolitiek zo volledig en schandelijk, dat men de indruk zou kunnen krijgen dat West- Duits'.and maar al te graag toe gaf." Volgens „Maariv" heeft Bonn „zonder enig gewetensbezwaar toegegeven aan «1e Egyptsche chantage, terwijl het bereid was le afdreigingsprijs te betalen, iiridat deze geheel ten koste van ■sraël kon worden voldaan." (Adv.) frisse King Pepermunt, het beste dagelijkse middel ter opwekking en verkwikking, VERKEERSDRUKTE BIJ FE1JENOORD—D. W. S De Rotterdamse verkeerspoli tie verwacht zondag a.s. een grote drukte in verband met de voetbalwedstrijd Feijenoord D.W.S. Zij adviseert daarom het toeristisch verkeer de nieuwe Van Brienenoordbrug niet als reisdoel te kiezen, daar de Rot terdamse oeververbindingen zon dag zeer zwaar belast zullen zijn. De Nederlandse spoorwegen hebben voor de wedstrijd extra- treinen ingelegd, die de bezoe kers tot vlak voor het stadion brengen. Ook de R.E.T. zal veel extra-materieel uit het centrum naar het stadion laten rijden. De politie raadt het publiek aan zo veel mogelijk van deze openbare vervoermiddelen gebruik te ma ken. VRIJDAG 12 FEBRUARI 1965 GEREF. GEMEENTE Vlooswijkstr aat) Terneuzen: 15.30 uur Ds. Van Beek. (huwelijksbevest.). 19.15 uur Ds. Van Beek. NA DE SPOORWEGRAMP IN SPANJE Volgens de jongste nog voor lopige cijfers heeft de spoorweg ramp, die woensdag nabij Sara- gossa heeft plaats gehad, het le ven gekost aan 34 mensen. Voorts werden 33 personen zwaar ge wond. BRAND IN WOERDEN Schade één ton Een uitslaande brand heeft donderdag tegen de avond een oud pand in de binnenstad van Woerden in korte tijd in de as gelegd. Er waren gevestigd een kaaspakhuis, een opslagplaats van veevoeder, een eierhandel en een fietsenmakerij. De brand ontstond in de herstelplaats waar een bromfiets in brand vloog. Het vuur greep zó snel om zich heen, dat er voor de fiet senmaker, de heer W. de Vroege, niets meer te redden viel. Hoe wel hij vrij ernstige brandwon den aan handen en gezicht had opgelopen, slaagde hij er nog in een vrijwel nieuwe bestelauto uit het pakhuis van de zaadhan delaar te rijden. GASLEIDING BIJ GOUDA GEKNAPT Tussen Gouda en "Waddinxveen is woensdagavond een gaseliding geknapt. Het uitstromende gas vloog in brand en veroorzaakte een steekvlam van ongeveer an derhalve meter hoogte. De brandweer slaagde er na een uur in, het vuur te doven, waarna met de reparatie kon worden be gonnen. VERDERE BRITSE BEZUINIGING Volgens de „Times" heeft de Britse regering besloten af te zien van de bouw van een vijfde met polaris-raketten uit te rus ten onderzeeboot. Hierdoor zal een bedrag van ongeveer 800 miljoen gulden worden bespaard, plus nog vijftien miljoen per jaar voor onderhoudskosten. Deze beslissing zal, aldus de „Times", slecht worden ontvan gen door de marine, die van oor deel is dat minstens vijf van deze onderzeeboten nodig zijn om de Britse belangen over de ge hele wereld en in het bijzonder ten oosten van Suez te bescher men. De eerste Britse polaris-on- derzeeboot moet in 1968 in dienst worden gesteld en de drie andere met tussenpozen van een half jaar. KERKERAAD VAN ELBURG NIET IN BEROEP De kerkeraad van de hervorm de kerk in Elburg en ds. B. G. A. van der Wiel hebben beslo ten niet in beroep te gaan tegen de uitspraak van de commissie van onderzoek van moderamen van de Nederlandse hervormde kerk in Gelderland. De termijn liep gisteren af. De kerkeraad mag dientengevolge zijn ambts bezigheden zondag weer begin nen. Ds. Van der Wiel moet nog vier weken wachten voor hij de kansel weer mag betreden. Postbode verduisterde vijftig briefpakjes De officier van justitie bij de Haarlemse rechtbank heeft tegen de dertigjarige besteller van de P.T.T., L. R. uit Overveen, die vijftig briefpakjes heeft verduis terd om aan geld voor alcohol te komen, een gevangenisstraf ge- eist van tien maanden, waarvan twee maanden voorwaardelijk. De man kwam uit Groningen en zei het vreselijk te hebben gevonden in Haarlem te moeten werken. Door het grote perso neelstekort werd zijn verzoek om naar het noorden terug te ke ren niet ingewilligd. Daarom was hij gaan drinken. President Soekarno heeft don derdagavond in Djakarta be kendgemaakt dat Indonesië zich uit de internationale organisatie van de arbeid, de I. L. O., terug trekt. De I. L. O. was een van dc weinige V. N.-organen waarvan Indonesië na zijn uittreding uit de V. N. lid was gebleven. De president sprak op een massa-bijeenkomst. „Wij verlie zen niets met het veriaten van de V. N., Unicef of Unesco. Onze revolutie zal worden voortgezet zonder de Verenigde Naties". Ten aanzien van de Maleisische kwestie waarschuwde;' president Soekarno de ^„neo-koiuriialistenV dat Indonesië zich niet laat inti mideren. „Wij zijn sterk en bo vendien staan, 21 miljoen vrij willigers gereed om het impe rialisme te verpletteren." Voorts maakte de president bekend dat tien staatshoofden en tien premiers de tiende verjaar dag van de eerste conferentie van Afrikaanse en Aziatische landen in april zullen bijwonen. (Adv.), 4mt MINST MEISTER 91) Mevrouw Glattwieser nam een heldhaftig besluit. Misschien was haar aartsnieuwsgierigheid daar ook niet vreemd aan. „Oh nee, blijf maar. Ik ga wel met ie mee naar binnen. Maar als de dokter met jou klaar is moet ;e me wel even alleen met hem 'aten, want ik wil toch even over mijn nicht met hem spre ken, begrijp je wel?" „Ja natuurlijk, mevrouw. Goed, dan blijf ik maar. Ik vind het buitengewoon aardig van u." Mevrouw Glattwieser wuifde de lof weg. „Ach," zei ze, „zie ie, wij vrouwen moeten elkaar veel meer helpen en bijstaan 'egen de mannen. Mannen, dat 's eigenlijk het grootste euvel in de wereld. Als ze aan politiek doen krijgen wij oorlog, als zij zaken doen krijgen wij inflatie en in hun privé-leven maken ze alle mogelijke bedenkelijke uit stapjes. En wij blijven daar maar in berusten, wij geven ze goed te eten en wij zorgen voor hen." „Ja, maar mevrouw," viel juf frouw Stable haar in de rede, „u zegt toch zelf dat de dokter eigenlijk trouwen moet. Hoe oud is die nicht van u?" De koppelaarster hoestte. „Nou, iets ouder dan de dokter. Wat je noemt een echte volbloed." „Ja, maar als u dan zo'n hekel aan de mannen heeft, dan be grijp ik toch werkelijk niet dat u uw nicht. „Ach ja, natuurlijk heb ik een hekel aan de mannen, maar ik geloof toch dat deze dokter een uitzondering maakt. Ik vind hem voornaam en edel en hij komt uit een buitengewoon goede familie. Ja, ik ga hem vandaag nog eens aan de tand voelen. Voor één keer moet ik mijn principiële gevoelens en bezwaren opzij zetten. En de volgende maal zal ik mijn nicht eens meenemen. Die moet hij maar eens onderzoeken. Ik hoop dat alles dan verder op rolletjes loopt." Twee patiënten waren inmid dels behandeld. „De volgende patiënt!" riep dr. Sevard. De beide vrouwen keken el kaar aan. „Gaat u maar eerst, mevrouw," smeekte juffrouw Stable. Mevrouw Glattwieser liep naar de spreekkamer en wierp haar jonge vriendin nog een be moedigende blik toe. Dr. Sevard ontving haar koel tjes en gedurende het onder zoek toonde hij zich bepaald af wezig. Hij reageerde hoegenaamd niet op de stortvloed van woor den, die als gewoonlijk over hem werden uitgestort. Nee, bedacht mevrouw Glatt wieser, vandaag was er met de dokter niet te praten. De man zat bepaald iets dwars. Zij moest nu zeker niet over haar nicht beginnen. Jammer Zij had het Maly zo vast beloofd. Dat arme meisje! Tot tweemaal toe nam zij toch een aanloop. Maar zij zag het onbewogen gezicht van dokter Sevard en hield haar woorden in. Zij had minder tijd dan gewoonlijk nodig om af scheid te nemen. Dr. Sevard opende de deur met het grootste genoegen De wachtkamer was leeg. Juf frouw Stable had de vlucht ge nomen En nu was Sevard weer alleen met het probleem-Risa. Voor het eerst hoopte hij dat de telefoon zou overgaan voor een dringend geval, zodat hij zich bij Risa kon verontschuldigen en tijd winnen. Hij twijfelde er niet aan of zij zou aanwezig zijn. Hij wachtte zo lang mogelijk en reed toen naar de plaats waar zij met hem had afgesproken. Het was een klein café in een nauwe straat. Toen hij uit zijn wagen stapte kwam Risa juist aanwandelen. „Ik wist dat "u wel zou komen, dokter," begroette zij hem lachend. „"Wij werden gestoord of zij keek hem even aan, „heeft u misschien opgehangen?" „Als u het precies weten wilt, jaZullen we naar binnen gaan?" Zij stonden voor de ingang van de bar. „Het is een prachtige avond. Moeten wij die heus bederven in een rokerig lokaal? Zouden wij niet beter een wandeling door het park kunnen maken?" „Zoals u wilt." Zij trippelde naast hem. Sevard zweeg onwillig. Hij begon hoe langer hoe meer te vermoeden wat zij van hem wilde. Maar ook Risa zweeg. Van tijd tot tijd keek zij haar stomme begeleider vanuit haar ooghoe ken aan en af toe glimlachte ze. Telkens raakte zij hem schijn baar onopzettelijk aan, de be doeling was duidelijk, zij wilde hem opwinden. Hij voelde zich onmachtig om zich tegen haar aanhalingen te verzetten, ofschoon hij zichzelf daarover de nodige verwijten maakte. Zij liepen samen het park in en toen zij voor de bron ston den met het standbeeld van de kikvorskoning, fluisterde Risa „Ik vind het erg aardig van je dat je gekomen bent. Ik geloof dat wij elkander in Wiedmoos nooit goed begrepen hebben." Wiedmoos „U wilde mij spreken, juf frouw Kerbler," zei Sevard zo onbewogen mogelijk. „Ja, daar heb ik inderdaad om gevraagd. Maar daar wil ik het nu liever niet meer over heb ben." Zij keek hem met een on doorgrondelijke blik aan en liep verder. Onder haar voeten knarste het kiezel. Hier en daar brandde een lamp, die vreemde schaduwen op de berkebomen en od de Geweldige kronen van de oude eiken wierp. Risa liep een halve schrede voor Sevard en bij iedere pas raakte zij hem met haar hand aan, blijkbaar met de bedoeling dat hij haar hand zou grijpen. Maar als een soldaat marcheer de hij naast haar. (Wordt vervolgd.) HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat ter 'ge meente-secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van Nationale Coöperatieve Aan- en Verkoopvereniging voor Land en Tuinbouw G.A. „Cebeco", Blaak 31 te Rotterdam, om ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een benzinepompinstallatie, bestaande uit één 6000-litertank voor benzine en één elektrische aftappomp met een elektromo tor van pk, op het perceel plaatselijk bekend Zuidland- straat 62, kadastraal bekend ge meente Terneuzen, sectie E, no. 1416 (ten behoeve van de heer K. C. G. Weststrate). Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekend making bestaat voor een ieder gelegenheid schriftelijk bezwa ren tegen het verlenen van de vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 2 maart a.s., des voormiddags 9.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehou den, waarin mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden inge bracht. Een ieder kan ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrift uren. De aandacht van belangheb benden wordt er op gevestigd, dat tot beroep gerechtigd zijn de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft in gebracht, indien hij niet woon achtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente, waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Terneuzen, 12 februari 1965. Burgemeester en Wethouder* voornoemd, H. RIU'TRA. Burgemeester. A. J. VAN PAGEE, Secretaris.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2