Restauratie gemeentehuis te Axel voltooid KERKDIENSTEN ROEPING en STRIJD Zondagdienstesi Jeugd en Oecumene in Zeeland Verhoging ambteureufeusloeuen met totaal 9,33 proseut OP VISITE BiJ PRINSES l\ Voor de zondag Basis voor bredere contacten VOOR BABY'S HUIDJE DE ROOS IS HAAR TOPBLOEfVS J Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 23 januari 1965 De geheel gemoderniseerde raadszaal. Gistermiddag te ongeveer drie uur was de restauratie van Axels raadzaal gereed. Met deze restauratie is het gehele gebouw van binnen gemoderniseerd. Dit alles heeft zich voltrokken bin nen een paar jaar tijds. In de hall hebben enige vertrekken een andere bestemming gekregen waardoor een en ander functio neel beter tot zijn recht komt. De burgemeesterkamer heeft met een andere eenvoudige be timmering een gedaantverwisse- ling ondergaan, waardoor deze met een aangepaste meubilering en vloerbedekking, herschapen is in een fraaie werk- en ontvang kamer voor de burgemeester. Vertoevende in de hall valt het op dat de toegang tot de secreta rie en tevens naar de kelder, de zaak grondig is aangepakt. Ook heeft de kelder een geheel- andere bestemming gekregen. Vroeger diende deze voor de cen trale verwarming en archief en tenslotte ook voor de huisvesting van de Boerenkamer. Deze laat ste is thans ondergebracht in de voormalige kleuterschool in de Nieuwstraat. De hierdoor verkregen ruimte wordt nu gebruikt: a.) voor ar chief; b. een ruimte voor toilet ten; c. de keuken; d. centrale ver- warmingingsinstallaties; e. een stencilkamertje en f. een mooie conferentiekamer voor vergade ringen van allerlei commissies. In deze vergaderzaal hangt een schilderij van Jeltje Ratsma (vrouw op theevisie) en een van Pieter de Bodt (afgraving). Veel voornamer doet echter de bovenverdieping aan. De trap. de gang en de conferentiekamer hebben een rustige sfeer door het zachtblauwe tapijt. De keuken waar eertijds de con cierge troonde, is nu een lees zaal geworden. Hier kunnen de raadsleden hun stukken bestude ren, en de vroegere trouwzaal is nu conferentiekamer geworden. Hier kunnen de wethouders ruim te vinden om te werken en be sprekingen te houden. Ook ver gadert het college van B. en W hier tweemaal per week en is deze zaal beschikbaar voor raads commissies. De plafonds zijn vernieuwd en de verlichting is aangepast aan de moderne aankleding. Tenslotte het meest representa tieve gedeelte van het gebouw: de raadzaal. Deze ietwat ouderwets stem-, mige zaal, deed vroeger altijd ge drukt aan en was ook niet meer van deze tijd. Toen er gesproken werd om tot enige vernieuwing over te gaan, zei de gemeenteraad tot het col lege van B. en W.: akkoord, maar dan ook grondig vernieuwen en niet dit jaar iets en volgend jaar weer wat. Met deze ruggesteun heeft B. en W. de firma Pander uit Den Haag. de vernieuwing van het interieur opgedragen. Deze fir ma heeft de zaak inderdaad om getoverd tot iets wat men beter kan gaan aanschouwen, dan be schrijven. Het gehele plafond is 60 cm verlaagd en is „zwevend". Daar boven bevindt zich een afzuigin stallatie, waardoor o.a. rook vlug weggezogen kan worden. De wan den zijn tot ongv. 2 meter hoogte betimmerd met essenhout. Het bovenste gedeelte heeft een ge durfde zwarte kleur, maar doet het bijzonder goed. De raampar- tijen zijn door schilderwerk en gordijnen van crème-kleur iets vooruitgekomen. Op de vloer ligt een mos-groen tapijt en de tafels zijn nieuw en van palissanderbla- den voorzien. De verhoging (het schavotje), waar vroeger B. en W. zaten, is er nu niet meer. Alles is gelijk vloers. Dus meer democratisch; geen verheven standen Aan de voorzijde (Marktziide) is plaats voor het publiek. Ook hierin zijn nieuwe stoelen ge plaatst, en de persvertegenwoor digers kunnen thans op gemak kelijke stoelen aan moderne ta fels hun arbeid verrichten. Dit gedeelte van dB raadszaal zal, na een kleine omzetting, te vens dienst doen als trouwzaal. Voor bruid en bruidegom zijn twee brede voornaam aandoende zitplaatsen gecreëerd. De verlichting in deze zaal be staat uit drie grote kronen met bergkristallen kaarsen. Daar naast bevinden zich in het pla fond op gelijke afstand enkele plafondlampen. De zijwanden zijn versierd met verliehtingsörnamenten, even eens van bergkristal. Met het gereedkomen van deze raadzaal heeft de gehele restau ratie haar beslag gekregen. Onze conclusie is: over kleuren e.d. kan men van mening ver schillen, maar alles doet voor naam aan en Axel bezit hiermee een raadszaal waarop zij trots kan zijn. Als de besluiten, die hierin door het gemeentebestuur worden ge nomen, even modern en voor naam zullen zijn, gaat Axel een goede toekomst tegemoet. Volgende week vertraging in treinverkeer met Frankrijk De Nederlandse spoorwegen houden rekening met vertraging in het treinverkeer van en naar Frankrijk op woensdag 27 en donderdag 28 januari als gevolg van stakingen onder het perso neel van de Franse spoorwegen en van de elektriciteitsbedrijven. Het is nog niet bekend, of de treinen zullen uitvallen. TERNEUZEN: Van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagochtend 8 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter R. J. P. Bauwens, Frederik van Eedenstraat 11, tele foon 3768. Apotheek geopend: Hamann, Noordstraat 69, tel. 2060. Zondagdienst Kruisverenigingen Groene- en Wit Gele Kruis: zuster R. Scott, Bolwerk 4 te IJzendijke, tel. 01176—497 (b.g.g. 008). AXEL: Van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagmorgen 8 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter A. Kats, Oranjestraat 19, tel. 555. DIERENARTS: Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der dierenartsen in Axel, Sas van Gent en Zaamslag waar genomen door dierenarts J. Jans sen, Stationsstraat 10 te Axel, tel. 01155-488. Dezer dagen heeft de in sep tember 1963 gevormde ..Zeeuwse Contactgroep voor* Jeugd en Oecumene" zich eenresenteerd in een brief aan alle predikanten, geesteliiken en kerkeraden van de provincie Zeeland. Zij zegt in deze brief het als haar taak te zien informele con tacten van jongeren van ver schillende kerken te stimuleren, oecumenische contacten en ge spreksgroepen van en onder jon geren op te vangen en te bege leiden en te proberen naar alle kanten het klimaat zuiver te hou den. De contactgroep, die indertiid uit een hervormd initiatief is ontstaan, ie momenteel als volgt samengesteld van hervormde ziide: ds. Joh. Rrezet uit Nieuwvüet (voorzit ter), ds. P. L. J. Wanenaar uit Grijpskerke en wika D. E. Hiensch uit Goes; van gereformeerde ziide: de heer J. P. Balkenende uit Kapel- le-, van rooms-katholieke ziide: pater C. van Wunnik uit Goes, de heer F. C. Mochelirtk uit Ter- neuzen en pater Pli. Pontenagel uit Goes (secretaris). Naast de brief aan geesteliiken en kerkeraden is er ook een sebrijven uitgegaan aan hen die leiding geven aan het jeued- en i onveren werk, en aan de venen uit de provincie die het oecume nisch .iongereneongres in Utrecht (sent. '63) hebben biivewoond. Het afgelopen jaar heeft- dt- eontactgroep vooral gebruikt voor intern beraad en studie, waarvan het resultaat was een „proeve van omsohrlivinv van bet begrip oecumene". Hiprhü bleek het niet moveliik een voor allen aanvaardbare definitie te ceven. Wel kwam men tot een beschrijving van de gang-der- oecumene. Deze proeve van om- De ambtenarenpensioenen wor-, den voorlopig verhoogd met 6.2 procent, waarbij tevens reke ning is gehouden met de ver hoging van het algemeen ouder domspensioen en het weduwen- en wezenpensioen. De verhoging is een voorschot op de pensioenen voor het eer ste kwartaal van 1965. De amb tenarenpensioenen zouden per 1 januari met 9,33 procent moeten worden verhoogd, maar dit was zo laat bekend, dat daarmee bij de eerste kwartaalbetaling niet volledig rekening kon worden gehouden. Het ligt in de bedoeling het ambtenarenpensioen over het tweede kwartaal 1965 naar het juiste bedrag te betalen, waar bij tevens de nabetaling ge schiedt als correctie van het uit betaalde bedrag over het eer ste kwartaal. De overheidsoensioenen zullen in verband met de verhoging van de salarissen van de ambtena ren met drie procent sedert 1 januari overeenkomstig worden verhoogd. Daarnaast moeten de pensioenen nog met 4,2 procent worden verhoogd in verband met de na-calculatie van de loontrend 1964 en voorts nog met de vierde fase van de ge differentieerde salariswijziging van 1 januari 1962, die voor ge pensioneerden op twee procent is bepaald. Totaal betekent dit een verhoging van de overheids- pensioenen met 9,33 procent. schrijving, die een basis kan vor men voor oecumenische contac ten, luidt als volgt: 1. Oecumene gaat uit van de ontdekking, dat de ander ook gelooft in Christus de Heer. H. Oecumene begint met luis terend naar de ander, zo goed mogelijk lid te zijn van de eigen kerk. III. Oecumene vindt voortgang door vernieuwing van eigen kerk en gelnofsbelijden en -beleven in en door contac' met de ander. IV. Oecumene loopt uit op bet wegvallen van de muren, opdat de wereld gelove. De contactgroep wacht op de reacties, die binnen zullen komen En daarom vermelden we ook hier het adres van de contact groep: Ravelijn de Grenadier 21, Goes. (Adv.) „Een kamer zonder bloe men heeft geen ziel", zei prinses Irene, charmante gastvrouwe, in haar flat te Madrid tijdens een bezoek van een redacteur van het A. N. P. In haar gezellige salon staan overal bloemen. Op de schouw, waarin het hout gereed ligt, gloeien paarse en rode anemonen. Op een zijtafel stralen rood- geaderde witte anjers en oranjerode gladioli in een hoge kristallen vaas me* zil veren voet. Verder alom planten. Prinses Irene houdt van alle bloemen, maar 't meest van rozen. Zij hoopt later veel rozen in haar tuin te hebben. Stuk grond Er wordt gezocht naar een stuk grond in de buurt van Madrid, bebouwd of onbe bouwd, maar in elk geval met bomen. „Bomen", zo legt prins Charles uit, zijn in 't zwaar geërodeerde landschap van Spanje tamelijk zeldzaam. Een tuin zonder bomen vin den de prinses en de prins niets. Het gaat er dus om een bestaand huis met een belommerde tuin te vinden ofwel een stuk grond, waar op een nieuw huis kan wor den gebouwd. Eetkamer Met glinsterende ogen ver telt de prinses van haar droom om de oud-Hollandse eetkamer, die zij dezer da gen uit Nederland als tr'ouw- cadeau kreeg, geheel in stijl in te richten. „De vloer moet in witte en zwarte tegels worden uitgevoerd, zoals in de huizen van de 17de eeuw. Deze eetkamer zal grote ramen met kleine Hollandse vensters moeten hebben". In die eetkamer, zo hoopt prinses Irene, zullen bloe men van alle seizoenen staan. Behalve op rozen is zij ook dol op narcissen, tulpen, lelietjes van dalen, herfst- asters, om maar enkele te noemen. Maar haar topbloem blijft de roos. Drukke correspondentie In Madrid regelt de prin ses zelf haar huishouding. Het dagelijks menu is één van haar zorgen. Natuurlijk niet iédere dag Spaans. Deze keuken is verrukkelijk, maar zwaar. Het echtpaar houdt trouwens van variatie. En dan is er verder het toezicht op de huishouding en de stroom van te beantwoorden correspondentie, die dage lijks uren vergt. Het gesprek komt op sportbeoefening. Van paard rijden is in Madrid nog niets gekomen. „Ik had gewoon geen tijd om het te organi seren", vertelt prinses Irene. Van paarden komen we op vliegen. Prinses Irene ver telt dat zij nog steeds haar vliegbrevet niet heeft. Er is weinig van lessen gekomen, omdat er altijd wat tussen kwam; regen, storm of het niet beschikbaar zijn van het militaire vliegveld bij Ma drid voor de avioclub. „Toch ga ik ook mijn brevet halen", zegt prinses Irene, die nog nagenietend vertelt over de skivakantie in Zwitserland. De blik valt op een klein grappig telefoontoestel uit de oertijd van de P.T.T. Prinses Irene schiet in de lach. Zij vindt het een enig ding en gebruikt het werke lijk als huistelefoon. „Maar je voelt je dan net of je met Siberië praat, zó hard moet je gillen. Wereldieis per paard De 67-jarige Britse schrijver William Holt maakt op het ogen blik een wereldreis te paard. Op de rug van zijn trouwe „Trigger" heeft hij op het ogenblik al 12.000 km afgelegd. De foto toont de schrijver met zijn ros tijdens een korte rust pauze aan de Cóte d'Azur. OP HET LAATSTE NIPPERTJE Terwijl zjj heengingen. Mattheus 25 10 „Als zjj nu heengingen Zo gaan de dwaze maagden dan eindelijk heen om op het laatste nippertje te middernacht. te doen wat ze de hele kostelijke levensdag hadden kunnen doen. Eindelijk gaan ze heen om voor zichzelven te kopen. Eindelijk komen ze voor de olie van eigen 'amp in actie. Het. is voorzeker 'n aangrijpend ding: te middernacht die dwaze maagden het huis te zien uithollen om vlak vóór de komst van de bruidegom nog wat olie machtig ts worden. We laten z? „heengaan" en zullen het beste ervan hopen. In derdaad: het kan'. Ik ken er één, wie hei nog gelukt is „te midder- aaoht" olie te kopen. Dal was de moordenaar aan het kruis. Die kor)'!* nog olie met zijn laatste ademtocht: „Here, gedenk mij ner!" Dat geeft ons grond om de in stervensnood roepende en zoe kende dwazen nog naar de Grote Verkoper te verwijzen en te zeg gen: „Gaat naar die Verkoper en koopt voor uzelven. Er is genade zelfs voor dwazen. En zolang als het nog middernacht is, ziit ge nog in het „heden der genade". M&ar maardit mogen we nooit vergeten zo'n moordenaar aan het kruis is er in de hele Bij bei toch maar één. Ik heb, vooral 'n de oorlogstijd in de kampen, nog al enkelen in hun angst voor 'de eeuwigheid te middernacht zien heengaan om voor zichzelven nog olie te kopen. En ik heb gemerkt dat ze de Verkoper toen niet meer vinden konden. Er is een .vindenstijd". We moeten de Here aanroepen, als Hij nabij is. Er is een „te laat" reeds vóór het nog eeuwig te laat is. Er zijn kansen, die onherroepelijk voorhij ziin. Wacht niet tot uw sterfbed. Er mocht voor u geen sterfbed zijn! Koopt nu voor uzelven. Heden, zo gü Zijne stemme hoort. Nu is het voor u de aangename tijd nu is het de dag der zaligheid. (Uit „De Stem achter U.") JOST ZEEUWS-VLAANDEREN ZONDAG 24 JANUARI 1965 NED. HERV. KERK Axel: 10 uur en 14.30 uur Ds. P. J. Pennings (Viering H. A. Avond maal). Hoek: 10 uur en 14.30 uur Ds. W. J. van Meeuwen (Viering Heilig Avondmaal; 16.15 uur viering H. Avondmaal in „Avondrust". Hontenisse: 9.30 uur Ds. E. Grams- bergen. Hulst: 10 uur Ds. J. A. H. Brok. Philippine: 11 uur Ds. E. E. Stern. Sas van Gent: 9.30 uur Ds. E. E. Stern. Sluiskil: 9.30 uur en 11 uur Ds. H. J. Ruis. Terneuzen: (Noordstraat) 10 uur Ds. J. A. Poelman; 19 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt; (Kerkhoflaan) 9.30 uur Ds. J. Scholten (jeugd dienst). (Driewegen) 19 uur Ds. J. A. Poelman. Zaamslag: 10 uur Ds. Ph. M. Becht (viering H. Avondmaal) 16 uur H. Avondmaal in het rusthuis. GEREF. KERK Axel: 10 uur en 15 uur Ds, J. Th. Heemskerk. Hoek: 10 uur en 14.30 uur Ds. A. J. Verbeek. Sas van Gent: 19.30 uur Ds. W. Gispen, van Terneuzen. Terneuzen: 10 uur en 15 uur Dr. P. J. Richel, van Heemstede. Zaamslag: 10 uur en 15 uur Ds. M. den Boer. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 uur en 3 uur Ds. A. Kui per. door ERNST MIIST1R 78) Toen Dr. Sevard een paar dagen later professor Sentobe, de grote wetenschappelijke on derzoeker, ontmoette, schrok hij van hem. Zijn gezicht was inge vallen, de huid stond strak om de jukbeenderen en zag vlekkerig. Afgetobd liet de professor zich in een stoel neervallen. „Het gaat nu vlug, collega," viel hij met de deur in huis. „Ik wil we ten hoe lang mijn hart het nog zal uithouden. Dat is van veel belang." „Dat hangt voor een groot deel van u zelf af, professor. U moet onmiddellijk rust gaan nemen, u bent helemaal overwerkt, het beste zou voor u een sanatorium zijn en wel direct." „Ik weet het," zuchtte pro fessor Sentobe, „maar ik ben bijna gereed met een uiterst be langrijke proef op het gebied van de kernfysica. Ook voor u van belangik kom op uw terrein, en wel van de arterio-sclerose (slagaderverkalking Het spreken vermoeide Sen tobe, hij zweeg ademloos, Sevard nam de draad van het gesprek over. „Bent u eigenlijk in het laboratorium wel voorzichtig ge noeg? Ik heb de indruk van niet." „O ja, ik weet wat u wilt zeg gen. Natuurlijk is een mens wel eens onvoorzichtig, dat is bij dergelijke proeven met stralin gen enzovoort nu eenmaal niet te vermijden. Het zal wel. En ik weet dat er voor mij geen red ding meer is, ook ai neem ik rust. Daarom werk ik door tot ik er bij neerval. Veertien dagen heb ik nog nodig, daarna is het niet belangrijk meer of ik dood ga. dan is de formule klaar. Kijk mijn hart even na, collega en geef me veertien dagen, veertien dagen maar." Dr, Sevard sprong op. „Pro fessor u is bezig zelfmoord te plegen. U draagt de sporen van stralenverbranding, uw huid zit vol vlekken. Uw hart is op het ogenblik bijzaak, u moet zich terstond in de kliniek laten op nemen." De professor glimlachte. „Windt u zelf en mij niet op, collega, denk om mijn hart." Sevard dacht na. De bezeten heid van de wetenschappelijke onderzoeker had hem alle voor zichtigheid uit het oog doen ver liezen. Deze man was aangetast, deze man was bezig zichzelf te vernietigen, deze man had zijn bloed vergiftigd en zou alleen nog te redden zijn, misschien te redden, wanneer hij onmiddellijk werd opgenomen. Hij wist ech ter dat naturen als professor Sentobe zich niet laten dwingen en toch moest hij dat proberen. Hij moest voorkomen dat deze grote geest stierf voor zijn over tuiging. Sentobe bemerkte zijn aarze ling, „Goed, als u mij geen veer tien dagen meer op de been kan houden „Daarvan is geen sprake, pro fessor," riep Sevard vertwijfeld, want hij moest tijd winnen, deze man moest niet boos weglopen. „Laat ik beginnen met u even na te kijken, professor." Sevard constateerde dat de pa tiënt, vergeleken bij de laatste keer, sterk achteruit was ge gaan, de pols was slecht. Hij be schikte niet over instrumenten om na te kunnen gaan hoever de verwoestende invloed van de stralingen was voortgeschreden, hij kon slechts 'n bloedproef ne men en deze door de kliniek laten controleren. Voor het ogen blik volstond hij met de patiënt een sterk opwekkend hartmedi- cijn te geven. „U moet het uit uw hoofd zet ten mij in een kliniek te krijgen, dat is werkelijk de moeite niet meer waard," viel de professor uit. „Ja, maar ik heb u toch in de kliniek nodig voor een Röntgen onderzoek," riep Savard wan hopig. De professor glimlachte. „Waarom die omslag? U heeft mij destijds de naam van dr. Eyken genoemd, die behandelt aan huis." „Dat kan ook, maar natuurlijk is ze niet zo goed ingericht als de kliniek. Als het niet te ingp- wikkeld wordt kan het wel. De opnamenHij zweeg plotse ling. Daar had hij bijna een on vergeeflijk domme fout gemaakt. Het zou niet doenlijk zijn bij deze man een Röntgen-foto te maken De Röntgen-stralen zouden dp toestand nog erger kunnen ma ken en de weinige gezonde cel len, welke deze man nog bezat, ook kunnen bederven. „En dat zou het einde slechts verhaas ten." „Gaat u verder?", verzocht de professor. Sevard vertelde hem nu dat hij bij nader inzien 'n Röntgen- opname niet geheel verantwoord achtte. Sentobe schudde het hoofd. Hij was een geniaal man, die zijn invallen op meest zon derlinge ogenblikken kreeg. Hr legde het recept neer. dat was van generlei belang meer. iWordt vervolgd.) Hoek: 10 uur en 14.30 uur Ds. H. M. Ohmann. Terneuzen: 10 uur en 15 uur Ds. K. D. van Dijk. Zoute Spui: 10 uur leesdienst. 16.30 uur Ds. K. D. van Dijk, van Terneuzen. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 uur ,eri"33C30 uur leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Vlooswijkstraat) Terneuzen: 9.30 uur en 14 uur en 18 uur leesdienst. Hoek: 9.30 uur, 14 uur en 18 uur leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Syn.) (Frans Halslann.) Terneuzen: 10 uur en 15 uur lees dienst. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30 uur, 14 uur en 18 uur Ds. De Reuver. VOLLE EVANG. GEM. (FHodelfia-kapel) Terneuzen: Samenkomsten: zon dags 10 uur v.m. en donderdags 8 uur n.m. Bidstond zondags om 8.30 uur n.m. LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 u. Heiiigingssamen- komst; 19.30 uur Luitenant B. Outhuijse. ROOMS KATHOLIEKE KERK Axel: 7.30 uur, 9 uur, 10.30 uur en 17.30 uur H. H. Missen. Ciinge: 7 uur, 8.30. uur en 10 uur H. H. Missen. Hulst: 6.30 uur, 7.45 uur, 9 uur en 10 uur H. H. Missen. Philippine: 7.30 uur en 10 uur H. H. Missen. Sluiskil: 6.45 uur. 8.30 uur, 10.36 uur en 17 uur H. H. Missen. Terneuzen: 7 uur, 9.30 uur H. H. Missen; 17.00 uur Avondmis. Triniteitskerk: 8 uur en 11 uur H. H. Missen. WEST ZEEUWS-VLAANDEREN ZONDAG 24 JANUARI 1965 NED. HERV. KERK Aardenburg: 11 uur Ds W. C. Luuring, van Cadzand. Biervliet: 10 uur Ds. W. S. Even huis. Breskens: 10 uur Ds. L. Spaans (H. Doop). Cadzand: 9.30 uur Ds. W. C. Luu ring. Groede: 10 uur Ds. H. W. Doorn- ink. Hoofdplaat: 11 uur eerw. heer H. J. Begeer. Nieuwvliet: 10 uur Ds. J, Brezet. Oostburg: 9.30 uur eerw. heer G. M. C. de Vries, van Retranche- ment. Retranchement: 11 uur eerw. heer G. M. C. de Vries. Schoondijke: 10 u. P. A. L. Brink man. St. Kruis: 9 uur Ds. W. B. Berg- sma, van Waterlandkerkje. Sluis: 9.30 uur Ds. C. Balk. St. Anna ter Muiden: 11 uur Ds. C. Balk. Waterlandkerkje: 10.30 uur Ds. W. B. Bergsma. (Zondagsschool: 11.30 uur.) IJzendijke: 9.30 uur eerw. heer H. J. Begeer, van Hoofdplaat. Z.f dmnde: 9.45 uur mej. Da H. B. de Neeling jeugdkapel; 10.45 uur mej. Da H. B. de Neeling.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 2