Provinciaal nieuws Radio en Televisie VOETBAL PRIJSVOORSTELLEN LANDBOUWSCHAP Waarom rijdt deze auto zo prettig? Pagina 3 s Terneuzen Axel Biervliet Bosch kapel Ie Breskens Hoek Hoofdplaat Retranchement Sas van Gent IJzendijke DE SPORTTOTO J donderdag 21 januari 1965 DE VRIJE ZEEUW Minister van maatschappelijk werk bezoekt Vogelwaarde In het programma, dat is op gesteld voor het werkbezoek aan de provincie Zeeland van de mi nister van maatschappelijk werk, mevr. drs. Scihouwenaar-Franssen is opgenomen een bezoek aan de gemeente Vogelwaarde. De mi nister zal zich hier op de hoogte stellen van het plaatselijk maat schappelijk werk, waartoe zij de gast zal zijn van het interparo chieel centrum voor maatschap pelijk werk. Het bezoek zal plaats vinden op 4 febr. a.s. na de opening van het bejaarden centrum „Baohten Dieke" te Ter- neuzen. Controle op verkeersovertredingen De gemeentepolitie is gisteren begonnen met een gerichte con trole op verkeersovertredingen. Deze controle bestaat hieruit dat speciaal aandacht zal worden besteed aan overtredingen, welke in de meeste gevallen als de hoofdoorzaak van een aanrijding kunnen worden aangemerkt. Te dezer zake geconstateerde over tredingen zullen steeds met een proces-verbaal worden afgedaan. De hier bedoelde overtredingen zijn: 1. het niet verlenen van voor rang of vrije doorgang; 2. het inhalen op kruispunten en onverantwoord inhalen; 3. het niet of niet-tijdig aange ven van richting; 4. het niet voldoende afstand bewaren; 5. het niet voldoende rechts- houden; 6. onjuist stoppen of wegrij den; 7. het harder dan stapvoets achteruitrijden; 8. het verkeer hinderen bij een uitrit. De controle op bovenbedoelde overtredingen wordt behalve door het normaal dienstdoende personeel in het bijzonder uitge oefend door een brigadier en twee hoofdagenten die bij toer beurt voor deze controle worden aangewezen. Zij blijven normaal in het bestaande dienstschema werkzaam, doch zullen niet wor den belast met werkzaamheden als het behandelen van verkeers ongevallen, burenruzies, mishan delingen e.d. De op ongeregelde tijden plaats vindende controle op de maxi mumsnelheid blijft onverkort van kracht. Mevr. Evenhuis sprak voor Nederl. Huisvrouwen Deze week heeft de schrijfster mevr. G. Evenhuis van Biervliet voor de Ned. vereniging van Huisvrouwen, afd. Terneuzen, gesproken over „Kinderen en boeken". Na het welkomstwoord van de voorzitster hield mevr. Even huis een causerie over het kin derboek. Het jeugdboek moet aan veel eisen voldoen; het moet o.m. zijn aangepast aan het be vattingsvermogen van de kinde ren en hen tevens binnenleiden in de wereld van de volwassene. Na de pauze was er gelegen heid tot het stellen van vragen, waarvan dankbaar gebruik werd gemaakt. Tot slot heeft de schrijfster verteld over het ontstaan van haar boeken. Uit „De school van Schellebelle" las ze enkele frag menten voor. Mevr. Vermeulen dankte de spreekster voor hetgeen ze deze avond had gebracht. Kappersconcours De Zeeuwse kappers hebben maandag j.l. van hun vrije dag gebruik gemaakt om een con cours te organiseren, waarvan de regeling berustte bij de Terneu- zense afdeling. In de bediendensector heren vak gingen de prijzen naar E. F. Remery te Terneuzen; J. M. Min- naert te Aardenburg en H. Ar- noldus te Souburg, met resp. 345; 325 en 323 punten. Bedienden damesvak mej. L. van Kouteren te Aardenburg, 258 p.; H. Hitters te Sluiskil, 256 p en S. Koster te Middelburg, 255 p. De eerste prijs in de competi tie voor het damesvak was voor mej. J. Klap te Oostburg met 265 p.; 2e de heer J. v. d. Hout te Axel het 258 p. en 3e J. Buijze te Zaamslag met 240 p. Bij het kampioenschap heren gingen de prijzen naar de heer J. de Jonge te Middelburg met 365 punten en de heer C. van Rijsbergen te Axel met 344 p. Bijeenkomst Plattelandsvrouwen Dinsdagavond hield de afd. Axel van de Ned. Plattelands vrouwen een bijeenkomst in „De Stadsherberg". Na de opening door de presi dente, mevr. Van Dijkevan Dijk, werd eerst een huishoude lijke agenda afgewerkt. Hierna hield de gemeente-secretaris de heer P. G. van den Bosse een lezing over zijn reis en zijn ver blijf in Perzië voor de Verenigde Naties. Op interessante wijze liet hij in woord en beeld (een prachtige serie kleurendia's) het leven in Perzië zien. De leden van het bestuur van de afd. Terneuzen woonden deze bijeenkomst bij. Mevr. Van Dijke dankte de heer Van den Bosse hartelijk voor de mooie avond welke hij de dames had gebracht, waarna zij de bijeenkomst sloot. Vergadering gemeenteraad Vrijdag 22 januari komt de raad van Biervliet in openbare vergadering bijeen. Op de agenda staan o.m. de volgende punten: Wijziging besluit tot het ont trekken van wegen aan het open baar verkeer; voorlopige vast stelling uitgaven openbaar on derwijs over 1963; nadere vast stelling vergaderingen bijzonder kleuteronderwijs over 1963; ver koop bouwgrond aan T. Vervaet en G. van de Vijver te Biervliet; wijziging verordening op de hef fing van reinigingsrechten; vast stelling gemeenschapelijke rege ling regionale sociale werkplaats West Zeeuws-Vlaanderen; onbe woonbaarverklaring diverse wo ningen. Tenslotte zijn er dan nog voor stellen tot afschaffing van de rondvraag en tot verbetering van de Braakmanlaan. Duivenkeuring Op de duivenkeuring in het clublokaal van de plaatselijke duivensociëteit „Met moed voor uit" werden ruim 150 duiven ter keuring aangeboden. Als keur meester trad op de heer Sanders. De uitslag was als volgt: Oude doffers: 1. J. Cappen- dij'k; 2. D. Dobbelaar. Oude duivinnen: 1. J. Cappen- dijk; 2. A. Nicolaas. 1. Jaarling doffers: 1. L. Lau- ret; 2. J. Wauters. Jaarling duivinnen: 1. L. Lau- ret; 2. J. de Rijk. Jonge doffers: 1. F. Dankaart; 2. P. Dobbelaar. Jonge duivinnen: 1. P. v. d. Veen; 2. J. Cappendijk. Aardappelen voor Spanje In de handelshaven van Bres kens is dinsdag het Zweedse zeeschip „Mimer" uit Stockholm binnengelopen. Het schip meet 2300 d.w.t. en kwam 500 ton aardappelen laden voor Spanje. Afgelopen nacht is het schip met sleepboothulp de haven uit gevaren naar een Belgische ha ven om verder af te laden. Nimmer is een schip van der gelijke grootte in de Bresketlse haven binnengelopen. De gemeenteraad vergadert Op dinsdag 26 januari a.s. wordt een openbare vergade ring gehouden van de gemeente raad van Hoek. Van de te behandelen punten noemen wij: Een verzoek van de heer H. Doppegieter te Terneuzen tot aankoop van twee percelen bouwgrond in de Lovenpolder. Een verzoek om subsidie voor a. 40-jarig jubileum district West Nederlandse Politie; b. Z.V.U.- jubileum; c. Zeeuwse stichting voor beroepskeuze en voorlich ting. Verder is binnengekomen een verzoek van de heer F. van Drongelen tot aankoop van het pand Oud-Vlissingen nr. 12. Daarna komt aan de orde de begroting voor de dienst 1965. Postcommando rijkspolitie Met ingang van 1 februari a.s. is benoemd tot postcommandant der rijkspolitie te Hoofdplaat de heer J. P. Bals, thans als opper wachtmeester werkzaam te Ob- dam. Zijn voorganger, postcom mandant Duine, werd zolas be kend op 1 november 1984 over geplaatst naar Breskens. Agenda gemeenteraad Vrijdag 22 januari vergadert de raad der gemeente Retranche ment om half acht n.m. in het gemeentehuis. De agenda bevat o.m. de vol gende punten Vaststelling van renvooien en wijzigingen van het bouwplan; herbenoeming lid van de com missie van bestuur en de com missie van vervoer t.b.v. het openbaar lager onderwijs in West Zeeuws-Vlaanderen, als mede benoeming van een plaats vervangend lid. Bevordering De heer J. Hakker werd be vorderd tot hoofdassistent van 's rijks belastingen, zulks met terugwerkende kracht tot 1 februari 1964. Benoemd Met ingang van 1 januari 1965 zijn in vaste dienst aangesteld als besteller bij de P.T.T. alhier, de heren G. J. M. van Rossum en W. A. van de Winckel. Hl Het Amerikaanse bureau voor lucht- en ruimtevaart (Nasa) heeft bekendgemaakt dat op 2 februari van de basis Cape Kennedy in Florida 't tweede zonne-observatorium (Oso 2) in een baan om de aarde zal worden gebracht. Jaarvergadering N. C. B. Boeren ontevreden over suikerbietenaanvoer. Dinsdag had in hotel Lievens de jaarvergadering -plaats van de N.C.B., afdeling IJzendijke. Voorzitter G. de Badts heette de vele leden welkom en in het bizonder de heer J. Schuurman uit Heinkenszand die een lezing zou houden. De voorzitter las een gebed voor de zielerust van de over leden leden, mevrouw C. Wijf felsvan Campen en de secre taris de heer A. van Oers, die vanaf de oprichting 30 jaar lang het secretariaat had vervuld. Een terugblik werpend over het afgelopen jaar kon de voor zitter zeggen dat 1964 een gun stig jaar is geweest voor de land bouw. De suikerbieten lieten een recordopbrengst zien. De aardappeloogst was goed terwijl ook de graanprijs niet slecht was. Peulvruchten en vlas waren zowel wat opbrengst als prijs betreft slecht, aldus de voorzit ter. De omzet in kg was iets ge daald, terwijl de geldopbrengst met 2.000.000 gulden gelijk was gebleven. Van belang noemt de voorzit ter de oprichting van een con- tracttelersvereniging. De prak tijkschool te Schoondijke staat in Nederland in een goed dag licht. Spreker wijst er op dat voor deze praktijkschool meer belangstelling moet bestaan var onze eigen boeren, daar er veel te leren valt. Hij brengt dank voor de royale giften voor de oogstdankgave over 1964 en vraagt om ook voor 1965 royaal te geven. Na het uitvoerig jaarverslag van de voorzitter was de beurt aan de heer Schuurman die een lezing hield over de Sociaal- Economische Voorlichtingsdienst. Hij wijst er op dat deze dienst uit nood is geboren. Het boerengezin is anders dan vroeger. Vele jongens blijven niet meer in het boerenbedrijf. Hij gaf de raad om de meewer kende zoons een klein kapitaal tje te doen vergaren. Dit kan door hen een beloning te geven, voor hun arbeid of/op een of an-" dere mogelijkheid. Spreker wees er op dat bedrijfsopvolging ook bedrijfsbeëindiging meebrengt. De datum van overdracht kan fiscaal belangrijk zijn. Zech Nenntwich voor zijn rechters De vorig jaar uit een Westduitse gevangenis ontsnapte voormalige S.S.-officier Hans Walter Zech- Nenntwich staat momenteel te recht voor een rechtbank in Braunsweig. De toto toont hem met zijn ex-verloofde Margrit Steinheu- er, die hem bij zijn ontvluchting behulpzaam was. Hij wees er op dat bij zijn dienst de leden alle inlichtingen kunnen krijgen over sociale wet ten en voorzieningen, boedel scheidingen, beroepskeuze, juri dische problemen enz. Het ontwikkelings- en sane- ringsfeest is er niet zoals velen ten onrechte menen om de klei ne bedrijven weg te krijgen maar om gezonde bedrijven nog ge zonder te maken. Óm voor sane ring in aanmerking te komen mag het gemiddelde inkomen over drie jaren niet meer dan 6500,per jaar bedragen. Hij zette op duidelijke wijze de ver schillende mogelijkheden uiteen. De heer De Badts dankte de heer Schuurman voor zijn duidelijke uiteenzetting en gaf de leden gelegenheid de heer Schuurman vragen te stellen waarvan door vele leden ge bruik werd gemaakt. De aftredende bestuursleden R. de Smedt en Dellaert werden herkozen. Het vervoer der suikerbieten naar de fabriek blijkt grote pro blemen te hebben. Allen zijn er tegen dat de eigen vervoerder zoveel minder betaald worden dan het transportbedrijf. Allen zijn tegen deze gang van zaken en willen bij de fabrieken hef tig protesteren. Men wil een bietentelersver- eniging oprichten om door het gezamenlijk aanbieden der bie ten enige dwang bij de fabrikan ten te kupnen uitoefenen. Enkele leden waren ontevre den over de geplaatste silo's bij .de magazijnen te IJzendijke. Ze zijn beslist onvoldoende, aldus deze leden. Na een koffietafel werd een kaartwedstrijd belegd waarvoor de afdeling 100,beschikbaar had gesteld. NEDERLANDS ELFTAL SAMENGESTELD Het Nederlands elftal, dat dinsdag 26 januari in Tel Aviv een officiële interland-voetbal wedstrijd tegen Israël speelt, is als volgt samengesteld: Doel: Pieters Graafland (Feijen- oord); Achter: Flinkevleugel, Israël, Schrijvers (allen D.W.S.) en Veldhoen (Feijenoord); Midden: Fransen (GVAV) en Muller (Ajax); Voor: Bergholtz (Feijenoord), Van Nee (Heracles), Bouw meester en Moulijn (beiden Feijenoord). Reserves: Koer ver (MVV), Kemper (PSV), Haak (Feijen oord), Nuninga (Ajax) en Cla- van (Holland Sport). In het elftal, dat in de laatste interland Engeland een fraai ge lijkspel (11) afdwong, is één wijziging gekomen: Klaas Nu ninga wordt vervangen door Bergholtz. De laatste was overi gens tegen Engeland aanvanke lijk wél opgesteld, maar moest wegens een blessure zijn plaats afstaan. Het Nederlands elftal vertrekt maandag van Schiphol. Om de Europese beker voor bekerwinnaars De Spaanse bekerhouder Zara- goza kwam woensdag op eigen veld niet verder dan een 22 gelijkspel tegen Cardiff City in de eerste wedstrijd van de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars. Bij de rust ston den de Spanjaarden met 21 voor. Om het militair voetbalkampioenschap De militaire voetbalelftallen van Duitsland en België zullen een derde wedstrijd moeten spelen om uit te maken, welk land in het eind-toernooi zal zijn vertegenwoordigd. Woensdag wonnen de Duitsers in Aken onder leiding van de Nederlandse arbiter Aalbrecht uit Hoek van Holland met 20 van hun Belgische collega's, die o.a. Anderlecht-midvoor Jan Devrindt in hun midden hadden. Daar de eerste wedstrijd in een 31 overwinning voor de Bel gen is geëindigd, zal eerst in een derde en beslissende ontmoeting worden uitgemaakt welk elftal het eindtoernooi bereikt. JEUGDVOETBAL Blijkens een mededeling van de jeugdcommissie van de K. N. V. B. afdeling Zeeland was de belangstelling voor een plan om rayonsgewijze dia's te laten ver tonen voor de A-junioren en de grootste B-junioren zó gering, dat het teleurstellende besluit moest worden genomen deze bijeenkomsten niet te doen plaatsvinden. Er werd noodgedwongen nog een tweede minder prettig be sluit genomen. Het gering aan tal verenigingen dat vorig jaar heeft ingeschreven voor het be kende jeugdtournooi op Hemel vaartsdag, heeft de jeugdcom missie doen besluiten dit jaar van het organiseren van dit toer nooi af te zien. Men overweegt nu de mogelijkheid om Hemel vaartsdag te benutten voor het organiseren van een pupillen- toernooi. Voorts besloot de jeugdcom missie zo mogelijk een na-com petitie voor de kampioenselftal len in de juniorengroepen A en B in Zeeland te organiseren, ter wijl na afloop van de normale juniorencompetitie rayonsgewijze met een pupillencompetitie zal worden begonnen. Het aantal deelnemers aan de sporttoto van het afgelopen weekeinde bedroeg 680.176. Aan prijzen kwam beschikbaar 327.635. De eerste prijs van 180.199,25 wordt door vijf win naars gedeeld, die bruto een be drag van 36.039,80 zullen ont vangen. De tweede prijs van 98.290,50 levert de 89 deel nemers met 12 punten bruto 1092,per goed ingevulde ko lom op. De derde prijs van 49.145,25 wordt door 3915 goede voorspellers gedeeld. Per goed ingevulde kolom wordt ca 12,60 betaald. De verkeerde portefeuille en nog wat Een vrachtwagenchauffeur van Poggibonsi in de streek van Chianti was vroeg vertrokken en kwam onderweg tot de ont dekking dat hij zijn portefeuil le met rijbewijs had vergeten. Die zat nog in de broek die hij de avond tevoren had gedra gen. Bij huis teruggekeerd riep hij naar boven of zijn vrouw, die nog in bed lag, de portefeuille even naar beneden wilde gooien. Dat deed zij prompt, waarop de vrachtwa genchauffeur met zijn zware lading snel vertrok. Een paar kilometers verder werd hij door de motorpolitie aangehouden, die zijn papieren wilde zien. Tot zijn stomme verbazing bleek hij een rijbe wijs bij zich te hebben dat niet op zijn naam stond. De chauf feur maakte opnieuw rechts omkeert en kwam nog juist op tijd bij zijn huis aan om één van zijn beste vrienden het raam van zijn slaapkamer uit te zien klimmen. De man werd woedend en zette zijn vrouw zoals zij was op de brandende kachel. Nu ligt zij in het zie kenhui*. Televisieprogramma's NEDERLAND I: 19.30 Rooster; 20.00 Journaal; 20.20 AVRO's Te- levisier; 20.40 De Danny Kaye Show; 21.30 Voor de vuist weg; 22.4022.45 Journaal. NEDERLAND Hl: 20.00 Nws; 20.01 T.V.-film; 20.25 Wereld wijd; 20.40 De drie musketiers; 21.4522.10 Onze man in Wash ington. B. R. T.: 18.45 Franse les; 19.00 Voor de kinderen; 19.05 Op Sa fari; 19.30 Voor de tieners; 19.55 De weerman; 20.00 Nws; 20.25 Botsende jeugd; 22.15 Nws; 22.25 23.25 Zijn of niet zijn. Vijf bergbeklimmers uit Bue nos Aires worden sinds 27 december vermist in de An des. Zij trokken toen het ge bergte in met het plan de 7.000 meter hoge berg Acon cagua langs de moeilijke zuidhelling te beklimmen. Twee andere expedities, een Duitse en een Amerikaanse, hebben elk een man verloren toen zij op een helling van de Aconcagua, die „het dak van Amerika" wordt genoemd, door een sneeuwstorm werden overvallen. Het landbouwschap heeft minister Biesheuvel voorgesteld, voor het oogstjaar 1965/1966 de tarweprijs ongewijzigd te handhaven door de drempelprljs vast te stellen op 38 en de inter ventieprijs op 37,75 per honderd kg. In de staf- felregeling zou een kleine wijziging kunnen worden aangebracht. Ten aanzien van de voergranen is voorgesteld, de prijzen met ongeveer 2 per honderd kg te verhogen. Dit kan volgens het landbouwschap worden bereikt door de eindprijzen voor het seizoen 1964/1965 met dertig cent te verhogen en vervolgens de zgn. staffel (gedurende een deel van het jaar maandelijks toegepaste ver hoging in verband met opslagkosten e.d.) door te laten lopen. Voor rogge is daarboven nog een extra-verhoging bepleit van dertig cent per hon derd kg. Het landbouwschap acht hef wat de granen betreft niet mogelijk om, evenals in voorgaande jaren, uit te gaan van de te verwachten netto kostenstijgingen, aangezien de besluiten inzake het gemeenschappelijk E. E. G.-prijspeil onvol doende ruimte bieden voor het opvangen van kostenstijgingen en voor een compensatie van de verlaging van de graantoeslag lichte gronden. Het landbouwschap meent dat de prijs van suikerbieten op ƒ65 per ton dient te worden gehandhaafd. Het acht verdere uitbreiding van het areaal gewenst en verantwoord. De verschil lende motieven hiervoor zijn o.m.: intensief ge bruik maken van de produktiemogelijkhecien van onze landbouw en van het uitstekend ge outilleerde verwerkingsapparaat. Daarnaast 'het dekken van de binnenlandse behoefte bij gemid delde opbrengst en het rekening houden met de E. E. G.-ontwikkeling. Voor vlas wil het landbouwschap een verder gaande subsidie dan de laatste jaren het geval was. Het stelt voor, boven de bestaande verwer kingstoeslag, ook een teeltpremie te verlenen. Deze verdergaande vlassubsidie wenst men met het oog op kostenstijgingen en de huidige zeer onbevredigende prijsvorming. Bovendien acht men het gewenst om in afwachting van een gemeenschappelijk E. E. G.- vlasbeleid de Nederlandse regeling in meer dere mate af te stemmen op de in de beide an dere vlasproducerende landen, België en Frank rijk, verleende subsidies. De in Nederland te verlenen subsidie zou dan ongeveer even hoog kunnen worden gesteld als in België en ca. 160 over alle hectares vlas kunnen bedragen. Voortzetting van de via heffingen door het bedrijfsleven gefinancierde garantieregeling voor pootaardappelen acht het landbouwschap gewenst. Met het oog op de grote verliezen in 1963 en 1964 zijn deze areaal- en exportheffingen verhoogd tot 150 per hectare en 0,75 per hon derd kg. Het landbouwschap rekent erop, in de toekomst de in het kader van deze garantie regeling aangegane schulden en verplichtingen te kunnen afwikkelen en heeft daarvoor even eens de medewerking van de minister gevraagd. De prijs van koolzaad, een produkt waarvoor in Nederland thans geen garantieregeling be staat, zou voor oogst 1966 moeten worden vast gesteld op 65 per honderd kg. (Adv.) gfth Gewoon omdat deze automobilist zich meer fit voelt dan andere. En zijn geheim schuilt in het dashboardkastjeDaar ligt altijd een rol King. Heerlijk frisse King pepermunt, het beste dagelijkse middel ter opwekking en verkwikking. Natuurzuivere King hoort in uw wagen als uw papieren. VRIJDAG 22 JAN. 1965 HILVERSUM I; 7.00 Nws; 7.10 Ochtendgymn.; 7.23 Gram.; 8.00 Nws; 8.13 Gram.; 8.50 Gymn. voor de vrouw; 9.00 Te land en te water; 9.40 Morgenwijding; 10.00 Schoolradio; 10.20 gram.; 11.00 Nws; 11.02 Voor de kleu ters; 11.15 Voor de vrouw; 11.55 Pianorecital; 12.17 Voor de land bouw; 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Ten toonstellingsagenda; 12.35 Orgel spel; 12.55 Actualiteiten; 13.00 Nws; 13.10 Mededelingen; 13.25 Beursberichten; 13.30 Kinderkoor met pianobegeleiding; 13.55 Bij de tijd en bij de thee; lo.30 Oi- kestmuz.; 16.00 Nws; aansluitend voordracht; 16.20 gram.; 16.30 Voor de jeugd; 17.05 Muziekka- lender; 17.30 Programma voor de rijpere jeugd; 18.00 Nws; 18.15 Trio met orgel; 18.30 Sportspie- gel; 18.40 Jazzmuz.; 19.00 Kiosk; 19.10 Moderne muziek; 19.35 Ver- HIJ NAM HET NIET. Niet alleen in Frankrijk komt het voor dat automobilisten elkaar te lijf gaan om een kleinigheid. De 18-jarige Tho mas W. uit Sittard „nam" het internationale gebaar met de wijsvinger niet dat de Duitser G. M. in de nacht van 8 op 9 november vorig jaar wegens een vermeende verkeersfout tegen hem maakte. Hij sleurde de Duitser na een achtervol ging uit zijn auto en ranselde hem zódanig af dat de man in een ziekenhuis moest worden opgenomen. De officier bij de rechtbank te Maastricht eiste een gevange nisstraf van zes maanden waarvan drie voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en ondertoezichtstelling van het consultatiebureauvoor alcoholisme. W. die reeds tweemaal met de politie in aanraking is geweest wegens mishandelingen van andere weggebruikers, ver klaarde in een woeste bui te hebben gehandeld. De rechtbank zal op 2 februari uitspraak doen. der dan je neus...; 19.55 Eerste kolom; 20.00 Nws; 20.05 Albert Schweitzer; 20.20 (stereo) Ka merorkest; 20.50 Boekbespre king; 21.00 Amusementsmuz. 21.45 Etherforum; 22.15 Piano spel; 22.30 Nws; 22.40 Muziek- revue; 23.10 Gram.; 23.45 Socia listisch nieuws in Esperanto; 23.55—24.00 Nws. HILVERSUM II; 7.00 Dag- opening; 7.10 Gram.; 7.30 Nws; 7.40 Radiokrant; 7.55 Gram.; 8.15 Gewijde muz.; 8.30 Nws; 8.40 Orkestmuz.; 9.00 Voor de zieken; 9.35 Gram.; 10.30 Alledaags ge loven; 11.00 Gram.; .11.15 Voor de oudere luisteraars; 12.00 Or- gelmuz.12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw- 12.30 Nws; 12.40 Radio-snelbuffet? 13.30 Instrum. kwartet; 13.54 Gram.; 14.UD Schoolradio; It.zo Koorzang; 14.45 Voordracht van gedichten; 15.05 Moderne muz.; 15.30 Voor de Vrouw; 16.00 Mu zikale herinneringen; 16.30 Dui zendschoon, praatje; 16.45 Mo derne muz.; 17.00 Verzoekprogr.j 18.00 Prog. voor de twintigers; 18.30 Gewijde muz.; 18.50 Over heidsvoorlichting; 19.00 Nws; 19.10 Radiokrant; 19.30 Literair programma; 19.35 (stereo) i Volksmuz.; 19.50 Gram.; 20.05 Prisma; 20.50 Koorzang; 21.20 Toookamer; 22.20 Boekbespre king; 22.30 Nws; 22.40 Wijd al» de wereld; 23.00 Gram.; 23,35 Gram.; 23.55—24.00 Nws. BRUSSEL (VL.)12.00 Nwsf 12.03 Gram.; 12.15 Gev. muz.; 12.50 Beursberichten; 13.00 Nws; 13.20 Amusement muz.; 14.00 Nws; 14.03 Schoolradio; 15.45 Gram.; 16.00 Nws; 16.03 Beurs berichten; 16-09 Karnermuz.; 17.00 Nws; 17.15 Duitse, Engel se en Franse les; 18.00 Nws; 18.03 Voor de soldaten; 18.30 Voor de automobilisten; 18.45 Sportkroniek met quiz; 18.55 Gram.; 19.00 Nws; 19.40 Adem pauze; 19.45 Echo's uit de na tuur; 20.00 De vlag en de lading; 20.30 Volksmuz.; 21.15 Pianoreci tal; 21.30 Chansons; 22.00 Nws; 22.15 Koormuz.; 22.45 De zeven kunsten; 23.00 Nws; 23.05 Stem mig gemengd avondprogramma; 23.55—24.00 Nws.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 5