Koningin sprak met leden van de Olympische ploeg ENGELSE ZAKENLIEDEN ZAGEN SINTERKLAAS GVER HET HOOFD ARTON GEESINK BOOD GOUDEN MEDAILLE AAN GLASFABRIEK MOET 175 WERKNEMERS ONTSLAAN K.V.P. WIL EERSTE OEFENING VAN ACHTTIEN MAANDEN Ook aandacht gevraagd voor de gezinsbelangen ROEPING en STRIJD HET WIT GELE KRUIS VERGADERDE IN TERNEUZEN Betere bestrijding van pijn en griep! Chefarine ,4" Aan R.E.M.-uitzendingen moet een eind komen Kruisverenigingen aanpassen aan tijdsomstandigheden Maar er komt geen derde programma.... Vrijstelling derde broer Interne verhoudingen Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Maandag 23 Dinsdag 24 november 1964 HOOFDSCHOTEL? VLEES! Twee belangrijke, telkens weerkerende onderwerpen van bespre king vormden de hoofdschotel op de jaarvergadering van de pro- vincale bond van het Zeeuwse Wit-Gele Kruis, die zaterdag onder voorzitterschap van de heer J. M. A. C. van Dongen in de beneden zaal van hotel „Rotterdam" is gehouden. De punten van uitgang waren de samenwerking met 't Groene- en het Oranje-Groene Kruis. Van de eerste was de voorzitter, de heer J. C. Hoftijzer te Schoon- dijke, en van het Oranje-Groene Kruis waren twee afgevaardig- digden tegenwoordig die door de voorzitter speciaal welkom wer den geheten. Verder zei de heer Van Don gen dat het bestuur zich geluk kig achtte met de aanstelling van een zuster in algemene dienst, juffrouw M- Voet, en een administrateur, de heer E. de Smit, die reeds voortreffelijk werk hebben verricht. De voorzitter constateerde een gunstige ontwikkeling in de sa menwerking met het Groene en het Oranje-Groene Kruis. Hij bracht daarbij een aantal pun ten naar voren die voor nader overleg in aanmerking komen: le streven naar een gelijke con tributie; 2e gezamenlijke aanvraag om gemeentelijke, provinciale en rijkssubsidies; 3e het vervangen van de wijk verpleegsters; 4e waar mogelijk het gezamen lijk exploiteren van een wijk- gebouw. Overleg op districtsniveau moet eveneens mogelijk zijn, al dus de heer Van Dongen. OUD EN NIEUW Recht op de man af was de inleiding van de heer W. P. A. Colsen uit Hulst over „het Wit- Gele Kruis vroeger, nu en in de toekomst". Velen weten niet meer welk een erbarmelijke toe - standen er enkele tientallen ja ren, in ons gewest heersten. De heer Colsen had de archieven van „een Wit-Gelekruisafdeling" doorgelezen en daaruit een aan tal aantekeningen gemaakt die zonder de historische achter grond een geslaagde conference op een gezellige avond zouden kunnen zijn, maar in het licht van de historie dat drs. Colsen er omheen schiep, een beeld gaven van de grauwe ellende van vroe ger. De pioniers die met minstens evenveel en zeker ook geldelijke zorgen te kampen hadden als de nazaten in 1964, meende drs. Col sen met recht te kunnen hul digen in de huidige secretaris ■van de provinciale bond, burge meester Van Hootegem van Sluis, die deze harde tijd heeft meegemaakt. De heer Colsen merkte nog op dat meer belang stelling en daadwerkelijke mede werking van de zijde van de geestelijke adviseurs en de art sen hard nodig is. CHARITAS Als wij het voorstellen alsof wij tegen betaling diensten ver lenen, blijft er van de charitas- gedachte niet veel over, aldus de heer Colsen die de taak van de wijkzuster als degene die het per soonlijke contact met de zieken enmet de gezonden onder houdt, hoog aansloeg. Zij spreekt ook met de gezonde huisgenoten en meer dan iemand anders komt zij op de hoogte van de geeste lijke noden. De heer Colsen wees op de contributies, die naar zijn mening in overleg met de beide andere kruisverenigingen gelijk geschakeld dienen te worden en op de overheidssubsidies die op een andere wijze en beter moeten worden gerealiseerd. Het houden van fancy-fairs, van voetbalwed strijden, bals en speldjesverkoop wenste spreker te vergelijken met „woonwagenpraktijken" die nu het kruiswerk een zaak van nationale gezondheidszorg is geworden niet meer kunnen worden toegestaan. Er zijn veel gemeenschappelijke raakvlakken en hij wilde wel het woord ,,zui'- len" horen op voorwaarde dat zij dienen om het gemeenschappe lijke dak te dragen. Tenslotte achtte drs. Colsen de tijd om daadwerkelijk te be ginnen uitermate geschikt en hij drukte dit uit in de woorden die wijlen president Kennedy eens sprak: „Let us begin now". Deze inleiding hield een groot aantal punten in om het forum dat daarna werd gevormd, een massa vragen te bezorgen die door de leden, bestaande uit districts voorzitters, werden beantwoord. MEDEWERKING De voorzitter van het Zeeuwse Groene Kruis, de heer J. C. Hoftijzer, uitte zijn waardering voor hetgeen drs. Colsen had ge zegd. Hij was er eveneens van overtuigd dat een grotere samen werking met behoud van ieders principes mogelijk is. NIET ALTIJD HET BETERE De vertegenwoordiger van het Wit-Gele Kruis, de heer Pulles, Zéi'-dat ook het landelijk bestuur veel waarde aan districtsvor ming hecht en dat na lange tijd van „plannen uitkienen" de tijd was gekomen om handelend op te treden. Voor de heer Van Don gen was dit aanleiding op te merken dat in ons vaderland „het betere soms de vijand van het goede is". VLOTTE AFWERKING Na de middagpauze werd de agenda vlot afgewerkt. De jaar verslagen werden goedgekeurd. Het ligt in de bedoeling een „Wit- Gele-Kruiskrant-Zeeland" vier maal per jaar uit te geven om aan het werk zoveel mogelijk bekendheid te geven. De heren F. E. Francken (St. Jansteen) en J. P. Springveld (West-Souburg) werden bij acclamatie herkozen als bestuurslid. Mierenplaag in Amsterdams ziekenhuis In het Amsterdamse Burger ziekenhuis heerst op het ogen blik een mierenplaag. De chef van de technische dienst, de heer N. W. Blom, heeft de vorige week verschillende keren ge probeerd een specialist in zui- veringswerken uit het Gooi, die voor dergelijke gevallen aan het ziekenhuis is verbonden, naar de hoofdstad te laten komen, Deze was echter in Limburg en kon onmogelijk voor het begin van deze week aan het verzoek voldoen. De mieren hebben in de tun nels, waardoor onder meer de verwarmingsbuizen lopen gun- tige omstandigheden gevonden voor een snelle voortplanting. Op zoek naar voedsel lopen zij in keuken, gangen en ziekenka mers rond. V/er middelen in één tablet doen wonderen zonder de maag van streek te makenI De vier middelen verenigd in Che- farine „4", ieder afzonderlijk al beroemd, werken te zamen nog beter en helpen ook vaak dan wan», neer andere middelen falen. Ook zij, die een gevoelige maag hebben, kunnen Chefarine „4" gebruiken, want één bestanddeel dient om de maag te beschermen. (Adv.) In de memorie van antwoord van de ministers van justitie en buitenlandse zaken aan de eerste kamer op de wet „Installaties Noordzee" herhalen zij de toezegging, dat het beleid der regering erop gericht is zo spoedig mogelijk een wettelijke regeling van het bestel te verwezenlijken. De vraag of terstond na het verdwijnen van de R.E.M.-zender een derde televisieprogramma tot stand kan komen, wordt ont kennend beantwoord. De technische en financiële middelen zijn daartoe niet onmiddellijk beschikbaar. stand zou komen, vinden zij het op dit moment niet opportuun het bijeenroepen van een wereld conferentie over dit onderwerp te suggereren. Het verschijnsel van vaste in stallaties in de volle zee (andere dan boorinstallaties) is niet zo zeer verbreid, dat de regeling van de volkenrechtelijke positie door alle regeringen als urgent zal worden beschouwd. Zodra zich een geschikte gelegenheid voordoet, zal de minister van buitenlandse zaken niet nalaten de aandacht op de wenselijkheid van een internationale regeling te vestigen. VOLKENRECHT De regering stelt vast dat de t. v.-uitzendingen van de R.E.M. niet door de volkenrechtelijk er kende „vrijheid van de volle zee" worden gedekt. De Neder landse overheid is volkenrechte lijk bevoegd tegen die gedragin gen op te treden. Het wetsont werp pretendeert dan ook niet de regels van volkenrecht te wij zigen. De volkenrechtelijke in houd van de vrijheid van de zee is vóór en na de inwerkingtre ding van de wet dezelfde. Het wetsontwerp is erop gericht eventuele beperkingen, die de interne Nederlandse wetgeving aanlegt, te verwijderen. Tot dusver is door 98 landen gereageerd op het langs diplo matieke weg gedane Nederland se verzoek om bericht of Vero nica gerechtigd is de vlag van die landen te voeren. De ontvan gen berichten luiden negatief. NIET OPPORTUUN Hoewel de ministers het zou den toejuichen, indien een inter nationale regeling in wezen een aanvulling op de Geneefse verdragen van 1958 inzake het volkenrecht van de zee tot GEEN SCHADEVERGOEDING Bij een eventueel noodzakelijk optreden van de overheid op grond van de voorgestelde rege ling zal de door de R.E.M. te lij den „schade" geheel voor reke ning van de R.E.M. zelf blijven. De omstandigheid dat particulie re personen hebben gemeend dat een bepaalde wetgeving niet tot stand zou komen of genegeerd zou kunnen worden, kan be zwaarlijk een aanleiding zijn deze personen geheel of gedeel telijk „schadeloos" te stellen. Onbekendheid met de Neder landse folklore heeft de Engelse zakenlieden, die hebben deelge nomen aan de van 17 tot 19 nov. in het Amsterdamse R. A. I. gebouw gehouden handelsten toonstelling (British Samples Fair), parten gespeeld. Hadden zij geweten, dat de Nederlanders en de Nederlandse winkeliers het in de weken vóór Sinterklaas zo geweldig druk hebben met kopen en verkopen, dan hadden zij zich wel goed be dacht alvorens hun goederen juist in deze tijd ten toon te stel len. Er zijn slechts 1500 a 2000 kijkers komen opdagen, niet meer dan ongeveer een kwart van de belangstelling, die de or ganisatoren van de tentoonstel ling hadden verwacht. Het leek wel of wij melaatsen waren, zei een van de exposanten, een schoenfabrikant. GEEN BOYCOT De zakenlieden die er niets van hadden begrepen, hebben zich bij hun terugkeer in het va derland bitter beklaagd over de geringe belangstelling en tegen over de pers heeft men de ver onderstelling uitgesproken, dat Nederland hun produkten boy cotte als vergeldingsmaatregel tegen de heffing van 15 die Engeland onlangs op geïmpor teerde goederen heeft gelegd. Dit is ten stelligste ontkend door de voorzitter van de winkeliers vereniging KalverstraatHeili- geweg, de heer G. Siegers. De winkeliers kunnen in deze druk ke tijd eenvoudig niet uit hun zaak weg, zo deelde hij mee. Ver der verklaarde hij, dat de meeste van de geëxposeerde produkten al in de winkels werden ver kocht. Bovendien had hij de in druk, dat de grote Britse bedrij ven niet op de handelsbeurs ver tegenwoordigd waren. Deze „monsterbeurs" werd gehouden ter voorbereiding van de „Britse handelsweek", die het volgend jaar van 15 tot 23 mei in Amsterdam zal worden ge houden. Een woordvoerder van het Britse ministerie van econo mische zaken heeft inmiddels reeds meegedeeld, dat deze han delsweek zal doorgaan. lil! Koningin Juliana heeft zich zaterdagavond in Eindhoven in hotel „Cocagne" ongeveer een uur op ongedwongen wijze onderhouden met ruim 30 leden van de Nederlandse Olympische ploeg die in Tokio in de finales een van de eerste zes plaatsen veroverden. De concerndirectie van de N. V. Verenigde Glasfabrieken heeft aan de ondernemingsraad van de tot dit concern behorende Nieuw- Buiner glasfabrieken, voorheen Meursing en Co, meegedeeld, dat in verband mèt sluiting van de oude oven in de fabriek te Nieuw-Buinen ongeveer 175 werknemers uit dat bedrijf zullen moeten afvloeien. Na het buiten gebruik stellen in mei 1963 van een der ouder wetse glasovens is men in april 1964 met de produktie van ver pakkingsglas uit de nieuwe glas oven met twee moderne machi nes begonnen. De concerndirec tie verklaarde dat in het kader van de voortgaande modernise- rino- en mechanisering van de fa brieken het noodzakelijk is de nog in bedrijf zijnde oude glas oven met verouderde halfauto- matische machine geleidelijk uit de produktie te nemen. De voort durende stijging van het loon niveau heeft er toe geleid dat dit sterk arbeidsintensieve deel van de produktie op een vroeger tijd stip moest worden beëindigd dan anderhalf jaar geleden kon wor den voorzien. Met deze produk- tiemiddelen is een rendabele pro duktie in concurrentie met be drijven die uitsluitend met vol automatische machines produ ceren, niet meer mogelijk. Een deel van de artikelen die in de fabriek te Nieuw-Buinen worden geproduceerd, zal in de toekomst binnen het concern en in het kader van de samenwer king met SouchonNeuvesei in Frankrijk worden gemaakt. Een gevolg van de sluiting van De ontmoeting van de lands vrouwe met de deelnemers en deelneemsters aan de Olympische Spelen had min of meer een besloten karakter en er was te voren geen enkele publiicteit aan gegeven op uitdrukkelijke wens van Hare Masjesteit zelf. De „club van 144" had een bij eenkomst belegd, waarop de Nederlandse deelnemers en -neemsters waren uitgenodigd. Deze „club van 144", die drie jaar geleden werd opgericht en onder voorzitterschap staat van generaal Pahud de Mortagnes, bestaat uit prominente figuren die veel presteren voor de sport beoefening. Het aantal leden is beperkt tot 144. Ook prins Bern- hard is lid van deze club. Orchideeën van Ada Kok „Waarschijnlijk heeft hij ko ningin Juliana geattendeerd op deze bijeenkomst in Eindhoven, die als het ware een uitgezochte gelegenheid was om haar wens te verwezenlijken enige tijd op ongedwongen wijze te vertoeven in de kring der Olympische sportlui, met hen kennis te ma ken en met hen te praten, zoals eerder prins Bernhard en prinses Beatrix dat in Tokio konden doen", zo vertelde ir. P. F. Ot- ten uit Valkenswaard (president commissaris van de N. V. Phi lips), een van de bestuursleden van de club. De koningin arriveerde tegen vijf uur per auto voor hotel Co cagne, waar zij werd begroet door burgemeester ir. H. B. Wit te en het bestuur van de club van 144. De zwemster Ada Kok bood de koningin een boeket or chideeën aan. In de wintertuin werd koningin Juliana met luid applaus begroet door leden van de club zij waren per extra- trein uit Utrecht naar Eindho ven gekomen die zich daar in een erehaag hadden opge steld. waar zich 34 leden van de Olympische ploeg hadden ver zameld. Zij nam plaats aan een ronde tafel, waar telkens met tussenpauze van ongeveer tien minuten een groepje sportlui aan haar werd voorgesteld en ver volgens bij haar aan tafel ging zitten. De eersten waren Anton Geesink en de wielrenner Ger- ben Karstens en Eevert Dol man, winnaars van gouden meadilles. Hare Majesteit be wonderde de medaille die Ger- ben Karstens had meege bracht. Geboeid luisterde zij naar de verhalen die haar over Tokio werden verteld en zij lachte spontaan om leuke voor vallen die de jongelui vertel den. Groepsfoto Tot besluit werd cl» _hten- de fotografen gelegenheid gebo den een groepsfoto te maken met de koningin tussen de sport mensen. Anton Geesink bood namens de gehele Nederlandse ploeg een gouden herinnerings medaille van de Olympische Spelen aan, waarvoor de konin gin met een „dit is heel mooi" allervriendelijkst dankte. Uitgeleide gedaan door het be stuur van de club, begaf de ko ningin zich vervolgens onder luide toejuichingen naar haar auto. Slechts enkele toevallig passerende Eindhovenaren wa ren van haar vertrek getuige. De leden van de club van 144 verenigden zich daarna aan een diner, waarna zij tegen tien uur weer met een extra-trein, zover ze niet met de auto waren geko men, Eindhoven verlieten. (Adv.) Geboeid De vorstin begaf zich meteen naar de Pieter Breughelzaal de oude oven is dat ongeveer 175 werknemers moeten afvloeien. Evenals in 1963 toen ongeveer 150 werknemers moesten af vloeien, is er werkgelegenheid in een der andere fabrieken van het concern te Schiedam, Leerdam en Maastricht. dé surprise... gezond, lekker! De katholieke volkspartij wil de duur van de eerste oefening van dienstplichtigen op 18 maanden gesteld zien. Ze acht het onge wenst, mede gezien de ontwikkelingen op dit gebied in de omrin gende landen, dat momenteel nog 40 procent van de Nederl^idse dienstplichtigen langer dan 18 maanden dient. De partij wil verder dat aan dienstplichtigen een vergoeding wordt toegekend, welke in ver houding staat tot het gemiddeld verdiende jeugdloon. Verder acht de partij de tijd gekomen voor een regeling van de rechtspositie van dienstplichtigen beneden de rang van tweede luitenant. Deze drie zijn de voornaamste zaken uit een rapport dat een door ERNST MPSTEB 37) Sevard condoleerde de wedu we met het verliës. „Het plot seling overlijden van uw echt genoot was voor ons werkelijk een donderslag uit heldere hemel. Wij hadden dat heus niet voorzien. Ik heb 's middags nog gezellig met hem zitten praten, hij vertelde iets uit zijn zaken leven en hij scheen mij juist energieker toe dan de dagen daarvoor." „Ik begrijp het niet," mom pelde mevrouw Etoja, „ik wil het ook niet begrijpen. Ik weet alleen dat mijn man zich dood- gewerkt heeft. Hij had vroeger op moeten houden." Ze zweeg even en vervolgde toen: „Er komt een auto om hem te halen. Ik denk vanavond. Zo lang zal ik graag bij hem blijven." Dr. Brioni bracht de dappere vrouw naar de sterfkamer. Toen trok hij zich terug. „Laat thuisgekomen gisteren?" vroeg dr. Fontana lachend toen ze Sevard in de loop van de morgen ontmoette. „Ik was naar de kerk." „Ja, dat kan ik me zo inden ken," zei ze spottend. „Je be doelt zeker in de kerk „Het Lam Gods", het dorpscafé?" „Ja, daar ben ik ook geweest. Maar daarvóór ben ik wérkelijk in de kerk geweest, Gabriëlle." „Oh ja, ben je zo vroom? Hé, dat heb ik eigenlijk nooit ver moed. Natuurlijk had ik het kunnen weten." „Waarom?" „Omdat je zo'n aardige goeie jongen bent, Klaus." „Ik heb orgel gespeeld," zei hij wat verlegen. „Orgel? Speel je orgel? Oh, dan moet je me de volgende keer vast eens meenemen." „Oh, met genoegen." „Ik zou het vreselijk leuk vin den jou eens te horen spelen." Zij namen vlug afscheid, want zij hoorde iemand aankomen en er werd in een sanatorium als dit vlug geroddeld. Het sterfgeval was natuurlijk in het sanatorium het praatje van de dag. Ieder wilde weten waaraan Stoja eigenlijk over leden was. En iedereen scheen de vraag te kwellen wie de vol gende zou zijn. De dood van Stoja wierp een zware schaduw op het sanato rium waar het gewoonlijk nog al vrolijk toeging. Men vreesde nu dat de dood nog geen af scheid had genomen, maar hier nog rondwaarde, om in een van de volgende dagen een nieuw slachtoffer te treffen. Menige patiënt beluisterde angstig het kloppen van zijn hart. Alleen Sternbach scheen zich van de algemene misère niets aan te trekken. Maar na afloop van het partijtje kegelen bracht hij het gesprek onverwacht op Stoja. „Ik heb er wel eens over ge dacht hoe ik de dood kan ont lopen, dokter, en dan herinner ik me de tijd aan het front. Zie je, wij hebben het daar wel eens meegemaakt dat er een granaat viel, die kwam dan vlak bij je neer ien maakte een trechter. Dan sprongen wij daar als de weerlicht in, want dan kon je er vrij zeker van zijn dat je van de volgende granaat geen last had." „Nou, dat is geen gek systeem" lachte Sevard. „Wie honderd jaar kan springen, wordt oud." „Ja, maar je begrijpt niet wat ik bedoel, dokter. Met die gra naattrechter bedoel ik dan nu de kamer waarin Stoja ligt. Het liefst zou ik naast hem gaan zit ten en als hij er uit is, in die kamer gaan wonen." „Nou, dat vind ik maar een merkwaardige opvatting." „Ja, misschien wel, want in ons geval moet je dan van de ene sterfkamer naar de andere springen om je in veiligheid te stellen. Maar een ander praatje, dokter, ik geloof dat die sport me echt goed doet." „Nou, daarom kegelen wij dan ook." „Het is in ieder geval geen kostbare therapie". „Dat klopt. Het medicament dat u wordt toegediend, kost op pervlakkig beschouwd niets. Maar helemaal juist is dat toch niet, U moet niet vergeten dat achter dat onnozele partijtje kegelen de hele organisatie van dit ziekenhuis staat, de dokto ren met hun studiejaren, de ver pleegsters, het materiaal, de laboratoriumkosten, het arbeids loon. Of we nu regenwater of alcohol steriel verpakken, de moeite is gelijk. Zo moet u rekenen en daarop zijn ook de verpleegkosten gebaseerd. U be taalt niet te veel voor uw par tijtje kegelen." „Ik begrijp het, net als bij de film. Een meter blank celluloid kost een paar gulden, maar als de idioterie er eenmaal op staat is die paar gulden een bedrag van een paar duizend geworden. Maar over de film mag ik niet praten, hè?" „Nee, beter van niet," knikte Sevard. „Mankeerde Stoja eigenlijk hetzelfde als ik?" „O nee", trachtte Sevard hem gerust te stellen, „die had heel iets anders." „Beslist?" „Zonder twijfel, meneer Stern bach." „Goed, fijn. Zullen we van- midag ons partijtje weer spelen? „Graag." Beneden ontmoette Sevard dokter Pehr. Die zag er bedrukt uit en wiste zich het zweet van het voorhoofd. „Het heTe huis is stapel," bromde hij. „Allemaal omdat Stoja dood is. Ze menen allemaal dat ze nu ook direct maar het hoekje omgaan, ze denken dat de dood een loterij voor de dienst 'is en ze willen allemaal een hoog nummer trek ken." „Nu ja, in hun omstandig heden," vergoelijkte Sevard. „Wij hebben er alleen maar last mee." „De patiënten nog meer" glim lachte Sevard en hij klopte zijn collega vriendschappelijk op de schouder. (Wordt vervolgd.) commissie van de K. V. P. aan het dagelijks bestuur heeft uit gebracht. Dit bestuur heeft zich met de opvattingen van de com missie kunnen verenigen en het heeft de Tweede-Kamerfractie van de partij van de inzichten van de commissie in kennis ge steld. In het rapport wordt ook ge sproken over andere zaken. Nu in verband met het „doorwer ken" van de geboortegolf in de nabije toekomst het vrijsteUings- beleid wellicht wat ruimer ge hanteerd kan worden, wil de commissie een eerste prioriteit verleend zien aan de vrijstelling' van de derde broeder, een zaak waarvoor al jarenlang door de K. V. P. is gepleit. Verder wordt een lans gebro ken voor het zoeken van een juist evenwicht tussen de ge zinsbelangen van de militair en de belangen van de militaire dienst, in het bijzonder bij het overplaatsingsbeleid. De commis sie meent dat de minister vari defensie jaarlijks moet kunnen beschikken over een eigen wo ningcontingent. Om daadwerke lijk op redelijke termijn een op lossing te bewerkstelligen vooï de huidige woningnood van het militaire personeel, acht de com missie het nodig een stringent overplaatsingsbeleid te voeren. De rapporteurs hebben ook de aandacht gevestigd op de nood zakelijkheid van goede interne verhoudingen binnen de krijgs macht van hoog tot laag en van goede verhoudingen naar buiten. Ze stellen dat in de gehele sa menleving de opvattingen over de intermenselijke verhoudingen gedurende de laatste decennia sterk zijn veranderd. Ook in de krijgsmacht dienen deze veran derde opvattingen gestalte te krijgen, uiteraard met hand having van de noodzakelijke tucht en erkenning van de nodige hiër^chie.

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 2