Hontenisse hielp Axel een handje Falend Terneuzen verliest van Zeeland Sport Vogelwaarde op weg naar de 3e klasse Rillandia verdringt de Tern. Boys Hockey Maandag 19 Dinsdag 20 oktober 1964 DE VRIJE ZEEUW Pagina 5 SPARTA—FEIJENOORD HERACLES—GVAV 0-0 DWS—ENSCHEDE 3-1 MVV—FORTUNA '54 1-0 SITTARDIA—AJAX 2-1 ADO-GO AHEAD 0-3 DOS-TELSTAR 3-1 NAC-PSV 1-0 TERNEUZEN- ZEELAND SPORT 1-2 Drink real American Cola Corn Boys—Breskens 2—2 Koewacht—RCS 1—3 Clinge—Lewed. Boys 1—3 V ogelwaarde—Biervliet DELIQUENTEN EN PATIËNTEN IJVEREN VOOR SKOPJE N. S. V.—Axel 0-3 Hontenisse—Dosko 3—2 Zeelandia—Goes 2—4 DE BELGISCHE COMPETITIE Olympia-Middelburg III 15-0 TERNEUZENSE BOYS- RÏLLANDIA 1-4 A. Z. V. V.—Woudrichem 2-2 D.W.S. op gelijke hoogte met eraoles (Adv.) 19 min. Bergholtz 0—1, 29 min. Kruiver 0—2, 78 min. Krui- ver 03. 30.600 toeschouwers. Omdat het ai drie seizoenen geleden was dat de steeds als favoriet getipte Feijenoorders voor het laatst een „derby" had den gewonnen, leek de kans niet denkbeeldig dat Sparta zijn eer ste thuiszege zou kunnen halen. De onbevangen start ten spijt was het al voordat Feijenoord zijn eerste doelpunt had gescoord, duidelijk dat alleen een wonder Sparta de zege zou kunnen ver schaffen. De twee doelpunten hadden de strijd bij rust in feite al beslist ondanks verder gelijk opgaande strijd. Pieters Graafland raakte kort na de hervatting geblesseerd toen hij teveel risico nam. In één van de weinig gevaarlijke mo meten voor zijn doel stortte hij zich op de voeten van de door gebroken Bouman. Even dreigde de strijd toen een onaangenaam karakter te krijgen. De Feije- noorddoelman had een hoofd huidscheurtje opgelopen dat in het ziekenhuis werd gehecht. Hij zal volgende week weer van de partij kunnen zijn. 1500CK toeschouwers. Geen doelpunten deze keer voor Heracles. De om zijn schot- vaardigheid gevreesde voorhoede van de Almelose ploeg werd af doende bedwongen door de goed sluitende verdediging van GVAV, waarin linkshalf Fransen een uitstekende steun was voor stop per Renders. De Almeloërs heb ben het de Groningers overigens wel betrekkelijk gemakkelijk ge maakt door teveel door het cen trum te spelen en te weinig de rechtsbuiten Greving in het spel te betrekken. In de eerste helft bleef het daardoor bij slechts één knappe aanval, juist over rechts opgebouwd. Onmiddellijk na de rust kreeg GVAV de kans om een voor sprong te nemen, die tot een overwinning zou hebben geleid, maar Mengerink en La Crois lie ten samen drie kansen onbenut. Daarna herstelde Heracles zich en in het laatste gedeelde van de wedstrijd zetten zij het Groning se doel zelfs onder druk. Ook stopper Borghuis nam deel aan de aanvallen. 10 min. Geurtsen 10, 56 min. Geurtsen 20, 71 min. Vonhof 3—0, 80 min. Ter Beek 3—1.18000 toeschouwers. In een ietwat harde maar be slist niet ruwe wedstrijd heeft DWS zonder al te veel moeite gewonnen van Spel. Enschedé. De gasten waren van de aftrap in de aanval gegaan, maar DWS kwam goed terug en na 10 min. kreeg het een doelpunt cadeau. Doel man Warringa liet een tam schot door zijn handen en benen in het doel glippen. Dat was jammer voor deze doelman, die ook al on gelukkig was door in de laatste seconden van de eerste helft een borstblessure op te lopen. Hij werd in de tweede helft vervan gen door de goedspelende Koers. In de tweede helft werd het duel na 10 minuten beslist, want een treffer van Geurtsen bete kende een ruime marge tegen de ploeg die in zeven voorafgaande wedstrijden slechts viermaal kon scoren. Het werd een wat rom melige en harde strijd, waarin Vonhof na een schot van Tem ming tegen de lat met een kop bal kon scoren en Ter Beek de vaak laconiek optredende Schrij vers kon afstraffen door met een ferm schot de stand op 3—1 te brengen. Daarbij bleef het voor de Sportclub, die voor de rust ook nog Nemes verloor wegens een enkelblessure. 8 min. Brokamp 10.11.500 toe schouwers. De eerste overwinning van de Maastrichtse ploeg in dit seizoen. Het was helemaal geen echte derby, maar een matige verto ning, waarin MW reeds in de achtste minuut een doelpunt maakte. Dat was het belangrijk ste van de hele ontmoeting. For- tuna speelde ook matig en dat bleek onder meer uit het doel punt van Brokamp, die de verde diging van de gasten achter zich had gelaten en voordat deze hem in de gaten had, was Vo gels al gepasseerd. Het was een verdiend doelpunt, want op de laatste tien minuten van de eer ste helft na was MVV in de aanval. Ook de tweede hielft gaf geen eredivisiespel te zien. Van beide kanten werden de aanvallen fel ler, waarbij enkele schoten tegen de paal en over het doel gingen. Kansen waren er wel, maar zij werden niet benut. 42 min. Guns 10, 51 min. Nuninga 1—1, 80 min. Beckers 2—1 (strafschop). 8000 toeschou wers. Ajax is een schaduw van de ploeg die het vorig seizoen was. Dat onderstreepten de Amster dammers in de matige wedstrijd teg§n :SflaMi.a neg eens. Yerfle- digend en aanvallend bleef Ajax opnieuw onder de maat en hoe wel Sittardia door een strafschop won, was de zege van de Sittard- se ploeg volkomen verdiend. Sit tardia was de minst slechte in deze strijd, die geen moment reikte tot het peil dat men van een ere-devisiewedstrijd mag ver wachten. In de tweede helft moest Sittar dia het met tien spelers doen doordat Wolfs geblesseerd op de vleugel stond toe te kijken. Des ondanks bleef de thuisclub in het veld beter spelen en kon de Am sterdamse voorhoede geen enkele keer imponeren. 7 min. v. Zoghei (strafschop) 01, 55 min. Levering 02; 78 min. Levering 03. 17.000 toe schouwers. Na acht wedstrijden heeft de voorhoede van ADO vijf doelpun ten gescoord, waarvan nog twee strafschoppen. Slecht schieten, onvoldoende tempo en gebrek aan spelinzicht verklaren de tegen een technisch beter spe lend Go Ahead geleden nederlaag volkomen. Maar niet alleen de Haagse voorhoede was onmach tig, ook de verdediging was niet bij machte zich de snellere Go Ahead-aanval van het lijf te hou den. Vooral Levering was snel en toen Go Ahead een veilige 20 voorsprong had behaald, hield de achterhoede de zaak ge sloten voor ADO, dat met de snelle uitvallen van Go Ahead nog de grootste moeite had. De Hagenaars gaan een moei lijke periode in de eredivisie tegemoet, waarvan de nederlaag tegen Go Ahead een duidelijke afspiegeling was. 47 min. Boekestein 01, 65 min. Visser 21, 87 min. Van de Bo- gert 31. 7000 toeschouwers. Het duel speelde zich in hoofd zaak af op de helft van Telstar, omdat deze ploeg het accent meer legde op het voorkomen dan op het maken van een doelpunt. Tegen deze verdedigende taktiek maakte DOS de fout het spel te kort te houden en de combinaties te ver door te voeren, zodat doel man Stuy weinig gevaarlijk werk kreeg. De aanvallen van Telstar wa ren minder in getal, maar snel ler en directer op 't doel gericht. Het zag er voor DOS niet te best uit, toen het in de tweede minuut na de hervatting 01 werd na 'n snelle uitval door Boekestein. Maar de Utrechters kwamen nu feller terug. Wery stelde Van der Linden in staat gelijk te maken (11). Uit een pass van de op gerukte Ockhuijsen kwam DOS voor omdat de defensie van Tel star wegens vermeend buitenspel even weifelde met aanvallen. Bij de pogingen van Telstar om naast DOS te komen, verwaar loosden de Velsenaren hun verde diging, waarvan drie minuten voor het einde DOS profiteerde om de stand op 31 te orengen. Van den Hurk 10. 10.000 toe schouwers. Of het onderschatting van de tegenstander is geweest, valt niet met zekerheid te zeggen, maar PSV viel erg tegen. Vóór rust kreeg het geen voet aan de grond tegen een soms goed voetballend NAC, dat van plan was eindelijk eens een overwinning te beha len. De Bredanaars opereerden in een vrij laag tempo, maar er was meer enthousiasme in de linies, die onder aanvoering van Cock Luyten keer op keer ge vaar stichtten. Met de afwerking van de aanvallen lukte het niet zo best, omdat doelman Bals een groot aantal verdedigers voor zich had. De verdedigende hou- SPARTA—FEIJENOORD 0-3 Een spelmoment voor het Spar- ta-doel met v.l.n.r. Kempers (S.), doelman Den Hertog (S.), Henk Groot (F.), Laseroms (S.) en De Groot (S.). ding moest PSV op den duur noodlottig worden en inderdaad kwam vijf minuten vóór de rust? het verwachte doelpunt uit eenrV scrimmage, door rechtsbinnen|--j Van den Hurk gescoord. In het laatste kwartier had Brusselers geen geluk, toen hij de bal over de NAC-verdediging heen naar het doel dirigeerde, maar de bal via de lat over het doel zag gaan. De zege kwam NAC wel toe. In onze nabeschouwing van vorige week hadden we-er reeds op gewezen dat de Zeeuwse def- by TerneuzenZeeland Sport door de Terneuzen-aanhang al tijd als een moeilijke wedstrijd werd beschouwd. Deze wedstrijd is inderdaad een te zware op gave voor de Terneuzen-ploeg geweest. Terneuzen begon met een van het programma afwijkende be ginopstelling Wissel n.l. in het midden en Deij op de links buitenplaats trachtte door deze tactische zet verwarring in de Zeeland Sport-verdediging te brengen. Deze opzet mislukte en bij één der eerste tegenaan vallen van Zeeland Sport bleek reeds dat de Terneuzen-achter- hoede met een zeker superiori teitsgevoel speelde, hetwelk vol komen misplaatst was. Hoewel deze eerste aanval nog werd (Adv.) \W ROYAL CROWN COLA gekeerd, was de achterhoede nog niet wakker geschud. De voorhoede trachtte snel een voorsprong te forceren, maar doordat Wissel een blessure op liep en enige ogenblikken buiten het speelveld moest worden ver zorgd, slaagde men hierin niet. Integendeel, reeds na 5 minuten liep Terneuzen een achterstand op. Op een pass van de links binnen greep Meijer volkomen mis. De snel reagerende rechts buiten liep door en plaatste de bal langs de uitlopende doel man in het net (01). De achterhoede bleef aarze lend spelen. Volkomen vrije bal len kon men geen 10 meter in de lengte van het veld verplaat sen. Vele ballen werden in de breedte geplaatst, waardoor de Zeeland-Sport achterhoede tel kens gelegenheid had zich te herstellen. Bovendien kregen enige Terneuzen-spelers meer aandacht Voor de tegenstander dan voor de bal, hetgeen' nooit bevorderlijk is voor het spelpeil. Na een kwartier gaf de rechts buiten van Zeeland Sport een voorzet die te ver van het doel werd geplaatst om gevaar op te leveren. Doelman Leunis liep nodeloos ver uit om de bal te onderscheppen, hetgeen misluk te. De bal kwam bij de mee naar voren opgerukte linkshalf die de situatie goed had door zien en een schot loste dat langs diverse benen doel trof (02). Het voorhoedespel van de thuisclub bleef zwak, vooral van de rechtervleugel, waar rechts buiten 't Gilde vervangen was door IJsebaert, ging weinig kracht uit. Zeeland Sport, dat van de aanvang af een verdedi gend spelletje speelde, versterk te de verdediging nog na deze voorsprong, zodat er telkens wel een verdediger aanwezig was om een Terneuzen-aanval te- onderbreken. Bovendien had de doelman op sommige momen- Een sterker Corn Boys is er niet in geslaagd dit overwicht in méér doelpunten tot uitdrukking te brengen. Wél had de thuis club reeds na 18 minuten een 20 voorsprong door doelpunten van G. van den Bergen en Ver meulen uit een vrije trap. Door De Winde verkleinde Breskens in de 32e minuut de achterstand tot 21. Corn Boys leek een kleine zege te behalen, maar 3 minuten voor het einde kwam de ontgoocheling toen Morel de bal langs de falende Sasse doel man kopte (22). Een zwak Koewacht verloor verdiend van de club uit Sou burg, die in de 29e minuut de leiding nam door Van Overbeeke (01). Vier minuten later was het 02 door De Nooijer. - In de 14e minuut van de twee de helft kon Rietjens er nog 12 van maken, maar verder, kwam Koewacht niet. Van Over beeke bracht de eindstand op 1—3. Clinge had zÜn dag niet tegen de fel op de bal zittende Lewe- dorpers. Na 31 minuten namen de gasten door Raas de leiding (01), die er 9 minuten later 02 van maakte. Een kwartier spelens in de tweede helft kon Willaert uit een vrije trap de achterstand verkleinen tot 12. Met een prachtig doelpunt van De Baar werd na 33 minuten de eind stand 13 bereikt. Doelman De Schepper van Vo gelwaarde heeft voor zijn club de beide puntjes gewonnen door zijn uitstekend werk onder de lat. Na een halfuur kopte Pie ters de bal in het Biervliet-doel (1—0). In de 21e minuut van de twee de helft kwam Biervliet gelijk met Vogelwaarde door Martens. Het beslissende doelpunt in deze wedstrijd viel in de 35e minuut en werd gescoord door Lam bert (21). In de strafgevangenis van Bre da en het revalidatiecentrum „De Hoogstraat" in Leersum wordt op het ogenblik koorts achtig gewerkt aan de voorbe reiding van een grootscheepse bazar, die wordt gehouden voor het revalidatie centrum in Skop je (Joegoslavië). ten niet over gebrek aan geluk te klagen. Zelfs toen hij eens gepasseerd was kon de spil de bal van de doellijn wegkoppen. Na een korte pauze begon Terneuzen vol goede voornemens en ging direct 'in de aanval. Voordat vele toeschouwers hun plaatsen weer hadden ingeno men, had Doorns de achterstand verkleind. Aanvankelijk aarzel de hij om te schieten maar toen hij nog een verdediger omspeeld had, belandde zijn harde schot via de onderkant van de lat in het doel (1—2). Er was nu nog van alles mo gelijk. Wilde Terneuzen een goed resultaat behalen, dan moest men in de aanval blijven. Dit werd ook gedaan maar aan de afwerking haperde het. Zeeland Sport werd wel met de rug te gen de muur gedrukt, maar met fors ingrijpen wisten ze stand te houden. Evenals verleden week verwisselden v. d. Peijl en Frederiksen van plaats, maar ook dit kon de achterhoede niet verontrusten. De aanvallen van Zeeland Sport hoewel minder in aan tal waren niet van gevaar ontbloot omdat de Terneuzen- achterhoede bleef treuzelen om de bal direct te retourneren. Meestal wachtte men tot een tegenstander dicht in de buurt was; het gevolg was onnodige corners en enige blessures. Toen het aanvalsspel van Ter neuzen enigszins geluwd was en Zeeland Sport zich aan de druk wist te ontworstelen, kreeg de Vlissinsge aanval zelfs kansen om de overwinning veilig te stel len. De linksbuiten brak één maal door; voor doel gekomen had hij niet voldoende controle over de bal en schoot hard langs het doel. Ook een corner, op rechts genomen en door de links half op doel gekopt, leverde bij na een doelpunt op. Aangezien de tijd verstreek en nog steeds geen wijziging in de stand was gekomen, ging spil Meijer mee naar voren om te trachten een gelijk spel te for ceren. Het mocht niet baten en met deze kleine nederlaag moest Terneuzen genoegen nemen. Enige minuten voor het einde verliet Wissel, die na de rust enige keren zwaar werd getac- kled, zonder te waarschuwen het veld. In dit verband verdient het aanbeveling het invallersvraag- stuk eens te bekijken. Nu kon het gebeuren dat in het eerste geval na een blessure van E. Lauret een reservespeler het veld inkwam, maar op aanwijzing van de trainer het veld weer verliet en in het tweede geval, nadat Wissel het veld had verlaten een andere reservespeler het elf tal kwam completeren, die o.i. terecht door de scheidsrechter buiten het veld werd verwezen. Het lijkt ons juister dat de aan voerder na overleg met de trai ner hierover beslist en dat de andere spelers zich daar niet mee bemoeien. Volgens velen had Terneuzen Wel een gelijk spel verdiend. In vergelijking met vorige week waren er veel tegenstellin gen te constateren: Toen: slecht weer met aan houdende regenbuien; nu: prach tig weer. Toen: slechte opkomst met slechte recette: nu: eoede Axel, dat voor de geblesseerde Verbunt op de linksbinnenplaats F. Verstraeten had staan, heeft een gemakkelijke en verdiende 3—0 overwinning weten te beha len. Deze stand was reeds na twin tig minuten spelen bereikt. In de vijfde minuut speelde een van de N.S.V.-verdedigers terug op zijn doelman. Deze kwam vooruit lo pen en over zijn hoofd belandde de bal in het doel (0—1). 15 mi nuten later liep midvoor Van Vugt goed door np een dieptepass en schoot fraai in (0—2). Uit een voorzet van Van Vugt bracht P. v. d. Hout de stand op 03. Na de hervatting volgden er direct enkele goede aanvallen van Axel, maar door de royale voorsprong 'werd niet. voldoende aandacht besteed aan de afwer king. N.S.V. kon nu iets meer in de aanval komen, maar reële scoringskansen ontstonden er niet. Een goede 03 overwinning in een eenzijdige wedstrijd. Voor het eerst in deze compe titie stond Van Kruijssen weer op zijn vertrouwde linksbinnen plaats. Het is een verdiende overwin ning geworden voor de thuis club na een harde maar sportie ve wedstrijd. Direct na het be gin ontwikkelde zich een leven dig spel. Hontenisse bleek voor nemens zijn huid zo duur moge lijk te verkopen, temeer daar de bezoekers stellig op een zege rekenden na de zware nederlaag die de jongens uit „Klooster" verleden week te slikken hadden gekregen. Dosko boekte het eerst succes, toen een schot via de bovenlat en het lichaam van invaller doelman Asselman die overigens goed voldeed, in het doel be landde (01). De gastheren wa ren niet ontmoedigd, maar trok ken fel ten aanval. Na een af gekeurd doelpunt uit een indi recte vrije trap van posko kwam de gelijkmaker, toen de linker back van Dosko in moeilijke po sitie in eigen doel kopte (11) Twee minuten na de thee nam de thuisclub de leiding. Links buiten E. van Waterschoot kreeg van rechts een zuivere pass en hij scoorde onberispelijk (21). Het spel werd iets harder. Dos ko zat nu fel op en forceerde twee corners. De tweede was zó scherp genomen dat de bal in het doel verdween (22). De vraag was nu wie het spannen de gevecht zou gaan winnen. En vlak vóór het einde ontstond de winnende goal uit een incident. Van Kruijsen kwam voor open doel en zag kans de bal over de lijn te werken, terwijl hij door een tegenstander met beide han den werd vastgegrepen (32). De Dosko-spelers protesteeerden, daar volgens hen de bal de doel lijn niet gepasseerd was. De scheidsrechter paste terecht de voordeelregel toe en wees reso luut naar het midden. Er was dus geen strafschop nodig om de zege veilig te stellen. Een aantrekkelijk partijtje voetbal, waarbij Zeelandia haar huid zo duur mogelijk heeft ver kocht Na vier minuten nam Goes de leiding door Bouwman (01), welke voorsprong na een kwar tier door Van Iren werd teniet gedaan. In de vijfde minuut van de tweede helft kreeg De Roo van Goes ten onrechte een stafschop te nemen, die hij benutte (12). Ook Zeelandia kreeg ten onrech te een strafschop te nemen en daaruit kon Van Iren de gelijk maker scoren (22). A. Debbaut werd voor Goes de matchwin naar door doelpunten in de 34e en 41e minuut (2—4). De uitslagen van de dit week einde gespeelde eredivisiewed strijden voor de Belgische com petitie luiden: BeerschotAntwerp 12 Anderlecht—Diest 32 DaringUnion 22 Sint TruidenCS Brugge 8—0 TilleurFC Luik 01 LierseStandard 23 BeringenBerchem 40 FC BruggeGantoise 1—2 De stand is na 6 competitie- dagen als volgt: 1. Anderlecht, 10 pnt (uit 5 wedstrijden)2. Lierse SK en Standard Luik, 9 pnt; 4. FC Luik en La Gantoise, 8 pnt. Heren Het was voor Olympia niet moeilijk op eigen veld Middel burg III met groot machtsver toon te verslaan. Vier minuten na de aanvang was het al 1—0. Voor de rust dreunde het Middel burgse doel nog acht keer onder het geweld der Terneuzenaars. De bezoekers wisten in deze helft één keer tot in de slagcirkel door te dringen, maar de Terneuzense doelman wist dit gevaar te voor komen door gepast uit te lopen. Na de hervatting zag men de bezoekers af en toe een wanho pige poging doen een doelpunt te scoren, maar hun pogingen liepen steeds dood op een niet- falende Olympia-defensie. Aan de overkant van het veld moest de Middelburgse doelman nog zes keer vissen, waardoor een. eindstand van 15—0 ontstond, die het krachtsverschil duidelijk aan geeft. De Boys zijn er tegen Rillan dia niet in geslaagd hun onge slagen record te handhaven. De verdediging van de thuisclub liet menig steekje vallen, waar van de bezoekers bekwaam pro fiteerden. Beide ploegen startten in hoog tempo. Rillandia boekte reeds na elf minuten succes. Na een vrije trap plaatste midvoor Deurlo de bal hoog voor het doel. Keeper Pladdet sloeg mis, maar de Rillandia linksbuiten De Boer kopte raak (01). Amper drie minuten later was de stand gelijk. De Jonge flitste naar binnen; hij bedien de Geensen en deze stelde De Kubber in staat te scoren (11). Het tempo zakte en aan weerskanten vielen lelijke fouten te constateren. Een kwartier na de rust nam Rillandia de leiding door een rustig tikje van Deurlo, waar opkomst. Toen: overwinning na spannende 2e helft; nu: neder laag. Door deze nederlaag heeft Terneuzen de kans om één of meer punten op de leiders in te lopen en deze kans zat er met het wedstrijdprogramma van deze zondag in niet benut. Hoewel de achterstand van drie punten nog niet hopeloos is, om dat uit de andere uitslagen mag worden geconcludeerd dat er enige ploegen zijn die elkaar in kracht weinig ontlopen, lijkt dit Terneuzen-elftal toch geen kam- pioenscandidaat. Daarvoor is naast het winnen van de thuis wedstrijden een beter en door tastender spel nodig. Aan de Terneuzen-ploeg de taak om in de volgende wedstrij den deze pessimistische progno se te logenstraffen. bij de doelman van de Boys te laat reageerde (12). Zes minuten later was het weer raak. Bij een schot van de vleugel viel Pladdet over de bal heen, die via de paal "in het doel verdween (13). Zeven minuten vóór het einde maakte spil Hamelink hands binnen de beruchte lijnen, Deur lo voltrok het vonnis (1—4). Door deze zege heeft Rillandia de leiding von de Boys overge nomen. A. Z. V. V. sprong in deze wed strijd erg slordig om met de vele kansen die er waren om tot doel punten te komen. Wel was A. Z. V. V. het meest in de aanval voor de thee, maar de vele doel- rijpe en opgelegde kansen wer den door de voorhoede vér- knoeid door te veel_ individueel spel en slecht schieten. Woudrichem nam de leiding in de 34e minuut uit een pass van Bart Hartman, door J. van Stra ten ingeschoten, waarbij geen enkele A. Z. V. V.-verdediger reageerde (0—1). Kort hierna schopte Bart Hartman op de voet van Borgt, waarbij eerstge noemde zijn been brak. Hij werd per ambulance naar het zieken huis te Terneuzen overgebracht. De tweede helft was vier mi nuten oud toen de naar voren gekomen linksback Schieman 'n goede voorzet plaatste welke fraai door Ruijtenburg werd in gekopt (11). In de 15e minuut schoot Ruij tenburg een strafschop onhoud baar in (21). Enige tijd latex- werd de aanvoerder van N. S. V. S. Van Straten, wegens onbe hoorlijke opmerkingen tegen de scheidsrechter naar de kleed kamer verwezen. Vier minuten voor tijd greep doelman Van der Broeke niet goed in, waardoor J. van Straten de gelijkmaker wist te scoren (2 -2).

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 5