LABOUR WINT VERKIEZINGEN Neer dan 4 miljard! SEDiï pi® DE LEEUW VAN BASHRA KERKDIENSTEN MEERDERHEID lil MER ZEIELS Voor de zondag Zondagdiensten Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW LAR1B0UWSCHAP WIL H0SERE HEFFINGEN TOTALE ©PBRENSST WORDT 12,5 MILJOEN GULDEN Coöp. Boerenleenbank «Terneuzen» RAIFFEISENBANK Nieuwsbladpers PERSBELANG BOVEN P.T.T.-TEKORT Schietpartij in West-DuitsSand VOOR WlEi FRITUREN DE WEENSE MSREVUE IN HET SPORTPALEIS TE ANTWERPEN AGENDA P - T~ Zaterdag 17 oktobei' 1964 De labourpartij heeft de algemene verkiezingen in Groot-Brittan- nië gewonnen. Dat stond vast, toen de uitslagen van 619 van de in totaal 630 kiesdistricten waren ontvangen. Labour beschikte toen over 315 zetels, derhalve een meerderheid van één zetel op alle andere partijen. Sir Alec Douglas-Home, de Britse premier, begaf zich vrij dagavond naar Buckingham Pa lace om koningin Elizabeth het ontslag van zijn kabinet aan te bieden. De koningin heeft het ontslag van het kabinet aanvaard. Labour-leider Harold Wilson, die zich de laatste uren in Trans port House, het hoofdkwartier van zijn partij, bevond, ging op zijn beurt naar Buckingham Pa lace, waar de koningin hem op dracht gaf een nieuwe regering te vormen. Volgens de secretaris van de labour-partij, Len Williams, zou den de socialisten over 'n meer derheid van vier zetels beschik ken. Volgens zijn voorspelling zullen de socialisten 317 zetels behalen, de conservatieven 306 of 307 en de liberalen 6 of 7. COMMUNIQUÉ. In een communiqué van Buck ingham Palace werd later mee gedeeld: „De koningin heeft de zeer geachte heer Harold Wilson in audiëntie ontvangen en hem verzocht een nieuwe regering te vormen, De zeer geachte heer Wilson heeft het aanbod van de koningin aanvaard, die hem daarop benoemde tot eerste-mi- nister en „first lord of the trae- sury". De audiëntie duurde 22 min Wilson begaf zich daarop naar Downingstreet 10 voor overleg met ex-premier Douglas-Home. Labour-leider Wilson is in zijn kiesdistrict Huyton herkozen. Hij kreeg 42.213 stemmen en zijn conservatieve rivaal 22.940 stem men. GORDON-WALKER NIET IN HET LAGERHUIS. Patrick Gordon Walker, die in net schaduwkabinet van labour belast is met de behandeling van buitenlandse zaken en dus de minister van buitenlandse zaken in de nieuwe labourregering zou worden ,is er niet in ge slaagd een zetel in het lagerhuis te veroveren. In het district Smethwick in Staffordshire behaalden de con servatieven de overwinning met een meerderheid van 1774 stem men. In 1959 kreeg labour hier 3.544 stemmen meer dan de con servatieve partij. Men had voorspeld dat de con servatieven in Smethwick wel GROOT ALARM IN ROTTERDAMSE HAVEN Vrijdagmorgen in de vroege schemering heeft zich bij de oos telijke ingang van de Waalhaven te Rotterdam een aanvaring voor gedaan tussen twee binnensche pen, waarvan een, de Zwitserse „Erica" (1200 ton), geladen was met superbenzine. De „Erioa" kreeg een flink gat waardoor de benzine naar buiten stroomde en vlam vatte. Men slaagde er in het schip aan de grond te zetten tegen de sluis- jesdijk en de vier mensen die zich aan boord bevonden er af te ha len. Inmiddels loeide een. baaierd van vlammen in de regenachtige morgen. Vlammen die tot boven de top van de mast van het schip reikten, deden het ergste vrezen. Er werd groot alarm gegeven en en tweetal blusboten van de ge meentelijke havendienst plus een vijftal brandweerauto's spoedden zich er heen. Met nevelstralen viel men de brandende benzine aan, bevreesd voor een explosie, die zeker ook zware schade zou hebben toegebracht aan de radar post nabij de plek waar het schip lag. Gelukkig kreeg de nevel snel vat op het vuur en was het direc te gevaar drie kwartier na de aanvaring bezworen. Wel gulpte de benzine nog uit het gat in de scheepswand, zodat een gevaar lijke situatie bleef bestaan, maar de brand was uit. Boten van de rivierpolitie regel den het scheepvaartverkeer dat met een wijde boog werd omge leid. Tegen 9 uur mochten ook weer grote zeeschepen de Water weg ter plaatse passeren en kon men dus zeggen dat het verdere gevaar ook was bezworen. De vier opvarenden van de „Erica" zijn in een zeemanshuis ondergebracht. De „Gebro II" (800 ton), het tweede schip dat bij de aanvaring was betrokken, kwam er goed af. De „Gebro II", geladen met mais, ramde de „Erica" mid scheeps toen hét de Maas over stak om de Waalhaven te berei ken. Het Zwitserse motorschip roer uit Pernis in de richting van de Maasbruggen. Dé zwaar gehavende „Erica" (eigendom van de rederij Alpina te Bazel) is verhaald naar de tweede petroleumhaven. De Ge bro, die vrij ernstig aan de voor steven is beschadigd, ligt afge meerd in de Waalhaven. De bemanning van de sleper „Regge" heeft de vier opvaren den van de brandende „Erica" gehaald. eens zouden kunnen winnen, omdat de plaatselijke bevolking niet erg ingenomen is met het grote aantal gekleurde immi granten dat daar werkt. Toen de uitslagen van de Brit se lagerhuisverkiezingen uit 628 van de in totaal 630 districten bekend waren, was de stand: conservatieven 303 zetels (winst 5, verlies 59); labour 317 zetels (winst 61, verlies 5); liberalen 8 zetels (winstó, verliesl). Labourmeerderheid 6 zetels. BENOEMINGEN IN WIL SONS KABINET. Premier Wilson heeft vrijdag avond de volgende benoemingen in zijn kabinet bekendgemaakt: Minister van buitenlandse za ken: Partick Gordon Walker; minister van defensie: Denis Healey; minister van financiën: James Callaghan; eerste staats secretaris en minister van econo mische zaken: George Brown; lord-president of the council, te vens leider van het lagerhuis: Herbert Bowden; lord-chancellor lord Gardiner en chief-whip Ed ward Short. Oe 50-jarige George Brown is plaatsvervangend leider van de labourpartij. Hij werd vorig jaar na de dood van Hugh Gaitskell door Wilson verslagen in de strijd om het leiderschap. Hij is een ervaren parlementair, die deel uitmaakt van de „rechter vleugel" van de partij in tegen stelling tot Wilson die als „iets links van het centrum" bekend staat. Vier jaar maakte Brown deel uit van een labourregering, waarvan 1 jaar als minister van openbare werken. De nieuwe minister van de fensie, Denis Healey, is 47 j aal oud. Hij heeft veel ervaring in de buitenlandse politiek. De 52-jarige James Callaghan deed als minister van financiën in het schaduwkabinet reeds veel ervaring op voor zijn nieuwe ambt. Hij werd in 1945 lid van het lagerhuis en was parlemen tair secretaris bij het ministerie van verkeer van 1947 tot 1950. Het dagelijks bestuur van het landbouwschap heeft in de be groting 1965 voorgesteld een aantal heffingen tc verhogen om de begroting sluitend te maken. De verhogingen hebben be trekking op het basisbedrag per hectare bouw- of grasland (van ƒ4,tot ƒ5,vollegronds- teelt groenten en fruit 10 (was 8,50) per ha; vollegrondsteelt bloemen- en boomkwekerij 25 20,per ha; bloembollen ƒ40,(ƒ32,— per ha; tuinbouw onder glas ƒ60,(ƒ48,—) per ha; griend en riet 1,88 1,50) per ha. De heffingsbedrijven voor var kens en die voor hennen en een den blijven ongewijzigd, evenals de grens beneden welke geen al gemene heffing wordt opgelegd (bedragen beneden 10,Ook de normen van de contributie aftrek veranderen niet. Netto-inkomsten 8,2 miljoen De verhoging van het basisbe drag met 1,heeft een meer opbrengst van de algemene hef fing van 1.520.0000,tot ge volg. De totale opbrengst van de algemene heffing wordt dan ruim 12.500.000,Dit bedrag moet worden verminderd met onge veer 4.400.000,wegens con tributieaftrek. De netto-inkom sten uit de algemene heffing worden dan ook geraamd op 8.200.000,—. Uitgaande van een ongewijzig de heffing van 4,per hectare was het dagelijks bestuur tot de conclusie gekomen, dat de voor 1965 geraamde inkomsten en uit gaven tot een aanzienlijk tekort zouden leiden. De algemene kos tenstijgingen ziin ook van in vloed op de uitgaven van het landbouwschap. Een eventueel tekort zou weer ten laste van de algemene reserve moeten worden gebracht. AUTEUR VEROORDEELD Het gerechtshof in Den Haag heeft de Haagse auteur-uitgever J. van K. overeenkomstig de eis van de procureur-generaal ver oordeeld tot 25 gulden boete of vijf dagen hechtenis wegens het verspreiden van een pornogra fisch geschrift. Het gaat hier om het boek „Liesbeth en de wereld van Bob en Daphne", waarover thans vijf jaar wordt geproceerd. In eerste instanfie was de schrijver als gevolg van een on juiste omschrijving in de dag vaarding vrijgesproken. Hierna werd een nieuwe dag vaarding uitgebracht door de of ficier van justitie, maar de rechtbank sprak de auteur op nieuw vrij, omdat in het hui dige tijdsbestek het boek niet pornografisch kan worden ge acht. De officier van justitie die veroordeling had gevraagd, ging van dat vonnis in beroep, waar na de procureur-generaal ver oordeling tot 25 gulden boete eiste. Naar de auteur mededeelde overweegt hij cassatie bij de Hoge Raad aan te tekenen. (Adv.) 4.000.000.000,—) Dat is het totaal spaartegoed bij de boerenleen banken, aangesloten bij de Coöp. Centrale Raif- feisenbank te Utrecht. Ruim 4 miljard gulden. Ook U kunt profiteren van de gunstige voor waarden. Er ligt een spaarboekje voor U klaar bij de WALSTRAAT 7 TERNEUZEN NOORDSTRAAT 6 AXEL In een brief aan de minister van waterstaat heeft de vereni ging „De Nederlandse nieuws bladpers" (N.N.P.) haar veront rusting uitgesproken over het voornemen van de P.T.T. om het ree/ls met 30 procent verhoogde nieuwsbladtarief binnenkort we derom te verhogen. De N.N.P.' wijst op de schade lijke gevolgen, die van dergelijke in verhouding tot d'e algemene trend exórbltanten stijgingen van een belangrijke exploitatiekost zijn te duchten voor de voorlich ting door de pers. In haar antwoord op de nota van de dagbladpers, zo zegt de N.N.P., heeft de regering te ken nen gegeven, dat zij zich bewust is van de specifieke functie van de pers en dat zij doordrongen is van het wezenlijke belang van het gezond functioneren van de pers voor onze samenleving. De N.N.P. vertrouwt dat deze instel ling van de regering ten opzichte van de pers zich zal manifesteren in het doen prevaleren van het persbelang boven dat van de dek king der aan de postbestelling van couranten en tijdschriften verbonden kosten, m.a.w. in het afzien van een verdere verhoging van het nieuwsbladtarief. Een 23-jarige arrestant, die de handboeien aan had, heeft don derdag in de gang van een ge rechtsgebouw te Moers in de Westduitse deelstaat Noordrijn- Westfalen een wachtmeester doodgeschoten en twee bewakers levensgevaarlijk verwond. De getroffenen kregen allen drie schoten in de buik. Daarna sehoot de arrestant een vrouw, die toevallig uit een deur kwam, in het been. Na dit schot vluchtte hij. De jongeman die verhoord was omdat men hem ervan verdacht lid van een dievenbende te zijn, zou naar zijn cel teruggebracht worden. In de gang trok hij een pistool uit zijn zak en begon daar mee te schieten. De politie heeft een grootscheepse achtervolging ingezet. SPANNING IN ZUID-RHODESIE STIJGT In Zuid-Rhodesië zijn vrijdag geregelde militaire eenheden naar plattelandsgebieden gezon den en territoriale reservetroe pen onder de wapenen geroepen in het belang van de openbare veiligheid, zo deelde een rege ringswoordvoerder in Salisbury mee. Deze bekendmaking werd uitgegeven, térwijl de Zuidrho- desische premier Jan Smith het parlement meedeelde, dat het oordeel van de Afrikaanse be volking over de kwestie van onafhankelijkheid onder de hui dige grondwet (met de blanke minderheid aan het bewind) zal worden vastgesteld via raad pleging van de ongeveer acht honderd stamhoofden in het land. Dit zal volgen op de 5 no vember te houden volksstem ming, waaraan slechts 100.000 mensen onder wie 90.000 blanken zullen kunnen deel- Israëlische ambassade beschoten Drie onbekenden, waarschijnlijk behorende tot een antisemitische terroristenbende, hebben de Is raëlische ambassade in de Vene zolaanse hoofdstad Caracas met mitrailleurvuur beschoten. Een lid van het ambassadepersoneeel werd hierbij getroffen. Op een Israëlische school hadden onbe kenden hakenkruistekens en SS- runen geklad. De laatste tijd heb ben zich in Venezuela verscheide ne antisemitische incidenten voorgedaan, die georganiseerd zouden zijn door een zich anti communistisch en anti-joods noe mende organisatie die de letters F.A.A-C. voert. Het Venezolaanse blad „EI Nacional" schrijft dat de serie aanvallen samenvalt met een propaganda-actie tegen de joden die waarschijnlijk door een ambassade van een Arabisch land in Caracas is geïnspireerd. (Adv.) ZONDER SPATTEN-ZONDER WALM Dat de directie van de Z-V.T.M. ook dit jaar weer heeft beslo ten tijdens de periode van 14 oktober tot 16 november dat in het sportpaleis te Antwerpen de nieuwe Weense ijsrevue wordt vertoond, regelmatig bussen te laten rijden, behoeft nauwelijks meer betoog. Woensdag 1.1. ging de première van „Dansende Wereld", een nieuw tot werkelijkheid gewor den sprookje, ontsproten aan het brein van Will Petter met mu ziek van de Weense operette componist Robert Stolz. Om deze fantasie op het ijs te kunnen doen verschijnen werd als wij één van de bijna astrono mische cijfers mogen noemen in Belgisch geld uitgedrukt, vier miljoen franken neergeteld. Toen de Z. V. T. M. donderdag avond voor de eerste maal met een bus met liefhebbers naar Antwerpen reed, bleek dat de verwachtingen hoog gespannen waren. Na de voorstelling had den zij slechts één reactie „wij wisten niet dat het nog mooier en rijker kon dan de vorige ja ren". De duizenden die donderdag avond het sportpaleis vulden, waren opgetogen over hetgeen zij aan rijkdom van costuums, toiletten, kleur en licht te zien kregen. „Tanzende Welt" is een drie uren durende overrompe ling van wat een brein aan schoonheid en charme kan uit denken. Naast al de charme en gratie, licht en kleur zijn er een aantal komische nummers. Met veel succes trad Lucien Meyer op met zijn schaatsenrijdende chim pansee „Mister Jackie". De gro te ster van de voorstelling is in- grid Wendl, die alle capaciteiten voor een topster bezit en deze op onnavolgbare wijze weet te tonen. Gedurende de gehele voorstel lingsperiode stelt de Z. V. T. M. HEDEN Terneuzen; Luxor-Theater, 8 uur: „Het meisje van de zol derkamer". Novita, Axelsestraat, 1012 uur en 16 uur: Rya demon stratie Fins knoopwerk. Café „Kolkzicht", 7.30 uur: Prijskaarting. Axel; Het Centrum, 8 uur: „The Great Escape". Terrein Buitenweg, 3.30 u. AZVVWoudrichem. ZONDAG 18 OKTOBER Terneuzen: Luxor-Theater, 2.30 uur: „Jason en de duistere machten"; 5 en 8 uur: „Het meisje van de zolderkamer". Zuidersportpark, 12.00 uur: Terneuzen 3Corn Boys 3; 2.15 uur: Terneuzen 2Zee land Sport 3; 2.30 uur: Terneu zen IZeeland Sport I. Axel: Het Centrum, 8 uur: „The Great Escape", MAANDAG 19 OKTOBER Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur„Jason en de duistere machten". DINSDAG 20 OKTOBER Terneuzen Luxor-Theater, 8 uur„Jason en de duistere machten". Lokaal „Bethel", 7.30 uur: Evangelisatiesamenkomst. vnuii,k li,; uiA.ilWl.lili uiiti.ya.Viliili - 'f *9- 1. Op een zonnige ochtend reed Aram welgemoed de stadspoort van Genua binnen. Zijn vrienden had den hem gevraagd om in het zui den te blijven, maar geruchten over de vreemde avonturen en grote rijkdommen die er in deze woelige koopmansstad te vinden moesten zijn, hadden de jonge avonturier als een magneet aan getrokken. Zijn verwachtingen waren hooggespannen, terwijl hij een herberg opzocht en onderdak voor zichzelf en zijn paard bedong. Helaas bleven het verwachtin gen. Zijn schaarse spaarpenningen waren al gauw opgeteerd in het bonte gewoel van de stad en er kwam een dag dat hij zijn rijdier moest verkopen om de hotelreke ning te kunnen voldoen. Die avond sloot de waard, die weinig heil zag in berooide klanten, hem grimmig buiten de deur. Met weinig meer dan zijn goed zwaard dwaalde Aram door de straten tot de avond viel. Moede loos op een stoep gezeten, zag hij de zon achter de rijke koopmans huizen ondergaan en schudde het hoofd. „Ze zeiden dat de straten hier met goud geplaveid waren, oude vriend," sprak hij mistroos tig tegen het heft van zijn zwaard, „maar het ziet er naar uit dat gij de enige zijt die me trouw bleef in deze ellendige stad de Zeeuwsvlamingen in de gele genheid deze revue op dinsdag, donderdag .en zaterdag te bezoe ken. In de prijzen zijn ook de plaatsbewijzen begrepen (en ei wordt voor goede plaatsen ge zorgd). Op vertoon van de reis- bon kunnen deelnemers aan deze trip gratis reizen naar de offi ciële stopplaatsen (Terneuzen, Axel, Hulst en St. Jansteen), 's Avonds worden zij thuisge bracht. Publiek opende spoorbomen trein moest stoppen Vrijdagmorgen omstreeks half negen is een gesloten overweg in Boxtel door tot nu toe onbe kende personen geopend. De overweg wordt uit een post op afstand bediend. De machinist van een naderdende trein zag mensen over de overweg lopen. Hij. wist zijn trein voor de over weg tot stilstand te brengen. Po litie en spoorwegrecherche stel len een onderzoek in. Utrechtse politie deed goede vangst De Utrechtse politie heeft vijf jongemannen aangehouden, die ervan worden verdacht een groot aantal inbraken in Utrecht en omgeving te hebben gepleegd. Allen zijn afkomstig uit de Dom stad. Uit het onderzoek dat zich nog in het beginstadium bevindt, is komen vast te staan, dat zij onder meer betrokken zijn ge weest bij enige brandkastdief- stallen. Over de verdere aard en de omvang van de reeks is nog niets bekend. De gearresteerden zijn: de 28-jarige chauffeur P.; de 23-jarige lasser H.; de 26-ja- rige losarbeider A.; de 25-jarige stoker E. en de 24-jarige bank werker B. DE NIEUWE NAAM En op die steen een nieuw! naam geschreven. Openbaringen 2 17 De vrqgesprokene krijgt zijn vrijspraak op naam. Op de witte steen staat zijn naam, een nieuwe naam. paarmede wordt aangeduid dat deze mens behalve de vrij spraak ook een nieuwe persoon lijkheid ontvangt, zoals die bij een vrijgesprokene past. Op de basis van de vrije en goede consciëntie, van de nieuwe open verhouding met God, bloeit een nieuwe mens op. Daarvan is die nieuwe naam uitdrukking en garantie tevens. Een-mens krijgt van de mensen niet gemakkelijk een nieuwe naam. Ze houden het halsstarrig op de oude. Ze plakken steeds weer het oude etiket op ons. „Als we een maal de naam hebben„Die eenmaal steelt„O, die? Daar is iets mee geweest. Weet u wel?" Ja,-„u" weet het nu weer. Daar hebt u, door de oude naam weer op te rakelen, goed voor gezorgd, Neen, van die oude naam komen we nooit meer af. Christus helpt ons van onze oude naam af. Hij bevrijdt ons van ieder soort erfelijke belasting en min derwaardigheidscomplex, waar mede anderen en wijzelf ons be lasten. Hij doet dat door ons een nieuwe naam te geven. Dat is wel een zeer radicaal middel! Dat is maar niet een schone lei, een nieuw begin, een nieuwe kans met nieuwe mogelijkheden. Het is geen blanco formulier dat wij zelf nog moeten invullen. Dat zou natuur lijk al heel mooi zijn. Welk mis lukt mens wil niet graag over nieuw beginnen? Maar Christus geeft oneindig meer. Hij geeft een nieuw begin dat in Hem reeds be gonnen is, en waarvan de volein ding in Zijn bloed gegarandeerd ligt. De nieuwe naam te mogen dragen is een hoge eer. Het is ons een heilige roeping hem hoog te houden in een leven, dat aan deze naam beantwoordt. TERNEUZEN: Van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagochtend 8 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter K. J. Hoving, Axelse straat 27, tel. 2445. Zondagdienst Kruisverenigingen Groene- en Wit Gele Kruis: Zuster R. Scott, Bolwerk 4 te IJzendijke telefoon 01176497; b.g.g. 008. AXEL: Van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagochtend 8 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter K. Boor, Noordstraat 8, tel. 666. DIERENARTS: Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 12 ^-ordt -de praktijk der dierenartsen in Axël, Sas van Gent en Zaamslag waar genomen door dierenarts J. F. de Haas, Axelsestraat 108 te Zaa«n- slag, tel. 01153-366. OOST ZEEUWS-VLAANDEREN NED. HEKV. KERK ZONDAG 18 OKTOBER 1964 Axel: 10 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Pennings. (10 uur bevest. ambts dragers.) Hoek: 10 uur Ds. P. A. van der Vlugt, van Terneuzen. 2.30 uur Ds. W. J. van Meeuwen. Hontenisse: 9.30 uur Ds. E. Gramsbergen. Hulst: 10 uur Ds. W. van Meeu wen, van Hoek. Sas van Gent: 10.30 uur Ds. E. E. Stern. 19 uur Ds. J. Th. Heems kerk, van Axel. (Geref.) Philippine: 9 uur Ds. E. E. Stern. Sluiskil: 9.30 uur en 11 uur Ds. Ruis. Terneuzen: Kerk Noordstraat: 10 uur Ds. J. A. Poelman. (Bed. H. Avondmaal)7 uur Ds. J. A. Poelman (Bed. H. Avondmaal en dankzegging.) Gebouw „De Schakel": 9.30 uur Ds. J. Schol ten. Rusthuis „Soheldeoord"6 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt. (Bed. H. Avondmaal.) Driewegen: 7 uur Ds. J. Scholten. Zaamslag: 10 uur Ds. Ph. M. Becht. 2.30 uur Ds. E. Grams- bergen; Othene: 7 uur Ds. Van Meeuwen, vanHoek. GEREF. KERK Axel: 10 uur en 3 uur Us. J. Th. Heemskerk. Hoek: 10 uur en 14.30 uur Ds. A. J. Verbeek. Terneuzen: 10 uur en 15 uur Ds. W. H. Gispen. Zaamslag: 10 uur en 3 uur Ds. M. den Boer. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 uur en 3 uur Ds. M. van Dooren. Hoek: 10 uur en 2.30 uur Ds. H. M. Ohmann. Terneuzen: 9 en 15 uur Ds. A. Duits, van Emmer-Compascuum. Zoute Spui: 10.30 uur en 16.30 uur Ds. A. Duits. CHR, GEREF. KERK Zaamslag: 10 uur en 14.30 uur Ds. L. Holtrigter, van Elburg. GEREF. GEMEENTE (Vlooswijkstraat) Terneuzen: 9.30 uur, 2 uur en 6 uur leesdienst. Hoek: 9.30 uur, 2 uur en 6 uur leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Syn.) (Frans Halslaan) Terneuzen: 10 uur en 15 uur lees dienst. OUD GEREF. GEBEENTE Terneuzen: 9.30 uur, 2 uur en 6 uur Ds. De Reuver. VOLLE EVANG. GEM. (Filadelf ia-kapel) Terneuzen: Samenkomsten: zon dags 10 uur v.m. en donderdags 8 uur n.m. Bidstond: zondags 8.30 uur n.m. LEGE-R DES HEILS Terneuzen: 10 uur v.m. Heiligings samenkomst. 7.30 uur n.m. Ver lossingssamenkomst. Leider lui- tenant B. Outhuyse. ROOMS KATHOLIEKE KERK Axel: 7.30 uur, 9 uur, 10.30 uur er 5.30 uur H. H. Missen. Clinge: 7 uur, 8.30 uur en 10 uui H. H. Missen. Hulst: 6.30 uur, 7.45 uur, 9 uur en 10 uur H. H. Missen. Philippine: 7.30 uur en 10 uur H. H. Missen. Sluiskil: 6.45 uur, 8.30 uur, 10.30 uur en 5 uur H. H. Missen. Terneuzen: 7 uur en 9.30 uur H. H. Missen; 17.00 uur Avondmis. Triniteitskerk: 8 uur en 11 uur H. H. Missen. WEST ZEEUWS-VLAANDEREN NED. HERV. KERK ZONDAG 18 OKTOBER 1964 Biervliet: 9.30 uur Ds. L. Spaans, van Breskens. Breskens: 11 uur Ds. L. Spaans. Cadzand: 10 uur Ds. W. C. Luu- ring. (Gezinsdienst.) Groede: 10 uur Ds. H. W. Door- nink. Hoofdplaat: 10 uur Eerw. Heer H. J. Begeer. (Bed. H. Avondmaal.) Nieuwvliet: 10 uur Ds. Joh. Bre- zet. Oostburg: lo uur Ds. H. M. Stra- ting, van Goes. Retranchement: 10 uur Eerw. Heer Gust. M. C. de Vries. (Dankdienst.) Schoondijke: 10 uur Ds. P. A. L. Brinkman. St. Anna: 11 uur Ds. C. Balk. Slius: 9.30 uur Ds. C.' Balk. Waterlandkerkje: 10 uur Wika Dales. IJzendijke: 9.30 uur Ds. W. B. Bergsma, van Wateriandkerkje. Zuidzande: 9 uur jeugdkapel mej. Da. H. B. de Neeling. 10.45 uur Ds. W. C. Luuring en mej. Da, H. B. de Neeling. (Bed. H. Dood.)

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 2