De waterschappen in Oost Zeeuws-Vlaanderen Belgische pers over België-Nederland Nog achl dagen voor Tokio RADIO EN TELEVISIE HET ZWAARD VAN PALERMO Begrafenis van een voetbalderby" BEURSOVERZICHT WIELRENNEN Vrijdag 2 oktober 1964 DE VRIJE ZEEUW Pagina 7 VERGADERINGEN IN HULST, AXEL EN PHILIPPINE Voetbal LBCHTE AARDBEVING IN JAPAN Teneinde te komen tot aanbe velingen voor de te benoemen dijkgraaf, gezworenen en hoofd ingelanden voor de waterschap pen Hulster Ambacht; Axelcr Ambacht en Braakmanpolders zijn voor vandaag en morgen resp. in Hulst, Axel en Philippi ne vergaderingen uitgeschreven, die onder leiding zullen staan van de commissaris der konin gin. In Hulst komen de besturen der polders van het Hulster Am bacht hedenmorgen reeds om negen uur bijeen in „He Koning van Engeland". Vanmiddag om half drie volgt in Axel in „Het Centrum" de vergadering der polderbesturen in het Axeler Ambacht, terwijl morgenochtend om negen uur de besturen van de verenigde Braakmanpolders in het paro chiehuis te Philippine zullen vergaderen. Blijkens de verzonden stukken ls het Hulster Ambacht onder verdeeld in vijf districten, het Axeler Ambacht eveneens in vijf en de Braakmanpolders in twee. Voor de te benoemen dijkgraaf en gezworenen wordt in ieder waterschap een aanbeveling van drie personen opgemaakt en voor de hoofdingelanden een aanbeveling van twee personen. De verenigde Braakinanpolders Dit waterschap is verdeeld in de hieronder omschreven distric ten: I: het eerste district omvat de polders of waterschappenBraak man (behoudens het gedeelte, gelegen ten zuiden van de noord zijde van de dijk aan 't zuidehjke eind van het Philippmekanaal) De-Looze; Dijckmeester; Goes- sche, Groote- en Kleine Isabella; Kleine-Stelle; Koude; Loven-en- Willemskerke; Mossel (behou dens het gedeelte, gelegen ten zuiden van de Mosselpolder- straat-II, no. 8, en ten oosten van de Mosselpolderstraat-III, no. 9 van de wegenlegger der ge meente Hoek)calamiteuze Nieuw-Neuzen; Oud-Westenrijk; Philippine; Vlooswijk, voor zover in het waterschap gelegen, met inbegrip van de scheidingsdijken met het tweede district, gelegen langs de polders Goessche, Oud- Westenrijk,'' Koudei De-Looze, alsmede de dijk tussen de pol ders Philippine en St. Pieters, doch zonder de scheidingsdijken met het tweede district, gelegen langs de polders Braakman, Dijckmeester en de dijk tussen de polders Philippine en Stad- Philippine. II: het tweede district omvat: Braakman (voor zover gelegen ten zuiden van de noordzijde van de dijk aan het zuidelijke eind van het Philippinekanaal) Bonte; (Eugenia; Ghellinck; Kanaal; fKleine-St. Albert-of-Sas-van-Gent Kleine-Zevenaar-of-Noord-Wes- Itenrijk; Louisa (Axel); Mossel (voorzover gelegen ten zuid oosten van de Mosselpolder- straat-II, no. 8 en de Mosselpol derstraat-III, no. 9); Nieuw- Westenrijk; Oud-Vogelschor-of- Zuid-Westenrijk; Pierkséns; Poeq Seydlitz; Sluis (Tcrneuzen); Stad-Philippine; St-Pieters; Stroodorpe (Axel); Van-Remoor- tere; Van-Wuyckhuise; Verdron- ken-poldertje-ten-zuidoosten-van Philippine; Vergaert; Visart en voorts de niet tot enige polder of waterschap behoord hebbende gronden en wateren in de ge meente Sas van Gent, alsmede de ten westen van het kanaal van Terneuzen naar Gent gelegen ge deelten van de polders of water schappen Autriche; Koegors-c.a.; Nieuwe-bij-Sas-van-Gent (oost- deel); Nieuw-Papesehor; Oude- Zevenaar; Papeschor en West- dorpe-of-Nieuw-Vogalschor, met inbegrip van de scheidingsdijken met het eerste district, gelegen langs de polders Van-Wuyckhui se, voor zover grenzend aan de Braakmanpolder, Kanaal, Mos sel en Stad-Philippine, en zonder de scheidingsdijken met het eer ste district, gelegen langs de polders Sluis (Terneuzen), Klei- ne-Zevenaar-of-Noord-Westen- rijk, Nieuw-Westenrijk, St-Pie ters en Van-Wuyckhuise, voor zover grenzend aan de Koudepol- der en de De-Loozepolder. Het Axeler Ambacht: Dtt waterschap is verdeeld in de hieronder omschreven vijf dis tricten: I: het eerste district omvat: Lievens; Nieuw-Koegors; calami- teuse Nieuw-Othene (voor zover gelegen ten westen van de oos telijke begrenzing van de weg langs het in die polder gelegen afwateringskanaal)Noord-bij- Neuzen; calamiteuse Ser-Lip- pens; Zeven-Trinités; Zaamslag (voor zover gelegen ten westen van de oostelijke begrenzing van de Othenese kreek)Zuid-Kats- St.-Anna-en-Sparks; en de niet tot enige polder of enig water schap behoord hebbende gronden en wateren in de gemeente Ter neuzen, alsmede de ten oosten van het kanaal van Terneuzen gelegen gedeelten van de polders of waterschappen Koegors;C.a., Oude-Zevenaar en Vlooswijk, en zonder de -scheidingsdijken met hef" tweédé en derde district* II: het tweede district omvat: Aan-en-Genderijke; calamiteuse Eendragt; Groote-Huissens; Hel legat; calamiteuse Klein-Huis- sens; Kreke; calamiteuse Mar- garetha; calamiteuse Nieuw- Othene (voor zover gelegen ten oosten van de oostelijke begren zing van de weg langs het in die polder gelegen afwateringska- kanaal)Van-Lynden; Willem- III en Zaamslag (voor zover ge legen ten oosten van de oostelijke begrenzing van de Othenese kreek), met inbegrip van de scheidingsdijk met het eerste district en zonder de scheidings dijken met het derde district. III: het derde district omvat: Beoosten-Blij-benoorden; Beoos- ten-en-bewesten-BlijButh; Ca- nisvliet (voor zover gelegen ten noorden van de sloot langs de zuidzijde van de Langeweg)Ca- pelle; Catharina; Noord-bij-Axel; Oude-Eglantier; Visschers; en de niet tot enige polder of enig waterschap behoord hebbende gronden en wateren te Axel, met inbegrip van de scheidingsdijken met het eerste, tweede en vierde district, doch zonder de schei dingsdijken met het vijfde dis trict. IV: het vierde district omvat: Canisvliet (behoudens het ge deelte ten noorden van de sloot langs de zuidzijde van de Lange weg); Dekkers; Smids-Koegors- schorre-c.a.; St. Anthonie; en de niet tot enige polder of enig wa terschap behoord hebbende gron den en wateren van de z.g. Axel- se Vlakte, alsmede de ten oosten van het kanaal van Terneuzen gelegen gedeelten van de polders of waterschappen Autriche; Nieuwe-bij-Sas-van-Gent (oost- deel); Nieuw-Papeschor; Pape schor en Westdorpe-of-Nieuw- Vogelschor, zonder de scheidings dijken met het, derde en vijfde district. V: het vijfde district omvat: Moerbeke; Nieuw-beoosten-Blij- bezuiden; Nieuwe-Karnemelk; Oud-beoosten-Blij-bezuiden Overslag; Rieden-c.a.; Varempé; Zuiddorpe-noorddeelZuiddorpe- Huid-deel-of-Zijpe, met inbegrip van de scheidingsdijken met het derde en vierde district. „De Belgen werden onvoldoen de betaald", „Sfeerloze derby der lage landen" en „Laat doelpunt bekroont verdiend succes" zijn enkele koppen boven de beknop te verslagen over de woensdag avond in Antwerpen gespeelde 99e interland BelgiëNederland in de Belgische ochtendbladen. De „Gazet van Antwerpen" spreekt van een wedstrijd, die >»md. Olies door het buitenland gekocht Het laatste kwartaal van 1964 is het Damrak onder kalme om standigheden ingegaan. Nieuws van enige betekenis uit het bin nen- of buitenlandse bedrijfs leven werd tevergeefs gezocht en de handel was dan ook van be perkte omvang. Het conflict bij de General Motors is voor de Amerikaanse markt een lelijke tegenvaller. Zolang hieraan geen eind is gekomen, valt niet te ver wachten dat de effectenhandel in New York zal opleven. Ook voor het Damrak ontbraken de sti- mulerenle factoren. Kenmerkend voor de markt hier is de verhan deling van de claims uit hoofde van de diverse emissies die de laatste tijd zijn verschenen. Men vraagt zich ter beurze reeds af wie de volgende emissiekandi daat zal worden. Het was de laatste dag van de claimhandel in Amsterdamsche Bank, want gisteren was de inschrijving op de uitgifte van 18% min aan delen a pari. De claims die eer gisteren werden verhandeld voor 43,50, hadden een dalende ten dens en werden geadviseerd op 42. Ook was het de laatste dag voor de claims Duiker. Vandaag is de inschrijving op de emissie Van Ommeren en incourant op de emissie van Wegeners couran tenconcern. Verrassend was de vaste stem ming voor Kon. Olie. 's Morgens werd gehandeld tot 161, 's mid dags tot 161,80. De koersstij ging werd toegeschreven aan belangstelling van Zwitserse zijde. Philips opende aarzelend maar trok later weer aan. Van enige Amerikaanse verkoopnei ging in Philips viel niets te be speuren. Unilever lag verlaten en prijshoudend. AKU en Hoog ovens waren ongeanimeerd. Er vormde zich een open hoek in Centrale Suiker. Deze verlie ten woensdag de markt op 400 en openden nu op 420, gevolg van een mededeling van een commissiehuis, volgens welke de C. S. M. bereid is een bod te aan vaarden van 575 pet. Het hogere niveau werd niet geheel gehand haafd want er volgde een terug gang naar 411. Dit bracht nog enige levendigheid teweeg. De scheepvaart had een óngeani- meerd verloop, waarbij de koer sen zich handhaafden. Neder landse staatsfondsen waren iets zwakker, met name de 5% pet lening 1964 die van I02V2 terug ging naar 102%. Claims Amsterdamsche Bank noteerden op de dag van de in schrijving t 42,70, maar hieraan werd toegevoegd dat deze no tering nog niet definitief was. Beursindices (1953 100) 29/9 30/9 1/10 582.6 Ruim 3500 olympische atleten en officials werden donderdag morgen vroeg ruw uit hun dro men gewekt door een lichte aardbeving, die het olympische dorp op zijn grondvesten deed schudden, maar overigens geen schade aanrichtte- Volgens de Tokiöse meteorolo - gische dienst zal het weer gedu rende de maand oktober redelijk goed zijn. Men verwacht vijf a zes regendagen waarvan er waarschijnlijk twee of drie tus sen 10 en 25 oktober vallen. Twee Duitse fotografen zijn op zes januari met hun splinter nieuwe Combi-wagen, waarin zij een complete donkere kamer had den ingericht, op weg gegaan naar Tokio. De winterspelen in Innsbrück werden terloops mee gepikt en via Rome, Goa, Kaap Comorin in het uiterste zuiden van India, Ceylon en Colombo bereikten zij op 24 augustus Yo kohama. Van daar was het nog slechts een peuleschilletje naar Tokio. De twee ondernemende fotografen, die met 500 mark in hun zak uit Bremerhaven ver trokken, voorzagen onderweg met dia-voordrachten voor scho len en de verkoop van persfoto's in hun levensonderhoud. In 275 dagen legden zij bijna 29.000 km af. Tijdens de tocht maakten zij ruim 1500 kleurendia's en 2000 zwart-wit foto's. Een film, die zij van de spelen willen maken, is het uiteindelijke doel van de reis. Na de spelen gaan Dietz en Bulier langs de kortste weg Int. conc. Industrie Scheepvaart Banken Algemeen 585.5 348.3 139.6 230.1 409.7 347.9 139.2 229.9 408.1 583.7 347.5 140.0 229.0 408.7 Nabeurskoersen A.K.U.- (470%) Hoogovens: 605—607 602%) Kon. Olie: 162.50—164.40 (161.60) Philips: 160.40—161 gl. (159.70) Unilever (147.60) Stemming: vast. Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel dend in Amsterdam, luiden: Engels pond 9.9910.09. Amerik. dollar 3.58 V23.62V2 Canadese dollar 3.313.36 Belgische frank (100) 7.237.28 Zwitserse fr. (100) 83.3083.80 Franse frank (100) 73.30—73.80 Duitse mark (100) 90.4090.90 Noorse kroon (100) 49.8050.80 Deense kroon (100) 51.6552.65 Zweedse kr. (100) 69.6070.60 Italiaanse lire (10.000) 56.90—58.90 Oostenrijkse schilling (100) 13.93—14.03 Portugese escudo (100) 12.37V2—12.521/2 Spaanse peseta (100, gr. coup.) 5.94- Staten naar huis terug, waar zij met Kerstmis hopen aan te komend Spontaan stelden zich 33 jon ge, knappe Japanse meisjes be schikbaar om als tolk en gids voor leden van bet internationa le Olympische comité te funge ren. De meisjes moesten voordat zij werden aangesteld, een vijf daagse intelligentietest onder gaan. Wilde staking bij Gispen Culemborg Bij de firma Gispen, fabrikan ten van stalen kantoormeubelen in Culemborg, is gisteren onder het fabriekspersoneel een wilde staking uitgebroken. Deze sta king, waaraan ongeveer drie honderd arbeiders deelnamen, verliep na enige uren. Oorzaak was de weigering van de directie de vier procent dif ferentiatie te betalen, terwijl daarnaast tussen de directie van Gispen en de werknemersorga nisaties geen overeenstemming was bereikt over de betaling van b.o. (bezwarende omstan digheden). De directie deelde by monde van ir. W. van Osselen het vol gende mede: „Bij Gispen zijn nimmer zwar te lonen betaald, terwijl er van achterstand in de lonen ook geen sprake is. De tariefsver diensten zijn bij Gispen aan de hoge kant en derhalve bestaat er geen. aanleiding tot de beta ling van de vier procent diffe rentiatie, omdat onder meer deze toeslag is bedoeld voor het via noord-Japan en de Verenigde,.witten van de zwarte lonen", I i Een favoriet Ralph Boston, de Amerikaanse wereldrecordhouder verspringen, tijdens conditietraining in het Olympische dorp. TOUR DE FRANCE 1965 START IN KEULEN Voor de derde maal zal de Tour de France niet in een Fran se stad beginnen. Donderdag werd de Westduitse stad Keulen aangewezen als startplaats voor de tour 1965, waarmee Keulen dezelfde eer te beurt valt als Amsterdam in '54 en Brussel in '58. Voor insiders komt de aan wijzing van een Duitse stad als startplaats niet geheel onver wacht: de enorme belangstelling die de Duitsers dit jaar toonden voor Goddets grote avontuur tij dens de etappe van Metz naar Freiburg, is er zeker niet vreemd aan. Freiburg heeft zich overi gens dit jaar weer kandidaat ge steld als etappeplaats. De Tour de France 1965 wordt gehouden van 22 juni tot en met 14 juK. Een nieuwigheid is, dat de ronde van de toekomst dit jaar niet later, maar eerder dan de grote tour zal beginnen. Het startschot voor de eerste rit zal 20 juni worden gegeven, even eens in Keulen, waar de ope ningsetappe tevens eindigt. Het is nog niet bekend hoeveel etap pes de tour de Tavenir ditmaal zal omvatten. Wel zal weer in grote trekken de route van de Tour de France worden aange houden. voor Anderlecht niet meer was dan een oefening voor de komen de Europa-bekerwedstrijd tegen Bologna. „In de periodes waarin de Ne derlanders volledig weggespeeld waren en meestal verloren achter een ongrijpbare bal aanholden, poogden de Nederlandse suppor ters hun spelers van de Ander- lechtdruk te bevrijden door hun strijdkreten. Veel baat bracht dit echter niet", schrijft „Het Laat ste Nieuw". Het blad schrijft vol lof over Pieters Graafland, „stralend kalm, die er stond alsof er zich voor zijn ogen een voetbaldemon stratie afspeelde". Strafschop verdiend Volgens „De Standaard" ge bruikten de Nederlandse verdedi gers na de rust grove middelen. „Een minder lankmoedig man dan de Italiaanse scheidsrechter zou minstens één keer een straf schop hebben gegeven", aldus dit blad, dat echter eveneens af keurend spreekt over de „grote" middelen van de Belgische ver dediger Plaskie, die deze moest aanwenden om Nederlandse door braken te voorkomen. Het blad noemt Jef Jurion de beste Belg en Pieters Graafland de grote figuur bij het oranjeteam. Ordeloos De Belgen speelden technisch beter dan de Nederlanders, doch weinig spectaculair", schrijft „Volksgazet". „Het Nederlandse elftal speelde met horten' en sto ten, meestal lusteloos, maar vooral ordeloos..." Vóór de aftrap had men in- plaats van de volksliederen beter een treurmars van Chopin kun nen laten spelen, aldus dit blad, „voor de 10.006 toeschouwers, die de begrafenis waren komen bij wonen van de voetbalderby der lage landen". „La Libre Belgique" wijt de magere zege aan de „steriele" voorhoede van de Belgen, waarin Van Himst „zeer zwak" was. Het blad meent dat het de grootste zorg van de 11 Anderiecht-spe- lers was gezond en fit te kunnen aantreden voor de komende re tourwedstrijd tegen Bologna voor de Europese beker. „Een Anderlecht-overwinning in een derby, die zich zelf heeft overleefd", noemt „Le Peuple" het resultaat van woensdag avond. Het blad betoogt dat het niet door de t.v.-uitzending was, dat er zo weinig belangstelling voor de wedstrijd bestond. „Een BelgiëNederland is een onver teerbare schotel geworden zon der smaak en karakter". Benfica plaatste zich voor een tweede ronde Benfica, de tweevoudige win naar van de Europa Cup, heeft zich woensdagavond in Lissabon geplaatst voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker. De ploeg uit Lissabon, die thans getraind wordt door Elek Schwarz, de oud-bondscoach van de K. N. V. B., versloeg het Luxemburgse Aris Bonneweg met 51. Bij de rust leidde Ben fica met 10. De eerste ontmoeting tussen beide teams was eveneens met 51 door de Portugezen gewon nen. ENSCHEDE DIENT AANKLACHT IN De trainer van Sportclub En schede, Friedrich Donnenfeld, heeft donderdagmorgen langs gerechtelijke weg een aanklacht ingediend aan het adres van de heer Beltman, manager van de Deventer eredivisieclub Go Ahead, wegens laster en be schuldigingen in diverse lande lijke dagbladen. Russische leiding bij aanleg militaire emplacementen op Cuba Cubaanse ballingen in Wash ington hebben gezegd, dat Rus sische technici de leiding hebben bij de aanleg van een aantal mi litaire emplacementen in de buurt van de Amerikaanse ma rinebasis Guantanamo in het oosten van Cuba. De emplace menten zouden bijna uitsluitend door Russische militairen bezet zijn terwijl Cubaanse militie mannen buiten de emplacemen ten met de bewaking zouden zijn belast. ZATERDAG 3 OKTOBER Hilversum I: 7.00 Nws; 7.10 Morgengebed; 7.15 Pianorecital; 7.45 Gew. muz.; 7.55 Overwe ging; 8.00 Nws; 8.15 Djinn: ge varieerd progr.; 12.00 Angelus; 12.04 Kath. nws; 12.10 Country and Western express (gr.); 12.30 Med. t.b.v. land- en tuin bouw; 12.33 Lichte gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Marktberichten; 13.18 Voor de tieners; 14.20 Musicerende dilettanten; 14.40 Franse les; 15.00 Muziek kent geen grenzen; 15.30 Syncope: muz. van gisteren, vandaag en morgen; 16.00 Voor de jeugd; 16.15 Jazzmuz.; 16.30 Lichte gram.; 17.00 Gevar. muz.; 17.30 Klavecimbel; 18.00 Kunstkro niek; 18.30 Dansmuziek; 18.50 Lichtbaken, lezing; 19.00 Nws; 19.10 Act.; 19.35 Klass. orkest werken; 20.30 Lichte orkestmu ziek; 21.10 Raaien maar mu zikaal spelletje; 22.15 Wereld- oordlog I, documentair progr.; 22.30 Nws; 22.40 Christen-zijn in de praktijk: progr. over de sociaal-pedagogische jeugdzorg; 23.10 Lichte gram.; 23.55 Nws. Hilversum II: 7.00 Nws; 7.10 Ochtendgym.; 7.20 Soc. strijd lied; 7.23 Lichte gram. (7.30 Van de voorpagina, praatje); 8.00 Nws, postdusvenberichten en soc. strijdlied; 8.18 Lichte gram.; 9.00 Loon naar werken, praatje; 9.10 Lichte gram.; 9.40 Hoe kennen mensen de wil van 62. De avonturier kwam een se conde te laat. Juist toen hp uit 't struikgewas tevoorschijn sprong, gaven de beide ruiters hun paar den de sporen. Hinnikend spron gen de beide dieren vooruit en Aram bleef hijgend staan en keek hen grimmig na, tot zij in het nachtelijk woud verdwenen. „Die zijn ons ontsnapt," zei hij t.egen Clelia, die hem nu pas inhaalde en zwaar ademend naast hem bleef staan. „Ze mogen ons niet ontsnap- •6.09 pen!" Ze wendde zich haastig om en begon naar het slot terug te- rennen. „Snel! Wij moeten paar den halen en hen achtervolgen. Er valt geen ogenblik te verlie zen!" „Een achtervolging in een don ker bos levert meestal weinig op." De avonturier schoof zijn zwaard naar achter om sneller te kunnen lopen. „Maar we kunnen het in elk geval proberen!" „Ze mogen ons niet ontkomen!" herhaalde Clelia. „Zolang Alfonso vrij blijft rondlopen, zal hij steeds proberen Palermo onschadelijk te maken! En die is toch al bijna niet in staat om op zichzelf te passen." Ze kreeg een kleur toen ze Aram zacht naast zich hoorde lachen. „Ik geloof, dat Palermo zich geen zor gen meer behoeft te maken wie er voor de rest van zijn leven op hem zal passen," zei Aram. „Wel... hij kon het slechter treffen." Op datzelfde ogenblik stond het onderwerp van al deze bezorgd heid minzaam tegen de oude vrouw te lachen, die hem ook al bezorgd aankeek. „Wel, moeder tje," verklaarde de dichter opge- God?, overdenking; 9.55 Gezin en welvaart: I. Algemeen, cau serie; 10.00 Buitenlands week overzicht; 10.15 Z.O. 135: gevar. progr. (om 11.00 Nws); 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuinb.; 12.33 Sportnieuws; 13.00 Nws; 13.15 Vara-varia; 13.20 Radio Jazzclub; 13.30 Uitlaat, progr. voor de twintigers; 14.25 Licht instr. trio; 14.45 Kinderkoor; 15.05 Student, politiek en sa menleving, toespr.; 15.20 Boek bespreking; 15.40 Pianoduo; 16.00 Nws; 16.02 Operettefrag menten; 17.10 Lichte orkestmu ziek; 17.40 Instr. trio; 18.00 Nws en comm.; 18.20 Lichte gram.; 19.00 Tijd voor teenagers; 20.00 Nws; 20.05 Gevar. gram.; 20.30 Grand Gala du Disque: Popu laire muz.; 21.45 Soc. commen taar; 22.00 Nws; 22.10 Balans: actuele kroniek; 22.15 Grand Gala du Disque (verv.); 23.55 Nieuws. Brussel VI.: 12:00 Nws; 12.03 Lichte muz.; 12.25 Weerber. en meded. voor de scheepvaart; 12.30 Lichte muz.; 12.55 Pro- gramma-overz.; 13.00 Nieuws; 13.20 Moderne muz.; 14.00 Nws; 14.03 Muz. voor de teenagers; 15.00 Nws; 15.03 Radioweek I, II en III; 15.15 Hoorspel; 16.06 Gevar. muz.; 17.00 Nws; 17.15 Koorzang; 13.30 Orgelrecital; 18.00 Nws; 18.03 "Voor de sol daten; 18.28 Paardesportberich- ten; 18.30 Gavar. muziek; 18.45 Sportkron.; 18.25 Amusements muziek; 20.00 Gevar. muzikaal progr.; 21.00 Quiz; 22.00 Nws; 22.15 Gevar. progr.; 22.45 De zeven kunsten; 23.00 Nws; 23.05 Gevar. muz.; 23.55 Nieuws. Televisieprogramma's. Ned. I: 15.00 Weekjournaal; 15.25 Filmreportage over Ma- lakka; 15.50 Rawhide - Onder een valse vlag, tv-film; 16.40 Bespied, filmreportage over het Nederlandse dierenleven; 17.00 17.45 Voor de kinderen; 19.30 Top of flop; 20.00 Journaal; 20.20 Achter het nieuws; 20.45 Theater thuis, licht progr.; 21.15 Zo is het toevallig ook nog 's een keer, satirisch progr.; 22.00 Journaal; 22.05 Grand Gala du Disque Populairei. - 2e gedeel te. Ned. II: 20.00 Journaal; 20.01 Detectivebureaux Lynx, tv- feuilleton; 20.25 Grand Gala du Disque Populaire - le gedeelte; wekt, „zelfs al blijkt nu dat ik een 21.45 Act.; 22.00 Dagsluiting, neef van Clelia ben, wat is er dan nog om over te fronsen?" „Dwaas! Beseft ge dan niet, dat Alfonso er nu nog meer op belust zal zijn om u uit de weg te rui men?" krastte ze bitter. De dichter haalde de schouders op. „Het kan aan mij liggen," pre velde hij nadenkend, „maar ik krijg het gevoel dat iedereen zich veel zorgen om mij maakt. Men moet de zaken hun beloop laten. Dan komen ze vanzelf in orde..." VI. Belg. T.V.: 17.00—17.55 Filmprogramma voor de jeugd; 18.55 Zandmannetje; 19.00 Reli gieus progr.; 19.30 De grote oor log: 28 juni4 augustus 1914; 19.55 Hier spreekt men Neder lands; 19.59 Weerbericht; 20.00 Nws; 20.25 Grand Gala du Dis que Populaire, reportage (over name N.T.S.); 21.45 Echo; 22.15 In het Dick Powell theater: Spiegel van de ziel (Tissue of hate), tv-film; 23.05 Nieuws.

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 7