m f 50.000 aan haarden als prijzen m ledereen die deze maand 2 mud Syntraciet bestelt kan een gloednieuwe haard winnen M ili IKE STAND Loop der bevolking Maanclag 28 Dinsdag 29 sept. 1964 DE VRIJE ZEEUW Pagina 7 SENSATIONELE KIJKERS EN LUISTERAARS Beckers Beckers Interno 370 444 „Excellent" syniraciet saphsHiei frusvrm» i Bocal 61 Bocal 82 DRU ..Jan Remo" of „Jan Stilo" Ciney Inalfa M. Jaarsma „Europa" Nobel 251 „Caesar II", tot 4 oktober 1964 Faber 20 Frisia Diorama 96 Davó ETNA „Davonette" Capri 2 Madras I of „Davomatic" of Madras II Peeters Pelgrim Vulcana convector 345 „Tacana" 76 263 of Selecta 410 I Vraag uw leverancier uw folder I en deelname-formulier, want dit [is uw kans! WAT U MOET DOEN Bestel vóór 4 oktober tenminste 2 mud Syntraciet,' de moderne vaste brandstof op basis van zuivere antraciet van de Staatsmijnen in Limburg. Hard, warm, veiligideaal voor opslag want Syntra ciet is schoon. Straks in de winter biedt Syntraciet u weer de koesterende warmte gloed van zijn ruim, rijk vuur. Nu biedt Syntraciet u bovendien de kans een nieuwe haard te winnen, een gloednieuwe haard van een merk dat u zelf kiest! VRAAG UW LEVERANCIER Uw deelnameformulier ligt bij uw brand- stoffenleverancier voor u klaar. Bij elke 2 mud Syntraciet die u vóór 4 oktober in huis krijgt mag hij u een formulier geven. U kunt dus méér dan één keer meedingen haar een van de 100 prijzen! Op het deel nameformulier staat precies wat u daar voor verder moet doen: een paar vragen beantwoorden en de onderschriften af maken bij 6 plaatjes (die u ook hieronder afgebeeld ziet). Zo eenvoudig! >\\UI//x "I llgjgl 1: KIES ZELF UW PRIJS De Staatsmijnen in Limburg (waar Syn traciet vandaan komt) stellen 100 gloed nieuwe kolenhaarden ter beschikking voor de inzend(st)ers van de 100 beste oplos singen van deze unieke prijsvraag. Een deskundige jury zal vaststellen wie dat zijn. En als ook U in aanmerking komt voor een van de 100 prijs-haardendan mag u zelf uitzoeken welk merk haard u hebben wilt. Bij uw eigen haardenleveran cier, met volle garantie en volle service! JUIST NU Bestel juist nu, deze maand nog Syntra ciet, de voordelige brandstof die u puur of gemengd kunt stoken in vrijwel elke kachel of haard. Dan bent u .deze winter weer verzekerd van volop koesterende warmte. En deze maand is uw bestelling misschien een gloednieuwe.'haard waard! Moderne vaste brandstof op basis van zuivere antraciet van de Staatsmijnen <ffi> in Limburg. Syntraciet (s het gedeponeerde-handelsmerk. Let op de echtheid! synhaoif Ga de winter in met een goede olie- of kolenkachel Versloot heeft voor elke kamer, groot of klein, keuken, zaal, kantoor, school, werkplaats, enz. een kachel die de warmte tot in alle hoeken brengt. Laat Versloot en zijn vakkundig personeel U die kachel demonstreren, en U overtuigen dat TJ, als straks de koude doorbreekt, er wampjes bij zit. Van een vakkundige plaatsing kunt U verzekerd zijn. Kom de bijna 80 modellen eens zien, BECKERS ISO, CESAR blank ƒ582,— CLOVIS ƒ458,— CLAUDIUS ƒ539,— ln blank ƒ646,80 JAN ARCO ƒ468,— JAN 62 DIJKSTRAAT 7—9 TELEFOON 0U50—2056 XERNEUZEN ƒ438,- TERNEUZEN Geboren: 16 sept. Corrie, d. van Jan van Wijck en Helena C. Broekhoven, N. J. Hartestr. 18; 17 sept. Jacobus Abraham, z. van Abraham de Bokx en Anna J. Ha melink, Van Bovenstr. 39; 18 sept. Sylvia, d. van Albert Scholten en Pietje de Vries, Van Bovenstr. 32; Jacob Hendrik Izaak, z. van Mels Dees en Catharina Meehielsen, won. te Schoondijke, Nw. Haven weg 17; Levinus Jacob Izaak, z. van Mels Dees en Catharina Me ehielsen, won. te Schoondijke Nw Havenweg 17. 19 sept. Wilhelmina Clara d. van Egbert A. van Wijck en Adriana P. Hamelink, Kastan- jelaan 76; Aaltje Cornelia, d. van Christiaan Bakker en Jacoba Klaassen, won. te Zaamslag, B129; An ja Bertha August, d. van Willy E. Raeg en Ivonne A. M. van Re- genmortel, won. te Koewacht, Klapstr. 5. 20 sèpt. Maria Louise Rosalia, d. van Roger P. Stofferis en Maria L. Steenaert, won. te Sas van Gent, Poelstr. 19; Dirk Martinus, z. van Martinus M. Wie- iand en Johanna C. Buijze, won. te Zaamslag, B 160; Marion, d. van Arnold P. van Lent en Jozina C. Maas, won. te Sas van Gent, Oost- kade 12; Jacobus Frangois, z. van Adriaan Meehielsen en Geertruida den Hamer, won. te Zaamslag, Veerstr. 15. 21 sept. Marion Monique Yolanda, d. v. E. L. Kroes en Lia I. de Groff, Rozenstr. 86; Annette Eiize, d. van Theo A. J. Gruisen en Katharina J. van den Heuvel, Mauvestr. 6; Werner Jo- han Mariette, z. van Roman R. M. Hemelzoet en Marie-José Brugge- man, won. te Sas van Gent, West- kade 126. 22 sept. Evertje Geer trui, d. van Levinus F. de Groote en Grietje van Deuveren, won. te Axel, Olivierstr. 51; Sandra Mag- dalena Cyril, d. van Jan Ch. L. Verlinde en Suzanna Ph. van Troost, won. te Axel, Julianastr. 32. 23 sept. Maria Hendrika, d. van Joseph W. Snudo en Fran- cina de Kleijn, Erasmusstr. 81. Huweljjksaangif tenGeen. Huwelijksvoltrekkingen: 18 sept. Gijsbert G. van de Bovekamp, 22 j., jm. won. te Driebergen-Rijsenburg en Marie L. Loof 19 j., jd. 21 sept. Jacobus Voorhans, 23 j., jm en Jan'sje L. M. de Theije, 22 j. jd. 23 sept. Laban v. d. Klooster, 32 j., geh. gew. en, Juliana Oppeneer, 29 j., geh. gew.. Overleden: 16 sept. Hendrik Sut- terland,'52 j., échtg. van Kuiniera Verhoef, Visartstr. 39. 21 sept. Janneke P. Pijpelink, 76 j., echtg. van Jozias Bareman, 2e Verbin- dingsstr. 22; Philippus A. Knjjff, 82 j., geh. gew. met Jaiyia Dees, won. te Zaamslag; Jan Simon Lau rens, 69 j., echtg. van Helena W. Lok Johan Vermeerstr. 23. 22 sept. Adriana E. Wiemes, 72 j., echtg. van Arij Jannis Schieman, won. te Axel. 23 sept. Adriana S. de Groote, 67 j. echtg. van Jan M. van de Velde, won. te Axel. Op 1 september j.l. waren bij de dienst luister- en kijkgelden 1.756.336 televisietoestellen aan gegeven tegen 1.745.042 per 1 augustus j.l. (t/m 25 september 1.771.840).- Er waren op 1 september 2.657.750 geregistreerde radiotoe stellen tegen 2.656.420 op 1 aug. j.l. Het aantal aansluitingen op de draadomroep bedroeg op 1 september 448.690 tegen 452.829 op 1 augustus j.l. TERNEUZEN In de periode van 18 tot 24 sept. hebben zich in deze gemeente gevestigd J. H. van de Ven, Nwe Kerkstr, 17, van Hoge en Lage Zwaluwe; A Luijcks, Vogelschorstr. 6, van Westdorpe; J. C. Mulder, Lange Kerkstr. 41, van Dordrecht; A. J. MulderBonis, Lange Kerkstr. 41, van Amsterdam; E. C. M. Geers, Donze Visserstr. 45. v. Oosterhout; L. Dooms. Westkolkstr. 4, van O. W. Souburg; J- T. Brandsma- Hogervorst, Steenkamplaan 31, van Aalsmeer; W. W. Stook, Oranjestr. 24c, van Utrecht; J. P. C. de Zeeuw, v. Steenbergenlaan 25a, van Vogelwaarde; P. G. Jonker, v. Steenbergenlaan 25a, van Hoek; L. F. Reuter, Westkolkstr. 44, van Axel; G. Wolf er t, Kerkhof laan 13, van Zaamslag; J. B. Kemp, A. De- kenstr. 6, van St. Michielsgestel; C. A. van Deijk, Wilgenplantsoen 34, van Schiedam; H. C. M. de Jong, Albertpolderstr. 20, van Roo sendaal: W. van der Pejjl, Leeu wenlaan 12 van Rotterdam; C. T. M. Dekker-Ammerlaan, 2e Ver- bindingsstr. 20, van Hazerwoude; M. CamphensLeroux, Nieuwe- diepstr. 37, van Zelzate (België) M. G. Packman, P. C. Hooftstr. 15, van Edinburgh (Schotland) en C.. H. Kesler, Koninginnelaan 17, van Lake Jackson (U.S.A.). In dezelfde periode z(jn vertrok ken: J. J. Huisman, Narcisstr. 23, naar Rotterdam; W. J. M. Bilder- beek, Guido Gezellestr. 3, naar Njjmegen; M. van de Griek, Schel- dekade, naar Amsterdam; J. A. J. Reijmers, Van Cantfortstr. 11, naar Maasdriel; T. J. Linders, Korte Kerkstr. 19, naar Roosendaal; M. C. de Bakker, Herengracht 6, naar Posterholt; B. J. Beleart, Azaleastr. 1, naar Amsterdam; J. W. M. Koek, Van. Steenbergenlaan 17, naar Breda; L. Stenvert, Ge- raniumstr. 22, naar Vlissingen; W. J. Scheele, Schutershofweg 10, naar Vlissingen; H. C. M. van Gassen, Bosjesweg 71 ,naar Roo sendaal; I. A. M. van Gassen, Bos jesweg 71, naar Koewacht; I. van Gassen, Bosjesweg 71, naar Koe wacht; P. A. van Gassen, Bosjes weg, naar Clinge; H. C. van den Heuvel, Nwe Kekstr. 24, naar Til burg; J. C. A. Brandts, Nwe Kerk str. 17, naar Veldhoven; A, M. M. E. van Delft, Nwe Kerkstr. 17, naar Hontenisse; M. A. van de Sande, Nwe Kerkstr. 17, naar Veldhoven; M. X. M. J. Hillaert, Nwe Kerkstr. 17, naar Tilburg; L. I. Defever, Nwe Kerkstr. 17, naar Langemark (België)M. B. Defe ver, Nwe Kerkstr. 17, naar Lange mark! (België); D. E. R. Boone, Nwe Kerkstr. 17, naar Lochrlsti (België)R. M, Dejonckheere, Nwe Kerkstr. 17, naar Lauwwe (Bel gië); J. D, Hamelink, Grenulaan 19a, naar Zaamslag en K. J. Beel- dens, Z. Triniteitsstr. 7, na^r Wisch. 1

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 7