VOOR „Phindac" geeft u individueel advies hij aankoop van uw nieuwe radio 'tis'n WÊBSÊm Kies als uw ideale radio altyd een Philips Eén van deze 31 Philips apparaten is ii ie ideale Stuur deze Phindac vragenlijst op Pagina 10 DE VRIJE ZEEUV Philips gaat het i) nu gemakkelijk maken uit deze enorm grote serie te kiezen. j Philips produceert 31 verschillende typen radio's eri gaat het u gemakkelijk maken uit deze overweldigende keuze-mogelijkheid het voor u ideale apparaat te kiezen. Voor het eerst in de ge schiedenis zal Philips op speciale wijze persoonlijke adviezen verstrekken bij aankoop van een nieuwe radio. Hierbij wordt - uitgaande van de prijs die u wenst te betalen - rekening gehouden jnet al uw wensen. Dat advies verplicht u tot niets. Uitgebreide studie ging aan dit plan vooraf. Een groep van deskundigen onderzocht alle mogelijkheden. Elektronische rekenmachines werden ingeschakeld. Zo ontstond de „PHINDAC": PHilips INDividueel Advies per Computer. Alles wat u te doen hebt is nevenstaande vragenlijst invullen. Dat geeft u meteen de gelegenheid, rustig na te gaan welke van de vele mogelijkheden die de radio biedt, u persoonlijk wilt benutten. De vragenlijst zenden aan „PHINDAC", postbus 218, Eindhoven. Het advies krijgt u dan geheel vrijblijvend thuis gestuurd. Woensdag 16 september 1964 SCHOOLARTIKELENBoekhandel Van de Sande •$58 X ROS Hierlangs uitknippen Het verwerken van de vragenlijsten door mankrachtzou te lang duren. Daarom worden elektronische rekenmachines in geschakeld. Alleen die zijn in staat om straks de duizenden vragenlijsten vlot te verwerken. Op deze wijze krijgt een ieder, ondanks het grote aantal, een individueel advies. Waarom maakt Philips 31 verschillende typen radio's in 51 uitvoeringen? Omdat u heel andere noten op uw radiozang hebt dan bijvoorbeeld uw buurman, uw collega op de zaak of uw schoonzuster. Want u wilt een radio van ongeveer zo en zoveel gulden. Die past bij een bepaalde kleur in uw interieur. Die, waar hij ook in uw huis staat, zo veel mogelijk stations zo Zuiver mogelijk ontvangt. Met FM/Stereo misschien, of met radiokompas voor zuivere afstemming. Met Ecodyne-schake- ling, ingebouwde binnenantenne, dubbelconus-luidspreker of wat Philips nog meer aan progressieve elektrotechniek in al die apparaten heeft ingebouwd. Wanthet is duidelijk: de geluidskwaliteit die uit uw radio komt, is het resultaat van wat Philips er aan research, ervaring en kwaliteit heeft ingestopt! Kies dus als uw ideale radio altijd een Philips! Alle Philips radio-apparaten zijn het resultaat van vele jaren research en ervaring. Bovendien staan achter elk van deze apparaten duizenden vakkun dige leveranciers en de Philips Tech nische Diensten in talrijke plaatsen van Nederland, want... PHILIPS U beantwoordt de vragen door het vakje voor het (de) gewenste ant woorden) in te vullen. Bedenk daarbij dat een groot aantal wen sen niet altijd vervuld kunnen wor den voor een te lage prigs. 1. Waar wilt u uw nieuwe radio- gaan gebruiken 2.Voor welke muziek gebruikt u uw radio? 3. Welke goifgebieden wilt u kunnen ontvangen Énkele voor beelden van zenders in de ver schillende goifgebieden vindt u achter de antwoordenJ 4. Welke apparaten wilt u op uw radio kunnen aansluiten S. Wenst u stereofonische weer gave? 6. Welke uitvoering wenst u? 7. Indien de computer een por table radio adviseert, aan svelk formaat geeft u dan de voorkeur 8. In welke prijsklasse denkt u zich een radio aan te-schaffen? Deze vragenlijst zénden aan PHINDAC, Postbus 218, Eind hoven. Envelop frankeren met postzegel van IS ct. Vragenlijsten zijn ook verkrijgbaar bij UW leverancier Desgewenst kunt u hiernaast naam en adres van uw leverancier invullen 161 Ingezonden door: (naam) (adres) (plaats) (telefoon) a. woon/zitkamer b. andere vertrekken c buitenshuis O d. auto a. amusementsmuziek b. klassieke muziek. a. Iangegolf (o.a. Allouis, Europe Droit- wich) b. middengolf (o.a. Hilversum l en 11, Luxemburg II, Brussel I en II) c. kortegolf (o.a. Monaco, Vaticaan, Tanger) d. FM-band (o.a. Hilversum 1 en II en t.z.t. het derde Nederlandse programma) a. grammofoon b. extra luidspreker c. bandrecorder O d. geen a. van radioprogramma's b. van grammofoonplaten en/of magnetische banden c. neen a. radio b. radiogrammoFoon a. normaal formaat b. zakformaat a. tot f200.- b, f 200.- tot f 300.» c. f 300.-tot f 400.- d. f 400.- tot f 450.- e. f 450.- tot f 500.- f. f 500.- tot f 550.- g. f 550.-tot f 750.- h. f 750.-tot f 950.- i. f 950.-tot f 1250.- j. f1250.-tot f1450.- k. boven f 1450.- (naam) (adres) (plaats) «16»

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 10