Premier Khanh hervat zijn taak Maleisië krijgt Britse steun Koningin besloot haar bezoek aan de Delta-werken TWEE VIJANDEN: INDONESIË EN DE PHIUPPMNEN PRESIDENTSVERKIEZINGEN IN CHILI CHR0ESITS10V NAAR BONN GEEN VERENIGD EUROPA? VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1964 20e Jaargang - No. 6290 i Stekende doornen DIEPGAANDE HERVORMINGEN VERWACHT BERAADSLAGINGEN OVER CYPRUS Meer verdeeldheid OPNIEUW LOEMPA-ACTIE ERHARD LOSTE BELOFTEN NIET IN PARACHUTISTEN OP MALAKKA Grensgeschil China—Rusland DE ONTSNAPTE AMERIKAANSE VLIEGER Weerbericht Hoogwater Zoo- en maanstanden 9 Frankering bjj abonnement: Terneuzen Difecfenr-Hoofredaeteur: I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Smidswal Telefoon: 01150 2073 Gironummer: 38150 t Abonnementsprijs ƒ6,— per kwartaal; per maanr" 2,—; per week 50 et. Losse nrs 10 et. DE VRUE ZEEUW Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande te Terneuzen 'Advertentieprijs per mm 16 et: minimum per advertentie 2,40. Rubriek „Kleine Advertenties" (géén handels- advertenties) 5 regels 1,10. Iedere regel méér 22 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of „Adres Bureau van dit Blad" 20 cent verhoging. Inzending advertenties uiterlijk tot n.m. 2 uur. Voor het geeomb. maandag/dinsdag-nummer tot 10 uur v.m. Een jaar Maleisië De Maleisische federatie die officieel een jaar bestaat (in feite is zij vooral door toedoen van de tegenstanders van dit Aziatische staatkundige bouw werk enkele weken na de 31ste augustus 1963 in werking getre den), wordt sinds kort recht streeks bedreigd door Indonesië, dat samen met de Philïppijnen van het begin af vijandig tegen over de schepping van premier Rachman heeft gestaan. Enkele weken geleden zijn de eerste Indonesische infiltranten aan land gegaan en men moet vrezen dat nog wel meer landin gen in Maleisië zullen volgen, al beweert Djakarta dan ook bij hoog en laag dat zij het gevolg zijn van particulier initiatief en geen onderdeel van Soekarno's „confrontatiepolitiek" die er op gericht is Maleisië te „verplette ren". Toch behoeft men zich in de Maleisische hoofdstad Koeala Loempoer geen al te grote zor gen te maken, al zijn de feeste lijkheden ter gelegenheid van het eenjarig bestaan der federatie gepaard gegaan met extra voori zorgsmaatregelen. De grootste troef, die Indone sië zou kunnen uitspelen, is im mers geen bewapende aanval. Daartoe is het niet op grote schaal in staat en bovendien zou het daarmee een rechtstreeks tussenbeide komen van Enge- Vandaag wordt in Chili een nieuwe president gekozen. Kandi daten zijn Salvador Allende van het volksfront en Eduardo Frei. Senator Frei is de christendemocratische kandidaat, Salvador Allende wordt gesteund door een coalitie van socialisten en com munisten. Een tweede mededinger van Frei is de kandidaat van de radicale partij, Julio Duran. Deze verkiezingen staan geheel in het teken van de binnenland se politiek. Kwesties zoals het verbreken van de diplomatieke betrekkingen met Culja of de grenskwestie met Argentinië zijn in de verkiezingscampagne, die inmiddels is afgesloten, niet ter sprake gekomen. Als afsluiting deed Frei in Santiago een dringende beroep op de bevolking zich in te zet ten voor de vrijheid van Chili. De andere kandidaat, Allende, voorspelde „bevrijding van het juk van het Amerikaanse impe rialisme, van de groot-kapitalis ten en groot-grondbezitters" wanneer hij zou worden gekozen. Hoewel de verkiezingscampagne met ongekende hevigheid is ge voerd, zijn er nergens incidenten voorgevallen. UITSLAG ONZEKER Wanneer Allende wordt geko zen, betekent dit de eerste machtsovername langs legale weg door een socialistisch-com- munistische coalitie in Latijns- Amerika. Maar ook wanneer Frei zou winnen, zou dit onver mijdelijk diepgaande hervormin gen in Chili met zich brengen. De uitslag van de verkiezingen is volslagen onzeker, omdat van de twee en een half miljoen kie zers veertig procent nieuw is. Het is niet bekend welke poli tieke richting deze aanhangen. De Chileense regering heeft met het oog op de verkiezin gen strenge veiligheidsmaat regelen genomen. Al twee In Londen zijn donderdag de voormalige Amerikaanse minis ter van buitenlandse zaken, Dean Acheson, en de Britse ministers Butler en Sandys bijeengekomen om te beraadslagen over een oplossing van de kwestie- Cyprus. Acheson, van wie het plan af komstig is Cyprus bij Grieken land te voegen en Turkije scha deloos te stellen, keert vandaag naar Washington terug. Zijn plan was basis van besprekingen op de conferentie over Cyprus in Genèvë, die inmiddels is mis lukt. TUOMIOJA NAAK FINLAND GEBRACHT De Finse V.N.-vertegenwoordi ger voor Cyprus, Tuomioja, is donderdagochtend met een spe ciaal vliegtuig uit Genéve naar Finland overgebracht. Zoals ge meld is Tuomio.ia lijdende aan de gevolgen van een beroerte, die hem op 16 augustus trof toen hij op het punt stond naar Athe ne te vertrekken. Met hem reisden donderdag onder meer zijn dochter, zijn as sistent Robin Miller en dr. Loi- zeau. weken controleert de politie de arme gebieden van het land en de andere mogelijke haar den van onrust. De regering is niet zozeer bang voor demonstraties van politieke groeperingen als wel voor orde verstoringen en plunderingen door bepaalde elementen, die van de onrust misbruik maken. ALARM Leger, marine en luchtmacht zijn in staat van alarm ge bracht. Officieren, die in de zone van het Panamakanaal zijn opge leid in de bestrijding van onder grondse activiteiten, hebben hun manschappen in speciale leer gangen bekwaamd in het onder drukken van binnenlandse on lusten zonder gebruik te maken van wapens. Ook over de radio zijn strenge controlemaatregelen bekendge maakt. Dertig uur vóór het be gin van de verkiezingen werd elke vorm van propaganda stop gezet. Op de dag zelf zijn alle samenscholingen en bekendma kingen verboden. land en de Verenigde Staten ris keren. Men mag evenwel wel aanne men dat Indonesië's vijandige houding juist in belangrijke mate bepaald wordt door ergernis over de nog steeds durende An gelsaksische invloed in zuidoost- Azië. Men denke in dit verband aan de aanwezigheid van de Amerikaanse Zevende Vloot in Aziatisch gebied, aan de Britse belangen bij het ontstaan "en voortbestaan van Maleisië en aan de Amerikaanse aanwezig- hedi in Zuid-Vietnam. Wat Soekarno beoogt en dat heeft hij nog kortgeleden op niet mis te verstane wijze uitge sproken is een Aziatische op lossing voor Aziatische proble men en niet een botsing tussen Oost (communistisch China) en west (de Verenigde Staten) op Aziatisch terrein. Een belangrijke troef voor In donesië zou het zijn, wanneer de pogingen om verdeeldheid tussen de Chinese en Maleisische bevol kingsdelen van Maleisië te bren gen met succes zouden worden bekroond. In juli van dit jaar heeft het er even op geleken dat in Singapore de bestaande span ningen tussen de grote en veel al economisch krachtige groep Chinezen en de zwakkere min derheid der Maleise bevolking tot een Maleisië verzwakkende ex plosie zouden komen. Maar de gemoederen zijn weer bedaard. Maleisië heeft zich in het af gelopen jaar in een flinke eco nomische bloei mogen verheu gen. De werkloosheid in de vier delen (Malakka, Singapore, Sa- bah en Serawak) is gering, de persoonlijke inkomens zijn geste gen, de uitvoer heeft bevredigen de resultaten. In april heeft Rachmans al liantiepartij een rJlme verkie zingsoverwinning behaald, die de veronderstelling wettigt dat dp komende vijf jaar Maleisië's sta bilisering door Engeland en de V. S., moeilijk door Indonesië zal kunnen worden ondermijnd. Woensdag is in Loendazi (Noord-Rhodefeié) gevochten tus sen militairen en aanhangers van de Loempa-sekte. Twee sol daten en een onbekend aantal Loempa's kwamen daarbij om. Het is de eerste maal sedert we ken dat weer melding wordt ge maakt van gevechten waarbij deze sekte is betrokken. De leid ster, Alice Lensjina, bevindt zich in gevangenschap. Zij deed onlangs een beroep op haar vol gelingen geen geweld meer re gebruiken. Premier Chroesjtsjov van de Sowjet-Unie heeft laten weten, dat hij bereid is naar Bonn te komen voor politieke besprekin gen met kanselier Erhard. Een datum moet nog afgesproken worden. Toen Chroesjtsjovs schoonzoon, Adzjoebei, in juli Bonn bezocht, heeft hij kanselier Erhard laten weten dat de Sowjet-premier een gesprek nuttig achtte. De voormalige bondskanselier Adenauer is in 1955 naar Moskou geweest. Het was bekend dat Chroesjtsjov graag eèn tegenbe zoek wilde brengen. NIET VOOR NOVEMBER Uit Bonn wordt irog gemeld dat datum, duur en programma van het beozek langs diplomatie ke weg zullen worden geregeld evenals de agenda der bespre kingen. Wat dit laatste betreft verwachten welingelichte krin gen in de Westduitse hoofdstad niet dat de Russen daaraan be perkingen zullen opleggen. Er zijn aanwijzingen, dat het bezoek niet vóór de ^presidents verkiezingen in Amerika, begin november, zal plaats hebben. Men verwacht in West-Duitse' officiële kringen geen dramati sche resultaten van het bezoek en zeker niet op politiek gebied, gezien de grote verdeeldheid tus sen Bonn. en Moskou over de kwesties Duitsland en Berlijn. Als enig tastbare- resultaten acth men enige verbetering in de economische en culturele be trekkingen mogelijk. Premier Ngoeyen Khanh heeft zijn taak hervat. De Zuid- vietnamese regeringsleider was donderdag in Saigon terugge keerd uit Dalat, waar hij rust hield. VOLLEDIGE STEUN Volgens een woordvoerder heeft Khanh een verzekering van volledige steun ontvangen van zijn ministers van defensie en bevelhebber der strijdkrach ten, generaal Tran Thien Khiem. Inmiddels bevindt generaal Doeong Van Minh, een der leden van het driemanschap dat kort geleden president Khanh, die thans premier is, opvolgde, zich met de waarnemend premier, Ngoejen Xoean Canh, in*Danang waar zich de afgelopen weken ernstige twisten tussen rooms- katholieken en boeddhisten voor deden. Zij voeren hier besprekin gen met religieuse leiders en studenten. Minh en Xoean Canh zouden donderdagavond naar Saigon terugkeren. SEMI-AUTORITAIR Woensdagavond hebben Khanh's getrouwe regeringstroe pen bij Saigon stellingen betrok ken om te kunnen optreden tegen een eventuele poging tot een staatsgreep van de kant van aanhangers van de Dai-Vietoartij, waarvan dr. Nguyen Ton Hoan, die zich dinsdag wegens me ningsverschil met Khanh uit de regering terugtrok, de leider is. Er waren namelijk geruchten dat bepaalde legereenheden, die op de hand van deze partij zijn, naar de Zuid Vietnamese hoofd stad wilden oprukken om daar een staatsgreep te ondernemen. De Dai-Vietpartij werd na het aan het bewind komen van Ngo Dinh Diem in 1954 buiten de wet gesteld en dr. Hoan ging in bal lingschap, terwijl andere leiders de partij in het land ondergronds deden voortbestaan. Hoan ver bleef negen jaar lang in Frank rijk en kwam in februari j.l.1 autoritaire regering. naar Saigon terug na de ingreep van generaal Khanh met de hulp van Dai-Vietgezinde officieren. Dr. Hoan, een rooms-kathoiiek, zou ook van boeddhistische zijde steun genieten en voorstander zijn van een krachtige semi- In Franse diplomatieke krin gen is mere van mening, dat de uitlatingen van de Westduitse minister van, buitenlandse zaken Gerhard Schroder neerkomen op „een eerste klasse begrafenis" voor ieder plan tot politieke een making van Europa. De Franse regering heeft de indruk dat Bonn spoedig hele maal geen belangstelling meer zal tonen voor samenwerking met Frankrijk in de richting van een „onafhankelijk" Europa. Dr. Schroder heeft in een ge sprek met het Westduitse pers bureau D. P. A. gezegd dat het denkbeeld van een verenigd Europa aanvaardbaar moet zijn voor alle deelgenoten in de E. E. G. en dat andere Europese landen moeten kunnen toetreden. NIET IN EEN HANDOMDRAAI In Franse regeringskringen is men van mening, dat Bonn zijn banden met Amerika en Enge land op het gebied van economie •en defensie belangrijker vindt dan de vorming van een ver- Groot-Brittannië, Australië en Nieuw-Zeeland hebben Maleisië meer hulp toegezegd met het oog op het uitbreiden van de acties tegen Koeala Loempoer door Indonesië. Dit besluit is genomen na een langdurig onderhoud door de ministers van financiën van deze landen, Richard Maudling; Ha rold Holt en J. R. Lake met Tan Siew Sin, de Maleisische minis ter van financiën en met Malei sische defensieleiders. Vermoedelijk verblijven mo menteel twee Indonesische strijd groepen van totaal 70 man in de moerassen en bossen van de staat Johore op Zuid-Malakka. Een daarvan, 40 man sterk, is op 17 augustus in de nabijheid van Pontian geland. De overige der tig zijn parachutisten die woens dagochtend in het gebied rond Labis in midden-Johore zijn neergelaten. De groep van Pon tian was aanvankelijk honderd man groot. Veertien daarvan werden gedood en 40 gevangen genomen. Aan Maleisische kant werden twee soldaten gedood en twee gewond. VERLOVEN INGETROKKEN Nieuws uit Djakarta zegt dat president Soekarno alle verloven voor de Indonesische strijdkrach ten heeft ingetrokken. Volgens een Maleisische regeringswoord voerder behoren de neergelaten parachutisten tot een comman do-brigade die aanvankelijk het voormalig Nederlands Nieuw- Guinea moest bezetten. Zij C-130 vlogen in een Hercules transportvliegtuig van Het koninklijk bezoek aan 'le deltawerken is gisteren afgeslo ten met een bezichtiging van de Volkerakwerken nabij Willem stad. In deze oude vestingstad arri veerde de koningin, nu gekleed in een lichtgroen deux-pièce, om ruim tien uur. Zij bevond zich aan boord van het koninklijk jacht „Piet Hein", dat woens dagnacht. op de Zeeuwse wate ren verbleef. Aan boord van dit jacht bevond zien ook mr. J. van Aartsen, minister van verkeer en waterstaat, en diens echtge note. Bij de aanlegsteiger werd de koninklijke bezoekster verwel komd door de commissaris der koningin in Noord-Brabant, dr. C- N. M. Kortmann. Er werden bloemen aangeboden door de 93- jarige weduwe J. A. Marisvan 'der Linden. Zij is de oudste in woonster van deze oude sfeer volle havenstad in de noordwest hoek van Noord-Brabant en zij ontmoette de koningin voor de eerste "maal in haar leven. ENTHOUSIASME De bevolking in Willemstad was uitgelopen om de vorstin te kunnen volgen op haar tocht door het centrum. Groot enthou siasme ontstond er toen koningin Juliana bij het gemeentehuis de hofauto' verliet en via Raadhuis straat en Voorstraat een zon overgoten wandeling maakte door het hart van deze vesting stad aan het Hollands Diep. Tijdens deze wandeling speel de het plaatselijk muziekkorps „Oefening baart kunst" en zong de plaatselijke schooljeugd de vorstin het bekende „Lang zal zij leven" toe. SCHEEPVAART BELANGRIJK In het directiegebouw van de rijkswaterstaat werd koningin Juliana uitvoerig ingelicht over de Volkerakwerken en over 'de vorderingen van de tot dusver uitgevoerde werkzaamheden. Hier kreeg de vorstin een duide lijk beeld van de betekenis van de afdamming van het tracée en van het sluizencomplex. De scheepvaart door het Vol kerak is belangrijk: jaarlijks passeren er honderdduizend schepen met een laadvermogen van ongeveer 50 miljoen ton, waarbij dagen voorkomen waar óp meer dan 400 schepen' langs komen. Men hoopt de dam en het sluizencomplejr in 1966 ge reed te hebben en in gebruik te kunnen nemen. RONDRIT DOOR BOUWPUT Ook werd de vórstin ingelicht over de recreatiemogelijkheden, die wellicht zullen ontstaan op de z.g. Hellegatplaten tussen Zierikzee en Ooïtgcnsplaat aan de noordoostzijde van Overflakkee. Tenslotte werd de koningin in gelicht over de ScheldeRijn verbinding. Per autobus werd daarna een rondrit gemaatk door de bouw put voor de Volkeraksluizen en een wandeling over de sluiswarid in aanbouw. Met grote belangstelling en zichtbaar onder de indruk van de gigantische werken nam de vorstin kennis van dit onderdeel van het deltacomplex. De konin gin reed daarop terug naar de werkhaven en begaf zich aan boord van de „Piet Hein". FOTOGRAFEN ONTBRAKEN OP HET APPÈL Het bezoek van koningin Ju liana aan Willemstad had één nogal opvallend aspect. De foto grafen en cineasten, die woens dag waren geweerd en <fe ko ninklijke lastgeving ontvingen de vorstin niet meer „onder schot" te nemen, ontbraken n.l. op het appèl. De bekende, enigszins gewij zigde versregel „Waar zijn de fotografen, waar zijn zij geble ven" deed opgeld in Willemstad, waar wel de N.T.S-cameraploeg aanwezig was. Visueel behoeft men dus niet helemaal in het on zekere te blijven, ook al niet om dat, zij het slechts enkele, foto grafen van de streekpers en tal van amateurs hun filmpjes vol schoten. „HET WAS BIJZONDER PRETTIG" „Wij van rijkswaterstaat zjjn bijzonder erkentelijk voor het feit dat koningin Juliana veel tijd en veel belangstelling heeft gegeven voor ons werk in de delta", aldus ir. J. v. d. Kerk, directeur-generaal van rijkswa terstaat. Na afloop van het koninklijk bezoek aan de waterstaatswer ken in zuid-west-Nederland deel de ir- v. d. Kerk mee, dat de vorstin getracht heeft zich „tot de bodem" van de problemen in te werken. Dit was mede de oor zaak van het feit, dat op deze dagen steeds weer van het oor spronkelijke tijdschema moest worden afgeweken. Niet alleen ging de koninklijke belangstelling uit naar de tech nische zijde van de deltawerken, maar ook naar de mate van vei ligheid en de recreatie. Over het probleem van de verzilting en de waterhuishouding en de gedach te ontwikkeling van de betrok ken streek na de totstandkoming van de diverse werken heeft de vorstin zich eveneens laten voorlichten. „De koningin toon de een indringende belangstel ling voor deze onderwerpen", aldus de heer Van de Kerk. Hij deelde mee dat de koningin moeilijke vragen hierover heeft gesteld. Het was de eerste maal, dat koningin Juliana zich zolang (gedurende twee en een halve dag) heeft laten informeren over de delta- en waterstaatswerken. Toen de vorstin hierop werd geattendeerd, antwoordde zij dat rijkswaterstaat ook nog nooit zoveel heeft kunnen laten zien. Bü de rijkswaterstaat heerst de overtuiging men grondt dit op het enthousiasme van de koningin voor hetgeen haar ge toond werd dat H.M. spoedig nog eens een bezoek aan de del tawerken zal brengen. Amerikaanse herkomst naar Ma lakka. Onmiddellijk na hun lan ding werden de parachutisten door de politie aangevallen. Maleisische troepen snelden toe en voor het gebied werd een uit gaansverbod van 24 uur inge steld. Men is algemeen van mening dat de Indonesiërs een basis in de bossen wilden oprich ten, vanwaar zij plaatselijke vol gelingen wilden aanwerven en tot opstand wilden aanstoken. Een Indonesische regerings woordvoerder noemde de berich ten over landingen van Indone sische parachutisten verzinsels uit Koeala Loempoer. ALARMTOESTAND Premier Rachman heeft voor de gehele federatie Maleisië de alarmtoestand afgekondigd. Het besluit staat in verband met de recente landingen van Indone sische parachutisten op Malakka. BEWIJSMATERIAAL Premier Abdoel Rachman maakte na afloop van een bui tengewone kabinetszitting be kend, dat Maleisië besloten had het vraagstuk van de „Indonesi sche agressie" voor de veilig heidsraad te brengen. Daartoe zal er een delegatie naar New York gaan onder lei ding van de Maleisische minister van binnenlandse zaken. Mocht de actie op een veto stranden, dan behoudt Maleisië zich het recht voor alle maatregelen te nemen, die nodig zijn om nieuwe aanvallen op zijn grondgebied te voorkomen. Premier Rachman zei in het bezit te zijn van bewijsmateriaal, waaruit blijkt dat de „vijand" zijn ondermijnende activiteit op voert en poogt chaos en verwar ring te scheppen. De landingen van Indonesiërs waren mogelijk gemaakt door mensen, die in Indonesië een opleiding hadden gehad. Om óp alles voorbereid te zijn had de regering van Ma leisië besloten haar defensie te versterken. Zo zou de burger wacht worden uitgebreid en de hulp van de burgerbevolking worden ingeroepen om te voor komen dat „de vijand zich ver borg". Eert woordvoerder van de Ma leisische strijdkrachten heeft meegedeeld, dat er van de 30 In donesische parachutisten, die in het gebied van Labis bij Johore in Zuid-Maleisië zijn neergelaten, vier zijn doodgeschoten. Ver scheidene Indonesiërs waren ge vangengenomen. De Indonesische bladen maak ten donderdag geen melding van de landingen. Ook radio-Djakar ta zweeg hierover. enigd Europa. Parijs had wat anders verwacht van de in juli door kanselier Erhard gedane belofte dat hij met een nieuw plan voor de vereniging van Europa zou komen. Minister Schroder zei woens dag dat de verschillen van me ning tussen Bonn en Parijs niet in een handomdraai kunnen wor den opgelost, maar dat Bonn aan de vriendschap met Frankrijk te veel waarde hecht om zich over te geven aan stemmingen van ongeduld en berusting. Hij zei niet wanneer het Duitse voorstel voor eenheid gereed zou zijn. In Peking wordt melding ge maakt van een voortduren van de onrust in het omstreden grensgebied tussen het autonome Chinese gebied Sinkiang en de Sowjetstaat Kazakstan. Het cen trum van de moeilijkheden .ligt in de stad Koeldja, die ook Ining of Ili wordt genoemd. Koeldja, in Sinkiang gelegen, telt ruim een miljoen inwoners van der tien nationaliteiten. De helft van de bewoners zija Kazakken. De overheid van Sinkiang beschul digt de Sowjets van het verwek ken van grensincidenten, van sabotage en van het aanzetten tot rebellie. Luitenant Klusmann, een der tigjarige Amerikaanse militaire vlieger die uit gevangenschap bij de communistische Pathet Lao in Laos wist te ontsnappen, is donderdag in zijn woonplaats in Californië teruggekeerd. De piloot was tijdens een missie boven Laos neergeschoten. Hij mocht geen bijzonderheden over zijn ontsnapping vertellen, doch men meent te weten dat Klus mann door goedgezinde Laotia- nen was geholpen. Zij hadden ervoor gezorgd dat de Ameri kaan door een militaire helikop ter werd opgehaald. rl&afcJk WAT MEER BEWOLKING Het K.N.M.I. deelt'mee: Ons land bevindt zich in een overgangsgebied tussen een hoge- drukgebied boven O.-Europa en een depressie ten.westen van de Golf van Biscaje. In dit overgangsgebied zijn de luchtdrukverschillen gering. Vochtiger lucht uit Frankrijk dringt geleidelijk ons land bin nen, waardoor er meer bewolking zal komen en de kans op een locale regen- of onweersbui toe neemt. Het weer krijgt een meer drukkend karakter. medegedeeld door het K-N.M.I., geldig tot hedenavond. Weinig verandering in temperatuur Tijdelijk wat meer bewolking, maar op de meeste plaatsen droog weer. Weinig wind. Onge veer dezelfde middagtemperatu- ren als gisteren. VRIJDAG 4 Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden ZATERDAG Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden SEPTEMBER v.m. n.m. 0.12 12.44 - 0.47 1.09 1.27 1.49 1.37 1.59 5 SEPTEMBER v.m. 1.07 1.42 2.22 2.32 n.m. 1.26 2.01 2.41 2.51 ZON op Sept. 4 5.56 5 5.58 6 5.59 onder 19.21 19.18 19.16 MAAN op ondeï 3.08 4.30 5.52 19.08 19.33 19.54

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 1