Afrikaanse hartelijkheid Nkroemah streeft naar macht Goldwaters populariteit in Ver. Staten gestegen Burgerlijke Stand BEURSO VERZICHT 0 E.S.0, OVER NOORSE ECONOMIE RADIO EN TELEVISIE HET ZWAARD VAN PALERMO Vrijdag 24 juli 1964 DE VRIJE ZEEUW Pagina 5 Loop der bevolking I HILVERSUM II: 7.00 Nws.; I 7.10 Morgengebed; 7.15 Oude- en klas. kamermuz.; 7.45 Geeste- iijke liederen; 7.55 Overweging; 1 8.00 Nws.; 8.15 Djinn: Gevar. progr.; '12.00 Angelus; 12.04 Ka- tho'iek nws.; 12.10 Lichte muz. en zang; 12.30 Meded. t.b.v. land- 1 en tuinb.; 12.33 Platennws.; 13.00 Nws.; 13.15 Marktber.; 13.18 Musicerende dilettanten; Man doline-kwartet; 13.45 Dwars door de groene hel, reisverhalen; 14.00 Voor de jeugd; 15.00 Klas. en moderne muz., afgewisseld door declamatie; 16!00 Grens land, uitz. voor jonge mensen; 16.15 Springplank successen; 17.00 Operamuz.; 17.30 Boekbe- spr.; 17.40 Lichte gram.; 18.00 Lichte gram.; 18.30 Zwitserse volksmuz.18.50 Lichtbaken, lez.; 19.00 Nws.; 19.10 Act.; 19.22' Sportperiscoop; 19.30 Popul. klas. muz.; 20.30 Raaien maar, muz. quiz; 21.0 Onze kinderen en het middelb. onderwijs, lez.; 21.45 De Afrikaanse top Cairo heeft weinig belang rijks opgeleverd. Er waren enige verplichte nummers, al werden die bij verrassing door andere artiesten dan gewoonlijk uitgevoerd: zo kwam de aanval op Israël niet van Egypte maar van Tunis waarna men tot de orde van de dag overging. Immers: de Arabische sta ten mogen dan iets tegen de Joodse staat hebben, el ders in Afrika ziet men de Israëli's wat graag. Zelfs op het zeer Islamietische Zanzibar zijn ze naast de Chi nezen en Oostduitsers de geliefd ste helpers. Dat komt omdat men daar in de eerste plaats kijkt naar het feit dat Israël zichzelf tot een moderne staat heeft op gewerkt, wat men zelf wil, en in de tweede plaats in aanmerking neemt dat men van Israëlische zijde geen imperalistische neigin gen hoeft te vrezen, zelfs geen poging de geholpene in te lijven in een of ander politiek kamp. De Arabische antipathie kan bovendien ook feller herleefd zijn doordat Chroesjtsjow voor het eerst sinds lang weer zaken met Israël doet, er weer cultu rele betrekkingen zijn en er een paar overeenkomsten zijn geslo ten.. Na de niet zo vlot verlo pen toernee van de Rus door de Verenigde Arabiscvhe Republiek wellicht een Moskous teken dat men de Arabieren niet erg no dig heeft. in Strijders voor zichzelf Maar dat terzijde. Het interes santste was in Cairo wel hoe Nyerere de president van Ghana, Nkroemah, zijn vet gaf. Nkroemah doet zich graag voor als een van de strijders voor een verenigd Afrika, maar zijn daden doen er meer aan denken dat hij zijn eigen heerschappij wil ver groten ten koste van zijn buren. Om die reden ligt Nkroemah on der meer al overhoop met Nige ria aan dezelfde westkust. Nyerere wil wat Afrikaanse eenwording tot stand brengen door een unie van Tanganyika, Oeganda en Kenya na te streven in onderling overleg tussen die staten, een idee die Nkroemah verwenst. Omgekeerd valt Nkroemaks idee om een Afri kaanse premier bij voorkeur een Nkroemah neemt men aan aan te wijzen. Scheiding van wegen Kort en goed: er is tussen de kersverse Afrikaanse staten een wezenlijke opiniesplijting aan de gang, waaruit felle tegenstellin gen voortvloeien. Dat kan men zien als een te ken van een gezond opgroeien tot volwassenheid. Maar voor lopig is het gevaar groter dat de ene of de andere groepering voor zijn argumenten steun gaat zoe ken bij een van de grote blokken of wellicht bij de adspirant-derde macht Frankrijk. Waarna de an dere partij uiteraard bij de te genhanger daarvan zijn heul zal zoeken. De onderlinge kwade verhou ding, die nu niet meer te beman telen is, draagt het risico in zich dat Afrika op een gegeven mo ment toch nog een toneel wordt van een strijd tussen de blokken, de zogenaamde koude oorlog waar het zwarte werelddeel zich tot dusver buiten heeft kunnen houden. En de straf voor Afrika's meespelen in de koude oorlog is dan, dat een deel van de ener gie die men zo hard nodig heeft voor ontwikkeling, wordt ver spild. ZEEPOST Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Amerika, Verenigde Staten van: s.s. „Rotterdam" 26-7 m.s. „Kamperdijk" 29-7 Argentinië: ih.s. „Waterland" 29-7 Australië: m.s. „Willem Ruys" 29-7 Brazilië: m.s. „Aldabi" 29-7 Voorm. Brits-Oost-Afrika: m.s. "Ferd. de Lesseps" 26-7 Canada: s.s. „Arkadia" 27-7 s.s. „Rijndam" 30-7 Chili: m.s. „Wiesbaden" 26-7 m.s. „Achilles" 28-7 Ned. Antillen: m.s. „Archimedes" 28-7 Nieuw-Zeeland: m.s. „Willem Ruys" 29-7 Suriname; m.s. „Chiron" 29-7 Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W. Afrika m.s. „Edinburgh Castle" 26-7 m.s. Jagersfontein" 28-7 Inlichtingen betreffende de verzendingsdata van postpakket ten geven de postkantoren. DE CONTROVERSE VOLKSWAGEN-„D.M.". Het gerechtshof van Nedersak- sen in Celle heeft donderdag het vonnis van een lagere instantie bevestigd, waarbij het Westduit- se consumentenblad „D.M." werd bevolen zijn ongunstige commen taren op de „Volkswagen 1500" niet te herhalen, zonder ver plichting evenwel deze te her roepen, zoals door de volkswa genfabriek was gevorderd. Het blad had destijds geschreven de „V.W. 1500" onbetrouwbaar te achten en weinig aanbevelens waardig. Elk van de partijen werd voor een deel in de proceskosten ver oordeeld. Intussen duurt het civiele pro ces tot schadevergoeding, dat de autofabriek tegen het consumen tenblad aanhangig heeft gemaakt nog voort. DE AMERIKAANSE WET OP DE BURGERRECHTEN Een federale rechtbank te At lanta, in de Amerikaanse staat Georgia, heeft een restaurant en een motel ter plaatse gelast ge volg te geven aan de bepalingen der wet op de burgerrechten. De drie betrokken rechters verwier pen het argument van de ad vocaten der twee bedrijven, dat deze wet in strijd is met de Amerikaanse gorndwet. De rechtelijke uitspraak wordt echter pas 11 augustus a.s. van kracht, om de twee bedrijven in staat te stellen in hoger beroep te gaan bij het Amerikaanse hooggerechtshof. Hun advocaten hadden namelijk tevoren te ken nen gegeven, dat zij in geval van een rechterlijk bevel tot uitvoe ring van de wet op de burger rechten bij het hof in beroep zouden «aan. Sedert de republikeinse partij conventie is de populariteit van Goldwater bij het Amerikaanse volk aanzienlijk gestegen. Een van de grootste Amerikaanse in stituten voor publieke opinie had kort voor het begin van de con ventie vastgesteld, dat 74 procent van het Amerikaanse volk voor Johnson was tegen 26 procent voor Goldwater. Toen het insti tuut na de conventie opnieuw een onderzoek instelde naar de openbare mening was de verhou ding nog slechts 64 tegen 36 pro cent voor Johnson. Wel is het verschil nog vrij groot, maar de aanzienlijke stijging in populari teit van Goldwater is toch een verrassing. Een opmerkelijk punt bij de resultaten van het onder zoek was bovendien, dat John son zijn meerderheid in het zui den van de Verenigde Staten aan Goldwater verloren bleek te hebben. Inmiddels opende de Ameri kaanse senaat woensdag het de bat over president Johnsons wetsontwerp inzake „de oorlog „TOESPRAAK" VAN WAGNER Burgemeester Robert Wagner van New York verklaart in een op schrift gestelde rede, die woensdagavond in Genève werd voorgelezen, dat de rassenschei ding en de rassendiscriminatie in de Verenigde Staten „smetten op ons nationale geweten" vor men. De rede werd namens hem aan diner ter gelegenheid van de internationale conefrentie over automatisering uitgesproken door de directeur-generaal arbeidsor ganisatie, David a Morse. Wag ner annuleerde zijn bezoek aan Genève, omdat zijn aanwezigheid in New York waar zich de laat ste dagen in de negerwijk Har lem ernstige onlusten hebben voorgedaan, dringend gewenst was. Wagner zegt verder in zijn toe spraak, dat de discriminatie wat New York betreft blijkt uit het feit dat de werkloosheid onder de negers tweemaal zo groot is als onder de blanken en. bijna driemaal zo groot in het geval van jonge negers. Maar New York had de weg gewezen naar verbetering van de positie van de negers door zijn wetten tegen discriminatie in huisvesting en werkgelegenheid. Wagner geeft echter toe, dat men nog „heel ver" van het punt a fis waarop discriminatie zal zijn uitgeban nen. MILITAIRE PARADE IN WARSCHAU Ter gelegenheid van de 20ste verjaardag van de Poolse com munistische staat is in Warschau een grote militaire parade ge houden. Op de foto rijden raket wagens voorbij het erepodium. tegen de armoede". Er zijn aan wijzingen dat dit de eerste krachtproef in het openbaar tus sen Johnson en Goldwater zal worden. Senator John Tower uit Texas heeft het wetsontwerp al als „politiek" bestempeld. Gold water en Tower behoorden dins dag tot de ondertekenaars van een verklaring, waarin het pro gramma „waardeloze wetgeving" werd genoemd. Senator Goldwa ter was overigens niet aanwezig, toen het debat woensdag begon. De kosten van de programma's ter bestrijding van armoede, uit te voeren door de gemeenten, zullen volgens het wetsontwerp voor een groot deel, tot negentig procent, door de federale instel lingen worden gedragen. Het wetsontwerp voorziet verder in schenkingen en leningen, le ninggaranties voor kleinere be drijven, en de vorming van een jeugdkorps naar het voorbeeld van het vredeskorps om werkloze jongeren te scholen. Senator Tower zeide woensdag in de senaat, dat het grootste be zwaar van het wetsontwerp wel de aanstelling van een federale ambtenaar voor de verdeling van de gelden is. Deze man, zo zei hij, zou de gelden kunnen aan- aanwenden voor politieke doel einden. VOGELWAARDE Geboren; 9 juli. Alexander Herman Rieta, z. van Josephus L. H. van den Bulck en van Ma ria C. van Gassen. 15 juli. Mar cel Arthur, z. van Johannes H. de Roos en van Rosalia A. Danckaert. 18 juli. Monique Jo- sepha Rosalia, d. van Alphonsus van Trappen en van Julma de Kerf. Huwelijksvoltrekking16 juli. Johannes J. Burm, 28 j., jm., won. te Hontenisse, en Anny Jo sephine Vink, 21 j., jd. VOGELWAARDE Gevestigd: Eric G. M. van der Wielen, van Breda; Mathilda J. M. Verdurmen, van Etten; Ma ria R. M. Kerckhaert, van Bergen op Zoom; Maria R. de Koek. van Dongen en Wilhelmus B. Blom maart, van Dongen. Vertrokken: Louisa R. van SikkelerusDobbelaar, naar Hontenisse; Franciscus P. Aerts en gezin, naar Hontenisse. SS-generaal Wolff kreeg hartaanval Het proces tegen de voorma lige SS-generaal Karl Wolff, die in München terechtstaat op de beschuldiging van moord op 300.000 Joodse gevangenen, is voorlopig onderbroken, doordat de beklaagde tijdens de zitting van donderdag een hartaanval kreeg. Bloembollen naar hef buitenland Van 1 september af mogen particulieren weer geschenkzen dingen bloembollen naar familie en vrienden in het buitenland sturen. De pakjes mogen niet zwaarder zijn dan drie kilo en moeten voor verzending ter in spectie worden aangeboden bij een districtskantoor van de plan- tenziektenkundige dienst. Er ihag niet meer dan één pakje per ontvanger worden gestuurd. Voor de landen buiten Europa en de noordeuropese landen geldt de regeling tot 16 novem ber, voor de overige Europese landen tot 30 november. Van de regeling uitgesloten zijn de Ver enigde Staten, Canada, Noorwe gen, Oostenrijk en het zuidelijk halfrond. SLEEPBOOT ACTIVITEIT Het 14686 brt metende Libe riaanse tankschip „Dona Selina" is woensdag veertien mijl ten noorden van Ras Tanuari in de Perzische golf aan de grond ge lopen. De „Dona Selina" is gela den met 23.000 ton ruwe olie. De in Bahrein gestationeerde zeesleepboot „Hudson" van L. Smit en Co's internationale sleep dienst is 's morgens bij het schip aangekomen en heeft tijdens hoogwater tot nog toe tevergeefs gepoogd het schip vlot te bren gen. Men is thans bezig met ber gingsankers uit te zetten, waar na opnieuw getracht zal worden het tankschip in dieper water te krijgen. De sleepboot „Noordzee" van dezelfde rederij vertrok op 21 juli uit Alexandrië ter assisten tie van het Panamese motor schip „Pimienta", dat in de Mid dellandse Zee met machine- schade te kampen heeft. De „Noordzee" zou het schip naar Bengazi slepen. De sleepboot „Barentszee" heeft in Caribische zee het Pa namese motorschip „Glenrock", dat machineschade had opgelo pen, op sleeptouw genomen en het in de haven van Curasao af geleverd. Internationals vielen mee De stemming voor de interna tionale waarden is gisteren niet tegengevallen. Weliswaar lagen de openingskoersen een weinig beneden het slotniveau van woensdag, doch er werd behoor lijk weerstand geboden. Dit neemt niet weg dat het publiek terughoudend blijft. De koopor ders waren wederom schaars, waardoor het geringe aanbod nog licht de overhand had. De eisen die de grote vakbonden willen gaan stellen om de werknemers te laten meedelen in de vermo- gensaanwas van de maatschap pijen, werken het vertrouwen van het publiek in de aandelen markt niet bepaald in de hand. Slechts schoorvoetend komt het publiek dan ook met kooporders in de markt. De arbitrage kon in ternationaal weinig uitrichten, waardoor het zakenvolume voor de hoofdfondsen werd gedrukt. De handel had dan ook weinig te betekenen. Aandelen Kon. Olie hielden zich goed op 165,50 tegen woensdag 165,40 als midden koers van de laatste tape-handel. Philips daalde een paar dubbel tjes tot 149,40. Unilever, welk fonds dinsdag in Wallstreet dollar lager sloot, zakte ruim een gulden in tot 144,40. AKU ver loor circa 3 punten bij een note ring op 449. Voor Hoogovens werd een advieskoers opgegeven van 594 (593). Gezien het feit dat Wallstreet woensdag lager sloot, ook voor de Nederlandse hoofd fondsen, vielen de koersdalingen in Amsterdam voor de interna tionals niet tegen. In de actieve scheepvaartaan delen ging weinig om. Aandelen Kon. Boot liepen op van 139V2 tot 140V2 (140%). Scheepvaart-Unie steeg van 126% tot 126% (126%). De leidende cultures ga ven wederom koersafbrokkelin- gen te zien. In de staatsfondsen- hoek schommelden de noteringen rond het voorgaande slotniveau. De staffellening was aan de zwakke kant. Aandelen Centrale Suiker wer den tegen oplopende koersen verhandeld. Na een opening op 375 steeg de koers tot 386. De be langstelling voor deze stukken blijft aanhouden. De beurs ge looft nog steeds dat te zijner tijd een goed bod op de aandelen C.S.M. zal worden uitgebracht. In de lokale afdelingen was vanherstel voor de aandelen van de bouw- en onroerend goed- maatschappijen niet veel te be speuren. De advieskoersen lagen De organisatie voor economi sche samenwerking' en ontwik keling (O.E.S.O.) heeft Noorwe gen ervoor gewaarschuwd dat in de loop van dit jaar een. veel restrictiever begrotingsbeleid noodzakelijk zou kunnen blijken. In een overzicht van de Noor se economische situatie zegt de O.E.S.O. dat de uitstaande bui tenlandse schuld en de bedragen die voor aflossing ervan vereist zijn, niet te groot lijken en der halve op zichzelf geen rem vor men op het blijven voeren van een beleid, dat is gericht op hoge binnenlandse investeringen, die in een bepaalde mate gebaseerd zijn op de invoer van kapitaal. Hieraan wordt echter toege voegd dat, hoewel voortzetting van de politiek tot invoer van kapitaal redelijk lijkt, het waar schijnlijk voorzichtig is de be hoefte eraan enigszins te ver minderen. In de huidige fase van ae eco nomische cyclus, waarin de bui tenlandse vraag naar Noorse produkten groot is, is het in eik geval gewenst de buitenlandse schuld te verminderen. De fisca le politiek die Noorwegen op het ogenblik voert, schijnt niet aan dit doel te beantwoorden, zo meent de O.E.S.O. De toeneming van de buiten landse vraag ging vergezeld van een krachtige expansie van de grote druk uitoefent op de be staande hulpbronnen. De uitbrei ding van de kredietverlening, die in de hand gehouden wordt door overeenkomsten tussen de over heid en de kredietinstellingen, is binnen redelijke grenzen geble ven. De begrotingspolitiek is echter veel expansiever geworden en bevestigt de neiging tot vertra ging van de overheidsbesparin- gen. merendeels beneden de gedane koersen van woensdag, toen deze fondsen forse koersverliezen le den. Op maandag 3 augustus kan a pari met claimrecht worden in geschreven op ƒ2,6 min 5% pet. in certificaten van aandelen con verteerbare obligaties Du Croo en Brauns. De claimhandel be gint maandag 27 juli. De conver siekoers bedraagt 175 procent. Voor de introductie van certi ficaten Corn Products Company (V. S.) bestond een flinke be langstelling. De koers werd vast gesteld op 60 dollar of 1080 per certificaat van vijf aandelen. Evenals woensdag lagen ook gisteren vele lokale waarden flauw in de markt. Koersverlie zen van tien tot 25 punten wer den geregistreerd. Nabeurskoersen A.K.U.; (449 Hoogovens: (593 Kon. Olie: 165.50—166.00 (165.20) Philips: 149.40—149.80 gl. (149.10) Unilever: 144.50144.70 (144.40) Stemming: ongeanimeerd. Beursindices (1953 100) 27/7 22/7 23/7 578.9 572.7 336.7 332.3 Intern, conc. Industrie Scheepvaart Banken Handel enz. Algemeen 135.4 13.6 233.0 229.1 162.5 160.1 403.5 398.8 570.7 326.5 132.7 227.6 156.4 395.7 Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel- dend in Amsterdam, zijn onver anderd gebleven. 11. „Ge moet U niet teveel zorgen maken over mijn zwaard schede, vriend Aram," verzekerde de dichter luchthartig, terwijl zij verder reden. „Die bezorgt mij vanzelf een hertogdom. Daar be hoeven wij ons in het geheel niet druk om te maken." „Op het ogenblik maak ik me dan ook zorgen om het weer," zei Aram de lucht argwanend aftu- rend. Zware wolken pakten zich samen. „Wij kunnen beter door rijden, Palermo. Er komt onweer!" Zij zetten hun paarden aan tot groter spoed. Maar het duurde toch nog verscheidene uren eer zij in de verte een herberg ontwaar den. Reeds striemde hagel neer over het veld. Haastig zochten zij beschutting in de taveerne. „Kunt ge een paar eerlijke lie den vannacht herbergen, ook al kunnen zij nie voel betalen, heer waard?" vroeg de avonturier hof felijk. „Wij zijn op onze laatste penningen aangewezen, maar ge zult niet veel last van ons hebben en wij nemen een kleine slaap- ruimte voor lief." „Dit is een huis met een heel goede naam," zei de waard zuinig. „Maar ik heb een hart, heren. Treedt binnen." „Schenk mij een glas goede wijn, brave man." verklaarde Pa lermo, terwijl hij zich op een bank liet neervallen. Klaarblijkelijk was Arams uit eenzetting over de stand van bun geldmiddelen niet tot de dichter doorgedrongen. Maar de waard wist beter en vergenoegde zich er mee hem een zurige landwiin in te schenken. „Drink mee, Aramdrong Palermo aan. Doch de avonturier antwoordde niet. Hij staarde op merkzaam naar de krijger die thans in de deuropening was ver schenen en hen dreigend opnam... ZATERDAG 25 JULI 1964 HILVERSUM I: 7.00 Nws.; 7.10 Ochtendgymn.; 7.20 Soc. strijdl.; 7.23 Lichte gram.; 8.00 Nws. en postduivenber.8.18 Lichte gram.; 8.30 Wegwijzer: tips voor vakantie- en snipper dagen. afgewisseld door gram.; 8.40 Kinderstrip; 8.50 Lichte gr.; 9.35 Waterst.; 9.40 Met het oog op de bijbel, lez.; 9.55 Belevenis sen van een boerin, praatje; 10.00 Buitenl. weekoverz.; 10.15 Z. O. 135, gevar. progr.; (Om 11.00 Nws.;) 12.30 Meded. t.b.v. land en tuinb., en postduivenber.; 12.33 Sportnws.; 13.00 Nws.; 13.15 VARA-varia; 13.20 Radio Jazz- c'ub; 13.50 Voor de twintigers; 14.25 Lichte gram.; 14.45 Meis jeskoor; 15.05 Friese streekuitz.; 15.20 Fries ork.; 16.35 Boeken wijsheid; 16.55 Licht ork.; 17.25 Lichte orkestmuz.; 17.35 Licht ensemble met zangsol.; 18.00 Nws. en comment.; 18.20 Lichte gram.; 19.00 Voor de teenagers; 20.00 Nws.; 20.05 Disco-festival; 21.00 Soc. comment.; 21.15 Tan- go-rumba-ork. met zangsol. 21.45 Voor een zacht prijsje, hoorsp,; 22.15 Muz. commentaar- ,es; 22.30 Nws.; 22.40 Balans et. kroniek; 22.55 Zij die van de on leven: Licht vacantieprogr. I 523.30 Lichte gram.23.55 1 24.00 Nws. Lichte gram.; 22.15 Wereldoor log, document, over de Eerste Wereldoorlog; 22.30 Nws.; 22,40 Tekenen des tijds, gesprek; 23.00 Brabants ork. en sol.: Klas. muz.; 23.45 Gram.; 23.55—24.00 Nws. BRUSSEL (VI.): 12.00 Nws.; 12.03 Gram.; 12.15 Amusements- muz.; (Om 12.25 Weerber.;) 12.55 Progr.-overzicht; 13.00 Nws.; 13.20 Voor de jeugd; 14.00 Nws.; 14.03 Ber. voor de automobilis ten; 14.30 Koorzang; 14.50 Radioweek I15.00 Nws.; 15.03 Noordzeefestival: Amuse- mentsprogr.; (Om 17.00 Nws. en ber.;) 18.00 Nws.; 18.03 Voor de sold.18.28 Paardesportber. 18.30 Orgelrec.; 19.00 Nws. en comment, uit Amerika; 19.40 Lichte muz.; 20.00 Casinomuz.; 21.00 Jazzmuz.; 23.00 Nws. en ber.; 22.15 Jazzmuz.; (Om 23.00 Nws.) Televisieprogramma's NED. TV15.00 We gaan naar Zandvoort; 15.10 De avontu ren van Christobal, tv-film; 15.35 Lhasa, verboden stad; Filmreport, over Tibet; 16.00 Winnetou, het grote opperhoofd, film; 16.10 We gaan naar Zandvoort; 16.15 Huis, thuis, wonen; 17.00 Wc gaan naar Zandvoort; 17.0517.45 Voor de kind.; 19.30 De avonturen van Ivanhoe, tv-film; 20.00 Journ. en weeroverz.; 20.20 Brandpunt; 21.00 Zomercaroussel, amuse- mentsprogr; 21.50 We gaan naar Zandvoort; 22.00 In de Rommel pot, tv-spel; ,22.25 'n Dagje uit in Aal ten, document.; 22.50 Epiloog; 23.00- 23.05 Journ. Experiment, uitz. op het twee de net (kanaal 27): 20.00 Come dy Caper Het warenhuis, oud filmpje; 20.15 Avonturenland en watervogels, uit de serie Disney, land; 21.0022.00 Akte Wiltau, speelfilm. VLAAMS BELG. TV: 19.00 Religieus progr.; 19.30 Tijd voor U; Voor de jeugd; 20.00 Journ.; 20.25 De vader van de bruid: het bruidsmeisje, tv-feuilleton; 20.50 Aanvangdames en heren: amusement-sprogr.; 21.40 In het Dick Powell-theater: Iedereen houdt van Sweeney, tv*speelfilm; 22.30 Journ.

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 5