Zwemdiploma's Scheldebad Terneuzen Provinciaal nieuws Doem der verdenking LANCERING OP BASIS KAAP KENNEDY Pagina 2 Dl VRIJE ZEEUW Donderdag 23 juli 1964 OLYMPISCHE SPELEN Nederland schreef in M. u. 1. o. examens Ds, J. S. Hartjes overleden Terneuzen Geslaagd Axel -:v Amerikaans bezoek V. E. V. diploma Boschkapelle Geslaagd Hoek Dodelijk verkeersongeluk Scheepvaartbeweging Kanaal Terneuzen—Gent Republikeinse senatoren tegen Goldwater Oostburg Pedagogisch getuigschrift Vier ernstig gewonden bij verkeersongeval Vissterfte in de Maas Ifi" ■v voor koud vier dubbeltjes per echte liter (en nog elke dag'thuisbezorgd ook) Gesprek tussen Erhard en Adzjoebei De „Prawda" over Goldwater Gemeente T erneuzen Gemeente Zaamslag DIPLOMA ZWEMPROEF L.T.S.; In het „Scheldebad" te Terneu- zen zijn deze en vorige week de leerlingen der verschillende ■scholen uit Terneuzen en omge ving in de gelegenheid gesteld de zwemproef af te leggen of een diploma geoefend zwemmer te behalen. De examencommissie bestond uit de dames C. van Harn en I. Schipper en de heren C. Mink, J. Johannisse en C. Kroezen. Chr. U.L. 0.: D. J. Dieleman, H. H. Mollema, W. C. van den Berge, G. A. Kem- pe, N. A. den Hamer, J. Willem- sen, C. E. Straub, P. de Jonge, J. A. Verhelst. Openbare U. L. O.: T. de Kramer, M. van Pete- gem, J. R. L. de Braai. Petrus Hondiuslyceum: M. J. Kruysse, H. Mos, K. M. de Kraker, P. Dieleman, A. v. d. Berge, M. Dieleman, B. Bomme- lijn, J. Wieles, R. J. L. Simpe laar, A. J. Dobbelaar. U.T.S.: R. P. Z G. Vervaet, J. A. M. Wijnacker, J. S. M. Vleeshouwer, H. M. M. Antonisse, P. M. van Waterschoot, H. C. H. IJsebaert, F. E. A. Herwegh, J. C. Bakker, E. J. E. Vervuist, W. P. Heijdens, E. A. M. Bauwens, J. Th. Albi- cher, A. C. M. de Deijne, J. A. J. Reimers. R.K. U.L.O.: A. Vantricht, L. M. Fokke, I. M. van Megen, I. R. M. Wille, P. R. M. Meijer, E. A. S. M. Ver vaet, M. M. Musters, M. J. Raas, M. J. M. R. Luycks, R. Haak, L. van Rossum, L. Vergeer, M. E. C. Epskamp, E. M. L. Strijdonck. L.T.S.; K. Cortvriendt, J. F. Ramme- loo, W. T. van Vught, J. F. Ma- rée, J. Willeboordse, L. J. de Blaeij, J. A. van Dixhoorn, T. H. Scheffer, W. Bilder, F. H. Calle, L. F. Calle, H. Caluwé, C. A. M. Nieuwland, A. Postma, M. A. de Vries, A. W. Kraker, A. P. de Jonge, J. Lantsheer, H. M. Meer- tens, A. J. Valkx, J. M. Andrie- sen, G. A. Hermans. Landbouwhuishoudschooi K. G. Guiljam. Hervormde school: J. Michielsen, A. M. van Vliet, B. v. d. Wege, L. H. Fraanje, P. L. van Pagee, J. Meulenberg, G. J. van Es, C. C. Bareman, L. de Ruyter, J. C. Lensen, E. H. de Jonge, M. Klaassen, J. A. M. Meijer, C. M. Louwiesse, H. D. Verlinde, A. v. d. Ende, V. E. J. Claessens, M. A. Elderson, J. Fraanje, A. R. Popelier, C. Scheele, H. J. v. d. Wege, J. M. C. Lansheer, H. den Dikken, T. Bo- Iand. R.K. meisjesschool; M. Francken, I. Andriessen, M. fïofman, G. Karremans, R. de .Groene, Cihr. Valcke, J. Dirken, JVL Marteijn, J. Cuyper, A. van Haperen, K. Verstraeten, F. de feaare, D. de Decker, G. Dezut- ter, M. Martens, J. Dees, M. J. van Diermen, S. van Dinteren, I. Van Assehe, M. van der Veen, M. Neve. R.K. jongensschool: 1 CP. A.Ruyten, J.R. A. Rom- (bout, P. A, M, Groene, W. J. Weterings, E. P. H. Verstraeten, ■jp. v. d. Veeke, P. Arens, S. M. M. Hofman, J. F. F. Morres, A. -R "de Nijs. Zuidlandschool; J. v. d. Bospoort, J. L. Diele- fian, G. de Grave, C. D. Hofman, D. Scheele, G. J. de Block, W. P. Dooms, P. C, den Hertog, E. 'F, Schoof, L. C. Stoffels, J. C. ■Dieleman, D. M. Roelands, IJ. J. van Vugt, M, Groenendijk, H. Beeldens. Schippersschool; J. Mulder, A. N, S, de Jonge, f, C. Doorns, Zonneschool: B. J. Luteijn, E. S. H. Geensen, A. G. Geensen, W. J. v. d. Peijl, j. F. Harms, R. B. Kaij, F, L. Rijniberg, A. M. Groenhof, D. W. de Ruijter, M. T. de Bruijne, S. Muller, H. Hoornaert, N. Faas- sen, L. Vinke. Chr. nat. school: J. M. Baaima, A. T. H. Abra- hamse, H. M. de Bokx, F. Rijn hout, C. T. Scheele, L. J. van Bloois. Chr. 1. school Zaamslag: M, N. van der Hooft, J, H. Ha melink. Chr. U.L.O. Axel: A. W. de Kraker, M. P. Bak ker, C. Kayser, Th. Haak. Landbouwhuishoudschooi l-lzendijke: C. G. M. Karremans, DIPLOMA GEOEFEND ZWEMMER Chr. TJ.L O.: H. Stuy." Openbare U.L. O.: C. P. Nieuwelink, T. E. Lam mens. R.K, U.L.O.: M. A. Gijsel, M. T. de la Ruelle, A. M. R. van Hecke, L. L. A. de Waal, M. J. M. R. Luijcks. Petrus Hondiuslyceum: A. A. Bouman, A. v. d. Berge, A. Bareman. J. C. Moelker, J. C. Matthijsse, R. P. Crince, R, van Krimpen, C. A. Harre man. Landbouwhuishoudschooi J. L. de Krijger. Hervormde school: D. A. de Mul, A. N. J. v. d. Klooster, G. Millenaar, C. M. van Eijk, P. K. Verdoorn, C. E. Ber- revoets, M. P. van Gorp, M. J. Veth, M. A. Villerius, M. J. v. d. Ende, N. J. van Es, J. P. Michels, M. G. Bol, N. M. Veth. Chr. 1. school Zaamslag: J. Mol. B. L. O.-school: G. L. Reedijk. R.K. meisjesschool: C. Slabber, E. de Waal, D. de Milliano, R. van Cleemputte, G.j_ Meulenberg, N. de Meijer. Zuidlandschool M. A. Mink, L. R. de Clerck, J. M. Jurry, E. E. Mos, P. A. Jonk man, J. C. Dieleman, D. A. van Doorn, C. Herrebout, M. Vermeu- len, J. P. de Fouw. Schippersschool D. de Jonge. Zonneschool: W. van Houdt, J. P. Harms, J. C. Berwald, J. M. Dekker, S. Mul der. Chr. nat. school: J. P. van Doeselaar, J. Reijn- hout, S. Y. Kruysse, C. Bareman, D. G. de Bokx, P. K. Scheele, M. C. van Waardenberg. ZWEMVAARDIGHEIDS- DIPLOMA I Chr. U.L.O.: L. M. de Blaeij, M. Simons, C. Stuy, N. van de Linde, A. F. Buyze, C. van der Have. Openbare U.L.O.: L. Verhage. R.K. U.L.O.: M. R. F. M. van de Brande, P. C. A. Verschuren, I. Vink, W. M. M. v. d. Linden. Petrus Hondiuslyceum: L. J. Fillet. L.T.S.: L. Meulenbei'g. Landbouwhuishoudschooi J. M. van Alphen. Hervormde school: J. J. van Antwerpen, E. A. Hogenhout, J. M. Raman. R.K. meisjesschool; A. Espkamp. Zonneschool: R. Körner, J. C. Room. (Adv.) '■in J--« Nederland heeft officieel inge schreven voor de achttiende Olympische spelen in Tokio. Gis teren werden bij het organisatie comité in Tokio de nationale in schrijvingen ontvangen voor zwemmen, waterpolo, judo, hockey, zeilen en volleybal, spor ten waarin onze landgenoten zeker zullen uitkomen. Binnen enkele dagen zal de directeur van het Nederlandsch Olympisch comité, mr. J. Ph. E, van Lier, de overige inschrijvingen naar Japan zenden. De individuele inschrijving volgt later. Het organisatiecomité heeft formulieren gezonden aan 118 landen, aangesloten bij het internationaal Olympisch comité, die vóór 16 augustus hun aan meldingen moeten inzenden. Te Goes slaagden voor het m.u.l.o.-diploma A de dames C. Dooms, P. van Houcke, J. van Driel en P. Jonker te Terneuzen en G. Kalfsvel te Sas van Gent. Verder slaagden de heren J. de Rijk, A. Dieleman en A. de Zeeuw te Terneuzen en C. Ris- seeuw te Zaamslag. Op 76-jarige leeftijd is in Spaarndam ds. J. S. Hartjes overleden. Hij was emeritus-pre dikant der Nederlandse her vormde kerk. Ds. Hartjes die 23 april 1888 te Amsterdam werd geboren, studeerde theologie te Utrecht en te Génève. In 1913 werd hij predikant bij de Eglise Reformée Evangélique in Frank rijk. Later was hij predikant in Rilland Bath en Vlissingen. Hij was lid van de provinciale kerkvergadering van Zeeland; voorzitter van het college van kerkvisitatoren in Zeeland en praeses van het classisbestuur te Middelburg. Voorts was ds. Hart jes hoofdbestuurslid van de ver eniging voor christelijk volks onderwijs en voorzitter van de bond van christelijke scholen voor u.l.o. De begrafenis heeft vrijdag middag op de Noorderbegraaf plaats in Haarlem plaats. Voor het m.u.l.o.-diploma A slaagden gisteren te Goes Ma rian van Bortel, Levina Lensen, Judi Wijdeveld, Wim van der Hooft en Ad Kolijn, allen leer lingen van de chr. school voor u.l.o. te Terneuzen. De 21-jarige Amerikaanse Lo- retta Marie Foard heeft voor de tijd van een half jaar onderdak gevonden bij de Axelse familie L. Dieleman, Kruisweg 3. Ook in Cadzand vertoeven twee jeugdi ge Amerikanen op boerenbedrij ven. Deze bezoeken zijn tot stand gekomen in het kader van de in ternationale uitwisseling van jonge boeren en tuinders. Het is de bedoeling dat de drie Amerikanen die reeds enige maanden in Nederland verblijf houden, na hun Zeeuwse tijd in de Betuwe gaan werken op ver schillende bedrijven. De opzet van deze uitwisseling is kennis te maken met de agra rische problemen in andere lan den. A.s. dinsdag krijgen de Ameri kanen in Zeeuws-Vlaanderen be zoek van enkele heren uit Den Haag namens het centrale comi té dat de uitwisseling tot stand brengt. De landelijke landbouworgani saties en- de bond van platte landsvrouwen verlenen aan deze uitwisseling hun medewerking. Er vertoeven momenteel ook eni ge Nederlandse jongelui in Ame rika. Voor het V.E.V.-diploma sterk stroommonteur slaagden te Rot- terdm de heren M. van Alten; A. Buijs; F. de Jonge en G. Kaijser, allen te Axel. De heer G. A. Lambert alhier slaagde te Gos?fe voor het derde gedeelte van de theorie-akte bouwkunde. De 68-jarige heer A. van Op- dorp, wonende op het Maurits- fort, is woensdagmiddag om on geveer kwart over zes op de kruising van de hoofdverkeers weg met de Langestraat door een auto gegrepen en op slag gedood. De heer Van O., die per brom fiets uit Terneuzen huiswaarts keerde, stak op bovengenoemd kruispunt naar links de weg over op het moment dat uit de rich ting Biervliet een auto naderde, bestuurd door de heer P. J. G. M. uit Veghel (N.-Br.). De automo bilist remde nog uit alle macht, maar kon de bromfietser niet meer ontwijken. Een juist passerende Belgische arts en dokter Hofstee, die spoe dig ter plaatse was, konden slechts de dood constateren. De ziekenauto uit Terneuzen hoefde geen dienst meer te doen. De rijkspolitie droeg zorg voor het vervoer van het slachtoffer. Gedurende de mand juni 1964 ZEEVAART. Geschut opvaart 717 705.973 Geschut afvaart 717 705.973 Gelost of geladen te; Terneuzen 76 71.655 Terneuzen (rede) 13 114.166 Sluiskil 7 7.851 Sas van Gent 10 18.704 BINNENVAART Geschut opvaart 4747 2.202.819 Geschut afvaart 4747 2.202.819 Gelost of geladen te: Terneuzen 399 188.808 Terneuzen (rede) 104 124.840 Sluiskil 297 182.964 Sas van Gent 250 106.583 Axelse Sassing 26 7.378 Twee vooraanstaande republi keinse senatoren hebben mee gedeeld dat zij „op dit tijdstip" de kandidatuur van Barry Gold- water voor het presidentschap niet kunnen steunen. Deze twee mannen, Jacob Javits en Ken neth Keating, beiden uit New York, hebben zich de vorige week op de republikeinse con ventie tegen de aanwijzing van Goldwater tot kandidaat voor het presidentschap uitgesproken. In afzonderlijke verklaringen zeiden ze dat ze de rechtse sena tor wellicht later zullen gaan steunen, als deze zijn houding enigermate wijzigt. Senator Keating zei tot ver slaggevers, dat Goldwater zich zou moeten distanciëren van alle extremistische groeperingen „zoals de John Birch-society". Javits verklaarde: „Ik zal repu blikein blijvenIk vraag alle vooruitstrevende republikeinen in de partij te blijven. Wij moe ten onze partij niet in handen van de ultra-conservatieve krach ten terecht laten komen." Hü had de hoop nog niet opgegeven dat hü zijn partij in de verkie zingscampagne zou kunnen steunen", maar daarvoor zouden enkele stappen va senator Gold water nodig zijn". Te 's-Gravenhage is geslaagd voor het pedagogisch getuig schrift voor de nijverheidsakten de heer J. Lakeman, leraar aan de ambachtsschool te Oostburg. Oe Thant bij De Gaulle De secretaris-generaal van de Verenigde Naties, Oe Thant, tij dens zijn besprekingen met pre sident Charles de Gaulle op het Elysée in Parijs. .bil' ■tiriff': <:;:r door AGATHA CHRISTIE 45) „Werkelijk, Philip, ik geloof dat jij je van alles in je hoofd haalt". „Jij veel te weinig, Polly! Neem bijvoorbeeld die arme Leo. Zijn'trouwplannen met Gwenda zijn verschoven naar St. Jutte, mis. Het kind is er totaal van overstuur. Heb jü dat dan hele maal niet opgemerkt?" „Ik begrijp ook helemaal niet waarom Vader op zijn leeftijd nog wil hertrouwen". „Dat begrijpt hij best. Maar hij begrijpt eveneens dat als ook maar iets zou wijzen op liefde voor Gwenda, beiden een eerste rangs motief voor moord in de schoenen geschoven krijgen. Be roerd!" „Het is waanzin een ogenblik in je hoofd te halen dat vader de gene zou zijn geweest die moeder heeft vermoord!" riep Mary uit. „Zulke dingen komen niet voor". „Wel degelijk. Lees de krant maar". ..Ja. maar wet bij ons soort mensen." „Moord kent geen stand, Polly. Dan hebben we nog Mickey. Die wordt innerlijk door iets ver teerd. Rare, verbitterde jongen. Tina lijkt vrijuit te gaan, maakt zich geen enkele zorg, het raakt haar niet. Maar zij heeft nu een maal het meest ondoorgronde lijke gezicht dat je kunt beden ken. En dan hebben we nog die oude Kirsty Iets vcan opleving gleed oyer Mary's gezicht. „Nou, daar zou je de oplossing misschien kunnen vinden!" „Kirsty?" „Ja. Die is tenslotte een bui- eniandse. En ik geloof dat ze de laatste paar jaren veel moeilijk heden heeft gehadHet lijkt me veel waarschijnlijker dat zij 't heeft gedaan dan een van ons". „Arme ziel", zei Philip. „Snap je niet dat dat nu precies is wat zij ook tegen zichzelf zegt? Dat wij het er allemaal over eens zijn dat zij 't gedaan heeft? Alleen al vanwege het gemak. Omdat zij geen deel uitmaakt van het ge zin, Merkte je niet hoe tobberig ze er vanavond bij zat? En zij verkeert in dezelfde omstandig- hedij als Hester. Ook zij kan al leen maar zeggen: „Ik heb mijn mevrouw heus niet vermoord!" En het ergste is, het brave mens staat daarbij totaal alleen! Zij zal nooit haar onschuld kunnen bewijzen". „Ik zou me daarover ook maar niet opwinden, Philip. Want wat kunnen wij daar eigenlijk aan doen?" „Alleen maar proberen achter de waarheid te komen. Ik voel daar beslist veel voor". Mary leek weinig op haar ge mak. „Hoe zou jij dat kunnen?" vroeg ze, „O, door zo nu en dan eens iets los te latenen daarna op te letten hoe de anderen reage renje kunt wat bedenken, waarop een schuldige heel an ders zal reageren dan een vol komen schuldelozeHü wachtte even, omdat hij enkele mogelijkheden bij zichzelf over woog. Toen keek hij haar aan en vroeg: „Wil jij de onschuldi- gen niet helpen, Mary?" „Neen". Dit antwoord kwam er zeer positief uit. Zü liep naar hem toe en knielde naast zijn stoel neer. „Ik wil niet dat jü je met die gevaarlijke dingen in laat, Phil. Je moet er niet mee beginnen van alles te verzinnen en valletjes te zetten. Bemoei je er niet mee. Om godswil, bemoei je er niet mee!" Philips wenkbrauwen gingen omhoog. „Nou-ou. zei hij. maar hij legde zijn hand op haar glad, goudblond haar. Michael Argyle lag klaar wak ker in donker voor zich uit te kijken. Zijn gedachten draaiden in een kringetje rond zoals een eekhoorntje in zijn kooi. Hü moest, of hij wilde of niet, aan vroeger tijd terugdenken. Waar om drong dat verleden zich al tijd weer aan hem op? Wat deed het er tenslotte nog toe? Hoe kwam het toch dat hü zich altijd nog zo duidelük die broeierig warme, vrolüke kamer herinner de in de Londense achterbuurt, waar hü „onze Micky" geheten had? De losse, opwindende sfeer daar. De lol op straat! Vechtpar- tütjes tegen andere jongens! Zün moeder met haar platinablonde haar ('n goedkope spoeling, wist hü nu), met haar plotselinge uit barstingen van drift, waarin ze zich tegen hem keerde en er op los timmerde (jenever, natuur lijk!) en de uitgelaten pret die ze maakte als ze in een goede bui was. Dan aten ze 's avonds heer lijk vis en gebakken aardappel tjes en zong ze liedjesmeest al heel sentimentele liedjes. Soms gingen ze naar de bios coop. Wel waren er natuurlijk al tijd „ooms" geweestzo had hij ze tenminste moeten noemen. Zün eigen vader was ervandoor gegaan, voordat hij herinnering aan de man had kunnen krügen, Maar zün moeder had nooit toe gestaan dat de oom-van-de-dag hem sloeg. „Van Mickey blüf je af!" had ze dan gezegd. (Wordt vervolgd.) Bij een frontale botsing op de Haarlemmerweg bij de Liedeweg in Halfweg zijn dinsdagavond twee inzittenden van een Duitse en twee van een Nederlandse auto ernstig gewond. Voorts wer den twee inzittenden van de Ne derlandse wagen licht gewond. Het ongeluk gebeurde, toen de bestuurder van de Duitse auto een file verliet naar de middelste baan van de drie rijbanen, toen juist een tegenligger naderde. In de Duitse auto werden ern stig gewond de 37-jarige eige naar van een taxibedrijf Paul Schnitler uit Deltmold en een 27- jarige vrouw en in de Neder landse auto mevr. Buitenhuizen en een nog onbekende man. In de Maas te Bergen (Noord- Limburg) dreven gisteren vele duizenden dode vissen. Zeer waarschijnlijk betreft het hier een geval van vergiftiging. Men heeft de visserij-inspectie ingeschakeld voor een onderzoek naar de oorzaak. vlri' lilt v? 'V 'iT, Cf -tïl SÜ JP Woensdag is van de basis Kaap Kennedy met behulp van een. Thor-delta raket een deltavormig voorwerp gelanceerd dat uit ver schillende materialen bestaat. Bondskanselier Ludwig Er- hard van West-Duitsland zal de hoofdredacteur van het Russi sche regeringsblad „Izwestia", en schoonzoon van Sowjet-pre- mier Chroesjtsjov, Alexei Adz joebei, volgende week dinsdag in Bonn voor een onderhoud ontvangen. Naar de Westduit- se regeringswoordvoerder Von Hase woensdag meedeelde, heb ben de Russen om dit gesprek verzocht. Met het besluit van de kanselier om Adzjoebei te ont vangen is een einde gekomen aan langdurig beraad binnen het Westduitse kabinet over deze kwestie. Adzjoebei brengt een bezoek van twee weken aan West-Duitsland. Volgens politie ke kringen in Bonn zal bij het gesprek tussen hem en Erhard wellicht de kwestie van een be zoek van Chroesjtsjov aan de bondsrepubliek ter sprake ko men. Professor Erhard hêeft verscheidene malen verklaard, dat de Russische leider welkom zal zün in Bonn, als hij wil komen. Volgens het Russische partij- orgaan „Prawda" is de belofte van de Amerikaanse republi keinse partü om te werken voor de bevrijding van landen onder communistisch bewind te verge lijken met Hitiers planen voor wereldheerschappü. De aanwüzing van Barry Gold water tot kandidaat voor het Amerikaanse presidentschap be vestigt, zo zegt het blad, dat de republikeinse partij „de politiek van de wildemannen heeft aan vaard". Amerika maakt beproe vingen door de overeenkomen met die in Italië en Duitsland in de laatste van de jaren twin tig, aldus de „Prawda". Van die voorbeelden weten wü, dat juist bij de strijd om de ziel van de gewone man, die verminkt is door de kapitalistische levens wijze, fascistische bewegingen successen behalen. De moord op president Kennedy had enigs zins het karakter „van een nieu we Reichstag-brand" en werd gevolgd door de republikeinse conventie in San Francisco, waar een afgevaardigde „tot cor respondenten zei, dat Kennedy's moordenaar de medaille voor dapperheid had behoren te krij gen'-', aldus het blad. Men wil hiermee de gevolgen onderzoeken die de terugkeer in de dampkring op de materialen heeft. Het deltavormige voor werp werd met een snelheid van 19.006 kilometer per uur naar een hoogte van 49 kilometer gevoerd, waarna het met een scherpe hoek naar de aarde zou terugkeren. Het weegt 520 kg. Ten noordoosten van Aitigua werden een schip en acht vlieg tuigen gereed gehouden om het uit de Atlantische Oceaan op te pikken. De proef moet bijdragen tot het ontwerpen van een be stuurbaar bemand ruimtevaar tuig. Het was de derde van een serie van zes lanceringen. Het toestel is later op minder dan 20 km van de tevoren vast gestelde plaats in de Atlantische Oceaan terechtgekomen. Na de terugkeer in de dampkring was de snelheid afgeremd door een parachute. BLIKSTRAAT WEDEROM VOOR DOORGAAND VERKEEK OPENGESTELD Burgemeester en Wethouders van Terneuzen brengen ter alge mene kennis dat de Blikstraat wederom voor het doorgaande verkeer is opengesteld. Voorts is de tüdelijke maxi mum-snelheid van dertig (30) km, geldende voor het gedeelte van de Mr. F. J. Haarmanweg, gelegen tussen de Industrieweg tot de grens van de bebouwde kom (Terneuzen), opgeheven. Terneuzen, 22 juli 1964. Burgemeester en Wethouders voornoemd, H. RIJPSTRA, burgemeester. A. J. VAN PAGEE, secretaris. Het Hoofd van het Gemeente bestuur van ZAAMSLAG maakt bekend, dat gedurende veertien dagen ter gemeente-secretarie voor een ieder ter inzage ligt het door de Raad dezer gemeen te bij besluit dd. 20 juli 1964 vastgestelde plan tot herziening van het uitbreidingsplan in on derdelen voor de kom dezer ge meente (noord-oostelijk deel), uitgewerkt in een uitvoerige kaart, met de daarbij behorende bebouwingsvoorschriften. Binnen zes weken na afloop van bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden, die zich met bezwaren tot de Raad hebben gewend, bij Gedeputeer de Staten van Zeeland bezwaren tegen het plan indienen. Zaamslag, 21 juli 1964. Het Hoofd van het Gemeente bestuur voornoemd, get. A. KOSTER, wnd.

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 2