Kantongerecht Terneuzen Zomeravondvoetbal 1964 afgesloten KERKNIEUWS HET ZWAARD VAN PALERMO OP HITÜ Handboogsport DUIVENSPORT VOETBAL Woensdag 22 juli 1964 DE VRIJE ZEEUW Pagina 3 VROUW BIJ BRAND OMGEKOMEN JONGETJE ONDER BALKEN OMGEKOMEN Twee ongelukken bij nieu we brug over Haringvliet VERMISTE ZAANDAMSE MEISJES GEVONDEN Rietje Afink in Oostende? SUCCES VOOR VIJFJARIG ADVENDO Door de bliksem gedood Zitting van 21 juli 1964. Een aantal kleine zaken werd dinsdagmorgen voor het kanton gerecht te Terneuzen behandeld. De voorrangregels lokken vaak onbewust verkeerszonden uit, waarbij de betreffende delin quent altijd van mening is, dat het voorrang verlenen niet aan hem was. De heer A. van W. te Sluiskil had in het verleden meerdere overtredingen op zijn verkeers- boekje staan waarvoor hij was beboet. Ook nu moest hij terechtstaan voor twee feiten: ten eerste had hij als chauffeur van een vracht auto geen voorrang verleend aan een personenauto, die voor hem van rechts uit een zijweg in de Walstraat te Terneuzen kwam en ten tweede was hij met dezelfde vrachtwagen op de Oostkade te Sluiskil een stil staande bus voorbijgereden, tegen een bromfiets aan. Beide voer tuigen werden beschadigd. Te zijner verontschuldiging kon worden aangevoerd, dat de bus ongelukkig geparkeerd stond, waardoor het uitzicht werd be lemmerd, terwijl de bromfietser ook niet voldoende had uitge keken. De officier van justitie, mr. Th. Lebret, wees v. W. erop, dat hij met deze manier van rijden speelde met zijn rijbevoegdheid Hij eiste tweemaal een boete van 50, Gedaagde nam deze eis spor tief op. De waarnemend kantonrechter mr. A. Berkhout vonniste over eenkomstig, doch vermaande v. W. ernstig voortaan uit te kijken. Nogmaals voorrang De Belg P. R. H. uit Capelle liet zich vertegenwoordigen door mr. Beek, die er niet mee ak koord ging, dat zijn cliënt in de Pr. Hendrikstraat te Axel geen voorrang zou hebben verleend. Zowel de officier als de kan tonrechter achtten de tenlaste legging bewezen. H. werd bij verstek overeenkomstig de eis tot 40,boete veroordeeld. A. de L. te Terneuzen was er niet van overtuigd dat hij zijn snelheid niet goed had geregeld. Hij was op rijksweg 61 tegen een vóór hem rijdende auto aange reden, die plotseling stopte. De L. zeide met een matige snel heid te hebben gereden. De an dere automobilist weifelde vol gens hem en reed nu eens hard, dan weer zacht. „Reden te meer om extra uit te kijken," vond mr. Berkhout en veroordeelde De L. overeen komstig-'de eis tot ƒ40,boete. Recalcitrant Nogal recalcitrant gedroeg zich E. J. V. uit Westdorpe, die met een bus op de nieuwe Zaamslag- se weg bij het inhalen van een personenauto deze had bescha digd. Het stond voor hem geens zins vast, dat hij de beschadiging had veroorzaakt. Ook tegen deze gedaagde achtte *de kantonrech ter het feit bewezen. Eis en uitspraak luidden ƒ35 boete. Strovuur De landbouwer C. de P. te Axel zag op zekere dag dat er op zijn land aan de Armendijk te Axel hopen onkruid waren gegooid. Dit was gebeurd door de eigenaar van de grond, die een sloot had schoongemaakt. De P. wilde van dit vuil af en stak het in brand. Daar de wind voor dit karwei ongunstig woei, raakten enige beplantin gen in brand. Daar dit niet de bedoeling van De P. was, tracht te hij het vuur te blussen, waar bij hij werd geholpen door de wind, die inmiddels van zuid oost naar zuid-west was gedraaid. Bij een felle brand In een ka mer op de tweede verdieping van een woning aan de Schagchel- straat in het centrum van Haar lem is dinsdagmiddag omstreeks twaalf uur een vrouw om het leven gekomen. De pclitie neemt aan, dat het slachtoffer van de brand de 64- jarige bewoonster mej. Hendrica Helene Beering is. Hoe de brand is ontstaan, kon de recherche niet vaststellen. Daarom heeft ze contact opge nomen met deskundigen, die in de loop van de dag met hun werkzaamheden zouden begin nen. Het pand bestond uit drie de len: beneden is een naai-atelier gevestigd; op de eerste verdie ping woont een 74-jarige heer (deze was tijdens het uitbreken van de brand niet aanwezig) en boven woonde mej. Deering. De woonkamer, waarin het lichaam van de vrouw is gevonden, en een gang zijn totaal uitgebrand. Het 10-jarige Amsterdamse jongetje Cornelis L. Schmidt is gisterochtend aan de Rigakade te Amsterdam onder een 6-tal bal ken met een totaalgewicht van circa 350 kg bedolven. Het knaap, je was op slag dood. Het speelde op een voor een houthandel opgeslagen hoeveel heid balken. Toen het naar hoger gelegen balken wilde klauteren, begonnen deze te rollen en kwam het jongetje eronder. In ieder geval moest De P. nu terecht staan omdat hij brand gevaar had veroorzaakt. Het ontsteken en aanwakke ren van dit strovuur kostte de landbouwer 50,boete, waar mee werd bewezen dat strovuur niet altijd zonder gevaar is! C. T. uit Lokeren (B.) was in Axel met zijn auto op de krui sing Zuidsingel—Kanaalkade tegen een andere auto opgereden. Mr. Van Oort, die de verdachte vertegenwoordigde, erkende de feiten. De eis was ƒ50,boete; de uitspraak ƒ40, De landbouwer A. J. V. te Vogelwaarde had een zestien jarige jongen met een trekker laten rijden, waarop de spiegel verkeerd was bevestigd en de richtingaanwijzers verkeerd werkten, d.w.z. de linker gaf rechts aan en omgekeerd. Dit laatste werd niet zo zwaar op genomen. V. had de richtingaan wijzer vóórdat de jongen met de trekker ging rijden gecontro leerd en de kantonrechter zeide wel te kunnen begrijpen, dat hem de verkeerde stand was ontgaan. Wat de spiegel betreft, oordeelde de rechtbank een zekere nonchalance aanwezig. V. moest twee boeten betalen: voor de richtingaanwijzer een tientje; voor de verkeerd zitten de spiegel 30,boete. ■■1 I WÈBÈÈÊBÈÈÊÈBÊÊÈÈÈÊÊi tN Een half uur nadat de Haring vlietbrug officieel was geopend, is daar reeds het eerste verkeers ongeval gebeurd. Aan de Nu- mansdorpse zijde reed de 55- jarige heer P. H. van Driel uit Middelharnis met zijn bromfiets een 4-jarig meisje aan, dat on verwacht de weg overstak. De heer Van Driel kwam te vallen en moest met een gebroken been naar een Rotterdams ziekenhuis worden gebracht. Het meisje kwam er met enkele schaafwon den af. Om half vier gebeurde het eerste ongeluk aan de Flakkeese zijde. Daar werd de auto van een van de genodigden, een directeur van de Nederlandse handelsmaatschappij, aangereden door een personenwagen, waar in een echtpaar uit Den Bommel zat. De bestuurder van deze auto had zich niet gerealiseerd, dat sedert uren de weg ter plaatse een voorrangsweg was geworden. Hij liep schaafwonden op en zijn vrouw kreeg een shock. De auto van de bank directeur werd zwaar bescha digd. Hij zelf kwam met de schrik vrij. Het publiek heeft tot 4 uur gratis van de brug gebruik mo gen maken. Naar schatting van de politie passeerden toen 3000 voetgangers en 2000 voertuigen. De eerste die tol moest beta len, was de heer H. G. den Berg uit Dirksland, die van vakantie uit Frankrijk terugkeerde en niet wist, dat de brug al geopend Gymnasiast ging voorwaar delijk over maar slaagde voor staatsexamen De 17-jarige gymnasiast Wim Heyltjes uit Nijmegen, die deze week voorwaardelijk overging van de vijfde naar de zesde klas van het Nijmeegsè Canisiuscol- lege en daarbij een taak voor Grieks meekreeg, heeft de straf lijst die zijn Griekse leraar hem gaf, plechtig aan snippers ge scheurd. Kort nadat hij zijn schoolrapport had ontvangen, bracht de postbode hem het vreugdevolle bericht, dat hij was geslaagd voor het staatsexamen gymnasium A met een voldoen de voor Grieks Het besluit staatsexamen te doen nam Wim vorig jaar, toen hij de eindexamenopgaven had bekeken en tot de conclusie kwam, dat hij die krachtproef best had aangekund. In februari leende Wim 45,van zijn vader en ging zonder dat op school iemand er van wist, zijn krachten beproeven op het staats examen, dat algemeen zwaarder wordt geacht dan het normale examen. De uitslag is nu be kend: geslaagd. Op het overgangsrapport dat Wim van het Canisiuscollege kreeg, prijkten onvoldoendes voor Grieks en scheikunde. De klasseleraar had er kregelig bij geschreven: „Wim heeft dit jaar een slaperige, slome en ongeïn teresseerde indruk gemaakt. Hij wordt voorwaardelijk tot de zes de kïas toegelaten". De rector van het college bel de op om te feliciteren zodra hij het nieuws hoorde. Hij ver telde dat het lerarencorps de pre statie bijzonder had gewaar deerd en dat zelfs de leraar in Grieks de schok al een beetje te boven was GEREFORMEERDE KERK Bedankt voor Breskens-Aar- denburg ds. M. J. de Craene te Baarland. CHR. GEREF. KERK Beroepen te Vlissingen ds. J. Plantinga te Hoogeveen. GEREF. KERK (vrijgemaakt) Bedankt voor Terneuzen door ds. H. W. Ophoff te Houwejszijl. Ontsnappingspoging uit huis van bewaring Maandag hebben drie mannen een poging gedaan te ontsnap pen uit het huis van bewaring in Rotterdam. Ze kwamen echter niet verder dan het dak van een dienstwoning, die bij het gevan geniscomplex hoort. De snel ge alarmeerde politie heeft meteen de buurt afgezet. De vluchtelin gen weigerden zich over te ge ven, zodat de brandweer gewaar schuwd moest worden om lange ladders beschikbaar te krijgen. Met dakpannen bekogelden de mannen de brandweerwagens. Daarop werden door de politie waarschuwingsschoten' gelost. Tenslotte moesten de gedeti neerden zich gewonnen geven. Op de foto worden de 3 man nen op het dak door de politie gearresteerd. Eén van hen moest met de gummistok tot rede wor den gebracht. De Amsterdamse kinderpolitie heeft gisteren de 18-jarige Erna de Haan en de 19-jarige Carla Meijns kunnen aanhouden, die op 4 juli uit hun ouderlijke woning in Zaandam waren weggelopen. Een anonieme tipgever bracht de politie ter kennis, dat de dames uit Parfjs waren teruggekeerd en bij familie in Amsterdam-West verbleven. Onderzocht wordt of de familie die de meisjes logies verleende, daarmee een strafbaar feit heeft gepleegd. KINDERPOLITIE TWIJFELT Hoofdinspecteur J. Steeneveld, chef van de Amsterdamse kinder, politie, is er helemaal nog niet zeker van dat de sinds 30 april verdwenen 13-jarige Rietje Afink inderdaad in de Belgische bad plaats Oostende is gesignaleerd door een verpleegster van een Rode-Kruispost aan het strand. Deze via de Oostendese politie opgespeurde vrouw heeft aan de hand van een foto van Rietje Afink verklaard het meisje te herkennen dat zij enige tijd gele den had verbonden aan een open gehaalde voet. De Amsterdamse politie heeft echter ruime ervaring in geval len, waarin vermisten positief van een foto worden herkend. „Pas nog meldde zich bij ons een Amsterdammer die Rietje Afink van een foto meende te herken nen. Het meisje van de foto werd gevonden en bleek inderdaad ge lijkenis te vertonen met Rietje, maar het was Rietje niet aldus hoofdinspecteur Steene veld. Twee rechercheurs zijn dinsdag, mórgen naar de Belgische bad plaats vertrokken om de zaak nader te onderzoeken. In weerwil van het groot aantal deelnemende verenigingen heeft het zomeravondvoetbal dit jaar een vlot verloop gekend. Het is al met al een goede competitie- geworden die opnieuw heeft aan getoond wat een waardevol stuk ontspanning dit liefhebberijspel voor Terneuzen en omstreken be tekent. Bovendien heeft door de deelname van Philips, Icust, De Hoop en Van der Poel een sterk uitbreidend Terneuzen zijn stem pel op deze tak van sport ge drukt De bestuurscommissie, bestaan de uit de heren Espkamp, Klou- wer-s, Verbrugge en Zuidweg heeft met competitieleider Ver gouwe een berg werk moeten verzetten om alles in kannen en kruiken te krijgen. De heren hebben succes van hun werk gehad, waarvoor hun stel lig een woord van lof toekomt. Zij hadden weliswaar het weer op hun hand (het regende slechts enkele avonden, maar hun moei ten en hun zorgen waren er niet minder om. KORTE NABESCHOUWING. Ondanks de vaak drukkende warmte is er met animo ge speeld. In poule B. heerste er spanning tot het laatste moment. Er waren zelfs beslissingswed strijden nodig om de twee fina listen aan te wijzen. Advendo heeft in de na- (kam- pioens-) competitie de toon aan gegeven, hetgeen de eindstand duidelijk aantoont. Het kam pioenschap van dit homogene ploegje is dan ook volkomen ver diend. H.K.C. moest genoegen nemen met de tweede plaats. De P.T.T. en de P.Z.E.M. hebben eveneens prima werk geleverd. Zij blijven tegenstanders met wie Iedere ploeg terdege rekening moet hou den. Wat de overige elftallen be treft, kunnen we kort zijn. Icust beschikt over een pittig ploegje, dat voor verrassingen wist te zor. gen en dat het een volgende keer verder kan sturen. S.C. De Meijer en vooral Atoomboys hadden een goede start. Ze zakten later wat af, maar nemen in elk geval een eervolle plaats in. Van der Poel sloot het eerste seizoen goed af. Misschien hebben ze volgend jaar wat meer geluk. Philips beschikt over een aantal prominente spe lers. Meer homogeniteit kan deze ploeg in de toekomst tot de hoog ste gelederen opvoeren. De Mis- trappers zijn ditmaal tegengeval- len, maar zij zijn in staat voor een verrassende come-back te zorgen. De Meterfabriek had he laas met spelersmoeilijkheden te kampen. Zij hadden het anders verder gestuurd. Bestuur en spelers kunnen op een geslaagde competitie terug zien. Er zijn 72 wedstrijden ge speeld, zeventien elftallen en vele honderden supporters hebben weer menige genoeglijke avond beleefd. En daar was het om te doen! EINDSTAND NACOMPETITIE: Advendo 3 3 0 0 6—1 6 H.K.C. 3 111 4—3 3 P.T.T. 3 1 0 2 6—3 2 P.Z.E.M. 3 0 12 1—10 1 Maandag is in West-Duitslaiul het feit herdacht dat twintig jaar geleden een mislukte bomaans'ag op Hitier werd gepleegd. In West- Berlijn legde president Hemrich Liibke een krans op het kerkhof van het voormalige legerhoofd kwartier, dat bij de aanslag op 20 juli 1944 door de samenzweerders werd bezet. De president van de bondsdag, dr Eugen Gerstenmaier, die zeH een der samenzweerders is ge weest, zei in een toespraak dat niet meer bewezen hoeft te wor den dat de bomaanslag niet be doeld was om Duitslands vijanden te helpen, maar om meer bloed vergieten te voorkomen en om de nazi-dictatuur op te ruimen. Een destijds aan premier Churchill ge. zonden memorandum, bedoeld om vredesonderhandelingen met een Duitse niet-naziregering voor te bereiden, bleef onbeantwoord, hoewel Church;u het „zeer be moedigend" had genoemd. In Bonn legde-* kanselier Er- hard, zijn voorganger Adenauer en generaal Trettner. inspecteur- generaal van de Westduitse strijd, krachten, kransen op het nieuwe gedenkteken voor de oorMgs- slachtoffers en de slachtoffers var, de dictatuur. De minister van defensie, Von Hassel, zei tot een groep militai ren in de kazerne te Sigmaringen over graaf Stauffenberg, dat de officieren de moeilijkste en be langrijkste rol in de mislukte 'aanslag hebben gespeeld. Zij moesten de aanslag voorbereiden en tegelijkertijd hun plichten tegenover hun kameraden aan het front vervullen. Graaf K'aus von Stauffenberg werd onmiddellijk na de mislukte aanslag door de nazi's terechtge steld. DE PRIJSUITREIKING. Op de sluitingsavond, maandag J.l. in café „La Belle Vue", sprak voorzitter Espkamp woorden van dank aan het adres van het ge meentebestuur en de sportambte. naar de heer Johannisse voor de medewerking. Hij betrok in zijn dankwoord ook de terreinverzor ger Leunis en speciaal de scheids, rechters voor hun belangeloze diensten aan het zomeravondvoet. bal bewezen. Hij bood de heer Sturm uit erken, telijkheid 'n bedrag in enveloppe (ƒ150) aan, bestemd voor de scheidsrechterskas. Dit bedrag was door de clubs èn door het be stuur met genoegen bijeenge bracht. De heer Sturm dankte voor deze verrassing en zegde voor volgend jaar weer alle medewerking toe. Ook de heer C. Vink (E.H.B.O.) werd in het zonnetje gezet. Iedere avond was de heer Vink trouw op zijn post en meerdere malen heeft hij bij blessures de helpen de hand geboden. Hierna wenste de voorzitter de kampioen-sclub Advendo geluk met het behaalde succes. Onder luid applaus overhandigde hij aanvoerder J. van Strien de wis selbeker. De heer Van Strien mocht bovendien een beker-in- eigendom in ontvangst nemen, die beschikbaar was gesteld door de heer Jo de Zeeuw. Namens Philips bood de heer Balk aan Ad vendo een fraaie ruiker bloemen aan. H.K.C. kreeg een lauwertak als tweede prijs, die was uitgeloofd door de personeelsverenigingen. De Mistrappers die het zomer avondvoetbal een stel doelnetten ten geschenke hadden gedaan, mochten daarvoor de warme dank van de voorzitter in ont-' vangst nemen. Wedstrijdleider Vergouwe en penningmeester Verbrugge deel den in de vele woorden van lof die de voorzitter verdiend rond strooide. Ook financieel is het seizoen 1964 geslaagd. De penningmees ter heeft aan al zijn verplichtin gen kunnen voldoen. Zijn sponta ne uiting: „zo'n jaar krijgen we nooit meer", was wel wat voor barig, want wie weet wat 1965 zal opleveren ADVENDO. Ten-slotte: weet u wat „Adven do" betekent? Tot voor enkele dagen wisten wij het ook niet. „Aangenaam door vermaak en nuttig door ontspanning". Het is een hele mondvol en het is een prestatie geweest zo'n naam uit te denken. Jongens van „Advendo", dub bel geluk: met het kampioen schap en met jullie vijfjarige be staan Wij wensen jullie en het zomeravondvoetbal nog veel goe de jaren toe 9. Toen Aram en Palermo op de koets toereden, boog zich een fatterig geklede edelman naar voren en nam hen met een sma lende glimlach op. „Gü lieden ziet er uit als gemene huursoldaten," sprak hü uit de hoogte. „Ik ben enigszins -van mijn eigen escorte afgedwaald en kan een paar zwaardvechters gebruiken om mij te begeleiden. Spreek op, kerels! Hoevfel goudstukken verlangt ge de man om mij te dienen?" Het onbeschaamde optreden van de rijk geklede kerel dreef Aram een to(£nig antwoord naar de lip pen, maar Palermo was hem voor. „Het spijt ons, vriend", gaf de dichter waardig te kennen. „Wij kunnen geen tijd aan U besteden. Ik ben op zoek naar een hertog dom, en heb al mijn aandacht no dig voor deze zwaardschede, die naar mijn vader mij verzekerde. rnjj zulk een hertogdom zal bezor gen. Bovendien hebt. gij een dom gezicht dat geen enkele dichter lijke gedachten in mij opwekt," voegde hij er keurend aan toe. Doch de edelman reageerde in het geheel niet op zijn opmerkin gen. Hij had plotseling Palermo's zwaardschede gegrepen en bekeek deze een ogenblik met gespannen aandacht. „Bij de zeven muzen, messir.e," riep de dichter driftig. „Ik kan niet toestaan, dat gij uw handen uit steekt naar het erfgoed van mijn vader. Laat los, zeg ik u „Vergeving, messire," prevelde de fatterige edelman, hem een slu we blik toewerpend. „Sta my toe deze schede van U te kopen. Zie hier!" Hü schudde een beurs vol goudstukken leeg op de palm van zijn hand.,lk bied U een vorstelijk bedrag.. «.J Zuid-Beveland contra Zeeuws- Vlaanderen 3134 Te Ovezande vond zaterdag voor het negende achtereenvolgende jaar een wedstrijd plaats op de staande wip tussen het 24-tal van Zuid-Beveland en het 24-tal van Zeeuws-Vlaanderen. Zuid-Beveland opende de strijd. De eerste ronde leverde reeds 9 punten op. Geleidelijk verminder de het resultaat per ronde. Na 10 ronden bleek Zuid-Beveland, dat 1 invaller telde, 31 punten te heb ben veroverd. De vogels werden afgeschoten door: hoogvogel; Jan de Jonge te Heinkenszand; zijvogels: L. Ver- mue te Heinkenszand, andere niet afgeschoten; kallen: A. de Jonge Jr te Heinkenszand en J. de Beste te Oudelande. Hierna trad het 24-tal van Zeeuws-Vlaanderen in het strijd perk met een verzwakte ploeg, want deze telde niet minder dan 6 invallers. Het begin was pover. De eerste ronde leverde n.l. -slechts één punt op. Doch geleidelijk trad hierin verbetering. Toen nog 25 schut ters hun kunnen moesten tonen, waren reeds 31 punten verza meld. De laatste ronde leverde nog 3 punten op, zodat Zeeuws- Vlaanderen met een totaal van 34 punten de zege behaalde. Hoogvogel: P. de Baar te Graauw; zijvogels: Alb. Goethals te Westdorpe, andere niet afge schoten; kallen: Oct. Obrie uit de Zandstraat en C. Dubois te Hulst. Kampioenviertal Z.-Beveland Zeeuws-Vlaanderen 99 Het kampioensviertal van Zuid. Beveland kwam daarna in de strijd en behaalde 9 punten. Het kampioensviertal van Zeeuws- Vlaanderen behaalde eveneens 9 punten, zodat deze strijd in een gelijkspel eindigde. Kampioensviertal Z.-Beveland— pioen Zeeuws-Vlaanderen 20 Als laatsten kwam de persoon lijk kampioen van Zuid-Beveland uit tegen die van Zeeuws-Vlaan deren. De Z.-Bevelandse kam pioen behaalde 2 punten, die van Zeeuws-Vlaanderen 0 punten. Dank zij de goede organisatie is dit schuttersfestijn prima ver lopen. Het was een hoogtijdag voor de handboogsport op d» staande wip. ZANDSTRAAT Zondag j.l. organiseerde de handboogmaatschappij „De Zeeuwsche Schutters" in de Zandstraat pen schieting pp de staande wip. De belangstelling was middelmatig. De uitslag was: Hoogvogel: Hub. van Waes te Westdorpe; Zij vogels: J. Mollette Sas van Gent, andere niet afgescho ten; Kallen: J. F. Steijaert te Graauw en Th. van Kampen, even eens te Graauw. PRIJSVLUCHTEN UIT BEAUMETZ Nog Sneller Breskens Jonge duiven Snelheid eerste duif 1552 m.; laatste prijsw. duif 1397 m. 1. J. Pycke, 2. J. v. d. Broecke, 3. J. Buize, 4. J. Wisse, 5. J. Jacobs, 6. en 10. J. Oostenbrug- ge, 7. A. Vermeulen, 8. en 9. J. van Gijs. Oude duiven Snelheid eerste duif 1535 m.; laatste prijsw. duif 1493 m. 1. en 6. W. Bruinooge, 2. en 4. I. de Jonge, 3. G. v. d. Velde, 5. J. Faas de R., 7. J. Datthijn. Strijd in vrede Breskens Jonge duiven Snelheid eerste duif 1533 m.; laatste prijsw. duif 1335 m. 1, 2, 3 en 4 L. van de Wege, 5 en 9 C. Brakman, 6. Iz. Schip pers, 7. J. Risseeuw, 8. F. Ras, 10. C. de Poorter. Oude duiven Snelheid eerste duif 1593 m.; laatste prijswinnende duif 1419 1, 6, 7, 8 en 10 Joh. van de Wege, 2 en 4 G. Dusarduyn, 3. J. Risseeuw, 5. J. van Driel; 9. C. de Poorter. PRIJSVLUCHTEN UIT RUFFEC Nog Sneller Breskens Snelheid eerste duif 1041 m., laatste prijsw. duif 878 m. 1 en 4. A. Vermeulen, 2 en 5. Sj. Klaaysen, 3. M. Quaars, 6. A. de Meester. Strijd In vrede Breskens Snelheid eerste duif 1119 m., laatste prijsw. duif 1014 m. 1, 3, 4, 6, 7 en 9 J. van Driel, 2 en 8 G. Dusarduyn, 5. Jac. Becu, 10. J. de Krijger. John White, de Schotse rechts binnen van Tottenham Hotspur, is gistermiddag tijdens het hevige noodweer dat in Engeland woed de, op een golfbaan in Londen .door de bilksem getroffen en op slag gedood. De 25-jarige White is in - zijn voetbalcarrière 22 maal'yooivhet ■Schotse- elftal uitgeJfe®men,T S

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 3