PROVINCIAAL NIEUWS HALF ZWAAR - HEEL LEKKER Staatsgreep in Laos mislukt Een pittige zuster HET WEER DRUM T0ESTARD BLUFT VERWARD Pagina 2. DE VRIJE ZEEUW Biervliet Cadzand Weerbericht Hoogwater Hulst Middelburg Overslag Zon- en Maanstanden Sas van Gent Schoondijke ffi IJz@^dijke Zaamslag Woensdag 22 april 1964 VORMINGSCENTRUM „HEDENESSE" BelgischNederlandse ontmoetingsweek Van 8 tot 14 augustus a.s. wordt in Hedenesse een Bel gischNederlandse ontmoetings. week georganiseerd. De prijs zonder de kosten van een excur sie is vastgesteld op 50. De cursus is bestemd voor jongelui van 20 jaar en ouder. Op het programma komt o.m. voor wederzijdse kennismaking met elkanders kuituur in film, literatuur en levenswijze, kon takten met bewoners, van de grensstreek. Verder zijn er inleidingen over het streven van de Vlaamse be weging en de positie van de Ne derlanden in Europa en in sport, spel en dans en voorts een ex cursie naar de Deltawerken, de Kanaalzone in Zeeuws-Vlaande- ren en naar Gent. CONTACTORGAAN MIDDENSTAND Dezer dagen is opgericht een Zeeuws Middenstands-Contact orgaan, bestaande uit vertegen woordigers van de christelijke-, koninklijke Nederlandse- en ka tholieke middenstandsbond, ver tegenwoordigende alle georgani seerde middenstanders in de provincie Zeeland. Het doel is in onderling overleg te komen tot een gemeenschappelijk stand punt inzake Zeeuwse midden- Standsproblemen en als daartoe aanleiding bestaat deze ter ken nis te brengen van de autoritei ten. Anderzijds zal dit orgaan namens de gehele Zeeuwse mid denstand optreden als gespreks partner met diverse instanties. Het secretariaat berust bij drs. W. L. A. Lockefeer, Glacisweg 46 te Hulst. Ds. Evenhuls beroepen. - Ds. W. S. Evenhuis te Biervliet heeft een beroep ontvangen als predikant van de protestantse kerk in Gent. Provinciale V.V. V. In hotel „Noordzee" werd de jaarvergadering gehouden van de provinciale V. V. V. onder leiding van mr. J. Moolenburgh Cadzand was gastvrouw, omdat deze V. V. V. in het najaar Zijn zilveren jubileum gaat vieren. Speciaal burgemeester J. A. Leenhouts en mr. Jan de Vries als vertegenwoordiger van de provincie heette hij tijdens zijn openingswoord welkom. Uit het financieel overzicht van de heer N. de Priester uit Vlissingen bleek, dat er over het afgelopen jaar een nadelig sal do was van ƒ198,93. Met algemene stemmen werd de heer De Priester tot penning meester herkozen. In het algemeen bestuur kwam weinig verandering. Burgemees ter P. F. van Hootegem uit Sluis kwam in de plaats van de heer O. de Milliano. Hulde werd ge- IETS KOUDER Het K.N.M.I. deelt mede: Boven de Britse eilanden be vindt zich het centrum van een depressie die gevuld is met ta melijk koude en onstabiele lucht. Rond het centrum trekken klei nere storingen die de buiigheid en de wind nu en dan doen toe nemen. Op de nadering van een der gelijke storing liepen de tempe raturen dinsdag bij zuidelijke wind in het oosten van het land nog op tot waarden van om streeks 18 graden. Aan zee steeg het kwik tot ongeveer 15 graden. Dergelijke temperaturen worden nu ook ge- meld vanuit Midden- en Zuid- Zweden, terwijl de waarden in Midden-Europa iets hoger lig gen. Ook vandaag staat het weer bij ons onder invloed van 't eer der genoemd lagedrukgebied. Er stroomt met matige tot krach tige tot krachtige zuidwestelijke wind iets koudere lucht binnen waarin naast opklaringen ook stapelwolken voorkomen die af en toe het buienstadium zullen bereiken. medegedeeld door het K. N. M. I., geldig tot hedenavond. Wisselend bewolkt Wisselende bewolking- met plaat selijk enkele buien. Matige tot krachtige zuidwestelijke wind. Middagtemperaturen van 10 graden aan zee tot 15 graden in het oosten van het land. WOENSDAG 22 APRIL bracht aan de 83-jarige secreta ris, de heer G. Houtekamer uit Goes, die wegens familie-om standigheden de vergadering niet kon bijwonen. Onder ap plaus werd hij benoemd tot ere lid, iets waar we schaars mee zijn, aldus de voorzitter, maar een titel die de heer Houtekamer ten volle toekomt. Meer dan 50 jaar heeft hij de toeristische be langen van Zeeland op provin ciaal niveau gediend. Hem zal ëen boekwerk Delta-Europoort worden aangeboden en uit de vergadering werd hem een ge lukstelegram toegezonden. Tot administrateur werd be noemd de heer A. M. Dumon, thans werkzaam bij de V. V. V. te Rotterdam. Het secretariaat zal voorlopig worden waargeno men door de heer M. Haasdonk uit Goes. Bij de behandeling van het jaarverslag werd de wens te kennen gegeven dat dit voortaan aan de leden diende te worden toegezonden. Voorzitter Moolen burgh was het hier niet mee eens, maar de vergadering was unaniem een andere gedachte toegedaan. De voorzitter stelde zich namelijk op het standpunt dat eerst de vergadering het ver slag moest vaststellen en dat pas daarna de conclusies aan de pers konden worden verstrekt. De heer P. Hoste uit Groede bood aan de jubilerende vereni ging Cadzand een brievenweger aan na-mens de contactcommis sie in West Zeeuws-Vlaanderen. Namens het gemeentebestuur was er een officiële ontvangst in het Badhotel. De koffiemaaltijd werd in hotel „De Wielingen" gebruikt en daarna hield de heer J. van Hinte uit Groede een re feraat over het ontstaan van de Zwinmonding en de aanwezig heid van de haaietanden op het Cadzandse strand. Ieder van de aanwezigen kreeg keurig ver pakt een haaietand mee naar huis. Tentoonstelling van beeldende kunsten. Onder auspiciën van de kunst kring „Van den Vos Reinaerde" zal in de Burgerzaal van het stadhuis te Hulst van dinsdag 21 tot en met dinsdag 28 april een tentoonstelling van beelden de kunsten worden georgani seerd. De opening zal geschieden door burgemeester A. L. S. Lockefeer. Geëxposeerd worden schilde rijen en plastieken van de leden van de stichting Zeeuwse Beel dende Kunstenaars; men vindt er werken van Liesbeth Brink horst, Middelburg; Pieter de Bodt, Zaamslag; Jos But, St. An na ter Muiden; Piet Bulthuis, Middelburg; Ad Braat, Zierik- zee; A. Duvekot, Borssele; Geert van Fastenhout, Philippine; Alice Hamerlinck, Sas van Gent; Hans Heeren, Middelburg; Dolf Jaspers, IJzendijke; Jan Jong- sehaap, Zierikzee; Peter de Jong, Middelburg; Anton Mes, Middel burg; Andries Minderhout, Mid delburg; Piet Rijken, Middel burg en Cor Verdonschot, Hulst. Vermelden wij nog dat voor deze expositie de rijkssubsidie van toepassing is, hetgeen in houdt dat de koper bij aankoop van een kunstwerk 35 mag af trekken van de vraagprijs; wel ke 35 door het rijk wordt ge dragen. Veertig bejaarden naar Engeland. Veertig bejaarden uit Middel burg zullen op uitnodiging van een hoteleigenaar uit Folkesto ne, met welke gemeente Middel burg vriendschapsbanden heeft, op 25 april vertrekken voor een vakantie van een week in Fol kestone. De raad van Middelburg brengt van 9 t/m 12 oktober een tegenbezoek aan Folkestone. De gemeenteraad van deze Engelse plaats bezocht vorig jaar Mid delburg. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 11.19 11.54 0.34 0.44 n.m. 11.25 12.40 12.50 DONDERDAG 23 APRIL Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 11.38 0.13 0.53 1.03 n.m. 12.18 12.53' 1.33 1.43 ZON MAAN op onder op onder Apr. 21 5.31 19.48 13.40 4.10 22 5.29 19.49 14.54 4.33 23 5.27 19.51 16.07 4.53 Schuttersvereniging „St. Sebastiaan". De schuttersvereniging „St. Sbasti-aan" te Overslag is mo menteel zeer actief om de schut- tersspcrt nog meer te doen bloeien. Onder voorzitterschap van de heer Aohiel de Clerck en de bestuursleden de heren Joseph Apers, Aimé Gijsel, Camiel Bou- ters, Kamiel van Bambost e.a. is het hen gelukt vorig jaar een nieuwe wip te exploiteren welke voldoet aan de eisen van de schutters. Gezien de wens van alle schutters per schieting op twee staande wippen te kunnen schieten, zijn zij nu zover gevor derd dat deze wens kan verwe zenlijkt worden. De oude wip van het Schuttershof van Holle zal bij de nieuiwe wip worden geplaatst op hetzelfde terrein. Door deze actie denkt men het aantal deelnemers te verdubbe len. Reeds in mei tijdens de ker misdagen zullen de schutters hun hart kunnen ophalen. Uitreiking gouden Jacobstaf. De heer J. Wijne, die zich vele jaren verdienstelijk heeft ge maakt voor de verkennerij, heeft als blijk van waardering de gou den Jacobstaf toegekend gekre gen. De heer Wijne die in de Kanaalzone nog steeds de func tie vervult van assistent-districts commissaris, heeft zijn sporen in het verenigingsleven wel ver diend. Ook zijn vrouw, districts- commissaresse voor de welpen, werd bij deze huldiging niet ver geten Jacobstaf aan de heer Wijne vond plaats tijdens een bijeen komst van leidsters en leiders van de verkennersbeweging in de Kanaalzone. Bij de huldiging waren aanwezig de pastoor en de burgemeester van Sas van Gent. Districts-sportdag. Op 2 mei a.s. organiseert de staf van de St. Lodewijksgroep van de verkennerij van Sas van Gent een grote sportdag. Plaats van handeling is de zogenaamde grote berg op het terrein van de glasfabriek. Aan deze sportdag zal worden deelgenomen door de padvin- dersgroepen van het district Sas van Gent, t.w. Sas van Gent, Westdorpe, Sluiskil, Terneuzen, Philippine en Axel. Om half tien 's morgens zal de dag worden geopend door de districtscommissaris, de heer G. Mechelinck uit Westdorpe, die daarna met de staf van de St. Lodewijks-groep uit Sas van Gent een défilé zal afnemen, dat opgeluisterd wordt door de pad vindersdrumband uit Westdorpe. Om 10 uur zal een aanvang worden genomen met de diverse sportnummers. Onderdelen zijn o.a. hoogspringen, verspringen, 100 m hardlopen, hindernisbaan, kogelstoten, 4 x 100 m estafette, touwtrekken en 100 m horden. Na de middagpauze volgen de finales. Om half drie zal men het ter rein vrijmaken voor een voetbal wedstrijd. Om 16 uur vindt de cérémonie protocolaire plaats, waarvoor 'n erepodium zal worden gebouwd. De prijzen die bestaan uit een wisselbeker voor de beste groep en medailles zullen worden uit gereikt door de hopman van de St. Lodewijksgroep uit Sas van Gent, de heer R. de Maat. Agenda raadsvergadering. Woensdag 22 april 1964 komt om 19 uur de gemeenteraad van Sas van Gent bijeen om de maan delijkse agenda af te werken. Van de ingekomen stukken zal het schrijven van de minister dat hij met betrekking tot het voorstel tot gemeentelijke her indeling van Zeeuws-Vlaanderen zijn voorlopig standpunt heeft bepaald, de nodigde aandacht opeisen. Verder is er een voor stel tot onderhandse aanbeste ding van de bestratingen en rioleringswerken in -het exploi tatieplan „Noord-West". De no dige verzoeken om gelden voor aanschaffing van schoolbeno- digdheden zijn ook deze keer aanwezig. Verder is er een voor stel tot verlenen van een ver gunning tot het maken en on derhouden van een weegbrug op gemeentegrond. Een vergoeding uit de gemeentekas voor extra- funderingskosten zal wellicht 't nodige stof doen opwaaien, hoe wel reeds lang geleden hierin 'n standpunt is bepaald. Bestuurdersbond West Zeeuws-Vlaanderen. In zaal-Wijffels te Schoondijke werd de jaarvergadering gehou den van de bestuurdersbond van het N. V. V. Voorzitter A. v. d. Velde uit Schoondijke kon o.m. welkom heten de heer C. Hoek uit Goes, districtsbestuur der van het N. V. V. en verder vertegenwoordigsters van de vrouwenbond. Dank werd gebracht aan de heer L. J. de Clerck voor zijn uit. gebreid jaarverslag. De heren A. v. d. Velde, A. Ge luk en Jac. Houg werden als be stuursleden herkozen. De heer C. Hoek besprak eni ge aktuele problemen zoals het optrekken van A. O. W. en A. W. W. tot een verantwoord sociaal minimum; de algemene bijstandswet en de recente loon- en prijsmaatregelen van de re gering enz. imiswE EGBERTS DRUM DEENS STAATSBEZOEK AAN ITALIË Koning Frederik van Denemar ken en koningin Ingrid luisteren naar de welkomstwoorden van burgemeester Amerigo Petrucci van Rome, kort na de aankomst van het Deense koninklijke paar voor een driedaags officieel be zoek aan de eeuwige stad. Derde van rechts op de foto staat mevrouw Laura Segni, echtge note van de Italiaanse president. Een groot meifeest, zoals de laatste jaren gehouden werd, zal er dit jaar niet zijn, maar wel zal getracht worden een avond met een spreker te beleg gen. 's Avonds volgde er nog een gezelligheidsprogramma, ver zorgd door het cabaretgezelschap „De Hoepel" uit Terneuzen. Vijfde oriëntatierit. De plaatselijke V. V. V. heeft onder auspiciën van de W. Z. A. een oriëntatierit verreden voor auto's en motoren. Voor deze rit bestond grote belangstelling. Er verschenen 50 deelnemers aan de start. De route die weer door de heer J. Verstraate was uitge zet, bevatte vele voetangels en klemmen zodat velen de finish niet konden bereiken. In het café van de heer P. van Vooren reikte wethouder P. van Rijen de prijzen uit. Hij sprak een woord van dank tot de voor zitter van de W. Z. A., de heer M. van Prooyen, die de streek gaat verlaten en hij bood als blijk van waardering een ge schenk aan. De uitslag was: 1. J. Duste, Oostburg, 6 str-af- pnt.; 2. L. van Poucke, IJzen dijke, 12 strafpnt.; 3. G. de Jon- Het rechtse revolutionaire co mité van Laos heeft dinsdag be vel gegeven het luchtverkeer en de telegraafdienst te hervatten. Het uitgaansverbod wordt ver zacht en is nu van kracht van tien uur 's avonds tot vijf uur de volgende ochtend. Deze maatregelen werden in communiqué's over de radio be kendgemaakt. Gezegd werd dat de toestand na de staatsgreep van zondag weer normaal is. De communiqué's waren onderte kend door generaal Siho in zijn functie van vice-voorzitter van revolutionaire comité. Ondanks berichten dat de staatsgreep zou zijn mislukt, werden over de radio nog steeds communiqué's van het comité omgeroepen. Functionarissen in Thailand zeiden dat de toestand in Laos nog verward is. ge, Schoondijke, 19 strafpnt.; 4. A. Buize, Zuidzande, 23 straf pnt.; 5. E. v. d. Hemel, Bierv'iet, 24 strafpnt.; 6. A. Provoost, Biervliet, 25 strafpnt.; 7. W. Kra mer, Zuidzande, 25 strafpnt.; 8. J. Basting, Oostburg, 30 straf pnt.; 9. J. v. d. Sande, Oostburg, 37 strafpnt.; 10. Mevr. Brevet, Oostburg, 37 strafpnt.; 11. Zus ter De Jong, Groede, 38 straf pnt.; 12. F. van Damme, IJzen dijke, 45 strafpnt. Voorzitter Van Prooyen bracht dank aan de V. V. V. voor de waarderende woorden en het ge schenk en bracht bij zijn afscheid ook dank aan zijn medebestuurs leden voor de grote medewer king. Raad komt bijeen. Donderdagavond om 7.30 uur komt de raad in openbare ver gadering bijeen ter behandeling van 19 agendapunten w.o. ver schillende subsidie-aanvragen en een voorstel van B. en W. tot beschikbaar stellen van een aan vul'end krediet ad 4780 in de meerkosten van het herstel van de oude korenmolen. De overeen komst met de molenaar G. Doens zal tevens worden vastgesteld, Enkele aanvragen zijn binnenge komen voor aankoop van grond voor woningbouw aan Doel Bas tion. Vergadering gemeenteraad. De gemeenteraad van Zaam slag komt in openbare vergade ring bijeen oij maandag 27 april a.s., om 19.30 uur. De agenda vermeldt o.m. een voorstel tot het vaststellen van een verorde ning betreffende subsidiëring van het godsdienstonderwijs; een voorstel aangaande de voorbe reiding van een uitbreidingsplan en een voorstel inzake de sala rissen van het gemeenteperso- neel. 48) Sally slaagde er in vrolijk te lachen. „Als je er soms op zin speelt dat ik afwas ben je ver keerd aangesloten. Ik heb ge kookt, en ik geloof niet dat Ab bij zijn thuiskomst in de stem ming zal zijn, ook nog af te was sen. Als ik jou was, deed ik het zelf maar", Hij keek haar aan alsof hij tot de ontdekking was gekomen dat zijn aangebedene een horrelvoet had. „O best", zei hij toen koel. In de keuken rammelde hij de monstratief met de potten en pannen, en begon toen met een welluidende tenor een liefdeslied te zingen. Sally ging naar Nick en legde haar hand op zijn voor hoofd. Het voelde koel en voch tig aan. Als hij nog koorts had, was het heel weinig. Ze boog zich over hem heen en fluisterde hem in het oor: „Nick! Nick Dinaldi! Doe je ogen open, maar zeg niets!" Meteen keek ze in die grote diepten van zijn bruine ogen. Nick was wakker, wie weet hoe lang reeds. ,Doe alsof je nog steeds be wusteloos bent", fluisterde Sally De uitreiking van de gouden .verder. „Dat helpt misschien." Hij knikte. „Dan winnen we tijd." „Heb je gehoord wat Spud over Tony vertelde?" Weer knikte hij bijna onmerk baar. „Ik ben uit de gevangenis ontsnapt om Tony te vermoor den", fluisterde hij, zo zachtjes, dat Sally bijna moest liplezen. „De verrader!" Twee tranen van teleurstelling en zwakheid gle den hem over de wangen. Spud was niet zo luidruchtig meer en Sally vermoedde dat hij de theedoek ophing en op het punt stond de kamer binnen te komen. Ze legde haar hand over Nicks lippen. ,Ga slapen doe tenminste alsof", waarschuw de ze en ze verschikte wat aan het verband, net of ze daar al door mee bezig was geweest. „Hoe gaat het met hem?" vroeg Spud bezorgd. „Ik hoop dat hij het redt tot Ab terug is" zei ze. „Die rode plek om die wond bevalt me niets. Kom maar eens kijken". Spud kwam kijken en knikte. „Van die dokterij heb ik geen verstand, maar wel van schot wonden, en dit ziet er niet best uit." „Nee" beaamde Sally. „Die verAb! Of die rom mel nog gemaakt moet worden!" vloekte hij. „Zeg zuster, kan-je klaverjassen?" Sally schudde het hoofd. „Ik kan het natuurlijk wel leren". En zo kwam het dat Ab bij zijn terugkeer, een half uur la ter, Sally en Spud tegenover el kaar aan tafel vond zitten. Ge duldig legde Spud uit: „Nee, zus ter, dat moet je nou net niet spe len, laat me je kaarten eens kij ken? Ja, dat dacht ik wel dit had je moeten spelen. En ver tel me nou eens waarom?" Als Spud de juiste opleiding had ge had, zou hij een uitstekende on derwijzer zijn geweest. Ab was diep verontwaardigd. „Ik dacht, dat ze hier was om op Nick te letten en niet om spelletjes met jou te doen. Hier heb je die rommel. „Wacht maar, tot je eerst iets gegeten hebt dat zij heeft klaar gemaakt, dan ben je nog blij dat ze hier is", zei Spul. „Als je niet zo lang was weggebleven, had den we met eten op je gewacht. „Ik heb al gegeten", zei Ab waardig. Sally stond op en ontdeed de pakjes van het papier. Alles, waar ze om had gevraagd, was er en ze gaf Nick de injectie die hij, naar ze meende, eigenlijk niet meer nodig had. De rest van de dag verstreek traag, ook al probeerde ze steeds bezig te zijn. Ze maakte wat schoon, ze kookte, ze zorgde vöor Nick. Maar er viel niets te lezen of te naaien, en ze verlangde op een gegeven ogenblik zelfs naar de zozeer verafschuwde rappor ten, die ze in het Memorial moest maken, elke dag weer. Toen de afwas was gedaan ze deed het 's avonds zelf maar, teneinde de tijd dood te slaan ging ze voor het raam in de grote kamer zitten en keek het duister in. Het raam was al even smerig als dat in de andere vertrekken, en uitzicht was er niet. Maar daar buiten lag de vrijheid en daarom was dat uitzichtloze duister toch aanlokkelijk. Ook in de kamer was het don ker. Spud had Ab bij het inval len van de schemering bevolen de luiken dicht te doen, doch Sally had hun gesmeekt ze open te laten tot het helemaal don ker was, Ab had zoals gewoon lijk geen zin, en drie goede maal tijden hadden op Spud hun uit werking niet gemist. De lamp was niet aangestoken en Sally bleef zitten uikijken. Plotseling boog ze zich wat voorover. Daar buiten had zich iets, dat nog donkerder was dan de omgeving, bewogen. De beide mannen hielden haar niet zo nauwlettend meer in het oog, maar ze dacht er aan, achterover te leunen en onverschillige ge latenheid te veinzen. Als ze haar immers zo ingespannen zagen kijken, zouden ze zeker pools hoogte gaan nemen. Waarschijn lijk was het alleen maar Vin, die immers had gezegd dat hij later op de avond of de volgende och tend zou terugkeren maar toch leefde er een klein sprankje hoop in Sally's hart. Dit zou haar redding kunnen betekenen. Het zou ook best iemand kunnen zijn, wiens achterdocht was gewekt door de vreemde gedragingen van degenen, die het huis in- en uitgingen. (Wordt vervolgd.) Prins Soevanna Phoema, de neutralistische leider in Laos, heeft dinsdag zijn pogingen om een nieuwe coalitieregering on der zijn leiding te vormen, voort gezet. De leiders van de rechtse militaire junta die zondag in Vientiane de macht overna men, schijnen echter nog steeds de teugels in handen te houden ondanks de oproep van koning Savang Vatthana de coalitieregering haar bevoegd heden te hergeven. Volgens diplomatieke kringen in Bangkok, de hoofdstad van Thailand, verzocht de koning generaal Koeprasith Abhay, die ook de leiding had van de recht se staatsgreep van 1960, de Ge- neefse overeenkomsten van 1962, waarbij Laos tot een neutrale onafhankelijke staat werd ver klaard, na te komen. Generaal Koeprasith bracht maandag in de koninklijke hoofdstad Loeang Prabang een bezoek aan de ko ning, tezamen met prins Soevan na Phoema en generaal Phoemi Nosavan, dê leider van de recht se groepering in de coalitierege ring. Huisarrest In genoemde kringen werd verder gezegd dat de rechtse troepen in Vientiane de woning van Soevanna Phoema weer schijnen te hebben omsingeld, zodat de prins in feite weer huisarrest heeft. De ambassa deurs van de V. S., Engeland, Frankrijk en de Sowj et-Unie welke landen de staatsgreep hebben afgekeurd zouden door de militairen zijn tegenge houden toen zij met de prins wilden spreken. Generaal Koeprasith zou van zijn kant eveneens pogingen in het werk stellen om een nieuwe regering te vormen, waarbij hij ministers van de coalitieregering zou hebben gepolst omtrent hun bereid heid zitting te nemen in zijn kabinet. Hoofdstad nog in handen der militairen De rechtse generaal Phoemi Nosavan zei dinsdag in Vientiane dat hij alles wil doen om de overeenkomsten van Genève over Laos na te komen. Op de vraag of hij in contact had ge staan met zijn troepen in zuid- Laos antwoordde de generaal na enige aarzeling, dat er „geen ver binding" met de troepen is. Phoemi Nosavan was in de om vergeworpen coalitieregering vice-premier en minister van de fensie. Diplomatieke kringen in Vien tiane achten de vorming van een nieuwe regering onder prins Soe vanna Phoema mogelijk, maar de Laotiaanse hoofdstad is nog steeds in handen van de militai ren en politie van de generaals Koeprasith en Siho, de leiders van de staatsgreep.

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 2