Feijenoord verliest van Sparta Peter Post wint eerste wegklassieker Hulst en Terneuzen winnen .voor mij zware Brandaris! OVERWINNINGEN VOOR SLUISKIL EN BRESKENS AXEL KLOPT DOSKO MET 7-1 Benoni Beheyt tweede Pagina 4 Zware shag met mooie lange draad, dus soepel draaien. Zuivere Kentucky-tabak. Lekker pittig maar niet scherp. Goed verpakt, geen kans op uitdrogen. Elk pakje van begin tot eind pure tabak. ZWARE SHAG VAN DOUWE EGBERTS DE VRIJE ZEEUW Maandag 20 Dinsdag 21 apriï 1964 Volendam—PSV 2—1 Toeschouwers: 5.500. Terwijl felle regenvlagen de povere grasmat van Volendam geselden, dromden honderden supporters naar voren. Zij na men Wim Kras op de schouders en vierden feest alsof Volendam het kampioenschap had ver overd. Er was reden om dolge lukkig te zijn, want Volendam had met 21 kampioens-kandi- daat PSV verrast. Bij de Eindhovenaars ging het aanvankelijk plezierig vlot. Zij overrompelden Volendam en lie ten na vijf minuten door een forse treffer van Kerkhoffs weten, dat zij alleen maar op een klinkende zege uit waren. PSV moest echter spoedig terug. Maar de Volendamse aanval len leverden alleen veel span nende momenten in het doelge bied van PSV op met soms een enkele kogel, die altijd op de verkeerde plaats insloeg. In de tweede helt werd dat geen zier beter. PSV moest wel verder terug maar het bleef uitzicht houden op de volle winst tot acht minuten vóór het einde Wim Kras een kans goed be nutte. Hij ontving de bal van Steur, die Bond als rechtsbuiten uitstekend verving, reageerde attent en versloeg Bals. Volen dam ging door. Dick Tol bleef door het stugge optreden van zijn persoonlijke lijfwacht Pijs ongevaarlijk maar weer nam Kras het werk over. Hij knikte tijdig bij een voorzet van Ben Steur en Volendam had met 21 gewonnen. Ajax-MW 3-1 Het zag er aanvankelijk niet naar uit dat Ajax een zege zou behalen op het agressief spelen de MW. De ploeg was sterk ge wijzigd, kennelijk met de be doeling enige spelers te sparen voor de bekerstrijd tegen ADO. Vesters die aan de kant zat, moest na 20 minuten zijn gebles seerde clubgenoot Suurbier ver vangen. Er kwam toen wel wat meer vaart in de Ajaxploeg, maar de aanval bleef te slordig spelen om doelman Korver te verrassen. Ook Mares en Coenen konden de „jeugd"-doelman Boomgaard niet in moeilijkheden brengen, totdat kort vóór de rust Coenen een pass van rechts back Ceulen die meegegaan was in de aanval hard en hoog kon inschieten. Na de her vatting was Ajax sterker en via een goed doelpunt van Thijm kwamen de Amsterdammers ge lijk waarna de Maastrichtse de fensie ging knoeien. Bij een snelle aanval van Ajax miste Haenen de strakke voorzet van Petersen waardoor Cees Groot gemakkelijk kon scoren. De MV V-spil ging mee in de aanval, maar hierdoor vielen er gaten in de defensie die een kwartier vóór tijd opnieuw voor Groot moest capituleren. Ajax won verdiend doch ge flatteerd. Feijenoord—Sparta 0—1 Toeschouwers: 55.000. De tienduizenden op de tri bunes hadden zich al met een doelpuntloze derby verzoend, toen Sparta zijn enige kans kreeg. Een pass van Laseroms bracht de Feijenoord-defensie in moeilijkheden. Via een been van de verdedigers kwam de bal voor de voeten van de naar bin nen gekomen Van Miert. Geen moment aarzelde de Spartaan. Een fractie van een seconde la ter was Pieters Graafland een geslagen man. Hoog vloog de bal in de touwen. Dolle vreugde bij de Spar tanen; ontreddering bij Feijen oord. De toeschouwers hadden het geluk dat ze een Leo-Horn-in- topvorm konden bewonderen, want wat de 22 spelers er van terecht brachten, was ronduit teleurstellend. De Feijenoord- aanval speelde in een te laag tempo om tegen de stugge maar toch niet hechte verdediging van de Spartanen veel kansen te krijgen. De enkele malen dat Feijenoord gevaarlijk was, toon de Doesburg zijn grote klasse. Jammer dat in deze zeker niet onsportieve wedstrijd midden voor Laseroms te weinig zelfbe heersing toonde. Pieters Graaf land en Bouwmeester werden er het slachtoffer van. De gewezen NAC'er kwam er met een beris ping van scheidsrechter Horn nog genadig af. In de periode na het beslis sende doelpunt kwam Feijen oord nog even in moeilijkheden. Snel herstel volgde en met elf Spartanen in de verdediging kwam het einde. ADO-DOS 4-2 Toeschouwers: 8.000. Een met diverse invallers spelend ADO hoefde niet eens in topvorm te spelen om DOS te kloppen. Ofschoon DOS in een korte „bevlieging" vóór de rust de 20 achterstand kon inlopen, bogen de Utrechters na rust het hoofd voor het enthousiaste spel Van de jonge Haagse formatie. De DOS-linksback Okhuysen raakte geblesseerd en moest na een half uur te hebben „gehin keld" op de rechtsbuitenplaats, de strijd staken. Van der Linden, Visser, Westphaal en Sleven, zij spanden zich hoegenaamd niet in, al maakten eerstgenoemden de Utrechtse doelpunten. ADO verdiende de zege. Op het mid denveld werd de jonge militair Piet de Zoete de opvallende fi guur en de pas 19 jaar oude René Pas had met fraaie voor zetten een belangrijk aandeel in drie treffers. Opvallend was dat door een betere conditie de „lichtgewichten" in de Haagse voorhoede in de slotfase de zwaarder gebouwde Dacsev en Liptak de baas waren. Het had toen een grote zege van de Ha genaars kunnen worden, maar op het beslissende moment kwa men Houwaart, Pas en Van den Oever (na een half uur ingeval len voor Van Wijk) routine te kort, al moest Liptak éénmaal tegen zijn eigen doellat koppen om Pas van een doelpunt af te houden. GV AV—Enschedé 1-5 Toeschouwers: 13.000. De illusie van GVAV om nog te kunnen deelnemen aan de in- tertoto-competitie is door En schedé op harde wijze verstoord. De Groningers, op eigen veld vrijwel onverslaanbaar, werden door de oostelijken naar de grootste nederlaag sinds jaren geleid. Enschedé speelde redelijk, maar de hoge score kwam hoofd zakelijk tot stand door het zwak ke verdedigen van Groninger zijde, In de eerste helft bleef dat verborgen, want toen had GV AV lange tijd het initiatief en had doelman Lagarde het druk ker dan Roffel. Toch kon En schedé de rust met een voor sprong bereiken toen Chiel Jan sen een eenvoudige kans doel treffend afrondde (01). Na de pauze wijzigde de strijd zich in het voordeel van En schedé. Na een halve minuut kon Bosveld het tweede doelpunt van Chiel Jansen voorbereiden. Een strafschop wegens hands van Kalter kon GVAV nauwe lijks hoop geven, want het on voldoende ingrijpen van de Groningse verdediging leverde de sportclub al spoedig het der de doelpunt door Bosveld op. Met twee doelpunten van Kohn werd het falen van de noorde lijken nog duidelijker vastge legd. Het had zelfs nog erger voor GVAV kunnen uitpakken. DWS—Go Ahead 0—0 Toeschouwers: 12.000. Kampioenspretendent D.W.S. werd na afloop van de slechte wedstrijd tegen Go Ahead door het restant van de aanvankelijk 12.000 toeschouwers uitgefloten. Zelfs de vurigste supporter moest dit billijken want de lijst aanvoerder van de eredivisie had erbarmelijk slecht gespeeld, waarbij het ontbreken van de geblesseerde Vonhof en de ge strafte De Jong niet als excuus kon worden aanvaard. Wel werd Vonhof slecht vervangen door Voogt maar er liepen toch nog goede voetballers in het veld als Temming, Geurtsen en Lenz. Zij slaagden er echter niet in tempo in de aanvallen te brengen. De verdedigingen, waarin bij DWS Schrijvers en bij Go Ahead spil Borghuis excelleerden, over heersten in deze onbevredigende ontmoeting. Kansen werden aan beide zijden slechts zelden ge schapen en dan nog konden de voorwaartsen de richting niet vinden. De mooiste kansen vie len in de door Go Ahead iets beter gespeelde tweede helft, maar Temming schoot uit vrije positie voor het doel langs en een keiharde kopbal van inval ler Wustenfeld werd door Jong bloed op kundige wijze gestopt. In het laatste kwartier kwam Schrijvers de voorhoede verster ken maar ook hij werd doel matig door Borghuis en de zijnen uitgeschakeld. Heracles—Blauw Wit 4—1 Met een doelpunt dat veel te mooi was voor de slechte wed strijd, bracht rechtsbuiten Mor- sink Heracles enkele seconden vóór het eindsignaal van scheids rechter Van Oostrom ver boven Blauw Wit. In een zweefsprong van enkele meters kopte de Al- meloër de bal na een voorzet van Reekers onhoudbaar langs Van Heeswijk, waardoor de eind stand 41 werd. Een onbegrij pelijk hoge score, want Heracles was niet minder slecht dan Blauw Wit. Behalve rechtsbuiten Stapper bleven alle blauwwitte aanval lers beneden de maat. Ook de voorwaartsen van Heracles maakten geen indruk en er werd zó slecht geplaatst dat het spel peil bedroevend laag kwam te liggen. Vier minuten vóór rust viel er een doelpunt toen Ree- (Adv.), kers langs Koers en Sparendam gleed en Knoef een eenvoudige kans bood (10). Hoewel er in de tweede helft iets beter werd gespeeld, bleef de score ongewijzigd tot in de 71e minuut. Sparendam sloeg toen de door Knoef ingeschoten bal met de hand weg en uit de toegestane strafschop bracht Pesman de stand op 20. Blauw Wit trok resoluut ten aanval. Koers ging de stootkracht op voeren en als midvoor gelukte het hem een fout van doelman Hentenaar af te straffen (21). Het vertrek van Koers uit de achterhoede verzwakte deze li nie en daarvan maakte Heracles in de laatste minuten gébruik. Westra schoot temidden van en kele belagers staande raak en Morsink bekroonde met zijn su blieme aanval een prachtige voorzet van Reekers, waardoor het 41 werd. Fortuna '54—NAC 1—2 In een weinig imponerende en na de rust ook matte wedstrijd heeft NAC verdiend gewonnen van Fortuna '54, dat vooral aan vallend volkomen faalde. De Geleense voorhoede speelde on geïnspireerd en kwam geen en kele keer tot sterk aanvalsspel. In de eerste helft trachtten beide ploegen met meer ijver dan constructief voetbal een voorsprong te nemen. Dit lukte NAC heteerst, maar een fout van Cor van der Hart moest daarbij helpen. De Fortuna- stopper speelde een bal te zacht op zijn doelman Vogels terug en Visschers profiteerde gretig van dit buitenkansje (01). Nog vóór rust zou het echter gelijk worden en opnieuw was een verdedigingsfout de inleiding tot het doelpunt. Piet van Rhijn kon in het strafschopgebied rustig de bal naar clubgenoot Piters plaat sen zonder dat één der Bredase verdedigers ingreep. De kleine Belg kwam ineens vrij voor Van der Merwe en scoorde beheerst (1—D. In de tweede helft verloor de wedstrijd als kijkspel alle waar de. Een op het oog ongevaarlijke aanval van NAC bracht in de 70ste minuut de beslissing. Mun sters kopte de bal over Van der Hart, waardoor Groenewegen vrij voor het doel kwam en de bal in de uiterste hoek schoot (1—2). Parijs-Roubaix aan lliiilg ■a f 1.. in dubbelwandige tabakszak tWW r iJhfgt' K.N.V.B. ZUID I TWEEDE KLASSE B VOABTerneuzen 23 De Terneuzenaars hebben de lange reis naar Goirle niet ver geefs gemaakt. Hoewel het er aanvankelijk niet naar uitzag, heeft men de kostbare punten toch mee naar huis kunnen nemen. Na ruim 7 minuten spelen keken de roodzwarten al tegen een 20 achterstand aan, maar nog vóór rust wist men deze om te zetten in een 23 voor sprong, welke tevens de eind stand is geworden. Terneuzen had de toss verlo ren en moest de eerste helft tegen de sterke wind optornen. Het had direct het hoofd te bie den aan een sterk aanvallend VOAB, dat nog een serieuze degradatiekandidaat is. De ver dediging van Terneuzen kreeg maar moeilijk vat op de stug doorzettende voorwaartsen van de tegenpartij en dat had tot gevolg dat reeds in de 5e minuut linksbuiten Fijnaut uit een moeilijke hoek de score wist te openen (10). Gesteund door dit snelle suc ces bleven de mannen van VOAB doordrukken en in de 7e minuut wist Van Hees, geholpen door de wind, de bal wederom in de tou wen te jagen achter reserve doelman Rudi de Vos. De eerst luidruchtige schare Terneuzen-supporters werd er stil van, maar blijkbaar werd de gang van zaken de roodzwar ten toch te gortig, want men ging nu uit een heel ander vaat je tappen, waarbij vooral Van der Peijl en Deij de gangmakers waren. Men kwam nu tot goede en snelle combinaties welke meer en meer verwarring sticht ten in de lang niet waterdichte defensie van de gastheren. Het duurde nog tot de 18e minuut voor dit offensief vruchten af wierp. Toen mocht Terneuzen n.l. een vrije trap over rechts nemen, ,'t Gilde plaatste de bal bij Wissel, die de bal in de doel- mond schoot en via keeper Van Helvert kreeg Van der Peijl de bal, die hij beheerst in de tou wen kopte (21). VOAB was hierdoor kennelijk wat aangeslagen en Van der Peijl profiteerde hier onmiddel lijk weer van door de keeper voor de tweede maal met een kopbal te verschalken (22). Terneuzen greep gretig zijn kans om de partij in winst om te zet ten en dit gebeurde in de 25e minuut, toen Deij gevaarlijk voor doel kwam, maar zijn schot in een wirwar van spelers gekeerd zag. De bal belandde bij Jan Dooms, die de stand op 23 bracht. Na rust bleek Terneuzen met het voordeel van de wind niet bij machte de score op te voe ren, daar de bal veelal te hard werd gespeeld, waardoor de aan vallen te onsamenhangend wer den om gevaarlijk te zijn. Piet Wissel kwam nog wel enige ma len gevaarlijk voor doelman Van Helvert opduiken, maar ook zijn acties liepen op niets uit Het spel werd rommeliger door te harde tackles van de tegen partij, waarvan vooral de goed spelende Eugène Lauret het slachtoffer werd. Hoewel de thuisclub nog, wel tot gevaarlijke aanvallen kwam, bleek een ieder zijn kruit te heb ben verschoten in de le helft, waardoor de stand 23 bleef, waarmee een ieder vrede kon hebben. HVV '24—Zeeland Sport 3—2 In een enerverende strijd heeft H.V.V. '24 beide punten in de wacht gesleept en zijn kansen op het leiderschap vergroot. Het zag er in het begin voor H.V.V. somber uit toen de Vlis- singse midvoor Klopmeyer een fout in de achterhoede wist af te straffen (0—1). Nog geen drie minuten later maakte Saman gelijk na een fraaie doorbraak (11). H.V.V. kwam in de 24e minuut goed weg toen Marijs een voor zet van H. de Nooyer voor open doel naast schoot. Aan de andere kant schoot Vlassenrood een voorzet van H. Neefs juist over. In de 38e minuut nam H.V.V. de leiding door de actieve Saman een voorzet van rechtsbuiten Vlassenrood afrondde (21). IJzendijkeSluiskil 02 Sluiskil is weer een stapje dichter bij het kampioenschap gekomen door de lastige uitwed strijd tegen IJzendijke in winst om te zetten. Wederom had de Sluiskilse verdediging een groot aandeel in de zege door de ge vaarlijke voorhoede van IJzen dijke geheel buiten gevecht te stellen. Sluiskil kwam in de 9e minuut fortuinlijk aan zijn eerste doel punt toen een effectbal via de LTzendjjkse-achterspeler De Jonge in het doel verdween (0-1). Ook in de tweede helft is de spanning erin gebleven en eerst 4 minuten voor het einde stelde Jacobs de Sluiskil-zege veilig. ClingeBiervliet 22 Na een spannende, harde maar sportieve wedstrijd, die uitste kend werd geleid door scheids rechter Van Ineveld uit Roosen daal, hebben Clinge en Biei-vliet de punten broederlijk gedeeld. In de 18e minuut nam Bier vliet de leiding door Versluijs, welke in de 29e minuut verlo ren ging door een doelpunt van Van Bunder (11). Na de hervatting nam Bier- vlie in de 9e minuut opnieuw door Versluijs een voorsprong, welke zij behield tot in de 36e minuut toen A. Ras de eindstand bepaalde op 22. RCSOostburg 22 Een matige wedstrijd, waarin de thuisclub na een kwartier door De Rijke op 10 kwam. In de 40e minuut kopte J. de Kra ker de bal in eigen doel (11). In de 2e minuut na de thee gaf De Ruijter Oostburg de lei ding (12). Na 10 minuten werd het 22 door J. de Kraker, die nu in het goede doel scoorde door een vrije trap van een 40 meter in te schieten (22). Oost burg kwam in de verdrukking en zette kwistig de buitenspel- val open. Het laatste woord was echter voor de bezoekers, maar verder dan een hard schot tegen de paal kwamen zij niet. Lewed. BoysKoewacht 40 Een overwegend sterker Lewe- Boys heeft weinig moeite gehad met Koewacht. In de 20e minuut werd het 10 door De Baar. Via een achterspeler van Koewacht verdween een schot van Men- heere in de 36e minuut in het doel (20). Reeds in de 3e minuut na de hervatting was het 30 door De Baar, waarna Raas er 40 van maakte in de 35e minuut. YersekeBreskens 23 Een alleszins verdiende over winning van de bezoekende club, die met een achterstand van 4 punten, met nog drie te spelen wedstrijden, op Sluiskil wel als goede tweede zal eindigen. Het is wel niet te denken dat Sluis kil met zulk mooi vooruitzicht op de intrede in de tweede klasse nog zal struikelen. In de 10e minuut scoorde E. Boekhout voor Breskens en her- Twee minuten later werd het zelfs 31. Saman zette de bal voor en H. Neefs gaf met een fraaie kopstoot de doelman op nieuw het nakijken. De tweede helft vertoonde het zelfde op en neer gaande spel. Na vijf minuten was het geluk met Zeeland Sport toen een schot van Paul de Blok, hersteld van zijn blessure, door de lat werd gekeerd. Aan de overzijde schoot linksbuiten H. de Nooyer uit vrijstaande positie naast. In de 15e minuut had deze speler succes toen hij een bal van rechtsbuiten Marijs met een kop bal in het net deponeerde (32). H.V.V. moest alle zeilen bij zetten om de voorsprong te be houden en het was een opluch ting toen de kordaat optredende scheidsrechter Kraus het eind signaal blies. recordsnelheid Peter Post is door zijn schit terende zege in ParijsRoubaix niet alleen de eerste Nederlan der geworden op de erelijst van deze klassieker, hij heeft tevens enkele opmerkeliike records op zijn naam gebracht. Hij brak het recordgemiddelde van Parijs Roubaix, dat met een snelheid van 43.612 km sinds 1948 op naam staat van Rik van Steen bergen, en hij werd tevens hou der van een trofee, die wordt uitgereikt aan de renner, die in een klassieke wegwedstrijd het hoogste gemiddelde bereikt. Post legde Parijs—Roubaix af met het fabelachtig gemiddelde van 45.129 km per uur. Het oude „absolute" record stond op naam van een andere Nederlandse wielercoryfee, de Zeeuw Jo de Roo. Deze won in 1962 Parijs Tours met een gemiddelde van 44.903 km per uur. De 137 gestarte renners heb ben deze 62ste editie van Parijs- Roubaix als volgt gereden: in het eerste uur 44 km, in het tweede 44.200 km, in het derde 46.800 km, in het vierde 48.700 en in het vijfde uur 45.700 km. De laatste 35,6 km werd afge legd in 52 minuten en 19 secon den. De uitslag was: 1. Peter Post (Ned.) 5.52.19 2. Benoni Beheyt (B.) z.t 3. Ivo Molenaers (B.) z.t. 4. Bocklandt (B.) z.t. 5. Proost (B.) 5.54.47 6. Melckenbeeck (B.) 5.54.51 7. Stablinsky (Fr.) z.t. 8. Jan Janssen (Ned.) z.t. 9. Gilb. Desmet (B.) z.t 10. Simpson (G.-B.) z.t. 11. Rudi Altig (Did) 5.55.14 12. Ward Seis (B.) z.t. 13. Planckaert (B.) z..t 14. Noël Foré (B.) 5.55.22 15. Verbeke (B.) z.t. 16. Rik van Looy (B:>--- i.a.t. 17. De Boever (B.)- z.t. 18. Jo de Roo (Ned.) 5.55.33 19. Van de Kerkhove (B.) z.t. 20. J. Groussard (Fr.) 5.55.46 22. Haast (Ned.) z.t. 25. De Wit (Ned.) 5.57.09 35. Enthoven (Ned.) 5.58.3 43. Piet van Est (Ned.) 6.00.57 48. Leo van Dongen (N.) 6.01.38 54. Van der Ven (Ned.) 6.03.54 56. Lute (Ned.) z.t. 58. Sebregts (Ned.) z.t. 60. Henk Nijdam (Ned.) 6.04.58 AxelDosko 71 Axel heeft met grote cijfers zijn veldoverwicht uitgedrukt. Van de aftrap af ging Axel di- rekt in de aanval en reeds in de eerste vijf minuten had men 2 opgelegde kansen laten lopen. In de 10e minuut omspeelde Bou- chaute enkele tegenstanders en met een strak afstandsschot opende hij de score (10). Axel ging door met grote druk op het Dosko doel uit te oefenen maar doelman Tack wist voorlo pig erger te voorkomen. In de 24e minuut moest hij opnieuw buigen voor een schot van Verbunt (20). Vier minuten later bracht Ver bunt met een vrije trap van bui ten de 16-meter lijn de stand op 30. Dezelfde speler maakte er een minuut later 40 van. In de 36e minuut maakte M. Bernaars in het beruchte gebied hands. De strafschop werd door Verbunt in een doelpunt omge zet (50). Na de rust was het vlotte aan valsspel van Axel verdwenen, waaraan de grote voorsprong niet vreemd was. Zo kon Dosko wat meer aanvallen opzetten, maar veel gevaar zat hier niet in. Toen zagen de Bergenaars kans een tegenpunt te maken. Toen de Axelse verdediging in de 13e minuut niet voldoende in greep wist linksbuiten Van Loon hiervan te profiteren (51). Tegen het einde van de wed strijd kwam er weer wat meer vaart in de Axelse gelederen en in de 42e minuut maakte Tiele- man uit een voorzet van Herman haalde dit in de 21e minuut, waarop in de 35e minuut Morel nummer drie langs de doelman van Yerseke plaatste (03). In de tweede helft bleek dat Yerseke zich geenszins gewonnen gaf want in de 10e minuut bracht Stobbelaar de stand op 13 en in de 32e minuut was het De Koster die de achterstand van Yerseke verkleinde tot 23. Fel werd er toen door beide ploegen gestreden, maar doel punten werden niet meer ge maakt. met een kopbal het zesde doel punt. Kort vóór tijd liet een Dosko verdediger een dieptepass onder zijn schoen door glippen en Tie- leman was er als de kippen bij om de eindstand op 71 te bren gen. Corn BoysOdio 03 Na een verblijf van slechts één jaar in de 3e klasse zijn de Corn Boys weer gedegradeerd Odio voltrok gisteren het vonnis waaraan de Sassenaars overi gens toch niet meer konden ont komen. De wedstrijd krijgt nog een nasleep voor de rechtshalf voor de Corn Boys, J. Dhondt die we gens natrappen het veld werd uitgestuurd. Tot de rust bleef de stand dub- belblank. Na de thee was Odio veel sterker tegen de tien over gebleven Sassenaars. Het eerste doelpunt kwam voort uit een strafschop na een handsgeval van Kok. De rechtsbinnen en de middenvoor van Odio scoorden ieder nog één maal. Eindstand 03. Een verdiende Odio-over- winning. ZATERDAGVOETBAL ZUID I VIERDE KLASSE V.C.K.—Tern. Boys 2—0 De Terneuzense Boys hebben hun laatste wedstrijd in Kou- dekerke onverdiend verloren. Zowel vóór als na de rust speel den de Boys beter dan de thuis club. Niettemin slaagde V.C.K. er na een half uur spelen in de leiding te nemen door een doel punt van Bomer. Kort vóór het einde vergroot te Simonse de voorsprong (20). Het was een ongelukkige wed strijd voor de Boys die overigens niets meer te winnen hadden in deze competitie. Scheidsrechter Boot leidde voortreffelijk. AFDELING ZEELAND EERSTE KLASSE HoekWolf aartsdijk 0—1 Deze belangrijke wedstrijd is voor de thuisclub in een teleur stellende nederlaag geëindigd. In het begin leek het er niet op, dat Hoek zou verliezen. Na 5 miflu-

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 4