Prof. Zijlstra over Nederlandse economie SPORTNIEUWS MORGHAN DE MAGIËR INITIATIEFVOORSTEL-VONDELING LEIDT TOT „ZWARTE" AFSPRAKEN Het resultaat van het eerste deel der wereldhandelsconferentie OVERWINNINGEN VOOR HOEK EN ZAAMSLAG Wielrennen Vrijdag 10 april 1904 DE VRITE ZEEUW JPaglna 7 GEZINNEN IN BERGEN OP ZOOM STELLEN WONING OPEN VOOR BRITSE OORLOGSNABESTAANDEN Gemeente T erneuzen Spoorwegen maakt nieuwe regeling expresgoed PROCES- WENNERSTROEM BEGONNEN Zigeunerkinderen bedreigden eikaar tijdens ruzie met de gaskamer Dertig jaar voor moordenaars van Colombo DE VOOR VERKIEZINGEN IN WISCONSIN Weinig bevredigend aardappelbeleid Zaterdagvoetbal Kruiver ©bi Verdotik spelen Oostenrijkse spelers aangewezen *- De oud-minister van Financiën, prof. dr. J. Zijlstra, vreest dat het initiatiefvoorstel-Vondeling om grond en huizen in de prijzen wet op te nemen, tot gevolg zal hebben, dat transacties zullen wor den gestaakt of „zwart" zullen worden afgehandeld. Hij heeft deze vrees uitgesproken op het jaarcongres van de vereniging van A. R. burgemeesters, wethouders en gemeentesecretarissen te Lunteren. Hoewel hij het initiatiefvoor stel de verdienste van eenvoud niet kon ontzeggen en boven dien moest erkennen dat het aanknoopt bij het schaarstever- schijnsel, meent prof. Zijlstra, dat het niet het middel is om tot het beoogde doel te komen. Hij zag een betere mogelijkheid in de wet op de ruimtelijke or dening. Met een stringenter op treden bij bestemmingsplannen zal men de grondprijs in de hand kunnen houden terwijl dat voor de gemeentebesturen de moge lijkheid zou kunnen inhouden lagere onteigeningsprijzen vast te stellen, zo meende hij. Prof. Zijlstra herinnerde er aan, dat het stoppen van de transacties of het „zwart" afwik kelen ervan de reden is geweest om na veel wikken en wegen de prijsbeheersing van de land bouwgronden af te schaffen. OVERBESTEDING De oud-minister pleitte voor een zo groot en zo regelmatig mogelijke werkelijke loonsver hoging. Hij waarschuwde dat we niet in een loonsituatie terecht mogen komen, waarvan de werk gelegenheid de dupe wordt en liet tegenover de leden van de vereniging duidelijk zijn be zorgdheid blijken over de perio de van overbesteding waarmee Nederland thans voor de derde maal sedert de oorlog te kampen heeft. Nog een loonexplosie als aan het begin van dit jaar en we ra ken in grote moeilijkheden, waarbij de werkgelegenheid in duurzaam gevaar kan komen, aldus prof. Zijlstra. Hij voegde daaraan toe, dat het loonpolitie ke spel, zoals dat thans wordt gespeeld, de werkgelegenheid als inzet heeft. GEVOLGEN VAN LOONEXPLOSIES Mocht het fout gaan, dan ko men de gféfblgen neer op de rug van de werknemer. De laagst betaalde zal het zwaartst getrof fen worden, zo waarschuwde prof. Zijlstra. Hij herinnerde aan de perioden van overbesteding in de jaren 1950 en 1951, toen consumptieve beperkingen het levenspeil terug moesten schroe ven en de jaren 1956 en 1957, toen een cumulatie van interne oorzaken leidde tot een beste dingsbeperking en tot stopzet ting van de loonstijging. Onvermijdelijk achtte spr. een complex regeringsmaatregelen om een te grote stijging van het reële levenspeil tegen te gaan. Hierbij is bepalend de vraag of de loonexplosie zich al dan niet zal herhalen. Als het dit jaar nog eens gebeurt, zullen de moeilijkheden groter en ernsti ger zijn dan in 1956/1957, waar schuwde de hoogleraar. Hij voor zag een doorgaande ontwikkeling op financieel en economisch ge bied naar meer vrijheid. Het be grip vrijheid nam hij daarbij in beperkte formele zin en hij om schreef het als meer speelruimte voor eventueel handelen en be slissen op vele gebieden. Door gaande over deze vrijheid zei hij dat het economisch beleid van de overheid zich moet be perken tot globaal ingrijpen op strategische punten in plaats van direct te interveniëren op detail punten. Dat kan, aldus prof. Zijl stra, in een staat waar produk- tie en werkgelegenheid goed zijn. De voorzitter van de wereld handelsconferentie, Abdel Mo- neim Kaissoeni, heeft voor de pers een uiteenzetting gegeven over de werkzaamheden van het eerste deel van de wereldhan delsconferentie. „Het ging er om te weten te komen, of er een samenwerking tot stand zou kunnen worden gebracht tussen de industrielan den en de ontwikkelingslanden en ik ben thans optimistisch. Ik kan reeds in grote lijnen een basis van overeenstemming zien", zo verklaarde de voorzitter. Uit de werkzaamheden van de con ferentie kunnen vijf gevolgtrek kingen gemaakt worden: 1. De eenstemmige erkenning van het bestaan van een diepe kloof, die nog groter gaat wor den, tussen de ontwikkelings landen en de industrielanden en de erkenning van de nood zakelijkheid deze kloof te overbruggen. STEUN AAN ONTWIKKELINGSLANDEN 2. De erkenning door de ontwik kelingslanden van de noodza kelijkheid zelf pogingen te doen tot gezondmaking van hun economie door voldoende planning en een gezonde fi nanciële en belastingpolitiek. 3. De eensgezindheid over de omvang van het vraagstuk gevormd door het groeiende tekort op de handelsbalans der ontwikkelingslanden en de rampzalige gevolgen daar van voor de levensstandaard van de bevolking dier landen. De noodzakelijkheid van het Onder auspiciën van 't Neder lands oorlogsgravencomité dat hiertoe in staat werd gesteld door de opbrengst van de „Klap rooscollecte" zal in april aan een gezelschap van 40 Britse oor logsnabestaanden gastvrijheid in ons land worden verleend. Zij zijn uitgenodigd om een bezoek te brengen aan de graven van hun familieleden, die bij de be vrijdingsgevechten in 1944 en 1945 in ons land sneuvelden en hier werden begraven. Families in Bergen op Zoom hebben hun woningen voor hen opengesteld om hun gastvrijheid te verlenen. Het gezelschap komt vandaag met de dagboot uit Dover in Oostende aan. Vandaar reizen zij met een toeringcar naar Bres- kens, waar zij naar Vlissingen oversteken. Het laatste gedeelte van de reis naar Bergen op Zoom wordt met de trein afgelegd. Morgen zullen de nabestaan den de begraafplaatsen bezoe ken, waar hun familieleden in de tweede wereldoorlog ter aarde werden besteld: Bergen op,Zoom Woensel, Eindhoven, Mierlo, Ne- derweert en Hoek van Holland. Bestrijding aarappelmoeheid. Teeltregeling volkstuincomplexen. De Burgemeester der gemeente Terneuzen maakt bekend, dat op het gemeentehuis voor een ieder ter inzage liggen de beschikking van de Minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening van 8 februari 1957, no. L/PA 3037 en de daarbij behorende op deze gemeente betrekking heb bende kaarten en lijst, zoals deze op 15 januari 1964 opnieuw zijn vastgesteld. Deze beschikking verbiedt de teelt van aardappelen in een tuin, gelegen binnen een op de kaar ten aangeduid en op de lijst om schreven gebied, tenzij deze teelt wordt uitgeoefend op een voor 'iet betrokken teeltjaar in de beschikking genoemd en op de kaarten aangeduid gedeelte van liet gebied. Terneuzen, 8 april 1964. De Burgemeester, H. RIJPSTRA. Op zondag 12 april wordt er op het Britse oorlogskerkhof te Ber gen op Zoom met de familieleden een herdenkingsdienst gehouden. Voor maandag 13 april staat er een excursietocht met een touringcar naar Zeeland op het programma. Er zal dan o.a. een bezoek worden gebracht aan Goes, Middelburg en Veere. Op 14 april worden de nabe staanden op het stadhuis van Bergen op Zoom ontvangen. Zij zullen daarna vertrekken met een speciale trein naar Hoek van Holland om met de nachtboot naar Engeland terug te keren. De oudste deelneemster aan deze tocht is mrs. S. McFarland. Zij is 78 jaar en komt naar Nederland om het graf van haar zoon sergeant D. K. McFar land in Bergen op Zoom te bezoeken. ZEVENTIG HECTARE RVS BOOR BRAND VERLOREN Donderdagmorgen heeft een felle bosbrand gewoed op het militaire oefenterrein onder de gemeente MelickHerkenbosch. Toen militairen bezig waren een terrein kaal te branden, liep het vuur hen uit de hand en sloeg over naar een aanplant jonge dennen en struikgewas. Onge veer zeventig hectare ging ver loren. Vierhonderd militairen van het garnizoen in Roermond wer den ingeschakeld om te trachten het vuur te doven. Ze werden daarbij terzijde gestaan door de brandweer van Roermond. Om streeks half twee 's middags was men het vuur meester. De Nederlandse spoorwegen hebben de normen voor het aan nemen van expresgoed met in gang van 3 mei a.s. vereenvou digd. Tevens zijn enige verrui mingen aangebracht in de mo gelijkheid tot vervoer als expres goed. De lijst van goederen, die niet als expresgoed mogén wor den aangenomen, vervalt. Voor oningeschreven kranten zal geen gewichtsbeperking meer gelden en de gewichtsgrenzen voor ex presgoed zijn verruimd. Reden van deze maatregelen: wensen van de verladers en de behoefte aan synchronisatie van de bepa lingen, vinden van middelen om dit tekort te doen verdwijnen. De noodzakelijkheid van her ziening van de politiek voor de financiële steun aan ont wikkelingslanden. Nederlandse straaljager bijna boven Oost-Duitsland Een Nederlandse straaljager van de vliegbasis Twente is on geveer vier weken geleden bijna boven Oostduits gebied geraakt, zo heeft een woordvoerder van het Westduitse ministerie van Defensie woensdagavond laat in Bonn meegedeeld. Hij voegde daaraan toe, dat het toestel, dat zich al in de 50 km brede lucht- identificatiezóne ten westen van de Oostduitse grens bevond, via de radio was gewaarschuwd en door een Amerikaans vliegtuig uit de zóne geloodst. Nadat het toestel, dat gebrek aan brandstof begon te krijgen, in West-Duits- land een tussenlanding had ge maakt, keerde het terug naar zijn basis in Twente, aldus de woordvoerder. In Stockholm is gisteren het proces tegen de Zweedse kolo nel Stig Wennerstroem begon nen, die ervan wordt beschuldigd militaire geheimen aan de Rus sen te hebben verkocht. Een mi nuut na de opening van de zit ting verzocht rechter Ingvar Aagren het publiek en de pers de zaal te verlaten. Wennerstroem is luchtmacht attaché in Washington en Mos kou geweest. Nadien was hij in Stockholm werkzaam op de mi nisteries van defensie en buiten landse zaken. De feiten die hem ten laste worden gelegd, vallen in de periode van 1949 tot 1963. Het Auschwitz-proces Tijdens het Auschwitz-proces in Frankfort heeft voor het eerst een Pool getuigenis afgelegd. Het was de 49-jarige uit War schau afkomstige journalist Woj- ciech Barcz die donderdag ver telde hoe zigeunerkinderen als zij ruzie hadden, elkaar met de gaskamer dreigden. De kinderen woonden volgens deze getuige in aparte barakken tegenover de plaatsen, waar uit de binnenkomende transporten de selectie voor de gaskamers plaatsvond. Toen het zigeunerkamp werd opgeheven, werden de kinderen onder hun bedden vandaan ge haald en toen zij in paniek de vlucht namen, moesten zij weer worden bijeengedreven. Na te hebben deelgenomen aan „sport" in het kamp lichame lijke oefeningen die moesten worden volgehouden totdat de gevangenen uitgeput neervielen had Barcz tijdelijk aan ver lamming van de voeten geleden. De medische behandeling door dr. Bernhard Lucas, een van de beschuldigden, noemde hij „be hoorlijk". Hij zei echter te geloven dat dr. Lucas in opdracht van kamp- arts Josef Mengele in de lente van 1944 gevangenen uit het zi geunerkamp voor de gaskamers had uitgezocht. Van een andere beklaagde, Jo sef Klehr, zei hij gezien te heb ben hoe deze gevangenen met vergif injecteerde. Mpt'' De Italianen Sergio Squazzardi en Enrico Prisco zijn donderdag in Rome veroordeeld tot dertig jaar gevangenisstraf wegens moord op de Milanese zakenman Bruno Colombo in Amsterdam in 1961. De jury kwam na zes uur te hebben beraadslaagd tot de slot som dat beklaagden schuldig wa ren aan moord, roof en het ver bergen van het lijk van hun slachtoffer. De openbare aankla- ger had levenslang voor beiden geëist. Tijdens het proces beschreven de beklaagden hoe zij de moord pleegden in een auto en daarna het lijk bij Amsterdam begroeven. Squazzardi gaf toe het dodelijke schot te hebben gelost, maar zei dat het voornemen tot de aanslag van Prisco afkomstig was. Prisco, ten tijde van de moord student, beschuldigde Squazzardi van het beramen van de moord. In zijn slotrede zeide officier van justitie dat de misdaad met voorbedachten rade was ge pleegd. Een bewijs daarvoor is, dat de beklaagde de schop waar mee Colombo werd begraven, twee dagen tevoren had gekocht. Beide mannen hebben de be schikking over hun vermogens, zei hij. De advocaat van Squazzardi achtte zijn cliënt „een zwakke ling, onstandvastig van geest". Prinsco's advocaat hield vol dat zijn cliënt „geestelijk ziek" was. Hij was bezweken voor Squaz- zardi's „sterke persoonlijkheid", zei hij. Elke beklaagde werd wegens moord tot 24 jaar veroordeeld, tot acht jaar wegens roof en tot vier jaar en acht maanden in to taal wegen het verbergen van 't lijk van Colombo. Daarna werd bepaald dat deze straffen zouden worden samengevoegd en ver minderd tot een totaal van 30 jaar voor elke beklaagde. De verdediging maakte later bekend dat zij in hoger beroep zal gaan. Gouverneur Wallace van Ala bama, een fel voorstander van rassenscheiding, heeft bij de voorverkiezingen voor de presi dentiële kandidatuur in de staat Wisconsin een verrassend groot aantal stemmen gekregen. Wel kreeg de gouverneur van Wis consin zelf, John W. Reynolds, die zijn steun aan president Johnson heeft betuigd, bijna 250.000 stemmen méér dan Wal lace maar de uitslag wordt toch opmerkelijk geacht, te meer daar Wallace gouverneur van een an dere staat is. Mogelijk heeft een aantal republikeinen, om de de mocraat Reynolds in zijn staat een slecht figuur te doen slaan, in plaats van op een republikein te stemmen de voorkeur gege ven aan Wallace. De niet-offi- ciële uits'ag luidt voor de demo craten Reynolds 50S.597 stem men tegen Wallace 261.148. Het republikeinse congreslid John W. Byrnes dat geen serieuze tegen kandidaat had, vergaarde 249.724 stemmen. STRAALVLIEGTUIG VAN LANDINGSBAAN Een Boeing van de Pan Ameri can met aan boord 9 beman ningsleden en 140 passagiers is op het New Yorkse Kennedy vliegveld van de landingsbaan geschoten en in de modder tot stilstand gekomen. Alle 149 inzittenden zijn onge deerd gebleven. Het straalvlieg tuig is door midden gebroken en zwaar beschadigd. Foto: Hulpeloos ligt de trotse vogel in de modder. De minister van Landbouw heeft het Produktschap voor Aardappelen laten weten, dat het gevoerde beleid betreffende de consumptie-aardappelen naar zijn mening weinig bevredigend is. Wegens het ontbreken van een doelbewust marktordenend beleid is men steeds genoodzaakt tot het nemen van incidentele beslissingen, waardoor men in de praktijk in vele gevallen achter de markt aanloopt. De minister heeft een beroep op het bestuur van het Produkt schap gedaan zich te bezinnen op de mogelijkheden van meer posi tief en verantwoord beleid. Dit wordt gezegd in de memo rie van antwoord op de begroting van minister Biesheuvel aan de Eerste Kamer. COMPLOT HORLOGEDIEVEN OPGEROLD De Amsterdamse centrale re cherche heeft bij een uitgebreide actie in verband met een serie diefstallen van dure horloges uit een groothandel, twaalf personen aangehouden vier bleven in arrest en veertien huiszoekin gen verricht. Uit de groothandel, gevestigd in het Hirsch-gebouw, verdwenen de afgelopen maan den herhaaldelijk kostbare hor loges. Toen in de stad horloges van een bekend merk te koop werden aangeboden, rees het vermoeden dat er een complot aan het werk was. Dinsdagavond werd in het gebouw een inval gedaan ou werd liet schoonmaak personeel gecontroleerd. Een aantal hunner werd voor onder zoek naar het hoofdbureau van politie meegenomen. Horloges voor een waarde van enige dui zenden guldens werden bij de huiszoekingen aangetroffen. Hoe wel noo niet precies kon worden vastgesteld hoeveel hor'oges in totaal zijn gestolen, beloont de waarde enige duizenden guldens. Gearresteerd zijn onder ver denking van diefstal de 29-jarige- macaziinchpf vm de groothandel H. E. H„ z"n ot-inrige assistent de magaziinhe'Uende- G. S„ en terzake van helin^ 'net echtnaar De K. De vrouw behoort tot het schoonmaaknersoneel dat in het gebouw wei-kte. Fr zijn ook ge stolen horloges buiten Amster dam verhandeM en woensdag is in een plaatsje in Noord-Holland reeds een arrestatie verricht en nog meer aanhoudingen worden verwacht. De weersomstandigheden zul len zich de komende dagen beter voor de veldsporten lenen dan een week geleden het geval was. Wij mogen dus aannemen dat de kampioenskandidaten Hoek en Zaamslag van de gelegenheid gebruik zullen maken hun kan sen op te voeren. Hoek reist morgenmiddag naar Yerseke om er de reserves van de oesterkwekers twee punten afhandig te maken. De grote strijd Nieuwland Kats,, waarin de thuisclub de beste papieren heeft, schakelt in elk geval een gevaarlijke concur rent uit. Zaamslag, in de 2e klasse A in een strijd „op leven en dood" met Veere gewikkeld, krijgt het twee de van Arnemuiden op bezoek. Een bl'k op de ranglijst leert dat Zaamslag een gemakkelijke zege kan bevechten. De Terneuzense Boys-reserves trekken naar Veere. Zij zullen daar met een eerlijke nederlaag rekening moeten houden, 't Zou anders wel leuk zijn, speciaal voor Zaamslag, als ze een gelijk spel uit het Veerse vuur konden slepen. De zaterdagafdeling van de K.N.V. B. is zo goed als uitge speeld. De Terneuzense Boys hebben nog één wedstrijd tegoed (tegen V. C. K.), maar die heeft voor de stand van de competitie geen enkel belang meer. Ook Ar nemuiden in de 3e klas wacht op zijn laatste wedstrijd. De Sportkroniek van de laatste weken rept met geen woord van Zuid I. Wij wachten dus maar rustig af, wat er uit de bus komt. Het is ook pas april ZATERDAGCOMPETITIE Z. V. B. Ie KLAS Bruse Boys 1—Wemeldinge 1 3 Krabbendijke 2A.Z.V.V. 2 2 Nieuwdorp 1Mevo 1 3 Nieuwland 1Kats 1 1 Wolfaartsdijk 1Kapelle 1 3 Yerseke 3Hoek 1 2 2e KLAS A Kloetinge 2—Middelburg 6 1 Rillandia 2Waarde 1 2 Serooskerke 1R.C.S. 4 1 Veere 1Tern. Boys 2 1 Wemeldinge 2—Oostkapelle 1 2 Zaamslag 1—Arnemuiden 2 1 3e KLAS C Kapelle 2—Hoek 2 3 Spui 2Rillandia 3 2 S.V.D. 2—Waarde 2 1 Zaamslag 2—Borssele 1 2 31. Doctor Ambrosius kon een kreet van angst niet onderdruk ken, toen hij Morghan als een duivel op hem af zag stormen! Maar vóór de ander hem iets had kunnen doen, snelde Silvia toe en legde haar hand op zijn arm. „Vergeef me, Heer!", zei ze spot tend. „Dit soort taferelen kunnen me echter alleen in de schouw burg bekoren. Kunt ge uw dra matisch talent niet in een meer geschikte omgeving ontplooien?" „Ah Silvia", even snel als de woede zich van hem had meester gemaakt, wist Morghan zich te beheersen. De trek van duivelse woede maakte plaats voor vrien delijkheid. „Wat een geluk u te ontmoeten! Reeds lang heb ik de gelegenheid afgewacht om u te spreken. Mag ik u naar de tuin begeleiden?" Onder het praten legde hij de hand op haar schouder en voer de haar mee in de richting van de tuin, Aram en de doctor ver stomd achterlatend. Het meisje zei geen woord terwijl ze door het park wandelden. Maar haars ondanks gevoelde ze een vage vrees. Een dreigende stilte ging uit van die man naast haar, de bedreiging van een spin jegens een vlieg. Maar ze beheerste zich en toen hij haar verzocht te gaan zitten op een stenen bank in de schaduw van enkele wilgen, wierp ze een woeste blik op hem. „Wel, Heer, wat wenst ge van mij?" „Misschien zal mijn verzoek u een ogenblik verschrikken, maar ik heb u verkoren als echtge note". Piet Kruiver en Lambert Ver donk zullen zondag definitief aantreden tegen Oostenrijk. Bei den zijn weer fit en hebben don derdagmiddag in het K. N. V. B.- sportcentrum in Zeist geoefend. Twee uur lang heeft bondscoach Elek Schwartz zijn discipelen conditietraining gegeven als af sluiting voor het treffen zondag a.s. tegen Oostenrijk in 't Olym pisch Stadion te Amsterdam, y De coach van het Oostenrijkse nationale voetbalteam, Josef Walter, heeft donderdag 15 spe lers aangewezen, waaruit het elftal zal worden samengesteld dat zondag a.s. tegen Nederland in het veld komt. De 15 spelers zijn: Pichler (WAC), Fraydl (Austria), Frank (Schwechat), Skocik (Rapid), Puschnik (Kapfenberg), Koller (Vienna), Hasenkopf (Sport club), Hirnschrodt (Austria), Knoll (Sportclub), Nemec (Austria), Vienbock (SVS Linz), Floegel (Rapid), Fiala (Austria), Grausam (Rapid), Skerlan (Ad- mira Energie). DE OMLOOP VAN „LE PROVINCIAL" Etappewinnaar Poulidor Het eerste gedeelte van de tweede étappe van de omloop van „Le Provincial" werd don derdagmorgen gewonnen door de Fransman Poulidor. Deze nam de leiding in het algemene klas sement over van Benoni Beheyt (Belg), die op 7 min. 17 sec. ein digde. Ook Jacques Anquetil werd ver teruggeworpen. Hij kwam op 4 min. 25 seconden na de winnaar binnen. De uitslag' van het eerste gedeelte van de tweede étappe: AvignonMont Ventoux over 78 km luidt: 1. Poulidor (Fr) 2.28.05 2. Annaert (Fr.) op 50 sec. 3. JANSSEN (Ned.) op 59 sec. 4. Bahamontes (Sp.) op 1.05 5. Foucher (Fr.) z.t. 6. Novales (Fr.) op 1.17 7. J. Groussard (Fr.) op 1.50 8. Meysenq (Fr.) op 2.04 9. Delberghe (Fr.) op 2.05 10. Van Schil (Belg) op 2.49 In het algemeen klassement heeft Poulidor de leiding vóór Annaert en Janssen. Het tweede gedeelte van de tweede étappe dat de renners over 137 kilometer van Sault naar Digne voerde is in de eind sprint gewonnen door de Belg Ferdinand Bracke, die zich de snelste toonde van een groepje van vier man. Het peleton, dat 45 seconden achterstand had, eindigde ex aequo op de elfde plaats. De Fransman Poulidor behield de leiding in de algemene rang schikking. De uitslag van het tweede ge deelte van de tweede étappe luidt: 1. Bracke (Belg Claes (Belg) Anastasi (Fr.) Gilbert Desmet Foucher (Fr.) Simpson (G.-B.) Prisette (Fr.) Milesi (Fr.) De Breucker (Belg) Beheyt (Belg) Na de tweede étappe luidt het algemeen klassement: 1. Poulidor (Fr. 2. Foucher (Fr.) Annaert (Fr.) Jan Janssen (Ned.) Groussard (Fr.) De Waard (Ned.) 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 3. 4. 5. 61. 3.43.— z.t. z.t. z.t. 3.43.03 3.43.25 3.43.30 z.t. z.t. 3.43.45 12.00.14 12.00.34 12.01.01 12.01.10 12.01.44 12.35.37

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 7