Provinciaal nieuws VALORISATIE DE DERDE PIJLER" VAN HET LANDBOUWBELEID AGENDA 'Zaterdag 21 maart 1964 DE VETTE ZEEUW Pagina 3 Terneuzen Axel Biervliet 1 Cadzand Hulst Kloosterzande St. Jansteen Sluis Stoppeldijk Zaamslag DEEL VAN BEZITTINGEN VAN EX-KEIZER WILHELM IN BERLIJN TERUG Niets voor een scheurkalender. „ZILVEREN JEUGDCENTRA" STICHTING Eerste jeugdterreïn komt aan het Veerse Meer Trawler vergaat in zicht van de haven BELGISCHE TREIN ONTSPOORD AMSTERDAM RUBBER ONVERANDERD DIVIDEND Ir. STAF WIJST OP GEVAAR VAN MONOPOLIEVORMING TEGEN SLEEPTROS GEVAREN Gepantserde smokkelvracht- auto inbeslaggenomen. De douane van de centrale douanepost uit Axel heeft don derdagavond 19 maart een inval gedaan in een carrosseriefabriek staande in de oude stadskern van Terneuzen, waarbij werd aange troffen een nagenoeg bedrijfs klare gepantserde smokkelvraeht. wagen. De vrachtauto werd in- beslaggenomen. Het onderzoek in deze zaak duurt voort. „Bloed en Liefde" van God fried Bomans. Voor de eerste opvoering door de leraren van het Petrus Hon- dius Lyceum van Godfried Bo mans' „treurspel" „Bloed en Liefde" was het Concertgebouw gisteravond tot de laatste plaats bezet en verwonderlijk is het niet dat er een overweldigende meerderheid aan leerlingen aan wezig was. Als iemand van een „treur spel" van Godfried Bomans hoort spreken is er alle kans dat hij hardop gaat lachen en daar is dan ook alle reden voor. Het programma geeft de be zoeker bij voorbaat een korte, zeer bruikbare beschouwing over het stuk. Wij citeren: „De hui dige maatschappij is bij uitstek redelijk. „Bloed en liefde" is bij uitstek onredelijk." Indien men de schrijver dan ook vraagt wat de reden zijn waarom hij geschreven heeft, dan zal hij enige lagere mo tieven wijselijk verzwijgend ongetwijfeld ook dit antwoor den: „Om de kinderen des lichts terug te voeren in de duister nis" of, gelijk de proloogzegger uitroept: „Eén avond schaduw, duisternis, verborgenheid". Wij geloven dat daarmee de (on)zin van het stuk duidelijk genoeg verklaard is. Om dit al lemaal „aan de man" te brengen bedrijft Godfried Bomans nogal wat geschiedkundige doodzon den. Als iemand vraagt aan een ander of hij Karei I is, krijgt hij tot antwoord: „Welnee, ik ben Karei V, Karei I is een sigaar". Zo gaat het tot het einde door. De bezoekers hebben bijzon der genoten van het spel van de leraren en vrijwel alle leerlingen vonden het natuurlijk buiten gewoon deze steeds min of meer officiële figuren in de meest bizarre situaties te zien. Ongetwijfeld was het een sympathieke gedachte van het korps en de rollen (ook die in travestie) werden vaak zeer knap vertolkt. Onnodig te vermelden dat de opvoerenden na ieder bedrijf een ware ovatie ten deel viel. Décor uen kostuums waren uiterst verzorgd. De heer F. C. nde Waal had de regie en deze bleek goed geslaagd. Vanavond heeft de tweede en laatste opvoering plaats, die wil len wij van harte aanbevelen. Verlichting en verwarming Boerenkamer. Voor het in orde maken van het pand Nieuwstraat 32, waar in de Axelse boerenkamer is on dergebracht, werd in 1963 een bedrag van ƒ4095,gevoteerd. Er ontbreken nu nog een goede verwarming en een doeltreffen de verlichting, zo schrijven B. en W. aan de gemeenteraad. Hiervoor is een bedrag van 2600,benodigd. Het college stelt voor dit be drag te voteren onder de vol gende voorwaarden: 1. Het bedrag wordt bestemd voor twee gasojars en vijf tien lichtpunten met arma turen; 2. De voorzieningen blijven eigendom van de gemeente; 3. Het stichtingsbestuur neemt het onderhoud en de kos ten van verlichting en ver warming voor zijn rekening. Dertigste jaarvergadering van het N. C. V. Donderdagavond hield de afde ling Axe' van de Nederl. Chr. Vrouwenbond haar 30e jaarver gadering. Vele dames waren op gekomen om dit feit samen te beleven. Na het zingen van Psalm 103 vers 1 en 11, opende de presiden te mevr. Weijns-Bakker de avond met gebed. In haar openingswoord richtte zij een bijzonder woord van wel kom tot de afgevaardigden van de afd. Terneuzen, Spui, Sluiskil en Driewegen. Mevr. C. van Asperen-Boeije las voor: „Vrouwen rondom Jezus". Een koortje zong vervol- gns enkele liederen, waarna de pauze volgde. Het eerste punt na de pauze was weer koorzang, waarna de secretaresse mevr. Overdulve- Cappon het jaarverslag voorlas. Mevr. I. Heijt-Koster decla meerde nu een drietal stukjes. Het na de pauze volgende pro gramma begon met het zingen van het. bondslied, waarna een tonee'spel in drie bedrijven „Ko pen op afbetaling" werd opge voerd, hetgeen algemene bijval genoot. Tot slot dankte de presidente allen die hadden medegewerkt om deze avond te doen slagen en sloot met dankgebed. Vereniging voor Vreemdelin genverkeer hield haar jaar vergadering. De Vereniging voor Vreemde lingenverkeer te Axel heeft don derdagavond haar jaarvergade ring gehoyden, In verband met het bedanken van de voorzitter, de heer J. van Damme, en wegens ziekte van de vice-voorzitter, de heer J. R de Jonge, berustte de leiding bij de heer .J C. Vink. In zijn openingswoord gaf deze een overzicht van het wel en wee van de vereniging in 1963. Hij zei onder meer: 1963 was voor de V. V. V. Axel een jaar van droe fenis. Als bestuur moesten wij het gehele jaar steeds onze ac tieve voorzitter missen wegens ernstige ziekte. Hjj wenste de heer Van Damme een voorspoe dig herstel toe. Hij memoreerde voorts de werkzaamheden, welke in het afgelopen jaar werden verricht, waaronder de samenstelling van een nieuwe folder, de medewer king aan Axel 750 jaar stad, de uitgifte van een bijgewerkte plattegrond, de koninklijke goed keuring van de statuten alsmede de voorbereiding van de plaat sing van aantrekkelijke borden aan de toegangswegen. Van de vele miljoenen, die het toerisme jaarlijks in Zeeland binnenbrengt, moet Oost Zeeuws" Vlaanderen een grotere portie kunnen behalen, zo zei hij. Het werk van V. V. V. mag niet ach ter de feiten aanlopen, maar er zal een actief beleid moeten wor den gevoerd om een zo groot mogelijke belangstelling voor onze streek te wekken. De toerist moet er op gewezen worden, dat hij hier een gebied vindt, waar rust en natuurschoon aanwezig zijn. Op initiatief van de V.V.V. Axel en in nauwe samenwerking met de povinciale V. V. V. is daarom met de gezamenlijke V. V. V.'s in Oost Zeeuws-Vlaan deren gatverkt aan een plan voor gemeenschappelijke activiteiten ter bevordering van het toerisme. Momenteel ligt dit plan ter be studering bij tflle gemeentebestu ren, wier medewerking dringend noodzakelijk is om dit plan te kunnen verwezenlijken. Van de heer J. van Damme was bericht ingekomen, dat hij bedankte als voorzitter en als be stuurslid. Hij werd met algemene stemmen benoemd tot ere-lid. In zijn plaats werd tot voor zitter benoemd de heer J. C. Vink, terwijl als bestuurslid werd benoemd de heer W. Dieleman Deij. Voor 1964 staan de volgende plannen op het programma: Plaatsen van borden bij de in valswegen; samenstellen van wandel-, fiets- en autoroutes; Sa menwerking in streekverband om te komen tota. 'de uitgifte van een streekfolder voor Oost Zeeuws-Vlaanderen; b. een toe ristische wegenkaart voor Oost Zeeuws-Vlaanderen; c. meer con tacten met de pers; Medewerking van de viering van het vierde lustrum van de bevrijding op 16, 17, 18 en 19 september a.s.; zo mogelijk verdere uitbreiding van het informatiecentrum; meer propaganda in België. Jaarvergadering K.V. P. Donderdag 19 maart hield de plaatselijke afdeling van de K. V. P. haar jaarvergadering. De voorzitter, de heer IJsebaert, opende de vergadering en sprak zijn teleurstelling uit over de matige opkomst Het jaarverslag werd voorge lezen door de heer Vink, die di verse activiteiten nader toelicht te. Ondanks het gering ledental kon de penningmeester, de heer v. d. Bilt, meedelen dat er een lichte stijging in de kasmiddelen viel waar te nemen. De voorzitter gaf een duidelijke uiteenzetting over de werkwijze van de ratiobouw. Ook de teke ningen van deze woningen waren aanwezig, zodat ieder kon vast stellen dat deze bouwwoningen ruime en leefbare woningen zijn. Ook de werkwijze lichtte hij toe. Interessant is dat per werkbare dag 1% volledige woning tot stand komt. Hieraan wordt ge werkt met een team van onge veer 70 werknemers. Vragen en onduidelijkheden werden op vlot te wijze beantwoord. Al met al een leerzame avond, waaraan de thuisblijvers zeker veel gemist hebben. 60-jarig huwelijksfeest. Het echtpaar P. Kornelis— Blankenberg, resp. 82 en 78 jaar oud, vierde deze week onder gro te belangstelling zijn diamanten huwelijksfeest. Burgemeester Kostense be hoorde tot de velen die het op Driewegen wonende echtpaar kwamen feliciteren. (Adv.) "T" tiers fóF ho®sf cn Keelpijn u'Werking frappan^^^h Theologisch examen Aan de rijksuniversiteit in Utrecht is geslaagd voor het examen propedeutische theolo gie de heer L. van der Molen te Cadzand. Bedrijfshulp N.C.B. De kring Hulst van de N.C.B. heeft onlangs, zoals wij reeds schreven, een vereniging voor bedrijfshulp gesticht. Het bestuur werd dezer dagen geformeerd, zodat de vereniging spoedig zal kunnen starten. Tot voorziter is benoemd de heer J. Bruggeman te Philippine. Als secretaris zal optreden de heer C. Cornelissen te Stoppel dijk, terwijl verder in het bestuur zitting heben de heren A. Ver- cauteren te Nieuw-Namen (vice- voorzitter); A. van Esbroek te Hengstdijk; M. de Meijer te Zaamslag en R. van Waes te Zuiddorpe. De contributie werd voorlopig vastgesteld op 30 per jaar. Het aantal leden overschreed reeds de vijftig. Jeugdleidster legde haar functie neer Na meer dan twaalf- jaar onaf gebroken de kabouters en de gid sen van de Schoutengroep voor beeldig te hebben geleid, heeft mej. G. de Schepper deze week haar functie in deze jeugdbewe ging neergelegd. In het Witte Huis was haar een afscheidsbijeenkomst bereid waar mej. J. Neijens uit Breda haar uit naam van het districtsbestuur dankte voor haar zegenrijke werk. Dat de groep aanzienlijk in ledental is toegenomen, schreef zij voornamelijk toe aan het werk van mej. De Schepper, die daarvoor het speldje van de N.G.B. kreeg uitgereikt. Aalmoezenier Broekmans sloot de bijeenkomst, eveneens met woorden van waardering. Gemeenteraad. Evenals Terneuzen zal de ge meenteraad van St. Jansteen adhesie betuigen aan een motie van de gemeenteraad van Utin- geradeel tot afschaffing vn de gemeenteclassificatie. Voorts deelden B. en W. mede dat de gemeente St Jansteen (nog) niet uit de centrale dienst voor bouw- en woningtoezicht zal treden. De raad besloot van de familie R. van Goethem, een winkelhuis met schuur en erf aan te kopen voor de bouw van een P. T. T.- kantoor. Blijkens mededeling van de voorzitter zal het nieuwe kan toor ruim ƒ70.000 kosten. De exploitatie door de gemeente is gewaarborgd door de huur die men van P. T. T.-zijde zal beta len. Na besloten zitting werd aan gehouden een voorstel tot aan koop van een perceel bouwgrond ter grootte van circa 3 ha voor ƒ74.000, thans eigendom van de erven De Kerf. Het fruitteeltproefbedrijf te Philippine kreeg voor 1964 een subsidie van ƒ100. De Neder landse vereniging tot bescher ming van voetgangers kreeg 25. De subsidie voor de afdeling van de R. K. bond van bejaarden werd van ƒ2 op ƒ3 per lid en per jaar gebracht. Vergadering gemeenteraad. Dinsdagmiddag a.s vergadert de gemeenteraad van Sluis. B. en W. stellen voor afwijzend te beschikken op een subsidiever zoek van de Zeeuwse stichting voor Revalidatie. Het college voelt zich in dit advies gesterkt door het standpunt van de prov. raad voor de volksgezondheid. Aanvankelijk was deze subsidie toegezegd omdat het bedrag zou dienen voor de aankoop van een pand. Dit is niet doorgegaan en men wil nu het geld besteden voor het inrichten van een kan toor. Aan de stichting lager land. en tuinbouwonderwijs wil men ƒ12,50 per leerling geven. Het verbeteren van de Ver lengde Ridderstraat wil men on derhands aanbesteden bij de fir ma P. R. Toussaint en Zn te Cad zand. De Gebr. Van der Poel te Ter neuzen zullen 13 garages bouwen in het uitbreidingsplan. De prijs per pand die in 1962 op ƒ1000 was gesteld, zal in verband met kostenstijging 1200 moeten worden. Belgische knapen aangehou den. De rijkspolitie te Sluis hield twee Belgische knaoen van resp. 14 en 16 jaar aan. Bij onderzoek bleek dat ze zonder toestemming hun ouderlijke woning in Oosten de hadden verlaten en dat zij zich gedurende hun verblijf bui tenshuis schuldig hadden ge maakt aan kleine diefstallen in winkels en kerken langs de Bel gische kust. Nadat de nodige processen- verbaal waren opgemaakt, kon den zij aan hun ouders uitgele verd worden. Botersmokkel. In de wijk Heille ontdekte de vliegende brigade van de kom miezen bfj de landbouwer S. een hoeveelheid clandestiene boter. De roomboter, 40 kg in totaal, werd verbeurd verklaard en pro ces-verbaal werd opgemaakt. Sirene verplaatst. De sirene op het dak van het gemeentehuis is in rang ver hoogd. Was Zij voorheen ge plaatst op de nok van het dak, thans rust zij op een „stoel" en kele meters boven de nok. Deze maatregel werd genomen in de hoop, dat het geluid van de sirene in wijdere kring hoorbaai zou zijn. Het gehouden proef- alarm heeft deze hoop niet ter. volle bevestigd. Oudercomité vergaderde. Op een vergadering van het oudercomité van de school zijn de dagelijkse bestuursfuncties verdeeld. Voorzitster werd mevr. K. MolthoffLinders, secreta resse mevr. A. Warrens—de Dijcker, penningmeester de heer J. de Blok en vice-voorzitter de heer Arn. Vereecken. Het comité zal binnenkort een oriëntatiebezoek brengen aan de school. Het ligt verder in de be doeling het comité te re-organi- seren in een bestuur van een op te rienten oudervereniging, waarvan de ouders of verzorgers van schoolgaande kinderen lid kunnen worden. Als bijdrage zal een contributie worden gevraagd van 3,50 per jaar. Aan de ledenvergadering van de ouder vereniging zal een reglement ter vaststelling worden voorgelegd. Vergadering gemeenteraad op vrijdag 3 april. De gemeenteraad van Zaam- s'ag komt op vrijdag 3 april a.s. in openbare vergadering bijeen. De agenda vermeldt de volgende punten Voorstel tot verhoging van hel gewaarborgde bedrag bij de Fraude-Risico-Onderlinge van gemeenten. Voorstel vaststelling vergoe dingen 1963 en voorschotten 1964 ingevolge de Kleuteronderwijs wet. Voorstel tot verhoging van het krediet in rekeningcourant bij de N. V. Bank vor Ned. Gemeenten. Voorstel tot het verlenen van kredieten voor de uitvoering van enkele werken. Herdenking van het feit dat de heer J. W. Kusee 25 jaar ge leden werd benoemd tot secreta ris der gemeente. Na de openbare raadsvergade ring zal er een besloten bijeen komst gehouden worden, waarin afgevaardigden van de verschil lende verenigingen, waarin de heer Kusee, een functie heeft, gelegenheid zullen krijgen, hem toe te spreken, waarna om 4.30 uur een receptie wordt gehouden. Na een afwezigheid van vijf en veertig jaren is een aantal waar devolle kunstvoorwerpen, meubelen, tapijten en tafelservies uit het particuliere bezit van ex-keizer Wilhelm II, de laatste regerende vorst van Duitsland die in 1941 in Doorn overleed, in Berlijn terug gekeerd. Meer dan drie jaren hebben de onderhandelingen tussen Nederland en West-Duitsland over de teruggave van dit kei zerlijke bezit aan de familie Hohenzollern geduurd. Van Duit se zijde werd aan deze onder handelingen deelgenomen door o.m. Eugen von Kupsch, die jaren lang secretaris van de in Doorn in ballingschap levende keizer is geweest. Uit de bezittingen van de ex- keizer, die toen zij in 1919 uit Dit is een plaatje van het Canale Grande in Venetië, dat vast nooit op een kleurige scheur kalender van de V.V.V. zal ver schijnen. Tengevolge van een staking van het personeel bij de gemeentereiniging in Venetië heeft zich op de oever van hr vermaarde kanaal een ware vuil nisbelt gevormd, welke schril afsteekt bij de schilderachtige zwier van de gondels en de oude koopmanspaleizen „Het zilveren schor" aan het Veerse Meer is het eerste van de twee terreinen die Koningin Juliana en Prins Bernhard b(j hun 25-jarig huwelijksfeest aan de Nederlandse jongeren ter beschik king hebben gesteld en daartoe in beheer hebben gegeven aan de stichting Zilveren Jeugdcentra, waarop een jeugdcentrum zal ver rijzen. De voorbereiding voor de bouw is in volle gang. Op „De Hunneschans" aan het Uddelermeer zal de stichting de eerstkomende jaren volstaan met voorlopige accomodaties. Er zul len dit jaar al veel jongeren op „De Hunneschans" komen, niet alleen om er te werken, maar ook om er ontmoetingen te heb ben met leeftijdgenoten uit an dere groeperingen. Behalve drie werk- of bouwkampen zullen in Uddel ook enkele ontmoetings kampen worden gehouden. De voorlopige accomodatie "be staat uit twintig vijfpersoonsten- ten met houten vloeren, verlich ting en verwarming en een groot houten dagverblijf van 27 bij 16 meter, waarin ook twee stafkamers, een keuken, toilet ten en douches komen. De bouw van dit dagverblijf wordt mogelijk gemaakt door de medewerking van de stich ting Vakopleiding Bouwbedrijf. Deze stichting stelt een groot aantal houten segmenten be schikbaar, examenstukken van ruim 3000 leerling-timmerlieden uit heel Nederland. de keizerlijke residenties in Ber lijn en Potsdam naar „Huize Doorn" werden overgebracht bijna zestig spoorwagens vul den, is een selectie gemaakt, die door vier uit West-Berlijn af komstige verhuisauto's naar Han nover is overgebracht. Vandaar ging het grootste deel naar de burcht Hechingen, het stamslot van de Ilohenzollerns, en de rest na:.r de Westberlijnse woning van prins Louis Ferdinand, een kleinzoon van de ex-keuzer, waar het transport vrijdagmor gen aankwam. Tot de kostbare lading be hoorden o.m. twee handge knoopte tapijten, een gobelin uit de zeventiende eeuw, tafelzilver voor 24 personen en servies, ver vaardigd door de koninklijke Pruissische Porseleinfabrikant. Verder: fauteuils, stoelen, sofa's, commodes, tafels, een ivoren beeldje van Frederik de Grote en drie schilderijen. Voorts o.m. zes 250 jaar oude boekenkasten van Frederik de Grote, die op verzoek van prins Louis Ferdi nand naar het slot Charlotten- burg zullen worden terugge bracht, waar zij hun oorspron kelijke plaats in de werkkamer van Frederik de Grote weer zullen gaan innemen. Bijna had de trawler „Tobago", die na een hevig noodweer op de Atlantische Oceaan de haven van Lowestoft in het graafschap Suf folk opzocht, het gehaald, maar bij de haveningang liep het schip aan de grond. Dank zij de moe dige hulp van een politieman, die gekleed te water sprong, kon den de negen opvarenden, die in de reddingboot waren gegaan, in veiligheid worden gebracht. Foto: Zware grondzeeën slaan over de gestrande trawler heen, welke bij iedere golf ernstiger wordt beschadigd. Enkele zwaargewonden Donderdagavond is een trein tussen Brussel en Aarlen in het station van Groenendaal, dicht bij Brussel, ontspoord. Een aan tal reizigers werd gewond, van wie verscheidene zwaar. Zij werden naar een zieken huis overgebracht. De materiële schade was aan zienlijk. In de bestuursvergadering van de N.V. Rubbercultuurmij. „Am sterdam" is besloten aan de jaar lijkse algemene vergadering van aandeelhouders voor te stellen het dividend over het boekjaar 1963 vast te stellen op 5 procent in contanten (onveranderd). Valorisatie, het tot waarde brengen der produkten, zal goed ge hanteerd kunnen uitgroeien tot een gelijkwaardige derde pijler van het landbouwbeleid, naast het structuur- en prijsbeleid. Ir. C. Staf, president-directeur van de Nederlandse Heidemaatschappij, kwam tot deze conclusie in een inleiding de hij in TIburg hield. Hij sprak in de slotbijeenkomst van het lustrumcongres van de agrarische loring der Economische Hogeschool aldaar. De heer Staf merkte op, dat bij toenemende welvaart een stijging van kosten van verwer king en verzorging der land- bouwprodukten valt te bespeu ren. Wij zien dan ook het pro ducentenaandeel in de consu mentenprijs eerder dalen dan stijgen. Wellicht is door goede vormen van samenwerking tus sen de verschillende schakels in de bedrijfskolom, n.l. de boer, de verwerkende industrie en de handel, een evenwichtiger ver deling van het economisch resul taat te verwachten. Concentratie in de industrie kan voordelen hebben, ook voor de leverancier van grondstoffen. Gevaar bestaat echter voor mo nopolievorming en daardoor toe nemende machtspositie. Daar tegen kan de boer zich wapenen door bundeling van aanbod. De heer Staf ging in op de rol, die de coöperaties hierbij spelen en in de toekomst nog meer kunnen spelen, wanneer een goede samenwerking tussen landbouw- Het Israëlische schip „Haifa" is vrijdagmorgen veertig miil ten w. van Hoek van Hol1 and tijdens mist tegen de sleepkabel van de sleepboot „Poolzee" gevaren. De ..Poolzee' had de Nederiandse kustvaarder „Merak' op sleep touw, die enige dagen geleden nabij Harwich op een zandbank was gelopen. Bij de botsing is de voorsteven van de „Merak" beschadigd. De sleeptros brak af. Persoonlijke onge'ukken hebben zich niet voorgedaan. Een uur later had de „Poolzee" de verbinding weer hersteld en werd da reis voortgezet. organisaties en coöperaties kan worden bereikt. Ook het stimuleren van de vraag kan de afzetmogelijkheden in de landbouw vergroten. Daarbij dient te worden be dacht dat het opnamevermogen van de consument beperkt is en dat het nodig is de consument voortdurend te observeren met het oog op verschuivingen in het consumptiepatroon. Men dient zich bij te voe ren reclamecampagnes goed te realiseren dat er een samenhang is tussen alle on derdelen van de agri-business en dat de meeste boeren twee of meer met elkaar om de consumentenmagen concurre rende produkten produceren, zodat het succes van een reclame voor een bepaald produkt ten koste kan gaan van de prijzen, die men voor zijn andere produkten kan maken. ZATERDAG 2 MAART Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Stripgirls in Soho". Axel: Het Centrum, 8 uur: „Kruitdamp boven Arizona". Spui: Sportterrein, 3.30 uur SpuiMeeuwen. ZONDAG 22 MAART Terneuzen: Luxor-Theater, 2 uur: „Tankbataljon"; 4.30 en 8 uur: „Stripgirls in Soho". Café „Kolkzicht", 7.30 uur: Prijskaarting. Axel: Het Centrum, 3.45 uur: „Kruitdamp in Arizona"; 8 uur; „De laatite dagen van Pompei".

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 3