Provinciaal nieuws U weet toch, waarom ontelbare opgroeiende Nederlandertjes dagelijks Blue Band eten?. Blue Band-mmm...en kerngezond! Beursoverzisfit vin Ds W, C. van Hattem van de fieref. Kerk te Terneuzen MarktberiehtM BURGERLIJKE STAND L09P DER BEVOLKING Maandag 17 Dinsdag 18 februari 1964 TF/* NEUZEN BLUE BAND GEEFT ZOVEEL - AL 40 JAAR LANGI Natuurlijk, Blue Band geeft een heerlijke smaak aan de boterhammen. Maar er is veel méér! Vergeet U niet, dat Blue Band al 40 jaar lang steeds is vooruitgegaan. Daarom is er, naast de fijne smaak, zo'n grote voedingswaarde en de rijkdom aan vitamine (met extra provitamine A!). Blue Band helpt al die opgroeiende Nederlandertjes... werkelijk opgroeien. Geen wonder, dat heel veel moeders die goede, smakelijke Blue Band ook in de keuken gebruiken, voor geurige bruine jus, kruimige cake en zoveel meer. DF VTUfF ZEEUW Pagina 3 ONTWIKKELINGSDAG KLEINFRUITTEELT ZEELAND Op vrijdag 28 februari wordt in de veilinggebouwen te Ka- pelle-Biezelinge een ontwikke lingsdag voor de Zeeuwse klein- fruitteelt gehouden. Sprekers zijn de heer L. Gijsberts van het centraal bureau van de tuin bouwveilingen (de toekomstmo gelijkheden van kasaardbeien en zachtfruit in de volle grond), deskundigen van het rijkstuin- bouwconsulentschap Goes, de proeftuin voor de kleinfruitteelt in Kapelle en het proefstation voor de fruitteelt in de volle grond te Wilhelminadorp (de teelt van bramen, de botrytis- bestrijding en de chemische on- kruidbestrijding in de kleinfruit teelt) en de fungerend riikstuin- bouwconsulent ir. L. Vellekoop. Dr. B. D. H. TELLEGEN f Op 78-jarige leeftijd is zondag te Middelburg overleden de heer dr. B. D. H. Tellegen, oud-grif- fier van de Provinciale Staten van Zeeland. Dr. Tellegen was een Gronin ger van geboorte. Na zijn voor opleiding te hebben genoten aan het Erasmiaans gymnasium te Rotterdam studeerde hij rechten in Groningen, waar hij in 1912 promoveerde op een dissertatie, getiteld „Overzicht van het tot stand komen van de grondwet van 1814". In 1919 werd dr. Tellegen na werkzaam te zijn geweest in Rotterdam en Groningen, be noemd tot hoofdcommies-chef op de griffie te Middelburg. In april 1928 volgde zijn benoeming tot griffier, welke functie hij bekleedde tot zijn pensionering in 1951. De overledene, die ridder was in de orde van de Nederlandse Leeuw en officier in de orde van Oranje-Nassau, nam een vooraanstaande plaats in in het maatschappelijk leven. De crematie vindt plaats don derdag a.s. in het crematorium te Driehuis-Westerveld. Eerste prijs op solisten concours. Een nieuw fraai succes behaal de de elfjarige Clément van de Bulck uit Terneuzen op het 1.1. zaterdag gehouden solistencon cours te St. Annaland, uitge schreven door de „Kring Tho'en en St. Philipsland", onder auspi ciën van de Koninklijke Neder landse Federatie. Ook voor zijn leraar aan de Terneuzense muziekschool is dit resultaat buitengewoon voldoe ning gevend. Clément van. de Bulck behaalde op klarinet een eerste prijs in de tweede afde ling met het verpMchte nummer Nocturne van Tschaikowsky. Het bij insiders welbekende jurylid de heer Marinus Ogier kende de jonge solist 52 (maximaal 60) punten toe, het hoogste aantal in zijn afdeling. Dit betekent tevens promotie naar de eerste afdeling. Begeleider-pianist van Clement was de door de radio bekende Willy Franqois (meisjeskoor „De Rietvogels"). De uitermate des kundige Marinus Ogier kende onze jeugdige stadgenoot 2 maa' een 9 en 4 maal een toe met een zeer vleiende critisehe be schrijving. Daarmee was de heer Ogier het dertiende jurylid dat de jonge Terneuzense solist een eerste prijs toekende. Lichte aanrijding. De heer J. P. van G„ wonende- te Aardenburg, reed zondagmid dag te ongeveer 5 uur met zijn tt -o- personenauto in de Van Steen- minmark. Het Hoogovenconcern bergenlaan richting Axelsestraat. heeft een belang bij deze West- 6 FUTLOZE MARKT Het Damrak heeft vanmiddag de nieuwe beursweek ingezet met een futloze stemming voor de internationale waarden. De handel in alle hoeken van de hoofdfondsen was minimaal. Het leek wel of alle fut er vanmid dag uit was. De kwestie-Cyprus speelt hierin een grote rol. Ook Somalië-Ethiopië gaat nog niet al te best. Maleisië-Indonesië is nog steeds niet rond. Wanneer genoemde drie kwesties geregeld zijn, en de beurs twijfelt er niet aan of dit zal moeten geschieden, zal er meer rust in dé handel komen. Thans wordt het gun stige bedrijfsnieuws praktisch genegeerd, terwijl de markt on middellijk reageert op minder goed bedrijfsnieuws. Een voor beeld hiervan is vandaag het be richt van Dortmund Hörder ge weest welk concern het dividend passeert (vorig jaar 6 pet). Dort mund heeft een verlies van 34 duitse maatschappij van 43 pet. De aandelen van Hoogovens wa ren vanmiddag bijna 7 punten lager op 590. Er ging in deze hoek bijna niets om. AKU 1 pun tje lager op 519'/2. Philips gaf een güidfet». prijs op 148,30. Unilever min een haive gulden 'Óp fT'42,10:"Voor Kon. One be stond enige lokale vraag waar door de prijs kon oplopen van ƒ154,50 tot ƒ154,90 (ƒ155,20). De Nederlandse hoofdfondsen sloten vrijdag in New Yui-k et*, weinig lager behalve R. L. M., welk fonds er wat beter in de markt lag. Voor de eigen fond sen sloot Wall Street de gunstige beursweek af met een licht ver deelde stemming. Gedurende de gehele beursduur bleef het van middag op Beursplien 5 een lus teloze boel. In de scheepvaartsector kwa men geen veranderingen van enige betekenis voor. De stem ming was er nauwelijks prijs houdend. Ditzelfde geldt voor de leidende cultures. HVA ontmoet nog steeds de terugslag van de onenigheid tussen Somalië en Ethiopië. De staatsfondsenmarkt was iets lager met weinig zaken. Ook in de lokale afdelingen viel niet veel te beleven. De gunstige gang van zaken als mede de nieuwe uitbreidingen van de metaalbuizenfabriek Ex celsior op welk nieuws het aan deel van deze maatschappij vrij dag reageerde met een acht pun ten hogere koers tot 220, deden de koers vanmiddag nog iets op lopen. Ook C^rasso werd iets ho ger geadviseerd op het voorge stelde dividend van 10 pet agio- aandelen (onv.). Het onveran derde dividend van 16 pet van Scholten Carton lag de beurs niet lekker, omdat dit dividend niet is verdiend. De aandelen van deze maatschappij werden 20 a 25 punten lager laten ge adviseerd op 670. Ver. Bedr. Bredero kregen een lagere ad- vieskoers op het onveranderde dividend van 20 pet, plus 5 pet in agio-aandelen. De beurs had meer verwacht. Bij het kruispunt met de Axel sestraat gekomen verleende de heer Van G. geen voorrang aan de heer G. A. de M. uit Terneu zen, die met zijn auto in da richting van de brug reed. Hoewel laatstgenoemde sterk naar links uitweek, kon hij een aanrijding niet voorkomen. Beide auto's liepen lichte materiële schade op. Hedenmiddag te ongeveer kwart over twaalf had in de bocht aan de oostzijde nabij de in aanbouw zijnde brug over het buitensluishoofd een aanrijding plaats tussen twee personen auto's. De heer H. P. W. uit Hoek, die uit de richting van de stad kwam gereden, nam deze bocht te veel naar links, waar door zijn auto in botsing kwam met de in de richting van de mid- densluis rijdende auto bestuurd door de heer A. J. S. uit Terneu zen. Beide auto's werden aan de lin kerzijde zwaar beschadigd. SLUISKIL Uitvoering „Sempre Avanti". In het verenigingsgebouw aan de Nieuwe Kerkstraat gaf de amateurtoneelvereniging „Sem pre Avanti' zondag een welge slaagde opvoering van het to neelspel „Mijn Zoons". Het stuk dat een Amerikaans milieu kort na de tweede wereld oorlog uitbeeldt, werd uitstekend vertolkt en genoot veel bijval. Het kriigt dan ook een herhaalde opvoering. ZAAMSLAG De Juliana-ruiters. Zaterdagavond boden de Ju liana-ruiters te Zaamslag aan leden en genodigden een gezelli ge avond in het geheel gevulde jeugdgebouw „De Poort". De voorzitter, de heer Jac. Die- Ieman, heette in het bijzonder burgemeester Van Wijk welkom, waarbij hij de hoop uitsprak dat deze de vereniging een warm hart zal blijven toedragen. Het afwisselende programma werd vlot uitgevoerd. In de pau ze vond de traditionele verloting plaats. Voorzitter Dieleman dankte aan het eind allen die hun bij drage hadden ver'eend voor het welslagen van deze avond. Het Westduitse Rode Kruis heeft met spoed medicamenten ter waarde van 220 Mark onge veer 200 gulden) naar de Poolse olaats Hirschbere gezonden ten behoeve van een levensgevaaiv lijk zieke vrouw van 74 jaar. Het desbetreffende middel, dat in Polen niet te krijgen is, werd per lijnvliegtuig van Hannover via Ber'ijn naar Warschau ge zonden en vandaar met een spe ciaal vliegtuig naar Hirschberg. Deze plaats maakte vroeger deel uit van Duitsland. SS. Tnt. conc. industrie cheepvaart Banken Handel, enz. Algemeen Beursindices 13/2 14/2 17/2 568.3 564.4 561.9 345.8 345.3 343.9 156.4 156.8 156.8 239.2 238.6 237.6 168.3 167.8 167.2 403.6 401.6 399.9 Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, geldend in Amsterdam op de volgende werkdag, luiden: Engelse pond 10.0510.15 Amerikaanse dollar 3.583.62 Canadese dollar 3.30V23.35V2 Franse frank (100) 73.3573.85 Belgische fr. (100) 7.14Va-7.19 Va Duitse mark (100) 90.4590.95 Zweedse kr. (100) 68.9069.90 Deense kroon (100) 51.6552.65 ïoorse kroon (100) 49.8550.85 Zwitserse fr. (100) 83.1583.65 iliaanse lire (10.000) 57.00—59.00 stenrijkse schilling (100) 13.94—14.04 ortugese escudo (100) 12.50—12.65 Spaanse peseta (100, gr. coup.) In een kerkgebouw, dat tot de laatste plaats bezet Was heeft ds. W. C. van Hattem zondeg- avond afscheid genomen als pre dikant der Gereformeerde Kerk in Terneuzen. De dienst werd geopend met het zingen van gezang 40, de verzen 1, 2, 3 en 4. Tussen votum en geloofsbelijdenis zong de ge meente psalm 100 en het tweede vers van gezang 38. Als schriftlezing had de predi kant gekozen uit het derde hoofdstuk van Prediker 1 t/m 15: Alles heeft een bestemde tijd en al'e voornemen onder de hemel heeft zijn tijd, en uit het tweede hoofdstuk van de eerste Petrusbrief de verzen 1 t/m 10: Zo legt dan af alle kwaadheid en alle bedrog. Als uitgangspunt voor zijn predikatie nam ds. Van Hattum het tweede gedeelte uit het vijftiende vers van Prediker 3; En Gij zocht weer op wat voorbijgegaan is. De Duitse filosoof Nietzche stelde de kringloop van het leven centraa'. De prediker echter ver kondigt de God vap de bijbel, dat is dus niet de God van de kring loop. God voert de mensen vol gens een vast plan naar de vol einding. God bestemt ook de tij den, daarom is onze tijd Gods gave, waarover Hij de beschik king heeft. Al onze werken ziin 'n Gods werken opgenomen. Hoe beter men dat verstaat, hoe be- *er de mens zich van zijn be grensdheid bewust is, aldus ds. Van Hattem. Een mens kan zelf niet uitmaken wat de vrucht van zijn arbeid is; ons leven is maar een klein stukje in Gods grote mozaïk. God is de Almachtige Souverein, die bepaalt wat de zin van ons 1even is. Hij registreert en vraagt rekenschap van het geen wij gedaan hebben en dan is het oordeel aan Hem. Jezus heeft onze tijd en ons leven ver zoend, omdat wij niet zouden worden afgeschreven als waar deloos oud materiaal, maar inge schreven zullen worden als een levende steen in Gods grote mo zaïek. Er js maar één plaats waar God ons opzoekt; Bii het Kruis, van waaruit onze tijd vervuld is. Na deze predikatie zong de gemeente Gezang 15, waarna ds. Van Hattem 'n kort resumé van zijn preek ia de Engelse taal hie'd voor de aanwezige Ameri kanen, employê's van Dow Che mical, voor wie de scheidende predikant de kerkdiensten leidde in het gebouw Pro Rege. „Welk een Borg is onze Heiland" was en hij heeft dat goed en met vol ledige inzet van zijn persoon ge daan. Als symbo'ische overhan diging van een herinnering aan zijn verblijf in Terneuzen deelde de heer De Ruyter mee, dat de gemeente gelden bijeen had ge bracht voor een toga, aangepast aan het klimaat van Brazilië, van welke hij hoopte, dat ds. Van Hattem deze zou dragen tot ere Gods in zijn hoge ambt in het eer re land. De heer De Ruyter verzocht vervolgens het predi kantengezin staande toe te zin gen het laatste vers van psalm 121: De Heer zal U steeds gade slaan. Ds. M. den Boer uit Zaams'ag sprak namens de classis Axel. Hij noemde de heer Van Hattem „de man van de groene tafel" in wie vaart zat. Jammer, dat hij thans afscheid moet nemen, doch ds. Van Hattem heeft hiervan zelf gezegd: Jezus roept mij naar Brazilië. Ds. Van Welle, als laatste spreker namens de particuliere Synode in Zeeland, zeide o.a. in verband met het vertrek van ds. Van Hattem, dat de tijd waar over deze laatste zo juist ge preekt had, ons soms overvalt. Het verblijf van ds. Van Hattem is maar kort geweest, wat te meer tot uiting komt, omdat de samenwerking zo goed was. Spreker roemde verder de ambi tie van de scheidende predikant voor de Zeeuwse Kerkbode. Ds. Van Hattem dankte voor alle hartelijkheid, die hem en zijn gezin bij dit vaarwel ten deel was gevallen en haakte in op het gezegde van één der sprekers over zijn omgang met de jonge ren. De kampeerweekends zul- 'en voor hem één der mooiste herinneringen aan zijn verblijf hier zijn. Spreker zeide verder, dat de Christelijke organisaties altijd zijn grote liefde hadden en hoopte, dat hij iets van die hafde hier heeft mogen meegeven. Het beroep naar Brazilië was voor hem een appèl van Jezus Chris tus. Hij dankte deken Van Me- chelen i voor zijn aanwezigheid, in welke hij behalve een teken van diens herstel, ook een blijk van goede verstandhouding zag. Ds. Stern uit Sas van Gent als afgevaardigde van de classis T.Tzendijke van de Hervormde Kerk; de afgevaardigden hier van uit Terneuzen, de gemeente secretaris die aanwezig was na mens het gemeentebestuur, de heer A. J. van Pagee; het be stuur van het Julianaziekenhuis; BINNENKORT WEER VOLOP „HAVANNA" VOOR AMERIKANEN De Amerikaanse si- garenrokers zullen bin nen niet al te lange tijd weer kunnen genieten van een „Havanna", die zij sinds bijna vier jaar hebben moeten ontbe ren. Dit voor hen on getwijfeld prettige vooruizicht is niet het gevolg van een opzien barende verzoening tus sen Cuba en de Ver enigde Staten, maar te danken aan het initia tief van een anti-Cas- trocubaan en aan de In- teramerikaanse ontwik kelingsbank. De „Ha vanna" in kwestie zal overigens niet uit Cuba, maar uit Honduras en Nicaragua komen. Tot dusver waren alle pogingen om de be roemde tabak elders te telen op een mislukking uitgelopen, niet omdat voor de juiste grond en het geschikte klimaat ontbraken, maar uit sluitend omdat men niet over het juiste zaad be schikte. In 1960 slaagde een Cubaan erin, voor hij naar de Verenigde Staten uitweek, enkele kilo's van dit onmisbare zaad naar Amerika te smokkelen. Wat later werd een andere Cubaanse bal ling, een specialist op het gebied van de' ta baksteelt, door de Inter- Amerikaanse ontwikke lingsbank belast met 't zoeken naar voor de teelt van Cubaanse ta bak geschikte grond in Honduras. De bank ver leende voorts een kre diet van enkele miljoe nen guldens voor de uitvoering van een pro gramma voor de pro- duktie van deze tabak. De tabakoogst was ver leden jaar bevredigend en zal naar verwachting dit jaar nog rijker zijn. Volgens deskundigen is de „Havanna" uit Hon duras van gelijke kwa liteit als die uit Cuba. Ook in Nicaragua zijn veelbelovende resulta ten bereikt en andere landen schijnen het voorbeeld te willen vol gen. Visserijreders ontslaan varend personeel De reders van door de visserijstaking' stil liggende schepen zullen al hun varend personeel voor zover dit nog voor werkzaamheden aan de wal bij hen in dienst was, met ingang van vandaag ontslaan. Het gaat om de Schevening- se bemanningen van een vijftigtal schepen, waarvan er 35 a 40 in Scheveningen zelf thuishoren en 10 a 15 in Vlaardingen en IJmui- den. Een groot deel van de Scheveningse vissers heeft al werk gevonden buiten het visserijbe drijf. het laatste lied, dat de predikantde Christelijke emigratie cen- in deze dienst de gemeente ver zocht te zingen, waarna hij het Onze Vader bad. De heer F. de Ruyter uit Sluis kil richtte zich hierna namens gemeente en kerkera'd met woorden van waardering en tale en de aanwezige Amerika nen bracht ds. Van Hattem dank voor het bewijs van meeleven, dat hij in het bijwonen van deze dienst zag. Na het zingen v'n: P^t 's F° ~en zegen op U tri"" was rid"" dank tot de heer en mevr. Van in de gelegenheid persoonlijk af- Hattem. Vier jaar heeft ds. Van scheid te nemen van het predi Hattem met de gemeentè mee- j kantengezin. 5.92VW6.07J6 geleefd in vreugde en tegenspoed AARDAPPELBEURS ROTTERDAM Klei-aardappeien 35 mm opw.: Eigenheimers 1012; Bintje 7,50ƒ9; Bevelander ƒ14 16Meerlander 811. Klei-aardappeien 38 mm opw.: Eigenheimers 1113,50; Bin tje ƒ8—ƒ9; Furore ƒ8—ƒ10. Klei-aardappeien voor de ex port 35 mm opw.: Libertas: geen maten gesorteerd: geen handel. Zand-aardappelen 35 mm opw.: Bintje: geen handel. Zand-aardappelen voor de ex port 35 m mopw.: Libertas: geen handel. Overige rassen: geen handel. Stemming binnenland: zeer kalm; buitenland: geen vraag. Voer-aardappelen 2ƒ4. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaard-en vast gesteld voor de verkoop van con sumptie-aardappelen op wagon, schip of auto. GRAANBEURS ROTTERDAM Baktarwe voor directe levering geen afzetmogelijkheid. Zomergerst, volgens monster, ƒ2427, zonder belangstelling; Haver, volgens monster, 21 ƒ23,50, zonder belangstelling. Groene erwten, volgens mon ster, ƒ38—ƒ46; Schokers, vol gens monster, 35—52,50, fran co Rotterdam. VEEMARKT ROTTERDAM Op de veemarkt te Rotterdam werden in totaal aangevoerd 1488 stuks vee, zijnde 1089 vette koei en en ossen en 399 varkens. De noteringen waren als volgt; Vette koeien 2,704,10 en var kens f 2,352.39, alles per k". Overzicht: Vette koerin: iets meer aanvoer, kalme handel en prijzen als vorige week, prima's boven notering; Varkens: aan voer als vorige week, matige han- TERNEUZEN Geboren: 5 febr. Carla Maria, d. van Binjamin Th. David en Emma C. Lippens, won. te Axel, Juliana- str. 34; Jelientje, d. van Dingeman Scheele en Cornelia K. Polderman, P 127A; Stephan Robenrt Edward, z. van Robert P. Klein en Egidia R. P. Geirnaerdt, won. te Sas van Gent, Rozenlaan2, 6 febr. Brenda Johanna Karei, d. van Ferdinan- dus F. J. Lauret en Emmy D. P. van de Bilt, Bosjesweg 57; Simona Catharina Ietje, d. van Marinus J. Meertens en Lolkje I. Bouma, won, te Sas van Gent, Prinsenkade (sa lonwagen) Dennis Etienne, z. van Rene J. de Block en Noëila A. Ver. hage, won. te Zuiddorpe, Lange- dreef 8. 7 febr. Cornelia Dina, d. Vereniging persfotografen protesteert tegen verhoging treinbrieftarief De Nederlandse vereniging van fotojournalisten heeft een telegram gericht tot de directie van de Nederlandse spoorwegen waarin zij protesteert tegen de verhoging met bijna 250 procent (van 15 tot 50 cent) van de prijs der treinbrief zegels, waardoor ie persfotografen ernstig wor den gedupeerd. De vereniging geeft de directie dringend in overweging deze beslissing te herzien voor zover deze het verzenden van pers foto's betreft en zegt gaarne be reid te zijn dit nader toe te lich ten. del met teruglopende priizen. Prima vleesvarkens hoven note ring. Zware varkens ƒ2,25 2,26, Slachtzeugen 1,85f 1,92 per kg. van Salomon Andriessen en Adria- na J. de Ridder, Juliana van Stol- bergstr. 4. 9 febr. Jan Johannes, z. van Adriaan H. J. Scheele en Antje T. den Hamer, Vondelstr. 20; So phia Florentina Marietta Maria, d. v. Johannes van Leemput en Maria S. M. van Denderen, Axelsestr. 141; Karin, d. van Andries H. Koekkoek en Catharina Hamelink, won. te Hoek, Langestr. 26.10 febr. Janine Martha Theodora, d. van Johan A. Burm en Johanna M. Maas, Plataanstr. 3; Andries Cor nells, z. van Pieter van den Berge en Tannetje Verschelling, won. te Axel, Joost de Moorstr. 41; Rob- by, z. van Aloysius Schelfhout en Christina Djoestina, Spoorstr. 82; Sara Louisa Marie, d. van Jan L. Harte en Maria S. de Kesel, Ko- renbloemstr. 19. 11 febr. Anna, d. van Johannes A. de Meijer en Pau lina Wisse, Donze Visserstr. 35; Eitje Janke Maria, d. van Jan F. L. de Klerk en Maria J. A. Scharff, v. d. Waalstr 4. Huwelijksaangiften: 10 febr. Jan Dryver, 25 j., jm, won. te Neuhausen (Zwitserland) en Hil- ligje Scholten, 2 j., jd. 11 febr. Pie ter Jansen, 25 j., jm,, won te Rijs wijk (Z.-H.) en Johanna A. de Feij- ter, 24 j„ jd. Huwelijksvoltrekking: 7 februari Oswald K. Zosel, 24 j., jm., won, te Ludwigshafen am Rhein (Duits land) en Maaike K. van Eok, 18 j., 3d. Overleden: 6 febr. Elisabeth N, Koster, 68 j., echtg. v. Isaac Ver- slujjs, won, te Axel; Antonius C. Hoogwijk, 44 j.,echtg. v. Jeanette M. J. de Gronckel; Jacobus van Cadsand, 67 j., echtg. v. Catharina Koole, won. te Axel; Dirk van der Weide, 22 j., echtg. v. Yvonne I. R. de Wever, won. te Schoondijke. 7 febr. Johannes N. Oomens, 86 j., echtg. v. Adriana C, van Dorst, Donze Visserstr. 68. 9 febr. Chris tina M. J. Karsimah, 52 j., echtg. v. Augustinus Verstraeten, won te Axel. 10 febr. Janna Hamelink, 76 j., geh. gew. met Joos van Taten- hoven, Zuidlandstr. 72. TERNEUZEN In de periode van 5 t/m 11 febr. hebben zich in deze gemeente ge vestigd: A. H. de Bruijn, Fr. Halsiaan 33, van Roosendaal ca; D. J. Posthu mus, Olmenstr. 4, van Dordrecht; G. Dalmestri, Scheldekade 47, van Ridderkerk; A. M. Risseeuw Haartsen, Emmalaan 1, van Oolt- gensplaat; V. J, M. G. Verstrae tenLenoir, Voitastr. 7, van Ar- lon (B.)J. L. M. de Theije. Axel sestr. 59b, van Dordrecht; E. Mul- liéBuiJze, Zandstr. 9, van Zaam slag; E. J. F. Elbertse, Koningin- nelaan 13, naar St. Jansteen; R. G. Groosman, Axelsestr. 152, van 's-GravenhageF. J. van Uyt- vanck, Grenulaan 54, van Vil voorde (B.) en J. M. van Zanten, Koninginnelaan 10, van Wille broek (B.), Vertrokken: A. J. de Feijter, Oranjestr. 40, naar Spijkenisse; M. K. Zoselvan Eek, Hondiusstr. 38, naar Ludwigshafen (Did.); F. M. de Jonge, Dokweg 2, naar Axel; L. de Braai, Beatrixstr. 5, naar Axel; C. L. J. Storp, Oostkade 23, naar Hulst; J. J. Sipma, Vlucht- haven „Nach1 egaal", naar En schede; H. Wiekens, De Blokken 1-2 a/b, naar Groningen en H. Wiekens, De Blokken 1-2 a/b, naar Groningen.

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 3