Het Auschwitz-proces Dit de Provincie HHÜpürol ERIC DE NOORMAN - DE EERLOZE KRIJG RECHTSZAKEN GEMEENTERAAD VAN TERNEUZEN Zeeuwss Stichting Beroepen-voorlichting sn voor Schooi- en Beroepskeuze ontplooit zich ^terdag 25 Januari 1964 Pagina S. Openbare vergadering op 30 januari De vervoNiin** vasi de Watoetsi in Roeanda De gemeente- classificatie BV AA en handen ruw? CARIBISCH DEBAT IN EUROPEES PARLEMENT Knutsefaars lijmen met VELPON van Ceta-Bever Gemeente Terneuzen DE VRIJE ZEEUW In de donderdag a.s. te houden vergadering van de Terneuzense gemeenteraad komen o.a. enige begrotingswijzigingen aan de orde. De eerste betreft een ra ming van 14.270 voor de in de loop van dit jaar vastgestelde doorlichting van de bevolking. Voorts vragen B. en W. een bedrag van 4550 voor de ver bouw en inrichting van het rech tergedeelte van 't perceel Markt 13. Hier wordt (voorlopig?) het kantoor gevestigd van de onlangs benoemde technische adviseur. Industrialisatie Van groter allure is het voor stel van het college tot exploita tie van het industrieterrein Drie wegenMr. Haarmanweg. Aan uitgaven grondverwerving, bouwrijpmaken etc.) en inkom sten wordt hiervoor een bedrag geraamd, groot 6.870.600. „Wjj gaan in Terneuzen dus steeds door", om een woord van een onzer magistraten aan te halen. Dit blijkt trouwens ook uit diverse voorstellen betreffende vestiging en grondaankoop, welke de gemeenteraad worden voor gelegd: verhuur van een perceel indus trieterrein aan de Meterfabriek. tegen een huurprijs van ƒ1291,06 per jaar. de verkoop van een industrie terrein ten zuiden van Driewegen ter grootte van 4,7555 ha aan de Coöp. Vruchtenveiling Z. Vlaanderen voor een prijs van 11,per vierkante meter; verkoop van 2500 m- bouw grond in 't uitbreidingsplan Sluis, kil aan W. Schipper en Zoon te Goes voor de bouw van een in dustriehal tegen de prijs van 8 per m2; verkoop van 1765 m2 bouw grond in het exploitatieplan Sluiskil aan de Heineken's brou werijen voor 17,25 per m2; verkoop van resp. 1195 m2 en 646 m2 bouwgrond te Sluiskil aan de firma F. L. v. d. Bijl en E. D. Tacq, beiden te Sluiskil voor 8 en 10 per m-, voor de bouw van een werkplaats met kantoor en voor de bouw van een bun galow. schot te verlenen van 199.275 voor het verkrijgen van het bouwterrein en 1.262.103 voor de bouw van het bedoelde com plex. Onderwijs Naast een voorstel tot verho ging van de salarissen der ge meente-ambtenaren vermeldt de agenda nog enige voorstellen tot uitbreiding van schoolgebouwen. In verband met de uitbreiding van het leerlingenaantal krijgen sommige scholen te kampen met de schoolruimte. B. en W. stel len de raad voor de Chr. kleu terschool aan de Leeuwenlaan met één lokaal uit te breiden en de Hervormde school, de Zuid- landsrhool en de R. K. meisjes school met twee leslokalen. Wat deze laatste onderwijsinrichting betreft acht het bestuur het niet gewenst de meisjesschool te ver groten, omdat de afstand uit de nieuwe woonwijken naar de kom te groot wordt. Het voorstel van B. en W. houdt dan ook in de twee lokalen ten behoeve van de meisjes bij te bouwen aan de bestaande jongensschool in de Begoniastraat. Regering van Oost-Pakistan ontkent groot aantal doden De regering van Oost-Pakistan heeft het „fantastische bericht" tegengesproken dat bij de onge regeldheden in het gefcied van Da.ra duizend mensen zouden zijn gedood. De provinciale regering ver klaarde, dat in een ziekenhuis waar 600 zwaargewonden zouden zijn overleden, slechts 508 Hin does en „enkele Moslims ter be handeling waren opgenomen". De regering zei verder dat het bericht, dat 400 personen waren neergestoken toen een trein tot stilstand werd gebracht, absoluut oniuist is. Premier Nehroe drong er don derdag, in zijn eerste openbare verklaring na zijn ziekte, bij zijn landgenoten op aan kalm te blij ven en zich niet kwaad te maken over de botsingen tussen Hin does en Mohammedanen, „waar bij veel onschuldige mannen vrouwen en kinderen om het leven kwamen". Donderdagavond verloor tij dens een circusvoorstelling in Madrid een olifant het evenwicht. De vahende kolos kwam op de voorste rijen terecht, waarbij een achtjarig jongetje ernstig werd gewond. Drie personen liepen lichte verwondingen op. Presentiegeld De leden van de gemeenteraad zul'en voortaan, als het voorstel van B. en W. wordt goedgekeurd, 'per vergadering 20 presentie geld ontvangen en 10 voor een raadscommissie-vergadering. Tegen de achtergrond van de huidige loon- en prijzenslag blij ven het matige vergoedingen. Woningbouw Het bestuur van de Woning bouwvereniging „Werkmansbe- lang" heeft een plan ontworoen voor de bouw van 76 galerijwo ningen met 10 garages en twee verhuurbare ruimten. Deze wo ningen zijn geprojecteerd in het uitbreidingsplan Zuid II. Ten einde dat plan te kunnen reali seren stellen B. en W. voor aan de woningbouwvereniging onder bepaalde voorwaarden een voor- Een 53-jarige voormalige SS- sergeant, Arthur Breitwieser, een Pool van geboorte, heeft vrijdag op het proces tegen voor malig personeel van het concen tratiekamp Auschwitz verklaard dat miljoenen gevangenen wer den vergast met gas dat oor spronkelijk bestemd was voor bestrijding van ongedierte in kazernes en kleding. Hij zei dat dit gas, „Zylon B" genaamd, „verschrikkelijk snel" werkte. Dat wist hij omdat hij eens ge zien had dat een SS-er in elkaar zakte en van de trap viel, nadat deze met dit gas gewerkt had. Breitwieser was in het kamp Auschwitz „chef ontsmetter". Hij werd in 1947 in Polen ter dood veroordeeld, maar later vrijge laten en naar West-Duitsland teruggestuurd. Hij is een van de 22 leden van het personeel van het concentratiekamp die nu terecht staan. Een verklaring van een voormalige kapo (een lid van de kamppolitie, zelf gevangene en vertrouwling) Paetzold ge naamd, dat Breitwieser heeft meegewerkt aan de eerste expe rimentele massa-executie met gas in oktober 1941, sprak Breit wieser tegen. Hij zei pas van het vergassen gehoord te hebben „nadat al veel gevangenen de Hoewel men in officiële krin gen in Roeanda het stilzwijgen bewaart over de bloedige botsin gen tussen Watoetsi en Wahoe- toe, wordt van betrouwbare ziide vernomen dat er 16.000 tot 18.000 doden ziin of 0,7 procent van de totale bevolking van het land. Toen Roeanda nog een Bel gisch protectoraat was werd de Wahoetoe-meerderheid over heerst door de Watoetsi. Nu het land zelfstandig is zijn de rollen omgekeerd, waarbij op grote schaal Watoetsi worden ver moord. In benaalde gevangenis sen waar leden van deze stam zitten ongesloten zouden dage lijks verscheidene gevangenen aan de slechte behandeling be zwijken. Intussen komen nog steeds gro te groepen vluchtelingen uit Roeanda in Oeganda en Boeroen- di aan. Volgens een communiqué van de ambassade van Roeanda in Leopoldstad missen de geruchten volgens welke duizenden perso nen bij bloedige botsingen in Roeanda om het leven ziin geko men iedere grond. Gewapende Watoetsi. die uit Oeganda en Boeroendi waren gevlucht, waren er volgens het communiaué in geslaagd zich te vestigen in een dorp op 30 kilometer van de hoofdstad van Roeanda, Kigali De nationale garde had hen aan gevallen en verscheidene perso nen hadden hierbij het leven ver loren. De begrotingscommissie van de Amerikaanse Senaat heeft haar goedkeuring gegeven aan het wetsontwerp tot verla ging van de belastingen in de Verenigde Staten met elf miljard dollar. Het ontwerp is doorgezonden naar de Senaat. Het is al aangenomen in het Huis van Afgevaardig den. Minister Veldkamp (Soc. Za ken en Volksgezondheid) heeft de Eerste Kamer meegedeeld zich vooralsnog te willen ont houden van het uitspreken van een oordeel over de afschaffing van de gemeenteclassificatie. De bewindsman, die dit de Eerste Kamer heeft meegedeeld in de memorie van antwoord op de begroting 1964 van zijn depar tement, wijst erop, dat deze aan gelegenheid in eerste instantie de Stichting van de Arbeid en het College van Rijksbemidde laars betreft. Vanuit de Kamer was minister Veldkamp gevraagd of de re gering moeilijkheden in de weg zal leggen, wanneer het bedrijfs leven in de richting zou gaan van de afschaffing van de ge meenteclassificatie. De minister zegt in zijn antwoord, dat wan neer het georganiseerde bedrijfs leven, in easu de Stichting van de Arbeid, met verdere voor stellen tot vermindering of af schaffing van de gemeenteclas- sificatie-verschillen zou komen, deze door het College van Riiks- bemiddelaars op hun merites zullen moeten worden beoor deeld. weg naar de dood waren ge gaan". Een voormalige tandarts van Auschwitz, de 60-jarige dr. Willi Frank, ontkende vrijdag dat hij zou hebben deelgenomen aan het uitkiezen van gevangenen voor de gaskamers op het verplaats bare perron, waar de treinen met gevangenen aankwamen. Hij zei dat alleen dokters deze selec ties maakten. Ook zou hij niet hebben meegeholpen bij het vergassen. Hij gaf echter toe, dat hij wist dat in een van zijn behandelingskamers de gouden tanden van terechtgestelden wer den omgesmolten. Verscheidene malen had hij de daarmee ge vormde gouden staven bij de kampdirectie ingeleverd. „De ge vangenen gebruikten blaaslam- oen voor het smelten", zei hij. Hij had ook wel gehoord dat vrouweliike gevangenen werden gesteriliseerd. Op de vraag van de openbare aanklager of hij had geweten wat er op het perron gebeurde antwoordde hij: „Wij wisten wat er gebeurde. Ik was niet blind of doof." De rechter vroeg daar op wat hij destijds dacht van de wreedheden in Auschwitz. „Ik vond het monsterlijk. Ik heb al les gedaan voor de gevangenen wat in mijn macht lag", zei Frank. Zijn assistent in Auschwitz, de 58-jarige tandarts Ludwig Schatz, gaf toe „dikwijls" op het perron gestaan te hebben, maar niet aan het selecteren van de gevangenen te hebben meege daan. Hij zei ook geprobeerd te hebben de gevangenen te helpen. AXEL Ratio-bouw in Oost Zeeuws- Viaanderen. Al geruime tijd wordt in het kader om meer woningen te creëren, gewerkt aan een plan om dit doel te bereiken door te bouwen volgens een arbeidsbe sparende methode. Na ve'e besprekingen, welke gedurende de laatste maanden op ambtelijk en bestuurlijk niveau, waarbij de burgemeester van Axel een zeer actieve rol heeft gespeeld, is het dan nu zo ver, dat een plan afgerond op tafel ligt. Dit plan voorziet in het bouwen van ongeveer 690 woningen, te verdelen over enige jaren in de Oost Zeeuws-Vlaamse gemeen ten, buiten Terneuzen. In dit plan ziin verschillende krachten, waarbij de bouwcapa citeit een voorname rol speelt, en hebben ook de gemeentebe sturen van de betreffende ge meenten elkaar gevonden. Alle aanwezigen gingen pok akkoord met de voorgestelde vr'^orde van bouwen. Dit is zeer belangrijk omdat een ieder zal begrijpen, dat bij een dergelijk n'an niet in alle ge meenten tegelijk han worden be gonnen. Donderdagmiddag had in de raadszaal van Axel. onder leiding van de Commissaris der Konin gin in Zeeland, jhr. mr A. F. C. de Casembroot, waarbij aanwezig waren de heren Kalend en Van Dongen, leden van Ged. Skaten, en de hoofdingenieur-directeur van het Departement van Volks huisvesting in Zeeland, de heer Huisman. In deze vergadering werd door de colleges van B en W. algehele overeenstemming bereikt over de grootscheepse ratio-bouw in Oost Zeeuws-Vlasnderen. Wanneer de onderscheidene ge meenteraden hieraan snel hun goedkeuring verlenen, hoont men reeds op 1 april a.s. te kunnen beginnen De start van dit plan zal plaats hebben te Axel. zodat men hier ooedig meer bouwaktiviteit zal zien. SLUIS Demonstratie E. H. B. O De plaatseliike afdeling voor F. H. B O. verzorgde in het Me disch Centrum in de Hoogstraat °en demonstratie met een op blaasbare pop. waarop mond op mond-ademhaling kan worden toegepast. De belangstelling van de zijde der leden was zeer groot. De heer G. Hogenboom uit Goes gaf deze demonstratie die o m. door de docent vkn de E. H. B. O.- cursus, dokter G. de Meijer, werd bijgewoond. Adv.) DOOR een aantal Zeeuwse bedrijven en instellingen werd reeds in 1956 de Zeeuwse Stichting voor Beroepen-voorlichting en de Schooi en Beroepskeuzevoorlichting opgericht. Het geven van voorlichting over de vele beroepen die er in Nederland zijn, werd en wordt reeds enige jaren door drs J. W. Dippei gedaan. Causeriën en lezin gen worden door hem door geheel Zeekind gehouden, waarbij in het bijzonder gewezen wordt op de mogelijkheden die er ook in Zeeland in toenemende mate aanwezig zijn. vallen waarin blijkt dat zich be paalde psychische moeilijkheden voordoen, wordt de hulp inge roepen van de psycho1 oog drs. J. H. Abbas, die tevens verant woordelijk is voor de wetenschap pelijke opzet van het werk. Deze Zeeuwse Stichting voor Beroepenvoorlichting in Schooi en Beroepskeuzevoorlichting ver richt haar werkzaamheden insa- menwerking met de andere in stellingen op het gebied van be roepskeuze. Gezien de ook in Zeeland meer en meer oo de voorgrond treden de sociologische veranderingen o.m. door de uitvoering Delta werken, de bruggenbouw, de toenemende industrialisatie, enz wordt ook de vraag naar goede en verantwoorde school- en be roepskeuze steeds groter. De Zeeuwse Stichting voor Beroepen-voorlichtincr en schooi en beroepskeuzevoorlichting, ge vestigd in het Landbouwhuis te Goes, wil gaarne de helpende band toesteken bii bet geven van beroeps- of schoolkeuze-onder- zoek. Het Europese parlement heeft vrijdag aan het slot van zijn vergadering van deze week in Straatsburg de lof gezongen van Suriname en de Nederlandse Antillen als „oasen van demo cratische rust op de drempel van het Zuidamerikaanse vasteland". De afgevaardigden hebben in een eenstemmig goedgekeurde resolutie een beroep gedaan op de parlementen van België. Luxemburg, Duitsland en Italië om toch vooral de overeenkomst voor associatie van de Neder landse Antillen bij de gemeen schap spoedig te bekrachtigen (die voor Suriname werd reeds bekrachtigd). De overeenkomst, die in september 1962 werd on dertekend, is tot op heden alleen door Nederland en Frankrijk ge ratificeerd. De resolutie, waarmee het debat is besloten, nodigt de E.E.G.-commissie uit financiële steun te verlenen voor de ont wikkeling van landbouw, vee teelt, visserij, industrie, handel en toerisme, en dringt er op aan, dat de werking van het E.E.G- ontwikkelingsfonds ten aanzien van het Caribische gebied wordt bespoedigd. De Nederlandse afgevaardigde, mr. C. Berkhouwer, wees er in dit verband op, dat uit het oude ontwikkelingsfonds nog ruim zestien miljoen dollar over is voor besteding van Suriname en de Antillen. De resolutie dringt ook aan op een spoedige oplossing van het vraagstuk der marktorgani satie voor de produkten uit deze landen, met een regeling van de prijzen op een winstgevend niveau. De school- en beroepskeuze kon door omstandigheden door de Stichting nog niet aangepakt worden. Financieel zouden de lasten te zwaar geweest zijn en er was een tekort aan volledig bevoegde beroepskeuze-adviseurs. Nu echter in 1962 de overheid bereid bleek om van de daarvoor in aanmerking komende kosten 75% te subsidiëren en gezien het belang dat het bestuur van de Stichting ziet in een goeds school- en beroepskeuze, is sinds 1 januari 1964 als beroepskeuze- adviseur aangesteld de heer M. H. van Zanten. Voorts ging de Stichting een verbintenis aan met drs. J. H. Abbas, die als psycholoog de Stichting zijn diensten zal verle nen. De Zeeuwse Stichting richt zich zowel op de schoolonderzoeken als op het onderzoek van parti culieren. Momenteel wordt door de beroepskeuze-adviseur op de openbare scholen in Souburg de leerlingen van de 6e, 7e en 3e klasse onderzocht od de moge lijkheden van verdere school keuze. Daarnaast hebben zich reeds een 15-tal scholen in Zee land voor dit onderzoek opge geven. De werkzaamheden van deze Stichting beperken zich niet tot het testen van schoolkinderen. Alle vormen van voortgezet on derwijs zijn tevens hierbij betrok ken. Schooladviezen worden na een uitvoerig nsycho-tecbnisch on derzoek, dat een gehele dag in beslag neemt, verstrekt. In ge- neem i grote tube. VADER VERMOORDT TWEEJARIG ZOONTJE In Eindhoven heeft de 33-jarige Van G. bekend zijn 2-jarig zoon tje op 10 dec. van het vorig jaar in de keuken van zijn woning ge dood te hebben Eigenaar van Jacht „Christine" duikt op Edward Anderson, de garage- houder uit Londen, die spoor loos was, sinds hij drie weken geleden met zijn jacht „Chris tine" uit Rams gate vertrok, is woensdag in Dublin opgedo ken. Men ging twijfelen aan een eventuele schipbreuk van het nog steeds niet gevonden jacht, toen bleek, dat op het leven van Anderson een hoge verzekering was gesloten door zijn compagnon. Aan de politie in Ramsgate, waar Anderson (midden met bril) hier aankomt, heeft de garagehouder verteld, dat hij ongemerkt van de „Christine" op de wal was gesprongen, vóórdat het jacht uitvoer. An derson zou enige weken in Ierland hebben rondgezwor ven vóórdat hij zichzelf bij de politie meldde. (Deze foto werd met telelens gemaakt). jr Een politiepatrouille heeft donderdag in Buenos Aires vier gewapende bandieten doodge schoten toen deze trachtten een brandkast waarin slechts duizend pesos (ongeveer twintig gulden) bevonden te stelen. Zij werden door de politie verrast toen zij bezig waren de brandkast op een vrachtauto te laden. Twee an dere bandieten ontkwamen. fr In de buurt van de Zuid-Ita liaanse stad Bari reed donderdag avond een auto in op een colonne militairen. Twee militairen kwa men om het leven en dertig wer den gewond, van wie zeventien ernstig. De inzittenden van de auto sloegen na het ongeluk op de vlucht. jc Mijn kip zal keizer kraaien, zo kan een boer in het Italiaanse dorp Adegliacco nu zeggen. De dierenarts heeft daar namelijk een kip door middel van een „keizersnede" verlost van een ei dat een omvang van 24 cm en een lengte van 21 cm had. De record- houdster heeft de operatie goed doorstaan. ZATERDAG 25 JANUARI TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 uur: .Jerry als de preutse professor". Concertgebouw, 8 u.: „Land zonder wet". Café Maandag, 7.30 uur: vriiskaart.ing. AXEL: Het Centrum, 8 uur: „Pt 109 op nachtpatrouille". ZONDAG 26 JANUARI TERNEUZEN: Luxor-Theater, 2 uur: „Land zonder wet"; 4.30 en 8 uur: Jerry als de preutse professor". AXEL: Het Centrum, 3.45 u.: „Pt 109 op nachtpatrouille"; 8 uur: „Rocca de gangster". 132. „Ik dacht dat je verdron ken was, koning," stamelt Hen gist, alsof dat hem verontschul digt. „Ja, dat dacht je," knikt Eric, „maar er moet veel gebeuren voor de Noorman zich door een Sakser laat verdrinken, dat zie je nu. Waar is je broeder Horsa?" „In de burcht," mompelt Hen gist met een hoofdbeweging en Eric heeft moeite zijn verbazing niet te tonen. „Dus dat is de re den, waarom de Saksers de burcht van de Britse vorst aangevallen hebben. Hoewel de Saksers eigen lijk de Britse vorst in hun macht hadden, konden zij niets beginnen, omdat deze weer Horsa in zijn macht had. Maar, wat heeft dan de Britse aanvoerder belet, het Saksenkamp aan te vallen? Op dat moment ontstaat er be weging onder zijn krijgers, die druk bezig zijn hun „Picten"- uiterlijk te verwijderen. Dan ziet hij een klein troepje Britten nade ren. „Wat is dat hier?" snauwt de voorste, kennelijk de Britse leger aanvoerder. „Wat zijn jullie voor landlopers? Pieten?" „Noren zijn wij," antwoordt Eric, „en de bondgenoten van ko ning Vortigern, die nu tenminste zijn burcht weer uit kan. Dat moet je verheugen, heer aanvoerder, maar dat doet het niet en dat geeft te denken." „Hoe meen je dat?" roept de Brit uit. „Ik meen, dat we jou eens aan de tand moeten voelen," snauwt Eric. „Je bent mijn gevangene." Met koekepan bijna de hersens ingeslagen Omdat de 19jarige vertegen woordiger P. C. IJ. P. uit Nij megen, thans in militaire dienst, op 16 februari van het vorig jaar met een koekepan een stu dent, de 22-jarige J. van R., bijna de hersens had ingeslagen, moest hij zich vrijdag voor de politierechter te Arnhem ver antwoorden. Het bleek dat de student, die inmiddels de studie in Delft heeft kunnen hervatten, hersenletsel en een barst in zijn schedeldak had opgelopen. De vertegenwoordiger nam deel aan een feestje en toen er herrie ontstond, meende hij aan het algemene gedruis het zijne te moeten bijdragen door met de koekepan hij was juist een ei aan het bakken een roffel te slaan op het hoofd van een stu dent. Tijdens de behandeling kwam aan het licht dat de jeugd in steden bij de grens, zoals Nij megen, vreemde feesten organi seert. De raadsman van ver dachte, mr. N. M. Muller, gaf uiting aan zijn bezorgdheid over dergelijke feesten, die Duitse en Nederlandse jongelui met elkaar organiseren. De Duitsers, beter bij kas, verschaffen de drank en de Nederlanders de accomoda- tie. Altijd zijn er wel ouders een nacht afwezig. De aanslag met de koekepan gebeurde op zulk een festijn ten huize van een afwezige vader, die meende dat zijn zoon op het huis paste. De visite bestond uit zeker 40 per sonen, waarvan de meesten el kaar niet eens kenden. De ver tegenwoordiger, die toegaf in het burgerleven tot de nozem- achtigen te behoren, was er door een vriendinnetje binnenge loodst. De officier, mr. A, J. J. Pfeil, vond het ook een vreemd feest. Deze verdachte heeft al vaker terecht gestaan wegens vernie ling en joyriding. De officier eiste twee maanden voorwaar delijke gevangenisstraf en 75 boete. De raadsman was het met de stok achter de deur eens en was verder van mening dat voor misdragingen van jongens als deze de huidige generatie de grootste schuld heeft wegens opvoedingstekorten. De politie rechter veroordeelde de ver tegenwoordiger conform de eis. Stewardess te stoer De 30-jarige stewardess op de grote vaart M. W. van der M. uit Rotterdam, is door de rechtbank te Dordrecht, overeenkomstig de eis, veroordeeld tot een maand gevangenisstraf en ontzegging *-an de rijbevoegdheid voor de tijd van vijf jaar, omdat zij on der invloed van alcoholhoudende drank verkerende, op een motor fiets had gereden. De stewardess was met haar vriendin op stap geweest en had café na café be zocht. Toen kreeg zij het in haar hoofd om van Rotterdam via de Moerdijkbrug naar Groningen te toeren. Vlak bij de brug kreeg zij het ongeluk waarbij haar vriendin vrij ernstig was ge wond geraakt. De burgemeester van Terneu zen brengt ter algemene kennis dat een openbare vergadering van de gemeenteraad van Ter neuzen zal worden gehouden op donderdag 30 januari 1964, te 19.30 uur. Terneuzen, 22 januari 1964. De burgemeester voornoemd, H. RIJPSTRA. VERLENGING HUURAUTOVERGUNNING Burgemeester en Wethouders van Terneuzen maken bekend, dat de op naam van G. J. van der Peijl staande huurautovergun ning, ge'dig voor de exploitatie van vier huurauto's, waarvan drie slechts mogen worden ge bruikt voor vervoer van personen ter gelegenheid van trouwpartij en, door hun college is verlengd tot 17 september 1968. Terneuzen, 25 januari 1964 B. en W. voornoemd, H. RIJPSTRA, burgemeester A. J, VAN PAGEE, secretaris

de Vrije Zeeuw | 1964 | | pagina 3