Provinciaal nieuws Britse Troonrede PRACHTBIJTS%r Binnenlands nieuws Trachtte man zijn gezin te vergassen? AGENDA Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Woensdag 13 november '63 Het sleepschip „Devota TERNEUZEN E. E. G. MINISTERRAAD; AXEL Prijsaanduidings- pücht uitgebreid SORAYA NAAST DE ZEBRA VENEZUELA Moderniseer uw meubelen met Ceia-Bever ZUID-VIETNAM Nadat de voorbereidende werk zaamheden tot berging van het in het kanaa] van Gent naar Terneu- zen nabij Driekwart gezonken sleepschip „Devota" de gehele maandag in beslag had genomen, kon pas dinsdagochtend met vier drijvende bokken het sleepschip langzaam worden opgetakeld. Twee bergingsvaartuigen pomp ten het in de ruimen aanwezige water en de modder weg, waarna te ongeveer halt elf de „Devota" geheel boven water was. Nu pas war duidelijk te zien dat het sleep schip in hel midden voor drie kwart gebroken is. Voorzichtig is de „Devota" naar de oever van het kanaal gevaren waardoor de belemmering voor de scheepvaart is opgeheven en weer normaal kan worden gevaren. De „Devota" zal naar de N. V. Scheepswerven „Piet Hein" v/'h Schram te Bolnes worden gesieept. De eigenaar van hel; sleepschip, de heer De Bot. uit Zwi.jndrecht, verwacht dat. de reparatie onge veer een halt jaar in beslag zal nemen. Ouderavond Openbare U.L.O.- scliool. In het Jeugdgebouw-,.De Scha kei" werd gisteravond de ouder avond van cle openbare U. L. O.- sehool gehouden. Ongeveer 200 ouders en verdere belangstellenden, benevens de spreker van deze avond, de heer Wasterval, direkteur van „Hede- nesse", werden door de voorzit ter van de oudercommissie, de heer P. Dingemanse, verwelkomd. Hij prijs in zijn openingswoord de leerkrachten, die het thans bijzonder moeilijk hebben door de verbouwing van de school. Het hoofd.van de school, de heer Ft. van Vugt, deelde mede, dat de leerlingen thans in drie gebou wen onderwijs ontvangen, het geen natuurlijk voor de leer krachten moeilijkheden mede brengt. Het aantal leerkrachten was teruggelopen van 10 op 9, omdat er dit jaar 10 leerlingen minder waren dan het vorig schooljaar. Het is echter verblijdend dat bin nenkort een handwerkonderwij- zeres kan worden aangesteld. Door de direkteur van de U.T.S., de heer A. J. M. Vermeulen, werd Marathonzitting in december over Landbouw De ministerraad van de Euro pese Economische Gemeenschap gaat in December wederom pro- tieren een krachttoer te verrich ten: het bereiken van een ak- ikoord over een aantal belang rijke landbouwkwesties. Do Franse minister van Land bouw, Pisani, heeft dinsdag in Brussel zijn collega's voorgesteld vrijwel de gehele maand te ver gaderen om nog vóór het einde van het jaar tot concrete beslui ten te komen. De ministers zullen daarover vandaag beslissen. De voornaamste onderwerpen van deze marathonzitting zullen zijn de drie nieuwe marktorgani saties voor zuivelprodukten, rijst en rundvlees; de voorstellen van de Europese commissie voor een gemeenschappelijke basis-richt prijs voor granen in de „Zes"; het inwerkingtreden van het oriëntatie- en garantiefonds voor de Europese landbouw en het financiële reglement daarvoor; een mandaat .voor de Europese commissie voor de tariefonder handelingen in het G.A.T.T. in Genève (Kennedy-ronde) en eventuele correcties op de reeds bestaande verordeningen voor het gemeenschappelijke landbouwbeleid. Hoewel in het in Brussel niet uitgesloten wordt geacht, dat de ministers dit doel zullen berei ken, wordt er ernstig rekening mee gehouden, dat ook na de 1ste januari zal moeten worden ver der gegaan met de debatten over deze kwesties, waarvan sommi gen nog in het geheel niet zijn besproken. Dan zou echter de reeds eerder in de E. E. G. toe gepaste oplossing kunnen wor den gebruikt om de „klok stil te zetten" zodat op een later tijd stip akkoorden geacht worden te zijn bereikt vóór de 1ste janu ari 1964. De regering heeft een Zwit serse wapenfabriek toestem ming gegeven luchtdoelge schut en munitie aan Zuid.- Afrika te leveren, zo werd dinsdag in een officiële ver klaring in Bern gezegd. De toestemming wordt verleend omdat de levering uitsluitend wapens voor de luchtver dediging betreft, aldus het communiqué. een uiteenzetting gegeven van de mogelijkheden, die de leerlingen van een U. L. O.-schooI op de U. T. S. hebben, wanneer zij zich technisch willen ontwikkelen. De heer P. J. van der Goes, die als bestuurslid periodiek aftrad, werd bij acclamatie herbenoemd. In de vacature, ontstaan door het periodiek aftredend, doch niet meer verkiesbaar zijnd bestuurs lid de heer C. Verplanke te Bier vliet, werd voorzien door de be noeming van mevr. Van der Have uit Axel. In de nu volgende pauze werd een kopje koffie aangeboden. Hierna hield de heer R. Was terval, direkteur van „Hedenes- se", een, zoals hij het noemde, praatje over de puberteitsjaren, hetwelk met bijzondere aandacht door de aanwezige ouders werd beluisterd. Bij de rondvraag werd door meerdere aanwezigen gewezen op het gemis van tienrittenkaarten bij de Z. V. T. M. De kinderen uit de omliggende gemeenten, die gewoon zijn op de fiets naar school en huiswaarts te rijden, zouden hiervan in dc wintertijd of bij slecht weer een ruim ge bruik maken. Aan het slot van de avond dankte de voorzitter de heer Was terval voor zijn zeer ineressante rede en de ouders voor de be toonde belangstelling voor deze avond. Na afloop werden de ouders van de niet te Terneuzen wonen de leerlingen op kosten van de ouderkommissie naar hun woon plaats vervoerd. Shell-filmavond. Maandagavond was een groot aantal relaties en belangstellen den in het Luxor-theater de gast van de Shell Nederland Verkoop mij N.V. tot het bijwonen van de vertoning van een vijftal nieuwe Shell-films. De heer H. J. Goorman uit Bergen op Zoom, hoofd-inspec- teur bij de Shell, sprak een ope ningswoord, waarna hij een korte toelichting gaf op de te vertonen films. Hierna werden vóór de pauze de films „De gouden landen", „Chaufferen met charme" en „Wrijving" vertoond. Nadat in de pauze een kopje koffie was aangeboden, volgden in het tweede gedeelte van deze geslaagde avond nog de films „Ben boortoren verhuist" en „De lage landen". De Z. V. IJ. had met het Tingel-Tangel Cabaret een succesvolle avond. Maandagavond bracht het Tin gel-Tangel Cabaret voor de Z.V.U., met medewerking van de R.K. Kunstkring „Van den Vos Reinaerde" haar nieuwste pro gramma onder de titel „De hoog ste tijd." Voor deze opvoering was de grote zaal van „Het Centrum" geheel gevuld en geen der aan wezigen zal spijt hebben gehad naar „Het Centrum" te zijn ge komen. Marijke en Sieto Hoving, Maria de Booy en Paul Deen brachten een goed en zeer verzorgd caba ret-programma. Het gehele politieke leven werd hier op de Tingel-Tangel-manier onder de loupe genomen en zon der grof of onbehoorlijk te zijn werd het op een zeer aparte wijze belicht. Het echtpaar Hoving en Paul Deen waren weer in grootse vorm en het nieuwe lid van het gezel schap Maria de Booy bleek in dit uitzonderlijk gezelschap volledig te passen. Zij leverde een belang rijk aandeel tot de succesvolle avond. De pianobegeleiding van Wouter Denijs was weer su bliem. De Z. V. U. kan dan ook op een zeer geslaagde avond terugzien. In de eerste acht maanden van dit jaar hebben zich op de wegen in Italië 218.341 verkeersongevallen voorge daan. 5.765 mensen kwamen hierbij om het leven. Het aantal gewonden bedroeg 143.377. Vergeleken met de zelfde periode in 1962 daalde het aantal ongevallen met dodelijke afloop enigszins. WOENSDAG 13 NOVEMBER TERNEUZEN; Luxor-Theater, 8 uur: „Opium". DONDERDAG 12 NOVEMBER TERNEUZEN: Café „Du Com merce", 2 uur: Openbare ver koping van een hofsteedje en bouw- en weiland. De ministers van Economische Zaken en van Landbouw en Vis serij hebben de „Prijsaanduidings. beschikking goederen 1963" afge kondigd. De nieuwe beschikking betekent een uitbreiding van de plicht om de prijzen van roeren de goederen aan te duiden. De nieuwe beschikking komt in de plaats van de Prijsaandui dingsbeschikking 1961, die voor schrijft. dat roerende goederen, die aan het publiek worden aan geboden, geprijsd moeten zijn. Deze plicht gold de geëtaleerde goederen, maar van goederen in de verkoopruimte behoefden de prijzen niet te worden aangeduid, (met uitzondering van voedings- en genotmiddelen, textiel en lederwaren). In de nieuwe be schikking komt deze beperking niet voor. Alle goederen in de verkoopruimte moeten van een prijsaanduiding zijn voorzien. Het aantal uitzonderingen is evenwel enigszins uitgebreid. Naast de reeds bestaande uit zondering voor goederen met een uitgesproken luxe karakter en de op veilingen verhandelde goede ren, zijn thans ook van aandui ding van prijzen uitgezonderd, b.v. gebruikte en antieke goede ren. De nieuwe prijsaanduidingsbe schikking is dinsdag in de Neder landse Staatscourant gepubli ceerd. De ministers hadden tevo ren advies ingewonnen bij het hoofdbedrijfschap Detailhandel en het hoofdbedrijfschap Am bachten. De bewindslieden ach ten een dergelijke prijsaandui ding noodzakelijk, omdat deze de prijsvergelijking door de afne mers vergemakkelijkt en de prijs concurrentie bevordert. Daar naast achten zij deze aanduiding van groot belang om binnen het raam van het prijsbeleid de prij zen op efficiënte wijze te kunnen bewaken. De nieuwe zitting van het Brit se parlement is dinsdag geopend met het voorlezen van dc troon rede door lord Dilhorne, als ver tegenwoordiger van koningin Elizabeth, die als gevolg van de omstandigheid dat zij in verwach. ting is, verhinderd was zich zelf van deze taak te kwijten. In deze jaarlijkse boodschap wordt o.m. gezegd, dat de Britse regering, aangemoedigd door het tot stand komen van het gedeel telijke kernstopverdrag, met her nieuwd vertrouwen en hernieuw de kracht de zaak van de vrede zal blijven dienen. Met geduld en volharding zal een gestadig gro ter wordend vertrouwen tussen de twee grote groepen van lan den kunnen worden bereikt. De Britse regering zal haar steun blijven geven aan een vrij West-Berlijn en voorts streven naar het vinden van oplossingen voor het Duitse vraagstuk, dat van de Europese veiligheid en het wegnemen van handelsbe lemmeringen, zowel in als buiten Europa. Voorts zal zij zich blij ven inspannen voor de krachtige ontwikkeling van de Europese vrijhandelsassociatie en het aan knopen van harmonieuze betrek kingen met de E. E. G. en de daarbij aangesloten landen. Als een andere doelstelling der Brit se regering wordt in de troonrede genoemd het bevorderen van de kracht en de eenheid in Europa door middel van de Raad van Europa en de Westeuropese Unie. De Britse regering hecht grote betekenis aan de komende G.A.T.T.-tariefsonderhandelingen en aan de V.N.-conferentie over handel en ontwikkeling, aldus de troonrede verder. Ten aanzien van de Ver. Na ties wordt gezegd, dat de rege ring de Volkerenorganisatie in velerlei opzicht zal blijven steu nen, zowel waar het betreft haar arbeid voor het bewaren van de vrede als wat betreft haar eco nomische en sociale activiteit. Tegelijkertijd zal zij, overeen komstig het V. N.-handvest, haar rol blijven spelen in het Noord- Atlantisch bondgenootschap en andere regionale groeperingen voor de verdediging van de vrij heid. Ten aanzien van haar binnen landse politiek, zegt de regering in de troonrede door middel van een doelmatige en welvarende landbouw te zullen zorgdragen voor een goed evenwicht tussen de produktie en de invoer van voedingsmiddelen. Zij zal daar toe bij het parlement voorstellen indienen om te voorkomen dat de markt door import wordt onder mijnd, gepaard met garantierege lingen. De regering getuigt verder van haar vastbeslotenheid om de eco nomische expansie in het gehele land te handhaven door een hoge en stabiele mate van werkge legenheid, terwijl zij de econo mische groei zonder inflatie zal blijven aanmoedigen, gepaard met een grotere inspanning voor bevordering van de uitvoer. Aan een belangrijke uitbrei ding van de universiteiten en an dere instellingen van hoger on derwijs verklaart de regering groot belang te hechten. Zij zal uitbreiding van het aantal ge leerden en ingenieurs bevorde ren. Het tempo van de woningbouw zal worden opgevoerd, terwijl voor de stimulering van het bou wen financiële maatregelen zul len worden getroffen. Voor de ontwikkeling van de voornaamste havens zullen wet telijke voorzieningen worden ge troffen, aldus o.m. de Britse troonrede. Prinses Sorciya, gevolgd door haar moeder, die haar bewaakt als een terrier, begaat hier m- Rome een kleine verkeersover treding door naast een zebra pad over te steken tijdens het winkelen. De prinses is in Rome voor de make-uo- en kostuum- test voor haar eerste film „He; geheim". Een bende, waarvan twee jon ge vrouwen deel uitmaakten, heeft bij een overval op een zie kenhuis in Barquisiemto, in het noord-westen van Venezuela, drie politiemannen gedood. Verder is gemeld, dat de overvallers een parlementariër hebben meegeno men, die vier dagen geleden was gearresteerd en bij zijn arresta tie, waartegen hij zich verzette, gewond werd. De overvallers zijn vermoede lijk leden van de extremistische beweging „Faln". Het Venezolaanse leger heeft bekendgemaakt, dat bij een vuur gevecht in een bergachtig gebied een leider van de verzetsbewe ging is gesneuveld en drie ver zetslieden zijn gewond en acht gevangen genomen. o In Wenen is maandag een Hongaare vluchteling, de 34- jarige Vilmon Danyi, tot 9>/3 maand gevangenisstraf ver oordeeld, omdat hij zich als R.-K. geestelijke had voorge daan en boeken die hij van een seminarie in Oostenrijk had geleend, niet had terug gebracht. Het bleek dat Da nyi zich ook in andere lan den aan een dergelijke vorm van oplichting had schuldig gemaakt. Hij zei tot zijn ver ontschuldiging dat hij steeds roeping tot het priesterschap had gevoeld, maar dat hij het niet verder dan broeder bij de Franciscanen in Honga rije had gebracht. (Adv.) Zo makkelijk - i8 fraaie houttinten Het voorlopige kabinet van Zuid-Vietnam heeft de persbrei del opgeheven. Kranten en tijd schriften kunnen' publiceren wat zij willen, als zij de staatsvei ligheid maar niet in gevaar brengen. Onder Diem was de pers een overheidszaak gewor den. Er zal een commissie wor den ingesteld, die zich op ver dere liberalisatiemaatregelen zal beraden. De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Dean Rusk, en zijn ambtgenoot van Defen sie, McNamara, zullen komende week op Hawaii overleg plegen met hogere Amerikaanse amb tenaren die in Zuid-Vietnam hun standplaats hebben, zo heeft het Amerikaanse ministerie van Defensie dinsdagavond bekend gemaakt. Het is de eerste bijeen komst van deze aard na de val van Ngo Dinh Diem. MEISJE IN VERKEER GEDOOD Dinsdagmiddag is in Simpel- veid het 12-jarige meisje S. Sou- ren uit dez eplaats bij een ver keersongeval om het leven geko men. Het meisje, dat uit school kwam, werd bij het oversteken van de Pleistraat aangereden door een passerende vrachtauto, die bestuurd werd door de 23-' jarige Belg N. uit Eupen. Zij was op slag dood. KIND DOOR WAGEN OVERREDEN EN GEDOOD In Makkum is dinsdagmiddag omstreeks het middaguur de vijf jarige Sita, enig kind van de familie P. Huizinga, bij een on geluk om het leven gekomen. Het meisje liep met een fiets aan de hand in het dorp, waar haar een met twee paarden bespannen wagen, geladen met bieten, pas seerde. Toeri de wagén naast haar was, verloor het meisje haar evenwicht en kwam het te val len. De wagen reed over haar heen. Met zeer zware verwondin gen werd het kind naar het zie kenhuis in Sneek vervoerd, waar het in dc loop van de middag is overleden. BEJAARDE GETROFFEN DOOR OMGEWAAIDE KEET Maandag is in het Diaconcs- senziekenhuis overleden de 80- jarige W. K. uit Utrecht. De man werd vorige week vrijdag middag geraakt döor een hou- Rechtszah en Heeft de 31-jarige Amster damse monteur F. K. in de win derige nacht van 9 tot 10 nov. 1962 getracht zijn'25-jarige echt genote -en twee dochtertjes (3 en 5 jaar) door gasvergiftiging om het leven te brengen? „Nee, ik was van plan zelfmoord te ple gen, maar bedacht me", zei de verdachte gisteren voor het ge rechtshof in de hoofdstad, dat het hoger beroep behandelde tegen het vonnis van de recht bank, die de man wegens poging tot doodslag en diefstal van kaarsen en Kerstboomversiering veroordeelde tot drie jaar met aftrek. De procureur-generaal eiste bevestiging van dit vonnis, omdat hij geen geloof hechtte aan de verklaring van de ver dachte. Hij baseerde zich o.m. op een aantai verklaringen van ge tuigen, o.m. die van de vrouw van de verdachte, die na het ge beurde de indruk had gekregen dat de monteur haar had willen vermoorden. Op 10 november 1962 sneed de verdachte 's nachts de gasslang door in de keuken van zijn wo ning aan de Da Costakade. Tus sen de echtelieden was al enige tijd onenigheid en ze sliepen ook niet meer samen. „Ik wilde zelfmoord plegen", zei de verdachte, maar na 20 diepe door de gaslucht steeds benauwder wordende zuchten bedacht hij zich naar zijn zeggen en zou hij de gaskraan weer hebben dichtgedraaid. „Anders was er helemaal geen hoop meer geweest", verklaarde hij. De echtgenote van de verdach te kwam met een andere lezing. Ze ontkende dat haar man in de keuken bij cle gaskraan was gaan slapen. „Hij lag in het gangpor taal onder een deken, terwijl het huis zich met gas vulde", ge tuigde zij. Ze verklaarde wakker te zijn geworden door liet getik van de gasmeter, waarna ze zelf de hoofdkraan zou hebben dicht gedraaid. Drie uur zou de gas kraan hebben opengestaan, maar volgens de verdachte duurde het slechts enkele minuten en hij zou zijn vrouw zelf hebben ge wekt. De verminderd toerekenbaar verklaarde verdachte, die al eens eerder een poging tot zelfmoord deed, werd pas drie dagen na het gebeurde aangehouden, nadat een familielid van de vrouw aan gifte bij de politie had gedaan. De psychiater verklaarde dat het inderdaad verklaarbaar is dat de verdachte van zijn impul sieve voornemen is teruggeko men. De raadsman mr. J. C. Weisz, die na een langdurig pleidooi een pluimpje van de president kreeg voor zijn „knappe pleidooi", hechtte geen waarde aan het ge tuigenis van de echtgenote. „Ze draait", meende mr. Weisz, die het bewijs niet overtuigend vond. Het is naar zijn mening een on deugdelijke poging geweest. On verklaarbaar noemde hij het ook dat er geen ontploffing is ge weest, als het waar is dat de gaskraan drie uur heeft openge staan, is al het gas langs een brandende haard het huis inge stroomd, Hij bepleitte een milde straf. Het hof zal 26 november arrest wijzen. zijn plaats aan de Bosboom straat in Utrecht was gerukt en meters verder werd neerge smeten. De bejaarde man werd daarbij ernstig gewond. BELASTINGKANTOOR HAD GEEN GELD Een Delftenacir, die van de in specteur der directe belastingen de mededeling had gekregen, dat hij enkele honderden guldens aan teveel betaalde belasting zou terug krijgen, vervoegde zich dinsdag' met dit biljet op het kantoor van de ontvanger der directe belastingen. Tot zijn ver bazing kreeg hij echter van de ambtenaar aan het loket te horen: „Het spijt me, maar we hebben het heus niet" De Delftenaar moet erg onge lovig gekeken hebben, doch de ambtenaar herhaalde het: hij had niet voldoende geld om het verschuldigde bedrag uit te be talen. Eerst zouden er mensen moeten komen om belastingpenningen te storten. Tenslotte is de Delfte naar naar huis gegaan na de af spraak te hebben gemaakt, dat hij in de loop van de dag wel eens zou opbellen om te infor- meren of er al geld was Leden van de linksgeoriën teerde „strijdkrachten voor de nationale bevrijding" heb ben zich zondagavond mees- Ier gemaakt van de projec tiecabines in vijf bioscopen te Caracas en tegen de re gering gerichte propaganda films afgedraaid. Zij wisten te ontkomen vóórdat de po litie ter plaatse was. In Lissabon is maandag be kendgemaakt, dat vorige week vrijdag in Angola bij een vliegtuigongeluk negen mili tairen om het leven zijn ge komen. Volgens persberich ten zaten de slachtoffers in een Portugees verkennings vliegtuig, dat tengevolge van een motorstoring neerstortte. Vijf jongelui, in dë leeftijd van 15 en 16 jaar, zijn ge zamenlijk in de nacht van maandag op dinsdag naar West-Berlijn gevlucht. Zij werden niet door Oostduitse grenswachten opgemerkt. BOM ONDER IIET HUIS. Dc mijnopruimingsdienst heeft dinsdag te Nijverdal een scherp staande bom van 250 kg verwij derd, welke bij de afbraak van het pand Groen van Prinsterer- straat 34 niet ver beneden het maaiveld werd gevonden. Achttien jaar hebben de fami lies Mondeel en Poorterman ylajc boven deze bom gewoond, wélke was achtergebleven van een bombardement op 22 .maart 1945. MISLUKTE JUDO-DEMONSTRATIE Dc 16-jarige bijrijder Leendert Kriek uit Amsterdam heeft maandagavond een messteek op gelopen tijdens een judo-demon stratie met een mes. Eén van zijn drie vrienden van de judo club stond met een geopend mes en Kriek zou demonstreren hoe men een dergelijke gevaarlijke tegenstander dankzij een judo greep onschadelijk kan maken. De demonstratie mislukte echter ten keet, die door de storm van^volledig want het mes trof de bijrijder in de buik. In het Wil- helminagasthuis moest de jon gen worden geopereerd. SPAANSE ARBEIDERS BESTOLEN. Ten nadele van 100 Spaanse arbeiders is vermoedelijk in do nacht van maandag op dinsdag uit het Rijks-arbeiderswoon verblijf te Horst-America een bedrag van enkele duizenden guldens ontvreemd. Het geld lag in een doos in een muurkast en zou dinsdagmorgen naar de bank worden gebracht. De diefstal werd dinsdagmorgen ontdekt door de beheerder, de heer A. Pijnenburg. Door het indrukken van een raam heeft (hebben) do inbreker(s) zich toegang tot het kantoor verschaft. Daar heerste een grote wanorde. De Spanjaar den, die bij Philips in Eindhoven werken, waren in oktober in het kamp ondergebracht. De politie vermoedt dat de on gewenste bezoeker(s) met da situatie ter plaatse bekend is (zijn) geweest. Het inschakelen van een speurhond heeft geen resultaat opgeleverd. WEGGELOPEN JONGEN AANGEHOUDEN Een op 4 november uit de in richting „Lichtenvoorde" in Hardeveld weggelopen 16-jarige jongen is maandagmiddag in Den Haag aangehouden. De jon gen klom door een gebroken raam van een clubtent aan de Waalsdorperlaan, omdat hij, dor stig geworden, wat wilde drin ken. Een bestuurslid van de vereniging, die de tent in eigen dom heeft, hield in de omgeving een oogje in het zeil, omdat er het afgelopen weekend in de tent was ingebroken. De dader van de diefstal kon hij niet be trappen, maar wel liep de ont vluchte jongen tegen de lamp. De verenigingsbestuurder lever de de vluchteling over aan de politie, aan wie de jongen ver telde, dat hij op 4 november met de trein naar Amsterdam was gegaan. Daar stal hij een brom fiets, waarmee hij naar Den Haag reed. In de afgelopen week heeft hij getracht hier werk te vinden, maar zonder succes. Hij is op transport gesteld naar Am sterdam. Na verhoor aldaar zal hij worden teruggebracht naar de inrichting.

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 2