NYLONS BLIEK Maandag gesloten 'i BEVAHUIS Van der Hooft Gemeenteraad van Terneuzen in de kou Setter Set net meisje Tijd is vakmanschap Crep mouss kousen Verlinde Het hoisteedje bouw-en weiland Smallegange's Voetbalvereniging «TERNEUZEN)» Terrein v.y. Spui SPU11 - V.V.N. 1 TERNEUZEN 1 - ROOD WIT 1 HORLOGERIE Pagina 4 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 9 november 1963 Zorg voor een goede rijwielverlichting terheuzen PANTY-NYLONS "panty-Nyi nnsts- NOORDSTRAAT ff terneuzen a. Boerderijtje: Makelaar J. Le Feber Miele Erres Scharpf A.E.G, iVlooswijkstr. 7-9 Terneuzen Tei. 3066 A Met blijdschap en £r dankbaarheid geven ^3 wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje TACOI5A HENDRIKA. 3. C. MICHIELSEN H. MICHIELSEN- RUBEN TRUDY LENJE, Hoek, 8 november 1963. 'Wijk C 48. Tijdelijk adres; Juliana Zie- kenhuis, Terneuzen. Zondag 10 november a.s, hopen de Heer en Mevrouw DONZÈ—v. d. HOUT hun 85>jarig Huwelijk te vieren. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Terneuzen. 9 nov. '63. Rozenstraat. Voor de zeer grote be langstelling, bij ons huwe lijk ondervonden, zeggen wij. mede namens weder zijdse ouders, allen harte lijk dank. F, STQFFIJN M, E. STOFFIJN-MOENS Terneuzen, nov, 1963. Voor de talrijke bewijzen van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Moeder en Grootmoeder WJLHELMINA C. DIELEMAN, betuigen wij onze oprechte dank, in 't bijzonder H.H. doktoren en verplegend personeel van het St. Eli- sabeth-ziekenhuis te Sluis kil. A. LEPPENS. Terneuzen, november '63. Donze-Visserstraat 95, Bij MANNAERT kunt U een RIVIEBA LAMP kopen voor 8,95 compleet- Losse Dynamo f 6. Losse Koplamp ƒ2,95 Axctresfraat 16 an 19 Telefoon 2220 N9U MMHR AUTOMOBIBL»»* DAMES. Koopt uw Nylons of laddervrijc Werkkousen bij Nieuwcdiepstraat 15 U spaart er een hoop geld mee uit Moderne Invalidewagens, Rolstoelen voor groot en klein. Toiletstoelen. Op vouwbare wandelwageps enz. v.a. 150. J. H. VAN KRANENBURG, Boom gaardstraat 113, Rotterdam, tel. (010) 126967. prachtige Setter Set nylons, met daaraanvast een warm broekje van mousse-nylon. Wég koudezone; koesterwarm in weer en wind'. "fcr- met naad r nr of naadloos f u.30 Waarnemend-notaris 3. GHIJZELS te Terneuzen (kantoor notaris G. J. van Campen) zal op donderdag 12 december 1963, des nam. om 2 uur, in Café „Du Commerce" van de heer H. C. de Vrieze, aan de Markt 2 te Terneuzen, krachtens rechterlijk bevel voor de Fam. Egger.mont in het openbaar verkopen KOOP I. bestaande uit woonhuis, Matthijsstraat 9, met schuur, erf, weiland, boom gaard. tuin en bouwland, te Koewacht, Sectie D, nrs. 199, 200. 200 bis, 753, 865 en 999, groot 2.72.54 ha, ver pacht aan N. A. Verbrug- ge t/m 3o sept. 1968; grond- en polderlasten 118,69. KOOP II. De percelen te Axel, Sectie E, nrs. 275, 276, 276 bis, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 599, 601 en 651, groot 14.63.80 ha, ver pacht aan N. A. Verbrugge en A. F. Verbrugge t/m 30 sept. 1968, tezamen rnet koop I voor .f3000,-; grond en polderlasten ƒ416,10. Te veilen in 5 kavels. De kavels van koop II wor den afzonderlijk en in com binatie geveild. Lasten en genot vanaf dag betaling koopsom. Betaling der koopsom bin nen 1 maand en der onkos ten binnen 8 dagen na toe wijzing. Bezichtiging van de hof stede op dinsdag en don derdag, des voormiddags van 10 tot 12 uur op ver toon van een bewijs van voornoemde waarnemend- notaris. Nadere inlichtingen ten kantore van voornoemde waarnemend-notaris, al waar ook bezichtigingsbe- wijzen verkrijgbaar zijn: De Jongestraat 9, Terneu zen. Evangelisatie- Samenkomst in lokaal „BETHEL" te TERNEUZEN DINSDAG 12 NOV. a.s. Spreker: J. SEKVAA5 Jr, van St.-Niklaas. Onderwerp; „Het voornemen des levens". Aanvang half acht. Wij hebben plaats voor m voor de winkel. Bloemisterij Kwekerij Axelsestraat 192, Terneuzen Telefoon 2352 IN VERBAND MET ONZE INKOPEN is de zaak a.s. Voor dringende boodschappen kunt U terecht op Noordstraat 47. NOORDSTRAAT 22 TERNEUZEN Terrein Zuideraportpark A.S. ZONDAG Aanvang 2.30 uur HEDEN ZATERDAG 9 NOVEMBER Aanvang 3.30 uur TE KOOP: Huis, schuur, erf, tuin, boomgaard, bouw- en wei land, groot 1.58.40 H.A. 3 gemet 167 roeden), in centrum Oost Zeeuws-Vlaanderen. In de kanaalzone zeer gunstig gelegen INDUSTRIE TERREIN, groot 1.09.60 H.A. Te aanvaardenterstond. b. Wilhelminastraat 6 Telefoon 597 Axel (ST. WILIBRORD) Aanvang 2.30 uur TERNEUZEN II—ROOD-WIT II Aanvang 12.00 uur: TERNEUZEN III—KOEWACHT II Entree 1,—; kinderen 25 cent. Leden en Donateurs alléén toegang op vertoon van kaart. Wij verkopen uitsluitend kwaliteits uurwerken: a Schoorsteenklokkcn e Pendulcttes Koekkoekklokkcn Jaarpendules a Keukenklokken 0 Elektrische klokken a ".Vestclock en Kicnzle Wekkers a Keiswekker,s a Eierwekkers a Het Ernest Borel Horloge met wereldreputatie vanaf 90,tot 187,in staal en doublé a Verder exclusieve modellen Dames- en Herenpolshorloges vanaf ƒ40,— a Jongenshorloges vanaf ƒ19, a Gouden Damespolshorloges rnet sta len bodem vanaf 78, a Horlogebanden in staal, doublé, leder en perion a Frachtsortering Barometers en Tin Vlooswjjkstraat 22 Telefoon 3517 Terneuzen gehouden op donderdag 17 oktober 1963 te 19.30 uur. Aanwezig: Voorzitter: Mr. H. ftijpstra. Wethouders: M. de Vos en H. A. M. A. de Meyer. Raadsleden: M. van Langevelde, A. Ramondt, P. Fijn van Draat, R. Hol, mevrouw E. Dooms—Ortelee, P. J. Huijbrecht, J. M. Hamelink, H. A. Brakman. J, C. Bleijen berg, C. J. Compiet, W. J. Weteripgs, J. A. de Feijtei', D. Waverün, D. M. Ollebek en F. Dieleman. Secretaris: A. J, van Pagee. De Voorzitter: Mevrouw, myne heren, ik open de vergadering van de raad en heet U allen har telijk welkom. I, Vaststelling van de notulen van de vergade ring van 5 september 1963. Zonder bespreking en hoofdeiyke stemming worden de notulen van de vergadering van 5 sep tember 196S vastgesteld. 9. Ingekomen stuukken. s. de door Gedeputeerde Staten van Zeeland goedgekeurde raadsbesluiten van 28 maart 1963 tot verkoop van grond aan F. Scheele en A. van Avermaete; b. idem van 25 april 1963 tot verkoop van grond aan C. F. van der Bilt, W,. Ivens en A. J. de Krijger; e. idem van 30 mei 1963 tot verkoop van grond aan mevrouw E. van de Berg—Stubbé, D. Moret, R. de Maesschalck, C. Smies en Firma C, H. A. Vernveulen: d. idem van 22. juli 1963 tot verkoop van grond aan A. A. A. Aarsen, H. van Aerde, A. J. de Krijger, de St. Willebrordus Stichting, F. Duivens en A. Pieters: e, idem van 5 september 1963 tot verkoop van grond aan N.V. Aannemersbedrijf Gebr. Van der Foei, G. de Caluwé en P. F. Standaert; T. controle-rapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen der Ver eniging van Nederlandse Gemeenten: g. brief van de K. V. P.-fractie in de raad der gemeente Terneuzen inzake de gehouden opinie peiling ten behoeve van de Katholieke Openbare Uitleenbibliotheek in de Kanaalzöne; b. brief van de Stichting Waarborginstituut voor de Tuinbouw' in Zeeland, inhoudende het verzoek tot deelneming in he.t eventuele verlies voortvloeiende uit door deze stichting verleende borgstellingen: i. besluit van burgemeester en wethouders tot het op 13 september 1963 aangaan van een kas geldlening van 450.000; ,j. rekening 1961, wijzigingen begrotingen 1962 en 1963 en begroting 1964 van de A-Kring Zee- land-c der Bescherming Bevolking; "k. brief van de gemeente-ontvanger van Ter neuzen tot he.t oninbaar verklaren van een aan tal posten van de belastingkohieren 1962. De heer Ramondt; Meneer de Voorzitter, onder punt b. wordt de brief vermeld van de Stichting Waarborginstituut voor de Tuinbouw in Zeeland. UT adviseert dit verzoek voor kennisgeving aan te nemen, mede gehoord de financiële kommissie. Ik ben van mening, dat deze stichting op deze manier de ontwikkeling van de tuinbouw kan be vorderen, zulks in samenwerking met de georga niseerde landbouw. Ik meen te weten, dat ver schillende andere raadsleden een zelfde mening zijp toegedaan. Ik wil dan ook graag voorstellen hieraan tie nodige medewerking te verlenen. Eventueel kunnen burgemeester en wethouders dit nog eens nader bezien. De Voorzitter: Dit voorste), mevrouw, mijne heren, is voortgekomen uit het overleg, dat heeft plaats gehad tussen ons kollege en de financiële kommissie uit uw raad en ik weet niet of U het op prüs stelt om daar nu ten principale over te beslissen. Het zou misschien verstandig zijn, dat wij dit verzoek nog eens bekijken en dit ter sprake brengen tijdens het afdelingsonderzoek van de begroting 1964. Dat is een kwestie van enkele weken en daarna kan het wederom aan de raad worden voorgelegd. De heer De Feijter: Ik kan mij er mee vereni gen, dat dit verzoek aangehouden wordt en ik sluit mij aan bij hetgeen de heer Ramondt naar voren brengt. Ik geloof overigens niet, dat er zoveel aanvra gen om steun zullen zijn, doch praktisch alle ge meenten doen eraan mee. Ik zou er prijs op stel len, dat ook Terneuzen hieraan meedoet. Met inachtneming van het vorenstaande wordt zonder hoofdelijke stemming konform het voor stel besloten. 3. Voorstel van burgemeester en wethouders tot benoeming in vaste dienst van de heer ir. IV. C. Dees te Hoogcveen tot direkteur van gemeentewerken. De Voorzitter deelt mede het nodig te oordelen over te gaan in een besloten vergadering. De heer Fijn van Draat; Het is misschien ge makkelijker, dat wy dit doen aan het einde van de vergadering. De Voorzitter: Laten wij de agenda maar aan houden. De Voorzitter heropent de openbare vergade ring en verzoekt de heren Fijn van Draat en Ramondt samen met hem het stembureau te vor men, ook voor de volgende stemmingen. Uitgebracht worden 17 stemmen, alle op de heer ir. W. C. Dees. De heer Dees is benoemd, konform het voorstel van burgemeester en wethouders. 4. Idem tot benoeming in vaste dienst van de heer F. R. Kest te Middelburg tot onder wijzer aan de openbare Schippcrsscliool, zulks onder voorbehoud dat hem vervroegd klein verlof, in afwachting van groot verlof, van de militaire dienst wordt verleend en met in gang van een nader door burgemeester en wethouders te bepalen datum. Uitgebracht worden 17 stemmen, alle op de heer F. R. Kest., De heer Kest is benoemd konform het voor stel van burgemeester en wethouders. 5. Idem tot benoeming van de navolgende per sonen als leraar/lerares aan de Gymnasiale afdeling van bet Petrus Hondius Lyceum, zulks met ingang van nader door burge meester en wethouders te bepalen data, namelijk: A. In vaste dienst: 1. G, J. van Baak; 2. J. Berends; 3. A. M. Cohen; 4. A. Cornells; 5. W. H. Drijver; 6. E. Popelier; 7.R. Slot; 8. A. Verdenk; 9. F. C. de Waal; 10. W. de Zeeuw, B. 'In tijdelijke dienst tot 1 september 1964: 1. Mevr. J. K. B. 4. R. S. W. Perdeck Stuurman-Howard 5. S. Schram de Jong 2- F: Brunnekreeft; 6. F. J. M. 3, A. G. M, Krijnen; van der Stam. Voor alle sub 5 A vermeide vakatures worden respectievelijk 17 stemmen uitgebracht. De uitsla gen van deze stemmingen zijn: 17 stemmen op, de heer G, J. Baak, 17 stemmen op de heer J-, Berends, 17 stemmen op de heer A. M. Cohen, 17 stemmen op de heer A. Cornells en 17 stemmen op de heer W. H. Drijver. De heer Hol: Ten aanzien van de sub 6 vermelde vakature wilde ik graag weten of de daarvoor voorgedragene, de heer Popelier, al weer terug is. De Voorzitter: Ja, de heer Popelier is inmiddels teruggekeerd uit Suriname. De verdere uitslagen zijn: 17 stemmen op de heer E. Popelier, 17 stemmen op de heer R. Slot, 17 stemmen op de heer A. Verdonk, 17 stemmen op de heer F. C. de Waal en 17 stemmen op de heer W. de Zeeuw. De Voorzitter: Namens het kollege van burge meester en wethouders moge ik U verzoeken even eens in vaste dienst te benoemen de heer F. Brun nekreeft, welke in eerste instantie in aanmerking kwam voor een tijdelijke benoeming. Uitgebracht worden 17 stemmen, alle op do heer F. Brunnekreeft, Voor alle sub 5 B vermelde vakatures, met uit- izondering van die, bedoeld sub 2, worden respec tievelijk 17 stemmen uitgebracht. De uitslagen van deze stemmingen zijn: 17 stemmen op mevr. J. K B. StuurmanHoward, 17 stemmen op de heer A, G. M. Krijnen, 17 stemmen op de heer R. S. W. .Perdeck, 17 stemmen op de heer S. Schram de Jong en 17 stemmen op de heer F. J. M. van der Stam. Konform het gewijzigde voorstel van burgemees ter en wethouders zijn in vaste dienst benoemd de 'heren G. J. van Baak. J. Berends, A. M. Cohen, A. Cornells, W. H. Drijver. E. Popelier, R. Slot, A. Verdonk, F, C. de Waal, W. de Zeeuw en F. Brun nekreeft. Eveneens konform het voorstel van burgemees ter en wethouders zijn in tijdelijke dienst benoemd mevr. J. K. B, StuurmanHoward en de heren A. G: M. Krijnen R. S, W. Perdck, S. Schram de Jong en F. ,T. M. van der Stam. 8. Idem tot herbenoeming van de leden van dc kommissie van advies, als bedoeld in artikel 8 van «le Woonruimteivet 1947, in welke in twee Kaniers gesplitste kommissie, namelijk voor de kom en voor Sluiskil, zitting hebben: Kamer I (kom) 1. A. D. van Drie); 2. J. Eeekelaar; 3. J. Fraanje; 4. D. M. Ollebek; 5. J. H. Rjjnberg. Kamer II (Sluiskil): 1. H. A. Brakman; 2. C. J. Compiet; 3. M. A. Duine; 4. D. M. Ollebek: 5. J. H. Rijnberg. Voor alle vakatures van Kamer I worden res pectievelijk 17 stemmen uitgebracht. De uitslagen van deze stemmingen zijn: 17 op de heer A. D. van Driel, 17 stemmen op de heer J. Eeekelaar, 17 stemmen op de heer J. Fraanje, 16. stemmen op de heer D. M. Ollebek en 1 blanco |en 17 stemmen op de heer J. H. Rijnberg. Voor alle vakatures van Kamer II worden res pectievelijk 17 stemmen uitgebracht. De uitslagen van deze stemmingen zijn: 16 stem men op de heer H. A. Brakman en 1 blanco, 16 stemmen op de heer C. J. Compiet en 1 blanco, 17 stemmen op de heer M. A. Duine, 16 stemmen op de heer D. M. Ollebek en 1 blanco en 17' stem men op de heer J. H. Rijnberg. De heer Fijn van Draat; Meneer de voorzitter, is er een kans, dat er voor mevr. MulderSchutte een andere komt? Ik vraag dit omdat dit een zeer belangrijke vakature is. De Voorzitter: Wij beseffen dat zeer goed en we zijn er druk mee bezig. Zonder hoofdelijke stemming wordt konform het voorstel besloten. 8. Idem tot verkoop van percelen grond aan «le Axelsestraat (exploitatieplan Zuid) aan «le heren: A. W. J. van Pienbroek; B. J. P. Vergouwe. Zonder bespreking en hoofdelijke stemming wordt komform de voorstellen besloten. 9. Idem tot verkoop van grond in het exploita tieplan „Noord" aan de heren: A. J. A. Loof; B- R. G, Vrieling. Zonder bespreking en hoofdelijke stemming wordt konform de voorstellen besloten 10. Idem tot verkoop van een perceel grond, ge legen in het exploitatieplan „Sluiskil", aan «le heer R. W. Fcrmont. Zonder bespreking en hoofdelijke stemming wordt konform het voorstel besloten, 11. Idem tot verkoop van r..g. erfpaehtsgrond, gelegen aan de Stationsweg, aan de N.V. Handel-, Industrie- en Scheepvaartmaat schappij „De Hoop". Zonder bespreking en hoofdeiyke stemming wordt konform het voorstel besloten. 12. Idem tot het verlenen van een opdracht aan het architectenbureau Gouwetor en Mulder te Rotterdam tot het bestedingsgereedmaken van het plan voor een nieuw gemeentelijk politiebureau. De Voorzitter verzoekt de Inspecteur-Korpschef van politie, de heer D. van Ooijen, een toelichting 'te geven op het voorlopige ontwerp. De heer Van Ooijen geeft een toelichting op het plan aan de hand van tekeningen en een maquette. De Voorzitter: Ik dank U zeer. inspecteur. Dan wil ik thans graag mevrouw, mijne heren, U ge tegenheid geven om vragen te stellen over dit voor lopige ontwerp. De heer Van Langevelde: Ik heb de inspekteur horen zeggen, dat een eventuele uitbreiding aan de achterkant mogelijk is. Wordt echter de fun dering zó gemaakt dat er eventueel later ook nog een verdieping op zal kunnen of is dat niet de bedoeling? De heer Van Ooijen: Dat is niet de bedoeling. Dit is besproken op het ministerie van Binnen landse Zaken en daarbij is naar voren gekomen, dat een bijdrage wordt verleend in de kosten van dit gebouw, terwijl eventueel een toeslag wordt ver leend voor extra-funderingen, doch alleen indien die extra-fundering nodig is voor het gebouw als in het ontwerp geschetst. De heer Van Langevelde: Is er aan de achter kant genoeg ruimte voor uitbreiding? Men stelde dus, dat over ongeveer 20 jaar Terneuzen een Driel, J. Eeekelaar, J. Fraanje, D. M, Ollebek en J. H. Rijnberg. Voor Kamer II zijn benoemd de heren H. A. Brakman, C. J. Compiet, M. A. Duine, D. M. Olie. bek en J. H. Rijnberg. De heren Brakman, Compiet en Ollebek nemen jdeze herbenoeming aan. De Voorzitter zegt dank aan de heren Fijn van Draat en Ramondt voor het verrichte werk 7. Idem tot het, op verzoek, verlenen van eer vol ontslag aan mevr. J. H. MulderSchutte als lerares en aan de heer L M. Hamelink ais leraar van de gymnasiale afdeling van liet Petrus Hondius lyceum, zulks niet ingang van respectievelijk 1 januari 1964 en 1 sep tember 1963. Voor Kamer I zijn benoemd de heren A. D. van inwonertal heeft van tegen de dertigduizend, doch 'ik hoop dat het nog langer meegaat dan 20 jaai en dan zitten wij misschien vast. Is het niet moge lijk de fundering zó te maken dat er wèl een ver dieping bovenop kan? De heer Van Ooüen: Naar mijn mening zou dat stedebouwkundig en architektanisch bezien, ook niet juist zijn. Dan zou de gehele vormgeving ver loren gaan en ik heb reeds by de toelichting ge zegd, dat men over deze schatting kan gaan rede twisten met de minister, door te stellen dat over 20 jaar er misschien 50.000 inwoners zijn, maar dan komen wy er nu niet uit en duurt het min stens nog. een jaar alvorens -er een beslissing wordt genomen. De heer Van Langevelde: Op welke bezetting wordt dit gebouw geschat? DE MUL De heer Van Ooijen: Op een bezetting van 45 a 50 man. Thans bedraagt deze 25 man. De heer Fijn van Draat: Meneer de Voorzitter, ik mis een archiefkamer. Of worden de stukken verdeeld over de diverse afdelingen? De heer Van Ooüen: Daarvoor is op de zolder een mogelijkheid en 'wij hebben begrepen dat er een groot raadhuis gebouwd wordt. Ik zou het niet erg vinden als de stukken die wij niet meer nodig hebben in het raadhuis worden ondergebracht. De heer Hol: Meneer de Voorzitter, ik was ook even verbaasd toen de inspekteur het had over een prognose van ongeveer dertigduizend inwoners over 20 jaar. Als ik mij goed herinner is by de behandeling van de herindelingsplannen ook een prognose gemaakt door prof. Thijsse en die luidde toch wel heel anders. Ten aanzien van de uitbrei dingsmogelijkheden ben ik het met de heer Van Langevelde eens. Zou het toch niet wenseiyk zijn. om bp die fundering in ieder geval rekening te houden met een uitbreiding opzij, want de moge lijkheid dat de prognose van het ministerie ver keerd is, zit er toch wel in. En dan w-at betreft het „met of zonder schuin dak". Ik zie dat van de ruimte onder het dak een nuttig gebruik worden gemaakt. De heer Van Ooijen: Als Terneuzen bqvoorbeeld 70 a 100.000 inwoners zou krijgen, dan geloof ik dat het centrum van Terneuzen geheel anders zal komen te liggen, waardoor ook een geheel ander politiebureau nodig zal zpn. Dit gebouw aan de Rosegracht zou dan een postbureau kunnen wor den. Mevr. DoornsOrtelee: Meneer de Voorzitter, ik heb begrepen dat er in die dakkamer ook men sen zullen vertoeven, of is dat niet de bedoeling? De heer Van Ooijen: Nee, mevr. Dooms, alleen als zij daar moeten zijn om pakken of wapens te halen. Mevr. DoomsOrtelee: Ik vraag dit met het oog op de verlichting, daar er geen ramen in het dak zijn geprojekteerd. De heer Van Ooijen: De architekt zei dat er nog een raampje in zal worden gemaakt. De heer Huijbrecht: Ik ben niet zo pessimistisch over de grootte van het gebouw. Overigens is er in ide toekomst toch wel een uitbreidingsmogelijkheid ten aanzien van de grond waar nu de oude remise ■staat. Als ik het zo op de tekeningen bezie, geloof ik dat daar wei een mogelijkheid is. De heer Bleijenberg. Meneer de voorzitter, ik zou het willen hebben over het raadsbesluit als zo danig, welk besluit dus enkel het bestedingsge reedmaken van het politiebureau betreft. Hebt u al een idee wie terzake de direktie van de houw zal voeren. Zal dat eventueel kunnen worden be hartigd door de te vormen eigen dienst? De heer De Vos: Meneer de Voorzitter, het ij gewoontedat de architekt, die een gebouw ont werpt, daarover ook de direktie voert. Geen enkele architekt zou accepteren dat een ander met dé uitvoering van zün ontwerp zou wtjrden belast en dat is toch vrij logisch. De heer Bleijenberg: Komt dan te zijner tijd de opdracht daarvoor nog in de raad? De heer De Vos: Neen, want dat kan immers niet anders. Het geven van een opdracht voor een ontwerp impliceert dat ook de direktie over dat .werk wordt gevoerd. De Voorzitter: Het zou ook niet verstandig zij* de direktie aan anderen op te dragen in verband met de verantwoordlïjkheid voor het bouwwerk. De heer De Vos; De heer Bleijenberg heeft ge vraagd of er later nog een raadsbesluit moet ko men. Dat is natuurlijk wèl het geval ten aanzien van de uitvoering, doch niet voor wat betreft da direktie. De heer Compiet: Het hoofdgebouw kan op twea manieren gebouwd worden, zonder kap en mét (Zie verder pag. 7)

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 4