NEUE'S ^Pocketboeken^ PHILIPS Jass -a- finado wat ik rook! SMtape Philips grammofoons: controleerbaar aan de spits GRAMMOFOONS Pagina 6 DE VRIJE ZEEUW Dinsdag 8 oktober 1963 250 ct. Fa G. Marsilje Zn 180 ct. Fa G. Marsilje Zn Zware shag - geurige Kentucky tabak! Zoveel méér aroma zoveel béter gemélangeerd. Een wereld vari rookgenot kreeg met het stempel van „De Weduwe" een wereldreputatie! Hoenson's Grote Verwarmings- show dit jaar op morgen woensdag 9 oktober Iff BOEKHANDEL KLEEFBAND atlas delft otKWrg.0e Neem met eUee grammofoon drie proéven. Zij beslissen over het plezier dat u van uw -f- Hoe is de opnemerarmBij Philips zo vederlicht en volgzaam hij volgt de groef nog als u de plaat scheef legt met een sigaret onder één kant dat u de fijnste nuances nog hoorthoe dikwijls u de platen ook speelt. Hoe is de naald? Bij Philips is 't altijd een diamantnaald, de enige die niet afstompt en dus uw platen beschermt. Hoe is de klank? Bij Philips diamantzuiver en met alle toonnuances van laag tot hoog, dank zij het nieuwe, unieke opnemerelement. Neem zelf de proef kijk en luister naar kwaliteit en klank van de Philips 3-sterren-grammofoons bij uw Philips leverancier. BRAADVLEES 500 gram VERSE WORST 500 gram Rita Reys (1925). Begon in 1943 jazz te zingen. Veroverde stukje bij beetje de titel "First lady of jazz in Europe"' Maakte samen met het trio van echtgenoot/pianist Pim Jacobs veel succesplaten als "Marriage in modern jazz". Van de bossa nova-rage pikte zij forse graantjes mee'; Desafinado en Meditation. in de grote zaal van „DE SCHAKEL", Kerkhof laan 38 te TERNEUZEN. De inmiddels traditie ge worden Grote verwar mingsshow van Hoenson trekt door de goede techni sche voorlichting, die door verwarmingsdeskundigen op het gebied van moderne stookmethoden wordt .ge geven, al jarenlang vele duizenden bezoekers. Hoe kan 't ook anders! Wie na melijk bij het kopen van oliehaard of kolen-convec- tor de adviezen opvolgt die op deze Show worden ge geven, koopt voor zijn hon derden guldens gegaran deerd een goede haard, waar men jaren plezier van heeft zonder reparaties of defecten. Dit verklaart waarom steeds meer huis vrouwen wachten met het kopen van een nieuwe haard, tot zij een bezoek aan deze Show hebben ge bracht. Dat niet alle haarden die in de winkels verkrijgbaar zijn, even goed zijn, is de afgelopen winter weer dui delijk gebleken. In vele ge zinnen heeft men zich arm gestookt en toch kou ge leden. Bovendien is komen vast te staan dat vele haar den niet bestand zijn tegen een strenge en langdurige vorstperiode. Het ontzet tend grote aantal haarden dat kapot werd gestookt met dure reparaties van dien is daar het bewijs van. Daar wilt u bij het kopen van een nieuwe haard natuurlijk niet de dupe van worden. Volg daarom het voorbeeld van tienduizenden verstandige huisvrouwen. Al is het nu zomer, over enkele maan den vangt de winter weer aan. Dan kunt u geen dag buiten goede verwarming. Ga morgen woensdag 9 oktober naar Hoenson's Grote Verwarmingsshow. Een rijk assortiment aan nieuwe modellen kolen- convectors en oliehaarden voor grote en kleine ver trekken zal daar worden geëxposeerd. Over kolen- convectors hoort men tech nische nieuwtjes, die elke huisvrouw die kolen stookt of gaat stoken zullen inte resseren. Namelijk, hoe U door een allesbrander te kopen de zekerheid hebt dat U ook in tijden dat nootjes 3, 4 en 5 schaars zijn, toch niet in de kou komt te zitten. En waar om u bij een oliehaard be slist geen klachten hoeft te hebben over koude voeten, sterke roetvorming en hoge brandstofkosten (om maar enkele van de bezwaren te noemen die men over het olie-stoken weieens hoort), zal eveneens worden uit eengezet. Wij vestigen er nog uw aandacht op dat de interes, santé lezingen toegelicht met lichtbeelden over het actuele onderwerp „Mo derne tijden, moderne ver warmingsmethoden", 's mid dags om 2.30 uur en om 4 uur precies en 's avonds om 7.30 uur en om 9.00 uur pre cies aanvangen. In verband met de ook dit jaar weer te verwachten grote belangstelling raden wij u dringend aan, tijdig aanwezig te zijn. De toe- gang is geheel gratis. Er.zijn, al Philips langspeelplaten voor f 8.95 KOOP HET BIJ DE KANTOORBOEKHANDEL -3» Ma dóet het zelf,., en "martelt* met een patroon, Pa doet het zelf... en vraagt zich in gemoe- de af waarom hij niet een kant en-klaar foto-album kocht. De kinderen doen het zelf... en maken van een knutselpartij een vechtpartij. Gebruik van SELLOTAPE lost ai deze pro blemen op... maakt van "doe- het-zelf-karweitjes" op prettige en gemakkelijke wijze "klaar- is-Kees-karweitjes".„ Immers, SELLOTAPE is het oersterke, zelfplakkende k'.eefband, dat bij de vaste uitrusting van de ervaren doe-het-zelver thuis hoort: Om de kwaliteit, om de kleefkracht, omdat het in vele maten en soorten verkrijgbaar is. Wanneer u het zelf doet, vraag uw kantoorboekhande laar zo'n handig rolletje SELLOTAPE. En,doe het zèlfl AG 2456 G-f 79,-. Platenspeler op teak houten voet. Automatische stop en tussenwiel-ontkoppeling. Met dia man tnaald. Keuze uit 23 Philips gram mofoons in prijzen van f59.- tot f298.- Kringetje vrienden die van jazz houden. Glas met iets koels erin. Philips grammofoon met diamant naald. Stapels swing Daar ma ken we een blinddoektest vanl Luister... Ja! Rita! Onze eigen „jazzlady". Uit de Philips gram mofoon. Maar net alsof ze vlak voor je staat

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 6