PROVINCIAAL NIEUWS Westdorpe heeft een riant bejaardentehuis Terneuzense gouden Boeren- leenbank-Raiffeisenbank kreeg zeer veel belangstelling AGENDA Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Woensdag 5 juni 1963 TERNEUZEN AARDENBURG BRESKENS ST. ANNA TER MUIDEN IJZENDIJKE VLISSINGEN KERKDIENST DOOOORGIETEN Hoe gelukkig te leven met reumatiek es 2 door NIEUWE WETTEN TEGEN RASSEN ONDERSCHEID IN DE VERENIGDE STATEN Aan de verwondingen over leden. De heer J. van G., die maandag avond op zijn brommer ,de drukke verkeersweg nabij de buurtschap De Knol overstak en door een autobus werd gegrepen, is gister in het Julianaziekenhuis aan de bekomen verwondingen over leden. Goed afgelopen. Gisteravond omstreeks half elf ontstond brand op de zolder van de woning Javastraat 11, be woond door de familie Coppens. Op de zolder sliepen hun bei de kinderen, een dochtertje van 10 jaar en een zoontje van S. Terwijl de ouders in de woon kamer naar de televisie zaten te kijken, meende de echtgenote een verdacht geluid op de zol der te horen, waarop zij de ka mer verliet om te gaan kijken, In de gang gekomen bemerkte zij tot haar grote schrik, dat op de zolder brand was ontstaan, waarop zij haar man riep, die naar boven snelde om de kinde ren uit hun bedjes te halen Ondanks de hevige rook slaag de hij hierin en bleek het zoon tje een kleine brandwonde aan Zijn linkeroog te hebben, doch overigens hadden de kindex-en blijkbaar nog geen hinder van de rook gehad. Nadat de kinderen bij de bu ren in veiligheid waren gebracht, begon Coppens de brand te blus sen waartoe hij een plastic slang op een kraantje van de water leiding had bevestigd. De inmiddels gealarmeei'de bi'andweer behoefde bij aan komst aan de woning geen hulp meer te verlenen, daar de vlam men inmiddels waren gedoofd. De oorzaak van de brand is onbekend. Christelijke Keisvereniging „Voorwaarts" Begunstigd door prachtig weer heeft de Chr. reisvereniging „Voorwaarts" vorige week haar 31e jaarlijkse zomerreis gemaakt, welke ditmaal naar Duitsland ging, waar te Andemach aan de linker Rijnoever wei'd gelogeerd in hotel Rheinischer Hof, van waaruit men van een prachtig uitzicht over de Rijn met zijn dii'ecte omgeving kon genieten. Vanuit Andernaeh werd dage lijks een tocht gemaakt door het Ahrgebergte, de Eifel, het Wes- terwald, het Bei-gsche Land en langs de beide Rijnoevers. Met het voor velen bekende tandradspoortje werd een be zoek op de Drachenfels ge bracht. Ook werd de Dillenburg bezocht, het slot van de Nas sau's, bekend uit -onze vader landse geschiedenis als de ver blijfplaats van Pi'ins Willem I van Oranje Nassau toen hij in de lage landen tijdelijk moest wijken voor de Spaanse koning met diens landvoogden. Rijdend langs de Rijn zag men nabij Buel tegen de steile rots wand nog duidelijk de lange pijpen lava, die de ons zo beken de basaltzuilen leveren voor de zeeweringen. In Keulen werd een bezoek ge bracht aan de alom bekende Dom. Dankbaar voor alles wat men op deze reis heeft gezien en ge noten kwam men weer in Ter- neuzen. Geslaagd. Voor het onderwijzersexamen aan de „Chr. Kweekschool voor Zeeland" te Middelburg slaagde onze stadgenoot de heer A. de Bruijne. Geslaagd. Aan de R. K. Kweekschool voor meisjes te Dongen slaagde mej. C. Cuelenaei'e als onderwij zeres. Kano volgelopen Nabij de vuurtoren te Nieuwe Sluis is een kano tengevolge van het woelige water volgeslagen. De twee inzittende Duitsers moes ten ongeveer 200 meter uit de wal de kano verlaten. De pijlhout van de Nieuwe Sluis, die was uitge varen, heeft de boot binnenge bracht. De inmiddels uitgevaren reddingsboot „President Wierd- sma" behoefde geen hulp meer te verlenen. Kinderen speelden met vuur Doordat een tweetal kinderen met vuur speelden raakte de be planting van de promenade in brand. Daar omwonenden snel te hulp snelden kon de brandende helm met zand worden geblust. Opgravingen De opgravingen die vorig jaar plaats vonden rondom de Ned. Hervormde Kerk in St. Anna ter Muiden zullen misschien dit jaar in de een of andere vorm wor den voortgezet. Vorig jaar wer den hier een aantal potten met kinderlijkjes gevonden en werd een studie gemaakt van de oude fundamenten van de kerk. Thans heeft men de hoop gevestigd op het vinden van fresco's. Zoals be kend werd enige jaren geleden fresco's gevonden in Aardenburg en op het voormalige St. Jans kerkhof te Sluis. omgeving van de zeedijk. Zijn broer Theo is nog steeds voort vluchtig, doch de rijkspolitie heeft goede hoop hem binnen kort te grijpen. Eerst werd ver ondersteld dat de ontsnapte broers van de Pinksterdrukte ge bruik zouden maken om naar het buitenland te ontvluchten, doch dit is niet gebeurd. Op 18 mei ging de gemeente politie van Goes over tot arres tatie van de drie gebroeders de K. Theo, Bram en Frans, die zich schuldig gemaakt zouden heb ben aan vele tientallen inbraken in geheel Zeeland. Tijdens huis zoekingen werd bezwarend ma teriaal aangetroffen. Om te voorkomen, dat zij contact met elkaar zouden hebben, werden zij niet opgesloten in het huis van bewaring te Middelburg, doch in verschillende politiebu reaus in Zuid-Beveland: Theo in Goes, Bram in Kapelle en Frans in Kruiningen. Theo slaag de er vrijdagavond laat in te ont snappen, toen hij met zijn bewa ker het ziekenhuis te Middelburg verliet, waar hij in verband met klachten werd onderzocht. Bram ontsnapte in de nacht van maan dag op dinsdag, toen men hem toestond zich in het wachtlokaal te Kapelle te verfrissen, omdat het in zijn cel zo heet zou zijn. Gemeenteraad. In c'e alhier gehouden verga dering van de gemeenteraad werd het voorstel van B. en W. tot het laten vervaardigen van een stempel voor het slaan van iegmedailles voor de gemeente goedgekeurd. Er zullen voor lopig een 15-tal medailles wor. den vervaardigd. Z.h.st. werd een subsidiever zoek van het Wit-Gele Kruis goedgekeurd. Dit verzoek hield in het verhogen van de subsidie met 1 gulden per lid en het be schikbaar stellen van een bedrag van 250,in de exploitatie kosten. De heer A. Salomé merkte op dat het Groene Kruis wel met deaelfde financiële moeilijkheden zal zitten. De voorzitter zegt er van overutigd te zijn dat de raad bij een even tuele aanvrage van deze kruis vereniging even welwillend zal beslissen. Voor de aanleg van een rij baan op de vuilnisbelt werd een crediet van 800,beschikbaar gesteld. De verordening als bedoeld in art. 11, lid 2 der winkelsluitings wet werd als volgt vastgesteld, van 1 april tot 1 oktober tot 19 uur. De overige maanden om 18 uur. Zondags het gehole jaar van 8 tot 12 uur. Verder zal de mogelijkheid worden onderzochx om een halve dag in de week te sluit-en en een vakantieregeling per branche in het leven te roe pen. Op een verzoek van het Waar- borginstituut voor de tuinbouw in Zeeland te Goes om mede werking inzake het mededragen van risico door de gemeente van door tuinders uit deze gemeen te eventueel aan te gane geld leningen tot een bedrag van 15 ontmoette bij de raad geen tegenstand. In het kader van het sane ringsplan voor de Zuidstraat werd besloten tot aankoop over te gaan van de krotwoning Zuid straat 16 voor de som van 1000,—. De neutrale Kleuterschool zal worden ingericht tot bejaarden sociëteit. De kosten hiervan zul len op ƒ6000 komen, terwijl voor de inrichting er van een bedrag van 2000 werd verleend. Aan de gemeentebode de heer J. Versprille 'zal op zijn verzoek op de meest eervolle wijze ont slag worden verleend tegen 1 juli met dank voor de bewezen diensten. Bij de rondvraag verzocht de heer A. Salomé om spoed te ma ken met de restauratie van de Openbare Lagere school. „Flundria" doet aan liefdadigheid. Het Zeouws-VIaamse accor deonorkest trok naar het sana torium Cyseele in België om voor de ruim driehonderd pa tiënten een bonte avond te ver- zorgen. Onder leiding van haar dirigent Anthonisse werd een buitengewoon gevarieerd pro gramma voor deze zieken afge werkt. Voor de vrolijke noot in dit programma werd geheel be langeloos medewerking verleend door de muzikale clown Stan Steijn en de conferancier Renaat Verween. Na afloop dankte de voorzit ter van „Flandria" de patiënten voor hun aandacht.en het harte lijk applaus en wenste de heer Marteiin de zieken een spoedig herstel toe. Aalmoezenier Van de Bulckc bracht in gevoelvolle woorden zijn dank over en wees er op. dat dergelijke avonden in niet ge ringe mate bijdragerl tot het her stel der zieken. Hierna werden de leden uitge nodigd aan een boerenmaaltijd, welke zij zich goed liet smaken. Een lekkere gewoonte: Kent u Schoonauwen, Bluefort, Limburgse kaas Wees niet één- Jtennig: houd van méér kazen! Een der ontsnapte broers gearresteerd. Na een intensieve actie is de rijkspolitie erin ge slaagd een van de twee ontsnap te gebroeders de K., Bram de K., dinsdagmiddag te arresteren op het eiland Noord-Beveland in de In aanwezigheid van de Com missaris der Koningin in de pro vincie Zeeland ,jhr mr A. F. C. de Casembroot, burgemeester en gemeentebestuur van West dorpe en vele geestelijke en we reldlijke autoriteiten uit West dorpe, Philippine, Sas van Gent, heeft de bisschop van Breda Monseigneur G. H. de Vet, het bejaardentehuis ,,'t Verlaet", een fraai en riant gebouw van het architectenbureau van Zantbeek Schoonis te Sas van Gent en de N. V. Gebroeders van der Poel te Terneuzen op plechtige wijze ingezegend, nadat de voor zitter van het Stichtingsbestuur Katholieke bejaardenzorg, Phi lippine, Sas van Gent, Westdorpe dokter J. H. B. Puylaert zijn hoge gasten hartelijk had wel kom geheten. Monseigneur De Vet hield daarna een korte toespraak waarin hij zei in andere omstan digheden en minder beschroomd naar Westdorpe te zijn gekomen dan 20 jaar geleden toen hij als jong kapelaan in deze parochie met de zielzorg begon. Dat West dorpe zijn vroegere kapelaan niet had vergeten bleek uit tal loze vlaggen die van de gevels waaiden. Het feit dat dit een Katho liek bejaardencentrum is, aldus de bisschop moet een garantie zijn voor de daadwerkelijke en blijmoedige hulp die aan de in- wonenden wordt gegeven. Ook de Commissaris der Ko ningin sprak in deze geest en greep deze gelegenheid aan om te getuigen van de bijzondere eerbied, die de niet-Katholieke Christenen voor Paus Johannes XXIII hebben. Hij noemde deze Paus die zo enorm veel voor de vereniging der mensheid heeft geofferd een der grootste figu ren uit de wereldgeschiedenis. Burgemeester Van Waes van Westdorpe was zeer trots op dit gebouw en waarschuwde de overheid voor een al te grote bemoeizucht waar het particu lier initiatief betreft. De algemeen-Overste van de Zuster Franciscanessen van de H. Elisabeth te Breda, waarvan 7 zusters de bejaarden verzorgen overhandigde de voorzitter onder couvert enkele steentjes voor de nog te bouwen kapel. De genodigden kregen de ge legenheid het gebouw te be zichtigen. ,,'t Verlaet" telt 54 kamers die reeds alle bezet zijn en zelfs kan het bestuur zich al zorgen maken om een wacht lijst. DONDERDAG 6 JUNI GEREF. GEMEENTE Vlooswijkstraat Terneuzen: 7 uur Ds. Aangeen- brug, van Rijssen. BROMVLIEG OORZAAK VAN AUTO-ONGELUK Een 40-jarige arts uit Merselo bij Venray is zaterdagmorgen, toen hij probeerde een hinderlijke bromvlieg weg te slaan, de macht over het stuur verloren en met zijn auto ter hoogte van den Dril te Venray tegen een langs de weg staande elektriciteitspaal gereden. De naast hem zittende 30-jarige mevrouw Van Hoof— Ghielen uit Merselo moest met een schedelbasisfractuur en beenfracturen naar het zieken huis te Venray worden overge bracht. Het 3-jai'ig dochtertje van de familie Lankveld, ook uit Merselo, kreeg een lichte hersen schudding. Twee andere kinde ren, die in de auto zaten, liepen geen noemenswaardige verwon dingen op. De bestuurder werd licht gewond. De wagen werd vrijwel totaal vermeld en de elec- triciteitspaal knapte af. Dat koelt tenminste beter af dan dat kleine kroesje. Ik weet me geen raad van de hitte, maar tja, we zijn ook nog niets ge wend. JONGEN O.MGEKOMEN Dinsdagavond, ongeveer half tien reed de 13-jarige Herman de Haan uit Lekkerkerk met zijn fiets onder een truck met opleg ger. De jongen was op slag dood. JONGEN DOOK TREIN GEGREPEN De 17-jarige H. uit Nijker- veen is gisteravond met zijn bromfiets op de spoorwegover gang in de Domstraat te Nijkerk door een trein gegrepen. De jongeman werd zó ernstig ge wond, dat hij ter plaatse overleed. De overweg in de Domstraat is met knipperlichten beveiligd. Hoe het ongeluk is gebeurd, is nog niet bekend. BOSBRAND BIJ BREDA In het Mastbos by Breda heeft dinsdag een zware brand ge woed. Ongeveer 6 ha bos ging verloren door de gloeiende vlammenzee, die zich zeer snel uitbreidde. De brand werd be streden door twee brandweer korpsen, 120 militairen en tien tallen vakantiegangers en dag jesmensen. Het nablussingswerk nam nog geruime tijd' in beslag. De ooi-zaak is niet bekend. DOOR BUS AANGEREDEN. Zaterdagmiddag omstreeks vijf uur is de 68-jarige weduwe M. de Quant uit Gouda door een auto bus in haar woonplaats aangere den en op slag gedood. De vrouw wilde op haar fiets stappen toen de autobus pas seerde. Zij viel en kwam juist vóór het achterwiel van de bus terecht. Een groot gedeelte van hotel „.Rotterdam" werd gisteren in een vrij hoog tempo in een exotische, kleurige bloementuin herschapen, ter gelegenheid van het gouden feest van de Coöperatieve Boe renleenbank te Terneuzen. Bizon der treffend drukte de heer H. Colsen het uit, toen hij in een korte toespraak tijdens de recep tie herinnerde aan de crisisjaren waarin velen, landbouwers en schippers vooral, dank zij de ge dachte van Raiffeisen op een zeer „menselijke" zij het dan ook za kelijke wijze werden geholpen en eenmaal, dank zij de Coöperatie ve Boerenleenbank weer op het paard geholpen, nadien hun zaken normaal konden voortzetten. Dit was wellicht een der redenen waarom zovelen in grote dank baarheid het jubilerende bestuur gingen gelukwensen. Tussen vier en zes uur was het een gaan en komen van een groot aantal rela ties, terwijl het bestuur tevens vele schriftelijke gelukwensen in ontvangst mocht nemen. JAARVERGADERING Het mag wel als vaststaand worden aangenomen, dat door dit gouden jubileum ver over de hon derd leden de vergadering be zochten, die aan de receptie voor afging. Deze vergadering werd voorgezeten door de heer F. de Koeijer te Zaamslag. De balans, verlies- ,en winst rekening 1962 werden goedge keurd. Uit de balans bleek dat per 31 december 1962 aan de bank (Adv.) Leef opgewekt. Neem Togal tabletten. Bevrijdt U afdoende van pijn, reumatiek, ischias, spit, hoofd- en zenuwpijn. Morgen reeds mogelijk. Togal is veilig voor de maag. Bij apoth. en drog. TOGAL 0,95; 2.40; 8.88. waren toevertrouwd aan spaar gelden ƒ23.147.489,46 en aan reke ning courant gelden 6.672.060,03. Het totaal van de balans beliep ƒ31.228.994,57. De winst over 1962 beliep na aftrek van afschrijvingen en re serveringen voor de belasting 160.741,78. Deze winst werd aan de reserves toegevoegd waardoor de totale reserves thans ruim 114 miljoen gulden bedragen. BESTUURSVERKIEZINGEN De heer G. van Fraayenhove te Axel stelde zich wegens gevor derde leeftijd zich wegens gevor- baar. Hij was vanaf 1914 plaats- vei-vangend bestuurslid en sedert 1916 bestuux-slid. Zowel de voorzittH^hap. het bestuur, de heer F. de Koeijer, als de voorzitter vah Hè iSafTvan toezicht, de heer H. de Jonge, dankten hem op de meest harte lijke wijze. De he^r Jac. de Feijter uit Axel werd in zijn plaats gekozen. Het aftredend lid van de raad van toezicht, de heer Antheunis Dekker te Zaamslag, werd met nagenoeg algemene stemmen her kozen. Een wijziging in het huishou delijk reglement werd goedge keurd. Daardoor kunnen thans blanco credieten en blanco voor schotten tot een bedrag van 5000 gulden (voorheen tot ƒ3000,—) worden verstrekt. Leden en genodigden zater gis teravond aan aan een door 't "ho tel „Rotterdam" zeer verzorgd diner; Hierbij werden vele toe spraken gehouden en verscheide ne personen op de meest hartelij ke wijze gehuldigd. AVE EVA H 4 H OLAF J. DE LANDELL DODELIJK VERKEERSONGEVAL Gistermorgen is de 58-jarige groenten- en fruithandelaar D. Iloefgeest uit Bentveld aangere den door een 19-jarige militair uit Amsterdam, die met zijn bromfiets op het rijwielpad van de Zandvoortweg in Aerden- hout reed. De heer Hoefgeest die het rijwielpad wilde oversteken toen de militair naderde, wei felde even en werd aangereden. Hij liep een schedelbasisfractuur op en overleed ter plaatse. 79.) De nacht ging voorbij met pein zen en woelen. Alle uitwegen leken dood te lopen op dit ene grote bewustzijn dat zelf geen toekomst toonde! Eva moest zioh verzetten en zo snel mogelijk werk zien te vin den. Maar als ze zich het dorre kan toorleven trachtte voor te stellen kwam Derk weer voor haar ogen en lachte, of keek haar heel be tekenisvol aan. Dat leidde Eva gruwelijk af van haar brave plan nen. En bovendien, hoe moest het nu komen met haar uiterlijk? Want dat kon niet blond en sohoon blijven; dat kostte inderdaad te veel voor een gewone kantoor juf! Ze zou weer terug moeten in het oude gareel, dat was het erg ste. Of was het ergste, dat ze voortaan alleen zou zijn? Ach, alles was verschrikkelijk. Hoe kon nu toch het hele leven zo als een kaartenhuis in elkaar storten, terwijl Eva heus niets kwaads bedoeld had? Zo sleepte zij zich vier dagen en vijf nachten door de mateloos heid van vergeefse gedachten en zelfverwijt. Ze ging in wanhoop naar monsieur Frangois. Hij was ten hoogste verbaasd. Quoi?! Mademoiselle wilde weer worden, zoals ze geweest was Onbegrijpelijk Dat moest Eva dan toch maar slikken van een hoffelijke Frans man. Neen, het was héél jammer, maar lelijker kon hij haar niet maken. Dat klonk in haar gevoelig oor ook niet beleefd. „Ik wil maar zeggen," voegde monsieur Frangois hieraan dan ook haastig toe, „u bent nu toch inderdaad mooier dan vroeger, n'est-cepas?" Eva hield haar muisgrijs ver leden de hand boven 't hoofd door de schouders op te halen. „Mais mademoiselle!" zei mon sieur Frangois. „U was werkelijk te weinig verzorgd. Een vrouw als u heeft verrukkelijke moge lijkheden, mademoiselle! Ik ben gelukkig geweest, u te mogen helpen. Kijkt u in de spiegel, ma demoiselle!" Hij sloeg met een hemelse blik de handen in el kaar. Eva keek in de spiegel en zag de monsterachtige gele krullen boven een onmogelijk roze ge zicht met diepe kringen onder de ogen. Wie had haar óóit kunnen suggereren, dat ze enigermate aan schoonheid gewonnen had! Zij begreep, hoe tante Gien ge schrokken moest zijn, toen ze ontdekte, dat Eva Eva was. „Mademoiselle," monsieur Fran gois raakte vertrouwelijk haar hand aan, „u bent niet in de juis te stemming, U heeft permet- tez, s'il vous plait zorgen. Maar als ik alle vrouwen naar hun da gelijkse nuance de coeur moest verven en kappen, dan had ik dagwerk, alleen met mijn echt genote Hij was te veel Frans voor een Hollandse vrouw met verdriet. „Ik heb geen geld om dit vol te houden," zei Eva eerlijk. „Ah," (met een schandalige knipoog) „ga viendra Nee, bij monsieur Frangois be reikte ze niets. Die avond solliciteerde ze, inde schrijfkamer van het hotel ge zeten, op zeven advertenties; drie voor kantoorwerk, één voor ver koopster in een manufacturen- handel, twee voor hulp in de huishouding en één als kassajuf frouw in een warenhuis. Bij de een zou ze niet meer spitsroeden lopen dan bij de ander, dat stond wel vast. Van alle dingen had ze even weinig verstand. Eva voelde zich doodziek. En tegenover de spiegel sïaande, be sloot ze, voor monsieur Frangois een knieval te doen om tenmin ste een minder opzichtig kapsel van hem los te krijgen. Dat troostte haar die nacht, in haar vele wakkere uren. Zij stond al om acht uur voor de def tige kapperszaak, omdat ze bang was, Sally er te ontmoeten op normaler uren. Monsieur Frangois sliep nog. Ze liep vijf blokjes om en be- rammelde tussentijds de deur. Om negen uur kon ze binnen gaan tussen twee werksters door. Monsieur Frangois hoorde haar aan, terwijl zijn tong nog bij zijn kiezen bedelde om de rest van het ontbijt. „Comment?!" riep hij uit. „Nóg eenvoudiger? Mademoiselle Intussen had ze hem een juf frouw zien toeknikken, en hij had even met haar moeten smoezen. Ze verdween, met omzichtige af- stof-manualen, in een telefooncel van wit, gecapitionneerd .leer. Het zweet brak haar uit. Belde dat mens de politie op, of Sally? „Tja," zei monsieur Frangois, gaat u eens zitten „Ik heb vandaag geen tijd," antwoordde Eva. Waarom? Of ze zo bezet was? Eva knikte. De kleine Fransman keek haar open aan. Toen glimlachte hij, met een blik naar de telefoon en knikte ook. „Kom, mademoiselle," zei hij. „We begrijpen elkaar. Mag ik ij iets vertellen? Alors, made moiselle Van Hellenduyn was hier gistermiddag, extraordinai- rement agitée u zult wel be grijpen, waarom. Ik weet de reden niet." Eva's wangen mochten einde lijk weer eens van zichzelf blo zen. „Zij is radeloos over u, made moiselle". Eva. haalde nog eens de schou ders op. Vraiment! Ze heeft er alles voor over, u te ontmoeten. Made moiselle Van Hellenduyn a pleu- ré...." (Wordt vervolgd.) President Kennedy is van plan in het begin van de volgende week een boodschap over de burgerrechten naar het congres te zenden waarin nieuwe wetten tegen rassenonderscheid worden voorgesteld. Dit is dinsdag door het Witte Huis bekend gemaakt. Het wetsontwerp zou onder meer een verbod op rassenonder scheid in hotels, restaurants, winkels, theaters e.d. omvatten. President Kennedy zal nog een onderhoud hebben met zaken lieden met belangen in de zui delijke staten. Hierdoor zou het wetsontwerp een grote kans ma ken op aanvaarding door het congres waar democratische se natoren uit de zuidelijke staten zouden kunnen trachten het wetsontwerp te blokkeren. WOENSDAG 5 JUNI TERNEUZEN: Zuidersport park, 6.45 uur: Advendo— Meterfabriek. TERNEUZENLuxor-Theater, 8 uur: „Zoutwaterliefde". Zuidersportpark, 6.45 uur AtooniboysScheepswerf en P.T.T.H.S.V. AXEL: Terrein Buitenweg, 7.15* uur: AZVV II—Hoek I, DONDERDAG 6 JUNI. TERNEUZENZuidersport park, 6.45 uur: H.K.C.—S.C. De Meijer.

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 2