Afrikaanse topconferentie geëindigd Chroesjtsjov zal Cuba bezoeken Somalische president verwekt opschudding Eventuële ontmoeting tussen Prins Bernhard en Soekarno? Het weer De Russische ruimtevaart WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN TMMM III" ï^anKering bU abonnement; Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie, adres Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 01150 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs; ƒ6,— per kwartaal: per maand 2,per week 48 et Losse nrs 0 et. VRIJE ZEEUW MAANDAG 27 MEI 1963 19e Jaargang No. 5922 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma F. J. van de Sande te Terneuzen Hllll'J Advertentieprijs pep mm 16 ct; minimum per advertentie f 2,40. Rubriek: Kleine Advertenties (géén handels- advertenHes)5 regels ƒ1,10. Iedere regel meer 22 ct. Kleine Advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties te 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. De eerste Afrikaanse topcon ferentie is zondagmorgen vroeg geëindigd na een zitting van zes tien en half uur waarop een Afrikaans handvest van eenheid en een reeks besluiten inzake hulpverlening aan „Afrikaanse nationale bevrijdingsbewegin gen" werden goedgekeurd. On der luid applaus van hun colle ga's zetten dertig staatshoofden één voor één hun handtekening onder het historische handvest, dat onder meer de vorming van een organisatie van onafhanke lijke Afrikaanse staten met een „vergadering van staatshoofden" en een raad van ministers be helst. Voorts zijn daarin vervat de oprichting van een secreta riaat met een secretaris-gene raal aan het hoofd, de benoe ming van een bemiddelings-, verzoenings- en arbitragecom missie en de instelling van bij zondere commissies voor econo mische en sociale samenwerking, onderwijs en cultuur, gezond heidszorg, defensie en weten schappelijk en technisch onder zoek. President Nasser van de Ver enigde Arabische Republiek en Habibi Bourguiba van Tunesië, die elkaar in het verleden niet bepaald welgezind waren, gaven een bijzonder accent aan de geest van verzoening die er op de conferentie heerst, door elkaar na het ondertekenen van het handvest te omhelzen, wat door de aanwezigen met gejuich werd begroet. Slechts twee van de 32 leiders van onafhankelijke Afrikaanse staten waren niet bij de onder tekening aanwezig. Dit waren president Nicolas Groenitzky van Togo, die naar bekend eer der dit jaar aan de macht kwam na de moord op president Syl- vanus Olympio en tegen wiens bewind door verscheidene dele gaties bezwaren naar voren wa ren gebracht, en koning Hassan van Marokko, die de conferentie boycotte wegens de aanwezig heid van Mauretanië waarop Marokko aanspraken doet gel den. President Nkroemah, die een staande ovatie kreeg toen hij het podium betrad om het Afrikaan se handvest te ondertekenen, verklaarde na afloop dat de op de conferentie genomen beslis singen de Afrikaanse eenheid een feit hadden doen worden. „Wij kunnen duidelijk een een heidsregering voor Afrika in het verschiet zien liggen". Voorts merkte hij op: „De vrijheids strijders in alle delen van ons continent kunnen er nu zeker van zijn dat zij niet alleen staan in hun strijd. Het gehele ge wicht en de macht van een ver enigd Afrika staan achter hem". Zaterdagavond keurden de staatshoofden nog een aantal re soluties goed, waarin vooral de verwerping van het kolonialisme en de wens van een grotere en „meer strijdbare" rol in aange legenheden betreffende hun con tinent en de gehele wereld tot uiting komen. Al naar gelang het belang en de ernst van de betrokken kwesties worden „aanbevelingen" gedaan of „eisen" gesteld. De felste reso luties zijn die inzake dekolonisa tie en rassenscheiding. Om ook de laatste koloniale overblijfse len op te ruimen zullen de Afri kaanse staten een speciaal „bij standsfonds" instellen voor ma teriële en financiële steun aan „de verschillende bevrijdingsbe wegingen van Afrika" en een „coördinatiecomité" in het leven roepen waarin afgevaardigden uit negen landen zitting zullen hebben en dat in Dar-es-Salaam gezeteld zal zijn. Voorts worden „vrijwilligers op diverse terrei nen" opgeroepen voor hulpver lening aan deze „bevrijdingsbe wegingen". De conferentie eist, dat de Afrikaanse staten hun diplomatieke en consulaire be trekkingen met Portugal en Zuid-Afrika verbreken en een doeltreffende boycot instellen op de buitenlandse handel van die twee landen. Dit laatste zou kun nen gebeuren door havens en vliegvelden voor deze landen te sluiten en niet langer toe te staan, dat vliegtuigen van deze landen over hun grondgebied vliegen. De conferentie richt in feite een ultimatum aan „de bondgenoten van de koloniale mogendheden", door deze „uit te nodigen", te kiezen tussen vriendschap voor de Afrikaanse volkeren en steun aan de landen „die deze volkeren onderdruk ken". In hun resoluties geven de staatshoofden nogmaals uiting aan hun voorkeur voor een poli tiek van niet-verbondenheid, hun trouw aan het handvest van de Verenigde Naties, hun verzet tegen buitenlandse bases en te gen de bewapeningswedloop en kernproeven. Zij „huldigen het beginsel volgens hetwelk Afrika een kernvrije zóne is". Ook wordt in een der resoluties te kennen gegeven, dat betreurd wordt dat Afrika in de voor naamste instellingen van de Ver. Naties niet naar evenredigheid vertegenwoordigd is. De staats hoofden dringen erop aan, dat hun in de Veiligheidsraad en de voornaamste internationale or ganisaties meer zetels worden toegewezen. Op het gebied van economi sche en technische samenwer king tenslotte hebben de staats hoofden besloten tot instelling van een „economische commis sie van voorbereiding" die de mogelijkheid tot vorming van een interafrikaanse vrijhandels- zóne, invoering van een ge meenschappelijk buitentarief ter bescherming van de „jonge in dustrieën", en vorming van een Afrikaanse betalings- en ver eveningsunie zal bestuderen. Ook zal op korte termijn een Afri kaanse ontwikkelingsbank in het leven worden geroepen. Het Russische persbureau Tass heeft bekendgemaakt, dat pre mier Chroesjtsjov een uitnodi ging van Fidel Castro om een bezoek aan Cuba te brengen heeft aangenomen. De Cubaanse premier die op 27 april in Rusland aankwam, heeft zijn officieel bezoek aan dat land thans beëindigd. Hij blijft echter nog als onofficiële gast. De aankondiging, die in een gemeenschappelijke Cu baans-Russische verklaring werd gedaan vermeldde, dat Chroesjt sjov de uitnodiging „met dank baarheid" aanneemt. Ook wordt in de donderdag getekende verklaring gezegd, dat Rusland bevestigt, dat „wanneer in strijd met de verplichtingen, die president Kennedy op zich heeft genomen, een aanval op Cuba wordt gedaan, Rusland zijn internationale plicht tegenover Cuba zal nakomen en de nood zakelijke hulp zal verlenen voor de verdediging van de vrijheid en de onafhankelijkheid van de republiek Cuba met alle beschik bare middelen". „De bijeenkomsten en discus sies zijn in een sfeer van harte lijkheid en volkomen wederzijds begrip verlogen, de overeen stemming van de gezichtspunten van de beide partijen ten aan zien van alle vraagstukken, die werden besproken is hiermee aangetoond", aldus de gemeen schappelijke verklaring. Beide partijen constateren, dat hoewel het directe gevaar van een inval op Cuba is afgewend, de spanning in het gebied van de Caraibisehe Zee nog steeds bestaat. De beide landen zijn het er ook over eens, dat de belang rijkste taak voor de mens de strijd voor de vrede is en dat alle vredelievende krachten de plicht hebben een kernoorlog te voorkomen. Het voorstaan van een poli tiek van vreedzame coëxistentie „betekent echter niet het einde of een verzwakking van de poli tiek en ideologische strijd tegen het imperialisme". „De commu nisten, die iedere export van re volutie als strijdig met het Marxisme-Leninisme beschou wen, verzetten zich tegelijkertijd met vastbeslotenheid tegen iede re export van de contra-revolu tie, zij zullen iedere hulp bieden aan de volkeren om hun vrijheid en onafhankelijkheid te behou den". Volgens Westelijke waarne mers vormt de uitnodiging van premier Castro aan zijn Russi sche ambtgenoot een vanzelf sprekend besluit van het Cu baanse bezoek. Het ontbreken van een datum wordt normaal geacht, de details van dergelijke bezoeken worden gewoonlijk later langs diploma tieke kanalen geregeld. Gezien het drukke programma van de Russische premier voor de ko mende maanden verwacht men niet dat het bezoek spoedig zal worden gebracht. (De laatste reis, die Chroesjtsjov buiten het Sowjetblok maakte was die naar Wenen, waar hij in 1961 Kennedy ontmoette. Castro en Chroesjtsjov zullen tijdens het onofficiële bezoek van de Cubaanse premier teza men naar het zuiden van Rus land reizen. Op de conferentie van Afri kaanse staatshoofden in de hoofdstad van Ethiopië heeft president Mohammed Aden Os man van Somalië vrijdag onver wachts voor de nodige sensatie gezorgd door Ethiopië, Groot- Brittannië en Frankrijk te be schuldigen van annextie van Somalisch grondgebied in de negentiende eeuw. De vriend schappelijke sfeer waarin de top conferentie tot dusver was ver lopen, maakte plaats voor ge spannenheid toen president Os man zelfbeschikking eiste voor de Somaliërs in het noordooste lijk grensgebied van Kenia, Frans Somaliland en Ethiopië. Keizer Haile Selassie, gastheer en erevoorzitter van de confe rentie, wond zich zichtbaar op tijdens de rede van Osman. De ze zei nog, dat in genoemde drie gebieden anderhalf miljoen So maliërs wonen. „Wij hebben on ze natie in stukken zien verde len ten bate van de zelfzuch tige belangen van anderen", zo merkte Osman on. Hii drone aan op een herziening van de hui dige grenzen en verbetering van ,de tegenwoordige ernstige si tuatie". Onmiddellijk nadat het Soma lische staatshoofd het spreekge stoelte had verlaten vroeg de premier van Ethiopië, Akliloe Haptewold, het woord. Hij noem de Osmans rede „een onbegrij pelijke aanval" op zijn land. Uit Nairobi werd intussen vrij dag vernomen, dat bij onlusten in Isiolo, in het noordelijk grens gebied van Kenia, drie Soma liërs zijn gedood en negen ge wond. Er zijn troepenversterkin gen naar de stad gezonden, waar een uitgaansverbod is afgekon digd. Het zou er nu rustig zijn. Volgens de politie had een dui zendtal Somaliërs, die de alge mene verkiezingen in Kenia boycotten omdat zij afscheiding van Kenia en aansluiting bij So malië eisen, de stemlokalen te Isiolo aangevallen. De politie had schoten gelost om de menig te te verspreiden. dépositaire: huid verzorgings producten „lancöme" „dr. payot" jarenlange ervaring, dus vertrouwd advies. HET KOMPLOT IN IRAK De Iraakse stafchef, generaal- majoor Taher Jahja, heeft zon dag verklaard dat dé leden van de samenzwering, waarvan de ontdekking de dag tevoren was bekendgemaakt, van plan waren president Arif en de leden van de nationale revolutionaire raad gevangen te nemen en het radio station van Bagdad te bezetten. Voorts zouden zij voornemens zijn geweest een bloedbad aan te richten in het leger en de natio nale garde. Volgens de generaal was er nog geen datum voor de staats greep vastgesteld. Wel waren de samenzweerders het er over eens geweest, dat zij moesten optreden vóór de volksstemming over de federale unie tussen Egypte, Syrië en Irak. Het persbureau voor het Mid den-Oosten, dat te Cairo is ge vestigd, meldde zaterdag de ar restatie van zestig officieren en 120 burgers in Irak naar aanlei ding van de ontdekte samen zwering. De betrokkenen, die volgens radio-Bagdad, met de in februari vermoorde president Kassem hadden samengewerkt, zullen voor een krijgsraad moe ien verschijnen. DE KOPEREN NAALTJES De 400 miljoen koperen naald jes. die door de Amerikanen op 3500 km afstand in een baan om de aarde zijn gebracht, zijn ge durende korte perioden al bruik baar voor transcontinentaal ra dioverkeer, zo is door het tech nologisch instituut te Boston meegedeeld. Over enkele maan den, zo zegt men, zullen de naaldjes die enkele centimeters lang en zo dun als een haar zijn een ring om de aarde vormen, die permanent voor draadloos verkeer tussen de werelddelen kan worden gebezigd. Het ANP heeft zaterdag te Djakarta van gezaghebbende zijde vernomen dat het niet uit gesloten moet worden geacht dat er een ontmoeting zal plaats vinden tussen Prins Bernhard en president Soekarno. Dit zou dan begin volgende maand ge schieden gedurende het verblijf van het Indonesische staats hoofd in Wénen. Men verwacht dat dan ook contacten zullen worden gelegd met vertegen woordigers van het Nederlandse handels- en bedrijfsleven. Te Djakarta wardt aan de verwachte besprekingen met deze vertegenwoordigers tijdens het verblijf van Soekarno in We nen groot belang gehecht. Dit kan worden afgeleid uit de in gezaghebbende kringen geuite veronderstelling dat na Soekar- no's terugkeer een aantal voor Nederland nadelige maatregelen zal worden opgeheven. Dit geldt met name voor de scheepvaart en het rechtstreekse handels verkeer tussen Indonesië en Ne derland. Deze maatregelen zijn, na het herstel der diplomatieke betrekkingen tussen beide lan den, nog niet opgeheven. Voor zover te Djakarta kon worden vernomen verkeert een eventuele ontmoeting tussen Prins Bernhard en president Soekarno nog in het stadium, dat Indonesië bereid zou zijn in te gaan op een voorstel daartoe. Dit neemt niet weg dat een der gelijke ontmoeting in vele krin gen zou worden toegejuicht en Volgens een Amerikaans dag blad, de „New York Journal American", heeft de Sowjet- Unie sinds 1959 bij bemande ruimtevluchten vijf of meer as tronauten verloren. Het blad zegt, dat volgens hooggeplaatste autoriteien in het congres en bij de ruimtevaart een „uiterst ge heim" rapport was opgesteld over de Russische mislukkingen, Het rapport mocht echter niet worden bekendgemaakt teneinde bijzonderheden over de werkwij ze van de Amerikaanse geheime dienst verborgen te houden. Volgstations over de gehele wereld, die met het Amerikaan se bureau voor lucht- en ruim tevaart samenwerken, zouden het volgende hebben gemeld: 1. Kosmonaut Serenty Sjibo- rin. In februari 1959 gelanceerd. Na acht en twintig minuten ver dwenen de signalen en er werd nooit meer iets van hem verno men. 2. Kosmonaut Piotr Dolgov. Op 11 oktober 1960 gelanceerd. Na een half uur geen signalen meer gehoord. 3. Kosmonaut Wassiliewitsj Zowodovsky. In april 1960 ge lanceerd. De signalen uit zijn ruimtevaartuig verdwenen direct na de lancering. 4. Op 17 mei 1961 werd een ruimtecabine, waarin zich twee personen bevonden, gelanceerd. STRIJDBIJL BEGRAVEN Twee Afrikaanse leiders heb ben op de conferentie in Addis Abeba, na een onenigheid die bijna drie jaar heeft geduurd, openlijk de strijdbijl begraven. Het conflict was ontstaan na het uiteenvallen van de federatie Mali, die bestond uit Senegal en het voormalige Frans Soedan, dat thans de Republiek Mali heet. Na een redevoering van presi dent Keita van Mali, stond pre sident Senghor van Senegal uit de voorzittersstoel op, liep naar het spreekgestoelte en omhelsde zijn oude vijand. Zij werden door de afgevaardigden toegejuicht, Een van hen zou een vrouw zijn geweest. Men hoorde gedurende enkele minuten hun stemmen en radiosignalen. Daarna werd alles stil. Een vertegenwoordiger van het Amerikaanse bureau voor lucht- en ruimtevaart (Nasa) verklaarde aan een subcommis sie van het Congres dat er in derdaad Russische mislukkingen waren geweest. Hij wilde echter geen nadere bijzonderheden openbaar maken. De commissie kon wel in een besloten zitting meer bijzonderheden krijgen. Russisch-Amerikaanse samenwerking in de ruimtevaart Russische en Amerikaanse af gevaardigden hebben in Genève besloten tot samenwerking op verscheidene gebieden in de ruimtevaart, waardoor de geva ren van kosmische straling voor de bemanning van ruimtesche pen zouden kunnen worden ver minderd. Beide landen zullen kunstmanen oplaten, die het magnetische veld van de aarde moeten meten, en de uitkomsten van dit onderzoek uitwisselen. De kunstmanen zullen gedu rende de zogenaamde „periode van de rustige zon", die volgend jaar begint en ongeveer twee jaar duurt, worden gelanceerd. De zonnevlekken zijn dan op hun minimum terwijl het magneti sche veld van de aarde klein is. Men hoopt reeds volgende maand met het werk te begin nen. Ook andere landen kunnen aan het project deelnemen. CUBA Een woordvoerder van het Amerikaanse departement van Buitenlandse Zaken heeft ont kend dat Amerika beloofd zou hebben geen invasie op Cuba te ondernemen, zoals in de Rus- sisch-Cubaanse verklaring is gezegd. Een dergelijke belofte is aangeboden, aldus de woord voerder, in ruil voor inspectie op Cuba, maar daar wilden de Russen niet van weten. dat totstandkoming ervan grote verwachtingen zou kweken. Op Soestdijk is niets bekend. Bij navraag op paleis Soestdijk blijkt van een eventuele ont moeting tussen Prins Bernhard en president Soekarno niets be kend te zijn. Dit heeft een woordvoerder van de rijksvoor- lichtingsdienstdienst op een vraag van het ANP geantwoord. Het ANP had zaterdag in Dja karta van gezaghebbende zijde vernomen dat het niet uitgeslo ten moet worden geacht, dat be gin volgende maand gedurende het verblijf van het Indonesi sche staatshoofd in Wenen een dergelijke ontmoeting zou plaats hebben. Deel federale troepen uit Alabama teruggetrokken Het Amerikaanse ministerie van Defensie heeft bekendge maakt dat een klein gedeelte van de federale strijdmacht die in verband met de rassenrelle- tjes in Birmingham twee weken geleden naar de zuidelijke Ame rikaanse staat Alabama gezon den was, naar de basis in Noord- Carolina is teruggekeerd. Er verblijven thans nog onge veer vijf en twintig honderd man federale troepen in Alabama. Te Anniston, in Alabama, werd zaterdag de 42-jarige Kenneth Adams veroordeeld tot anderhalf jaar gevangenisstraf en een boe te van 300 dollar omdat hij met een jachtgeweer schoten had af gevuurd in twee woningen van negers en een negerkerk. De man werd hangende een beroep op borgtocht van 900 dollar vrij gelaten. Omvangrijke gouddiefstal in Londen Drie gemaskerde bandieten hebben vrijdag in Londen een in val gedaan in een opslagplaats voor ongemunt goud. Zij zagen kans een halve ton goud ter waarde van meer dan twee en een half miljoen gulden in een vrachtwagen te laden. De buit bestond uit veertig baren goud, die ieder ongeveer twaalf kilogram wogen. De overvallers, die waren ge kleed in overalls en van kousen gemaakte maskers droegen, sloe gen de enige waker neer en bon den hem vast. Hij sloeg een kwartier later alarm nadat hij zich had weten te bevrijden. Waarschijnlijk hebben de die ven kans gezien om vrijdagmor gen, toen er goud werd afgele verd, de opslagplaats binnen te komen. De politie heeft onmid dellijk een intensieve speurjacht door het centrum van Londen ingezet. Ook de vliegvelden wer den gealarmeerd. De politie sluit echter de mogelijkheid niet uit, dat de omvangrijke buit, de grootste in Engeland tot nu toe, zijn bestemming al heeft bereikt om te worden omgesmolten. AANKLACHT WEGENS MEINEED TEGEN WESTDUITSE STAATSSECRETARIS Tegen de staatssecretaris van het Westduitse ministerie voor Economische Samenwerking, prof. dr. Friedrich Vialon, is een aanklacht ingediend wegens meineed. Twee maanden geleden ver klaarde prof. Vialon te Koblenz in het proces tegen de oorlogs misdadiger Heuser, dat hem in de oorlog niets bekend was ge weest van de vernietiging van de Joodse bevolkingsgroep in Wit- Roethenië. Hij was tijdens de oor. log twee jaar in Riga werkzaam bij de afdeling financiën van het bureau van de rijkscommissaris voor het zgn. Oostland. Deze af deling zou echter o.a. belast zijn geweest met de registratie van de voorwerpen van waarde, wel ke waren ontnomen aan Joden die in Minsk en andere plaatsen werden doodgeschoten of ver gast. De Amerikaanse Everest-expeditie Het basiskamp van de Ameri kaanse Mount Everest-expeditie heeft zaterdagmorgen geseind, dat de twee leden van de expe ditie, Barry Bishop en William Unsoeld, die in de open lucht hebben moeten bivakkeren na dat zij de weg kwijt geraakt wa ren. zich thans in het kamp be vinden en er „vrij goed" aan toe zijn. In eerdere berichten was gezegd, dat de twee Amerikanen bevroren tenen hadden. Alle leden van de expeditie zijn nu in het basiskamp. Bishop en Unsoeld zullen met een hef- schroefvliegtuig naar Katman- doe gebracht worden voor een medische spoedbehandeling. (Unsoeld bereikte woensdag de top van de Everest langs een nog niet beklommen westelijke zijde van de berg, Bishop bereik te de top eerder, maar langs een "uidelijke wand.) BE-SCHERM-ING STRAAL OP BRUSSEL-NATIONAAL Om bezoekers en passagiers te beschermen tegen de krachtige warme luchtstroom uit de straal, motoren van de verkeersvlieg tuigen laat de directie van de luchthaven Brussel Nationaal voor de gebouwen van het vlieg veld de hier getoonde metalen schermen aanbrengen. Een aan zienlijke verbetering, al zal hier door de kerosinedamp wel niet geweerd kunnen worden. Gezondheidstoestand van Kozlof is verbeterd Uit betrouwbare bron in Mos kou wordt vernomen, dat de ge zondheidstoestand van Frol Koz lof, lid van het presidium en secretaris van het centrale comi té van de communistische partij van de Sow jet-Unie, is verbe terd. Op 11 april heeft Kozlof een hersenbloeding gehad. Hij is thans weer bij kennis en het schijnt, dat hij niet meer ver lamd is. De artsen die hem be handelen verwachten dat hij van zijn riekte zal herstellen. WOLKENVELDEN Tijdens het droge weekeinde werd het weer bij ons beheerst door een boven de Noordzee aan wezige uitloper van een krach tig hogedrukgebied, dat zijn zwaartepunt heeft boven Fin land en het aangrenzende deel van Noord-Rusland. In de aan gevoerde lucht liep het kwik zondag aan zee op tot ongeveer 15 graden en in het binnenland tot circa 19 graden. Wel Ver schenen er af en toe wolkenvel den. Deze hingen samen met een in de hogere luchtlagen aanwe zige storing boven Duitsland. De nabijheid van deze storing zal ook vandaag weer aanleiding geven tot enkele wolkenvelden, mogelijk wat meer nog dan zon. dag. De kans op regen is even wel klein. De wind blijft in de noordoosthoek waardoor de tem peraturen aan zee en in het Waddengebied op een lager niveau zullen liggen dan in het zuidoosten van het land. medegedeeld door het K.N.M.I,, geldig tot hedenavond. Wolkenvelden. Overwegend droog weer met vrij veel wolkenvelden en slechts enkele zonnige perioden. Matige tot vrij krachtige wind tussen dezelfde middagtemperaturen als zondag. MAANDAG 27 MEI ZON MAAN op onder op onder Mei 27 4.32 20.43 8.43 0.18 28 4.31 20.44 9.52 0.58 29 4.30 20.45 11.03 1.30 30 4.29 20.46 12.12 1.56 31 4.28 20.4S 13.20 2.1? v.m. n.m. Breskens 4.38 4.57 Terneuzen 5.13 5.32 Hansweert 5.53 6.12 Walsoorden 6.03 6.22 DINSDAG 28 MEI v.m. n.m. Breskens 5.24 5.47 Terneuzen 5.59 6.22 Hansweert 6.39 7..02 Walsoorden 6.49 T.12

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 1