AVE EVA BINNENLANDS NIEUWS Gemeenteraad van Biervliet Middelburg zit op fluweel in de tweede klasse B LAURENS-KLEDING 1 VERUNDE ZATERDAG 6 APRIL 1963 DE VRIJE ZEEUW Pagina 7 Goede winstkansen van 7er neuzen tegen Uno Animo Werkkleding Paaseieren A. ACKE ^schakel over op Guifpride SELECT SINGLE-G P. L. Schippers FABLO MA.3DISOKT t BRANDKASTENKRAKERS OP HETERDAAD BETRAPT Twee surveillerende Alkmaar- se agenten hebben gisternacht de 73-jarige J. N. D. uit Am sterdam en de ruim 50-jarige C. D. uit Haarlem, twee brand- kastkrakers, die in Alkmaar op pad waren op heterdaad betrapt. De agenten die omstreeks twaalf uur gisternacht op de Paarden markt liepen, ontdekten dat een paar mannen bezig waren een en ander binnen te dragen via de achterdeur van de eierveiling. De agenten wilden ook naar binnen en vonden de deur aan de binnenzijde geblokkeerd met een kist. Voorzichtig gingen ze op onderzoek uit. Ze troffen in een lokaal aan de voorzijde van het gebouw de inbrekers bezig met de brandkast. In de brand kast was maar —einig geld aan wezig zodat do buit voor de beide krakers" niet erg groot zou zijn geweest. De agenten rekenden de man nen in en brachten ze naar het politiebureau. De politie ver klaarde dat beide mannen bij de justitie ongunstig bekend staan. KIND VERDRONKEN Donderdagmiddag is het 3-ja- rig zoontje Jan van de familie Boelhouwer te Vreeland, dat ne gen kinderen telde, in de Vecht verdronken. Het kind is om vier uur nog gezien en daarna ver moedelijk bij het spelen in de Vecht geraakt. Drie Belgen die bij een vaten- fabriek in Vreeland werken za gen het kind om half zes in het water liggen. Het was toen reeds overleden. AGENT SCHOOT MAN IN BEEN De boze vader kwam met een mes in de hand op de politieman af. De agent trok zijn pistool en echoot de man in het been. Zo is volgens de Rotterdamse po- itie de gang van zaken geweest, nadat donderdagavond om streeks acht uur een politie functionaris een aantal opge schoten jongens, tussen 17 en 20 jaar, die op één der sportvelden in het Rotterdamse Laag Zes- tienhoyen aan het voetballen waren, trachtte te verwijderen. De raad van de gemeente Biervliet kwam woensdagavond in openbare vergadering bijeen onder voorzitterschap van burge meester A. P. Kostense. Na het openingswoord van de Voorzitter werden de notulen van de vorige vergadering onge wijzigd vastgesteld. Bij de ingekomen stukken was een rapport tvan het verificatie bureau van de Vereniging van Ned. Gemeenten betreitende de kontröle van de kas en de boe ken van de gemeente-ontvanger over het eerste kwartaal 1903. Uit een en ander bleek, dat alles in orde was bevonden. De Voorzitter deelde mee, dat de subsidietoezegging voor de uitvoering van de verbetering van de Gentschestraat is ontvan gen. In het werk zal het rijk tot 80 subsidiëren. Bij het vast stellen van het plan ging het ge meentebestuur uit van een sub sidie van 75 zodat de Voorzit ter het een meevallertje noemde thans 5 meer te zullen krijgen. Voorts deed de Voorzitter me dedeling van de aanbesteding van de verbouwing van het ge meentehuis, welke dinsdag 2 april plaats vond. De drie plaats-" selijke aannemers werden uitge nodigd aan deze besteding deel te nemen. De laagste inschrijver was de Fa. Gebrs. De Ruijsseher en Blomme voor 9850, P. de Voogelaar schreef in voor 10.200 en Th. van Waes voor 10.425. De begroting was 9980. De raad besloot het werk aan de laagste inschrijver te gunnen. De raad heeft enige tijd gele den geprotesteerd bij de direc teur-generaal van de P.T.T., om dat een groot gedeelte van de Biervlietse telefoonaansluitingen gevoegd zal worden bij het nieuw gevormde telefoonnet „De Braakman". Deze wijziging, zo werd gesteld, zal van hen die zo onfortuinlijk zijn bij „De Braak man" gevoegd te worden, belang rijke financiële konsekwenties vergen. Immers zij zijn georiën teerd op Biervliet en kunnen dan niet meer lokaal bellen tegen het lagere lokale tarief. Van de zij de van de directeur-generaal is thans bericht ingekomen, dat de P.T.T. geen aanleiding ziet terug te komen op haar besluit, omdat de instelling van het net „Braak man" om bedrijfs-economische redenen is geschied. Deze mededeling werd als een dooddoener gekwalificeerd. Onre delijk werd het genoemd, dat de belangen van de abonnees schro melijk worden veronachtzaamd. Besloten werd dan ook deze motivering niet te accepteren en te protesteren tegen de stichting van het net „Braakman" bij de minister van Verkeer en Water staat. De telefooncentrale te Bier. vliet is nog maar enkele jaren in gebruik en het getuigt niet van inzicht en beleid dat deze nu te klein is en men uitbreiding moet zoeken tot stand te brengen door de aanleg van een nieuw net. Aan de heer P- L. de Feijter, adjunct-commies ter sekretarie, werd op diens verzoek eervol ont slag verleend wegens zijn benoe ming tot commies ter sekretasie te Zuidland. De salarisverordening voor het secretarie-personeel werd we gens het dalen van het inwoner tal beneden 2000 zielen gewijzigd. Ook werd de salarisverordening voor de gemeentewerklieden ge wijzigd, alsmede de jaarwedde- regeling van Je gemeente-opzich ter. Genoemde wijzigingen zijn van kracht ingaande 1 januari 1963. De persoonlijke toelage aan de le gemeentewerkman de heer P. J. de Meijer wegens het buiten diensttijd en op zaterdagen en zondagen verrichten van diverse werkzaamheden werd ingaande 1 januari 1963 van ƒ247,76 ge bracht op 500 per jaar. Aan het hoger personeel in dienst van de gemeente met een salaris niet hoger dan 541,67 per maand op 6500 per jaar zal een koudetoeslag worden ver strekt van ƒ35. Aan hen, die hun arbeid de afgelopen winter hoofd zakelijk in de buitenlucht hebben 'vërricht krijgen een koude-toc- slag van 50. Besloten werd aan de heer P. Seheele een perceel grond te ver kopen ter grootte van circa 408 m2, gelegen naast zijn bedrijf in de Weststraat tegen een prijs van 4,per m2. De heer Schee, le heeft deze grond nodig voor het verruimen van de uitweg van zijn bedrijf. Voorts werd besloten aan de heer H. A. A. M. v. d. Vijver het overblijvende gedeelte van voor noemd perceel, grenzende aan het door de heer v. d. Vijver in de Weststraat bewoonde perceel ter grootte van 465 m2 te verkopen eveneens voor 4,per m2. Te vens werd besloten een perceel van 308 m2 bouwgrond, gelegen in de Weststraat, te verkopen aan de heer J. Haak voor 7,— per m2. Een perceel grond aan de Sehoollaan werd verkocht aan de P.Z.E.M. voor het stichten van een transformatorstation voor 5 per m2 of in totaal 150. Van deze koopsom zal aan de heer A. I. Naeije 75 worden betaald als afkoopsom voor het erfpachts- recht dat de heer Naeije op deze grond langs het wandelpad naar de Brandbluswatervijver heeft. Met betrekking tot de buriga- lowbouw in het uitbreidingsplan „Lage Weide" werden enige rege len vastgesteld Zo zal, alvorens B. en W. een voorstel aan de raad zullen doen tot verkoop van bouwgrond in het plan, eerst een door de welstandscommissie goedgekeurd plan aanwezig moe ten zijn. Bij toewijzing van de grond zal de koper verplicht zijn 10 van de koopsom in de ge meentekas te storten. Bij ont vangst van de Rijksgoedkeuring zal de resterende 90 Vo van de koopsom dienen te worden vol daan en zal binnen drie maanden na de datum van afgifte van de bouwvergunning met de bouw aangevangen dienen te worden. Besloten werd na ingewonnen advies bij de postcommandant van de Rijkspolitie een wachtver- bod in te stellen voor een gedeel te van de Burg. Maarleveldstraat zuidzijde en een gedeelte Hoog straat westzijde. In dit verband wees de heer Claeijs op de gevaarlijke situatie op het kruispunt Noordstraat— SingelVerlengde Molendijk. Hij voelde er voor het verkeer in de Noordstraat ten opzichte van bei de andere voorrang op het kruis punt toe te kennen. De Voorzitter zei een en ander eens nader te zullen bezien en zo nodig de A.N.W.B. in te schake len voor het uitbrengen van ad vies. Op het punt betreffende de be noeming van een lid ;,in de Com missie Woonruimtewet kwam de heer Claeys mét het voorstel in den vervolge geen raadslid als commissielid te benoemen. Hij meende dat het adviescollege geen behoefte had aan personen, die een politiek karakter aan het uit te brengen advies zouden kun nen verlenen. Met 4 stemmen tegen werd het voorstel-Claeijs verworpen. Als lid van de Commissie werd benoemd met 4 stemmen de heer I. J. J. Rijnberg. Het raadslid de heer Klaeijsen verkreeg 3 stem men. Aan het Fruitteeltvakonderwijs te Philippine werd een subsidie van 50 toegekend. De werkelijke kosten van het openbaar onder wijs in 1960 werden op 44,81 per leerling vastgesteld. De vergoe dingen voor het kleuteronderwijs werden bij voorschot vastgesteld voor 1963, terwijl de vergoeding voor 1962 definitief werd bepaald. De R.K. kleuterschool krijgt over 1962 nog uitgekeerd 53,14 en de Chr. kleuterschool nog 1,54. Het bedrag per leerling per jaar voor 1963 ten behoeve van het gewoon lager onderwijs werd bepaald op 60,24. De rekening 1961 werd aan de raad aangeboden, terwijl de begroting 1962 werd gewijzigd. De post voor onvoorzien werd met 1656,87 verlaagd tot 19.804,07. Tijdens de rondvraag bracht de heer Dekker het 100 elektrifi- catieplan van de P.Z.E.M. ter sprake. Het bleek, dat het plan voor wat betreft Biervliet, door de deelname van alle gegadigden, rond ligt. ■rDe agent, die op dat moment niet in functie was, voelde zich tot een dergelijk ingrijpen ge roepen omdat het in het ver leden meermalen is voorgeko men dat bij de Rotterdamse po litie klachten binnenkwamen over vernielingen op de sport velden. De jongelui negeerden de sommatie van de agent vol komen. Het incident begon pas goed toen de laatste de bal aan het spel onttrok. Een 18-jarige knaap wond zich daar zó over op dat hij op de politieman toe- stapte en deze met zijn fiets be dreigde. De agent werd door hei zwaaiende voorwiel geraakt. Hij nam dat op zijn beurt niet en vroeg de jongen zijn naam op te geven en met hem mee naar .iet bureau te gaan. De jongen weigerde. Inmiddels verscheen de vader, de 52-jarige Van H., om zijn zoon met een mes bij te staan. Toen de toestand precair werd kon de bedreigde agent niet anders doen dan de vader in het been te schieten. Daarna .oste hij nog een alarmschot, om de aandacht van de andere mensen die op de sportvelden aanwezig waren, te trekken. De vader werd naar het Berg wegziekenhuis vervoerd. Hij had een vleeswond in het been en 'kon dezelfde avond weer naar huis terugkeren. De zoon is, ver dacht van bedreiging, in ver zekerde bewaring gesteld. VERVOERVERBOD VAN IN BRUMMEN UITGEBREID Vrijdag zijn weer drie nieuwe gevallen van mond- en klauwzeer te Brummen geconstateerd. Het vervoerverbod is wederom uitge breid tot een gedeelte van Eer beek, ten westen van de Halse- lijk tot Voorst, en verder ten westen van de Langeduk tot het Dierenskanaal en ten oosten van dit kanaal tot de grens der ge meente Apeldoorn. Door het ver voerverbod kan het vee uit de stallen niet naar de weide ge bracht worden en kunnen de vette varkens niet worden afge leverd. Men verwacht volgende week maatregelen van de Vee- artsenijkundige Dienst te Epe. De veehouders hopen dat aan deze noodtoestand spoedig een einde zal komen. GEARRESTEERD EERSTE-KAMERLID OP VRIJE VOETEN Naar wij vernemen is het Eer ste Kamerlid Harm H., tevens raadslid en oud-wethouder van Finsterwolde, vrijdag ontslagen uit voorlopige hechtenis. De vier eerder gearresteerde kopstuk ken in de Finstërwolde-affaire, de 43-jarige kommies ter secre tarie S. K., de 51-jarige fraktie- leider der communisten H. S., de 47-jarige werkleider der G. S. W.-arbeiders S. F. - A. B. het 57-jarige raadslid der C.P.N., bevinden zich nog in arrest. Tegen dit viertal heeft de recht bank namelijk destijds een bevel tot gevangenhouding verleend. Hiertegen is beroep aange tekend en dit beroep zal de vol gende week behandeld worden. VAN KIJKDOOS TOT T.V. In het museum Van Gijn in Dordrecht is een expositie inge richt, die onder de naam „Van kijkdoos tot T.V." gehouden wordt tot 10 juni. Op deze expo sitie krijgt men een indruk van de talloze manieren waarop men in vroeger eeuwen tegemoet kwam aan de behoefte van de mensen om plaatjes te kijken Aanwezig is onder meer een op een kleurige doek geschilderd beeldverhaal waarmee de 17e eeuwse vertellers rond gingen. Voorts zogenaamde optika toe stellen uit de 18e eeuw, waarmee men prenten kon bekijken die door hun overdreven perspectief de illusie gaven van een driedi mensionaal tafereel. Verder is er een heel oude camera obscura, een zootrop uit de 19e eeuw, waarin men paarden kan zien bewegen, een schimmenspel enz. Voorts zijn er tal van oude foto camera's, toverlantaarns, diara ma's, een rarekiek en verschil lende soorten foto's en portret ten. Interessant is ook het uit 1875 daterende toestel voor het vastklemmen van te fotograferen personen die onbewegelijk moes ten staan en de eerste in Neder land gemonteerde filmcamera's anno 1932. Aan het nieuwste middel om plaatjes te kijken, de televisie, is ook veel aandacht besteed. Daarbij blijkt dat televi sie ouder is dan over het alge meen bekend is. Door de jongste nederlagen van Zeeland Sport en de Veerse Boys is Middelburg in 2-B zo langzamerhand op fluweel ko men te zitten. De achterstand van Roosendaal en Desk is men- MERK TOCH HOE STERK onze is, zooals: Overalls in blauw, grijs, khaki, groen en wit, Ame- rikaansche Overalls, alle maten Jongens Overalls, Blauwe Broeken en Kielen in keper of Simson, Werk- overhemden tot maat 46 boord, Manchester Jassen, Vesten en Broeken, ook in heele groote maten, en over al kunt U verstelgoed bij kopen bij: NIEUWEDIEPSTRAAT 15. Ook weer Fantasiebroeken, KOMT U EENS KIJKEN naar onze grote sortering in puur-, melk- en witte chocolade. OPGEMAAKTE EIEREN, desgewenst in luxe doos verpakt. Ook ruime keuze in PAASMANDJES, NETJES enz. Brood- en Banketbakkerij Djjkstraat 6 - Terneuzen Telefoon 2635 Dè motorolie van vandaag! Kapselt het vuil in, brandt schoon op! Voorkomt aan slag, voortijdige ontsteking. voortijdige aftakeling! Laat Uw motor soepel lopen, vele, vele kilometers meer! Scha kel daarom over op Gulf- pride Select Single-G! Dè motorolie van vandaag! Gulf- en B.K.-L.P.G. Servicestation HET ZWAANTJE" Telefoon 2568 - Terneuzen 13.90 gegarandeerd zelfstriikend AXELSESTRAAT 40 TERNEUZEN TELEFOON 2125 -selijkerwijs te groot geworden. Er bestaat dus een meer dan aannemelijke kans dat we vol gend seizoen in Zeeland twee amateur eerste-klassers krijgen. Hoewel Internos de laatste tijd flink van zich afbijt, nemen wij toch aan dat de Middelburgers de beide punten uit Brabant zul len meebrengen. Ook Terneuzen kan er op eigen veld weer twee kostbare punten bij winnen tegen de hekkesluiter Uno Animo. Dat is bepaald ook nodig, want er degraderen dit maal twee ploegen en de rood zwarten zijn op dit moment nog lang niet veilig. Na een zege op de rode-lantaarndragers begint het er een beetje op te lijken, dat onze plaatselijke 2e klasser zich zal handhaven. Hontenisse is, dunkt ons, goed voor een puntenverdeling tegen het onberekenbare Steenbergen. Hulst krijgt Zeeland Sport op bezoek. De Vlissingers zijn na een uitstekend begin wat aan het afzakken. Misschien zit er voor de thuisclub een gelijk spelletje in. Een nederlaag zou het erg ste doen vrezen voor dé toe komst. Rood Wit en Desk beschikken over de beste papieren tegen de bezoekers uit Raamsdonkveer en Roosendaal. De Derde klasse D 21 nederlaag op eigen «9 0 99 - H S H 2 CS door f OLAF J. DE t-ANDELL 32) HOOFDSTUK VI. Eva vermoedde, dat ze nog geen kilometer gereden hadden, toen zij onpasselijk werd. Ze had nauwelijks de tijd, Derk te sme ken om te stoppen. Door de schok waarmee hij remde, werd het haar hel maal te machtig. Toen ze, na een heftige escapade naai de sloot langs de weg, beschaamd tot in haar nagels, bij Derk te rugkwam, wist ze, dat ze op de een of andere manier toch alco hol had binnen gekregen tijdens de fuif. Zij voelde zich zo diep gezonken, dat ze geen woorden wist te vinden tegenover Derk, die kies achter het stuur was blijven zitten. Hij hield haar een rol peper munt' voor. „Neem er maar twee". Ze peuterde met bevroren vin gers aan het papier, tot hij haar te hulp kwam. „Ze moet me stilletjes wat in dat vruchtensap gedaan hebben, Derk," zei Eva toen, met nog al door die .wapperende stem. Hij stopte haar twee pepermun ten tussen de lippen. „Mia'tje is iemand, om voor zichtig mee te zijn," antwoordde hij zachtzinnig. Zijn arm tastte om haar schouders heen, en trok de mantel en deken vaster aan. „Leun maar tegen mij" ging hij voort. „Dat hoeft niet" zei Eva. Er moest niet meer bijkomen. Het werd tijd, dat ze het pad der dame trachtte terug te vinden. Hoe was dat ook weer? „Ik ben beslist zachter dan de autobekleding, Eva." „Ik ben zacht genoeg van me- z- 'f, Derk." Hij boog zich naar haar toe. Zijn hand die onmiskenbaar warm en sterk was, zoals dat in al haar Engelse romannetjes ge releveerd werd gleed op de h&re. „Het spijt me zo, Eef." Ze was stomverbaasd. Derk, en spijt hebben? Nog wel over iets, waaraan hij geen schuld had! 't Maakte haar sentimenteel en gewetensvol. „Ik heb heus niks yerklapt, hoor!" betoogde ze. Wist het nu wee» »eker. Als ze gemaft had, dan alleen, toen Mia .et hem danste. „Natuurljik niet," zei Derk on- zekei „Echt niet!" drong ze zich op. Hij zweeg. Van de horizont kwam een koele bolle windvlaag over hen heen; de bomen suisden. Het was ge- heimzinnig-diep nacht. Eigenlijk vond ze het lang niet onprettig, om zo in een stilstaande wagen te zitten praten; het was zo rus tig, met de sluimerende natuur om je heen. „Weet je, Eva, dat je me op het laatste ogenblik het meest vol maakte alibi hebt verschaft, wat er i...n bestaan?" vroeg hij toen. „Ik?!" zei ze perplex. „Ja. Ik dacht wel, dat het geen opzet van je was", vervolgde hij. Klonk het bitter? „Wat heb ik dan gezegd?" in formeerde Eva. Haar zielerust was blanker dan pas gevallen sneeuw. Maar o, wat duurde dat kort! ze had zich heus verbeeld, zich reeds te schamen. Dat kwam ech ter nu pas. Zij dacht, dat ze met auto en brillanten krakend in de grond ging. Had ze werkelijk ge zegd, dat ze met Derk thuis ge bleven was....? Haar wangen tintelden of ze geslagen was. Ze kon zich niet onttrekken aan een burgerlijk overweldigend ge voel van geshockeerdheid. Zoiets ontzaglijk intierr.s als de liefde met een man openlijk toe te geven, en dan bovendien nog niet eens de waarheid te zeggen! Nu begreep ze ook het witte, beteu terde gezicht van Mia. Zou die in staat (willen) zijn, om haar mond te houden!..... terrein tegen de Kaaise Boys is voor de Goessenaars een lelijke tegenvaller geworden. Nu Dosko morgen te gast is, krijgt Goes de gelegenheid zich enigszins te herstellen, al zal dat nog heel wat voeten in de aarde hebben. Axel neemt momenteel de tweede plaats in met twee pun ten achterstand op de Kaaise Boys. Om de aansluiting te be houden is het dus dringend no dig, dat de oranjewitten bij Nieuw Borgvliet geen steek la ten vallen. Er is overigens in deze 3e klasse D nog van alles mogelijk. Ook Zeelandïa én Dos ko mogen we immers nog altijd tot de kanshebbers rekenen. Vierde klasse H Het is jammer dat Aarden burg het verleden week tegen het bezoekende Yerseke niet heeft kunnen klaren. Wel staan de Aardenburgers relatief sléchts een enkel puntje achter, maar het zal een hele toer zijn de kwieke oesterkwekers uiteinde lijk van de bovenste plaats af te houden. Morgen wint Aardenburg, naar wij aannemen, zonder al te grote inspanning van Luctor, maar ook Yerseke zal tegen Breskens wel geen fouten maken, zodat de positie aan de kop onveranderd blijft. De Corn Boys die we nog lang niet als uitgeschakeld mogen beschouwen, hebben een kansje in hun uitwedstrijd tegen de Boys in Lewedorp. IJzendijke tenslotte zou het met Steen wel eens oo oen ak koordje kunnen gooien. Oostburg en Biervliet krijgen het niet gemakkelijk. Wij zien in beide ontmoetingen de punten naar aan de Oost Zeeuws-Vlaam- se ploegen toevallen. Zaterdagvoetbal In de 4e klasse B van hét zui delijk zaterdagvoetbal zet de strijd om de leiding tussen Din- teloord en AZVV zich onvermin- „Je vindt het zeker afschuwe lijk, hè!' zei Derk. Uit zijn stem klonk niet 't minste medeleven. Eerder voldoening over een hu moristisch feit. „Ik heb het helemaal niet zo bedoeld," fuisterde Eva vernie tigd. „Zo ben je?" stelde Derk vast, en schoot in de lach. Die lach deed haar goed; het was voor haar altijd verkwikkend ergens boos over te worden. „Jij vindt 't natuurlijk niets," vroeg ze spits. ,,'t Is niets," antwoordde hij vermaakt. „Een leugentje; Eef! Zo gauw Mia overtuigd is, dat ik die nacht niet in haar buurt ge weest ben, zetten we alles weer recht." „Ach ja!" stemde ze suikerzoet in. „En dan gelooft iedereen ons." Hij schaterde. Was er dan geen ernst in hem? Zag hij niet in, dat haar naam ja, maar wat betekende de goede naam van een onbekend kantoor juffie uit een verre stad voor deze rijke, luchthartige pleziermaker? „Ik weet alles betreffende Ali ne van Moor en To'tje Blijgraaff" zei ze wraakbelust. „Betreffende wie?" Ze herhaalde beide namen dui delijk. Gek, dat zij ze had kunnen onthouden. „O, die," antwoordde Derk. „Van dat kind bedoel je? Die gek ke Aline ook!.... 't Was een on gelukje moet je denken! En dat To'tje Blijgraaff uit het raam sprong heeft Mia je dat ver teld?'* derd voort. Beide clubs'zijn nu wel zeker van hun promotie naar de nieuwe 3e klasse, even als Arnemuiden, dat er slechts voor hoeft te zorgen tot de bo venste zes te behoren om zich een plaats in de derde klasse van het zater'dagvoetbal te ver overen. Van deze drie koplopers staat Dinteloord vanmiddag voor de zwaarste taak. Mogelijk snoept Chrislandia de concurrent van AZW de halve of hele winst af. De Axelaars zouden er alleen maar zijde bij spinnen. De Terneuzense Boys moeten thuis van SVV kunnen winnen en ook Spui is tegen het bezoe kende Nieuwdorp niet kansloos. (Wordt vervolgd.) WEDSTRIJDPROGRAMMA VAN DE K.N.V.B. EN DE AFDELING ZEELAND VOOR ZATERDAG 6 EN- ZONDAG 7 APRIL 1963 Betaald voetbal EREDIVISIE FeijenoordBlauw Wit (1) VolewijckersEnschedé (2) DOS—Sparta (3) Willem II—MVV (2) FSV—GVAV (1) Fortuna '54NAC (1) HeraclesADO (1) AjaxVolendam (1) EERSTE DIVISIE Fortuna VI.—VVV (1) PHC—Go Ahead (3) SHSExcelsior (1) RBCSittardia (1) Veendam—Eindhoven (1) Roda JCLimburgia (1) Ensch. Boys—Elinkwijk (1) DWS—Velox (1) TWEEDE DIVISIE A HeerenveenZwolse B. (1) AlkmaarZwartemeer (1) Vitesse—VSV (3) e Quick—KFC (li IFCNEC (31 Stormv.Wageningen (1) Oldenzaal—Graafschap (3) Tubantia—AGOW (1) TWEEDE DIVISIE B BWHelmondia '55 (1) 3FCWilhelmina (11 HVC—'t Gooi (1) BaronieHaarlem (2) EDO—NO AD (3) Xerxes—SVV (1) HilversumLonga (1) PEC—RCH (3) Amateurs EERSTE KLASSE E SpechtenBoxtel (1) Valkensw.Schijndel (1) VlissingenBrabantia (11 HelmondTongelre (1) TOP—Alliance (3) MOC '17—De Valk (2) ZUID I TWEEDE KLASSE B TerneuzenUno Animo (11 Steenb.Hontenisse (3) InternosMiddelburg (2) Rood Wit—Veerse Boys (11 HVV '24Zeel. Sport (3) DESKRoosendaal (11 DERDE KLASSE D Goes—DOSKO (3) Grensw.Kaaise Boys (2) Nw BorgvlietAxel (21 eelandiaMeto (1) ODIO—RCS (11 AKFC—BSC (3) VIERDE KLASSE II Biervliet—Clinge (21 IJzendijkeSteen (3) AardenburgLuctor (1) Dewed. BoysCorn B. (3) ■rsekeBreskens (11 OostburgKoewacht (21 RES. TWEEDE KLASSE B Corn Boys 2Longa 3 3 Baronie 3Hontenisse 2 1 SET 2Axel 2 3 Vlissingen 3Goes 2 1 Middelburg 3Zeel. Sport 2 2 Hulst 2Roosendaal 2 2 RES. DERDE KLASSE C DOSKO 2—MOC 2 1 Internos 3—VOAB 2 1 Alliance 2Rood Wit 2 1 NAC 4Terneuzen 2 1 RAC 2Vlissingen 4 1 Zaterdagvoetbal ZUID I VIERDE KLASSE B ArnemuidenVVN 1 MEVO—AZVV 2 Tern. BoysSVV 1 ChrislandiaDinteloord 3 SpuiNieuwdorp 1 Zwal. BoysMiddelburg 1 AFDELING ZEELAND Zondagcompetitie EERSTE KLASSE B Ria WSluiskil 2 GroedeVogelwaarde 2 HoofdplaatRetranchement 1 PhilippineJong Ambon 3 WalcherenSchoondijke 1 RES. EERSTE KLASSE Biervliet 2Clinge 2 2 Zeelandia 2Luctor 2 1 Goes 3Breskens 2 3 Oostburg 2RCS 2 1 Zeel. Sport 3—Corn Boys 3 1 DERDE KLASSE C Hontenisse 3Graauw 2 Clinge 3—Hulst 3 2 Corn Boys 4Philippine 2 1 Zaterdagcompetitie EERSTE KLASSE Bruse BoysAZVV 2 1 HoekMeeuwen 2 KapelleKats 1 SVD—Yerseke 3 3 WolfaartsdijkVCK 2 TWEEDE KLASSE B Krabbendijke 2Beren 1 Kloetinge 2Hoek 2 X Tern. Boys 2Zaamslag 1 Wemeldinge 2Fftllandia 2 2 DERDE KLASSE B Beren 2Waarde 2 2 Zaamslag 2—SVD 2 l' Heinkenszantj 2—Spui 2 0

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 7