Ook Uw keuken.... BRABANTIA huishoudhuipjes SPORTNIEUWS Kantongerecht te Terneuzen PRIJSKAARTEN Keulcenuitzetten WOENSDAG 8 APRIL 1968 Pagina 8 GEMEENTE TERNEUZEN BILJARTEN Gemeente Terneuzen Café Maandag Garage CAPPENDIJK L. P. Wijffels kan gezellig modern ...en practisch zijn DF VRIJE ZEEUW Zitting van 2 april 1968. De opdooi. Na een langdurige vorstpe riode ontstaat bij de wegen op- dooi. Het gevolg is dat de boven ste laag van tiet wegdek zacht wordt, en slechts tot een zeker gewicht belast mag worden om materiële schade te voorkomen. Doet zich deze situatie voor, dan worden door diverse wegbeheer- ders in allerijl desbetreffende wegen afgesloten, meestal voor het verkeer met eén maximale asdruk van 1,2 ton, doch ook wel van 0,2 ton. Dat de verbodsborden, waarop dit staat aangegeven, vaak te laat, of in het geheel niet wor den opgemerkt, bewees een aan tal overtreders, welke in de zit ting van gistermorgen werden berecht. Mede door het feit, dat het repareren van beschadigde weg gedeelten meestal een vrij dure geschiedenis is, nam het kanton gerecht deze delicten niet zo licht op. Zo hoorden de chauffeurs A. J. N. en J. v. L. te Honenisse ƒ40 en 15, J. G. te Vogelwaarde 40, G. H. J. en J. S. beiden te Axel 25 en 40 en S. de R. te Zaam- slag ƒ40 boete tegen zich uit spreken. In alle gevallen lagen de eisen hoger. Hond moest het gelag betalen. De hond van J. L., commissio nair te Zaamslag, was zoals in de dagvaarding tegen L. stond niet te vertrouwen als hij los liep. Hij had al eens een paar kinderen gebeten en deze waren dan ook bang voor hem en fiet sten een straatje om als ze naar school moesten. L. ontkende ter zitting ten stel. ligste, dat zijn hond ooit iemand gebeten had. Hij woont vijf meter van de straat verwijderd; men loopt bij hem in en uit en zodoen de ontsnapte de hond weieens die hij overigens, zo zeide hij, steeds gepoogd had opgesloten te houden. Er waren tegen L. vijf beschul- digingen uitgebracht, die er alle op neerkwamen dat hij de hond zonder geleide op straat had laten lopen en niet had voorko men dat hij iemand had kunnen bijlen. Geuaagde ontkende dit ten stelligste, voorbijgaande scholie ren schreeuwden en riepen tegen het beest en daar kwam het aan op af, hij had echter volgens hem nimmer iemand gebeten. De kantonrechter zeide, dat dit wel tweemaal bij een Kind ge beurd was en was van mening, dat L. dit niet ernstig genoeg had opgevat. Op de vraag, hoe het nu met de hond was, antwoordde L., dat hij hoe zwaar hem dit ook was gevallen het dier voor een stelletje nozems had laten afma ken! Het was in de dagen van de hondsdolheid en de dokter, tot wie L. zich wendde, naar aanlei ding van de klacht dat een kind zou zijn gebeten, iiad tegen L. ge zegd, ,,dat de mensen soms dol ler zijn dan honden!" De officier vond het vervelend, dat L. niet heeft willen geloven, dat zijn hond gevaar opleverde. Toch moet hij hiervan overtuigd zijn geweest; het drastische ein de dat L. aan deze geschiedenis maakte, door het dier te laten af maken, bewijst dit. De officier kwam bij zijn eis voor de afzon derlijke feiten tot een boete van ƒ165. Het vonnis luidde: ƒ115. Een wilde rijder. Een bedeesd uitziende jonge man er keurig uitziend in zijn militaire uniform trad voor het hekje. Het was de 20-jarige landbouwersknecht G. C. I. van K. uit Westdorpe, die ten laste was gelegd, dat hij op de Vogel fort weg te Vogelwaarde met een door hem bestuurde auto te veel rechts van de weg was gekomen, waardoor hij tegen een beton- paal en vervolgens tegen een omheining was gebotst. Gedaagde zeide geschrokken te zijn van een met een paard bespannen bietenwagen en hierdoor even de macht over het stuur kwijt te zijn geraakt. Het klonk allemaal heel aannemelijk; de schade was ook al geregeld, maar, zeide de kantonrechter, mr. v. d. Belt: U reed veel te hard! Bent U van plan na uw diensttijd weer te gaan rijden, vroeg hij verder. U en Wethouders Burgemeester van Terneuzen; overwegende, dat bij besluit van 27 april 1961 onder meer voor de Dijkstraat een wachtver- bod is bepaald voor beide zijden; dat in de praktijk is gebleken, dat voor het breedste gedeelte van deze straat, gelegen tussen de Korte kerkstraat en de grens scheiding van de percelen Dijk straat 5A en 7, dit tweezijdige wachtverbod gedeeltelijk kan worden gewijzigd in een éénzijdig wachtverbod, geldende voor de rechterzijde van genoemd ge deelte van de Dijkstraat, gere kend vanaf de Korte Kerkstraat; dat het in verband met de vrij geringe breedte van de navolgen de straten en gedeelten daarvan, gewenst is een wachtverbod te bepalen: a. Korte Kerkstraat, voor de rechterzijde, gerekend vanaf de Dijkstraat van het gedeelte ge legen tussen de Dijkstraat en de Lange Kerkstraat en voor beide zijden van het gedeelte van de Korte Kerkstraat, gelegen tussen de Lange Kerkstraat en de Noordstraat; b. Lange Kerkstraat, voor de linkerzijde, gerekend vanaf de Noordstraat, van het gedeelte, gelegen tussen de Noordstraat en de grenscheiding tussen de perce. len Lange Kerkstraat 8A en 10; c. Walstraat, voor de rechter zijde, gerekend vanaf de Burge meester Geillstraat; dat de verkeerssituatie rondom de Markt het noodzakelijk maakt om de Walstraat voor het ge deelte, gelegen tussen de Burge meester Geillstraat en de Sehel- dekade, gesloten te verklaren voor het verkeer met alle voer tuigen, rij- en trekdieren en vee, vanaf de Burgemeester Geill straat in de richting van de Seheldekade; dat eveneens bij besluit van 27 april 1961. gewijzigd bii besluiten van 4 juli 1961 en 10 oktober 1961, de Dijkstraat vanaf de Kor te Kerkstraat in de richting van de Westkolkstraat, gesloten is verklaard voor het verkeer met alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee, uitgezonderd verkeer met rijwielen en rijwielen zonder in geschakelde hulpmotor; dat de praktijk heeft uitgewe zen, dat deze geslotenverklarïng kan worden beperkt tot het ver keer met motorrijtuigen od meer dan twee wielen in dezelfde rich ting; dat ook de verkeersveiligheid Hiermede gediend is, aangezien het verkeer, komende uit de rich, ting Westkolkstraat in verband met plaatsing van het bord mo del 15 van de Bijlage behorende bij het Wegenverkeersreglement, geen tegemoetkomend rijwielver- keer verwacht in de Dijkstraat; dat het doorgaande verkeer door deze geslotenverklaringen geen ernstige belemmering zal ondergaan; dat voornoemde wegen en ge deelten daarvan zijn gelegen bin nen de bebouwde kom van Ter neuzen en in beheer en onder houd zijn bij deze gemeente: gelet op het besluit van de ge meenteraad van 25 oktober 1951, waarbij aan hun college is ge delegeerd de bevoegdheid tot het .nemen van verkeersmaatregelen: mede gelet op het bepaalde in artikel 4 en 5 van het Wegenver keersreglement: gehoord de vaste commissie van bijstand voor de verkeers maatregelen; besluiten: I. in te trekken lfet bepaalde sub II, 2e lid, onder a van hun be sluit van 27 april 1961; II. vast te stellen een wacht verbod voor: a. de Dijkstraat, voor de rech terzijde, gerekend vanaf de Kor te Kerkstraat, geldend voor het gedeelte van de Dijkstraat, gele gen tussen de Korte Kerkstraat en de grensscheiding van de per celen Dijkstraat 5A en 7; b. de Dijkstraat, voor de beide zijden, van het gedeelte van deze straat, gelegen tussen de grens scheiding van de percelen Dijk straat 5A en 7 en de Westkolk straat; c. de Korte Kerkstraat, voor de rechterzijde, gerekend vanaf de Dijkstraat, van het gedeelte van deze straat, gelegen tussen de Dijkstraat en de Lange Kerk. straat en voor beide zijden van het gedeelte van de Korte Kerk straat, gelegen tussen de Lange Kerkstraat en de Noordstraat; d. de Lange Kerkstraat, voor de linkerzijde, gerekend vanaf de Noordstraat, van het gedeelte van deze straat, gelegen tussen de Noordstraat en de grensschei ding tussen de percelen Lange Kerkstraat SA en 10; e. de Walstraat, voor de linker zijde, gerekend vanaf de Sehelde kade; III. in te trekken het bepaalde sub II, lie lid van hun besluit van 27 april 1961, het bepaalde sub I van hun besluit van 4 juli 1961 en de navolgende zinsnede, voorkomende onder I van hun besluit van 10 oktober 1961, na melijk „en voor de overwegingen en in het dictum van hun besluit van 4 juli 1961"; IV. de Dijkstraat. vanaf de Kor te Kerkstraat in de richting van de Westkolkstraat gesloten te verklaren voor het verkeer met motorrijtuigen op meer dan twee wielen; V. het gedeelte van de Wal straat, gelegen tussen de Burge meester Geillstraat en de Sehel dekade, gesloten te verklaren voor het verkeer met alle voer tuigen, rij. en trekdieren en vee, vanaf de Burgemeester Geill straat in de richting van de Seheldekade; VI. de vorenstaande verkeers maatregelen aan de weggebrui kers kenbaar te maken door' plaatsing van respectievelijk de borden model 56. 57, 18, 14 en 16 van de bijlage, behorende bij het Wegenverkeersreglement VII. dit besluit tér openbare kennis te brengen en in afschrift mede te delen aan a. Gedeputeerde Staten van Zeeland te Middelburg; b. Hoofdingenieur-Directeur Rijkswaterstaat te Middelburg: c. Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B.; Konink lijke Nederlandse Automobiel Club; Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging, allen te 's-Graven'hage. d. Kantonrechter te Terneu zen; e. Officier van Justitie, afde ling Kantongerechtszaken te Middelburg; f. Arrondissements-rechtbank te Middelburg; g. Officier van Justitie bij de Arrondissements-Rechtbank te Middelburg. Terneuzen, 26 maart 1963. H. RIJPSTRA, Burgemeester. I A. J. VAN PAGEE, Secretaris. heeft toch al eens eerder een boete gehad? „Ja", zei de officier van Jus titie, mr. Lebret U bent de man van de dollemansrit door Axel; uw rijbewijs is toen voor een jaar ontnomen en U kreeg een boete van 325. Ik zou aan de in. trekking van uw rijbewijs nog een jaar moeten toevoegen, ging hij verder en toen verdachte in stemmend knikte: „Ik heb hier tegen geen bezwaarIn juli vond het gebeurde in Axel plaats, in november had U het nog echt niet begrepen. Toch zal ik mijn eis erg matigen en wel tot een boete van 150", besloot mr. Lebret. Gedaagde zeide hierop reeds al zijn geld te hebben uitgegeven aan de vorige veroordeling en thans niet te weten waar hij het vandaan moest halen. „Voor dit jaar hebben wij in ieder geval geen last meer met U", zeide mr. v. d. Belt, maar het moet eens en voor goed uit zijn met uw gevaarlijke capriolen. Het vonnis luidde voor deze hardleerse jongeman 100 boete. Geen bezwaar! A. L. B. te St. Jansteen, wilde op de Graafjansdijk tussen twee auto's door rijden, toen plotse ling de chauffeur van een dezer auto's het portier opende. B. schrok zó, dat hij de dijk afreed en in een lager gelegen tuintje terechtkwam. Mr. Lebret achtte de schuld van gedaagde voor deze vreemde salto niet bewezen en eiste vrij spraak. „Daar hebt U zeker geen be zwaar tegen, hè?" vroeg de kan tonrechter, op welke vraag B. van harte bevestigend antwoord de. J. B. P., veehandelaar te Sint Jansteen, was met zijn vracht auto op de Absdaalseweg te veel naar rechts uitgeweken toen er een tegenligger aankwam. Het gevolg hiervan was een botsing tegen een met paard bespannen wagen. P. vond dat hier geen sprake was van een botsing, zoals in de dagvaarding stond; het was erg mistig, hij zag de wagen hier door te laat, de voerman hiervan gooide de dissel naar rechts, met het gevolg dat de trekhaak tegen de auto sloeg. De eis voor deze overteddng luidde 50 uitspraak 40 boete. Mevr. D. H. v. W.K. te Ter neuzen had met haar auto de 12e januari van dit jaar een wonder lijke schuiver gemaakt op de Axelsestraat. De kantonrechter had de rava ge, die na de botsing met een tegenligger ontstaan was, per soonlijk waargenomen. „U mag blij zijn, dat U hier nog staat", zei hij. Mevr v. W. verklaarde niet hard en volkomen rechts van de weg te hebben gereden, doch de rechtbank was het hiermede niet eens. „Door onbekende oorzaak bent U links van de weg geko men en de mogelijkheid is niet uitgesloten, dat U, inplaats van te remmen op het gaspedaal hebt gedrukt", was de mening van mr. v. d. Belt. Ook mr. Lebret vond, dat de foto's duidelijke taal spraken en dat de bestuurder van de vracht wagen al het mogelijke had ge daan mevr. v. W. het leven te redden. Hij eiste 50 boetede uit spraak luidde 35. J. v. d. B. te St. Jansteen was op de Tivoliweg te Hulst met zijn auto omgedraaid op het mo ment dat er een tegenligger aan kwam. Het gevolg was een lich- ,te botsing. „Ik had eerst omgekeken; ik kon daar toch geen hele dag blij ven staan", zei v. d. B. „Juist", antwoordde mr. Le bret, „dat gezegde van U bewijst dat U op deze weg helemaal niet had mogen omkeren" en eiste ƒ40 boete; uitspraak idem. „Ik dacht dat het kon", ant woordde H. J. D„ landbouwers- knecht te Zaamslag, op de vraag van de kantonrechter, waarom hij met zijn tractor op de Reuzen, hoeksedijk een autobus gepas seerd was. „Ja. maar uw gedachte was niet goed", zei mr. v. d. Belt. Het kon n.l. niet, want D. was tegen het achterste gedeelte van de bus die volgens hem midden op de weg stond opgebotst. Eis en uitspraak: 25 boete. De chauffeur J. K. L. te Ter neuzen had zich te verantwoor den, omdat hij over een afgeslo ten gedeelte van de Axelsestraat gereden was. L. zeide in de war te zijn ge bracht door twee borden, het ene duidde op afsluiting, het an dere op openstelling van de weg. Ter nader onderzoek werd deze zaak aangehouden. Voor de tweede maat diende de zaan tegen C. L. C. te Dedeberg (B.j. riem was ten laste gelegu de bromnetser E. T. op de Wesi- kade te Bas van Gent met zijn auto te heonen aangereden, 'ter vonge zitting had L. verklaard, dat de bromnetser hem op ae parkeerplaats aad aangereden. C. was thans niet verschenen. Getuige wachtmeester der Rijkspolitie P. A. Blaakman ver klaarde ter zitting dat T. in zijn verklaringen vaag was na het ongeval en dat een bloedproef had uitgewezen dat nij alcohol had gebruikt. De officier vond het verstan dig, dat gedupeerde T, geen vordering had ingesteld. C. was te goeder trouw op de parkeer plaats aangereden. „Vast staat, aldus mr. Lebret, „dat deze jon ge ruiter aan een zeer vrolijke rit bezig was!" Hij wilde hier bij zijn eis voor C. echter geen reke ning mee houden. C. werd overeenkomstig de eis veroordeeld tot ƒ40 boete. L. L. K. te Heerent (B.) had zich aan een ernstige overtre ding schuldig gemaakt op de Hulsterweg te Terhole, door met zijn auto een rechte bocht met een dusdanige snelheid te nemen dat de rechterachterwielen met gierende banden over het rijwiel pad vlogen. De officier eiste 100 boete, de kantonrechter bepaalde de uit spraak op 75. De niet verschenen J. C. S. uit Kruiningen was met zijn auto in de Industrieweg te Terneuzen achteruit op een andere stil staande wagen gereden. De eis en uitspraak luidden: 30 boete. J. C. B. te Graauw had op de Hulsterweg te Kloosterzande met zijn bromfiets gereden en was van richting veranderd zonder dit op duidelijke wijze te hebben kenbaar gemaakt. Het kostte hem ƒ40 boete, overeenkomstig de eis. De achterverlichting van de vrachtauto van S. A. B. bleek niet helemaal in orde toen hij op de Rijksweg 60 reed. Een tientje boete werd hiervoor zijn deel, de eis was navenant. De chauffeur J. L. G. te Axel was op de Kinderdijk met een bus tegen een stilstaande aan hangwagen van een tractor ge reden. Toen dit gebeurde was het zeer mistig. De chauffeur van de tractor was op dit moment, rechts van de weg, bezig de ver lichting van zijn vehikel in orde te brengen. G.. die een ervaren chauffeur is, probeerde een botsing te voor. komen, doch reed op de trek haak, waardoor het voorfront van de bus werd vernield. Gedaagde werd bijgestaan door mr. Dambrink uit Utrecht, die betoogde, dat G. op de weg gaan staan was en zodoende een kettingbotsing had voorkomen. Op een voorrangsweg ver wacht men een dergelijk obsta kel niet. Het staat niet vast of de verlichting van de aanhang wagen wel of niet heeft gebrand. G. is al 15 jaar buschauffeur en het is thans de eerste maal dat hij terechtstaat. G. zelf bracht, na de eis van de officier (f 25), nog in het mid den dat hij zelf nimmer met een auto op een voorrangsweg stil zou gaan staan bij dichte mist. De kantonrechter hield reke ning met de moeilijke omstan digheden, die dit ongeval in de hand hadden gewerkt en veroor deelde G. tot 15 boete. Wegens het niet vrijlaten van de doorgang op de rijweg werden J. B. B. te Groede, J. C. M. H. te Watervliet (B.) en P. N. te Ter neuzen veroordeeld tot boeten van resp. 15, 30 en 20. Ook voor deze feiten lag de eis iets hoger. TERNEUZEN Onderling tournooi „Krijt op Tijd" In haar clubgebouw, gevestigd in „Hotel Centraal" oP de Markt alhier, had de Terneuzense bil jartclub „Krijt op Tijd" een nieuw toernow uitgeschreven De Gemeenteraad heeft in zijn vergadering van gisteren beslo ten op grond van artikel 72 der lager onderwijswet 1920 de na volgende medewerkingen te ver lenen a. aan het bestuur van de r.k. lagere jongensschool St Willi, brord, alhier, voor de uitbreiding met twee leslokalen van het schoolgebouw Begoniastraat 2; b. aan het bestuur van het Genootschap tot Opvoeding te Roosendaal, voor de aanscbaf- ling van 108 leerlingensets ten behoeve van de r.k. lagere meis jesschool, Korte Kerkstraat 19, alhier. Het Gemeentebestuur Terneuzen, 29 maart 1963 tussen de vijf best geplaatste spelers van haar vereniging. Enige weken geleden was een zeltde soort toernooi georgani seerd. dat verwonderlijk genoeg onbeslist eindigde, daar alle deelnemers twee partijen won nen en twee verloren. Tijdens het afgelopen week einde traden de vijf opnieuw in het strijdperk. Na twee, vol spanning geladen, avonden was het uiteindelijk Van Eenennaam, die de eindoverwinning in de wacht wist te slepen, Een zeer goede prer'N'p. daar hij boven dien ongeslagen bleef. De eindstand ]i' 1. v. Eenennaam 4 4 - - 8 5,98 2. De Mul 4 3 - 1 6 5,72 3. v. d. Eijk 4 1 - 3 2 5,86 4. Van Damme 4 1 - 3 2 4,67 5. Verstraeten 4 1 - 3 2 4,58 (Men leze boven de cijfers resp.gespeeld - gewonnen - ge lijk - verloren - punten - gemid delde.) De heer De Mul wist met 48 carambolen de hoogste serie op zijn naam te brengen. Het toer- nooigemiddelde bedroeg 5,30. BILJARTWEDSTRIJDEN IN CAFÉ „DE BEURS" In café „De Beurs" bij M.' Faas, alhier het clublokaal Voor de vele bewijzen van medeleven en deelne ming, ons bewezen tijdens de ziekte en na het over lijden van onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader VINCENT BAERT, betuigen wij onze oprechte dank. In 't bijzonder aan H.H. Doctoren, Directrice en verplegend personeel van het Juliana Ziekenhuis voor de liefdevolle verple ging de overledene bewe zen. Uit aller naam, B. BAERT-DE DOELDER Terneuzen, april 1963. Donze-Visserstraat 122. De Heer en Mevrouw VAN HOEVE—KOSTER geven met blijdschap ken nis van de geboorte van hun dochtertje en zusje EVELIEN CATLINA. ELS - BRAM - NELLA KO - BENNIE Sluiskil, 1 april 1963. Vogelschorpolder P 159. ZATERDAG 6 APRIL Aanvang 7.30 uur Noordstraat Terneuzen de mees! solide bromfieis Vier ochterschokbrekers Motorrijwiel volremnoveri Steekassen in voor» en achterwiel Motorrijwielbanden 23 x 2.50" l Prijs f 849.» compleet Axelsestraat 174 - Tel 2030 TERNEUZEN De elegante verlovingsring Juwelier Gediplom. Horlogemaker Telefoon 3284 Gevraagd Twee kamer meisjes. Zeer hoge verdien ste. Kunnen geheel of ge deeltelijk intern zijn. Eigen, slaapkamers, badkamer en zitkamer. Tevens gevraagd: hulp voor de algemene dienst. Grand Hotel „ROT TERDAM, Terneuzen, telef. 01150—2041. Kijk eens bij VERSLOOT en zie de 1001 moderne, gezellige en praktische BRABANTIA TRAPKRUKJE - Treden inklapbaar - Prijs VIJF-TREDEN-TRAP - Met beugel en emmerhaak - Ook met vier treden verkrijgbaar Prijs 54,Met vier treden prijs Oersterke BRABANTIA KEUKENTAFELS - Warmtebestendig In 3 maten - Prijs 59, - 67, KRUKJE voor zittend strijken - Komt ook in de keuken van pas Hoogte 55 cm, met luxe zitting - Prijs STRIJKPLANK - Met één vingerdruk verstelbaar voor staand en zittend strijken - Prijs 39,90 - Ook met extra breed blad. Prijs METALEN BEZEMSTELEN - Passen in elke bezem - Prijs Royaal VLOERBLIK - Ligt uiterst vlak op de vloer - Keuze uit vier kleuren. Prijs BRABANTIA PEDAALEMMERS - In 3 maten - Oersterk, uitneem- bare binnenemmer - Deze kosten 1790 - 18,90 - BRABANTIA BROODTROMMELS - Prijs Praktische SCHUIFBROODTROMMEL - Prijs KAAMWISSER - Roestvrij - Verwisselbare rubberstrip (34 cm) Prijs ƒ,4 95 - 5 BUSSENSTEL - Thee, koffie, beschuit, suiker, cacao - diverse kleuren. Per stel PLATEAU voor het 5 bussenstel - Comfort in de keuken BRABANTIA KOFFIE-, THEE- en SUIKERBUSSEN Per stel Zeer zware kwaliteit BESCHUITBUS met lift - Altijd hele beschuiten Prijs CLOSETROLHOUDER met spiegeltje - 2 kleuren - Ook met doos voor reukverversend tablet Prijs Tweekleurig KOEKTROMMELTJE Prijs In de BRABANTIA POETSDOOS alles altijd handig bij de hand. Prijs Helderwit gespoten MEDICIJNKASTJE - Hoort in elk huis - Prijs KAMBAKJE van z.g. enveloppemodel - Practisch - Hygiënisch. Prijs BRABANTIA GIETER - Ook in grotere maten en diverse kleuren v.a. BRABANTIA DUNSCHILLER Prijs Solide BUSOPENER Prijs FLESSENHOUDER per stuk Prijs Modern HANDDOEKREKJE met 4 plastic haken - Kleur ivoor. Prijs 29,75 ƒ49, ƒ74,- ƒ14,90 ƒ45,90 2,25 1,70 19.90 12,75 10,90 3,75 8.40 5,40 4,95 2,40 1,90 4,40 6,45 10,50 1,75 3,75 1,65 4,95 2,75 f 5,45 Keurig van kleurgezellig in de keuken, modern en praktisch van vorm. Iedereen, die zijn keuken gaat inrichten of vernieuwen, moet de Brabantia-kollektie eens zien bij VERLOOT. Wij willen U gaarne behulp zaam zijn bij het kiezen van uw nieuwe smaakvolle keukenuitrusting. KOMT U OOK EENS KIJKEN VERSLOOT NOORDSTRAAT 44 - (tegenover het Gemeentehuis) TELEFOON 2662 TERNEUZEN van de nieuwe biljartclub „Ca rambole" is een begin ge maakt met de partijen om het hoogste aantal caramboles in 20 beurten. Ook de sterke biljar ter van Terneuzen en tevens trainer van deze club, de heer Freijser, neemt hieraan deel. De uitslagën van deze eerste' wedstrijden luiden: FreijserM. Faas 53183 H. v. Weijnde Poorter jr. 69—if; R. Lammens—J. Schieman 51—50 M. FaasJ. de Bruijne 74—33 Th. de PoorterH. de Bruijn 38—32 G. de Jong—M. Verstraaten 27—24 De Poorter jr.Jos Faas 2519 De heer Freijser maakte in zijn partij tegen M. Faas twee prachtige series van resp. 219 en 117 caramboles. SKI-ONGELUK In Tirol bij Innsbruck heeft zich zondag een ernstig ongeluk voorgedaan, dat vermoedelijk het leven heeft gekost aan negen mensen, voor het grootste deel Duitse studenten. Een groep van 26 Berlijnse studenten was er zondag onder leiding van gidsen met de ski's op uitgetrokken. Bij de afdaling- op de terugweg werden 12 van hen verrast door een enorme la wine, die hen meesleurde. Negen studenten werden bedolven on der de sneeuw. Onmiddellijk werden reddings ploegen ingeschakeld, maar men kon in het begin niet veel uit richten omdat het al donker ge worden was en de sneeuwlaag bijzonder dik was. Zondagavond wist men bij het licht van toort sen vier lijken uit te graven. Er trstaat maar weinig kans dat er nog overlevenden gevonden zul len worden.

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 3