GOUDMERK VULPENNEN GOUDMERK MOKKA DESSERT? i s alleen MÖ1CKA DESSERT OMEGA Welke van De Gruyter's twee fijnste koffies vindt U het lekkerst: Allebei koffies van De Gruyter - de koffie- en theezaak. Allebei met 'n eigen silo in De Gruyter's winkels, allebei kraakvers uitgewogen waar U bij staat. Maar èlk met 'n heel eigen, heerlijk koffie-karakter. Bepaal zelf, welke van de twee beste koffies van De Gruyter Uw lekkerste koffie is! de koffie- en thee^aak O Drie karakteristieke eigenschappen van de nieuwe Omega Seamaster de Ville Automatic lichte koffie... H« geurige koffie... H< milde koffie... H4 'n zachte maar toch pittige koffie... donkere koffie... H« volaromatische koffie. He zware koffie... He 'n krachtige, koppige koffie... •ROTE SORTERING Boekhandel VAN DE SANDE DE WESTBERLIJNSE BEVOLKING OOK TYFUS IN MüNCHEN BETREKKINGEN TUSSEN ENGELAND EN SOMALIA VERBROKEN TREIN REED OP DEMONSTRANTEN IN ifiliËil!»1IË betere waar oh tien Cl Ipro procent de gruyter DE GRUYTER Constellation Chronome ter. Grootst mogelijke precisie. Waterdicht, schokvrij, automa tisch Staal fl. 350,- Goud v.a. fl. 825,- Met datum: Staal fl. 380,- Goud v.a. fl. 915,- Gtsud op staal fl. 444,- en fl. 475,- Omega Seamaster. Een solide precisie-horloge. Waterdicht Kroonopwinding v.a. fl. 135,- Automatisch zonder datum Staal met stalen band fl. 285,- Goud v.a. fl. 550,- Automatisch met datum: Goud fl. 665,- Omega Sapphette. Een precisie-horloge, dat bovendien uitmunt door schone vorm. In plaats van een glas beschermt een als briljant geslepen synthe tische saffier het uurwerk. Steeds wisselende modellen met of zonder gouden band. MM—tmrnamm Somali's bestaat, niet ver genoeg. Bij betogingen werd uiting gege ven aan de wens tot aansluiting bij Somalia. De regering van dit land zegt tbans in haar nota dat de Britse regering geen acht heeft geslagen op de wens van de betrokken bevolking tot aanslui ting bij Somalia. Het besluit van de regering van Somalia is direct van invloed op de rechten van de Britse lucht macht om over te vliegen en te landen. Een versterksstation van de B.B.C. ln Berbera, een der krachtigste ter wereld, ie *ond*g gesloten. Ruim anderhalf jaar nadat Oost-Berlijn de muur bouwde kunnen wij zeggen, dat de West- berlijners een morele proef doorstaan hebben, want in tegenstelling tot wat Chroesjt- sjov verwachtte zijn zij niet uit de stad weggevlucht. De burge- le Doe hem op uw pols. Kort daarna heeft de veer zoveel spanning dat uw Seamaster de Ville 44 uur doorloopt. 2e Nauwkeuriger dan een gewoon horloge: de veer heeft steeds dezelfde spanning. 3e Zeer elegant en toch waterdicht, dank zij de bijzondere kast-uit-één-stuk. 1. Nauwkeuriger, omdat u het nooit hoeft op te winden. De belangrijkste eigenschap van een automatisch horlo ge is de grote nauwkeurigheid. De veer wordt n.I. constant op dezelfde span ning gehouden en drijft daardoor het uurwerk regelmatig aan. Uw eigen be wegingen wekken als het ware een con stante en ononderbroken drijfkracht op. 2. De Seamaster de Ville blijft tien tallen jaren lang uiterst nauwkeurig. Slijtage maakt precisie onmogelijk. De Omega wordt daarom zo gemaakt, dat bij normaal onderhoud praktisch geen slijtage voorkomt. Dat verklaart de on veranderlijke nauwkeurigheid van een Omega. Vooral als u uw Omega Sea master deVille eens in de twee jaren bij een officiële agent laat schoonmaken en oliè'n. 3.Wie maakt de nauwkeurigste polshor loges? Het antwoord op deze vraag wordt elk jaar gegeven door de resulta ten van de nauwkeurigheidswedstrij den van de Zwitserse observatoriums in Genève en Neuchatel. Voor het derde jaar in successie is Omega houdster van drie van de vier precisie-rekords voor armbandhorloges. Iedere keer behoor de het winnende Omega-horloge tot een type, dat de Omega-fabrieken dage lijks in serie produceren. 4. Een kalender op uw pols. Er is ook een Seamaster de Ville met kalender. Iedere nacht om 12 uur verschijnt de nieuwe datum op de wijzerplaat. Al gauw raad pleegt u uw Seamaster de Ville even vaak voor de datum als voor de tijd- 5. De service, die u voor uw Omega krijgt is de beste ter wereld. Tiendui zend horlogemakers over de hele we reld garanderen u de beste service, die er voor enig horloge bestaat. Ieder van die tienduizend horlogemakers heeft een assortiment Omega's en een volledige collectie originele Omega-onderdelen voor het geval u een ongeltikje met uw horloge zoudt hebben. Stuk voor stuk zijn zij expertsin horloge-onderhoud en -reparatie. 6. Onvoorwaardelijke garantie. Een Omega Seamaster de Ville wordt on voorwaardelijk gegarandeerd. De Omega-garantie dekt elke beschadi ging of storing. Deze garantie blijft een jaar lang van kracht en geldt in alle vrije landen, onverschillig waar het horloge werd gekocht. Voor geen enkel ander horlogemerk wordt deze garantie ge geven. De Omega Seamaster de Ville is water dicht, antiniagnetisch en schokvrij. Verkrijgbaar in goud, goud op staal of edelstaal. Automatische- of kroonop winding, met of zonder kalender. meester van West-Berlijn, Willy Brandt, verklaarde dit maandag in een toespraak tot de gemeen teraad van zijn stad. Hij zei, dat in ide afgelopen vijftien maan den ruim 21.000 Westduitsers in West-Berlijn zijn gaan werken en dat elke week een groot aan tal om werk in deze stad ver zoekt. Om aan de grote vraag naar huisvesting tegemoet te komen had het stadsbestuur be sloten 20.000 woningen .per jaar te bouwen. Ben 40-jarige vrouw heeft na haar terugkeer uit het Zwitser se wintersportcentrum Zermatt tyfus gekregen, zo heeft de ge zondheidsdienst van München meegedeeld. Een tweede verdacht geval is in een ziekenhuis geïsoleerd. De mogelijkheid van besmet ting is niet uitgesloten; gevaar voor het uitbreken van een epi- Omega Seamaster de Ville Calendar, goud fl. 710,' Somalia, dat eerder al had aan gekondigd de betrekkingen met Engeland te zuHen verbreken we gens de Britse weigering met En- geland te zullen verbreken we gens de Britse weigering om een deel van Kenia aan de Jonge Afrikaanse republiek toe te voe gen, heeft maandag in een offi ciële nota Groot-Brittannië ge vraagd sdjn diplomatieke verte genwoordiging uit Mogadiscio te rug te trekken. De Ver. Staten ls verzocht de Britse belangen ln Somalia te behartigen. Zoals bekend heeft Engeland onlangs besloten een deel van het noordelijke grensdistrict in Ke nia tot een aparte provincie te maken met een zekere mate van autonomie. Dit ging de bevol king, die voor het merendeel uit demie bestaat er echter voor lopig niet. Zoals bekend is dezer dagen in Zermatt tyfus gecon stateerd. Er waren toen duizen den buitenlanders in deze plaats voor de internationale skiwed strijden die daar zijn gehouden. Ook in Nederland en Engeland is tyfus geconstateerd bij men sen, die in Zermatt zijn geweest. t. In een station in een voorstad van Bio de Janeiro zijn twaalf personen omgekomen en talrijke andere gewond doordat een snel trein met grote vaart op hen in reed. De bewoners van de voor stad hadden uit protest tegen de talrijke vertragingen in de trei nenloop het station bezet en velen bevonden zich tussen de rails zonder te bemerken dat de trein in aantocht was. De be stuurder kon niet tijdig stoppen.

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 6