Verkoudheid ASPRO Kort bezoek van president De Gaulie aan H.M. koningin Juliana Onlusten in Mexicaanse staat Het weer Russen schonden Amerikaans luchtruim Soraya Uitgebreide maatregelen rond bezoek Franse president Tyfus in Zwitserland HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN WEERBERICHT MAANDAG 18 MAART 1963 19e Jaargang Nr 5864 Commentaar op het bezoek van De Gaulie DE FINANCIËLE TOESTAND VAN BRAZILIë Lord Beveridge overleden Nederlander in Engeland omgekomen BOLIVIAANS VLIEGTUIG VERMIST Gevechten tussen Cubaan se contra-revolutionairen en Russen ARRESTATIES IN ZWITSERLAND ISRAëL BESCHULDIGT SYRIë MA'LESIë Adenauer en de C. D. U. De Egyptisch-Iraaks-Syrisclie besprekingen Eerste kievitsei RUSSISCHE TREK UIT CUBA Ontploffing in Argentijnse hoofdstad Tanjoeg meldt zware aardbeving NIEUWE REGERING IN ZUID-KOREA NOODTOESTAND IN ZUID-KOREA DE ARABISCHE EENHEID Frankering bij abonnement; Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie, adres; Noordstraaf 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 01150 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs; ƒ6,— per kwartaal: per maand f2,—; per week 48 et. Loss» nrs 0 rt DE VRIJE ZEEUW Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande te Temeuzen Advertentieprijs pep mm 16 et; minimum per advertentie J 2,40. Rubriek: Kleine Advertenties (géén handels, advertenties): 5 regels ƒ1,10. Iedere regel meer 22 ct. Kleine Advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties te 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. President De Gaulle van Frank- rijk is zaterdag ruim drie-en- een-half uur op Nederlandse bodem geweest voor zijn parti culier bezoek aan de Koningin op Huis ten Bosch in Den Haag. Hoewel men van officiële zijde steeds de nadruk heeft gewezen op het strikt particuliere karak ter van dit met zeer vergaande veiligheidsmaatregelen omringd bezoek van de Franse president, is de Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, mr. J. 31. A. H. Luns, in de gelegenheid geweest geruime tijd met de president van gedachten te wis selen over de Europese proble men van nu. Het onderhoud was, aldus een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Za ken, bijzonder openhartig en nuttig. Mevrouw De Gaulle en de Ne derlandse ambassadeur te Parijs, mr J. W. Beyen, kwamen met ge neraal De Gaulle naar Nederland en zaten aan de lunch die het Koninklijk Paar aanbod. Ook de Prinsssen Beatrix, Irene en Magriet, minister Luns en de Franse ambassadeur in Neder land, graaf De Crouy-Chanel, waren onder de aanzittendèn. De politieke commentator Gal- lius schreef zaterdag in het Fran se blad „Paris-Jour" dat men het bezoek van president De Gaulie aan Nederland niet licht moet opvatten. In de eerste plaats toont het bezoek aan dat wij in West- en continentaal Europa al één grote familie zijn geworden, of de En gelsen dat nu willen of niet. De Fransen en Nederlanders staan nu al zó dicht bij eikaar dat zij niet langer ruzie kunnen maken of lange tijd geërgerd kunnen zijn zonder hun gemeenschappe lijke belangen te schaden. In de tweede plaats hebben de Nederlandse regering en de Ne derlandse pers zich zeer scherp uitgelaten over Frankrijk toen het zijn veto uitsprak over de on middellijke toetreding van Groot- Brittannië tot de Europese Eco nomische Gemeenschap. Het is, volgens dit blad, tijd dat de vijan dige gevoelens jegens Frankrijk, die gevoed worden door een ten dele vanuit Londen opgezette an ti-Franse campagne, worden ont wapend. „Daarom gaat generaal De Gaulie Koningin Juliana ont moeten en niet de regering". De derde reden waarom men het bezoek niet licht moet opvat ten, is dat de lunch juist na „de teleurstellende kleine reis" door Europa van president Kennedy's speciale afgezant, Livingston Merchant, valt. Het vliegtuig van de president landde omstreeks twaalf uur op het vliegveld Ypenburg, maar het steeg in strijd met het eerder ge publiceerde programma op van het vliegveld Valkenburg. Vol gens het programma zou de Dou glas DC-6 van de president ook weer van Ypenburg naar Parijs terugkeren. De voorzorgsmaatregelen hiel den onder meer in dat het gedeel te van de route dat door Den Haag voerde, reeds om half 12 voor al het verkeer werd afgeslo ten. Overal in portieken, op sti'aathoeken en op een spoor- wegdijk stonden politiemensen op de uitkijk. In de zijstraten stonden vele overval- en andere politieauto's geparkeerd. Twee hefschoefvliegtuigen hielden van uit de lucht een oogje in het zeil. Ook Huis ten Bosch was niet te benaderen. Het gedeelte van het Haagse bos rondom het paleis stond onder strenge bewaking van bereden politie, rechercheurs in burger en agenten met honden. Toen president De Gaulie weer goed en wel op de terugreis naar Parijs was, zei de Haagse procu reur-generaal mr D. J. van Gilse, die de verantwoordelijkheid draagt voor de veiligheid van bui tenlandse staatshoofden in Ne. derland, dat hij zeer tevreden was over de getroffen veiligheids maatregelen. Hij zei te geloven dat het verstandig is geweest de zaken aan te pakken, zoals dat nu gebeurd is. Minder tevreden waren de journalisten die zich door al die strenge maatregelen ernstig be lemmerd zagen in hun werk. Op het vliegveld Ypenburg kon maar een beperkt aantal persvertegen woordigers worden toegelaten, wat ertoe leidde dat er geen jour nalisten van Nederlandse dagbla den waren. Wél waren er pers fotografen en verslaggevers van persbureaus en de radio. Op het paleis waren alleen vertegen woordigers van de visuele pers. Vrijdag hebben zich in Mo- relia, ongeveer 200 kilometer ten noordwesten van Mexico, ern stige incidenten voorgedaan, waarbij een student en een mi litair om het leven gekomen zijn en vijf studenten, een troepen commandant, twee militairen en drie politiemannen verwondin gen hebben opgelopen. De hoofd van de staat Mi- choacan was vrijdag nagenoeg in een slagveld herschapen. De incidenten begonnen toen gou verneur Agustin Arriaga Rivera bekendgemaakt had, dat de rec tor van de universiteit, Eli de Gortari, ontslagen was en dat een door de regering benoemde commissie de leiding van de universiteit zou overnemen. On middellijk begonnen studenten te betogen. De politie probeerde hen met traangasbommen te verspreiden. Daarop verschan sten de studenten zich in de universiteit die vervolgens door troepen werd omsingeld. Vol- President Joao Goulart van Brazilië heeft in het parlement verklaard dat alleen al in de maand december 1962 de koop kracht van de cruzeiro met 8 procent is gedaald. Maatregelen tot sanering van de financiën kunnen slechts resultaat hebben ais de gehele bevolking mee werkt, zei hij. De president beval naast uit breiding van de handel met Ame rika, Europa en Japan ook de opening van nieuwe markten aan. Met name in de communis tische landen. AF EN TOE REGEN. Zondag passeerde een "zwakke rug van hogedruk ons land. In de avond naderde alweer de re genzone van een front, dat hoor de bij een depressie, die zelf langs Ierland naar het noorden koerste. Vóór het front uit zal de wind blijven waaien tussen zuidoost en Zuid. Na het passeren van de storing ruimt de wind naar zuid tot zuidwest. De windkracht MAANDAG 18 MAART v.m. n.m.f Breskens 6.46 7.13 Terneuzen 7.21 7.48 Hansweert 8.01 8.28 Walsoorden 8.11 8.38 DINSDAG 19 MAART v.m. n.m. Breskens 7.48 8.22 Terneuzen 8.23 8.57 Hansweert 9.03 9.37 Walsoorden 9.13 9.47 ZON MAAN op onder op onder Mrt 18 6.50 18.48 2.18 10.46 19 6.48 18.50 3.18 11.32 20 6.46 18,51 4,11 12.28 wordt matig tot krachtig, de aan gevoerde lucht blijft veel bewol king bevatten, waaruit af en toe regen zal vallen. De temperaturen zullen van daag dezelfde waarden Is zondag bereiken, of iets hogere. medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot hedenavond. Bewolkt weer met tijdelijk legen. Matige tot krachtige wind tussen zuidoost en zuidwest. Dezelfde temperaturen als gis teren, of iets hogere. gens de officiële lezing wisten de studenten zich van wapens meester te maken en er ont brandde een ware veldslag. De ontslagen rector heeft zijn volgelingen opgewekt tot een socialistische revolutie en om verwerping van niet alleen de regering van de staat Michoa- can maar ook die van Mexico. Het leger heeft in Morelia de belangrijkste punten bezet daar nieuwe ongeregeldheden wor den verwacht. De bekende Britse econoom lord Beveridge is zaterdagavond in de ouderdom van 84 jaar te Oxford overleden. Hij wordt alge meen beschouwd als de grondleg ger van de Britse welvaartsstaat. Het grootste deel van zijn leven besteedde hij aan het opstellen van plannen om de mensen te vrijwaren voor de vrees voor werkloosheid en gebrek. In de tweede wereldoorlog ontwierp hij het naar hem genoemde plan om „de vijf reuzen gebrek, ziekte, vuilheid, werkloosheid en onwe tendheid te verslaan". Veel van hetgeen de laatste tijd in Engeland op sociaal gebied tot stand is gebracht, was te danken aan het werk van lord Beveridge. In zijn in 1944 verschenen boek „Volledige werkgelegenheid in een vrije maatschappij" gaf hij een overzicht van de voorwaar den waaraan moet worden vol daan, wil er volledige werkgele genheid zijn. Zijn stellingen zijn, volgens economen, de basis ge weest van de regeringspolitiek sindsdien. De 30-jarige Nederlander W. v. d. G., een jonge employé van de Shell, afkomstig uit Voor burg, is vrijdagavond om het leven gekomen bij een auto-on. geluk bij Chester in Engeland. Een tweede Nederlander, de bij Ketjen werkzame heer P. de G. uit Amsterdam; werd bij het on geluk ernstig gewond en is in een ziekenhuis te Chester opge nomen. Voorkom Rillerig? Onprettig? Vlug; moderne coiffures de betere toiletartikelen electrische ontharing boutique robert In het noorden van Chili wordt een vliegtuig van de Boliviaanse luchtvaartmaatschappij „Lloyd Aereo Boliviano" vermist. Er zijn 36 passagiers en 5 be manningsleden aan boord. Het toestel een DC 6 was op weg van Arica in het uiterste noorden van Chili naar de Boli viaanse hoofdstad La Paz. De bestuurder van een vlieg tuig van een Chileense lucht vaartmaatschappij heeft 't wrak 16 km ten westen van de spoor lijn AricaLa Paz waargeno men. Er werden geen tekenen van leven in de nabijheid van het verongelukte vliegtuig ge zien. Volgens niet-bevestigde be- berichten, die afkomstig zijn van Cubaanse ballingen in Miami, leveren contra-revo lutionairen op Cuba hevige strijd met Russische militairen, van wie een aantal zelfs in uni formen van het Cubaanse leger gekleed zou gaan. Kortgeleden zou zich een ge vecht hebben afgespeeld in het Escambray-gebergte bij Cienfue- gos waarbij de Russen zware verliezen hebben geleden. Bij andere botsingen, in de buurt van Batabano, in het zuiden van Cuba, zouden zeven Russi sche soldaten zijn gesneuveld. De Verenigde Staten hebben za terdag in een nota bij de Sowjet- Unie geprotesteerd tegen wat ge noemd wordt „dg schending van liet Amerikaanse luchtruim bo ven Alaska door twee Russische verkenningsvliegtuigen". Op 2 maart zijn te Zürich een Israëlisch staatsburger en een Oostenrijker gearresteerd die be schuldigd worden van medeplich tigheid aan een actie tegen voor Egypte werkende Duitsers, zo heeft het Zwitserse ministerie van Justitie en politie vrijdag meegedeeld. Behalve nog de me dedeling, dat de zaak aan het licht was gekomen door een „po ging tot intimidatie" te Bazel heeft het ministerie niets losge laten. De gerechtelijke autoriteiten te Bazel hebben momenteel het on derzoek in handen van de aan slag op dr. Kleinwachter, een Duitse raketgeleerde, wiens auto op 20 februari bij Lörrach, in de buurt van de Zwitserse grens, werd beschoten. Het schijnt dat de Oostenrijker en de Israëliër op 2 maart in Bazel een Duitser hadden willen ontvoeren. Dr. Kleinwachter, die vorige maand nabij zijn woning in Lör rach werd beschoten, zou voor Egypte werken aan de ontwik keling van een apparatuur voor het leiden van raketten. Hij is een deskundige op elektronisch gebied. De Israëlische ambassadeur in Zwitserland S. Benzur, heeft za terdag meegedeeld dat hij ver zocht heeft om toelating tot de man, die voor Israël zou werken. Ex-koningin Soraya van Per- zië, die filmambities schijnt te hebben, zou haar maandelijkse uitkering, in Nederlands geld uitgedrukt, ongeveer 15.000 gul- Israël heeft vrijdag in een brief aan de V. N.-secretaris- generaal, Oe Thant, Syrië be schuldigd van „voortdurende" schendingen van het Israëlische grondgebied. Syrische beschuldigingen, vo rige week, dat Israël in het ge bied van het Meer van Galfiea de wapenstilstandsovereenkomst had geschonden, worden vals genoemd. Oe Thant, secretaris-generaal der V. N., heeft besloten het hoofd van zijn kabinet, Narasi- mhan, volgende maand naar Zuid Oost-Azië te sturen om nogmaals met de betrokken par tijen te spreken over de span ningen die zijn ontstaan over de stichting van de federatie Ma- lesië. Hij zal van zijn reis naar Nieuw-Guinea, in verband met de overdracht van het bestuur aan Indonesië op 1 mei, gebruik maken om bezoeken af te leggen in Manilla en Koeala Loempoer, zo werd van gewoonlijk be trouwbare zijde vernomen. den, alsook haar titel van prin ses kunnen verspelen als de sjah het niet zou goedvinden dat zij filmster wordt, aldus is van welingelichte zijde in Teheran vernomen. De Perzische minister van Staat, Tafazzoli, heeft zaterdag gezegd, dat Soraya naar alle waarschijnlijkheid haar titel zal verliezen als zij geen toestem ming van de sjah krijgt omdat sommige rollen onverenigbaar met haar titel zouden kunnen zijn. Uit goede bron is ver nomen, dat Soraya de vereiste toestemming nog niet heeft ge vraagd. Toen in 1958 het kinderloze huwelijk van Soraya met de sjah werd ontbonden kreeg So raya een toelage en de titel van prinses. Vrijdagavond heeft zij op een persconferentie in Rome gezegd, dat zij een contract had getekend voor het optreden in een film waarvan de produktie in handen is van de Italiaan Dino de Laurentis. Dr. Adenauer zal niet aftre den als algemeen voorzitter van de Christen-Democratische Unie (C. D. U.), als hij in de herfst van dit jaar het bondskanselier schap neerlegt. Dit heeft de zakelijk voorzit ter van de C. D. U., Dufhüs, za terdag in Kiel verklaard. Vol gens hem loopt het mandaat van het voorzitterschap tot in 1964. Het complex van veiligheids maatregelen, waarmee het blik sembezoek van de Franse presi dent en mevrouw De Gaulie aan Koningin Juliana en Prins Bern- hard omgeven werd, is onge twijfeld het meest uitgebreide dat men hier sedert vele jaren getroffen heeft. Nog nimmer tevoren was een slechts luttele uren durend par ticulier bezoek van een bevriend staatshoofd aan Nederland met zoveel voorzorgsmaatregelen omringd, als zaterdag het geval was. De regering heeft tot het laat ste moment tijd en plaats van aankomst voor het grote publiek geheim willen houden. „Ter ver hoging van de veiligheid'' van het Franse staatshoofd eold een zelfde geheimhouding over de publikatie op welk van de twee daarvoor in aanmerking komen de paleizen (Huis ten Bosch en paleis .Soestdijk) de keus was gevallen voor de lunch, die H.M. de Koningin en de Prins hun hoge gasten zaterdagmiddag zouden aanbieden. Algemeen wordt aangenomen dat de rijksrecherche en andere betrokken Nederlandse veilig heidsinstanties uitvoerig overleg hebben gepleegd met ambtena ren van de Franse veiligheids dienst, die reeds verscheidene dagen in Nederland zouden ver toeven. Verder is bekend dat de afge lopen dagen de grenscontróle verscherpt is en dat Franse Volgens functionarissen Van het ministerie van Defensie in Washington drongen de twee Russische toestellen vrijdag onge veer 50 km het Amerikaanse luchtruim binnen. Zij vlogen met een snelheid van 560 tot 640 km op een hoogte van 4.000 a 8.500 meter. Het ene toestel vloog 25 minuten binnen het Amerikaan se luchtruim en het andere gedu rende 21 minuten. Zij waren dit luchtruim boven het zuidwestelij ke deel van Alaska, bij de Koes- kokwimbaai, ten noorden van de Aleoeten binnengevlogen. Het ene toestel had boven het eiland Noenivak gevlogen en hetr-andere boven het eiland Nelson. Deze eilanden liggen dicht onder de kust van Alaska. Genoemde Amerikaanse func tionarissen zeiden, dat de twee Sowjet-vliegtuigen met radar wa ren waargenomen. De direct op gestegen Amerikaanse onder, scheppingsvliegtuigen hadden de twee toestellen niet gezien. De Russische vliegtuigen waren ook niet binnen het bereik gekomen van een Amerikaanse batterij met luchtdoelraketten van het type Nike. In de Amerikaanse protestnota, die door ambassadeur Foy Koh ier aan de Russische onderminis ter van Buitenlandse Zaken Koez. netsov werd overhandigd, werd gesproken van de „eerste duide- De afgevaardigingen van Sy rië, Egypte en Irak, die in Cairo van gedachten hebben gewisseld over een voorgestelde unie van hun landen, hebben zaterdag avond hun overleg opgeschort voor ruggespraak met de rege ringen. Volgens een communi qué was men tot een „duidelijke ontmoeting van standpunten" gekomen. Waarnemers in Cairo zien in het communiqué 'n anti-climax van de koortsachtige bespre kingen in de afgelopen dagen. Ondanks de verzekeringen in Egyptische dagbladen dat een aankondiging van een of andere vorm van federale unie op han den is, zijn de meeste waarne mers na het lezen van het com- muniquë van mening dat men weinig if niets is opgeschoten. De Iraakse vice-premier en delegatieleider Ali Saleh Al Saadi verklaarde zondag vóór zijn ver trek naar zijn land dat er in be ginsel overeenstemming was be reikt over een unie maar niet over de vorm die deze moet krij gen. In het communiqué was ge zegd dat het overleg binnen en kele dagen zou worden hervat, maar Saadi verklaarde dat hij over ongeveer tien dagen terug zou zijn. lijk vastgestelde" schending van het Amerikaanse luchtruim door Russische vliegtuigen. De Ameri kaanse regering sprak de ver wachting uit dat de Sowjet-rege- ring alle noodzakelijke maatrege- len zal treffen om herhaling te voorkomen. De perschef van het Witte Huis Salinger, verklaarde dat president Kennedy geen commen taar op het incident zou geven. De president bracht het weekein de door in Palm Beach. De gouverneur van Alaska, William Egan, gaf wél commen taar. Op een persconferentie te Juneau beklaagde hij zich er over dat er langs de westkust van Alaska onvoldoende bescherming met jachtvliegtuigen is. Volgens hem zijn Eskimoleden van de na tionale garde vrijwel de enige mi litairen in dat gebied. Zij vormen hoofdzakelijk waarnemingseenhe- heden. „Wij schreeuwen om be scherming, maar wij schijnen met het Pentagon het ministe rie van Defensie in Washington nergens te komen", aldus gou verneur Egan. Zondagochtend om 10 uur vond bakker V. Meenhuis te Dene kamp een kievitsei in de weiden van de buurtschap „De Mekkel* horst" bij Denekamp. Ongeveer duizend Russen fcfl» ren met het Sowjetrussische lijn» schip „Admiraal Makhimov" uit Cuba naar hun land terug. Het schip kwam enkele dagen gele den in Havanna aan. De Russen begonnen zich vrijdagmiddag ïn te schepen. Het schip, dat aceo- "modatie heeft voor twaalfhon derd personen, heeft nog dezelf de dag zee gekozen. De repatrianten waren in bur ger en het was niet bekend of zij militairen of technici waren. Het is de eerste repatriëring van Russen op grotere schaal sinds het Amerikaanse ministe rie van Buitenlandse Zaken op 20 februari jongstleden bekend maakte, dat de Sowjet-Unie ver scheidene duizenden militairen omstreeks half maart van Cuba zou terugtrekken. Zaterdagavond is een vrij zware bom ontploft in een ge bouw in de Argentijnse hoofd stad, waar zich enkele kantoren van de Amerikaanse diploma tieke vertegenwoordiging bevin- den. Er werd grote schade aan gericht. Van slachtoffers is ech ter geen melding gemaakt. Men vermoedt dat de aanslag is gepleegd door uiterst-linkse' elementen. automobilisten en hun passa giers bij wijze van steekproef aan de Belgisch-Nederlandse grensposten nauwlettend op hun papieren zijn gecontroleerd, zulks om ongewenste elementen te weren. Maar berichten over het tege lijkertijd gedekt staan van de lunchtafels in Huis ten Bosch en op Soestdijk en geruchten over de opstelling van luchtafweerge schut rondom het paleis zijn door officiële kringen naar het rijk der fabelen gewezen. Het waas van geheimzinnigheid, waarmee het bezoek op Franse wens werd omgeven, werd zon der dat alles al dicht genoeg ge acht om eventuele belagers op een dwgalepflf«-te toengen. In het Zwitserse wintersport centrum Zermatt zijn 12 mensen voor tyfus in het ziekenhuis op genomen. Dertig verdachte ge vallen zijn geïsoleerd in een school ter plaatse. Op het ogenblik zijn er in Zermatt duizenden mensen voor de internationale skiwedstrijden, die daar worden gehouden. De infectiehaard is gelegen in het buitenland. Van de zijde van de gezondheidsdienst wilde men echter het betrokken land niet noemen. Het eerste slachtoffer was een Italiaanse arbeider. De zieken zijn per wentelwiek naar het ziekenhuis gebracht. De meeste zieken, die naar het ziekenhuis zijn gebracht, zijn Zwitsers. De plaatselijke arts voor de toeristen, Cachin, zei dat er nu „volstrekt geen gevaar meer bestond". De gezondheids dienst had direct de plaatselijke watervoorraad grondig onder zocht. Het water was voor 99.93 procent zuiver. De mensen, die in de school geïsoleerd zijn, zul len daar naar men verwacht, 7 8 dagen moeten verblijven. In de afgelopen veertien da gen zijn er in Zwitserland min- Het observatorium van de universiteit van Ljoebljana heeft zaterdagochtend een zware aard beving geregistreerd op ruim 9.000 km afstand. De haard er van ligt volgens het observato rium zeer waarschijnlijk in het noorden van het gebied van de Stille Oceaan, ter hoogte van Japan. stens 25 mensen aan griep ge storven, zo is zaterdag in Bern bekend gemaakt. Het aantal in- fluenza-gevallen in steden met meer dan 10.000 inwoners is d0 vorige week met rond 1000 tot ruim 6000 toegenomen. Generaal Park Sjoeng Hee, het hoofd van de militaire raad, heeft besloten een volksstem ming te doen houden over het voortbestaan van het militaire gezag voor een periode van vier jaar. (Augustus zou het militaire bewind door een burgerlijk be wind vervangen moeten wor den.) De hoge raad in Zuid-Korea heeft de noodtoestand afgekon digd. Elke politieke activiteit, elke betoging en alle vergaderin gen zijn verboden alsmede de pu« blikatie van artikelen van poli tieke aard. Naar verluidt zou de volks stemming over een verlenging van het militaire bewind met 4 jaar 25 of 26 april worden gehou den. Volgens het gezaghebbende Egyptische blad „Al Ahram" hebben Egypte, Irak en Syrlü in beginsel besloten een federale unie aan te gaan. De eindbeslis sing zou echter afhangen van „een algemene, vrije volksstem ming",,.

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 1