Gemeenteraad van Sas van Gent BEURSOVERZICHT 558ste STAATSLOTERIJ 4e klös 5e lijst Woensdag 27 februari 1968 DE VRIJE ZEEUW Wordt er met gemeentegronden gespeculeerd Vandaag (woensdag) Slagerij Van den Eeekhout Rag. S' De gemeenteraad van Sas van Gent kwam j.l. vrijdagavond in openbare zitting bijeen onder voorzitterschap van burgemees ter R. A. J. den Boer. Hoewel de agenda geenszins overvoerd was, bleken de ver scheidene agendapunten toch voldoende stof te bieden, om ruim twee uur vol te praten. Vooral de ingekomen stukken en de erfpacht/grondaankoopaan- v ragen namen veel tijd in beslag. Gaat G. S. de verdere uitbreiding- van Sas van Gent boycotten??? Als eerste punt op de agenda werd aan de orde gesteld de no tulen van de vergadering van 25 januari j.l. welke onveranderd werden vastgesteld. Onder de ingekomen stukken bevond zich allereerst een mede deling' van mr. A. .T. van der Weel, dat inzake het geschil Nee- lemans aan de gedaagde ter zit ting van 6 febr. j.l. een laatste uitstel is verleend tot de zitting van 6 maart a.s. Betreffende het rioleren en dempen van een gedeelte sloot in de Zandstraat was van de Cen trale Dienst voor Bouw- en Wo ningtoezicht een advies met glo bale begroting van de kosten binnengekomen. Deze kosten bleken wei dermate hoog te zijn, dat door B. en W. geadviseerd werd, hier niet aan te beginnen, aangezien deze kwestie toch op de helling komt, zodra met de af valwaterleiding begonnen wordt, 'omdat dan deze nieuwe riolering toch zou komen te vervallen. Uitvoerig werd hieromtrent van gedachten gewisseld, met als gevolg dat er bij de stichting ..Afvalwaterleiding Kanaalzone" op prioriteit voor dit werk zou worden aangedrongen, omdat deze wijk toch spoedig uit een onhoudbare toestand bevrijd zou zijn. De notulen van de algemene vergadering van aandeelhouders van de N.V. P. Z. E. M., gehouden up maandag 24 december j.l., ga ven de heer De Meijer aanleiding er op te wijzen, dat door G. S. een extra subsidie van drie ton beschikbaar was gesteld voor aansluiting van de 585 onrenda bele percelen dn Zeeland. Mogelijk worden de aansluit mogelijkheden van de binnen de gemeente Sas van Gent liggende onrendabele percelen hierdoor vergroot. De Voorzitter kon hierop me dedelen, dat deze zaak reeds pij; de helling staat. Met de bewo ners van de betrokken percelen blijkt reeds kontakt te zijn opge nomen. In verband hiermede werd er vanuit de raad op gewe zen, dat het misschien wel mo gelijk is, dat men goedkoper op het Belgische net kan aansluiten. Ook dit zal door B. en W. als- nog worden onderzocht. De verzoeken van B. en W. van Finsterwolde om adhaesie-betui- ging aan een tweetal genomen raadsbesluiten, werden zonder meer voor kennisneming aange nomen. Wel werd adhaesie betuigd aan 'n motie van de raad der ge meente Buurmalsen, waarin door deze raad als zijn dringende wens wordt uitgesproken, dat de kos ten van de verpleging van gees teszieken en van langdurige ver pleging behoevende overige zie ken, geheel en onverkort voor rekening van 's rijks kas worden genomen. Tenslotte bevond zich onder de ingekomen stukken een schrij ven van de heer A. C. J. C. van Zantbeek alhier, om vergunning tot het plaatsen van een olietank voor huisbrandolie in de stoep voor zijn woning aan de Markt. Hoewel de stoep in eigendom behoort aan aanvrager, moet ze toch gerekend worden tot de Openbare weg, deshalve de raad aan aanvrager toch een officiële vergunning verleende tegen de gebruikelijke voorwaarden. Extra woning-kontingent Na het uitschrijven der agenda waren nog enkele brieven bin nengekomen, welke wel dermate belangrijk waren, dat deze als nog in de vergadering behandeld wei-den. Zo was er allereerst een schrij ven van G. S., waarin do verheu gende mededeling werd gedaan, dat aan Sas van Gent een extra- woningkontingent van 16 woning wetwoningen was toegewezen, dn het kader van de industriële bouw. Dit. succes blijkt de vrucht te zijn van een aantal besprekingen welke het aktieve college van B. en W. omtrent dit onderwerp heeft gevoerd Een storm van protest even wel leverde een ander schrijven van G. S. op. Doox- dit college was n.l, besloten, om goedkeu ring te onthouden aan het uit breidingsplan voor wat betx-eft de na plan „Noord-Westt" volgen de phasen, aangezien naar het oordeel van G. S. een te lang ge rekte woonwijk zou ontstaan tussen de rijksgrens en de spoor lijn. Dit onthouden van de goedkeu ring zou betekenen, dat zodra de gx-onden in plan „Noox'd West", waarin nog altijd de mogelijk heid bestaat tot verwezenlijking van ca. 800 woningen, zouden zijn uitgegeven de mogelijkheid tot verdere uitbreiding van Sas van Gent geheel ontnomen zou zijn. De nog beschikbare gronden ten noord-westen van de spoor lijn zijn n.l. slechts geschikt voor agrarische of industriële doelein den, en komen in geen geval in aanmex-king voor woongebied. Dit besluit van G. S. zou tevens inhouden, dat de geprojecteerde sportvelden, welke reeds in een ver gevorderd stadium van voor bereiding verkeren, t.z.t. steeds buiten de bebouwing blijft, wat nooit de bedoeling is geweest. De bezwaren van G. S. tegen een langgex-ekte bebouwing, wel ke te ver van het centrum zou zijn gelegen, worden geenszins gedeeld door de stedebouwkundi- ge, welke het plan integendeel planologisch zeer goed uitvoer baar acht. Het ligt dan ook niet in de bedoeling van B. en W. en de protesterende raad, om zich zonder meer bij deze afwijzing van G. S. neer te leggen. Getracht zal worden om over leg te plegen met het provinci aal bestuur-, om alsnog terug te komen op dit besluit. Mocht dit geen sxxcces opleveren, dan zal dooi- de i-aad evenwel niet ge schroomd wox-den om bij de Ki'oon tegen dit besluit van G. S. in bei'oep te gaan, omdat de toe komst van Sas van Gent op lan gere tex-mijn hiervan afhankelijk kan zijax. Een ander punt waarop de raad besloot het been stijf te houden, was liet ondex-deel der bebou- wingsvoorschxiften, waarin B. en W. gemachtigd zijn, om in geval van uitex-ste noodzaak meerdere dienstwoningen te vestigen bij een eventueel te vestigen bedrijf op het industrie-terrein. Volgens G. S. mag dit aantal ten hoogste twee bedragen, wat in sommige gevallen een x'em op het eventu eel vestigen van nieuwe indu strieën te Sas van Gent zou kun nen betekenen. Ook de manier waarop G. S. dergelijke besluiten neemt, zon der enig fox-meel ovex-leg met B. en W. werd door de x-aad ernstig bekritiseerd. Gaat prae-liistoriscli treintje nog meer aan de boemel? Het herhaald voorstel tot het aanvaax-den van het plan vair de N.V. Nedei-landse Spoorwegen tot ixet maken van een overweg nabij het Bolwerk Paul Kruger- dreef, en de daarvoor benodigde gelden te voteren gaf de raad weer voldoende stof tot breed voerige besprekingen. Het ligt in de bedoeling van de Nederlandse Spoorwegen om deze overweg te beveiligen door gebi-uik te maken van een knip- perlichynstallatie. De bestuui"- der van cfe trein,welke deze overweg nadei-t, dient eerst te stoppen, om de installatie in werking te stellen. Vervolgens kan hij met zijn trein de overweg passeren, om daarna weer tot stilstand te komen, teneinde de seinen buiten bedrijf te stellen. Vooral de heer Bockstael achtte zich een groot tegenstan der van dit systeem. Wanneer t.z.t. de spooi-lijn iets intensiever gebruikt gaat wox-den, is dit sy steem naar zijn mening «nage noeg onuitvoei'baar. Hij schetste de regelmatig passerende treinen als prae-historisehe bóemeltjes, welke in de nabije toekomst bij elke ovei-weg moet stoppen, de beveiligingsinstallatie in werking moet stellen en doven, te Sluiskil met de rode vlag voorop over de brug moeten rijden, en zo na vei-- loop van enkele uren Terneuzen kan bereiken, in een tijd welke daarentegen op haast en efficiën tie is afgestemd. Als de ï-aad tot dit besluit komt, vx-eesde hij ten alle tijde met deze overweg te blijven zit ten, ook als het treinverkeer in tensiever gaat wox-den, door mo gelijke industrie-vestiging enz. Ook wees de heer Bockstael op het gx-ote gevaax-, dat het spelen de kinderen mogelijk niet zou opvallen, dat er een rode lamp bij de oveiweg staat te flikkeren, zodat het gevaar van ernstige ongevallen geenszins denkbeel dig is. Uit informaties door B. en W. ingewonnen blijkt de heer Buyinek. inspekteur der Nedex-- landse Spoorwegen, echter de knipperlichtinstallatie de beste en meest economische beveili ging te vinden voor deze spoox'- wegovex-gang, en B. en W, waren dan ook van oordeel, dat de heer Bockstael het geheel wel erg somber inzag. Uiteindelijk werd het voorstel zoals dit door B. en W. opnieuw ter tafel was gebracht door de x-aad aangenomen, met de aante kening evenwel dat de lieer Bockstael geacht wox-dt tegenge stemd te hebben. Paax-denspoor heeft afgedaan. Aan de ox-de werd gesteld liet vooi-stel van B. en W. tot wijzi ging en aanvulling van de ver- gunning tot het hebben van een fabx-ieksspoor in de Poelsti-aat door de N.V. Centrale Suiker- maatschappij alhier. Bij raadsbesluit van 10 juni 1880 was aan de toenmalige „Ad- ministx-atie der Beetwortelsuiker fabriek" alhier vei-gunning ver leend tot het leggen van oen paax-denspoor over de openbare weg, de Poelstraat, welke in eigendom der gemeente Sas van Gent; was. Aangezien inmiddels de paar- dentraktie is vervangen door een diesellocomotief werd op 5 dec- 1962 door de directie der C. S. M. om wijziging van de vergunning verzocht; waax-op in eerste in stantie werd geantwoord, dat het in vex-band met de plannen tot wijziging van de situatie ter plaatse het niet wenselijk leek hierop in te gaan. Op 7 januari j.l. maakte de direktie de B. en W. er op attent, dat in dit geval het vervoer over het spoor dan niet door een vergunning gedekt is, wat verschillende consequen- ties met zich zou brengen, en derhalve werd om een voox-lopi- ge vergunning verzocht, totdat de voorgenomen wijzigingen tot uitvoering zouden zijn gebracht. Gezien deze consequenties stel den B. en W. dan ook voor, dc vergunning zodanig uit te brei den en wijzigen, dat deze geldt voor een fabrieksspoor, en zulks tot 31 december 1969. Uiteindelijk werd dit vooi-stel van B. en W. aangenomen. In verband hiexmedo werd er dooi de x-aad bij B. en W. op aange drongen, dat overleg met de di rektie van dit bedrijf zou worden gepleegd omtrent de erbarmelij ke toestand waarin de aanslui ting van het Schulpenpad op de Poelsti-aat vex-keert. Deze aan sluiting is geen openbare weg, en is in vroeger tijden alleen een voetpad geweest om de bewoners varx de Poelsti-aat dichter bij do kom der gemeente te brengen. Momentcel wox-dt van deze ver binding ook druk gebruik ge maakt door liet vei'keei', hoewel het wegdek ter plaatse vol kuilen en putten zit. Gehoopt wordt, dat do directie dei- C. S. M. genegen is, iiierin verbetering aan te brengen. In een sneltx-einvaart weiden vervolgens enige agendapunten welke alle betrekking hadden op het onderwijs afgewei-kt, om via een dntx-ekking van erfpachts- besluiten weer tot stilstand te komen. Bij raadsbeslui iio. 10 weid n.l. besloten de erfpachtsbesluiten t.n.v. F. Luime en Ch. Vervaet op hun verzoek weer in te trek ken, omdat aanvx-agers besloten hadden de voorgenomen geza menlijke bungalowbouw niet tot uitvoering te bi'engen. In punt 11 van de agenda werd dezelfde gï-ond door de heer L. van Achte uit Zuiddorpe in erf pacht gevraagd, terwijl volgens punt 12 van deze agenda voor dezelfde grond een aanvi-aag tot aankoop door de heer W. C. Ver- naeve werd ingediend. Het was de heer De Groff, die •:n eerste instantie aanmerking maakte, dat de aanvx-aag in erf pacht door de heer Van Achte eerst aan de orde werd gesteld, terwijl de aanvraag tot aankoop van de grond van oudere datum was. De Voorzitter wees er evenwel op, dat de heer Van Achte reeds verscheidene malen een poging gedaan had, om grond voor de bouw van een bungalow in erf pacht te verkrijgen, doch door toevallige omstandigheden steeds gedupeerd was geworden. Door de heer Luime was inder daad namens zijn opdrachtgever de heer Vemaeve eerder een ver zoek tot aankoop van de grond gedaan, doch moreel gezien leek het de voorzitter beter de heer Van Achte thans in aanmerking te laten komen. De meningen van de diverse raadsleden bleken nogal verdeeld te zijn. Wèl was men algemeen overtuigd,, dat het recht van de eex-ste aanvrager voorop dient te gaan, doch anderzijds was het vooi-al mevr. VervaetDierckx, die er op wees, dat hier een soort grondspeculatie inzat, welke on toelaatbaar geacht moet worden. Volgens haar mededelingen zou het zelfs zóver zijn gekomen, dat door een belanghebbende haar was verteld, dat indien de grond aan de heer Vernaeve ver kocht zou worden, de heer Van Achte in de gelegenheid gesteld zou woi-den een bungalow te bou wen op grond, welke aan de heer Strijdonck voor dit doel in ex-f- pacht was gegeven. Ergens op de achtergrond doen zich dei-halve wel vx-eemde situaties voox-. Dit zou immers kunnen inhouden, dat hier een aantal stromannen aan het werk is om een zekere aannemer in de gelegenheid te stellen bungalowbouw te plegen op gronden, welke door de lief hebbers hiei'toe niet op nox-male wijze in handen kan worden ge- kx-egen. Uitvoerig wex-d hierover van gedachten gewisseld, waax-bij vooral mevr. Vervaet zich groot vooi-standster toonde voor uitgif te in erfpacht aan de heer Van Achte. Uiteindelijk wex-d besloten, dat B. en W. kontakt zou opnemen met de belanghebbenden, om in gezamenlijk overleg misschien tot een resultaat tc kunnen ko men. Dit evenwel bij wijze van uitzondering, omdat B. en W. uit eindelijk niet als kooplieden, die met gemeentegrond gaan leuren, kunnen worden aangemerkt. De betreffende vooi-stellen werden zolang aangehouden. Vex-volgens wcx-'d aan de heer C. J. D. Strijdonck grond in erf pacht uitgegeven aati de hoek WestdamVrijstraat en aan de Ivoystraat voor woningbouw. Ge meentegrond voor de bouw van 4 woningen aan de Vx-ijstx-aat werd verkocht aan de heer Th. Cranen- bx-ouck. Met ingang van 1 januari 1963 werd op voorstel van B. en W. de heer R. C. Bral benoemd tot ge meente-arbeider in vaste dienst bij de gemeente Sas van Gent. Het ex-fpachtsrecht van de heer A. L. van den Bogaex-d wex-d op diens verzoek voor een tijdvak van 75 achtereenvolgende jax-en verlengd. RONDVRAAG Nadat een begrotingswijziging 1962 was goedgekeurd, werd overgegaan tot de rondvx-aag. Naar aanleiding van het ver- zoek van mevr. VervaetDierckx werd door de Voorzitter de toe zegging gedaan, dat binnen af- UIT HET VUISTJE Kent u Leidse, Friese, Hervese, Kanter kaas? Wees niet een kennig: houd van méér kazen'. zienbare tijd alle x-aadsleden een kaart zullen ontvangen, waarop in verschillende kleuren zal staan aangegeven welke percelen hier van reeds bebouwd zijn, en welke percelen grond nog voor verkoop of erfpacht in aanmex-king ko men, zodat de raadsleden steeds terzake op de hoogte kunnen blij ven. Naar aanleiding van een sug gestie van mevx-, NeetesonBon- gers kon de Voox-zitter medede len, dat hij een langdurig onder houd heeft gehad met de direc teur van de Z. V..T.M. omtrent het eventueel invoex-en van knip- kaarten, en het verleggen van de eindhalte der Breda-bus naar de Poelstraat. Uit dit gespx-ek is evenwel ge bleken, dat het invoeren van knipkaarten voox* de Z.V.T.M. technisch onuitvoerbaar is, aan gezien men hierdoor te voren het passagiersaanbod bij bena dering niet meer kan vaststel len, zodat nien niet tijdig vol doende volgbussen kan inscha kelen, terwijl men over het al gemeen bij het systeem van week- en maandabonnementen wel een globaal overzicht van het te verwachten vervoer-aan- bod kan verkrijgen. Wat de bushalte in de Poel straat betreft wex-d door de heer Denie meegedeeld, dat hiervan voor wat de Breda-dienst be treft nagenoeg geen gebruik is gemaakt, zodat deze halte weer uit de diensti-egeling werd ge schrapt. De heer Denie heeft zich bereid verklaard deze kwes tie nogmaals ter sprake te bren gen in de vergadering' van B. en W„ Welke in de loop van de maand maart zal plaats vinden. Ook is hij genegen een en ander eventueel in een informatieve bijeenkomst van de raad nader toc te lichten. Dc raad was het evenwel niet geheel eens met het beleid der Z. V. T. M. Een nader kontakt met de direktie zou wel op prijs worden gesteld. Mocht dit even tueel niet tot resultaten kunnen leiden, dan dienen G. S. hierbij te worden ingeschakeld, omdat deze ennootschap uiteindelijk een monopolie-positie bekleedt. Wat de halte aan de Poelstraat betreft, meent men, dat voox-al in de wintermaanden hiervan stel lig veelvuldig gebruik gemaakt zal worden, doch dat het publiek hiervan niet voldoende op de hoogte is, zodat men geen even tuele risico's heeft durven nemen. Deze halte heeft verder het grote nadeel, dat alleen de in richting Terneuzen vertrekkende bussen deze halte aandoen, waar door nog vele passagiex-s bij te- ï-ugkomst genoodzaakt zijn, de terugweg te voet af te leggen en daardoor de vooi-keur geven om per x-ijwiei naar de bushalte aan het Schippershuis te i-ijden. Niets meer aan de orde zijnde sloot de Voorzitter deze raads zitting, de aanwezigen een px-et- tig karnavalsfeest toewensend. INTERNATIONALS KLEURLOOS Het Damrak heeft gistex-mid- dag een kleurloze markt te zien gegeven voox- de internationale waarden. De carnavalviering in gedeelten van de Benelux-lan- den heeft ook gisteren zeer rem mend gewerkt op de omvang van de zaken. In alle hoeken van de hoofdfondsen was het zeer stil ook al, omdat men van arbitragezijde niet uit de voeten kon komen. Door gebrek aan kooporders lag er een matte stemming over de hoofdfond sen. AKU. maandag 3 punten lager, moest gisteren op 430% een koersverlies van 7 punten irxcassei-en. Toch is er, aldus de beurs, in de gang van zaken de laatste 14 dagen bij AKU niets veranderd. Vóór die tijd lagen de rayon-aandelen zeex- vast in de markt. Aanwijsbare redenen voor de koersdaling van de laat ste dagen voor AKU zijn dan ook niet aan te geven. Het is de algehele mai-ktconstellatie van de overige hoofdfondsen, waar in AKU wordt meegezogen. De zeker niet ongunstige kwax-taal- cijfex-s 1962 van Hoogovens, die maandag werden gepubliceerd en nog een opleving in de koers voor dit fonds brachten, was men gisteren al weer vergeten. Do Hoogovenwaarden noteer den 5Vs punt lager op 521. Kon. Olie hield zich nog- het best. Na een opening op ƒ164,10 liep de koei-s op door lokale aankopen tot ƒ164,60. De vox-ige slotkoei's was ƒ165,10. Philips stelde be paald teleur met een vex-lies van circa 2 gulden op ƒ148.50. In deze hoek viel wat incidenteel aanbod te verwerken waardoor de koers werd gedrukt en de gang er meteen uit was. Hier was sprake van een domper op de markt, die gisteren niet over leefd kon worden. Unilevers openden min 1,40 op ƒ140,60, waarna ƒ141,20 werd gedaan. Ook in deze hoek was het dood stil, niettegenstaande het feit dat gisteren nabeurs de voox-- iopige jaarcijfers 1962 plus het dividend door dit concern zou den worden bekendgemaakt. Voorheen bracht iets dergelijks altijd grote spanningen ter beur ze teweeg. Gedurende de ver dere beursduur trad er voor de meeste hooffondsen een lichte opleving in door wat lokale vraag, waardoor AKU opliep tot 434, Philips tot 149,10, Unilever tot ƒ141,40 en Hoogovens tot 523. Tegen het slot echte») ging deze opleving vrijwel weer ge heel verloi-en. Wall Street heeft maandag, na de rustdag van /ASajdag: wegens Washingtöns' BiTTnday. de koersdaling voox-tgezet op de speech van president Kapjedy over de belasting veriaghjsfwaar- bij het woord „recessia'ïrfword gebruikt. Het Dow Jóries-ge- middelde voor industi-ieaandelen daalde 7 punten tot 674jjl. De Nederlandse hoofdfondseh hiel den zich op de Newyoi'kse beurs vrij goed. De Westduitse beux- zen waren gisteren aan de zwakke kant. De cultuursector was vrij goed gedisponeerd door lokale speculatieve vraag. De scheep vaartwaarden konden zich nau- welijks handhaven. Hetzelfde moet gezegd worden van de staatsfondsen. In de lokale afdelingen werd het gunstige dividendvoorstel van „Kemo" gehonoreerd met een 25 punten hogere biedkoers op 650. Int. conc. Industrie Scheepvaart Banken Handel, enz. Algemeen 22/2 481.4 336.4 152.1 245.7 153.7 358.8 Beursindices 26/2 477.0 334.8 152.9 243.1 151.7 355.9 25/2 481.5 336.1 152.9 245.4 152.8 358.7 Nabeurskoersen AKU: 432—433 gl Hoogovens 521 Vi—524 Kon. Olie: 164.80—166.00 Philips 149.00—149.50 Unilever: 143.20—143.50 Stemming gl f430.1,: (521) (164.50) (148.70) (141.10) ongeanimeerd. Advieskóèrsen b uitenlan ds ba nkpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel dend in Amsterdam, luiden: Engelse pond 10.0610.16, Ca nadese dollar 3.303.35, Franse frank (100) 73.35—73.85, Belgi sche frank (100) 7.18Vs—7.2312, Duitse mark (100) 89.1090.20, Zweedse kroon (100 68.90 69.90, Zwitserse fx-ank (100) 83.2083.70, Deense ki-oon (100) 51.6052.60, Noox-se kx-oon (100) 50.0051.00, Oostenrijkse schil ling (100) 13.92Vh—14.02' 2, Ita liaanse lire (10.000 57.00—59.00, Portugese escudo (100) 12.47!/2 12.62V2, Spaanse peseta (100. gr. coup.) 5.921-':6.07' BARRE TOCHT VAN JONGE FRANSMAN HAD SUCCES De 15-jarige Franse jongen Jean Marie Duval uil „VeryUie, die enige tijd .geleden een bax-i-e tocht van 200 kilometer ondernam- om de minister van Gezondheid in Parijs op de hoogte te brengen van de droeve omstandigheden, waarin hij met zijn ouders en zeven broers en zusters moet leven-, heeft zijn doel bereikt. Hij is door de minister ontvangen en heeft verslag- kruinen uitbren gen, waarbij dc minister hem heeft toegezegd iets aan de be- nax-de ornstandigheden van de familie té'zullen doen. Tijdens het bezoek van Jean kx-eeg hij van de bewindsman enkele boek werken over de Franse geschie denis, als blijk van respect voor zijn dooi-zettingsvermogen. '■■lll—l I Illl II illllll illll lllimill IIWII—lUIWIIII 1 lllilll IIIIIIMW—IIWI 1 Ons PRIMA GEHAKT ƒ1,25 per 500 gram Mals MAGER BRAADVLEES of FIJNE RIB ƒ2,50 per 500 gram f DOORREGEN RUNDERLArPEN 1,75 per 500 gram g VET GEZOUTEN SPEK 1,50 per K.G. 1 Telefoon 2431 Van öteenbergenlaan jj HOGE PRIJZEN 2000 11984 f1500 203S7 .flOoO 1194 4544 7667 9674 12606 174D1. 2190S ƒ100 443S -1570 5439 5843 10121 12587 1383S 17864 1S814 19855 20366 300 1121 2149 2205 2237 2385 3221 4745 5213 5429 5553 6018 6740 6742 7177 7662 7714 S412 9004 9130 9913 9916 10021 10532 11347 12640 1322S 13427 13553 14290 14885 14893 15028 15S04 15934 1667S 18374 189ÏS 19020 1923S 1928S 19699 20319 20921 21066 21069 21268 21567 PRIJZEN VAN ,f 80.- 1023 937 2043 942 Slll 710 4085 842 512S 875 6020 6Ö1 7123 93S S06S 529 9034 1013S 11058 471 069 192 310 424 453 074 483 574 633 73S 946 164 214 316 319 402 875 087 160 164 193 331 232 275 313 314 405 021 040 089 189 192 628 690 729 755 951 163 243 257 573 594 077 089 145 155 190 549 652 719 788 094 176 304 341 382 32S 339 632 972 062 096 156 166 211 511 558 675 891 623 706 821 870 441 465 493 494 715 722 353 401 616 623 203 316 444 515 229 349 802 905 915 918 538 704 690 696 739 757 472 571 664 801 489 502 566 S99 389 394 12050 524 13062 801 14087 15020 632 16037 724 17050 742 18043 525 19012 509 20046 885 21046 549 080 11S 331 538 581 624 173 337 410 133 272 693 232 235 360 S22 909 153 159 419 761 108 127 227 752 780 S62 071 079 165 557 574 618 044 102 136 581 611 627 081 130 180 899 941 15S 242 261 699 766 935 332 3S5 630 777 417 456 751 789 400 416 436 501 791 908 582 607 895 918 459 46S 452 455 600 640 539 658 252 424 268 364 975 222 249 701 751 210 221 646 657 209 27S 235 30S 727 842 341 525 518 520 932 650 736 988 995 492 497 654 666 671 704 460 465 447 472 847 953 615 743 NEETEX 1070 143 161 166 1S9 224 22S 231 238 307 344 363 382 402 410 431 443 516 526 565 574 609 629 642 860 SS9 932 938 996 2007 112 128 131 143 156 157 179 190 195 196 207 211 279 313 317 338 351 374 399 441 456 504 528 543 546 564 621 647 700 717 722 787 905 954 974 991 992 996 S005 032 040 075 077 086 094 160 170 186 302 308 373 379 382 394 429 44S 470 485 563 564 56S 572 590 631 654 664 712 735 786 793 853 885 903 919 956 957 987 4024 071 081 102 172 192 198 208 22S 235 240 248 261 285 299 411 463 492 532 548 564 582 632 663 682 722 764 791 797 S02 845 856 870 925 937 968 995 S010 019 057 134 180 243 254 300 450 535 604 627 647 723 750 759 762 872 950 6048 060 066 181 204 210 244 272 287 327 380 392 397 403 432 442 462 46S 474 504 526 549 667 762 797 798 840 853 899 901 926 943 986 7016 038 047 049 073 080 113 148 149 208 226 231 256 265 296 323 357 361 401 438 451 465 478 483 491 508 540 686 718 739 830 S57 859 887 898 909 919 926 968 8023 044 048 063 130 152 166 192 219 231 252 301 307 331 405 482 517 523 533 622 633 651 669 711 717 785 786 790 819 854 870 906 916 929 945 950 965 971 999 8012 025 029 065 070 111 114 138 140 164 .185 192 205 278 285 324 327 394 434 456 462 477 485 545 547 559 568 604 647 677 691 707 727 749 763 813 819 840 882 906 973 10016 044 050 170 200 222 261 265 284 296 33S 354 416 444 454 483 543 569 581 601 624 651 718 754 802 873 884 966 990 11023 042 086 141 186 218 270 271 332 336 351 371 372 393 425 442 454 537 538 543 584 640 650 656 664 666 684 752 762 782 784 785 S00 SOI S20 842 844 S72 883 895 900 049 13116 36S 544 939 13001 144 418 774 14047 241 453 771 15061 310 .568 788 S92 16016 214 551 792 945 17013 384 582 892 18005 284 642 19021 31S 568 872 20016 257 520 741 31009 218 543 824 982 161 391 596 946 022 153 461 779 05S 259 475 785 133 319 580 79S 906 018 234 567 807 983 015 402 633 908 041 393 779 101 330 584 899 017 265 526 S59 025 250 582 223 392 625 966 038 219 504 797 063 313 481 805 145 323 620 799 912 024 305 577 867 992 052 404 680 912 084 39S 788 130 397 663 901 019 270 559 877 084 259 596 225 432 635 995 057 220 566 S14 102 330 485 S10 200 354 624 S00 932 058 307 263 277 321 323 334 440 965 294 301 335 346 358 366 448 449 451 459 465 50O 738 S03 S69 871 S77 S79 058 063 270 322 613 646 863 S69 126 139 370 411 488 513 822 853 204 207 374 450 625 722 834 842 946 998 064 118 327 439 589 60S 872 882 078 096 336 338 701 708 919 922 145 154 414 415 541 564 970 985 224 256 461 466 726 735 S62 SS0 108 119 362 400 720 772 961 215 216 423 427 592 732 994 276 280 469 509 763 778 923 958 137 141 173 197 461 498 523 527 613 628 676 755 S97 900 930 938 070 105 409 452 681 687 932 946 143 154 481 498 873 877 159 183 412 446 726 753 909 927 102 162 271 358 567 606 SS0 936 102 128 272 315 621 635 89.4 S9£ 128 162 465 498 699 713 998 188 257 551 554 213 214 448 511 755 780 928 974 168 203 399 417 630 646 943 962 136 141 325 355 657 661 907 955 178 303 362 518 522 553 754 776 861 266 269 276 555 565 575 222 233 234 512 559 564 825 841 866 989 998 20S 221 248 426 427 472 677 704 725 976 1S3 198 200 398 437 539 692 714 819 W SM 955

de Vrije Zeeuw | 1963 | | pagina 3