Beroering in Engeland over opmerkingen van Dean Acheson Het weer Regelingen voor toeschouwers van droeve tocht naar Delft Verhoging van de broodprijs met 2 cent in twee fasen ZON- en MAANSTANDEN VRIJDAG 7 DECEMBER 1962 19e Jaargang Nr 5781 Maandag één cent meer en 7 januari weer één cent meer Bakkers vragen nog eens twee cent Weinig verandering WEERBERICHT HOOGWATER WEER RUSSISCHE BOMMENWERPERS OP DE TERUGWEG DE GAULLE HECHT GOEDKEURING AAN NIEUWE FRANSE REGERING India sluit consulaten- generaal in China De mist boven Engeland eiste zes-en-zestig mensenlevens GEZONKEN 112 KOREAANSE VISSERS VERMIST IN JAPANSE ZEE NEHROE BIJ ZIJN TROEPEN IN HET GEBIED VAN TEZPOER BRIEF VAN CHROESJTSJOV AAN MACMILLAN De bijzetting in de Koninklijke grafkelder te Delft Dierenverzorger na beet van cobra overleden Woensdag is in Bremen een 55-jarige dierenverzorger aan de beet van een cobra overleden. Hij was dinsdag in het terrarium van het tropisch museum van Bremen door de slang in de wijsvinger van de rechterhand gebeten. Hoewel per hefschroef- vliegtuig een speciaal serum van een farmaceutische fabriek in Marburg naar Breinen werd ge bracht, kwam de Injectie te laat. HET KLOKKENLUIDEN OP DE DAG VAN DE UITVAART DEFILE LANGS BAAR PRINSES WILHELMINA IN DEN HAAG GEEN PIRATENAANVAL OP CUBAANSE KUST? Frankering bij abonnement: Terneuzen Xrecteur-Hoofdredarteur T. van de Sarde Redactie, adres; Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswai E VRIJE ZEEUW Telefoon 01150 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— oer kwartaal: per maand f2.per week 48 et. I-osap nrs 0 et Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande te Temeuzen AdvertentfenrtP per mm 16 et; minimum per advertentie f2,40. Rubriek: Kleine Advertenties (véén handels- advertenties): 5 regels f 1,10. Tedere reprel meer 22 et. Kleine Advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties te 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. Er is in Groot-Brittannië eni ge beroering gewekt door opmer kingen, die de voormalige minis ter van Buitenlandse Zaken, Dean Acheson, woensdag j.l. op een bijeenkomst van cadetten van de Amerikaanse militaire Academie te West Point, in de staat New York, heeft gemaakt over de politieke toestand in Europa. Acheson had hierin onder meer verklaard dat de Britse aanvrage om het lidmaatschap van de Europese gemeenschappelijke markt „prijzenswaardig en een beslissend keerpunt" is. Hij had hieraan toegevoegd: „Treedt Engeland inderdaad toe, dan be tekent dit dat een schrede voor waarts is gedaan, waarvan het belang reusachtig zal blijken te rijn". Acheson vervolgde: „Er be staat echter reden teover om ons ongerust te maken over de poli tieke toestand in Groot-Brittan- iié en West-Europa. Groot-Brittannië heeft een wereldrijk verloren en het is er nog niet in geslaagd zichzelf een nieuwe rol aan te meten. Het probeert de rol van „een mo gendheid op zichzelf" te spelen, die gegrondvest is op „speciale betrenkingeri' met de Verenigde Staten, en waarbij Engeland zichzelf los ziet van de rest van Europa. Het baseert deze politiek voorts op het feit, dat het leider is van het Britse gemenebest. Doch dit gemenebest heeft geen politieke eenheid en kent geen politieke omlijning, terwijl het evenmin kracntig is en er ook economisch hachelijk voorstaat. Wanneer Engeland dus een op deze factoren gebaseerde rol wil spelen, moet worden geconsta teerd dat het ongeveer is uitge speeld", aldus ex-minister Acne- son. Acheson had ook gezegd: „Er zijn in Europa economische vor- ueringeri gemaakt, doch op poli tiek gebied ziet de toestand er niet zo best uit. In West-Duits- land, Frankrijk, Portugal en Spanje wordt het bewind gedra gen door mannen, die de leeftijd voorbij zijn, waarop regerings leiders gemeenlijk hun last aan anderen overdragen. In geen van ueze landen kan duidelijk wor- uen waargenomen hoe de ontwik keling van de volgende politieke Jase zal zijn. En aan deze vier lanclen kan Italië mogelijk nog worden toegevoegd. Wellicht is het Westduitse be wind nog het meest stabiel", al dus Acheson. Vervolgens kwam Acheson speciaal over Duitsland te spre ken. Hij zei in dit verband onder meer: „Een politiek, die voor riet in een oplossing van het Duitse vraagstuk door de Duit sers zelf, die daarbij de matigen de invloed ondergaan van een opneming in een verenigd Euro pa en het lidmaatschap van de N. A. V. O., zal wellicht kunnen leiden tot een regeling van het Berlijnse probleem. De Duitse hereniging vormt een belangrijk vraagstuk. Het is dringend nood zakelijk dat de N. A. V. O. een gemeenschappelijke politiek ont werpt in een poging, om deze kwestie uit de wereld te helpen aldus de voormalige Amerikaan se minister van Buitenlandse Zaken, Acheson, in de door hem tot cadetten van de Amerikaan se militaire academie te West Point gehouden toespraak. kritiek, die oud-minister Ache son met betrekking tot de poli tieke toestand in Groot-Brittan nië en West-Europa in het alge meen heeft geuit, in Britse of ficiële kringen grote ontevreden heid heeft gewekt. Er zal echter in geen geval officieel op deze kritiek worden gereageerd, al dus heeft AFP donderdag uit de omgeving van premier MacMil- lan vernomen. De opmerkingen van de gewezen Amerikaanse minister van Buitenlandse Za ken zijn wel besproken op de normale zitting, die het Britse kabinet donderdag heeft gehou den. De woordvoerder van het Brit se ministerie van Buitenlandse Zaken heeft verklaard dat de op merkingen van Acheson voor de Britse regering géén aanleiding hebben gevormd om de Britse ambassadeur te Washington van lastgevingen te voorzien. Keuter meldt uit Washington dat het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken de Ame rikaanse politiek met betrekking tot Duitsland en Berlijn heeft verdedigd tegen de kritiek, die de gewezen minister van Buiten landse Zaken Acheson daarop had uitgeoefend. Acheson had in zijn toespraak, tot cadetten van de militaire academie te West Point verklaard dat de „afwezig heid van een krachtige politieke overeenkomst" met betrekking tot het vraagstuk-Berlijn „een verzwakking betekent van de Westelijke positie ten deze". Het ministerie heeft er de na druk op gelegd dat Achesons op merkingen over Engelands inter nationale rol, die tot scherpe reacties in de Britse pers hebben geleid, „zijn uitgesproken door een ambteloos burger". Er werd donderdag in Enge land in toenemende mate kritiek uitgeoefend op dat gedeelte van Achesons toespraak, waarin de oud-minister de mening uitte dat de rol van Groot-Brittannië als onafhankelijke mogendheid „ten naaste bij is uitgespeeld". Reuter heeft van gezagheb bende Britse zijde vernomen dat Achesons kritiek op Engeland tot geprikkeldheid in Britse po litieke kringen heeft geleid, te meer daar zij werd geuit aan de vooravond van de ontmoetingen, die eerste minister MacMillan deze maand met de presidenten De Gaulle en Kennedy zal heb ben. Hieraan werd echter toege voegd: „Er blijkt evenwei uit niets dat de heer Acheson uiting heeft gegeven aan de mening van de Amerikaanse regering over de huidige stand der Brits- Amerikaanse betrekkingen. Vandaag beslissing over Bij besprekingen tussen ver tegenwoordigers van de Neder landse Bakkerijstichting met ambtenaren.\an Lei ministerie van Economische Zaken is, naar 't ANP verneemt, in be ginsel overeenstemming be reikt over een verhoging van de broodprijs met één cent per maandag 10 decmber en nog eens één cent op 7 januari. De prijsverhoging op maandag zal echter niet toegestaan zijn aan die bakkers, die in plaats van de cent die minister De Pous per 23 oktober van dit jaar toestond, reeds toen hun prijs met twee cent verhoog den. Het bestuur van de Bak kerijstichting zal heden nog een bespreking aan de over eenkomst wijden vóór dat het daaraan definitief zijn fiat geeft. Zou vóór 7 januari de bloem- prijs dalen, dan zal de brood prijs op die datum niet door gaan. prijsverhogingen met telkens één cent toegestaan op grond van stijgingen van de bloemprijls. Behalve die twee centen heb ben de bakkers ook nog twee centen gevraagd om stijgingen van niet met de bloemprijs samenhangende kosten te compenseren en verbetering van arbeidsvoorwaarden voor het personeel mogelijk te ma ken. Als de overeenkomst die nu in principe is bereikt, doorgaat, zal dit betekenen dat de werkgevers in de bakkerij hun goedkeuring zuilen geven aan het ontwerp voor een nieuwe C. A. O. Zij wil len zoals bekend die C. A. O. al leen goedkeuren als tegenover de daardoor veroorzaakte kos tenstijgingen een broodprijsstij ging mag staan. De C. A. O. houdt in een toe slag van 25 procent voor werk op zaterdag, invoering van een 46-urige werkweek per 1 no vember en een 45-urige werk week per 1 mei en verbetering van de pensioenregeling. Deze verbeteringen zijn door de Stich- Minister De Pous heeft op 6 AFP meldt uit Londen dat de augustus en 23 oktober brood- Een gebied van hoge luchtdruk handhaaft zich nog steeds boven het vasteland var. Europa. Het is met uitzondering van de onder ste 200 meter gevuld met betrek kelijk warme en droge lucht, wat hieruit blijkt dat er geen bewol king was en de middagtempera- turen hier en daar opliepen tot 9 10 graden. Alleen in een zeer dunne laag vlak boven het aard oppervlak vindt 's nachts een sterke afkoeling plaats op som mige plaatsen tot 9 a 10 graden onder het vriespunt, waarbij een mistlaag kan ontstaan die niet dikker is dan enkele tientallen meters. In de luchtdrukverdeling bo ven onze omgeving komt slechts weinig verandering, zodat het huidige weertype blijft voortdu ren, met mogelijk later een ge ringe toename van de wind uit richtingen tussen zuid en zuid oost. medegedeeld door het K. N. M. I. te De Bilt, geldig van heden ochtend tot hedenavond. PLAATSELIJK MIST. Plaatselijk mist, overigens wei nig bewolking. Overwegend zwakke wind uit zuidelijke rich tingen. Ongeveer dezelfde mid- dagtemperaturen als donderdag. Het Amerikaanse ministerie van Defensie heeft donderdag bekendgemaakt dat verken ningsvliegtuigen zevenentwintig Iljoesin-bommenwerpers hadden gezien, die op twee Russische schepen Cuba verlieten. De „Kasimov" was met vijftien Il-28-bommenwerpers uit de Cu baanse haven Mariël vertrokken, terwijl de „Okhotsk" met twaalf stuks thans in de buurt van de Bahama-eilanden voer. De „Okhotsk" was maandag al gesignaleerd toen het drie rom pen aan dek had. De vrachtvaar der had in een andere Cubaanse haven nog negen stuks ingela den. De bemanning verwijderde de verpakking toen Amerikaanse vliegtuigen ter inspectie boven het Russische schip verschenen. President De Gaulle heeft zijn goedkeuring gehecht aan een nieuwe regering. Georges Pompidou is opnieuw premier. De niuiisterslijst bevat drie nieuwe namen in vergelij king met de eerste regering- Pompidou. De regering van India heeft donderdag bekendgemaakt, dat met ingang van 15 december de Indische consulaten-generaal in Lhasa (Tibet) en Sjanghai zul len worden gesloten. Zij had voorts Peking gevraagd om slui ting van de Chinese consulaten in Bombay en Calcutta. Een regeringswoordvoerder zei, dat deze beslissing was ge nomen, omdat de Chinese auto riteiten in de loop van de tijd zo veel beperkingen hadden opge legd, aan de Indische consulaten- generaal, dat deze hun normale ting van de Arbeid voorgesteld. kondeT^errfchtem"^'^5 ZON MAAN op onder op onder 7 8.33 16.30 14.49 2.54 8.34 16.29 15.15 4.15 8.35 16.29 15.44 5.38 M 8.36 16.29 16.18 6.49 11 8.37 16.29 16.59 8.16 VRIJDAG 7 DECEMBER Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden ZATERDAG 8 Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 10.00 10.85 11.19» 11.25 n 10.42 11.17 11.57 12.07 Hoewel weerkundigen hebben bekendgemaakt dat de dichte mist boven Engeland optrekt, liggen nog 35 graafschappen on der dichte mist en is het vlieg veld van Londen nog onbereik baar. Het vliegveld Gatwick, 40 km ten zuiden van Londen, ligt onder heldere hemel, maar in Londen zijn donderdagmorgen nog zes mensen omgekomen, waaroor het totaal sinds maan dag tot 66 gestegen is. De spoorwegen in Engeland beginnen een beetje liit de wan orde van de afgelopen dagen te geraken. Veel treinen hebben nog vertraging maar niet zoveel als woensdag. In Londen werden woensdag 394 mensen voor spoedopname naar het ziekenhuis gebracht, te gen 155 de dag daarvoor. Een zegsman zei, dat niet al deze DECEMBER v.m n.m. 11.04 11.25 11.39 0.19 12.40 0.29 12.50 Het Britse schip „Link 1" van 2088 ton is woensdag voor de Deense kust gezonken na een aanvaring met een Russisch schip. De bemanning is gered. De aanvaring gebeurde tijdens dichte mist. Al twee dagen worden in de Japanse Zee 112 Zuidkoreaanso vissers vermist, die zich aan boord bevinden van zeven lichte scheepjes. Volgens de laatste boodschap van de vissers waren zij dooi een hevige storm overvallen. De opsporingen hebben tot dusver geen enkel resultaat opgeleverd. mensen slachtoffers van de „smog" waren, maar dat „deze enorme stijging" van het aantal ziekenhuispatiënten toch wel „voor een groot gedeelte op re kening van het weer moet wor den geschreven". Ondanks de verbetering van de weerstoestand moesten donder dag nog vele vliegtuigen naar het ten zuiden van Londen gele gen vliegveld Gatwick worden gedirigeerd, omdat het vliegveld van Londen nog in da mist zat. Premier Nehroe heeft donder dag de Indische soldaten, die zich hebben ingegraven bij de stad Tezpoer in de noordooste lijke provincie Assam, bezocht en er de nacht doorgebracht na met Indische legerbevelhebbers ge sproken te hebben. Tezpoer is tijdens het hoogtepunt van de gevechten korte tijd geëvacu eerd geweest. Een Indische Rode Kruisploeg is donderdag in Tezpoer aange komen met 64 gewonde Indische krijgsgevangenen die door de Chinezen waren vrijgelaten. Bij een bezoek aan Charduar, 32 km ten noorden van Tezpoer, zei Nehroe tegen soldaten die juist uit door China bezet ge bied waren teruggekeerd, dat de Chinezen bij een nieuwe aanval grotere tegenstand zullen onder vinden. Do Chinese aanval heeft het land ook wel goed gedaan, omdat er een eind is gekomen aan interne twisten en er meer eenheid is ontstaan, aldus Nehroe. De Indische premier werd begeleid door de minister van Defensie, Chavan. Een zeer veel omvattende rege ling voor de plechtigheden van aanslaande zaterdag in Delft en de droeve tocht van Den Haag naar Delft is in nauwe samen werking tussen de rijkspolitie, de politiecorpsen van Den Haag, Rijswijk, Voorburg, Delft en Rotterdam, Voorburg, Delft en garnizoenscommandant en de Kon. Marechaussee opgesteld. Aan deze „randstad-operatie" nemen 1800 politiemannen en 300 marechaussees deel ter regeling van het verkeer. De route in de gemeenten zal zijn afgezet met 16.000 meter stalen hekwerk. Daar, waar de stoet zal rijden, wordt zand gestrooid. Rekening wordt gehouden met de mpgelijke toestroming van een tot twee miljoen toeschou wers, zodat wel zeer speciale regelingen voor aan- en afvoer en voor parkeren moesten wor den getroffen. Een dicht net van mobilofoonverbindingen van rijks- en gemeentepolitie moet samen met een vliegtuig voor verkeersleiding van de rijkspo litie voor een goede gang van za ken zorgen. De rolbanen van het militaire vliegveld Ypenburg zul len, evenals het nog aanwezige gedeelte van de oude rijksweg 13 bij dit vliegveld, als parkeerter reinen beschikbaar worden ge steld. Het vliegveld zal van het noorden en oosten uit normaal bereikbaar blijven, doch alleen voor belangstellenden. Iedere belangstellende die zich naar een punt langs de route Den Haag-Delft-Rijswijk wil be geven, dient dit kenbaar te ma ken door een zelf te vervaardi gen kenteken op de voorruit. Men neme daartoe een rechthoe kig stuk wit karton ter grootte van een enveloppe en zet daarop een dik, zwart diagonaal kruis, dus van de hoeken uit via het midden getrokken. Do politie kan dan meteen zien, dat de automobilist een plaats langs de route zoekt. In en om Ypenburg zullen ongeveer 10.000 auto's worden geparkeerd, hetgeen the oretisch neerkomt op ongeveer 400.000 personen. De genie zal .oor bruggen van het vliegveld naar de weg zorgen, zodat men niet nodeloos zal behoeven te lopen, verwacht wordt, dat ook zeer vele voetgangers van Den Haag en Rijswijk uit zich via de Rijswijkse Hoornbrug naar de rijksweg (Den Haag-Rotterdam) zullen begeven. Langs deze zeer brede weg is voor honderddui zenden plaats. Van acht uur 's morgens af zal de hele te volgen route van de Haagse Lange Voorhout af tot in het hart van Delft hermetisch door hekken en militairen zijn afgesloten. Alleen enkele kruis punten in Den Haag en Rijswijk zullen zo lang mogelijk worden open gehouden. Van Rotterdam uit zal Delft alleen bereikbaar zijn langs de oude Rotterdamse weg en niet via Rijksweg 13. Van Den Haag uit blijft Delft bereikbaar via Loosduinen en Naaldwijk, maar niet via de weg langs de Vliet, die voor doorrit van bijzondere persoonlijkheden en genodigden blijft gereserveerd. Doorgaand verkeer van Amsterdam naar Rotterdam dient zoveel mogelijk via Utrecht te geschieden. Van Haarlem en Leiden is Rotterdam alleen via Gouda of via Den Haag-oost te bereiken. Deze ver keersregelingen blijven tot vier uur 's middags van kracht. Voor het langzame verkeer is een aantal binnenwegen gereser veerd. Degenen, die in Den Haag of Rijswijk de begrafenisstoet wil len aanschouwen, wordt aange raden per trein te komen. Voor parkeren van personenauto's is in Den Haag het Malieveld ge reserveerd, voor autobussen liet Bezuidenhoutkwartier. In Rijs wijk zal, voor zover er plaats is, in zijstraten worden geparkeerd. Voor hen, die van Rotterdam uit Delft bereiken zal in de wijk rond de Technische Hogeschool parkeerruimte zijn voor 2 tot 3000 auto's. Bij vorst zullen ook weillanden voor parkeren be schikbaar zijn. Treinreizigers naar Delft zullen in slechts zeer beperkte mate te voet een plaats langs de route in de stad kunnen vinden. Zodra de beschikbare plaatsen vergeven zijn worden de toeschouwers eveneens te voet naar de tocleidingsweg van Delft naar de rijksweg Rot terdam-Den Haag gedirigeerd. Ook daar zal ruimschoots plaats voor tienduizenden zijn. Niet slechts de route zelf bin nen de bebouwde kommen zal zijn afgesloten, doch ook een ruim areaal er omheen. Daar binnen worden alleen voetgan gers toegelaten. Het is dus wen selijk, dat belangstellenden zeer vroeg komen, omdat anders wel licht geen mogelijkheden meer zullen bestaan om hen nog aan een plaats te helpen. Samenvattend kan gezegd worden, dat zaterdag van 8 uur 's morgens tot 4 uur 's middags de door de begrafenisstoet te volgen route met wijde omge ving in Den Haag en Delft zal zijn afgesloten voor alle verkeer, behoudens genoemde toeleidings- wegen. Premier MacMillan heeft don derdag in het Lagerhuis meege deeld, dat hij een „uitvoerig ant woord" van Chroesjtsjov heeft ontvangen op de brief, die hij hem op 28 oktober tijdens de Cu baanse crisis had gezonden. MacMillan wilde niets zeggen over de inhoud omdat Chroesjts- jovs brief niet was gepubliceerd. HEVIGE FABRIEKSBRAND TE ZELZATE Gisteren heeft op het terrein van de Société Chimique de Zelzate te Zelzate in de benzolafdeling', de voornaamste produktie- afdeling van het bedrijf, na een aantal explosies een hevige brand gewoed, die gelukkig geen slachtoffers heeft geëist (zie pag. 2). Er zal een gerechtelijk onder zoek naar het gebeurde worden ingesteld. Ten aanzien van de plechtige bijzetting van het stoffelijk overschot van H. K. H. Prinses Wilhelmina in de Koninklijke grafkelder te Delft, wordt van officiële zijde medegedeeld, dat voor de plechtigheid in de kerk in totaal 2700 personen zijn uit genodigd. De begrafenis van de Prinses draagt een zuiver Nederlands karakter. Het is de wens van Prinses Wilhelmina geweest dat zoveel mogelijk Nederlanders de plechtigheid in de kerk zouden kunnen bijwonen. In verband hiermede zijn uitnodigingen ver zonden aan de provincies en aan de steden Amsterdam, Rotter dam, Den Haag en Delft, die ieder vijftig plaatsen kregen toegewezen. Verder is oen groot aantal kaarten toegewezen aan groeperingen uit het verzet. In verband hiermede is het niet al tijd mogelijk geweest de proto- coiaire regels te volgen. De opperceremoniemeester van H. M. de Koningin geeft de drin gende raad aan allen, die de plechtige bijzetting in de Nieuwe Kerk zullen bijwonen, tijdig in Delft aanwezig te zijn en ook de uitnodiging voor de plechtigheid mede te nemen, omdat onder geen beding zonder het vertonen van de uitnodigingskaart toegang tot de kerk kan worden verleend. Van de minister van Binnen landse Zaken is aan de Commis sarissen der Koningin een tele gram, mede bestemd voor de ge meentebesturen, uitgegaan, waar in wordt verzocht de klokken te luiden op zaterdag 8 december, de dag van de uitvaart van H.K.H, Prinses Wilhelmina, des morgens ven 8 tot 9 uur, en des middags van half één tot half twee en van 4 tot 5 uur. Het is de bedoeling, dat in Den Haag, Voorburg, Rijswijk en Delft de klokken worden geluid des morgens van acht tot negen, ver volgens tijdens de overbrenging van het stoffelijk overschot en des middags van 4 tot 5 uur. De vlaggen moeten zaterdag bij zonsondergang worden bin nengehaald. Duizenden hebben gistermor gen op de tweede dag, dat het stoffelijk overschot van H. K. H. Prinses Wilhelmina in het paleis Lange Voorhout in Den Haag staat opgebaard, afscheid geno men van de overledene. Het de- filé, dat om negen uur begon was aanvankelijk niet druk. Maar naar mate de zonnestralen de mist verdreven groeide de stoet uit tot een queue: mannen en vrouwen en enkele jongeren, voor het overgrote deel afkom stig uit Den Haag en naaste omgeving, maar evenzeer uit ste den en dorpen van overig Ne derland. Verscheidene droegen ruikers witte bloemen en kran sen aan, die aan de voet van de gevel van het paleis bij de trap pen een plaatsje kregen. Noch Radio-Havanna, noch de Cubaanse ochtendbladen maak ten woensdag melding van een aanval door een piratenschip op de Cubaanse kust, zoals woens dagochtend door de Amerikaan se radio-omroep N. B. C. werd meegedeeld. Volgens de N. B. C. had Radio-Havanna dinsdag avond omgeroepen, dat een schip granaten op de Cubaanse kust had afgeschoten. Men ver moedt, dat een mededeling van Radio-HaVanna over de arresta tie op Florida van 13 mannen die van plan waren een aanval op Cuba te doen, verkeerd ver staan is.

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 1