ISUNIL V erzachtingen vermogens- en inkomstenbelastingen Chroesjtsjov wint ronde op Mao BINNENLANDS NIEUWS De moord op Roger Ackroyd Donderdag 6 december '62 DE VRIJE ZEEUW Pagina 5 Chroesjtsjov «eemt de leiding Jouwe en Kaisiepo betrokken bij aanrijdinkje DE STRIJD IN KATANGA PIRATEN DEDEN AANVAL OP KUST VAN CUBA BREZJNOV VALT ALBANEZEN AAN Gemeente Terneuzen In de nota's van wijziging op wet inkomstenbelasting 1900 en wet vermogensbelasting 1960, stellen de minister en de staats secretaris van Financiën voor de zgn. aanslaggrens voor loontrek- kenden te verhogen van 8000 tot 12000. Hierdoor konten on geveer 275.000 belastingspliehti- gen meer huiten de helling t an de inkomstenbelasting en wordt tea aanzien van hen volstaan met hefting van loonbelasting. Door deze forse verhoging \an de aanslaggrens wordt ook een zekere rust voor wetgeving en praktijk verkregen omdat de mans gevolgde gedragslijn om telkens wanneer de loongrens voor de sociale verzekering een wijziging ondergaat de aanslag grens aar. te passen, kan wor den verlaten. Naast de verhoging van de aanslaggrens staat het reeds in net oorspronkelijke wetsontwerp opgenomen hogere grensbedrag voor neveninkomsten verhoogd van ƒ200 tot ƒ300) dat in aan merking wordt genomen voor het al of met opleggen van een aan- -dag in de inkomstenbelasting Volgens het huidige voorstel zal dus een aanslag in de inkom 'tribelasting o.m. niet opgelegd worden indien het belastbare in. komen niet meer dan 12.000 bedraagt en het onzuivere inko men voor niet meer dan 12.000 bestaat uit aan loonbelasting on derworpen inkomsten en voor niet meer dan 300 uit andere bestanddelen. In de bestaande wetgeving is laatstgenoemd bedrag op 200 gesteld. De mogelijkheid wordt ge opend een aanslag in de inkom stenbelasting te vragen voor de gevallen waarin de loonbelasting ais eindheffing eventueel te zamen met andere voorheffingen (als l>.v. de dividendbelasting), zou leiden tot een belastingdruk, die belangrijk uitgaat boven die van de inkomstenbelasting. De minister en de staatssecretaris stellen voor deze mogelijkheid te openen indien de verrekenbare voorheffingen de inkomstenbe lasting met meer dan 5 doch met ten minste 25 overtreffen, is daarentegen voor de gevallen beneden de aanslaggrens de heffing van loonbelasting voor deliger dan het heffen van in. komstenbelasting dan wordt met de eerste volstaan. Het bedrag der teruggaven op de aanslagen op verzoek zal tot opbrengstvermindering leiden en wel naar schatting ongeveer 10 miljoen. Met betrekking tot de bedra gen van de aftrekbare kosten, die drukken op inkomsten uit dienstbetrekking, wijzen de minister en de staatssecretaris erop dat de huidige aftrek van de bedragen van 100 resp. 200 i ingeval man en vrouw be iaën inkomsten genieten) verband houdt me-; de technische regeling van de loonbelasting, waar een zeer malige ingebouwde kosten- aftrek voorkomt dat voor aller lei geringe bedragen beschikkin gen van de inspecteur- moeten worden gevraagd en verleend. Om deze reden achten de be windslieden het niet juist een rechtstreeks verband te leggen met de waardedaling van de gul den. Wel zijn zij bereid de gel dende bedragen van 100 resp j 200 te verhogen tot 150 resp. 300. Het budgettaire offer daar van kan geschat worden op on geveer 20 miljoen. Naar aanleiding van de vraag ot enige verhoging van het maximum der zogenaamde 5 %- regeling overwogen moet wor den. wijzen de bewindslieden er op dat er geen zekere samen hang is tussen de bedragen van de 5 regeling en de algemene kostenaftrek van 100. Een ver hoging van genoemde aftrekpost zal ook moeten gelden voor het Maarschalk Tito is naar de i hoek de overheersende wind zou Bowjet-Unie vertrokken; voor I "a!in waaien en daarom nog on- sen vakantie zoals dat officieel heet. Maar dat de Joegoslavische president na zes jaar weer het land van Chroesjtsjov betreedt is zeker niet alleen te danken aan de folders van het Russische toeristenbureau en het heeft on getwijfeld de instemming van de Sowjet-premier. En alleen al «loor deze gastvrijheid te bieden geeft Moskou Peking weer een klap in het gezicht. Op zichzelf werd het lang zamerhand wel tijd voor die klap. Bat de Chinezen nors kijkend «et de armen voor de borst ge kruist bleven zitten toen hele vergaderingen in applaus over eind kwamen om Chroesjtsjov te eren het gebeurde het •neest opvallend op het congres va» de Bulgaarse communisti sche partij en dit weekeinde weer op dat yan de Italiaanse is een belediging waarop een antwoord niet misplaatst is. Het merkwaardige is echter dat de Russen in dergelijke tegenmaat regelen tot dusver nooit verder gingen dan een hekelend artikel is een of ander Russisch blad, waarbij dan de dingen nooit re gelrecht bij de naam werden ge noemd. De blaam kregen dan vooral de Albaanse communis ten de troetelkinderen van Peking te slikken. Dit keer is hei antwoord veel resoluter: Moskou speelt gastheer voor de man op wie Mao Tse-toeng be- dektelijk de schimpscheuten af vuurt die voor Chroesjtsjov be doeld zijn. Moskou zegt nu als het ware tot de Chinezenver geet niet dat Tito en Chroesjts jov in feite dichter bij elkaar staan dan de Russen en Chine zen. Dit treft temeer omdat juist op de dag van zijn vertrek naar Rusland vanuit Peking een zwaar saivo verwensingen op Tito is afgevuurd. Daarin werd vooral gelaakt dat de Joegosla- ven leesnet als de Russen niel genoeg achter het bedreigde Cuba en daardoor de dolle hond van het Amerikaanse imperialis me niet streng genoeg bejegen- Op nog een tweede manier bestreden de aanvoerder der grootste C. P. buiten de U. S. S. R.de Italiaanse, heeft bij de opening van zijn partijcongres onbewimpeld gezegd dat hij niet begreep waarom de Chinezen de wapens moesten opnemen tegen de Indiërs. Zo is voor het eerst uit het Moskouse trouwe ver bond van communisten de Chi nezen een verwijt gemaakt van hun agressie, iets wat Chroesjts jov tot dusverre zoveel mogelijk noeft vermeden. Het zijn alles bij elkaar geen tekenen dat de machtsstrijd om de dogmatische leiding in de communistische wereld tussen Moskou en Peking nu inderdaad buiten de schermen treedt en openlijk uitbarst. Het tekent wel dat Chroesjtsjov zich sterk ge noeg voelt om het recht van dat leiderschap, het uitdelen van be rispingen, uit te oefenen. Wat ou betekenen dat hij in deze ronde van het gevecht met Mao een overwinning heeft geboekt. Wat dan ook de verklaring zou zijn voor het terugtrekken van :l< Chinezen. (Nadruk verboden.) De heren Nicolaas Jouwe en M. Kaisiepo zijn dinsdagmiddag op het Buitenhof in Den Haag betrokken geweest bij een kleine aanrijding. De 36-jarige brom fietsbestuurster B. C. R. V.van A. uit Den Haag kwam met de beide heren, toen zij overslaken. in botsing. De vrouw kreeg een lichte hersenschudding en werd door de heren Jouwe en Kaisiepo naar het politiebureau aan het Buitenhof gebraent. Vandaar werd zij naar een ziekenhuis vervoerd, waar zij na behande ling naar huis kon terugkeren. De opgerDeveliiebber van het Kongolese leger, generaal Mo- boetoe, heeft woensdag bekend gemaakt dat de Noordkatangaan- se stad Kongolo volledig in han den is van de troepen van de centrale regering. De troepen zijn volgens hem op 30 novemuer de stad binnengerukt. Do Verenigde Naties verklaar den dinsdag dat de regerings troepen nog in de stad aan het veenten waren. Kongolo werd in februari door de Katanganen be zet. Volgens een bericht van radio- Havanna. opgevangen door een luisterpost van de N. B. C. in heeft hei Moskouse blok'in "de New York, heeft een „piraten- communistische wereld het Pe- I schip" een aanval op de Cu- kingse blok beduid dat van die baanse kust ondernomen. Het zijde niet meer gepoogd zal war- schip zou granaten hebben afge- den de schijn van broederlijke vuurd en een kuststrook met eensgezindheid te handhaven, machinegeweren hebben bescho- Togliatti, in feite een Stalinist ten. De plaats van de aanval van het zuiverste water die ech- werd door radio Havanna niet ge- ter altijd bijtijds rook uit welke noemd. bedrag van de verwervingskos ten dat ten minste aannemelijk moet zijn om de 5 -regeling te kunnen toepassen. Gelet op deze wijziging achten de bewindslie den het redelijk dat alsdan ook het maximum van de 5 %-rege- ling wordt gesteld op ƒ800. De minister en de staatssecre taris stellen voor een derde ge deelte van de betaalde vermo gensbelasting in aftrek toe te laten bij de berekening van het inkomen. De vermogensbelasting kan, zo betogen de bewindslieden tot op zekere hoogte praktisch gesproken als een soort exira- mkomstenbelasting worden ge kenschetst. Als zodanig is haar rechtsgrond verzwakt. Nu een verlaging van de vermogensbe lasting niet aan de orde kan ko men, achten de bewindslieden het redelijk dat een deel van deze belasting in mindering wordt go bracht op de maatstaf waarnaar de inkomstenbelasting wordt ge heven. In zoverre wordt ook ge lijkheid verkregen ten opzichte van de fiscale behandeling van premies voor sociale, en ouder domsvoorzieningen, die evenzeer ten laste van het fiscale inkomen kunnen worden gebracht. Het budgettaire offer als gevolg van genoemde aftrek zal ongeveer 22 miljoen bedragen. De tariefsvrijstellingen voor de vermogensbelasting zullen wor den verhoogd en wel als volgt: Gehuwden: van ƒ30.000 tot ƒ40.000; Ongehuwden: van ƒ22.500 tot ƒ30.000; Kinder aftrek: van ƒ7500 tot ƒ10.000; Extra aftrek voor belasting plichtigen van 65 jaar en ouder en invaliden: van 20.000 tol 27.000. De bewindslieden zijn van oor deel dat de verhoging van de vrijstelling aan de voet, die in het bijzonder betekenis heeft voor de kleine vermogensbezit- ter, gepaard gaande met de af trek van een derde gedeelte van de betaalde vermogensbelasting, die zich in het bijzonder zal doen gevoelen bij hogere inkomens, te zamen een evenwichtige aan passing vormen aan de gewijzig de sociale en andere omstandig heden in de maatschappij. Het maximum van de aftrek voor een lijfrentepremie in de inkomstenbelasting zal worden verhoogd van 3600 tot 4500 per jaar. Het komt de bewinds lieden voor dat met het thans voorgestelde maximum, in com binatie met de voorzieningen krachtens de A. O. W. en de A. W. W. en eventueel nog aange vuld met do zgn. stamreehtvrij- stelling van 100.000 voor zelf standigen, in ruime mate de mo gelijkheid is geschapen een rede lijke oudedagsvoorziening in het leven te roepen. Lijfrentepremies, nodig om oen redelijke toekomstvoorziening te creëren voor een geestelijk cf lichamelijk gebrekkig kind dat niet of slechts zeer ten dele in staat is in zijn eigen leveny onderhoud te voorzien, zullen als persoonlijke verplichtingen in aftrek mogen worden gebracht boven de hierboven genoemde grens van 4500. De maximum-grens voor de aftrek wegens giften aan hier te lande gevestigde kerkelijke, cha ritatieve, culturele, wetenschap pelijke en het algemeen nut be ogende instellingen wordt ver hoogd van 4 procent tot 6 pro cent. Bovendien hebben de mi nister en de staatssecretaris hun aanvankelijk voorstel om de re geling te beperken tot giften in aeld teruggenomen. Een uitzon dering blijft echter bestaan voor het schenken van dividendbewij zen. Deze maatregel zal een be lastingderving tot gevolg hebben van 3 miljoen. President Brezjnov heeft, als leider van de delegatie van de Sowjetrussische communistische partij, dinsdag in de openingszit ting van het congres der Tsjechi sche communistische partij een felle aanval gedaan op de „onver antwoordelijke schreeuwlelijken in Tirana", die zichzelf Marxisten noemen, doch het betreuren dat de Cubaanse crisis zonder con flict kon worden opgelost. Volgens het Tsjechische pers bureau Cbteka zei de Sowjel-pre- sident, dat de „consequente, ver standige en soepele" politiek der socialistische landen een ramp had voorkomen, hetgeen echter niet naar de zin was van „be paalde agressieve kringen" in de Ver. Staten. Dit laatste was ech ter niet verrassend, daar de ag ressieve aard van het imperialis me maar al te goed bekend is, aldus Brezjnov verder. Volgens de „schreeuwlelijken" in Tirana zou de beste hulp, die men Cuba had kunnen geven, zijn geweest dit land bloot te stellen aan een aanval van de Amerikaanse wapens en vervol gens alle landen van het socialis tische kamp en de gehele wereld in de ramp van een kernoorlog te storten. Een dergelijk ..advies" kan alleen maar worden gegeven door iemand, die geen begrip van „Marxisme" heeft, aldus Brezjnov. BRAND OP GRINTSCHIP Gistermorgen om vijf uur is brand uitgebroken in de „Alhe- ma" een 150 tons grintschip van schipper Roosenbrand uit Beek en Donk, dat nabij het grenskan- toor te Kempen onder Weert ge meerd lag. De brand ontstond in de kajuit waar de regulateur van een oliekachel ontsteld was. Hierdoor ging de kachel zó hard branden dat de houten vloer vlam vatte. De knecht van de schipper, die alleen aan boord was. vluchtte in zijn ondergoed het schip af. De brandweer van Weert be streed het vuur met een schuim- blusser. Tijdens de blussing ont ploften enkele gasflessen, terwijl ook de olietank in brand vloog. De brandweer wist de schade tot kajuit en interieur te beperken. Maar alles bij elkaar zal deze schade toen naar schatting ƒ20.000 bedragen. De schipper had de inboedel niet tegen brand verzekerd. UIT POLITIEBUREAU VAN MAASTRICHT ONTSNAPTE GEVANGENE IN BELGIE AANGEHOUDEN De Maastrichtse recherche had maandag een 28-jarige machine bankwerker, do Belg M. J. af komstig uit Veldwezeit, gearres teerd, verdacht van een inbraak in de nacht van 12 op 13 novem ber in de Maastrichtse tegel- beslissen of de man al dan Met in België wordt vervolgd. Blijft in België vervolging achterwege, dan gaat de man verder vrij nit, tenzij hij weer naar Nederland komt, waar hij dan kans loopt weer te worden aangehoude». fabriek Rema. Daarbij werden verscheidene gereedschappen ter waarde van ruim 2700 gulden, waaronder een vrij kostbare slijpmachine, gestolen. J. is, naar titans van Belgische zijde wordt gemeld, uit net Maastrichtse politiebureau ont snapt. Hij wist een bovenluik van zijn cel te verwijderen en met een staaf het ijzeren tralie hek te vernielen, vermoedelijk in de nacht van maandag op dins dag. Volgens mededelingen van J. is hij omstreeks drie uur 's nachts, slechts gekleed in hemd en broek, het Maastrichtse poli tiebureau uitgewandeld. Hij is naar zijn tijdelijk adres in Maas tricht gegaan, heeft zich daar gekleed, en is vervolgens per fiets de Nederlands-Belgische grens overgegaan via Eysdens. Een advocaat in Lanaeken had de Belg, nadat hij aan hein zijn wedervaren had verteld, aange raden zich bij de rijkswacht van Veldwezeit té melden, hetgeen geschiedde. Daarop is hij door de bijzondere opsporingsbrigade van Genk-Tongeren ondervraagd. Ge bleken is, dat de Belg de inbraak heeft gepleegd met een kennis, een zekere O. in Eben-Emael. De Maastrichtse recherche is van de aanhouding door de Bel gische politie in kennis gesteld. J. is gisteren aan de procureur des konings te Tongeren voor geleid. De procureur des konings zal m 22.) „En dat telefoontje dan?" „Dat was wel degelijk van Par ker afkomstig waarschijnlijk heeft hij opgebeld vóór hij aan die gesloten deur en het open raam dacht. Toen veranderde hij van gedachten, of raakte hij in paniek en besloot te doen of hij nergens van af wist." ,.'t Zou kunnen," zei ik weife lend. „Hoe dan ook dat telefoon gesprek zullen we wel via de centrale kunnen achterhalen. Als het vanuit dit huis aangevraagd is, is het wel zeker dat het van Parker uitging. Nee, als u 't mij vraagt bestaat er geen twijfel of Farker is onze man. Maar praat er alstublieft nog niet over ik wil eerst voldoende bewijsmate riaal hebben. Ik zal op toezien dat hij er niet van doorgaat. Naar buiten moet het de indruk wek ken dat we die geheimzinnige vreemdeling verdenken." Hij stond op van de bureau stoel waarop hij schrijlings geze ten had en liep naar de roerloze gestalte in de leunstoel. „Dat wapen zou ons toch ook op een spoor moeten brengen," Door - AGATHA CHRISTIE merkte hij nadenkend op. „Zo te zien is het een curiositeit." Voorovergebogen bestudeerde hij het gevest van de dolk aan dachtig en gromde toen voldaan. Uiterst behoezaam pakte hij het wapen bij het lemmet vlak onder de greep en trok het uit de wond. Zonder het gevest aan te raken legde hij het wapen in een Chi nese kom die op de schoorsteen mantel stond. Toen knikte hij tevreden. „Ja," zei hij ,.,een mooi stukje handwerk. Daar bestaan beslist maar enkele exemplaren van." Het was inderdaad een bijzon der fraaie dolk. Hij had een smal, spits toelopend lemmet en een kunstig bewerkte greep. Davis stak een voorzichtige vinger uit naar het lemmet, het keurend op zijn scherpte, en er verscheen een waarderende uitdrukking op zijn gezicht. „Tjonge, wat een snee," merk te hij met ontzag in zijn stem op. „Met zo'n mes zou een kind zon der enige moeite een man kunnen doodsteken dat gaat overal doorheen. Een gevaarlijk stukje speelgoed." „Mag ik het lichaam nu onder zoeken?" vroeg ik. Hij knikte. Ik deed het grondig. „En?" vroeg de inspecteur, toen ik klaar was. ,Jk zal u de vakterminilogie besparen," zei ik, „die bewaren we wel tot de officiële lijkschou wing. De steek werd van achte ren toegebracht door een rechts- handige man en de dood moet onmiddellijk zijn ingetreden. Te oordelen naar de uitdrukking op het gezicht van de dode zou ik zeggen dat het volkomen bij ver rassing gebeurd is. Het is heel goed mogelijk dat hij gestorven is zonder te weten wie zijn aan valler was." „Butlers sluipen bijna zo ge ruisloos als katten," zei inspec teur Davis. „Ik geloof niet dat we bij deze misdaad voor grote pro blemen zullen komen te staan. Bekijkt u die dolk eens." k voldeed aan zijn verzoek. „U ontgaan ze misschien, maar ik zie ze duidelijk genoeg." En met gedempte stem: „vingeraf drukken!" Hij deed enkele stappen achter uit om het effect van zijn woor den te beoordelen. „Ja," antwoordde ik vriendelijk. „Dacht ik al." Ik zie niet in waarom men moet veronderstellen dat ik volledig verstoken ben van enige intelli gentie. Tenslotte lees ik detecti ves en kranten en ben waarach tig niet dommer dan andere men sen. t Zou wat anders geweest zijn als de dolk teenafdrukken vertoond had dan zou ik inder daad eerbiedige verwondering aan de dag hebben gelegd. Ik geloof dat de inspecteur het me kwalijk nam dat ik niet meer verwondering toonde over zijn mededeling. Hij nam de Chinese kom van de schoorsteenmantel en verzocht me, met hem mee te gaan naar de biljartkamer. „Misschien kan mr. Raymond ons iets meer over die dolk ver tellen," legde hij uit. Na dat hij de haldeur achter ons op slot had gedraaid gingen we naar de bil jartkamer, waar we Geoffray Raymond aantroffen. De inspec teur viel met de deur in huis: „Hebt u dit wel eens eerder ge zien, mr. Raymond?" „Ja, ik geloof.... ik weet wei haast zeker dat het een curiosi teit is die mr. Ackroyd van ma joor Blunt gekregen heeft, 't Is een Marokkaanse dolk nee, uit Tunesië. Is daar de misdaad mee gepleegd? Dat is bijna niet mo gelijk. En toch, ik kan me niet voorstellen dat er veel dolken zijn, die zo op elkaar lijken. Vindt u het goed dat ik majoor Blunt even haal?" en zonder op ant woord te wachten snelde hij de kamer uit. „Een aardige jonge kerel," zei de inspecteur. „Hij maakt een eerlijke, openhartige indruk." Ik was het met hem eens. In de twee jaar dat Geoffry Ray mond Ackroyds secretaris was ge weest, had ik hem nooit humeu rig of uit zijn evenwicht gezien. En ik weet dat hij een uitstekend secretaris was. (Wordt vervolgd.) DODELIJK VERKEERSONGEVAL, De 63-jarige gehuwde boom kweker G. Rijswijk, wonende te Alphen aan de Rijn en werk- zjam te Boskoop, is dinsdagmid dag in de Raadhuisstraat in .1- phen aan de Rijn om het leven gekomen. Hij reed tegen een driewielige melkbezorgauto en kwam daarbij zó ongelukkig te recht dat hij ter plaatse overleed. ECHTPAAR BIJ BOTSING GEDOOD Bij een botsing op de Rijksweg in Dussen (Noord-Brabant) is dinsdagavond het echtpaar Zout kamp uit Arnemuiden om het leven gekomen. Hun auto bolste op een trekker met aanhanger en werd daarna van achteren aan gereden door een truck met op legger. De personenauto werd vernield. De bestuurder van de trekker is opgenomen in het zie kenhuis te Raamsdonkveer. Het verkeer moest gedurende ander half uur worden omgeleid. Teil tijde van het ongeval was het wegdek glad, bovendien hing op de plaats van de botsing een mist bank. AUTO DOOR TREIN GEGREPEN, EEN DOM EN EEN GEWONDE Een bodewagen van de firma F. G. van der Akerboom uit Waddinxveen is gistermorgen in dichte mist door de automatisme halve overwegbomen installatie van de overweg Gemenewep - Hazerswoude gereden en door de trein Utrecht- -Leiden gegrepen. De bestuurder van de auto. de 28-jarige H. S. de Vries uit Wad, dinxveen, werd gedood, een mede-inzittende is zwaar gewond opgenomen in liet ziekenhuis te Leiden. De auto werd vernield. De trein kreeg ongeveer een half uur vertraging. SLACHTOFFER VAN DE GLADHEID De 73-jarige C. Kalkhoven uit Amsterdam is gisteroohtend kort na half negen van de schrik overleden toen hij na een glij partij de achterwielen van een stadsautobus op zich zag afko men. Hij wilde nog haastig in de Jan van Galenstraat bij de Wil lem de Zwijgerlaan m do bus stappen. Vlak bij de juist wegrij dende bus gleed de heer Ku ik ho ven uit. Hij kwam onder de auto bus terecht, doch de buschauf feur kon door krachtig remmen voorkomen dat de man door de achterwielen werd overreden. De heer Kalkhoven, die hartpatiënt was, bleek echter toch le zijn overleden. SCHIPPER VERDRONKEN In de Scheepmakershaven in Rotterdam is gisternacht de 52- jarige schipper J. Sap van het binnenvaartuig Alex bij het aar boord gaan van zijn schip, in r.el water geraakt en verdronken. Zijn 18-jarige knecht Y. var Duin, die bij hem was. heeft nog geprobeerd de schipper te red- den, maar toen nij hem eindelijk met de hulp van een voorbijga n- ger uit het water had gekregen, bleek de heer Sap al te zijn o» er- leden. Kunstmatige ademhaling had geen resultaa.. Vanaf heden zijn ter beneder,- secretarie (Markt) verkrijgbaar jaarabonnementen 1963 toor de bootdiensten op de Weslerschel- de. Terneuzen, 6 december lïöï Burgemeester en Wethouders van Terneuzen. Mr. H. RIJPSTRA, Voorzitter. A. J. VAN PAGEE, Secretaris. GEMEENTE-BEGROTING Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter open bare kennis, dat de begroting van inkomsten en uitgaven der gemeente, alsmede die van de gemeentelijke dienst voor maat schappelijke zorg, het gemeente lijk woningbedrijf en het ge meentelijk grondbedrijf voor het dienstjaar 1963 van heden af ter secretarie der gemeente voor een ieder ter lezing zijn neergelegd en in afschrift tegen betaling der kosten algemeen verkrijg baar zijn gesteld. Terneuzen, 5 december 1962. Burgemeester en wethouders voornoemd, H. RIJPSTRA, voorzitter A. J. VAN PAGEE, secretaris GEMEENTERAAD OPENBARE VERGADERING De Burgemeester van Terneu zen brengt ter algemene kennis, dat een openbare vergadering van de Gemeenteraad zal worden gehouden op donderdag 13 de cember 1962 te 19.30 uur. Terneuzen, 5 december 1962. De burgemeester van Terneuzen, H. RIJPSTRA.

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 5