Provinciaal nieuws VAN C Eric de Noorman - Het Wolvenjong BIN AGENDA Bedenkt Wijn en DE VR IT E ZE EU W Vrijdag 30 november 1962 TERNEUZEN AXEL AARDENBURG HOEK KOEWACHT SLUISKIL SAS VAN GENT VOGELWAARDE ZUIDZANDF, Herinneringen aan Koningin Wilhelmina Zuid-Slavië protesteert tegen intensieve anti-Zuidslavisclie campagne Weduwe aangehouden wegens oplichting en flessetrekkerijen Fantastisch St. Nicolaas- geschenk! 5 V A N ZWARTE BEERTJES Pockets DE S A N D E o 5 ontvangst op de mid- [g«1 HU Radio Tazelaar Laag en breed: modern! Kaakslag voor Belgische rechtspraak CHRISTIN SCHIPPER-VERKOP SCHAAK- EN DAMSPEL Kjinw z „SINT NICOLAAS- FRUITVEILING IN KRABBENDIJKE. Op de door do veilingvereni ging Krabbendijke en Omstre ken gehouden „St. Nicolaasfruit- veiling" is donderdag ruim 204 ton fruit, waarvan 95 ton ver pakt, aangevoerd. Het ras Gol den Deliicous nam de belang rijkste plaats in. De prijzen wa len bevredigend. De voornaam ste afnemers waren de binnen landse groothandelaren, terwijl er ook werd gekocht voor export naar West-Duitsland. De prijs van de goede partijen verpakte Golden Delicious lag tussen 75 en 85 cent per kilo, Cox Orange Pippin 95 tot 110 cent per kilo. Jonathan 55 tot 70 cent. Bij de peren werd de verpakte Doyenne de Cornice verkocht voor ƒ1,25 tot 1,37 per kilo. Er waren meer dan 200 partijen verpakt fruit, die werden gekeurd op kwaliteit, sortering, verpakking en algemeen aanzien. Het hoogste aantal punten be haalde de heer J. Adam te Krab bendijke. Hij kreeg de gouden medaille van het Centraal Bu reau van de Tuinbouwveilingen. De tweede prijs, een zilveren medaille van genoemde instel ling, was voor het fruitbedrijf C. P. Vogelaar 4 Krabbendijke en de derde prijs voor P. Vogo laar te Krabbendijke. De wissel beker van de gemeente Krab bendijke voor de beste kwaliteit won do heer J. Adam te Krab bendijke en de wisselbeker van de gemeente Krabbendijke voor de beste prestatie was voor het fruitbedrijf C. P. Vogelaar. Aan telers en kopers werd een cent per colle in rekening ge bracht voor het Nederlandse Bode Kruis, wat ƒ268,88 op bracht. Nederlandse stichting con sultatiebureaus voor huwe lijks- en geslachtsleven. In verband met het overlijden van H. K. H. Prinses Wilhelmina is de receptie, die op 1 december zou worden gehouden ter gele genheid van de door burgemees1 ter mr. H. Rijpstra officiële ope ning van de nieuwe vestiging van het dr. J. Burgerhuis alhier, uit gesteld tot een nader te bepalen datum. Begin van brand. Gisteravond te 7 uur werd een begin van brand gemeld in een der houten keten op het terrein van de in aanbouw zijnde fabriek van de N. V. Philips aan de Baandijk. De gealarmeerde brandweer constateerde dat als oorzaak hiervan kon worden genoemd de oververhitting van een in de keet staand electrisch kacheltje. Na afsluiting en verwijdering van het kacheltje kon de brand weer na ongeveer een kwartier weer inrukken. Herdenkingsdienst. Hedenavond te 7.30 uur zal in de Ned. Herv. kerk alhier een herdenkingsdienst worden ge houden. waarin het verscheiden van H. K. H. Prinses Wilhelmina zal herdacht worden door burge meester Van Dijke, de plaatselij ke predikanten en de plaatselijke pastoor. Medewerking zal worden ver leend door de muziek- en zang verenigingen. Geslipt. Donderdagmorgen omstreeks 10 uur reed de heer L. T. uit Breda met zijn auto over de Buthdijk in de richting Sluiskil. Even vóór de duiker wilde hij een voor hem rijdende auto passeren. Toen hij daarmede bezig was, veranderde de be stuurder van de voorste auto plotseling van richting wegens een aldaar rijdende fietser en brommer. De heer L. T. kwam hierdoor in moeilijkheden, remde af en slipte. De wagen maakte een halve slag om zijn as, en kantelde daarna in do wegberm. VRIJDAG 30 NOVEMBER TERNEUZEN: Luxor-Theater, 3 uur: ..Mr. Hobbs gaat met vacantie". Rijnberg's Handelsbureau (Noordstraat 78). doorlopend tot 9 uur 's avonds: Interes sante show van kantoormachi nes d. Jeugdgebouw „De Schakel". 36 uur: Tentoonstelling van tuingereedschappen e.d.; 7.30 uur: Voorlichtingsavond over tuinonderhoud. ZATERDAG 1 DECEMBER TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 uur: Mr. Hobbs gaat met vacantie". Concertgebouw, 8 uur: „De held van Park Chop Hill". Café Maandag, 7.30 uur: Prijskaarting. Rijnberg's Handelsbureau (Noordstraat 78), doorlopend tot 9 uur 's avonds: Interes sante show van kantoormachi- ncs e.d. AXEL: Het Centrum. 6.30 en 9 uur: „Simson en Delilah". SPUI: Sportterrein, 2.30 uur:- Spui I—V.V.N. I. De auto werd zwaar bescha digd, maar de bestuurder, die zijn veilighoidsgordel had beves tigd, bekwam geen letsel. De bestuurder van de voorste auto heeft van een en ander blijk baar niet gemerkt en is doorge reden. N ii f •.bijeen komst. Het departement Sluis— Aarden, burg van het Nut organiseerde in het sociëteitsgebouw een Blij- dorpavond. De heer K. van Zwieten sprak vóór de pauze over een aantal uit gestorven diersoorten en wees op het gevaar dat vele nog levende soorten bedreigt, eenzelfde lot te ondergaan Na de pauze vertoonde de heer Van Zwieten een film over Blij- dorp. De heer G. J. van Oorschot uit Sluis bracht dank voor het gebo- dene. Aan deze Nutsbijeenkomst was een kindervoorstelling, eveneens door Blijdorp verzorgd, voorafge gaan. Herdenkingsdienst. Hedenavond te 7 uur zal in de Ned. Herv. kerk alhier een her denkingsdienst worden gehou den, waarin burgemeester Hans- sens, de plaatselijke predikanten ds. Verbeek en ds. Van Meeuwen het verscheiden van H. K. H. Prinses Wilhelmina zullen her denken. „Open het Dorp!" Bij de alhier gehouden Teleton- actie „Open het Dorp" van maan dag j.l. werd een bedrag bijeen gebracht van 599,40. Door de beperkte tijd kon de gehele ge meente ntet worden afgedaan. De actie luchiferdoosjes bracht op 198,01. Op het ogenblik zijn nog acties aan de gang op de scholen, be drijven enz., zodat nog naar wordt verwacht een aanzienlijk bedrag zal binnenkomen. Auto uitgebrand De heer G. Ferket, die woon achtig is in de polder Lange Weg. kwam, toen hij van een erf reed, tot de ontdekking dat zijn auto vuur had gevat. De auto stond in enkele minuten in lichte laaie. Spoedig werd de brandweer ver wittigd, doch deze kon niet veel meer uitrichten wegens de grote afstand, welke zij moest afleg gen om ter plaatse te komen. De auto was bij aankomst van de brandweer vrijwel geheel uit gebrand. Verkeersongeval. Gisteravond te ongeveer elf uur kwam uit de richting Axel de heer J. B. uit Terneuzen in zijn auto op de Oostkade aangereden. Op het moment dat hij de Lelyi brug zou passeren, kwam vanaf deze brug de bromfietsberijder P. van A. uit Sluiskil de Oostkade opgereden en w'lde nog vóór de naderende auto de rijweg over steken. Het gevolg was, dat de brommer door de auto werd ge grepen en Van A. op de rijweg terecht kwam. Dokter Wechgelaar, die de eer ste hulp verleende, vervoerde Van A., die kneuzingen aan het linkerbeen en een bloedende hoofdwonde had opgelopen, naar het St. Elisabeth-ziekenhuts. De auto werd licht beschadigd terwijl de bromfiets zwaardere materiële schape had. „Spiegelglas" ontvangt toe stemming om glasbeilrijf over te brengen in aparte N.V. In de vergadering van houders van obligaties ten laste van de N. V.. Nieuwe Nederlandsche Maatschappij tot vervaardigen van spiegelglas, glazen voorwer pen en chemische produkten, is de trustee met algemene stem men toestemming verleend goed te keuren, dat de „Spiegelglas" het glasbedrijf alsmede een pak ket aandelen, in de N. V. Glasfa briek „Sas van Gent" overbrengt. Aangezien geen quorum tn deze tweede vergadering noodzakelijk was, bleek het voorstemmen van de enige aanwezige houder, die 25 obligaties vertegenwoordigde, beslissend. Installatie burgemeester. Voor de tweede maal binnen een week heeft de heer P. Molt- hoff een bezoek gebracht aan Vo gelwaarde, de gemeente waar van hij ingaande 1 dec. tot bur gemeester is benoemd. De nieuwe burgemeester maak te van deze gelegenheid gebruik om kennis te maken met de pastoors van de verschillende pa rochies. Des avonds maakte hij ten ge meentehuize ook kennis met de leden van de raad en het politie personeel. Tijdens dit bezoek aan de gemeente werd de datum van de installatie vastgesteld op za terdag 8 december a.s. WALSOORDEN. s.s. „Aluitak" vlot getrokken. Het s.s. „Aluitak" 16723 b.r.t.) van de rederij Nieveld Goudriaan die woensdagavond bij Saaftin- gen op de Westerschelde aan de grond is gelopen, is gisternacht om drie uur door zeven sleep boten vlot getrokken. Hei schip stoomde op naar Vltssingen voor een nader onderzoek. o De raad kwam bijeen. De gemeenteraad van Zuidzan. de heeft in een openbare vergade ring welke woensdagavond werd gehouden het overlijden herdacht van H. K. H. Prinses Wilhelmina. Burgemeester H. P. Everwijn hield tijdens deze korte raadsver gadering. waar ook meerdere tn- woners der gemeente van hun be langstelling en medeleven met het Koninklijk Huis blijk gaven, een redevoering, waarin hij het leven van de ontslapene in het kort memoreerde. Aan het slot van de rede van de burgemeester werd door alle aanwezigen staande 1 min. stilte betracht, waarna tenslotte werd besloten om mede namens de inwoners van Zuidzande aan het Koninklijk Gezin telegrafisch deelneming te betuigen met dtt overlijden. DANKBARE HERINNERINGEN AAN KONINKLIJKE PEETTANTE In deze dagen van diepe rouw van het Koninklijke Gezin om het verscheiden van H. K. H. Prinses Wilhelmina, gaan de gedachten van de heer M. van der Moere, Burgem. Geillstraat la, gepen sioneerd ad judant-onderolf icier der Koninklijke Marechaussee, door H. M. in 1944 begiftigd met het bronzen kruis en later door H. M. Koningin Juliana met de ere-medaille in goud met de zwaarden, naar de oorlogsjaren in Engeland. Toen wij gisteravond bij de heer Van der Moere, sedert 18 februari 1958 gepensioneerd, aan huis kwamen en hem het doel van ons bezoek mededeelden, lag binnen de kortst mogelijke tijd de tafel vol niet foto's, kranten knipsels en andere gedenkstuk ken, waarop zowel H. M. Konin gin Wilhelmina ais Z. K. H. Prins Bernhard afgebeeld stonden. De heer Van der Moere is n.l. tijdens de tweede wereldoorlog in Engeland mede belast ge weest met de zorg voor de veilig heid van wijlen Koningin Wtlhel- mina. Naar Engeland Zoals zoveel anderen kreeg de heer Van der Moere, die in de meidagen van 1940 Breskens als standplaats had, bevel zich voor vertrek naar Engeland gereed te maken. Dat ging niet zo vlug als het bevolen werd want eerst in de nacht van 10 op 11 juni 1940 had in Brest de inscheping van de marechaussee's plaats. Toen zij in Engeland aankwa men werden zij niet zo hartelijk ontvangen. De Engelsen meen den, toen zij de blauwe unifor men zagen, met Polen of Russen te doen tp hebben. Dat ging ech ter spoedig over. Nadat de heer Van der Moere in een kamn was geweest en ge durende 2 jaren had gediend in de „Prinses Irene-brigade" werd hij aangewezen om dienst te doen od „Stubbings House" te Mai denhead. Daar verbleef destijds H. M. Koningin Wilhelmina en hij was één der Koninklijke ma rechaussee's. belast met haar be waking. Dit huis bleek le vochtig en de Koningin verhuisde naar het landhuis „South Mimms", waar de heer Van der Moere tot commandant van de wacht werd benoemd. Op 20 februari 1944 viel vlak bij dit huis een zware bom vanuit een vijandelijk vliegtuig. De marechaussee's Kievits en Bon tjes werden gedood, de heer Van der Moere zodanig gewond dat hij 6 weken in een ziekenhuis moest worden verpleegd. Op 12 maart 1945 kwam hij met de Koningin mee naar Nederland, waar zij de volgende dag bij Eede weer voor het eerst voet op Nederlandse bodem zette. Dit gaf de heer Van der Moere de gelegenheid om eindelijk weer zijn familie, die intussen in Axel was gaan wonen, een bezoek te brengen. Als men do heer Van der Moere vraagt hoe die tijd was zo in de onmiddellijke omgeving van onze Vorstin, bemerkt men dat dit een periode in zijn leven is geweest, die hij. ondanks de vele gevaren en moeilijkheden en het feit dat hij alle reden had zich over vrouw en kinderen ongex-ust te maken, niet graag zou gemist hebben. Koningin Wilhelmina was „heel gewoon" en informeerde ver scheidene malen met grote har telijkheid naar nieuws, vooral van thuis. Zij had veel waar dering voor het wapen dat als devies voert: ..Zonder Vrees en Zonder Blaam", en toen de hoer Van der Moere als eerste het bronzen kruis van haar kreeg en aan de beide gevallenen dit posthuum werd verleend, had zii bijzonder veel lof voor de moed van het corps Marechaussee. „Later ben ik in Apeldoorn nog door H. M. aangesproken", ver telde de heer Van der Moere. „en toen Z. K. H. Prins Bernhard rer helicopter nlotseling in Terneu zen kwam, liet hij me ontbieden." De dood van onze vroeeere Vorstin wier leven hij in die don kere jaren mocht bewaken, heef' hem getroffen. „Maar zi.i is heel kalm en rustig heengegaan", denkt hij hardoo, en dat is voor hem een grote troost. Mevr. Wilhelmina Lijf je Uithuisjevan Kiel, die woont in de Buhr- terstraat op Marken (links) toont hier aan haar dochter Wolmet de bijbel, die zij op ijl jarige leeftijd van wijlen H. K. H. Prin ses Wilhelmina heeft eekregen. Mevr. l it- huisje is één van dc twee peetkinderen van Prinses W ilhelmina. Tijdens de overstro mingsramp in de nacht van 13 op 11 jan. 191G werd het huis van de familie Van Riel op Marken verwoest en vond deze familie on derdak by een groot moeder, waar de hui dige mevr. Uithuisje werd geboren. Tüdcns een bezoek aan liet getroffen eiland, nam Koningin Wilhelmina de baby als peetkind aan. Zij heeft sinds dien het contact altijd onderhouden o.a. door het zenden vau een pakje ieder jaar rond Kerstmis, In de bijbel schreef Koningin Wil helmina: Johannes 10 vers 14: „Ik ben de goede Herder en Ik ken de Mijnen en worde van de Mijnen gekend". Je peettante Wilhelmina. 13-4-1931. Zuid-Slavië heeft in een woens dag gepubliceerde nota aan communistisch China, die de Chinese zaakgelastigde in Bel grado weigerde te aanvaarden, geprotesteerd tegen Pekings „in tensieve anti-Zuidslavische cam pagne". De Chinese leiders en publikaties hebben de Zuidsiavi- sche politiek op een kwaadaar dige manier aangevallen, belas terd en verkeerd voorgesteld, vooral in do afgelopen maanden. Door Albanië's anti-Zuidslavi- sche politiek te steunen en te trachten andere buurlanden te beïnvloeden is China verantwoor delijk voor ondermijning van de internationale samenwerking in de Balkan, aldus de nota. Voorts wordt gezegd dat China Zuid-Slavië's houding in dc cri ses om Cuba en het Chinees- Indiase conflict oplossing door onderhandelingen had aangevallen en president Tito op brute wiize had beledigd. Zuid-Slavië doet een beroep op de Chinese regering haar vijandige campagne te beëindi gen en een positieve houding aan tc nemen. In dal geval is Zuid- Slavië bereid tot gezamenlijke maatregelen ter normalisering van de betrekkingen De Zuidslavische communisti sche partij had dinsdag al een verklaring uitgegeven waarin de Chinese campagne werd veroor deeld als niet in overeenstem ming met de betrekkingen tus sen landen met diplomatieke banden. De Amsterdamse recherche heeft woensdag aangehouden en ingesloten de 43-jarige weduwe R. S. uit Amsterdam-West, ver dacht van. oplichtingen en flesse trekkerijen tot een bedrag van RIJK f GELUIDSWEERGAVE: Boekhandel gj Grunüig Transistor- I Box 202. Glasheldere -1 den- en lange golf. o Speelt op batterijtjes, i^- Houten kastje met 1= i5 kunstleer in moderne h 2 kleuren bekleed. 3 g 20x13x6 cm. 128,- z. 2 Noordstraat 21, Terneuzen Tel. 2361 (01150) BEDRIJFSZEKERHEIDLUISTERRIJK! GELUIDSWEERGAVE: 01 01 LU h Asymmetrische kast. In teak of no ten. 4 golfbereiken: r - FM, kort, midden, lang. 2 Superphon luidsprekers. 2 klankregelaars. 2-voudige klanktabulatuur. Type 3367 398,- (voor teak f 7.- extra) c 01 H m 33 naar schatting 15.000. in dc loop van de laatste anderhalf jaar in Amsterdam en 't Gooi gepleegd. Bij huiszoeking vond de po litie 32 pandbriefjes van stads- credietbanken voor roerende za ken voor beleende horloges armbanden en andere sieraden, waarvoor zij circa 6' duizend gulden heeft ontvangen, voorts een aantal lege sieradendoosjes van diverse juweliers en een groot pak paperassen, voor namelijk rekeningen, schuldbe kentenissen, aanmaningen en dreigbrieven van juweliers, som mige aangetekend en enkele nog ongeopend. Nasporingen naar aanleiding van gedane aangiften hebben tot haar aanhouding geleid. De vrouw heeft een volledige beken tenis aigelegd. Tegenover een groentehande laar heeft de vrouw, volgens diens verklaringen, eens een ver haal opgehangen over geldzen dingen die zij van h^ar .jjian uit Duitsland verwachtte 2ijn goed gelovigheid is hem oj> enigó honderden guldens komen te staan. Enkele kledingmagazijnen en een stoffeerderij hadden aan gifte gedaan van flessetrekke rijen waarvan zij, tezamen voor enige duizenden guldens, het slachtoffer waren geworden. Eén van de kledinghandelaren ont ving eens van de vrouw een bloemstuk als uiting harer er kentelijkheid voor de bijzonder prettige wijze waarop hij haar had bediend. De leverancier van dit bloemstuk wacht nog op be taling. In hoeverre de enige duizenden guldens aan schulden waarvan de bekentenissen zijn gevonden, inderdaad zoals vermoed door oplichting verkregen gel den of goederen betreft, Is nog in onderzoek. De vrouw heeft volgens de po litie steeds, ook nog enige jaren na het overlijden van haar man, in goede doen verkeerd. Gelei delijk verminderden haar mid delen. De vijf nieuwe doolvonnissen in het proces tegen de daders van de moord op prins Rwagasore door een rechtbank in Oesoem- boera hebben in België tot felle kritiek geleid. De Belgische am bassadeur in Boeroendi is voor overleg naar Brussel teruggeroe pen en in een officiële verklaring van het Belgische ministerie van Buitenlandse Zaken is gezegd, dat minister Spaak die nog in New York vertoeft voor overleg over de Kongolese kwestie „diep ontroerd" is door het nieu we vonnis. Üu.s je kent ze toch wel, ei, ei", ikl Skapti spottend. „Wel dat valt me alweer mee en zeg het me dan eens, braaf knaapje, wie zijn zij?" „Zij...", prevelt Egil onschuldig, zij zijn die twee kerels, die me daarnet in de kerker onder de to ren gestopt hebben." Het lijkt er veel op, dat Skapti uit elkaar zal ploffen van woede. „Dat gaat te ver", schreeuwt hij. „Je neemt me in het ootje. Wat let me of ik... ik..." Zijn woede wordt er niet minder om als hij ziet dat Eric hem open lijk staat uit te lachen. „Breng die brutale knaap weg", brult hij dan machteloos met zijn armen zwaaiend. Hij springt uit zijn zetel overeind en stevend brie send op Eric en Svein toe, hetgeen een malle vertoning is. want de natte lap om zijn hoofd, wappert als een witte vlag achter hem aan. „Hehehehehehe", klinkt Svein's schorre lach. „Hehehehehe", doet Skapti hem rood van drift na, „dat lachen zal jullie vergaan. Ik kom er achter, wie van jullie Leif Olav- son is... en als het niet goedschiks kan, dan maar kwaadschiks De eerste vonnissen in deze rechtszaak werden geveld, vóór dat Boeroendi in de loop van dit jaar onafhankelijk werd. De moord werd op 13 oktober van vorig jaar gepleegd. De moorde naar werd tot de dood veroor deeld en spoedig daarna terecht gesteld. Onder de vijf mede- beklaagden, die bij een nieuwe behandeling van de zaak door de rechtbank in Oesoemboera ter dood werden veroordeeld, zijn een oud-minister van de voorlo pige regering van Boeroendi en een politieke leider van de chris ten-democratische partij. Prins Rwagasore was minister-presi dent van Boeroendi tijdens het Belgische voogdijschap. Van Belgische zijde ls reeds herhaaldelijk verklaard, dat de technische hulpverlening, indien Boeroendi zou worden opge schort, indien tot een heropening van het proces zou worden over gegaan. Naast de verontwaardigde com mentaren in de Belgische pers is donderdag ook door de Belgische volksvertegenwoordiging gerea geerd. De liberale senator Lahaye eist de herziening van de over eenkomst met Boeroendi voor technische huiperlening, indien het nieuwe proces niet ongedaan wordt gemaakt. In een schriftelijke vraag noemt hij het nieuwe vonnis een „bloed dorstige uitspraak". „Vijf be klaagden, die reeds onder het Belgische voogdijschap op ge bruikelijke wijze zijn veroor deeld tot zeer zware straffen, zijn opnieuw voor een rechtbank gebracht, die geïmproviseerd was en geen enkele bevoegdheid had. Er is een kaakslag toegebracht aan de Belgische rechtspraak. De zo lange jaren in Afrika vol brachte taak verdient ecrhcistel". Vrijdag 30 novem TWEE MENSKI KRAI.ING.SK PI.J VERDRONK! De bestuurder van wagen ontdekte gis rond kwart vóór vijf 1 een auto in de Kraling in Rotterdam. De een onderzoek in en er een auto to water la "de kop was geslagen de inzittenden te bev ten niet. Later heeft de bra auto op de wal getr bleken twee mannen te zijn, t.w. de 59-jarig dolaar C. M. Woonin jarige autohandelaar, ■beiden inwoners van kerk aan den IJssel. De stoffelijke rester het Dijkzigtzickenhui terdarr overgebracht. De wagen is waarsc het gladde wegdek ge berm geraakt, over c slagen en verticaal in terecht gekomen. OVERLEDEN NA R Do 55-jarige schipp „Joma", de heer M. is woensdagmiddag to genoeg klaar was me proef in een lesauto, in onwel eeworden en Het stoffelijk oversc naar het Bergwegziel Rotterdam gebracht. RABIESVACCINS Gl Aan de Honingerdij terdam is in de nacht dag op donderdag ui van oen vee-arts een doos met zes ampull vaccin en een injecti stolen. Gebruik van dt voor mensen kan govs ren voor de gezondhe Later is gebleken auto ook nog ontyr twee ampullen morfini je met het vergif strj ?en tas met instruu .vaarde van vierhonde lieden werd nog verwacht van onz< weggenomen onz liefde Vader. Be cn Grootvader JAN LEENDE r.E KRIJGE1 Weduwnaar Josina V'crstr in de ouderdom jaar. Uit aller naai D. MEEU! Terneuzen. 29 nov BuTf l.CVillstraat Do Tcraardebestell plaats hebben a.s. dag 3 december, d 2.30 uur. vanaf h bouw ..De Schake Tot onze diepe -. Pension „St. Jozef sz zien van de H H. Sai zorgzame Moeder er Oscar Fran< in de ouderdom van Terneuzen A Tilburg: A J. Terneuzen H H Tilburg, 28 novembi Pension „St. Jozefsz Corr.-adres: Ringba De Solemnele Uitva dag 1 december om O. L. Vrouw van I ting op het R K. I 16 uur. Bijeenkomst Heren Zuid 93, Dames in c De Rozenkrans zal den: Vrijdag om 7.3 „St. Jozefszorg". Een bedrijf in scheepsl digdheden, olie en v te Terneuzen vraagt direkte indiensttreding voor haar olieboot. Brieven met opgave verlangd salaris, als referentie-adressen, w< 'ngewacht bij: C. MEI Stijn Streuvelsstraat Terneuzen. VAN DE SAND1 t UW ADRES WESTKOLKS

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 2