Wanneer is een hondebeet besmettelijk uste negers Zuid-Afrika Chroesjtsjow neigt naar kapitalisme Op wraak zaaien panieic 111 Mensen op kapmessen straat met vermoord De moord op Roger Ackroyd RADIO EN TELEVISIE Vrijdag 23 november 1962. DE Vil IJ E ZEEUW Pagina 9 EN HET GEMENEBEST BEREIKTE AKKOORD OVER KANGOEROE IN BLIK. De eerste januari 1964 lijkt de onderhandelaars in Brussel een zeer geschikte datum om de Britse toetreding tot de E. E. G. te laten ingaan. Dat is nog een hele tijd en het verschaft de Engelsman Heath en zijn zes gesprekspartners aan de andere kant van de tafel nog het prettige gevoel dat ze niet overijld te werk hoeven gaan. Ze hebben er zelfs voor gezorgd dat weer enige overeenkomsten zijn bereikt over dergelijke wereldschokkende zaken als ingeblikt kangoeroevlees, wat voor de Britten misschien van gemak geweest is bij de paar tussentijdse verkiezingen, waarbij uiteraard de E. E. G. danig meespeelde Men vergeet hierbij dat de moeilijke problemen door het uitstel dat hun tebeurt valt, er niet gemakkelijker op worden. Integendeel, de vraagstukken over de landbouwproduktie van de gemenebest- landen met een gematigd klimaat Canada, Australië en Nieuw- Zeeland kunnen alleen maar verder gaan nijpen. Het enige wat de onderhandelaars kunnen hopen, is, dat die landen over een jaar meer gewend zijn aan het vooruitzicht dat ze een veer moeten laten en dus een minder felle oppositie gaan voeren. Wellicht ook dat ze in die tijd voor hun afzet elders, waar ze toch op aangewezen zijn, een paar kansen hebben gegrepen die hun de bittere pil van Euro pese toetreding tot de E. E. G. verguldt. Door het rustig aan van de Brusselse onderhandelingen wordt nu min of meer gecamoufleerd hoe moeilijk het is om een ver ge ïndustrialiseerd land als Groot-Brittannië op te nemen in een blok waar de economische samenwerking al ver is gevorderd en tot kracht gekomen. Chroesjtsjov jaloers Dit feit geeft nadruk aan de omvang van wat de E. E. G. tot stand heeft gebracht en dat meer is dan degenen die erin zitten en het ontstaan geleidelijk aan heb ben meegemaakt zelf wel besef fen. Het beste compliment hier- oor komt wel uit de in dit op richt van vleierij beslist niet ver lachte mond van Chroesjtsjov die in artikelen en op vergaderingen thans rondweg erkent dat de Onsteiiropese tegenhanger van vinden." CHROESJTSJOV EN DE TELEVISIE Premier Chroesjtsjov heeft, naar radio-Moskou in een bin nenlandse uitzending meedeelde, in rijn verslag aan het centrale comité van de Sowjetrussische communistische partij melding gemaakt van een brief van een vrouw die zich hoogst ontevre den betoonde over een „Neman- T'-televisietoestel dat zij in fe bruari van dit jaar voor 293 roe- hel had gekocht. In deze boze brief, die aan de directeur was gericht van de fabriek, waar het televisietoestel was vervaardigd, schreef de vrouw „op 28 febru- ari ging het toestel niet meer. en 'oen begon de ellende. Het toe stel doet het nu nog niet... Na dat ik een van uw televisietoe stellen heb gekocht, is het niet het toestel, maar de televisie- werkplaats geweest, die mij af leiding ging bezorgen". Premier Chroesjtsjov zei. na dit aan het comité te hebben verteld: ,.De directeur van de fabriek moest zich doodschamen na zo'n brief te hebben ontvan gen. Er moet een einde komen aan zulke wantoestanden, kame raden. Volgens radio-Moskou had de betrokken fabrieksdirecteur naar aanleiding van het voorval ge zegd: „Ons bedrijf heeft zich dit bittere verwijt ter harte geno men". Er zullen naar hij zei spoedig betere toestellen op de markt worden gebracht. MISSISSIPPI TEGEN DYNASTIE DER K ENNEDY-F AM I LI E De Senaat van de Amerikaan se staat Mississippi heeft woens dag een resolutie aangenomen waarin de „broedev-staten" wordt verzocht gemeenschappe lijk ..deze eens zo grote natie varr ons" van de „dynastie der Konnedy-familie en het bege leidende kwaad" te bevrijden en weli te verzetten tegen allen die „onze vrijheden, erfgoed en eond wettelijke rechten willen vernietigen". De 49 senatoren zijn alle lid ran de democratische partij. Twaalf stemden tegen. Dp schuld voor de jongste on geregeldheden over de toelating van de negerstudent James Me redith tot de Universiteit van Oxford in Mississippi wordt ge laden op de „meedogenloze en corrupte regering in Washing ton. geleid door de Kennedy- clan". Zoals bekend werd Meredith pas tot, de Universiteit toegela ten nadat de federale regering had ingegrepen. MINISTER OP REELDRU7S OVER HONDSDOLHEID Minister Marijnen, zal in het N. T. S.-programma van vrijdag avond 23 november om 21.35 uur, clii eet na afloop van het pro gramma „De bezetting", een 'oplichting geven op de maatre et* die tegen de hondsdolheid genomen zijn. de E. E. G.. de Comecon, aan zienlijk minder geslaagd is. En dat terwijl men toch zou aan nemen dat in het communistisch kamp. waar een gezagswoord veel gepraat kan vervangen en men beslist wel ervaring heeft met volgens plan bedrijven van economie, de moeilijkheden aan zienlijk geringer zouden zijn. Een van de oorzaken die Chroesjtsjov aanwijst als een hinderpaal voor de Comecon is de onrealistische prijspolitiek, waarbij niet de kosten en een redelijke winstmarge bepalend zijn .voor wat berekend wordt, maar wat politiek het nuttigst is. In een nationale economie kan er nog wat te zeggen zijn voor het hoog houden van een bepaalde prijs om met de extra-inkomsten andere artikelen zo te subsidi ëren dat ze in feite met verlies worden verkocht. Maar zodra men dan aan export denkt, komt men tot de onaangename conclu sie dat men of geld toegeeft bij de uitvoer of een prijs bedingt waar anderen royaal onder kun nen gaan. Dit curieuze feit heeft de Kus gedwongen zich ernstig te gaan beraden op in de vrije, dus kapi talistische, markt gebruikelijke koele overwegingen van rende ment. En daarbij moet hij dus ook het in Marxistisch principe verwerpelijke winstelement wel ten tonele voeren. Wordt Chroesjtsjov kapitalist Het is nog niet zover maar Chroesjtsjov wijst al de weg die dg Comecon moet gaan om Het succes van de E. E. G. eniger mate te evenaren. En dat is doodgewoon een aantal van de kapitalistische handel over te nemen. Al deze uitingen worden vaaglijk en nog met weinig na druk gelanceerd. Zo af en toe gaan ook voorzichtige proefhal lonnetjes op over een eventuele associatie van het meest Wester se land achter het ijzeren gordijn. Polen, en Joegoslavië met de E. E. G. De konsekwentie van een en ander is overigens wel duidelijk, al moet men zich over het tem po van deze geestelijke revolutie geen illusies maken: hoe meer de communistische economie in omvang toeneemt, hoemeer zui ver economische overwegingen die uit de praktijk voortkomen, de overhand krijgen op steriele, theoretische leerstellingen. Juist door de opbloei van zijn economie gaat het verschil in karakter en ook het verschil in belangen van de blokken aan beide zijden van het ijzeren gordijn vervagen. Al is het dan pas in een verre, heel verre toekomst de eerste jaren zal men nog geen Russi sche onderhandelaars in de stoel van minister Heath zien zitten in Brussel, zo ooit toch pla veit de door de technologie ge- inspireerde welvaart die aan bei de zijden van het ijzeren gordijn toeneemt, een weg naar de we reldvrede, waarvan men voor lopig alleen moet hopen dat de staatslieden die willen bewan delen. (Nadruk verboden. De Gemeentelijke Geneeskun dige en Gezondheidsdienst deelt mede, dat door de vele vragen, die van verschillende kanten ge steld worden, gebleken is dat er bij de bevolking velerlei misver standen omtrent de besmettelijk heid van hondsdolheid bestaan. De dienst vestigt daarom de aan dacht op de volgende punten: Hondsdolheid is een ziekte, die wordt overgebracht door de beet van een dier dat reeds ziek is, of binnen enige (hoogstens 6) da gen na deze beet ziek wordt. De kans op uitbreken van de ziekte na een beet bedraagt 515 pro cent, afhankelijk van de plaats en ernst van de beet. Zeker 85 procent van de mensen, die door een dolle hond zijn gebeten, zal dus ook zonder behandeling ge zond blijven. Een dier in het in- cubatiestadium, dat niet ziek is resp. waarvan blijkte, dat het niet binnen 6 dagen ziek wordt, is dus niet gevaarlijk, zlefs al blijkt later dat dit dier 2 weken na het bijten rabiës krijgt. Overbrenging van mens op mens komt vrijwel niet voor. Slechts bij zeer intiem contact, of bij een beetwond, toegebracht door een rabiëspatiënt, is be smetting niet geheel uit te slui ten. Overbrenging van de ziekte door iemand, die contact heeft met een rabiëspatiënt is onmo gelijk. Evenmin kan de ziekte via levenloze voorwerpen wor den verspreid, zodat de hier en daar voorkomende mening dat een huis waarin rabiës is voor gekomen gevaarlijk is, op een soort middeleeuws bijgeloof be rust. Een hond die tegen rabiës is gevaccineerd is evenmin gevaar lijk als een niet gevaocineerde hond, zolang deze honden niet door andere honden zijn gebeten. Ook een kat die niet gebeten is, levert geen gevaar op. Indien een gevaccineerde hond besmet wordt door een dier dat aan ra biës lijdt, wordt hij zelf niet ziek indien de vaccinatie dan 45 da gen geleden is. Uit het bovenstaande moge blijken, dat de enige belangrijke maatregel ter voorkoming van hondsdolheid bij de mens is het vermijden van hondebeten of kattebeten. Indien dit toch ge beurt, is er slechts mogelijkheid van infectie indien de betreffen de hond of kal ziek wordt. Daar om dient van het dier tenminste een week na de beet bekend te zijn, of het nog gezond is. Dan is het onmogelijk, dat er een week tevoren virus (smetstof) in het speeksel van het dier aan wezig was. Inenting van de mens tegen rabiës vindt plaats indien de hond of kat onvindbaar is en mogelijkheid van ziekte bij het dier niet uit te sluiten is. Dit is het geval in een besmet ver klaarde streek, zoals Amsterdam en Amstelveen momenteel zijn. De inenting heeft ais doel snelle vorming van weerstand tegen een infectie, die mogelijk heeft plaats gehad, aldus de G. G. en G. D. Ongeveer honderd negers, ge wapend met pangas (kapmes sen), hebben donderdagmorgen vroeg in Paarl, een bekend wijn- bouwoord op 50 kilometer van Kaapstad, een oproer ontketend waarbij twee blanken en vijf ne gers werden gedood. De poliiie liad hef vuur geopend toen de negers het politiebureau in Paarl omsingelden, stenen begonnen te gooien en probeerden, het ge bouw binnen te dringen. Vijf op roerlingen werden d««lelijk door de kogels getroffen. Twee blanken, een jongeman en een vrouw, die op het rumoer naderbij waren gekomen, werden door de woeste menigte met kapmessen gedood. De politie weigert tot dusver, hun namen op te geven. De politic deelde later mede, dat de blanken die bij de onlus ten waren gedood, het 17-jarige meisje Renschia Vermeulen en de 22-jange jongen Frans Ri chard zijn. Ook een blanke vrouw van middelbare leeftijd was door de negers aangevallen en zij is in kritieke toestand in een zie kenhuis opgenomen. De oproerlingen hebben, zo werd later meegedeeld, ook win kels in de buurt van het politie bureau met stenen bekogeld, ruiten ingeslagen en getracht, benzinestations en andere gebou wen in brand te steken. Er kwa men poiitieversterkingen aange rukt en de oproerlingen, die hun actie om 04.00 uur 's nachts plaatselijke tijd waren begonnen, werden tenslotte bij het aanbre ken van de dag verspreid. Er zijn achttien negers gearresteerd en de politie heeft een aantal kapmessen, ijzeren staven en andere metalen wapens in beslag genomen. Volgens een hoge politiefunc tionaris zou deze aanval een rel pnesaille kunnen zijn voor arres taties. dip woensdag in het ne gerdorp Mbekweni, nabij Paarl, zijn verricht naar aanleiding van moorden die de afgelopen tijd in dit gebied zijn gepleegd. „Er zijn vijf moorden gepleegd," aldus deze politieman, „namelijk op een blanke winkelier die in zijn winkel door enkele met kapmes sen gewapende lieden om het leven werd gebracht, op drie niet-blanke vrouwen die in een plantage bij het doro werden ge vonden en kennelijk met asse gaaien (speren) waren gedood, en op een inboorling wiens onthoofde liik kortgeleden in de bergrivier bij Paarl werd ge vonden. Ooggetuigen hebben verteld, dat de inwoners van Paarl zich in hun huizen barricadeerden toen de oproerlingen de stad onder groot kabaal binnentrok ken, „en drie afschuwelijke uren" doormaakten. Volgens een woordvoerder van de politie bestaat er „ongetwij feld een gevaarlijke ondergrond se beweging in het gebied van Paarl". „Bepaalde elementen worden al enige tijd in het oog gehou den," zo zei hij. Later werd bekend, dat nog twee andere blanken een echt- paar levensgevaarlijk gewond in het ziekenhuis liggen. Op de beurs in Johannesburg vertoonden de koersen van de goudaandelen als gevolg van de onlusten in Paarl een daling. Een ooggetuige vertelde, dat hij midden in de nacht wakker was geworden doordat er op straat gegild en geschreeuwd werd. Hij vloog naar buiten en zag dat een achttal negers de 17- jarige Renschia Vermeulen, enigst kind van een weduwe, met staven en stokken sloegen. Vol gens de ooggetuige waren de ne gers het huis vart de weduwe en haar dochter binnengedrongen en hadden zij het meisje naar buiten gesleept. Het meisje is, zoals gemeld, bezweken. Het lijk werd, in pyama. door genoemde ooggetuige op straat gevonden, toen hi.i naar zijn huis terugren de. Een vrouw die ook op het geschreeuw was afgekomen, kwam er minder goed af. Zij werd onmiddellijk aangevallen en ernstig verwond. Een man. die met ziin revolver naar buiten was gekomen werd aangevallen, en schoot een van do negers neer. Politiemannen patrouilleerden donderdag in Paarl met sten- guns, terwijl vele burgers zich alleen gewapend op straat waag den. Twee winkels zijn in vlam men opgegaan, ruiten ingegooid, en auto's vernield. Vijf negers zijn in het ziekenhuis opgeno men. Volgens sommige berichten hebben in totaal acht negers het leven gelaten. Een politiecommissaris heeft meegedeeld, dat de negers heb- hen gepoogd zeven gevangenen uit het politiebureau te bevrij den. De politie had twee aanval len van de oproerlingen moeten afslaan. De Zuidafrikaanse minister van Justitie. Vorster, heeft aan gekondigd. dat hij een commissie zal instellen die het gebeurde zal onderzoeken. Nieuw Engels verkeers vliegtuig vestigt record Londen—Rome Het nieuwe Britse straalver- keersvliegtuig, de Trident, heeft gisteren een snelheidsrecord ge vestigd op het traject Londen- Rome, zo deelt de B. E. A. mode. De testpiloot van de Britse Do Havilland Fabrieken. John Cun ningham. vloog met een gemid delde snelheid van circa 920 km per uur van de Engelse naar de Italiaanse hoofdstad. De 1488 km werden afgelegd in 1 uur en 37 minuten. De Tri dent had inclusief de piloot 22 personen aan boord en was op weg naar Khartoem, om het toe stel te testen op tropenbestendig- van een jongeman heid. Door AGATHA CHRISTIE 11) Nadruk verboden. Ik deed de deur open en ging naar binnen, waarbij ik bijna tegen miss Russell opbotste, die juist de kamer uit wilde gaan. We prevelden beiden excuses. Voor het eerst realiseerde ik me, dat de huishoudster een heel knappe vrouw geweest moest zijn dat ze dit tot op zekere hoogte nog was. Ze was donker, zonder één grijs haartje, en wanneer ze, zoals nu, een kleur had leek haar gelaat min der hard. Onwillekeurig vroeg ik me af of ze buiten geweest was, want z.e hijgde, alsof ze hard gelopen had „Ik vrees dat ik te vroeg ben", zei ik. „O nee, dat geloof ik niet. 't Is over half acht. dr. Sheppard". Ze zweeg even. Toen vervolgde ze: „Ik... eh... ik wist niet dat u hier zou komen dineren. Mr. Ackroyd heeft er niets van ge zegd". Ik kreeg vaag de indruk dat ze niet erg met m'n komst ingeno men was. al begreep ik niet wat daarvan de reden kon zijn. „Hoe gaal het met de knie?", informeerde ik. „Ach, zo'n beetje 't zelfde dank u, dokter. Ik kan niet lan ger blijven, mrs. Ackroyd zal dadelijk wel beneden komen. Ik heb alleen maar even gekeken of de bloemen goed verzorgd wa ren". Ze verliet haastig de kamer. Ik slenterde naar het raam, me verwonderd afvragend waarom ze met alle geweld haar aan wezigheid in de zitkamer had willen verklaren. Terwijl ik daar nog over nadacht drong tot me door, wat ik onbewust al geweten had. Het geluid, dat ik gehoord had toen ik voor de deur stond, kon onmogelijk het sluiten van een raam geweest zijn. De kamer had namelijk alleen openslaande deuren, die naar een terras voer den. Zonder bepaalde bedoeling en eigenlijk voornamelijk om mijn gedachten van pijnlijker zaken af te leiden probeerde ik te raden wat het geluid in kwestie veroorzaakt kon hebben. Kolen op het vuur? Nee. dat klonk heel anders. Een bureaula die dichtgeschoven werd? Ook niet. Toen viel mijn oog op de zil vertafel, een vitrine met een glazen blad, dat opgelicht kon worden en waaronder zich een aantal voorwerpen bevond. Ik wandelde er naar toe en bekeek de inhoud. Er lagen enkele an tiek zilveren voor weipen, een kinderschoentje dat aan Koning Charles I had toebehoord, een paar poppetjes van Chinees jade en een aantal Afrikaanse curio siteiten. Omdat ik één van de jade-figuurtjes wat beter wilde bekijken lichtte ik het deksel op, maar het glipte uit mijn vingers. Onmiddellijk herkende ik het geluid dat ik zoéven gehoord had. Nog enkele malen lichtte ik het glazen blad op en liet het van geringe hoogte weer vallen. Toen knikte ik tevreden en tilde voor de laatste maal het glazen dek sel op om de inhoud van de vi trine wat nauwkeuriger te kun nen bekijken. Terwijl ik nog over de wonderlijke verzameling voorwerpen gebogen stond ging de kamerdeur open en kwam Flora Ackroyd binnen. Er zijn een heleboel mensen die Flora Ackroyd niet mogen maar bewonderen doen ze haar allemaal. En het moet gezegd: ze kin bijzonder charmant zijn. 't Eerste wat je aan haar opvalt is haar goudblond haar en haar prachtig roomblanke teint. Ze heeft blauwe ogen zo blauw als het water van een Noorse tjord vierkante, jongensach tige schouders en smalle heu pen. Ze is een toonbeeld van ge zondheid en daardoor een lust voor het oog van een oude dorpsdokter. Flora kwam naast me staan en merkte nogal sceptisch op dat ze niet geloofde dat het schoentje werkelijk door Char les I gedragen was. „Trouwens", voegde ze eraan toe, „ik begrijp niet waarom de mensen altijd zo'n drukte maken over dingen die door de be roemdheden zijn gebruikt of ge dragen. Bijvoorbeeld de pen waarmee George Eliot „The mill on the floss" schreef tenslotte is dat een doodgewone pen. meer niet. Als je nu zo weg bent van George Eliot, waarom koop je dan „The mill on the lloss" niet in een goedkope uitgave? Daar heb je dan toch meer aan?" „U wiit me toch niet vertellen, miss Flora, dat u dat soort ouderwetse lectuur leest?" „Juist wel, dr. Sheppard. Ik ben dol op „The mill on the floss". Ik vond het bepaald prettig dit te horen. De schrik slaat me wel eens om het hart als ik zie, waarin de jonge meisjes van tegenwoordig behagen scheppen. „U hebt me nog niet eens ge feliciteerd, dr. Sheppard", zei Flora. „Hebt u het nog niet ge hoord?" Ze liet me haar linkerhand zien. Aan de middenvinger prijk te een ring met een bijzonder fraai gezette enkele parel. „Ralph en ik gaan trouwen", vervolgde ze. „Oom vindt het prachtig. Dan blijf ik in de fa milie, begrijpt u". Ik nam haar beide handen in de mijne. „Lieve kind", zei ik, „ik hoop dat je heel gelukkig zult wor den" (Wordt vervolgd.) BRUG VOOR DURVERS Dc twee helften van de nieuwe brug over de rivier de Medvay bij Rochester in het Engelse graafschap Kent, die in vrijdra- gende constructie van voorge spannen beton wordt gemaakt, zijn elkaar nu zó dicht genaderd, dat een smal en wankel loopbrug getje als verbinding kan worden gebruikt, al is dit nog wel een brug voor echte durvers. I>e nieu we brug, welke deel gaat uit ma ke i van de belangrijke verkeers weg M. 2, moet volgende jaar zomer worden geopend. ZATERDAG 24 NOVEMBER HILVERSUM I: 7.00 Nws; 7.15 Geestelijke liederen; 7.30 Voor de jeugd; 7.45 Morgenge bed en overweging; 8.00 Nws; 8.15 Lichte gram.; 9.00 Gevar. progr.12.30 Med. t.b.v. land en tuinbouw; 12.33 V. d. jeugd; 13.00 Nws; 13.15 Piatennieuws; 13.25 Musicerende dilettanten 13.45 Franse les; 14.05 Voor do jeugd; 15.00 Chansons (opn.); 15.15 Operette-aria's (gr.); 16.00 Klankbeeld; 16.30 Lichte gram.; 17.00 Voor de jeugd; 17.15 In strumentaal trio en solist; 17.30 Boekbespreking; 17.40 Luit-reci- tal (gr.); 18.00 Kunstkroniek; 18.30 Zang en orgel; 18.50 Poli tieke lezing; 19.00 Nws; 19.10 Actualiteiten; 19.30 Gevar. pro gramma; 20.00 Populaire klas sieken (gr.); 20.50 Lezing; 21.00 Gevar. progr.; 22.00 Moderne muziek (gr.); 22.20 22.25 Boekbespreking; 22.30 Nieuws; 22.40 Wij luiden de zondag in; 23.00 Nieuwe klassieke gram.; 23.5524.00 Nws. HILVERSUM II: 7.00 Nws; 7.10 Ochtendgymn.; 7.20 Socia listisch strijdlied; 7.23 Lichte ochtendklanken (gr.); 8.00 Nws; 8.18 Lichte gram.; 8.40 Ama teursorkest; 9.00 Gymn. voor de vrouw; 9.10 Klass. gram.; 10.00 Lezing; 10.05 Een brief uit Ga- lilca, bijbeloverdenking; 10.20 Gram.10.30 Vragenbeantwoor- ding; 10.45 Gevar. progr.; 12.15 Lezing; 12.30 Meded. t.b.v. land en tuinbouw; 12.33 Sportactuali- teiten; 13.00 Nws; 13.15 VARA- varia; 13.20 Vers van de pers; 13.45 Voor de jeugd; 14.20 Ra dio Jazzclub; 14.50 Orgelspel (in de pauze15.5016.20 Documen taire over de stad Haarlem in de letterkunde); 17.15 Instrumen taal trio en zangsoliste; 17.30 Weekjournaal; 18.00 Nieuws en commentaar; 18.20 Dansorkest en zangsoliste; 18.50 Gram.: 19.00 Artistieke staalkaart; 19.30 Lezing; 19.55 Praatje; 20.00 Nws; 20.05 Walsorkest; 20.35 Amus. progr.; 21.35 Socialistisch com mentaar; 21.50 Nederlandse ar tiesten op de plaat; 22.05 Hoor spelletje; 22.30 Nws; 22.40 Chan sons; 23.10 Lichte gram.; 23.55 24.00 Nws. BRUSSEL (VI.): 12.00 Nws; 12.03 Amus. ork.; 12.30 Weerbe richten; 12.35 Lichte muziek; 12.50 Programma-overzicht, 13.00 Nws; 13.15 Voor de teenagers; 14.00 Variété-orkest en solisten; 14.30 Filmkroniek; 15.15 De Aca demie der Discofielen; 16.30 Lichte muziek; 17.00 Nws; 17.15 Liturgische gezangen; 17.25 Jazz muziek; 17.45 Engelse les; 18.00 Oude muziek18.28 Paardesport- uitslagen; 18.30 Voor de solda ten; 19.00 Nws; 19.40 Lichte gram.; 20.00 Cabaret; 21.00 Ge varieerd programma; 22.00 Nws; 22.15 Dansmuziek; 23.00 Nws; 23.05 Lichte gram.; 23.5524.00 Nws. Televisieprogramma's. NED. T.V.15.00 Weekend journaal; 17.00 Voor de kinde ren; 19.30 Luipaard op schoot, T.V.-film; 20.00 Journaal en weeroverzicht20.20 In AVRO's Televizier; 20.30 Gitaarrecital; 20.45 Onze vriend Higgins, T.V.- film; 21.1022.45 Sterren en streken, amus. progr. BELGIË (VI.): 17.00 Voor de jeugd; 19.00 Tsjechoslowaakse dansgroep; 19.30 Echo; 20.00 Nws; 20.25 Het manneke; 20.30 T.V.-feuilleton; 20.55 Voorselec tie voor de grot* Eurovisieprijs van het lichte lied 1963 21.50 Reportage basketball wedstrijd België—Frankrijk22.30 Quiz- programma; 23.00 Nws.

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 5