Tnegchi julia BREIEN N0VITA WOL Ttiumfiii Gemeenteraad van Terneuzen tlCHT Ondergoed SCHILDE^ZELF Vakantieregeling Bakkers A.Z.V.V.-Zwaluwse Boys 1 SUPERNOVA Fa. StoHels- Risseeuw Van Tatenhove L. P. Wijfels REKLAME A.VANDAMME Fa SchellinktioDt Plan van uitbreiding MEDEWERK(ST)ERS WEEK- REKLAME j. BONTE-VAN MOSSEVELDE I PIKJE RUNDVET of 1 PIKJE MIR6IRINE vaar I KWARTJE Slagerij v. d. Eeckhout DE VRIJE ZEEUW K. HOVING VERUNDE EEN WONING met Duomaat én Micro Hactro Ragallnr presenteert EXQUISIT PLASTIK 17 P 250 gr Goudse Moppen voor 60 cont i september 1962 kaansc reacti - op iiota inzake Berlyn gste Sowjet-nota over s een poging van de nie om ,,de aandacht tereld af te leiden van lat zij haar verantwoor- sn mei betrekking tot en Berlijn niet na- heeft het Amerikaan- erie van Buitenlandse nderdag verklaard. deze verklaring is geheel voorbijgegaan Westelijke voorstel, dat /oordigers van de „gro- net elkaar gaan praten plossing te vinden voor 'men die zijn ontstaan >prichting van de muur >ost- en West-Berlijn. sche nota bestaat daai - jrotendeeis uit een her in de valse voorstelling i, volgens welke de hui- tand te wijten zou zijn Westelijke mogendheden, si vooral West-Duits- ius het State Depart- epboot met 30 arenden vermist oriteiten van Hongkong uit Peking bericht onl- dat een opvarende van :se sleepboot, die sinds veek vrijdag wordt vei- et een rubberbootje in is aangekomen en naar g zal worden terugge trokken sleepboot, die ïanning had van dertig ■n het 3576 ton metende schip „Sletholm" op v had, werd omstreeks imeter van Hongkong yfoon getroffen, die ook g en omgeving heeft ge- Door het breken van de akten beide schepen uit Het Noorse schip werd g opgespoord en veilig van Hongkong binnen- doch van de sleepboot anning werd niets meer n. is de eerste berichten uit :ou de in Swatow aango- verlevende hebben mede- overboord te zijn ge- t, toen de sleepboot op zinken stond. 'EER EEN DODE P EILAND MAN. Gawler, een 22-jarige otorrenner, overleed don- lan de gevolgen van een tijdens motorraces op id Man. de vierde renner, die in lagen tijd op Man ver te. CROM LAGER en doen nauwelijks spra- irelkaar was de stern- deze afdeling nauwelijks idend. Certificaten Deli in de cultuursector n lager op 141 geadvi- egen woensdag 142,80. Ie is de winst van twee eleden weer geheel ver egaan. In de staatsfond- was de stemming door iets luier met weinig de inschrijving op 50 procent 30-jarige obli- lening 1962 Bank van ndse Gemeenten (tweede tot de koers van 99' a bestond ter beurze grote telling. De 5 procent obli- ning 't Hart tegen 100 groot ƒ750.000, waarop ag werd ingeschreven, is >ot succes geworden. De ng op de inschrijvingen us emittenten, zeer ge- jn. De nieuwe aandelen werden op 182 geadvi- tegen woensdag 180 bij imprijs van 275. Prefe en gewone aandelen en Winkelhuizen" wer- veranderd op 240 en 1004 ievelijk geadviseerd. Aan- foudijs, die de laatste tijd ist in de markt hebben op overnemingsgeruch- rden opnieuw lager gead- De orders in de lokale gen blij- - no- steeds zaaid. Beursindices. 4/9 5/9 6/9 nc. 453.6 448.6 445.7 rie 332.5 332.4 332.5 xvaart 143.9 142.8 141.9 X 241.2 240.9 239.1 etc. 143.5 143.8 144.0 :en 342.5 340.0 338.5 BEURSINDICES 364 )lie: 139.80—141.00 152.30—154.00 ir: 129.80—131.00 (130.60) 3621 2 (138.50) (152.50) .'ens 554555 (550) \dvieskoersen buiten- inds bankpapier. dvieskoersen voor buiten bankpapier. vandaag gel- n Amsterdam, luiden ilse pond 10.0510.15, Ca- dollar 3.30—3.35, Ameri- dollar 3.573.61, Franse (100 73.00—73.50, Belgi- ank (100) 7.21—7.26, Ita- lire (10.000) 57.25—59.25, mark 1001 89.70—90.20. se kroon (100) 69.50 Zwitserse frank (100) 83.75. Deense kroon (100) 52.70, Noorse kroon (100) 51.10, Oostenrijkse schil- 100) 13.9514.05, Portu- scudo 100) 12.55—12.70, ;e peseta (100, gr. coup.) 15. In de dinsdagavond gehouden vergadering van de gemeenteraad waren alle nieuw benoemde leden aanwezig. Vóórdat de Voorzitter overging tot de beëdiging van de leden of gelegenheid gaf tot het afleggen van de zuiveringsbelofte, begroette hij de nieuw gekozen leden en hoopte dat in de komende zit tingsperiode van de gemeenteraad dezelfde pret tige sfeer tijdens de vergaderingen van de Raad als in het afgelopen tijdperk zal blijven voortbe staan. Met uitzondering van de heer Huijbrecht die de vereiste belofte uitsprak, leggen de overige leden de bü de wet voorgeschreven eed af. Installatie nieuwe Raad De Voorzitter: Mevrouw, Mijne Heren, Leden van Raad, Na deze korte plechtigheid, welke door het ele ment van de saamhorigheid en de eensgezindheid oen bijzonder karakter verkrijgt, zij het mij toege daan mij met een kort woord tot U te richten. In de eerste plaats is dit een woord van welgemeende gelukwens met uw installatie als lid van de ge meenteraad van Terneuzen. Voorwaar een voor recht, dat gij allen ten volle zult beseffen. Voorts feliciteer ik ons allen, dat wij ook nu weer mogen vergaderen in presentie van Mevrouw Dooms, ons enige vrouwelijke raadslid, dat ook ï-eeds in de af gelopen periode de discussies en het gehele kli maat der vergaderingen bijzonder fleur gaf. Gij hebt Mevrouw, Mijne Heren. Leden van de Raad, in de officiële toezegging van zojuist grote verantwoordelijkheid willen aanvaarden, welke voor U als college maar evenzeer voor een ieder persoonlijk een zware opgave betekent. De vraagstukken immers, waarvoor gij in de komende jaren, naar onze verwachting, geplaatst zult worden zullen vele zijn en zullen m.i. dikwijls gekenmerkt worden door een gecompliceerd ka rakter en door moeilijk scherp te onderkennen consequenties. Besluiten, in de slotperiode van de vorige gemeenteraad genomen, wezen reeds dui delijk in deze richting en ik voorzie dat zulks a fortiori voor de toekomst het geval zal zijn. Vele kleinere problemen, hoe onbelangrijk ogen schijnlijk ook, zullen daarbij niet uit het oog mo gen worden verloren, al zullen zich deze m.i. veel al meer lenen voor een individuele en incidentele behandeling. Bij de splitsing van taken binnen het college van Burgemeester en Wethouders zoals wij die in onze gemeente kennen en bij een ver dere inschakeling van een gespecialiseerd ambtelijk apparaat kan hieraan, met gebruikmaking van de moderne middelen der techniek gemakkelijk tege moet gekomen worden. Dat hierbij om practische redenen een verdere delegatie van bevoegdheden aan de orde kan komen lijkt mij voor de hand liggend, ook al zul len velen met mij om bestuurlijke redenen ten deze aarzeling blijven gevoelen. Mijnerzijds moge ik U voor de komende zittings periode, zo mij de gezondheid geschonken wordt daarin als voorzitter van uw raad te fungeren, alle mogelijke medewerking toezeggen voor een pret tige samenwerking, Ik hoop, dat wij, gelijk tot dus verre, in goed onderling begrip en vertrouwen mogen samenwerken in het belang onzer ge meente. Bij de snelle ontwikkeling van het hedendaagse Terneuzen, waarbij de problematiek somtijds van dag tot dag verandert, lijkt het mij niet opportuun U momenteel een exact overzicht te geven der verschillende vraagstukken, waarmede gij mogelijk geconfronteerd wordt. Dit zou bovendien prema tuur kunnen zijn, daar diverse problemen zich nog eerst aan de periferie of in algemene lijnen af tekenen. 'I - Bovendien weten de meesten Uwer wel, welke kwesties aan de orde zijn en ik neem aan, dat de nieuwe leden, de heren Brakman en Ramondt, door de ervaring der anderen spoedig daarmede ver trouwd zullen geraken. Ik moge de wens uitspre ken, dat wij met elkander een goed tijdvak voor onze gemeente mogen ingaan, waarin wij in vrede en vrijheid, ieder op onze eigen plaats onze ge meente mogen dienen. Moge God ons daarbij voor alles doen verstaan wat Zijn wil is en moge Hij ons Zijn zegen schenken. De heer Fijn van Draat: Meneer de Voorzitter, Nu U bij de nieuwe zittingsperiode van de Raad vele vriendelijke woorden heeft gericht tot de leden en hen tevens daarbij heeft voorbereid op de vele belangrijke zaken en mogelijke beslissingen, welke voor ons in het verschiet liggen, meen ik dat het voor mij een plicht is, zij het dan een pret tige plicht, U hierop te antwoorden. Gaarne stem ik in met de gelukwens, nu me vrouw Dooms wederom in ons midden is. Waar schijnlijk, meneer de Voorzitter, bent U geïnspi reerd geworden door een groot Duits dichter, die een paar honderd jaar geleden schreef: Eert de vrouwen, zij vlechten en weven, Hemelse rozen door 't aardse leven. Bij alle zaken van formaat, welke ons voorge legd zullen worden, mogen wij inderdaad de kleine niet verwaarlozen, op gevaar af dat wij door het grote het kleine niet meer zien, met alle kwalijke gevolgen voor de democratie. De meesten onzer zullen wel gaarne akkoord gaan met de methode van taakverdeling, zoals deze tot nu toe is geschied. Wel zouden wij gaairne te zijner tijd nader worden geïnformeerd door welke moderne middelen der techniek het werk makkelijker kan worden gemaakt. Wat betreft delegaties van bevoegdheden, meneer de Voorzit ter, deze zal toch tot een minimum moeten worden beperkt, willen wij die democratie, ook in de be sturing van de gemeente, niet ondergraven. Gaarne hopen wij met U op een zo goed moge lijke samenwerking, de enige manier om onze stad nog welvarender te maken, zonder daarbij Terneu zen als woonstad te verwaarlozen. Ik meen dat het de wens van velen onzer is, dat het woon- en het sociaal-culturele klimaat Uwe blijvende be langstelling behoudt, immers bij brood alleen kan men niet leven. Meneer de Voorzitter, met U hopen wij deze zit tingsperiode in een zo groot mogelijke eendracht in een vredige wereld tot een goed einde te bren gen. De Voorzitter: Mevrouw, Mijne Heren, Leden van de Raad, Alvorens thans over te gaan tot punt 2 van de agenda, de beëdiging van de nieuwe gemeente secretaris, wil ik graag de heer Versprille, de loco secretaris, hartelijk dank zeggen voor de wijze, waarop hjj in de vacature-tijd het ambt van secre taris heel'ï waargenomen. In een periode van grote drukte en van moeilijke problemen, met in uitzicht de vakanties der ver schillende medewerkers, werd U, heer Versprille, geroepen het secretariaat, onzer gemeente tijde lijk op U te nemen. U moest dit doen. terwijl uw normale werkzaamheden gewoon doorgingen, ja in versterkte mate uw aandacht vroegen, omdat juist in deze tijd de uitermate belangrijke trans acties voor de Dow Chemical International tot stand moesten komen. Het college van Burgemeester en Wethouders heeft U in deze tijd van zeer nabij in dit werk gadegeslagen en ik wil U hartelijk bedanken voor de uitnemende wijze, waarop U uw taak hebl ver vuld. Nimmer was U iets te veel en in moeilijke situaties hebt U het hoofd koel gehouden en de belangen der gemeente Terneuzen op voortreffe lijke wijze behartigd. GN ("Sag wil ik U hiervoor in de openbare raads vergadering van vandaag een pluim op de hoed steken, welke U met opgeheven hoofd kunt dra gen, wanneer U straks door de Nieuw Neuzenpolder rijdt om naar wij verwachten, de resultaten van uw toegewijde arbeid te aanschouwen. 2. Beëdiging \an de gemeente-secretaris, de heer A. J. Pagee. In handen van de Voorzitter legt de nieuw be noemde gemeente-secretaris, de heer A. J. Pagee, de voorgeschreven eed af. Installatie Gemeente-secretaris. De Voorzitter: Zeer geachte Secretaris, Nu U zojuist in deze bijzondere raadsvergade ring niet dikwijls zal het voorkomen, dat de be ëdiging van een nieuwe gemeentesecretaris samen valt met de beëdiging van de nieuwe gemeente raad hebt verklaard de gemeente Terneuzen naar beste vermogen te zullen dienen, wil ik U graag met een enkel woord op dit voor U en ons zo belangrijke moment, feliciteren. Op jeugdige leeftijd bent U uitverkoren de func tie van gemeentesecretaris van Terneuzen, de ge meente van Zeeland welke momenteel wel het meest in beweging is en waarvoor, volgens des kundigen, nog een grootse verdere ontwikkeling in het verschiet ligt, te bekleden. Een zeer zware taak wordt daarmede door U aanvaard. Een taak, welke in de wet slechts sum mier omschreven wordt doch welke in het practi sche gemeentelijk bestel van zeer gewichtige en centrale betekenis is. Twee aspecten dezer functie, te weten de steun verlening bij het gemeentelijk beleid wel te brengen onder het wettelijke begrip behulpzaam te zijn aan de raad, burgemeester en wethouders, de burgemeester en de raadscommissies als mede het chef zijn van het administratieve en ambtelijke apparaat zou ik in het kort willen onderstrepen. Wat dit bestuursbeleid betreft zal het voor U moeilijk zijn in het begin vaste lijnen duidelijk te onderkennen. Daarvoor zijn deze lijnen dikwijls nog te vaag en moeten ze te veel omgebogen wor den. Mijnerzijds moge ik U hierbij alle steun toe zeggen en ik weet mij ervan verzekerd, dat U ten deze ook op de bijstand van de wethouders en de individuele raadsleden kunt rekenen. Gaarne zullen wij U een uitgebreide periode van inwerken gunnen. Gelukkig te mogen opmerken, dat U daarbij zult kunnen profiteren van de uit gebreide kennis der verschillende gemeentelijke functionarissen, die U in grote openheid en bereid willigheid tegemoettreden. U zult ontdekken, dat moderne begrippen als in dustrialisatie, planologie, sociaal-culturele en sociaal-economische ontwikkeling kleur geven aan het gemeentelijk bestel van Terneuzen en veelal de bron zijn, waaruit de verschillende beleidslijnen getrokken worden of het trefpunt, waarin dez§ Hjnen convergeren. Ik moge de verwachting uitspreken, dat U voor de verschillende functionarissen, die onder uw lei ding geplaatst worden, een goede chef zult zijn. Bij de opzet der administratie zult U regelingen aantreffen, welke U zult willen veranderen en U zult weer andere wegen bewandelen dan ambts voorgangers. Dit is meestal zo. Ongetwijfeld kan dit goed zijn, mits U zich dienaangaande eerst rus tig hebt georiënteerd. Dan kunt U zich ook ver zekerd weten van de loyale steun uwer medewer kers. U zult bespeuren, dat deze medewerkers veel van U verwachten, zowel in organisatorisch op zicht als op het financiële en juridische terrein der gemeentelijke activiteit. Ook verwacht men veel van U in het menselijke vlak, omdat men graag een chef heeft bjj wien men niet alleen voor het werk steun vindt maar met wien men ook als mens zal kunnen omgaan en spreken. Men kan veel theorieën aantreffen over de eigenschappen, waaraan een moderne chef moet beantwoorden. Zelf kan mij wel vinden in de defi nitie, jaren geleden uitgesproken door een presi dent-directeur der Nederlandse Spoorwegen, die opmerkte: „Geen chef, hoog of laag, kan zich ver beelden. dat hij op ziin eentje meer weet dan al zijn ondergeschikten te zamen. De lieden met de slavenzielen, die er alleen op uit zijn hun chef naar de mond te praten, ziin in het bedrijf niet bruikbaar. De chefs met de dictatorsaliure, die menen, dat zij alles op hun eigen houtje kunnen bedisselen zonder de betere detailkennis van hun ondergeschikten tot uiting te laten komen, zijn in een goed bedrijf niet op hun plaats. Rangen in een bedrijf hebben niets gemeen met een oosters kaste- stelsel. Verschil in rang brengt geen enkel ver schil in de gewone menselijke omgangsvormen." Uit de gesprekken met U heb ik de indruk ge kregen, dat het hier gestelde ook naar uw hart gesproken is en ik geloof dan ook, dat U daarvan in het practisch handelen en optreden het bewijs zult leveren. Ik moge deze woorden besluiten met U niet al leen in het openbaar hartelijk te feliciteren met uw installatie als secretaris der gemeente Terneu zen maar U tevens toe te wensen, dat U kracht en wijsheid zult ontvangen om werkzaam te zijn tot zegen der gemeente Terneuzen. Moge God, Die uw weg naar Terneuzen leidde, U daartoe waarachtig bekwamen. De heer Fijn van Draat: Meneer de Secretaris, Bij dit voor U in uw leven zo belangrijke ogen blik, n.l. de beëdiging en installatie als secretaris van Terneuzen, maak ik gaarne gebruik van de gelegenheid, door de Voorzitter gegeven, om U namens onze Raad hartelijk geluk te wensen. Dat deze gelukwens ook gericht is tot uw vrouw, spreekt vanzelf. Het is niet de eerste maal in de geschiedenis van onze stad dat twee belangrijke gebeurtenissen tegelijk vielen. Ook onze burgemeester overkwam zoiets bijzonders, toen een paar uur na zijn instal latie, hij onze Koningin in zijn nieuwe gemeente mocht ontvangen. Meneer de Secretaris, U en wij beginnen om zo te zeggen met een sohone lei. En daarop moet ge schreven worden. Haast letterlijk door U en meer figuurlijk door ons, Het is wel van ver weg, dat uw belangstelling werd gericht op de vacature van gemeentesecre taris, welke was ontstaan door het gedwongen eer vol ontslag van uw, voorganger. U bent echter niet de eerste, die uit b,et hoge noorden bent gekomen ter vervulling van een ambtelijke functie. Misschien zullen oude banden mei Zeeland U hebben getrokken naar hier, al zullen vele ver schillen tussen Npord-Beveland en Zeeuwseh- Vlaanderen U wel, eens opmerkelijk voorkomen. Weest U er echter van overtuigd, dat wij Raads leden van Terneuzen U gaarne welkom heten. Wü vragen U de prettige samenwerking, welke er tussen Secretaris en Raad altijd is geweest, te continueren. Hartelijk hopen wü, dat U en uw ge- werk voor onze gemeente voor beiden vruchtbaar zin hier een goede tijd tegemoet gaan en dat uw moge zijn. De Secretaris: Mijnheer de Voorzitter, Mevrouw en Heren, leden van de Raad, Ik hoop, dat wij ter secretarie tezamen ons werk zullen kunnen verrichten in goede harmonie en in' een prettige sfeer, opdat het ambtelijk apparaat er toe zal kunnen bijdragen, dat Terneuzen eenl eervolle plaats in de rij der Nederlandse gemeen ten zal kunnen innemen. 3. Benoeming wethouders. Bü de eerste stemming verkrijgt de heer M. de Vos 16 stemmen, terwül 1 stem in blanco is uit gebracht. Bü de daarop volgende stemming wordt de heer H. A. M. A. de Meüer herbenoemd met 15 stem men; twee stemmen zün in blanco uitgebracht. Nadat de Voorzitter de beide wethouders op har telijke wüze heelt gelukgewenst met hun herbe noeming en de verwachting had uitgesproken dat zowel in het college van B. en W. als in de te houden raadszittingen dezelfde prettige en vlotte sfeer zal heersen als in de nu voorbüe periode, be tuigt de heer De Vos, mede namens zün mede-wet houder, de leden van de raad zün dank voor het;, in hen gestelde vertrouwen, en voor de vtjende-^ Hike tot hen gerichte woorden van de Voorzitter^ daarbü de verzekering gevende dat beiden met lief de hun beste krachten zullen schenken aan de groei en bloei der gemeente, waarbij zij hopen dat de prettige verhouding en sfeer in deze raadszaal zal bestendigd blijven. 4. Benoeming raadscommissies en vertegen- twoordigers. h. Allereerst wil ik U, münheer de Voorzitter, har- telük danken voor de vriendelüke woorden, die U tot mü hebt gericht. Ook de heer Fün van Draat, die mij namens de Raad een woord van welkom heeft toegeroepen, betuig ik mijn hartelijke dank. Het heeft mü zeer getroffen, dat aan mijn be noeming tot gemeente-secretaris een eenstemmig besluit ten grondslag ligt. Ik geloof, dat dit buiten mün persoon om mag worden gezien als bewüs van vertrouwen van de gemeenteraad in het beleid van het college van Burgemeester en Wethouders, al ben ik er daar om niet minder dankbaar om. Ik weet, dat ik door het ambt van secretaris van deze gemeente te aanvaarden een verantwoor- delüke taak op mij heb genomen, temeer daar Terneuzen een stormachtige ontwikkeling tege moet schünt te gaan. Het verheugt me. dat ik daarbü op uw aller on misbare büstand zal mogen rekenen. Van mün kant zal ik alles in het werk stellen om dit ambt naar behoren te vervullen. Dat ik daarin slechts zal kunnen slagen, wan neer ik mü gesteund weet door alie functionaris sen van hoog tot laag in dienst der gemeente Ter neuzen spreekt welhaast vanzelf. Aldus werd overgegaan tot de samenstelling en benoeming van de diverse gemeentelijke instellin gen, waarvan de uitslag is dat werden benoemd in de: Commissie van bijstand voor de financiën: de heren P. J. Huijbrecht, M. van Langevelde, Dj M. Ollebek, P. Fijn van Draat en W. J. Wete- rings. Commissie van büstand voor gemeentewerken: de heren J. A. de Feijter, R. Hol en J. C. Bleijenberg. Commissie van voorbereiding voor de strafver ordeningen: de heren R. Hol, D. Waverijn ere W. J. Weterings. Commissie van bijstand bouw nieuw stadhuis: de heren P. Fün van Draat, R. Hol, D. Wave rijn en J, C. Bleijenberg. Commissie van Georganiseerd Overleg: de1 heren P. J. Huijbrecht en C. J. Compiet; pl.v, leden de heren J. M. Hamelink en H. A. Brak man. Commissie van bijstand voor de verkeersmaat regelen: de heren P. J. Huübrecht, P. Fijn van Draat en W. J. Weterings. Stichting Beschuttende Werkplaatsen Midden Zeeuwseh-Vlaanderen: de heren M. van Lange velde, M. de Vos en W. ,T. Weterings. N.V. Waterleiding Maatschappü „Zeeuwseh- Vlaanderen": de heer R. Vrieling; pi. v. ver tegenwoordiger de heer M. de Vos. Woningbouwvereniging ..Werkmansbelang": mevr. E. Dooms Ortelov Vereniging „Technische School voor Terneuzen en Omstreken": de lieer J- M. Hamelink. Stichting Protestantse Ziekenzorg Zeeuwseh- Vlaanderen: de heer D. Waverijn en pl.v.: mevr. E. DoornsOrtelee. Rondvraag. De heer Hamelink vestigt de aandacht op het wegdek van de weg Hogendi.ikDriewegen er vraagt het college van B. en W. zich in verbinding te willen stellen met het polderbestuur, teneinde verbetering van de toestand te verkrijgen. De heer De Vos zegt toe. dat door het gemeen tebestuur overleg zal worden gepleegd met de be treffende instantie. De Voorzitter sluit hierop de vergadering. AFWEZIG ARTS vanaf HEDEN 10 uur v.m. t 'li 23 SEPTEMBER a.s. Waarneming geschiedt dooi de doktoren Bos, v. d. Griek en Nijsten. VOOR DEGELIJK waar U jaren mee doet, zoowel voor de dames als voor de heeren, ook flinke groote maten, dat koopt U toch het beste bij NIEUYVEDIEPSTRAAT li Wij hebben weer Dames- borstrokken, van voren open met een mouwtje. TE KOOP Korte Dijkstraat 5 te Ter neuzen. Goed ondei-houden. Brieven onder no. 411 bur. van dit blad. alles GESLOTEN van 10 tot en met 22 SEPT: Bakkerij DE RUYSSCHER, Driewegen:. ZATERDAG a.s., aanvang 4.15 uur: Terrein Buitenweg SIEDQOENtn#? "T H0DL0SE r m Éb) De wenmrnaarmscn/na (ff» aftas kan. Deze Supernova Ma la ongerust met Vraagt nadere Inlichtingen aan "Mrfeimt 74 Tel. 1515 ftnttiHi i.i 40 verschillende kleuren. Geschikt voor binnen en buiten en vele andere doel einden. Alleen verkrijgbaar bij SCHILDERSBEDRIJF Nieuwediepstraat 108 Terneuzen - Telefoon 3041 NU GAAN IS: OP TIJD KLAAR HEEFT VOLOP Juwelier Gediplom. Horlogemaker Telefoon 3284 VAN DEZE WEEK 500 gr. magere Runderlappen 2.75 500 gr. doorregen Runderlappen 1.75 500 gr. Schouderkoteletten 2,'JO 1 kg vet Spek 1.50 1 kg gesmolten Reuzel 1.50 Vet gemeste Haantjes per 500 gr. 2.15 Soepkippen per 500 gr. 2.00 Ook steeds Blank Kalfsvlees voorradig SLAGERIJ Dijkstraat 16 Terneuzen Telefoon 2492 Biedt zieli aan: Net Meisje voor huishoudelijk werk. Zelfst. kunnende werken en liefst met kinderen. Br. on der no. 412 Bui', v. d. Blad. Exquisit Plastik 17 P. beha met charme en distinctie f 11.50. Su blieme pasvorm, fraai bcstikt en geajourd. Geheel gevoerd 'n fraai accent voor 'n slank silhouet. Noordstraat Terneuzen Het hoofd van het gemeentebestuur van HOEK, maakt bekend dat de raad dier gemeente op 4 september 1962 het onderstaand besluit heeft genomen. De raad der gemeente Hoek, overwegende, dat het wenselijk moet worden geacht handelingen als waarvoor volgend artikel 6, eerste lid, der woningwet vergunning van burgemeester en wet houders wordt vereist te voorkomen tijdens de voor bereiding van de vaststelling van een plan van uitbreiding voor het deel der gemeente gelegen in de Lovenpolder besluit ovei'eenkomstig ai-tikel 36, vierde lid, der woningwet te benalen, dat de vaststelling van een plan van uitbreiding voor het genoemde deel der gemeente wordt voorbereid. HOEK, 5 september 1962. Het Hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, A. F. HANSSENS. VRIJE TIJD.... BIJVERDIENSTE.... Wilt U Uw vrije tijd nuttig besteden? Komt U graag met mensen in contact? Schrijf dan eens aan ons Instituut. Wij zoeken die met vragenlijsten in hun (haar) woonplaats interviews willen houden. Als regel geschiedt dit in de avonduren. Minimum leeftijd 23 jaar. Brieven aan: Nederlands Instituut voor de Publieke Opinie, Barentszpiein 7, Amsterdam-C. Op de Enveloppe de letter L vermelden. Voor onze alleen vandaag'-reclame zie étalage BANKETBAKKERIJ DIJKSTRAAT IT - TKL lilt - TKKNIUWt „.Mu.i&UttSM A >444* h.A 500 gram MALS MAGER BRAADVLEES of FIJNE RIBa ƒ2,50 of 500 gram SCHOUDERT ARBONADK a ƒ2.— of 500 grim DOORREGEN RUNDERLAPPEN ƒ1,75 of 500 gram PRIMA GEHAKT a 1,40 Van Steenbergenlaan 2 - Tel. 2431 - Terneuien

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 3